SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Băsescu - forever!

+4
baso
RocketQueen
delta
Dracu' gol
8 participanți

Pagina 1 din 21 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Urmatorul

In jos

Băsescu - forever! Empty Băsescu - forever!

Mesaj  Dracu' gol Dum Iul 29, 2012 1:33 pm

delta a scris:Câțiva trecători au huiduit-o pe Ioana Băsescu, spunând (și) că-i scroafă.
Păi, nu mă miră, la cât de rotofică e... vesel
Yo cre' că-i din cauza expresiei feţei progeniturii concepute în timpu vreunei beţii crunte... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Băsescu - forever! Empty Re: Băsescu - forever!

Mesaj  delta Dum Iul 29, 2012 1:35 pm

Dracu' gol a scris:
delta a scris:Câțiva trecători au huiduit-o pe Ioana Băsescu, spunând (și) că-i scroafă.
Păi, nu mă miră, la cât de rotofică e... vesel
Yo cre' că-i din cauza expresiei feţei progeniturii concepute în timpu vreunei beţii crunte... raset
păi, are inteligența imprimată pe mufă ca a' mai mică - ajunsă nu doar fotomodel, ci și europarlamentar - laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Băsescu - forever! Empty Re: Băsescu - forever!

Mesaj  Dracu' gol Dum Iul 29, 2012 1:36 pm

delta a scris:oare chiar toți pupinbăsiștii care joacă teatru scurt în rol de foști pupinbăsiștiu o fi semianalfabeți, analfabeți sau doar (deci pur și simplu) beți? vesel
Poate o fi din cauză că sunt pur şi simplu gorrobeţi... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Băsescu - forever! Empty Re: Băsescu - forever!

Mesaj  Dracu' gol Dum Iul 29, 2012 1:43 pm

delta a scris:păi, are inteligența imprimată pe mufă ca a' mai mică - ajunsă nu doar fotomodel, ci și europarlamentar - laugh
Păi, amîndouă odraslele marinăreşti au felu' ăla de 'telijenţă tîmpă, imprimată pe meclă... raset

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Băsescu - forever! Empty Re: Băsescu - forever!

Mesaj  delta Dum Iul 29, 2012 2:00 pm

Dracu' gol a scris:
delta a scris:Câțiva trecători au huiduit-o pe Ioana Băsescu, spunând (și) că-i scroafă.
Păi, nu mă miră, la cât de rotofică e... vesel
Yo cre' că-i din cauza expresiei feţei progeniturii concepute în timpu vreunei beţii crunte... raset
înseamnă că s-a făcut pulbere măcar de două ori... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Băsescu - forever! Empty Re: Băsescu - forever!

Mesaj  Dracu' gol Dum Iul 29, 2012 2:04 pm

delta a scris:
Dracu' gol a scris:
delta a scris:Câțiva trecători au huiduit-o pe Ioana Băsescu, spunând (și) că-i scroafă.
Păi, nu mă miră, la cât de rotofică e... vesel
Yo cre' că-i din cauza expresiei feţei progeniturii concepute în timpu vreunei beţii crunte... raset
înseamnă că s-a făcut pulbere măcar de două ori... laugh
Yo cre' c-a reuşit, pulbere fiind, s-o pună la punct fix numa' de două ori... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Băsescu - forever! Empty Re: Băsescu - forever!

Mesaj  RocketQueen Dum Iul 29, 2012 8:10 pm

delta a scris:Câțiva trecători au huiduit-o pe Ioana Băsescu, spunând (și) că-i scroafă.
Păi, nu mă miră, la cât de rotofică e... vesel

Daca-i vorba de sora ebei, a slăbit mult. Cica nu a practicat infometarea care-i la moda prin bucale...
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Băsescu - forever! Empty Re: Băsescu - forever!

Mesaj  Dracu' gol Dum Iul 29, 2012 8:16 pm

RocketQueen a scris:
delta a scris:Câțiva trecători au huiduit-o pe Ioana Băsescu, spunând (și) că-i scroafă.
Păi, nu mă miră, la cât de rotofică e... vesel

Daca-i vorba de sora ebei, a slăbit mult. Cica nu a practicat infometarea care-i la moda prin bucale...
Yo mă gîndesc c-o fi suferit pentru taxu... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Băsescu - forever! Empty Re: Băsescu - forever!

Mesaj  RocketQueen Dum Iul 29, 2012 8:23 pm

Dracu' gol a scris:
RocketQueen a scris:
delta a scris:Câțiva trecători au huiduit-o pe Ioana Băsescu, spunând (și) că-i scroafă.
Păi, nu mă miră, la cât de rotofică e... vesel

Daca-i vorba de sora ebei, a slăbit mult. Cica nu a practicat infometarea care-i la moda prin bucale...
Yo mă gîndesc c-o fi suferit pentru taxu... raset

Era inainte de ciuruirea matolului, insa dupa ce a fost înselata de bodo. Arata mai bine decât sora-sa, poate e si mai deşteaptă. Oricum, nu ma intereseaza p!zdele respective, sincera sa fiu. Very Happy
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Băsescu - forever! Empty Re: Băsescu - forever!

Mesaj  Dracu' gol Dum Iul 29, 2012 8:26 pm

RocketQueen a scris:Era inainte de ciuruirea matolului, insa dupa ce a fost înselata de bodo. Arata mai bine decât sora-sa, poate e si mai deşteaptă. Oricum, nu ma intereseaza p!zdele respective, sincera sa fiu. Very Happy
Proasta doarme pe saltele pline cu cashkaval şi s-a apucat să plîngă după un hidos obez? raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Băsescu - forever! Empty Re: Băsescu - forever!

Mesaj  RocketQueen Dum Iul 29, 2012 8:43 pm

Dracu' gol a scris:
RocketQueen a scris:Era inainte de ciuruirea matolului, insa dupa ce a fost înselata de bodo. Arata mai bine decât sora-sa, poate e si mai deşteaptă. Oricum, nu ma intereseaza p!zdele respective, sincera sa fiu. Very Happy
Proasta doarme pe saltele pline cu cashkaval şi s-a apucat să plîngă după un hidos obez? raset

Money isn't everything. In plus, gagicile mor de ciuda, daca nu le ies socotelile in dragoste&sex. raset
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Băsescu - forever! Empty Re: Băsescu - forever!

Mesaj  Dracu' gol Lun Iul 30, 2012 9:03 am

RocketQueen a scris:
Dracu' gol a scris:
RocketQueen a scris:Era inainte de ciuruirea matolului, insa dupa ce a fost înselata de bodo. Arata mai bine decât sora-sa, poate e si mai deşteaptă. Oricum, nu ma intereseaza p!zdele respective, sincera sa fiu. Very Happy
Proasta doarme pe saltele pline cu cashkaval şi s-a apucat să plîngă după un hidos obez? raset

Money isn't everything. In plus, gagicile mor de ciuda, daca nu le ies socotelile in dragoste&sex. raset
"Everybody lies."
"We are who people think we are."
raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Băsescu - forever! Empty Re: Băsescu - forever!

Mesaj  baso Lun Iul 30, 2012 9:09 am

Dracu' gol a scris:
"Everybody lies."
"We are who people think we are."
raset

Astea or fi ceva houseisme ? scratch

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Băsescu - forever! Empty Re: Băsescu - forever!

Mesaj  Dracu' gol Lun Iul 30, 2012 9:18 am

baso a scris:Astea or fi ceva houseisme ? scratch
Yep. "Reality is almost always wrong." raset

P.S. Scenaristu' a fost genial... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Băsescu - forever! Empty Re: Băsescu - forever!

Mesaj  baso Lun Iul 30, 2012 10:04 am

Dracu' gol a scris:
baso a scris:Astea or fi ceva houseisme ? scratch
Yep. "Reality is almost always wrong." raset

P.S. Scenaristu' a fost genial... raset
Nu stiu ce sa zic . Laughing Am o atractie magnetica fireasca fatza de cinici si modul lor de a gandi ...poate pt. ca ei se plaseaza intre 4 si 6...nici fara un deget si nici cu un deget in plus la o mana Laughing Sunt asa de reglatzi... incat par anormali raset

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Băsescu - forever! Empty Re: Băsescu - forever!

Mesaj  baso Lun Iul 30, 2012 10:54 am

Ca fapt divers, in 2004 fii-mea avea 5 ani iar dupa alegerile prezidentziale, educatoarea i-a obligat pe copiii de la gradi sa se bucure in cor pt. ca a castigat basecu . Am fost oripilata cand pustoica mi-a povestit cum i-a pus sa aplaude si sa cante imnul, impreuna cu educatoarea. Neutral Mi s-a parut halucinanta aceasta manipulare politica de gradi , facuta de educatoare. Pana si fetei mele i s-a parut aiurea acea manifestare la care a fost obligata sa participe in cor ...pt. ca nimeni din familia ei n-a avut manifestari identice sau isterice. Nici nu i-a spus nimeni din familie care-i treaba cu politica si votarea. Era chiar virgina din acest punct de vedere, fiind pasionata doar de desene animate si de joaca. Desi a auzit despre basecu si nastase, n-o durea nici in cul de razboiala de atunci, dintre adultzi. D'aia mi-a povestit , nedumerita, sacaiala de la gradi care a iritat-o. In prezent, fiind mult mai cerebrala, mi-a reprosat ca de ce n-am nascut-o mai devreme ca sa poata merge si ea la referendum.


Ultima editare efectuata de catre baso in Lun Iul 30, 2012 12:53 pm, editata de 1 ori

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Băsescu - forever! Empty Re: Băsescu - forever!

Mesaj  baso Lun Iul 30, 2012 11:26 am

baso a scris:rang de colon el shock laugh



[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Mi se pare absolut firesc ca un pe3cace activizd vitual , in mod cert lobotomizat, sa aiba astfel de replici laugh

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Cineva isi bate joc la maxim de romani. Si nu eu sunt asta.


baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Băsescu - forever! Empty Re: Băsescu - forever!

Mesaj  baso Lun Iul 30, 2012 1:47 pm

Se zice ca : aschia nu sare departe de copac sau ce naste din pisica, soareci mananca raset

Ironic Laughing Azi am aflat ca vantul ( adevarat) a spart, ieri ,sticla usii de la sectia de votare unde fii-mea a studiat la gradinizta, acoolo unde a fost obligata sa cante in sila imnul Romaniei dupa versurile intonate de educatoarea comunista raset


baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Băsescu - forever! Empty Re: Băsescu - forever!

Mesaj  baso Vin Aug 03, 2012 5:36 pm

Preşedintele suspendat Traian Băsescu a declarat vineri că nu are de ce să demisioneze, pentru că el este suspendat din funcţie.
"Păi, n-am din ce. Trebuie să fiu în funcţie ca să demisionez. Eu sunt suspendat. Din postura de suspendat nu pot demisiona", a afirmat Traian Băsescu, într-o conferinţă de presă susţinută la sediul său de campanie.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Yo zic sa se riste si sa-si semneze demisia Laughing Ma indoiesc ca careva din tzara asta ori din alte tzari nu i-ar aprecia gestul Laughing
Sa stabileasca CCR... daca avea dreptul sa demisioneze sau nu din postura lui de suspendat (constitutzional si legal) laugh vesel vesel

Este singura varianta in care , indiferent de actualizarea listelor electorale permanente , CCR ar putea constata ca, la data de 12.09.2012, toata nebunia natzionala a ramas fara obiect raset

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Băsescu - forever! Empty Re: Băsescu - forever!

Mesaj  delta Vin Aug 03, 2012 6:07 pm

baso a scris:
Preşedintele suspendat Traian Băsescu a declarat vineri că nu are de ce să demisioneze, pentru că el este suspendat din funcţie.
"Păi, n-am din ce. Trebuie să fiu în funcţie ca să demisionez. Eu sunt suspendat. Din postura de suspendat nu pot demisiona", a afirmat Traian Băsescu, într-o conferinţă de presă susţinută la sediul său de campanie.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
e bou...

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Băsescu - forever! Empty Re: Băsescu - forever!

Mesaj  baso Vin Aug 03, 2012 7:43 pm

delta a scris:
baso a scris:
Preşedintele suspendat Traian Băsescu a declarat vineri că nu are de ce să demisioneze, pentru că el este suspendat din funcţie.
"Păi, n-am din ce. Trebuie să fiu în funcţie ca să demisionez. Eu sunt suspendat. Din postura de suspendat nu pot demisiona", a afirmat Traian Băsescu, într-o conferinţă de presă susţinută la sediul său de campanie.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
e bou...

A adoptat atitudinea faraonica chiar daca nu si-a construit vreo piramida reala in timpul domniei laugh Insa isi doreste cat mai multzi sacrificatzi, ingropatzi alaturi de el . Probabil ca, din punct de vedere psihiatric, exista explicatii... Nu stiu cine-l sfatuieste, insa il sfatuieste absolut eronat , ceea va fi un mare dezastru in ceea ce-l priveste pe "faraonul" fara vreo piramida reala laugh

Eu sunt suspendat, lăsaţi-mă în plata mea, eu am obligaţia să vă avertizez (...)
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Nu ştiu dacă e bine, domnul chestor. Aţi minţit ori înainte de organizarea referendumului, ori ieri. Or, un chestor… Mă tem că eu v-am făcut chestor. Nu ştiu dacă-i bine, domnul chestor“, a mai spus Traian Băsescu.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

A mai face amenintzari din postura lui , de suspendat menztinut inca 40 zile pt. pomenire...de catre CCR... este cel mai groaznic exorcism la care boul reactioneaza cum se poate mai prost .Sincera sa fiu, m-as fi asteptat din partea lui la un minim de manifestare ratzionala...pt. a pune capat, in mod onorabil, unei situatzii fara precedent in istoria Romaniei si a omenirii .

Nimeni nu doreste capul lui Motoc (Iulia)...ci sa se termine cat mai repede si mai democratic cu nebunia si agresivitatea dementa . Ce dracu' poate fi atat de greu de priceput ?

Tra 'sa fii muult, muult prea dotat de la natura ca sa te construiesti sau te reconstruiesti pe ceea ce nu exista in realitatea concreta. Iar Basecu n-are nimic din ceea ce cred lobotimizatzii ca ar avea . Este doar un papusoi din lanul de porumb, pe care niste cacaciosi cu necesitatzi fizilogice si l-au gasit ca sa ii reprezinte . Atata vreme cat astfel de personulitati il consiliaza si il lauda, nici nu ma astept la o atitudine personal asumata din partea lui, rationala si emotiva... intr-un perfect echilibru omenesc de onoare si autorespect. Va continua pana dincolo de limitele la care chiar si cel mai minim bun simtz i-ar impune sa se opreasca. A fost instruit cu o mentalitate de terorist kamikazte laugh Daca e sa moara, tra sa fie cat mai multe victime provocate de actul lui sinucigas ... daca se poate , un popor intreg. A ajuns sa-si doreasca sa dispara viatza in jurul lui daca el dispare ...Niciun om normal la cap nu s-ar fi asociat cu MORTZII DE PE LISTELE ELECTORALE , laudandu-se ca cei ce n-au votat au fost, tozti, de partea lui ...



baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Băsescu - forever! Empty Re: Băsescu - forever!

Mesaj  Dracu' gol Sam Aug 04, 2012 10:51 am

Îţi dai seama ce s-ar putea întîmpla dacă un pitecantrop ca ăsta ar avea acces la butonu' nuclear? raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Băsescu - forever! Empty Re: Băsescu - forever!

Mesaj  Dracu' gol Sam Aug 04, 2012 12:01 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Băsescu - forever! Empty Re: Băsescu - forever!

Mesaj  baso Sam Aug 04, 2012 12:52 pm

Dracu' gol a scris:Îţi dai seama ce s-ar putea întîmpla dacă un pitecantrop ca ăsta ar avea acces la butonu' nuclear? raset

In calitatea mea de macac vs. pitecantrop am aflat ca CCR a spus DA solicitarii de celeritate Laughing Pitecantropu' a stabilit, de la sine putere, ca pe durata suspendarii n-are dreptul si deci este incapabil sa-si dea DEMISIA laugh

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Băsescu - forever! Empty Re: Băsescu - forever!

Mesaj  baso Sam Aug 04, 2012 1:18 pm

Mai bi
Mă văd nevoit să explic domnului ministru Rus, domnului ministru Dobre, domnului doctor Victor Ponta ce au de făcut. Trebuie să ia listele electorale permanent şi să vadă dacă au fost radiaţi cei care au murit până la 27.07.2012. Dacă au fost radiaţi din liste cei care au renunţat la cetăţenia română. Dacă au fost incluşi în liste cei care au împlinit 18 ani. Trebuie să verifice dacă au fost radiaţi cei care au fost condamnaţi cu interzicerea drepturilor electorale. Trebuie să ia legătura cu spitalele de specialitate şi cred că Ministerul Sănătăţii are datele cu privire la evoluţia numerică a celor a căror stare de sănătate nu le permite exercitarea drepturilor electorale.

Să nu alerge pe coclauri, nu trebuie să vină la uşa noastră, eu le voi trânti uşa în nas când vor veni. Trebuie să meargă la instituţii. Orice altă abordare în raport cu solicitarea CCR înseamnă mistificare, abuz, fals.

Cred că atât premierul Ponta cât şi ministrul Rus s-au aşezat într-un ridicol greu de comparat cu aşa ceva.

Aş vrea să am un comentariu şi cu privire la adresa trimisă de CCR Guvernului. Practic să ceri actualizarea până la 29 iulie este contra legii. Actualizarea trebuia făcută până la cinci zile după stabilirea datei referendumului. E în regulă, dacă este o cerere a CCR, aceasta nu poate fi contestată şi trebuie îndeplinită, dar ea trebuie să ţină cont de timpul dat de lege. Termenul dat de lege este cinci zile. Asta înseamnă că Guvernul poate actualiza listele în cinci zile. Au şansa să o facă pentru 31, dar pregătirea falsificării listelor electorale prin recensământ, în care fiind perioadă de vacanţă mulţi români sunt plecaţi, iar 3 milioane sunt în străinătate e un bluff total. Dacă aceşti oameni nu se opresc, vor face ca România să fie o pată albă pe harta Europei. Nu ameninţ, eu doar atenţionez.
Shocked
Domnul Ponta şi domnul Rus penibilizează Guvernul României şi România. Efectele economice sunt deja dramatice.

Legitimitatea este dată de alegerile prezidenţiale. Eu cred că suntem într-un moment decisiv în care ne mai putem trezi să spălăm ruşinea şi să diminuăm impactul loviturii de stat, neconfirmate de români. Româniu nu au venit să confirme lovitura de stat dată de Ponta, Voiculescu.

Victor Ponta va pleca pe banii lui Ghiţă la Dubai din nou. Românii vor suporta efectele economice. Domnul Rus se va întoarce la Mercedes, românii vor rămâne fără bani la agricultură, mediu şi vor rămâne izolaţi.

Surprizele vor fi mari dacă actualizarea se face corect. Eu mizez pe o creştere a numărului de electori cu cel puţin de 300.000. agitat Ceea ce înseamnă că vor fi mai puţine procente la referendum. funny Actualizarea nu se face trimiţându-l pe nea Vasile.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Dupa ce o sa dispara nebunul asta, mi-e teama ca raman fara un subiect-obiect super amuzant Laughing

1.Daca ar fi zis despre iradierea CNP-urilor de pe listele electorale, l-as fi crezut ca de ce mizeaza pe o creştere a numărului de electori cu cel puţin de 300.000 Laughing

2. sa se hotarasca dracu' daca actualizarea listelor pana la 29.iulie este contara legii ori daca este OK cand o cere CCR. Timpul dat de lege (HG 682 si 683 din 2012) a fost sub 5 zile (chiar mai putzin de 3 zile complete) iar CCR a dat mai mult de 5 zile raset

3. Dorea sa zica "vor face ca România să fie o pată neagra pe harta Europei" insa i-a iesit porumbacul alb din gura Laughing

4. Daca imi suna recenzacul "nea Vasile" la usa, oricata rabdare ar avea sotzul meu cu el, yo nici 3 secunde nu l-as suporta laugh Sa-l latre catzeaua Emma pana moare de spaima recenzacul laugh


baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Băsescu - forever! Empty Re: Băsescu - forever!

Mesaj  delta Sam Aug 04, 2012 8:54 pm

Dracu' gol a scris:Îţi dai seama ce s-ar putea întîmpla dacă un pitecantrop ca ăsta ar avea acces la butonu' nuclear? raset
mda, norocul nostru este că genialii mioritici pot produce apă grea doar pentru deșeuri nucleare, nu și pentru bombe... vesel

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Băsescu - forever! Empty Re: Băsescu - forever!

Mesaj  Dracu' gol Dum Aug 05, 2012 9:19 am

delta a scris:
Dracu' gol a scris:Îţi dai seama ce s-ar putea întîmpla dacă un pitecantrop ca ăsta ar avea acces la butonu' nuclear? raset
mda, norocul nostru este că genialii mioritici pot produce apă grea doar pentru deșeuri nucleare, nu și pentru bombe... vesel
Yo cre' că genialii mioritici produc doar "apă de foc" pentru a se trotila în cinstea demoprostiei şi a capitalizmului dă cumetrie, multilateral dezvoltat... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Băsescu - forever! Empty Re: Băsescu - forever!

Mesaj  baso Lun Aug 06, 2012 4:16 pm

Mona Pivniceru este o JUDECATOARE curajoasa , de apreciat flowers


baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Băsescu - forever! Empty Re: Băsescu - forever!

Mesaj  delta Lun Aug 06, 2012 5:28 pm

baso a scris:Mona Pivniceru este o JUDECATOARE curajoasa , de apreciat flowers
spre deosebire de bombonel, asta a reușit să se sinucidă, sau de ce? Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Băsescu - forever! Empty Re: Băsescu - forever!

Mesaj  baso Mar Aug 07, 2012 8:19 am

delta a scris:
baso a scris:Mona Pivniceru este o JUDECATOARE curajoasa , de apreciat flowers
spre deosebire de bombonel, asta a reușit să se sinucidă, sau de ce? Laughing

Dupa mintea mea, ca sa intre in guvern, ar fi trebuit sa renuntze la calitatea de judecator . In plus, s-ar fi mobilizat basistii sa o sinucida cu bestialitate pe tupeista. Laughing
Mona Pivniceru a intervenit şi i-a cerut şefului statului să nu plece de la şedinţă, pentru a-i ajuta pe cei de la CSM în rezolvarea problemelor din justiţie. "Nu aveţi răbdare să discutaţi cu noi? Dacă prezidaţi această şedinţă, aveţi răbdare să ascultaţi punctul nostru de vedere (...) Aveţi măcar aparenţa că ne ascultaţi şi pe noi", i-a spus Pivniceru lui Băsescu, iar acesta a replicat:
Doamnă, păi vă ascult la televizor, când apăreţi la televizor mă uit la dumneavoastră ca la Dumnezeu”.

Pivniceru i-a vorbit lui Băsescu, la CSM, despre faptul că judecătorii au o activitate foarte grea, în condiţiile în care au foarte multe cazuri de judecat, într-o mare de prevederi legislative contradictorii. Ea i-a spus şefului statului că este dispusă să organizeze o simulare de proces, la care să participe Traian Băsescu, menţionând că astfel ar putea înţelege şi preşedintele cât de grea este activitatea de judecător. Replica preşedintelui a fost promptă: "V-aş condamna imediat, doamnă, dacă eu aş fi judecător", la care Pivniceru a răspuns că se referea la un proces civil. raset


Probabil ca inca nu vrea sa devina avocat si nici chef maxim nu are sa fie agatzata in politica. Nu pare a fi genul sa se inregimenteze politic, nici macar ca persoana independenta. I-ar flitui chiar si pe USlasi , fiind mult prea exotica, dura si pe faza, inclusiv cu cei pe care ii simpatizeaza ori pt. cei care o apreciaza Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Băsescu - forever! Empty Re: Băsescu - forever!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 21 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum