SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

broasca mare de lac (Pelophylax ridibundus)

3 participanți

In jos

broasca mare de lac (Pelophylax ridibundus) Empty broasca mare de lac (Pelophylax ridibundus)

Mesaj  delta Lun Ian 27, 2014 11:04 am

și iarna pot fi depistate broaște... chit că sunt cam moarte exemplarele respective și sub un strat gros de apă (iar acum probabil că este și un pod de gheață peste apele alea, ca să fie proaspete cadavrele la începutul încălzirii vremii...  laugh )

broasca mare de lac (Pelophylax ridibundus) Img_8410

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

broasca mare de lac (Pelophylax ridibundus) Empty Re: broasca mare de lac (Pelophylax ridibundus)

Mesaj  baso Lun Ian 27, 2014 6:38 pm

Credeam ca ai vrut sa fotografiezi pet-urile din lac raset 

Noroc cu  piciorul din spate, teafar, ca mi-am dat seama de existenta si unei  broaste  in fotografie Laughing Pe stangul i l-a mancat... Nici labuta stanga ,din fata , nu pare a fi intreaga iar dreapta cam lipseste....  Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

broasca mare de lac (Pelophylax ridibundus) Empty Re: broasca mare de lac (Pelophylax ridibundus)

Mesaj  RocketQueen Vin Apr 24, 2015 10:53 pm

Habar n-am daca sunt in thread-ul corect... laugh

broasca mare de lac (Pelophylax ridibundus) 11t4itj

Bine, erau mai multe in locul respectiv, cateva zeci la unison.
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

broasca mare de lac (Pelophylax ridibundus) Empty Re: broasca mare de lac (Pelophylax ridibundus)

Mesaj  delta Sam Apr 25, 2015 8:28 am

RocketQueen a scris:Habar n-am daca sunt in thread-ul corect... laugh
eşti

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

broasca mare de lac (Pelophylax ridibundus) Empty Re: broasca mare de lac (Pelophylax ridibundus)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum