SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

sindromul hoț(niu)spătăraș

+9
ENKI
baso
Amona
RocketQu33n
Dracu' gol
Armand
Anahoret
Vasile
delta
13 participanți

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș Empty sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Sam Aug 07, 2010 10:07 am

Probabil că acest sindrom este doar o formă de manifestare (poate ceva mai cronicizată decât media) a fenomenului "singurătate tip giboancă virtuală".
Săracuțul cu duhul care o manifestă este doar unul cu fundul între două luntre: cea politică pe care susține că ar fi părăsit-o ca mare deontolog și cinstit ieșit din comun ce ar fi (deși probabil e doar vorba de faptul că a căzut de fraier ce e de pe ea și nu se poate cățăra înapoi) și cea a celor care ar fi fericiți dacă nu ar exista politicieni (cel puțin ăștia pe care-i știm din perioada post-decembristă), dar cu care nu se poate de fapt înțelege deoarece el totuși este până la urmă un activist de partid până-n măduva oaselor...
De fapt, acest aspect din urmă îl poate arăta și faptul că ar vrea să hăituiască mai ales persoanele care nu se declară fane ale vreunui partid sau vreunui politician (desigur, cel puțin de ochii lumii, trebuie să se lege și de Lucian Florescu - declarat PNList - și eventual de Krokodilul Chichiricios - cu oarece simpatii față de PSD).
Așa că omu' căzut între două scaune repetă la anumite intervale, destul de frecvent, câte o frază/expresie sau o idee exprimată de vreuna dintre persoanele vizate de ura sa devenită transpartinică și speră în reacții pe care să le poată folosi ca justificare pentru a da report la replicile respective de atâtea ori până site-admin-ul va pune restricție pe conturile celor care nu-i convin idiotului singuratic.
Din această serie de aplicare a metodei secuiste face parte și postarea:
securiciosul hoț(niu)spătăraș a scris: Ulosh , eu credeam ca ma exprim clar chiar nu intelegi ce se intimpla ? Nu-i nimic . Fii atent , pleaca de la proverbul " suntem aici sa ne distram " si vezi ce iese .
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Sam Aug 07, 2010 10:37 am

Bine, revenirea insistentă la ideea cu "gașca" nu e o surpriză.
Nici faptul că postează numai să agațe vreunul vizat de ura sa (și, din câte se pare, RocketQueen nu rezistă să nu pună botu'... laugh ).
Nici măcar faptul că în timp ce se plânge că ar exista unii care îi consideră proști pe alții, el n-are grețuri în a constata ba la Ulosh, ba la RocketQueen că respectivii nu înțeleg ideile sale... laugh
Și, a patra chestie pe care o repetă este cea legată de faptul că-i deranjat că mai există oameni care nu se ceartă, nu se înjură etc.
securiciosu' hoț(niu)spătăraș a scris:Gasca ironiceoasa birfeste un user Smile si pe el , securistu' dreacu' . Ma bucur ca va dau prilejul sa va intelegeti ....dar vai , de cine va mai bateti joc ? Hmmmm . Imi place sa va vad discreti si bine dispusi .
PS : rocket , zau ca nu ai inteles .
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Sam Aug 07, 2010 11:07 am

Și dacă a văzut că nu mușc momelile înșirate pe categorii, atunci abordează frontal, cu niște aspecte despre care presupune că "Hai că la asta ar trebui să marjeze orice bărbat adevărat măcar de-un ban scurt..." laugh

securiciosu' hoț(niu)spătăraș a scris:
delta a scris:
RocketQu33n a scris:(ma opresc aici ca sa nu'i dau ocazii de report ).
Nu cred că pentru report are nevoie de (sau face apel la vreun) motiv real.
tot in victima pozezi , Delta ?
Peste tot tu esti victima . Blake te-a victimizat ...aici esti victima ....nene , un om asa principial si corect ca tine , care nu are decat intentii bune ....hmmmm ....Delta , mai schimba textu' ca e rusinos sa te plingi .
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Dum Aug 15, 2010 10:30 am

Tot din obișnuita serie plictisitoare Batman! Batman!, desigur și de această dată difuzat tot în reluarea (obinuită) și tot cu încrâncenarea (obișnuită). laugh
Miki Şpaga a scris:pentru tine , forumul e locul in care , in spatele anonimatului pui etichete mizerabile pe cei care nu-ti convin . Ma gandesc ca ai ceva probleme in lumea reala pe care le rezolvi anonim , aici . De altfel sunt multi pe-aici care scriu strict despre ceilalti , care cauta doar defecte , ca sa aiba de ce sa se lege ...probabil asa devin ei mai pozitivi .
PS : da , am gresit rau de tot . Am scris prUn in loc de prin . Oribil . Sa facem pe chestia asta o gluma proasta .
sursă: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș Empty haha ,pai asta e batalia etichetelor :)

Mesaj  Vasile Dum Aug 15, 2010 10:35 am

delta a scris:Tot din obișnuita serie plictisitoare Batman! Batman!, desigur și de această dată difuzat tot în reluarea (obinuită) și tot cu încrâncenarea (obișnuită). laugh
Miki Şpaga a scris:pentru tine , forumul e locul in care , in spatele anonimatului pui etichete mizerabile pe cei care nu-ti convin . Ma gandesc ca ai ceva probleme in lumea reala pe care le rezolvi anonim , aici . De altfel sunt multi pe-aici care scriu strict despre ceilalti , care cauta doar defecte , ca sa aiba de ce sa se lege ...probabil asa devin ei mai pozitivi .
PS : da , am gresit rau de tot . Am scris prUn in loc de prin . Oribil . Sa facem pe chestia asta o gluma proasta .
sursă: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

cu mentiunea e ca eu sunt singur Smile . Hahaha , tocmai asta face trebusoara atit de amuzanta Smile . Apropo , mi-a sters piticu threadu cu etichetele ...cred ca e timpul sa fac altul Smile .

PS : ma distreaza ca Nuuk se oftica ca am insinuat ca e grasalana Smile . Pun mina in foc ca am nimerit Smile .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Dum Aug 15, 2010 10:47 am

Vasile a scris:haha ,pai asta e batalia etichetelor Smile cu mentiunea e ca eu sunt singur Smile . Hahaha , tocmai asta face trebusoara atit de amuzanta Smile . Apropo , mi-a sters piticu threadu cu etichetele ...cred ca e timpul sa fac altul Smile .
Și mie mi-a dispărut un thread pe care puneam înjurăturile celui preferat de site-admin, respectiv atacurile postate de LSF, luminița, KroChi și alții...

Vasile a scris:PS : ma distreaza ca Nuuk se oftica ca am insinuat ca e grasalana Smile . Pun mina in foc ca am nimerit Smile .
N-o cunosc personal și n-am cum să știu asemenea detaliu nici din corespondență... Very Happy

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Dum Aug 15, 2010 11:54 am

Un nou episod din seria plictisitoare Batman! Batman!, lansată pentru a intreține tensiunea dintre utilizatori sau eventual de a crea unele noi... laugh
Miki Şpaga a scris:Dusmanul e pe forum . Puneti eticheta pe el fiindca unii nu recunosc dusmanul .Odata recunoscut de dusmanii lui , dusmanul poate fi atacat dusmaneste . Deci : ala e securist , ala e kgbist , ala e platit , ala e .... Da' ce ? mai conteaza ? Şo pe el .
sursă: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș Empty hehehe

Mesaj  Vasile Dum Aug 15, 2010 11:59 am

delta a scris:Un nou episod din seria plictisitoare Batman! Batman!, lansată pentru a intreține tensiunea dintre utilizatori sau eventual de a crea unele noi... laugh
Miki Şpaga a scris:Dusmanul e pe forum . Puneti eticheta pe el fiindca unii nu recunosc dusmanul .Odata recunoscut de dusmanii lui , dusmanul poate fi atacat dusmaneste . Deci : ala e securist , ala e kgbist , ala e platit , ala e .... Da' ce ? mai conteaza ? Şo pe el .
sursă: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ce-mi plac subiectele astea incomode care ii determina pe unii si altii sa se reinventeze Smile . Abia astept un atac in grup Smile sa am oarece material . Iar daca atacul nu vine , pot sa dezvolt subiectul incet , dar sigur Smile . Oricum e bine .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Dum Aug 15, 2010 12:03 pm

Atât a Batman! Batman!-uit pe acolo un papagal proportocaliu că a început să aibă migrene și crocodilul antiportocaliu... laugh
Krokodilul Chichiricios a scris:Miki, mă apucă durerea de cap cu etichetarea ta.Hai să-ţi rezum....
1. SCRIU PE ACEST FORUM DIN AMUZAMENT: DECI,ÎN PRINCIPIU;MĂ DOARE ÎN COO:..CĂ X E MARŢIAN; SECURIST SAU KGB-IST PENTRU CĂ MĂ ÎNTÂLNESC CU EL DOAR PE FORUM ŞI N-AM INTENŢIA SĂ MĂ ÎNTÂLNESC ŞI ÎN VIAŢA REALĂ.Nu mi se pare o glumă nici măcar proastă să faci pe cineva securist, deci nu etichetez la modul glumeţ !
2.M-A ÎNGROZIT-ŞI MĂ ÎNGROZEŞTE ÎNCĂ-IDEEA CĂ SUNT FIŞAT.LA CÂTE AIURELI SCRIU SĂ MĂ AMUZ EVIDENT CĂ NU LE MAI ŢIN MINTE PE TOATE. CINE MĂ FIŞEAZĂ O FACE CU UN SCOP,DA ? Dacă acest scop nu este să re-guste talentul meu literar- şi nu-mi fac nici o iluzie apropo de acest lucru, nu pricep de ce să fişeze ? SECURIŞTII FIŞAU-ŞTIU SIGUR PENTRU CĂ ŞI NOI AVEAM UN SECURIST OFICIAL,CARE AVEA DOSARE DESPRE NOI TOŢI.
3.OI FI EU URÂT DAR PROST NU PREA.ÎN MOMENTUL ÎN CARE DUPĂ CE NE-A SPUS CU DRAMATISM PA RE-APARE DL.ULCIOR ŞI CLONELE MIMETICE,TREBUIE SĂ FII COMPLET ZUZU SĂ NU RECUNOŞTI O ACŢIUNE CONCERTATĂ,PLĂTITĂ EVIDENT DE PD_L- că n-or fi plătit-o liberalii- şi CARE PROVINE DIRECT DE LA FOSTA SECURITATE.l
4."ETICHETELE" MELE,AŞA CUM SPUI,LE DAU ÎN FUNCŢIE DE EVENIMENTE.NU SUNT MAFALDA;MAI GREŞESC ŞI EU. DOVEDEŞTE-MI CĂ AM GREŞIT ŞI ÎMI CER SCUZE PUBLIC.
sursă: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș Empty pe bune , nu-ti vine sa rizi ?

Mesaj  Vasile Dum Aug 15, 2010 12:28 pm

delta a scris:Atât a Batman! Batman!-uit pe acolo un papagal proportocaliu că a început să aibă migrene și crocodilul antiportocaliu... laugh
Krokodilul Chichiricios a scris:Miki, mă apucă durerea de cap cu etichetarea ta.Hai să-ţi rezum....
1. SCRIU PE ACEST FORUM DIN AMUZAMENT: DECI,ÎN PRINCIPIU;MĂ DOARE ÎN COO:..CĂ X E MARŢIAN; SECURIST SAU KGB-IST PENTRU CĂ MĂ ÎNTÂLNESC CU EL DOAR PE FORUM ŞI N-AM INTENŢIA SĂ MĂ ÎNTÂLNESC ŞI ÎN VIAŢA REALĂ.Nu mi se pare o glumă nici măcar proastă să faci pe cineva securist, deci nu etichetez la modul glumeţ !
2.M-A ÎNGROZIT-ŞI MĂ ÎNGROZEŞTE ÎNCĂ-IDEEA CĂ SUNT FIŞAT.LA CÂTE AIURELI SCRIU SĂ MĂ AMUZ EVIDENT CĂ NU LE MAI ŢIN MINTE PE TOATE. CINE MĂ FIŞEAZĂ O FACE CU UN SCOP,DA ? Dacă acest scop nu este să re-guste talentul meu literar- şi nu-mi fac nici o iluzie apropo de acest lucru, nu pricep de ce să fişeze ? SECURIŞTII FIŞAU-ŞTIU SIGUR PENTRU CĂ ŞI NOI AVEAM UN SECURIST OFICIAL,CARE AVEA DOSARE DESPRE NOI TOŢI.
3.OI FI EU URÂT DAR PROST NU PREA.ÎN MOMENTUL ÎN CARE DUPĂ CE NE-A SPUS CU DRAMATISM PA RE-APARE DL.ULCIOR ŞI CLONELE MIMETICE,TREBUIE SĂ FII COMPLET ZUZU SĂ NU RECUNOŞTI O ACŢIUNE CONCERTATĂ,PLĂTITĂ EVIDENT DE PD_L- că n-or fi plătit-o liberalii- şi CARE PROVINE DIRECT DE LA FOSTA SECURITATE.l
4."ETICHETELE" MELE,AŞA CUM SPUI,LE DAU ÎN FUNCŢIE DE EVENIMENTE.NU SUNT MAFALDA;MAI GREŞESC ŞI EU. DOVEDEŞTE-MI CĂ AM GREŞIT ŞI ÎMI CER SCUZE PUBLIC.
sursă: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ca s-a isterizat Krocu' ? Si tot ce am facut a fost sa-i dau din " his own medecine " . Hahahaha . E de-a dreptul amuzant : Kroc a pus subiecte pe hotnews unde nu are nici un pic de succes fiindca lumea nu se uraste si nu simte nevoia sa anihileze dusmanu' Smile si aclolo nuare nici ridicatori la fileu Smile . Hahahahahaha

Edit : asta e si mai tare Smile

Scris de catre Krokodilul Chichiricios
Că eu am ochelari pe nas şi nu văd. Ţi-am prezentat fapte, Miki, şi nu acuzaţii. La faptele respective există 2 moduri de practică- le recunoşţi sau le negi. Nu cred că nu poţi să recunoşti că cineva a spus că fişează. Nu cred că nu poţi să recunoşti apariţia clonelor după multe, multe threaduri scrise de tine apropo de decenţă şi adresate piticului, şi iarăşi nu poţi să nu recunoşti că în mod ciudat acele clone scârboase- despre care, vorbesc foarte serios, dacă descopăr cine e persoana reală din spatele lor o dau în judecată şi o să o târăsc prin tribunale până va demonstra că mi-am cumpărat titlurile- nu te-au atacat pe tine nici un picuţ. Mai mult de-atât, ce vrei ?


Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Dum Aug 15, 2010 12:36 pm

Vasile a scris:Kroc a pus subiecte pe hotnews unde nu are nici un pic de succes
hehehe, adică moderatorul îi ștergea într-o veselie mesajele (indiferent de subiect) și punea rapid ban pe contul oricui posta (sau ar fi postat) vreo replică pe thread-urile lui Krokodilul Chichiricios?
Și yo am primit ban pe IP acolo după doar vreo 6 postări (care erau ceva replici la cele scrise de Krokodilul Chichiricios). laugh
Sunt convins că pe forumul de la HoțNews e o atmosferă propice discuțiilor și schimburilor de păreri... veselie

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș Empty alta pe care crezi c-o stii mai bine ?

Mesaj  Vasile Dum Aug 15, 2010 12:45 pm

delta a scris:
Vasile a scris:Kroc a pus subiecte pe hotnews unde nu are nici un pic de succes
hehehe, adică moderatorul îi ștergea într-o veselie mesajele (indiferent de subiect) și punea rapid ban pe contul oricui posta (sau ar fi postat) vreo replică pe thread-urile lui Krokodilul Chichiricios?
Și yo am primit ban pe IP acolo după doar vreo 6 postări (care erau ceva replici la cele scrise de Krokodilul Chichiricios). laugh
Sunt convins că pe forumul de la HoțNews e o atmosferă propice discuțiilor și schimburilor de păreri... veselie
chiar delta . De ce simti nevoia sa-mi spui minciuna asta mie , care chiar stiu ce e acolo ? Pentru spectatori ? Delta , tu ai trairi forumistice pentru spectatori ?
PS : banul ala pe IP a fost ridicat .
PPS : de 3 ori mai multi musafiri , Delta . Verificabil oricand . Nu-ti spune nimic asta ?

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Dum Aug 15, 2010 12:57 pm

Vasile a scris:De ce simti nevoia sa-mi spui minciuna asta mie , care chiar stiu ce e acolo ?
Păi, dacă am mințit, atunci de ce recunoști că a fost ridicat ban-ul? laugh
Vasile a scris:PS : banul ala pe IP a fost ridicat .
Ca să ridici ban de pe un cont, înseamnă că anterior ridicării... a fost pus un ban pe acel cont. Laughing
Sunt convins că motivul restricționării a fost faptul că am încălcat regulamentul acelui forum... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș Empty raspunde si la restul postarii mele

Mesaj  Vasile Dum Aug 15, 2010 1:21 pm

delta a scris:
Vasile a scris:De ce simti nevoia sa-mi spui minciuna asta mie , care chiar stiu ce e acolo ?
Păi, dacă am mințit, atunci de ce recunoști că a fost ridicat ban-ul? laugh
Vasile a scris:PS : banul ala pe IP a fost ridicat .
Ca să ridici ban de pe un cont, înseamnă că anterior ridicării... a fost pus un ban pe acel cont. Laughing
Sunt convins că motivul restricționării a fost faptul că am încălcat regulamentul acelui forum... laugh
pe urma putem continua .
Apropo , cum iti place febletea ta , superiorul Kroc ?

Krokodilul Chichiricios
Utilizator înregistrat
Da Miki, ai dreptate, numai să nu devii violent....
PS : ce etichete zici ca ai mai confectionat ? Ia uite ,cu copy-paste : pentru că sunt şi idioţi- n-am nimic cu părinţeii lor- ci numai cu cultura lor de idioţi- care-şi ascund laşitatea şi neîmplinirile în spatele anonimatului...
Tot ce spun eu e o fişă sau o etichetă. Naşpa, nu ? Eu spun că există printre forumişti nişte târâtoare laşe, imbecile, care se ascund în spatele anonimatului pentru a jigni fără nici un fel de ruşine pe oameni care le sunt cu mult superiori. Tu le dai dreptate. E o fişă caracteristică pentru acest forum, nu-i aşa ?
__________________
Copyright KroChi 2010. Orice imitator e doar o maimuţă fără codiţă-sau eventual un ursuleţ...

aicea-i Smile [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Ce zici , Delta ? Cine-s aia lasii ? Saracu' Kroc...abia de l-am atins . De la tine am invatat , Delta Smile .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Dum Aug 15, 2010 2:38 pm

Vasile a scris:raspunde si la restul postarii mele pe urma putem continua .
Faci o anchetă sau ce? Laughing
Din câte văd, pe acolo a mai fost doar acest post-post-scriptum:
Vasile a scris:PPS : de 3 ori mai multi musafiri , Delta . Verificabil oricand . Nu-ti spune nimic asta ?
E normal ca pe un site de știri să fie mai mulți cititori decât scriitori.
Pe un forum nu prea-i normal să scrie doar 1% din cei înregistrați, dar, nah, pe plaiurile carpato-danubiene a tradițională ideea bine-i și așa... Laughing

Vasile a scris:Apropo , cum iti place febletea ta , superiorul Kroc ?

Krokodilul Chichiricios
Utilizator înregistrat
Da Miki, ai dreptate, numai să nu devii violent....
PS : ce etichete zici ca ai mai confectionat ? Ia uite ,cu copy-paste : pentru că sunt şi idioţi- n-am nimic cu părinţeii lor- ci numai cu cultura lor de idioţi- care-şi ascund laşitatea şi neîmplinirile în spatele anonimatului...
Tot ce spun eu e o fişă sau o etichetă. Naşpa, nu ? Eu spun că există printre forumişti nişte târâtoare laşe, imbecile, care se ascund în spatele anonimatului pentru a jigni fără nici un fel de ruşine pe oameni care le sunt cu mult superiori. Tu le dai dreptate. E o fişă caracteristică pentru acest forum, nu-i aşa ?
__________________
Copyright KroChi 2010. Orice imitator e doar o maimuţă fără codiţă-sau eventual un ursuleţ...

aicea-i Smile [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Ce zici , Delta ? Cine-s aia lasii ? Saracu' Kroc...abia de l-am atins . De la tine am invatat , Delta Smile .
KroChi este un personaj pitoresc inofensiv (în ciuda vehemenței sale față de unii actori de pe scena politică). Oricum e incomparabil mai simpatic decât marea majoritate celor ce susțin PDL (practic, din toată gloata portocalie numai tucu mi s- părut mai ponderat, dar în campania din 2009 a luat-o razna și ăla), sau LSF, și nu mai spun de șovinii Leonardo, Blue, mihnis, michele etc.

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Dum Aug 15, 2010 3:05 pm

(sursă: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )
Krokodilul Chichiricios a scris:Un coleg de-al nostru are o problemă. Cu toată lumea în afară de domnia sa. Toată lumea etichetează, jigneşte, pune etichete de kgb-işti, securişti, etc., etc. Dacă se mulţumea să-şi exprime obsesiile într-un singur thread îl înţelegeam .Dar în momentul când s-a umplut forumul cu thread-uri gen "Etichete", "Cu materialul clientului", "Unii trebuie să spună" şi altele vedem că are loc o vânătoare de vrăjitoare- în care noi suntem vrăjitoarele şi un singur om are dreptate, are cel mai curat, bun şi perfect limbaj, etc.
După părerea mea, problema e generată de faptul că a ajuns în locuri unde se credea un mic dumnezeu virtual care decide soarta (postărilor, thread-urilor, chiar și a identităților virtuale - adică a nick-urilor).
E ceva de genul tractoristului care niciodată n-a fost capabil să treacă de casa a X-a, dar în armată a ajuns comandant de grupă sau de pluton (că de regulă ăștia ajungeau caporali sau sergenți, deseori inclusiv așa-numiți sergenți cu diagonală).
Un astfel de ratat pe multiple planuri (în afară de cea a unui sistem strict ierarhizat pe bază de ordin) ajunge să comită abuzuri de tot felul, respectiv sapă temeinic pe la spate pe cei care își văd de propriile treburi până și împotriva ăstora din urmă se găsește unul, tot cu mentalitate de tractorist, care să ia măsuri la fel de abuzive.
Un exemplu relevant în acest sens este următorul: măsuri luate pe forumul realitatea.net pentru postări de pe acest forum, respectiv măsuri luate pe forumul HoțNius din cauza postărilor de pe realitatea.net

Krokodilul Chichiricios a scris:Mi-a atras atenţia când a început, acum câteva luni, să dea comentarii înjurioase fără să fie provocat în nici un fel. Apoi a avut un alt şir lung de thread-uri- apropo de dl.Piticu- care aduceau suspect de mult cu solicitările dispărutului Grumpz să fie pus el şef pe acest forum. Dle. Piticu, dacă poţi şi dacă el ţine aşa de mult, lasă-i 5 zile puterea. După care ne uităm câţi cititori erau înainte şi cîţi după.
Poate numărul cititorilor nu este așa de relevant ca și numărul postărilor.
Că poți avea 5 milioane de cititori și doar unul care să hăhăie pe placul lor... și atât. Wink

Krokodilul Chichiricios a scris:După aceea a urmat provocarea cu clonele mimetice, în mod curios după ce colegul nostru a ameninţat- în vreo 2 thread-uri- că urmează aşa ceva. Iarăşi, într-un mod foarte curios, n-a reacţionat în nici un fel la înjurăturile scârboase referitoare la utilizatori şi clonele respective au agresat doar anti-PDli.
Păi, dacă pedelimbricii și pedelimbistele s-au refugiat în birtul din fundul uliței portocalii... Laughing

Krokodilul Chichiricios a scris:Miki, uite, din acest moment m-am plictisit şi nu te mai bag în seamă. N-o să-ţi răspund la comentariile care încep să semene din ce în ce mai mult cu cele ale lui Leo, n-o să mai scriu pe thread-urile tale filozofice "Ce e un forum ?" Trebuie să recunosc că în acest moment al "publicisticii" tale, dl. petre c sau dl.belphegor sunt mult mai interesanţi decât tine.
Pa şi sănătate, poate-ţi revii....
Mai plictisitor decât p3caci este doar un singur utilizator din blogosfera plaiurilor mioritice: profesoresa internaută cacofonic de poetresă...
Aia care a promis că o trage la răspundere pe Nuți Udrea dacă uită din decembrie 2008 promisiunile pe care le-a făcut până în noiembrie 2008. Desigur Nuți a fost ocupată cu altceva între timp, așa că ciuciu ținere de promisiunile din campania electorală... dar între timp nici scleroza n-a stat degeaba prin creierul celor care au votat PDL-ul... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș Empty saracu' de tine , delta

Mesaj  Vasile Dum Aug 15, 2010 3:21 pm

delta a scris:(sursă: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )
Krokodilul Chichiricios a scris:Un coleg de-al nostru are o problemă. Cu toată lumea în afară de domnia sa. Toată lumea etichetează, jigneşte, pune etichete de kgb-işti, securişti, etc., etc. Dacă se mulţumea să-şi exprime obsesiile într-un singur thread îl înţelegeam .Dar în momentul când s-a umplut forumul cu thread-uri gen "Etichete", "Cu materialul clientului", "Unii trebuie să spună" şi altele vedem că are loc o vânătoare de vrăjitoare- în care noi suntem vrăjitoarele şi un singur om are dreptate, are cel mai curat, bun şi perfect limbaj, etc.
După părerea mea, problema e generată de faptul că a ajuns în locuri unde se credea un mic dumnezeu virtual care decide soarta (postărilor, thread-urilor, chiar și a identităților virtuale - adică a nick-urilor).
E ceva de genul tractoristului care niciodată n-a fost capabil să treacă de casa a X-a, dar în armată a ajuns comandant de grupă sau de pluton (că de regulă ăștia ajungeau caporali sau sergenți, deseori inclusiv așa-numiți sergenți cu diagonală).
Un astfel de ratat pe multiple planuri (în afară de cea a unui sistem strict ierarhizat pe bază de ordin) ajunge să comită abuzuri de tot felul, respectiv sapă temeinic pe la spate pe cei care își văd de propriile treburi până și împotriva ăstora din urmă se găsește unul, tot cu mentalitate de tractorist, care să ia măsuri la fel de abuzive.
Un exemplu relevant în acest sens este următorul: măsuri luate pe forumul realitatea.net pentru postări de pe acest forum, respectiv măsuri luate pe forumul HoțNius din cauza postărilor de pe realitatea.net

Krokodilul Chichiricios a scris:Mi-a atras atenţia când a început, acum câteva luni, să dea comentarii înjurioase fără să fie provocat în nici un fel. Apoi a avut un alt şir lung de thread-uri- apropo de dl.Piticu- care aduceau suspect de mult cu solicitările dispărutului Grumpz să fie pus el şef pe acest forum. Dle. Piticu, dacă poţi şi dacă el ţine aşa de mult, lasă-i 5 zile puterea. După care ne uităm câţi cititori erau înainte şi cîţi după.
Poate numărul cititorilor nu este așa de relevant ca și numărul postărilor.
Că poți avea 5 milioane de cititori și doar unul care să hăhăie pe placul lor... și atât. Wink

Krokodilul Chichiricios a scris:După aceea a urmat provocarea cu clonele mimetice, în mod curios după ce colegul nostru a ameninţat- în vreo 2 thread-uri- că urmează aşa ceva. Iarăşi, într-un mod foarte curios, n-a reacţionat în nici un fel la înjurăturile scârboase referitoare la utilizatori şi clonele respective au agresat doar anti-PDli.
Păi, dacă pedelimbricii și pedelimbistele s-au refugiat în birtul din fundul uliței portocalii... Laughing

Krokodilul Chichiricios a scris:Miki, uite, din acest moment m-am plictisit şi nu te mai bag în seamă. N-o să-ţi răspund la comentariile care încep să semene din ce în ce mai mult cu cele ale lui Leo, n-o să mai scriu pe thread-urile tale filozofice "Ce e un forum ?" Trebuie să recunosc că în acest moment al "publicisticii" tale, dl. petre c sau dl.belphegor sunt mult mai interesanţi decât tine.
Pa şi sănătate, poate-ţi revii....
Mai plictisitor decât p3caci este doar un singur utilizator din blogosfera plaiurilor mioritice: profesoresa internaută cacofonic de poetresă...
Aia care a promis că o trage la răspundere pe Nuți Udrea dacă uită din decembrie 2008 promisiunile pe care le-a făcut până în noiembrie 2008. Desigur Nuți a fost ocupată cu altceva între timp, așa că ciuciu ținere de promisiunile din campania electorală... dar între timp nici scleroza n-a stat degeaba prin creierul celor care au votat PDL-ul... laugh
macar ura ta e sincera . Zau ca te inteleg .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  Anahoret Dum Aug 15, 2010 3:25 pm

Dar pe cei cărora scârba le e sinceră, poţi să-i înţelegi?
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș Empty de ce nu ?

Mesaj  Vasile Dum Aug 15, 2010 3:33 pm

Anahoret a scris:Dar pe cei cărora scârba le e sinceră, poţi să-i înţelegi?
fiecare cu ale lui . Desi as vreau sa aud macar o schita de explicatie . Nu atac permanent ci o explicatie omeneasca .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Dum Aug 15, 2010 3:34 pm

Vasile a scris:saracu' de tine , delta macar ura ta e sincera . Zau ca te inteleg .
Ura față de... ce... sau cine? scratch
Față de tine?
Sau față de PDL?
Ciuciu!
Știi de ce nu am ura pe care neapărat vrei să o presupui?
E simplu.
Din două motive:
1. ce rost ar avea? Very Happy
2 ce naiba aș rezolva/aș avea de câștigat dacă aș ura pe cineva/ceva? Shocked

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Dum Aug 15, 2010 3:36 pm

Vasile a scris:
Anahoret a scris:Dar pe cei cărora scârba le e sinceră, poţi să-i înţelegi?
fiecare cu ale lui . Desi as vreau sa aud macar o schita de explicatie . Nu atac permanent ci o explicatie omeneasca .
Legată de scârba față de politicienii actuali sau referitoare la ura inexistentă, dar pe care vrei neapărat (însă fără succes) să o "vezi" în cazul meu?
Dacă e vorba de aspectul din urmă, ai postarea anterioară (adică asta: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ) cu oarece detalii...

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș Empty amice , ma ataci cu mizerii si te inseli

Mesaj  Vasile Dum Aug 15, 2010 3:48 pm

delta a scris:
Vasile a scris:saracu' de tine , delta macar ura ta e sincera . Zau ca te inteleg .
Ura față de... ce... sau cine? scratch
Față de tine?
Sau față de PDL?
Ciuciu!
Știi de ce nu am ura pe care neapărat vrei să o presupui?
E simplu.
Din două motive:
1. ce rost ar avea? Very Happy
2 ce naiba aș rezolva/aș avea de câștigat dacă aș ura pe cineva/ceva? Shocked
ma ataci cu aceleasi si aceleasi si aceleasi mizerii . Am cam obosit . Daca ai fi macar pe aproape , poate nu as fi asa de revoltat dar iti permiti sa versi mizerie dintr-un rezervor aparent inepuizabil . Pina si faptul ca m-ai invitat aici ...ai facut-o ca sa-mi versi inca o tura de mizerie in cap ...In fine . N-are sens sa ma mai necajesc cu tine , delta . Atita poti , atita faci .

PS : mai citeste odata titlul threadului pe care scriem , delta . Enunti o concluzie murdara , iesita din tine , apoi cauti fapte sa se potriveasca cat de cat .


Ultima editare efectuata de catre Vasile in Dum Aug 15, 2010 4:09 pm, editata de 1 ori

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  Anahoret Dum Aug 15, 2010 4:01 pm

Vasile a scris:
Anahoret a scris:Dar pe cei cărora scârba le e sinceră, poţi să-i înţelegi?
fiecare cu ale lui . Desi as vreau sa aud macar o schita de explicatie .
Una ar fi că au minţit ca nişte ordinari şi nici acum nu încetează. Continuă să mintă în continuare la fel de ordinar. Mie mi se pare un atac la bunul-simţ şi un atac la inteligenţa cetăţeanului. Cel puţin.

Asta ar fi o schiţă de explicaţie.
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș Empty Hmmm ...anahoret , pe topicul asta care mi-e dedicat

Mesaj  Vasile Dum Aug 15, 2010 4:08 pm

Anahoret a scris:
Vasile a scris:
Anahoret a scris:Dar pe cei cărora scârba le e sinceră, poţi să-i înţelegi?
fiecare cu ale lui . Desi as vreau sa aud macar o schita de explicatie .
Una ar fi că au minţit ca nişte ordinari şi nici acum nu încetează. Continuă să mintă în continuare la fel de ordinar. Mie mi se pare un atac la bunul-simţ şi un atac la inteligenţa cetăţeanului. Cel puţin.

Asta ar fi o schiţă de explicaţie.
si in care Delta imi varsa in cap rahatul lui , credeam ca faci si matale o aluzie la mine . Tie-ti era scarba de politicieni . Si mie , cam de toti . Imi sparg capu' sa gasesc o modalitate sa-i musc de cur si pinala urma tot o sa le dau un strop de singe .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Dum Aug 15, 2010 4:09 pm

Vasile a scris:amice , ma ataci cu mizerii si te inseli ma ataci cu aceleasi si aceleasi si aceleasi mizerii .
Chiar și în cazul descris de tine nu este obligatoriu să fie vorba de ură.
Pur și simplu mă uit la ceea ce scrii și dacă văd diverse platitudini (mă rog, ele sunt alea pe care le repeți de oarece ani), dau ici-colo câte o replică.
Bine, e clar că nu-ți convin părerile care diferă de opiniile tale și că nu suporți observațiile critice (pe care le consideri atacuri).

Vasile a scris:Am cam obosit . Daca ai fi macar pe aproape , poate nu as fi asa de revoltat dar iti permiti sa versi mizerie dintr-un rezervor aparent inepuizabil . Pina si faptul ca m-ai invitat aici ...ai facut-o ca sa-mi versi inca o tura de mizerie in cap ...In fine . N-are sens sa ma mai necajesc cu tine , delta . Atita poti , atita faci .
Eh, știi și tu că invitația era făcută în ideea de a discuta despre aspecte legate de gestionarea unui forum cu scopul creșterii atractivității respectivului site.
Asta însă nu înseamnă că pe thread-urile care existau înainte să existe contul tău pe aici, aș renunța să-mi exprim punctul de vedere doar din cauză că ție nu-ți convine.
Între noi fie vorba, yo nu mă consider gazdă pe acest forum, iar tu nu ești oaspete. Din clipa în care ți-ai făcut cont aici, ai aceleași drepturi și aceleași obligații ca și mine sau orice alt forumist (bine, facem abstracție la aspectele tehnice - cum este accesul la panoul de administrare - la care oricum apelez așa de rar încât practic sunt ca și inexistente)

Vasile a scris:PS : mai citeste odata titlul threadului pe care scriem , delta . Enunti o concluzie murdara , iesita din tinew , apoi cauti fapte sa se potriveasca cat de cat .
Păi, dacă nu s-ar potrivi, ar fi off-topic... nu? confused

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Dum Aug 15, 2010 4:16 pm

Vasile a scris:pe topicul asta care mi-e dedicat si in care Delta imi varsa in cap rahatul lui , credeam ca faci si matale o aluzie la mine .
De fapt, thread-ul era dedicat unui tip anume de persoană / de comportament uman care poate fi exemplificat bine de tot prin postările tale.
OK, există exemple și pe alte forumuri (atât pe Antena 1, cât și pe diferite forumuri private), doar că majorității utilizatorilor de aici le era familiar mai degrabă forum.realitatea.net decât altele...

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș Empty si e gresit , fiindca eu nu am nimic comun cu ce spui

Mesaj  Vasile Dum Aug 15, 2010 4:23 pm

delta a scris:
Vasile a scris:pe topicul asta care mi-e dedicat si in care Delta imi varsa in cap rahatul lui , credeam ca faci si matale o aluzie la mine .
De fapt, thread-ul era dedicat unui tip anume de persoană / de comportament uman care poate fi exemplificat bine de tot prin postările tale.
OK, există exemple și pe alte forumuri (atât pe Antena 1, cât și pe diferite forumuri private), doar că majorității utilizatorilor de aici le era familiar mai degrabă forum.realitatea.net decât altele...
eca si cum as face un thread despre Ura in care as arata cumpui etichete pe oamenifiindca esti bolnav de ura . Mai mult , cand ai incerca sa zici ceva , as da cotite , cum faci si tu . Tehnica e buna ,insa tine mai degraba de viclenie . Deh .
PS : de 3 ori mai multi . Ce ai de zis despre asta ? ( erau de 2 ori mai putini ) .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Dum Aug 15, 2010 4:43 pm

[quote="Vasile"]
delta a scris:si e gresit , fiindca eu nu am nimic comun cu ce spui e ca si cum as face un thread despre Ura in care as arata cumpui etichete pe oameni fiindca esti bolnav de ura .
Asta o spui de parcă etichete se pot pune doar de către cineva "bolnav de ura". Laughing
Apropo, tu chiar crezi că te urăsc?
Sau că-l urăsc pe ăla cu râs șobolaniu?
Sau pe mineru' șovin care era convins că veselia apare doar la ordinul lui și numai cât în convine lui? laugh
(mă rog, pe ăsta din urmă s-ar putea să nu-l cunoști, dar caută pe la secțiunea cu forumuri thread-ul intitulat incredebili sau așa ceva...)

Vasile a scris:PS : de 3 ori mai multi . Ce ai de zis despre asta ? ( erau de 2 ori mai putini ) .
Te referi la HoțNius? Păi, n-am acces nici la statisticile privind forumul acelui site, nici la cele referitoare la forum.realitatea.net așa că, având în vedere că obiectivitatea nu-ți este o caracteristică prea specifică, parcă aș aștepta să văd și niște cifre despre trafic/rating furnizate de surse independente și de Hoț, și de realitatea.net Very Happy

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  Anahoret Dum Aug 15, 2010 4:43 pm

Vasile a scris:si in care Delta imi varsa in cap rahatul lui , credeam ca faci si matale o aluzie la mine . Tie-ti era scarba de politicieni . Si mie , cam de toti . Imi sparg capu' sa gasesc o modalitate sa-i musc de cur si pinala urma tot o sa le dau un strop de singe .
Ce dracului să am cu tine?! Cât am postat în Realitatea nici nu-ţi şitam de existenţă! Eu mă refeream la talibanismul politic ce domneşte acolo pus faţă în faţă cu scârba cotidiană. Nu eşti portocaliu, eşti lapidat! În rest... puteţi să vă muşcaţi cu voioşie între voi... n-am nicio taină! Laughing

Înseamnă că n-am citit mesajul cu atenţie şi am dat-o în bălării! Scuze! salutare
Continuaţi vă rog... laugh
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș Empty Deci ,din postarile tale deduc ca urasti

Mesaj  Vasile Dum Aug 15, 2010 4:59 pm

delta a scris:

Vasile a scris:PS : de 3 ori mai multi . Ce ai de zis despre asta ? ( erau de 2 ori mai putini ) .
Te referi la HoțNius? Păi, n-am acces nici la statisticile privind forumul acelui site, nici la cele referitoare la forum.realitatea.net așa că, având în vedere că obiectivitatea nu-ți este o caracteristică prea specifică, parcă aș aștepta să văd și niște cifre despre trafic/rating furnizate de surse independente și de Hoț, și de realitatea.net Very Happy
Iti place cum suna ? E o sintagma copiata de la tine . Si chestia asta cu etichetatul , tot de la tine o stiu . Nu-mi plac armele dar invat sa le folosesc .



PS :Ba ai Smile . E foarte simplu , si unii si ceilalti isi arata traficul la useri , deci e chiar simplu .


Ultima editare efectuata de catre Vasile in Dum Aug 15, 2010 5:01 pm, editata de 1 ori

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum