SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

sindromul hoț(niu)spătăraș

+9
ENKI
baso
Amona
RocketQu33n
Dracu' gol
Armand
Anahoret
Vasile
delta
13 participanți

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 3 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  Dracu' gol Dum Aug 22, 2010 9:44 am

Vasile a scris: Se pare ca ma descurc .
Se pare ca matale ai o mare hibă: esti extrem de artificial, cam ca un robot programat sa faca glume... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 3 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Dum Aug 22, 2010 9:54 am

Dracu' gol a scris:
Vasile a scris: Se pare ca ma descurc .
Se pare ca matale ai o mare hibă: esti extrem de artificial, cam ca un robot programat sa faca glume... raset
Mda, cam asta-i senzația pe care o crează.
E ca o bandă de magnetofon de prin anii '50 pe care s-au înregistrat aplauze sau râsete pentru a fi redate în pauzele și la sfârșitul discursului câte unui politician de prin vârful eșichierului.
Oricum, nu-i singurul cu acul sărit de pe placă, deoarece mai sunt și alții care schelălăie ori de câte ori cineva comentează mai puțin favorabil la adresa partidului sau a conducătorului iubit.
Uite mai jos un gălățean bășicat pe KroChi din cauză că nu atârnă necondiționat de sfincterul prezidențial, așa că încearcă să-l determine să renunțe să posteze și să-și mai exprime vreodată părerea legată de Boc și ceilalți membri ai grupului de interese băsescian ... laugh

belphegor a scris:---Draga Kroko, cu mare regret, tin sa-ti spun ca singurul vinovat pt ce se intampla esti chiar mataluta. De aproape un an de zile, limbajul tau lasa de dorit(asta ca sa fiu delicat), ai practicat fara incetare atacul nefondat la persoana , uneori catre forumisti, alteori catre persoane publice far argumente sau dovezi. Ai repetat cu inversunare bolnavicioasa apelative jignitoare si fraze care in mod normal nu ar face cinste unui om care se respecta mai intai pe sine! Iertat sa-mi fie insa clona de care te plangi este iarasi rod al imaginatiei tale in incercarea de a drege busuiocul. Persiflarea si ironia isi au rostul lor pana in momentul in care acestea depasesc limita amicalului. Ai sfidat cu buna stiinta sau platit realitatea perseverand in a denatura evidentele. Acum impotriva oricaror evidente te plangi ca nu ai fost tu cel cu pricina... si LSF'ul a facut'o si cred ca focalizarea de care te bucuri acum se va rasfrange si asupra altora care procedeaza ca tine. Patima LSF'ului a dat si peste tine..., ala era profesor doctor docent cu un dublu masterat , tu iti arogi o superioritate jignitoare nedemna. In realitate abundenta de threaduri cu care ne onorezi, nu sunt altceva decat rodul frustrarilor si angoaselor care te bantuie..., un mic cabotin care se teme ca va fi uitat cand luminile rampei se vor fi focalizat catre adevaratii protagonisti. Sincer imi pare rau, erai haios... acum esti ridicol..., interesant uneori...insipid acum, acid dar ai devenit acru...! Ai toate sansele ca dintr'un carcotas amuzant sa ajungi fanfaron. Fa bine si incearca sa intri in limitele normalului pt ca oricat te'ai stradui nu o sa reusesti sa primesti clauza de exceptionalitate! Sa stii ca maimuta cu cat se urca mai sus in copac, cu atat i se vede mai bine curul!
sursă: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 3 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Dum Aug 22, 2010 10:09 am

Krokodilul Chichiricios a scris:Şi cine ridică subiecte ?
Miki şi cu PD_Liştii lui. Există dovezi incontestabile...
sursă: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Cre' că e scos din sărite de faptul că prefer să postez pe thread-urile inițiate de tine și le ignor pe cele ale pedelimbiștilor, așa că orice replică pe care aș trimite-o la vreun mesaj de-al tău o cataloghează ca "ridicare de subiect".
Părerea mea este să faci abstracție la ceea ce repetă la nesfârșit, din două motive:
- oricum nu ai cum să-l convingi că nu chiar toți oamenii de pe Terra sunt dușmani Laughing ;
- doar ai pierde timpul încercând să îi faci pe plac (mai ales că permanent va inventa alte motive de nemulțumire Wink ).

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 3 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  RocketQu33n Dum Aug 22, 2010 10:24 am

Vasile a scris:
delta a scris:Și după ce a postat practic exclusiv comentarii despre Krokodilul Chichiricios, nuuk, delta și alții care nu susțin orbește PDL-ul, activistul începe să behăie despre etichete, discuții referitoare la utilizatori, dușmani și inexistența postărilor la subiect... veselie
Iar pentru a-și împinge ipocrizia la un niște cote maxime, își mai și pune întrebarea retorică... "De ce oare ?" vesel

Miki Şpaga a scris:Razboiul etichetelor continua discutiile sunt strict despre useri . Mai stie cineva cum arata un subiect ? O discutie la subiect ? Nu ? De ce oare ?
sursă: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

nu-mi ciordi eticheta Smile . Delto , e razboiul etichetelor . Ideea e sa inteleaga cat mai multi ce e cu etichetele astea Smile . Se pare ca ma descurc .

Mai spagarule, nu'mi vine sa cred! Esti (probabil) de'o varsta cu parintii mei si te pretezi la tampenii din'astea; nu mai citesc de la tine de la o vreme incoace altceva decat despre etichete, despre gasca si alte idiotenii; mi'e mila de tine, sincer, ca ai astfel de ocupatii! Daca tu spui ca "te distrezi", pe deasupra, e clar ca ai luat'o razna!

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 3 Empty imi place ca ma vezi dor pe mine :)

Mesaj  Vasile Dum Aug 22, 2010 10:35 am

RocketQu33n a scris:
Vasile a scris:
delta a scris:Și după ce a postat practic exclusiv comentarii despre Krokodilul Chichiricios, nuuk, delta și alții care nu susțin orbește PDL-ul, activistul începe să behăie despre etichete, discuții referitoare la utilizatori, dușmani și inexistența postărilor la subiect... veselie
Iar pentru a-și împinge ipocrizia la un niște cote maxime, își mai și pune întrebarea retorică... "De ce oare ?" vesel

Miki Şpaga a scris:Razboiul etichetelor continua discutiile sunt strict despre useri . Mai stie cineva cum arata un subiect ? O discutie la subiect ? Nu ? De ce oare ?
sursă: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

nu-mi ciordi eticheta Smile . Delto , e razboiul etichetelor . Ideea e sa inteleaga cat mai multi ce e cu etichetele astea Smile . Se pare ca ma descurc .

Mai spagarule, nu'mi vine sa cred! Esti (probabil) de'o varsta cu parintii mei si te pretezi la tampenii din'astea; nu mai citesc de la tine de la o vreme incoace altceva decat despre etichete, despre gasca si alte idiotenii; mi'e mila de tine, sincer, ca ai astfel de ocupatii! Daca tu spui ca "te distrezi", pe deasupra, e clar ca ai luat'o razna!

intelegi ce amuzant e ? 21 ani zici ca ai ? S-ar putea sa fiu de-o virsta cu parintii tai desi nu vad ce ar fi bun sau rau in asta .
PS : nu uita ca vreo 2 ani am ignorat toate mizeriile care s-au aruncat inspre mine

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 3 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Dum Aug 22, 2010 10:38 am

RocketQu33n a scris:Mai spagarule, nu'mi vine sa cred! Esti (probabil) de'o varsta cu parintii mei
Da' unde s-au grăbit? Laughing

RocketQu33n a scris:si te pretezi la tampenii din'astea; nu mai citesc de la tine de la o vreme incoace altceva decat despre etichete, despre gasca si alte idiotenii;
Mai simpatic este faptul că a apărut prietenul lui cârcotaș cu un cont mimetic gen Krokrodilul Chichiricios și spunea despre oricine altcineva că ar fi peruș (= papagal), dar nu despre securiciosul de-al HoțNiusului care repetă la nesfârșit aceleași (doar câteva) aspecte.

RocketQu33n a scris:mi'e mila de tine, sincer, ca ai astfel de ocupatii! Daca tu spui ca "te distrezi", pe deasupra, e clar ca ai luat'o razna!
Păi, poate să spună orice (inclusiv că "se distrează") dar nu-i obligatoriu ca asta să însemne că așa și este... Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 3 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Dum Aug 22, 2010 10:40 am

Vasile a scris:nu uita ca vreo 2 ani am ignorat toate mizeriile care s-au aruncat inspre mine
Cunoști expresia "hu cheărs?" ? Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 3 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  RocketQu33n Dum Aug 22, 2010 10:45 am

Vasile a scris:
intelegi ce amuzant e ? 21 ani zici ca ai ? S-ar putea sa fiu de-o virsta cu parintii tai desi nu vad ce ar fi bun sau rau in asta .
PS : nu uita ca vreo 2 ani am ignorat toate mizeriile care s-au aruncat inspre mine

Amuzant? Nici pe tine nu te cred cand spui ca te distrezi. Chiar si pedelatraii se uita plictisiti la scenele pe care le creezi. S'au aruncat cu mizerii? Si ce daca?! Catre mine nu s'au aruncat?! laugh Si catre delta si krokodil s'au aruncat cu mult inainte s'o iei tu razna. Vei ramane in curand singur,singurel si numai datorita actiunilor tale! Laughing
Pai e rau, mai spagarule, ca ai o varsta si tu te pretezi la saparea oamenilor in virtual. Pentru ce? Macar poti sa'mi dai un raspuns sincer? De ce conteaza daca "gasca" scrie sau nu pe realitatea? What the fuck is realitatea?! Laughing


Ultima editare efectuata de catre RocketQu33n in Dum Aug 22, 2010 10:47 am, editata de 1 ori

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 3 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Dum Aug 22, 2010 10:45 am

Ăsta cu ursul gen frigider ceaușist fie este pedelist și este clona unui pedelist, că prea își dorește să fie băgat în seamă... având în vedere că nu e... Laughing
Fram a scris:si rimea ce-o zis (catre gaina):
Daka o prind,ii fac ca cocosu...!
sursă: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 3 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Dum Aug 22, 2010 10:47 am

RocketQu33n a scris:Amuzant? Nici pe tine nu te cred cand spui ca te distrezi.
Mai bine recomandă-i vreo stațiune din Israel unde să-și relaxeze nervii întinși la maxim de când e nevoit să joace rolul unuia care nu ține cu PDL-ul... Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 3 Empty saparea oamenilor invirtual

Mesaj  Vasile Dum Aug 22, 2010 11:14 am

RocketQu33n a scris:
Vasile a scris:
intelegi ce amuzant e ? 21 ani zici ca ai ? S-ar putea sa fiu de-o virsta cu parintii tai desi nu vad ce ar fi bun sau rau in asta .
PS : nu uita ca vreo 2 ani am ignorat toate mizeriile care s-au aruncat inspre mine

Amuzant? Nici pe tine nu te cred cand spui ca te distrezi. Chiar si pedelatraii se uita plictisiti la scenele pe care le creezi. S'au aruncat cu mizerii? Si ce daca?! Catre mine nu s'au aruncat?! laugh Si catre delta si krokodil s'au aruncat cu mult inainte s'o iei tu razna. Vei ramane in curand singur,singurel si numai datorita actiunilor tale! Laughing
Pai e rau, mai spagarule, ca ai o varsta si tu te pretezi la saparea oamenilor in virtual. Pentru ce? Macar poti sa'mi dai un raspuns sincer? De ce conteaza daca "gasca" scrie sau nu pe realitatea? What the fuck is realitatea?! Laughing

ati repetat asta pina ati ajuns s-o credeti Smile si mai spuneti ca eu sap oamenii pe virtual ? Nici macar nu-ti dai seama unde gresesti Smile , nici macar nu-ti dai seama de dubla-ti masura . DUBLA MASURA , MAI . Esti in echipa cu un delator si nici macar nu-ti dai seama . Ma acuzi cu Ben si habar n-ai ce era Ben ( daca ai fi vazut amenintarile lui pe mail fiindca am fost dobitoc sa am incredere in el si i-am zis lucruri private ) . Rocket , ai 21 ani ? Eh ...la un moment dat o sa intelegi in ce piesa de teatru proasta ai jucat . O sa pricepi si cine a scris regia , o sa pricepi si de ce a scris regia .
PS : o sa ramin singur ? Vai ce ma speriu Smile .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 3 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Dum Aug 22, 2010 11:23 am

Vasile a scris:ati repetat asta pina ati ajuns s-o credeti Smile
Apropo, KroChi scria că ești ceva admin sau moderator pe la HoțNius.
Așa o fi?
N-o fi așa? laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 3 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  Vizitato Dum Aug 22, 2010 11:59 am

Vasile a scris:PS : saparea oamenilor invirtual...o sa ramin singur ? Vai ce ma speriu Smile .

Eh, recunoaste odata pentru totdeauna ca si tu ai pus umarul la aceasta separatie, segregare, secesiune, precipitare...uat ever.
PS: Eu cred ca ceea ce te sperie cu adevarat este hotararea mea de a nu te lasa singur in aceasta incercare, lupta, razboi....mentalitate?! salutare

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 3 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  RocketQu33n Dum Aug 22, 2010 12:12 pm

Vasile a scris:
ati repetat asta pina ati ajuns s-o credeti Smile si mai spuneti ca eu sap oamenii pe virtual ? Nici macar nu-ti dai seama unde gresesti Smile , nici macar nu-ti dai seama de dubla-ti masura . DUBLA MASURA , MAI . Esti in echipa cu un delator si nici macar nu-ti dai seama . Ma acuzi cu Ben si habar n-ai ce era Ben ( daca ai fi vazut amenintarile lui pe mail fiindca am fost dobitoc sa am incredere in el si i-am zis lucruri private ) . Rocket , ai 21 ani ? Eh ...la un moment dat o sa intelegi in ce piesa de teatru proasta ai jucat . O sa pricepi si cine a scris regia , o sa pricepi si de ce a scris regia .
PS : o sa ramin singur ? Vai ce ma speriu Smile .

Nu ma intereseaza ce v'ati scris pe privat. Da, am recunoscut piesa aceea de teatru la care a participat haita pedelista doar pentru ca regizorul ei era de'al lor (ca Ben Gal nu scria pe politica), piesa in care ai interpretat acea editare a postarii cum ai vrut tu, ca sa'l sacrifici pe Ben Gal. Nici n'a contat ce'a spus respectivul, ca doar varianta ta era singura plauzibila. Rolling Eyes Am mai auzit si alte barfe/zvonuri despre comploturile reale puse la cale de ipocrita aia de alexa si tzatzele ei, deci am deja o parere despre grupul vostru. Empty lives.

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 3 Empty ce este un forum ?

Mesaj  Vasile Dum Aug 22, 2010 12:18 pm

Ani Stoica a scris:
Vasile a scris:PS : saparea oamenilor invirtual...o sa ramin singur ? Vai ce ma speriu Smile .

Eh, recunoaste odata pentru totdeauna ca si tu ai pus umarul la aceasta separatie, segregare, secesiune, precipitare...uat ever.
PS: Eu cred ca ceea ce te sperie cu adevarat este hotararea mea de a nu te lasa singur in aceasta incercare, lupta, razboi....mentalitate?! salutare

despre asta e vorba . Ca sunt sau nu singur e nerelevant . Oricum , dupa cate o campanie din asta , oamenii ramin cu ceva . Faqptul ca toti stiu ce e o eticheta e un lucru bun Smile . Voi nu stiti ceva esential dar incredibil de vizibil Smile . Ma distreaza ca desi vi s-a spus , nu ati auzit Smile .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 3 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Dum Aug 22, 2010 12:18 pm

RocketQu33n a scris:ca sa'l sacrifici pe Ben Gal.
Da' ăla cu ce naiba la supărat pe realitatea.net pe moderatorul forumortăciunii? Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 3 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  Dracu' gol Dum Aug 22, 2010 12:19 pm

delta a scris:Mda, cam asta-i senzația pe care o crează.
E ca o bandă de magnetofon de prin anii '50 pe care s-au înregistrat aplauze sau râsete pentru a fi redate în pauzele și la sfârșitul discursului câte unui politician de prin vârful eșichierului.
Oricum, nu-i singurul cu acul sărit de pe placă, deoarece mai sunt și alții care schelălăie ori de câte ori cineva comentează mai puțin favorabil la adresa partidului sau a conducătorului iubit.
Uite mai jos un gălățean bășicat pe KroChi din cauză că nu atârnă necondiționat de sfincterul prezidențial, așa că încearcă să-l determine să renunțe să posteze și să-și mai exprime vreodată părerea legată de Boc și ceilalți membri ai grupului de interese băsescian ... laugh
Chestia hilara ie ca pupinbaseii incearca, prin băgarea băţului in propriul kur, sa reduca la tacere pe oricine face altceva decat sa pupe la Marele Sfincter Portocaliu... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 3 Empty asta e alta minciuna

Mesaj  Vasile Dum Aug 22, 2010 12:23 pm

Dracu' gol a scris:
delta a scris:Mda, cam asta-i senzația pe care o crează.
E ca o bandă de magnetofon de prin anii '50 pe care s-au înregistrat aplauze sau râsete pentru a fi redate în pauzele și la sfârșitul discursului câte unui politician de prin vârful eșichierului.
Oricum, nu-i singurul cu acul sărit de pe placă, deoarece mai sunt și alții care schelălăie ori de câte ori cineva comentează mai puțin favorabil la adresa partidului sau a conducătorului iubit.
Uite mai jos un gălățean bășicat pe KroChi din cauză că nu atârnă necondiționat de sfincterul prezidențial, așa că încearcă să-l determine să renunțe să posteze și să-și mai exprime vreodată părerea legată de Boc și ceilalți membri ai grupului de interese băsescian ... laugh
Chestia hilara ie ca pupinbaseii incearca, prin băgarea băţului in propriul kur, sa reduca la tacere pe oricine face altceva decat sa pupe la Marele Sfincter Portocaliu... raset

niciodata nu m-a deranjat o opinie politica . Ma deranjeaza doar atacurile la useri . Vezi mai bine acum cat sunt de deranjante , nu ? S-a produs ceva agitatie , nu ?

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 3 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  RocketQu33n Dum Aug 22, 2010 12:27 pm

Vasile a scris:

niciodata nu m-a deranjat o opinie politica . Ma deranjeaza doar atacurile la useri . Vezi mai bine acum cat sunt de deranjante , nu ? S-a produs ceva agitatie , nu ?

Poate pedelatraii sa fie mai agitati decat deobicei, dar eu te asigur ca nici cand m'ai atacat pe mine nu am fost catusi de putin agitata, mai degraba, distrata despre adjectivele pe care le cautai nelinistit ca sa ma scoti, cica, din fire. Nici pe Krokodil nu'l cred sa fie nelinistit - are, totusi, ocupatii mult mai importante. Maine-poimaine totul va reveni la normal si vei fi (din nou) dezamagit. Very Happy

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 3 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Dum Aug 22, 2010 12:35 pm

Dracu' gol a scris:Chestia hilara ie ca pupinbaseii incearca, prin băgarea băţului in propriul kur, sa reduca la tacere pe oricine face altceva decat sa pupe la Marele Sfincter Portocaliu... raset
Păi, au dreptul de a-și băga orice vor în curul propriu, cu condiția ca să fie ei înșiși de acord să-și bage orice pe acolo... laugh

P.S. Apropo, FSB sigur nu este de la Fanii Sfincterului Băsescian? Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 3 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  Dracu' gol Dum Aug 22, 2010 12:35 pm

Vasile a scris:niciodata nu m-a deranjat o opinie politica . Ma deranjeaza doar atacurile la useri . Vezi mai bine acum cat sunt de deranjante , nu ? S-a produs ceva agitatie , nu ?
Asa ie, bre: nenea Krokodilu' scrie un thread despre imbecilitatea pedelista(in viziunea 'mnealui), apoi apare un isteric pedelătrău, care-l injura, administratia tace ca rahatu' in iarba, Krokodilu' raspunde, apoi apari matale care te vaicaresti de mama focului de raspunsu' dat de Kroko, fara sa iei in seama cine pe cine a improscat primu' cu bale... raset

P.S. Obiectivitate si corectitudine de la un cap la altu'... raset
P.P.S. Asta, bineinteles, nu-i atac in grup(sau grupa mica) raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 3 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  Vizitato Dum Aug 22, 2010 2:09 pm

Vasile a scris:
Ani Stoica a scris:
Vasile a scris:PS : saparea oamenilor invirtual...o sa ramin singur ? Vai ce ma speriu Smile .

Eh, recunoaste odata pentru totdeauna ca si tu ai pus umarul la aceasta separatie, segregare, secesiune, precipitare...uat ever.
PS: Eu cred ca ceea ce te sperie cu adevarat este hotararea mea de a nu te lasa singur in aceasta incercare, lupta, razboi....mentalitate?! salutare

ce este un forum ? despre asta e vorba . Ca sunt sau nu singur e nerelevant . Oricum , dupa cate o campanie din asta , oamenii ramin cu ceva . Faqptul ca toti stiu ce e o eticheta e un lucru bun Smile . Voi nu stiti ceva esential dar incredibil de vizibil Smile . Ma distreaza ca desi vi s-a spus , nu ati auzit Smile .

Care voi? Mai incearca odata si zi-mi si mie, ca poate eu am lipsit de la lectia la care "ni s-a spus ceva esential, vizibil" si totusi noi scratch nu am auzit ( de parca poti auzi ceea ce ti se arata scratch ), iar asta te distreaza.

Imi amintesc, in schimb, ca eu tie ti-am explicat foarte explicit despre ce cred eu ca este un forum, dar nu a fost ceea ce ai vrut tu sa auzi, ori asta nu ma mai distreaza, mai degraba ma intristeaza. Ma intristeaza nu ca nu accepti ideile mele sau ca ti se par nebunesti, utopice sau de neinteles, ci faptul ca respingi orice alta idee, alta decat este a ta. E trist ca nu vezi, desi este foarte vizibil, ceea ce se intampla cu tine. Este si mai trist, daca tot ceea ce lasi sa se vada, nu este decat un joc, un rol pe care il interpretezi. Este cumplit de trist ca nu esti doar tu cel ce interpreteaza astfel de roluri sau joaca astfel de jocuri.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 3 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Dum Aug 22, 2010 2:33 pm

Ani Stoica a scris:Care voi? Mai incearca odata si zi-mi si mie, ca poate eu am lipsit de la lectia la care "ni s-a spus ceva esential, vizibil" si totusi noi scratch nu am auzit ( de parca poti auzi ceea ce ti se arata scratch ), iar asta te distreaza.

Imi amintesc, in schimb, ca eu tie ti-am explicat foarte explicit despre ce cred eu ca este un forum, dar nu a fost ceea ce ai vrut tu sa auzi, ori asta nu ma mai distreaza, mai degraba ma intristeaza. Ma intristeaza nu ca nu accepti ideile mele sau ca ti se par nebunesti, utopice sau de neinteles, ci faptul ca respingi orice alta idee, alta decat este a ta. E trist ca nu vezi, desi este foarte vizibil, ceea ce se intampla cu tine. Este si mai trist, daca tot ceea ce lasi sa se vada, nu este decat un joc, un rol pe care il interpretezi. Este cumplit de trist ca nu esti doar tu cel ce interpreteaza astfel de roluri sau joaca astfel de jocuri.
Oare din ce motiv am senzația că efortul pe care-l depui este degeaba?
Mai ales că apar pe forumul (ne)administrat de miticania cu râs șobolaniu tot felul de idioți care îi susțin aberațiile de pe diverse conturi mimetice...

idiotul cârcotaș care scrie de pe contul mimetic krokRodilul chichiriciоs a scris:Vaaai, da' ce necajit este falsul Krokrodil
a inceput sa plinga ca prostu-n tirg.

Si, binenteles, au sarit postacii sa-l mingiie pe cap: delta, nuul & Co.
Chiar, unde o fi pülosh? Nu de altceva, dar vad ca ar avea ce scarpina, si la ochiu maro, si la clitorisu' nelinistit

Zi-nainte, securistule Chichiricios! Tu te plingi, mai delatorule, Superiorule? Tu, care ai defaimat, ai jignit non-stop ani de zile pe acest forum?

Profesorul Pulii!

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 3 Empty Cand te-ai inscris pe forum , ai citit un set de reguli ?

Mesaj  Vasile Dum Aug 22, 2010 2:36 pm

Ani Stoica a scris:
Imi amintesc, in schimb, ca eu tie ti-am explicat foarte explicit despre ce cred eu ca este un forum, dar nu a fost ceea ce ai vrut tu sa auzi, ori asta nu ma mai distreaza, mai degraba ma intristeaza. Ma intristeaza nu ca nu accepti ideile mele sau ca ti se par nebunesti, utopice sau de neinteles, ci faptul ca respingi orice alta idee, alta decat este a ta. E trist ca nu vezi, desi este foarte vizibil, ceea ce se intampla cu tine. Este si mai trist, daca tot ceea ce lasi sa se vada, nu este decat un joc, un rol pe care il interpretezi. Este cumplit de trist ca nu esti doar tu cel ce interpreteaza astfel de roluri sau joaca astfel de jocuri.

ca musai ai bifat ca le-ai citit si ti le-ai insusit . Nu itn minte sa fi zis ca regulile nu-s bune , ca tu vrei discutii despre suflet la tava inclusiv pe threadu despre morcovi Smile .
PS : rol am inceput sa joc cand am fost atacat la persoana

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 3 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  Vizitato Dum Aug 22, 2010 2:44 pm

eroare de greseala Smile


Ultima editare efectuata de catre Ani Stoica in Lun Aug 23, 2010 8:14 am, editata de 2 ori

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 3 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Dum Aug 22, 2010 2:56 pm

Vasile a scris:Nu itn minte sa fi zis ca regulile nu-s bune , ca tu vrei discutii despre suflet la tava inclusiv pe threadu despre morcovi Smile .
Păi, dacă nu-i răspunzi dintre morcovi, te caută printre tave... Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 3 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Dum Aug 22, 2010 3:00 pm

Ani Stoica a scris:Nu. Nu am citit si de bifat le-am bifat pentru ca asa trebuia, daca voiam sa scriu. Miki, zau ca te inteleg, mai greu, dar te-am inteles: eu pot discuta despre orice, chiar si despre morcovi, dar tu, nu. Despre suflet, nici atat.
Si ma opresc aici, pentru ca refuz sa-ti spun de ce cred ca nu vrei si nu poti vorbi tu despre altceva decat despre morcovi.
Eh, omu' a fost obișnuit cu un anumit mod de abordare și tu vrei ca 20 de ani să fi fost suficienți pentru a accepta faptul că există și alte opinii decât ale sale? laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 3 Empty pai e bine ca tu poti discuta despre orice

Mesaj  Vasile Dum Aug 22, 2010 3:01 pm

Ani Stoica a scris:
Nu. Nu am citit si de bifat le-am bifat pentru ca asa trebuia, daca voiam sa scriu. Miki, zau ca te inteleg, mai greu, dar te-am inteles: eu pot discuta despre orice, chiar si despre morcovi, dar tu, nu. Despre suflet, nici atat.
Si ma opresc aici, pentru ca refuz sa-ti spun de ce cred ca nu vrei si nu poti vorbi tu despre altceva decat despre morcovi.

fiindca daca vrei , poti sa deschizi un subiect despre orice . Daca am de comentat acolo , vin si eu . Daca nu , vorbesc despre morcovi pe subiectul despre morcovi . Sau , ma rog , mi-as dori . Fiindca de fapt vorbim despre ceilalti , mereu . Stii , eu cunosc fenomenul "mediu inchis" si in realitate . Am avut un atelier intr-un bloc de pictori care erau impreuna de mai bine de 20 ani . Am rezistat o vreme Smile . Apoi am plecat .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 3 Empty tot timpu' bagi textul asta

Mesaj  Vasile Dum Aug 22, 2010 3:03 pm

delta a scris:
Ani Stoica a scris:Nu. Nu am citit si de bifat le-am bifat pentru ca asa trebuia, daca voiam sa scriu. Miki, zau ca te inteleg, mai greu, dar te-am inteles: eu pot discuta despre orice, chiar si despre morcovi, dar tu, nu. Despre suflet, nici atat.
Si ma opresc aici, pentru ca refuz sa-ti spun de ce cred ca nu vrei si nu poti vorbi tu despre altceva decat despre morcovi.
Eh, omu' a fost obișnuit cu un anumit mod de abordare și tu vrei ca 20 de ani să fi fost suficienți pentru a accepta faptul că există și alte opinii decât ale sale? laugh
spune omule ce vrei , insa fa-o in locul potrivit . De fapt ,tot bagi textul asta ca sa nu se vada ca tu incerci sa transformi tot dupa masurile tale . Mie imi sunt bune masurile regulamentului .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 3 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Dum Aug 22, 2010 5:09 pm

Vasile a scris:spune omule ce vrei , insa fa-o in locul potrivit .
Păim vrei să spun că inclusiv idiotului coleric de cârcotaș i s-a făcut milă de tine și a postat pe thread-ul tău ca să pară măcar în treacăt interesant?

tâmpitul coleric a.k.a. cârcotaș care scrie de pe contul mimetic Krokrodilul Chichiriciоs a scris:Asta e Krokorum, Deltorum, Nuulorum, Püloshorum, Rocketorum, Florescorum...
Nu mai ai loc de ei, ca vin si-ti pun etichete: pupinbasesti, pedelimbisti etc., etc.
Si apoi tot ei tipa!

In plus, dupa cum se vede, Patriciurumul asta s-a umplut de spam-uri care fac reclama diverselor produse... Ce fraieri! De parca ar mai citi cineva acest fost forum!

Traiasca Piticu21 si munca lui! Traiasca Krokodeltonuulii! Traiasca PSD! Traiasca PNL!

Vivat!
sursă: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Menționez că idiotului citat nu m-am adresat de vreun an. laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 3 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum