SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

pacia pe Pământ

+9
aurora
(Still a)Live
Dracu' gol
ENKI
Armand
RocketQu33n
Anahoret
lolo
delta
13 participanți

Pagina 11 din 20 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Urmatorul

In jos

pacia pe Pământ - Pagina 11 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  (Still a)Live Dum Mar 20, 2011 9:03 am

Anahoret a scris:
(Still a)Live a scris:Ştiu, măi dragă, şi mai ştiu că m-a îngrijorat faptul c-ai spus-o taman tu! sad
De ce? Că doar n-oi fi Tata Omidu? Se vede cu ochiul liber ce se întâmplă acolo. geek
Nici io nu priveam cu ochiul ocupat, ci tot cu cel liber Very Happy , dar speram că nu se confirmă trebuşoarele.
(Still a)Live
(Still a)Live
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri

Mesaje : 3285
Data de inscriere : 29/10/2010
Varsta : 49
Localizare : SulfCity

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 11 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  (Still a)Live Dum Mar 20, 2011 9:04 am

ENKI a scris:
Anahoret a scris:
(Still a)Live a scris:Ştiu, măi dragă, şi mai ştiu că m-a îngrijorat faptul c-ai spus-o taman tu! sad
De ce? Că doar n-oi fi Tata Omidu? Se vede cu ochiul liber ce se întâmplă acolo. geek
Amu', daca e sa vreau incaierare si diXtractie, pot posta un link subversiv. vesel
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Bine că nu l-ai postat, huh! vesel
(Still a)Live
(Still a)Live
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri

Mesaje : 3285
Data de inscriere : 29/10/2010
Varsta : 49
Localizare : SulfCity

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 11 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  delta Dum Mar 20, 2011 9:06 am

RocketQu33n a scris:
delta a scris:P.S. Între noi fie vorba, după stil Ada_H începe să mi se pară copia huhurezicii ana_armanca... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Huhu nu si-a exprimat niciodata punctul de vedere pe subiectele legate de Orientul Mijlociu...
Normal.

P.S. Chiar și clonele o fi mai specializate în zilele de azi... veselie
Una este preocupată de probleme economice, alta discută doar politica socială, cealaltă este implicată exclusiv în discuții privind Orientul Mijlociu și aspecte legate de musulmani ș.a.m.d.

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 11 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  RocketQu33n Dum Mar 20, 2011 9:07 am

Anahoret a scris:Pe mine mă amuză că Gaddafi a devenit dictator de acum cinci minute, de parcă pân-acum nu l-ar fi pupat în bot nici francezii şi nici americanii. Ca să nu mai spun că în Italia (a propos, şi itaienii or să dea cu bâta p-acolo) are o mulţime de plasamente financiare... ca şi în Marea Britanie dealtfel. Păi când i-au primt banii nu ştiau că-i dictator? Sau acum, că l-au pus la zid, nu-i mai înapoiază banii investiţi? Este şi asta o metodă de a scăpa de datorii: împuşti creditorul şi nu mai ai cui să înapoiezi banii. Very Happy

Bineînţeles că în Libia are loc un proces de ridicare a democraţiei la suprafaţă şi nu există nici cea mai mică legătură cu ceea ce s-a întâmplat în Egipt şi în Tunisia. Marocul este cam liniştit... cât o mai dura? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Mie imi place ca aceste curve de tari europene se gasesc sa critice Israelul cand lanseaza ofensiva impotriva Hamasului si Hezbollah. Uite, asta ar fi un pretext mult mai bun: ii atacam pentru ca vrem sa protejam civilii - deci nu fiindca ne-ar fi trimis rachete luni la rand. Laughing Ar carai careva?

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 11 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  delta Dum Mar 20, 2011 9:10 am

RocketQu33n a scris:Mie imi place ca aceste curve de tari europene se gasesc sa critice Israelul cand lanseaza ofensiva impotriva Hamasului si Hezbollah.
Păi, dacă evreii le-au ocupat țara...

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 11 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  baso Dum Mar 20, 2011 9:11 am

delta a scris:
RocketQu33n a scris:
delta a scris:P.S. Între noi fie vorba, după stil Ada_H începe să mi se pară copia huhurezicii ana_armanca... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Huhu nu si-a exprimat niciodata punctul de vedere pe subiectele legate de Orientul Mijlociu...
Normal.

P.S. Chiar și clonele o fi mai specializate în zilele de azi... veselie
Una este preocupată de probleme economice, alta discută doar politica socială, cealaltă este implicată exclusiv în discuții privind Orientul Mijlociu și aspecte legate de musulmani ș.a.m.d.

ca in serialul United states of Tara raset Fiecare personalitate, cu specialitatea ei Laughing Cand incep sa se amestece in capul lor, este bai .vesel


baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 11 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  RocketQu33n Dum Mar 20, 2011 9:15 am

delta a scris:
RocketQu33n a scris:
delta a scris:P.S. Între noi fie vorba, după stil Ada_H începe să mi se pară copia huhurezicii ana_armanca... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Huhu nu si-a exprimat niciodata punctul de vedere pe subiectele legate de Orientul Mijlociu...
Normal.

P.S. Chiar și clonele o fi mai specializate în zilele de azi... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Una este preocupată de probleme economice, alta discută doar politica socială, cealaltă este implicată exclusiv în discuții privind Orientul Mijlociu și aspecte legate de musulmani ș.a.m.d.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Eh, eu o cred ca este o libaneza crestina. Foarte multi arabi au studiat in Romania, studiaza sau au rude care au invatat aici. In Israel am trecut printr-un sat arab cu o strada plina de medici care au invatat in Romania, unii dintre ei casatoriti cu romance. Deci probabilitatea ca o libaneza sa scrie nu-i deloc mica. Dar ii trebuie si ei timp sa se obisnuiasca cu forumul. Laughing Ma rog, se va vedea pe parcurs daca este sau nu clona.

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 11 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  RocketQu33n Dum Mar 20, 2011 9:24 am

delta a scris:
RocketQu33n a scris:Mie imi place ca aceste curve de tari europene se gasesc sa critice Israelul cand lanseaza ofensiva impotriva Hamasului si Hezbollah.
Păi, dacă evreii le-au ocupat țara...

Inainte de evrei au fost englezii, inainte de care au fost turcii, inainte de care au fost mamelucii, inainte de care au fost cruciatii si nu merg mai departe. Au Iordanul, 70% palestinian, independent si cu conditii de trai mai bune decat in Gaza si Cisiordania.
Hezbollah este in Liban care nu e ocupat de evrei. Iranul, de asemenea, nu e ocupat de evrei.

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 11 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  delta Dum Mar 20, 2011 9:25 am

RocketQu33n a scris:Eh, eu o cred ca este o libaneza crestina.
Tu crezi ce vrei...
Data trecută credeai despre cârcotaș că ar fi normal. laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 11 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  RocketQu33n Dum Mar 20, 2011 9:28 am

delta a scris:
RocketQu33n a scris:Eh, eu o cred ca este o libaneza crestina.
Tu crezi ce vrei...
Data trecută credeai despre cârcotaș că ar fi normal. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si tu credeai despre Serial Hunter ca ar fi circotas. Very Happy

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 11 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  delta Dum Mar 20, 2011 9:31 am

RocketQu33n a scris:Si tu credeai despre Serial Hunter ca ar fi circotas. Very Happy
Yo măcar între timp am înțeles că-i 1Q.
Tu ai înțeles între timp că nu-i normal cârcotaș?

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 11 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  RocketQu33n Dum Mar 20, 2011 10:07 am

delta a scris:
Tu ai înțeles între timp că nu-i normal cârcotaș?

Esti sotia sau macar ruda cu pacientul? Very Happy

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 11 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  Anahoret Dum Mar 20, 2011 10:10 am

RocketQu33n a scris:Mie imi place ca aceste curve de tari europene se gasesc sa critice Israelul cand lanseaza ofensiva impotriva Hamasului si Hezbollah. Uite, asta ar fi un pretext mult mai bun: ii atacam pentru ca vrem sa protejam civilii - deci nu fiindca ne-ar fi trimis rachete luni la rand. Laughing Ar carai careva?
Ţinta cred că este Iranul. Cine cucereşte Iranul are în mână toată Arabia, cu petrolul ei cu tot. Iar israeliţii tăi or să stea liniştiţi o vreme, căutându-şi alt inamic. Politica mondială, nu numai Europa, este o curvă iar tratatele şi dreptul internaţional sunt pentru căţei ca noi, cu pentru dulăi ca SUA, Rusia, China şi et caetera... Razz
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 11 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  RocketQu33n Dum Mar 20, 2011 10:16 am

Anahoret a scris:
RocketQu33n a scris:Mie imi place ca aceste curve de tari europene se gasesc sa critice Israelul cand lanseaza ofensiva impotriva Hamasului si Hezbollah. Uite, asta ar fi un pretext mult mai bun: ii atacam pentru ca vrem sa protejam civilii - deci nu fiindca ne-ar fi trimis rachete luni la rand. Laughing Ar carai careva?
Ţinta cred că este Iranul. Cine cucereşte Iranul are în mână toată Arabia, cu petrolul ei cu tot. Iar israeliţii tăi or să stea liniştiţi o vreme, căutându-şi alt inamic. Politica mondială, nu numai Europa, este o curvă iar tratatele şi dreptul internaţional sunt pentru căţei ca noi, cu pentru dulăi ca SUA, Rusia, China şi et caetera... Razz

De ce sa-si caute alt inamic, cand il au la o aruncatura de bat distanta? In plus, el ne cam cauta pe noi. Sau n-ai citit ce s-a intamplat cu familia din Itamar? Chiar radeam cu niste amici arabi din Israel: acuma e liniste, ceea ce inseamna ca se lucreaza la caz. Shabakul, ca si Mossadul, sunt foarte discreti. Spre deosebire de Romania, unde linistea inseamna ca nimeni nu face nimic. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
De ce n-au intervenit occidentalii in Iran imediat dupa alegeri?

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 11 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  delta Dum Mar 20, 2011 11:40 am

RocketQu33n a scris:Sau n-ai citit ce s-a intamplat cu familia din Itamar?
Ai cumva impresia că în afară de tine a citit careva despre ea?

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 11 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  RocketQu33n Dum Mar 20, 2011 11:48 am

delta a scris:
RocketQu33n a scris:Sau n-ai citit ce s-a intamplat cu familia din Itamar?
Ai cumva impresia că în afară de tine a citit careva despre ea?
De ce sa am impresia ca sunt singura cu acces la internet, TV sau la chioscul de ziare? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 11 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  delta Dum Mar 20, 2011 11:54 am

RocketQu33n a scris:
delta a scris:
RocketQu33n a scris:Sau n-ai citit ce s-a intamplat cu familia din Itamar?
Ai cumva impresia că în afară de tine a citit careva despre ea?
De ce sa am impresia ca sunt singura cu acces la internet, TV sau la chioscul de ziare? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mă refeream la faptul că de știri despre evrei sau musulmani sunt interesați mai degrabă evreii sau musulmanii...

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 11 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  RocketQu33n Dum Mar 20, 2011 12:10 pm

delta a scris:
RocketQu33n a scris:
delta a scris:
RocketQu33n a scris:Sau n-ai citit ce s-a intamplat cu familia din Itamar?
Ai cumva impresia că în afară de tine a citit careva despre ea?
De ce sa am impresia ca sunt singura cu acces la internet, TV sau la chioscul de ziare? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mă refeream la faptul că de știri despre evrei sau musulmani sunt interesați mai degrabă evreii sau musulmanii...

Stiu la ce te refereai. Dupa cum vezi, cei pe care ii doare de soarta libienilor atat de tare, incat simt nevoia interventiei, nu sunt evrei sau musulmani. In plus, le prieste conflictul dintre noi. In ceea ce priveste cazul familiei din Itamar, acolo a intervenit si armata iar pe Anahoret stiu ca il intereseaza armata... ca sa nu zic mai mult. Laughing

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 11 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  Anahoret Mier Mar 23, 2011 8:30 pm

RocketQu33n a scris:Stiu la ce te refereai. Dupa cum vezi, cei pe care ii doare de soarta libienilor atat de tare, incat simt nevoia interventiei, nu sunt evrei sau musulmani. In plus, le prieste conflictul dintre noi. In ceea ce priveste cazul familiei din Itamar, acolo a intervenit si armata iar pe Anahoret stiu ca il intereseaza armata... ca sa nu zic mai mult. Laughing
Încerc şi eu un răspuns doi-într-unul, ca "Omo" Very Happy
Dacă citeai cu ceva mai multă atenţie, ai fi văzut ce-am scris: ţinta este Iranul, dar cred că, deocamdată este o bucată prea mare de înghiţit pentru SUA, cât de crocodili se dau ei (Franţa joacă rolul păsării pluvian şi NATO aşijderea Very Happy).

Nu ştiu care-i faza cu familia Itamar, pentru că de duminică până-n seara asta nu m-am uitat la TV şi nici n-am ascultat radioul. Dă-mi un link să mă lămuresc.
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 11 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  RocketQu33n Mier Mar 23, 2011 11:06 pm

Anahoret a scris:

Nu ştiu care-i faza cu familia Itamar, pentru că de duminică până-n seara asta nu m-am uitat la TV şi nici n-am ascultat radioul. Dă-mi un link să mă lămuresc.

Familia se numea Fogel si locuia in Itamar, langa Cisiordania (face parte din teritoriile ocupate).
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 11 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  delta Joi Mar 24, 2011 6:10 am

RocketQu33n a scris:Dupa cum vezi, cei pe care ii doare de soarta libienilor atat de tare, incat simt nevoia interventiei, nu sunt evrei sau musulmani.
Postări care conțin prostii de genul "cei pe care ii doare de soarta libienilor atat de tare, incat simt nevoia interventiei" e mai bine să trimiți pe realitatea.net sau pe forumul tapalabist.
Doar nu crezi că pe ăia de bombardează Libia fac asta din cauza că "ii doare de soarta libienilor" ?! veselie

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 11 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  RocketQu33n Vin Mar 25, 2011 1:49 pm

delta a scris:
RocketQu33n a scris:Dupa cum vezi, cei pe care ii doare de soarta libienilor atat de tare, incat simt nevoia interventiei, nu sunt evrei sau musulmani.
Postări care conțin prostii de genul "cei pe care ii doare de soarta libienilor atat de tare, incat simt nevoia interventiei" e mai bine să trimiți pe realitatea.net sau pe forumul tapalabist.
Doar nu crezi că pe ăia de bombardează Libia fac asta din cauza că "ii doare de soarta libienilor" ?! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Adica aveai nevoie de o mentiune speciala, care sa sublinieze ironia? Tz tz tz.
Chiar asa. De ce zici ca au intervenit acolo?

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 11 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  delta Vin Mar 25, 2011 2:26 pm

RocketQu33n a scris:De ce zici ca au intervenit acolo?
Ai impresia că m-ar interesa cumva? confused

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 11 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  (Still a)Live Sam Apr 02, 2011 10:53 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
(Still a)Live
(Still a)Live
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri

Mesaje : 3285
Data de inscriere : 29/10/2010
Varsta : 49
Localizare : SulfCity

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 11 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  ENKI Sam Apr 02, 2011 11:06 am

(Still a)Live a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Da, e veche "stirea", cam de pe cand iti atrageam atentia asupra hartii promovate de "tinerii romani" de la Noii Golani.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 11 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  RocketQu33n Sam Apr 02, 2011 11:13 am

(Still a)Live a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Voi chiar credeti ce debiteaza oricine? Mai ales cand provine dintr-un partid de genul "Marea Ucraina" - banuiesc ca e echivalentul "Romaniei Mari"... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 11 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  (Still a)Live Sam Apr 02, 2011 12:11 pm

ENKI a scris:
(Still a)Live a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Da, e veche "stirea", cam de pe cand iti atrageam atentia asupra hartii promovate de "tinerii romani" de la Noii Golani.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Harta aia nu era fără Bucovina de Nord?
(Still a)Live
(Still a)Live
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri

Mesaje : 3285
Data de inscriere : 29/10/2010
Varsta : 49
Localizare : SulfCity

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 11 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  delta Sam Apr 02, 2011 12:40 pm

RocketQu33n a scris:
(Still a)Live a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Voi chiar credeti ce debiteaza oricine? Mai ales cand provine dintr-un partid de genul "Marea Ucraina" - banuiesc ca e echivalentul "Romaniei Mari"... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Nu-i exclus ca fiecare nație să aibă măcar câțiva idioți care insistă pentru "Marea Nație".
Românii, ungurii, ucrainienii sigur au (fiecare în parte) câte o chestie cu "... Mare". laugh
Cel mai haios este când idioții fiecăruia își revendică aceeași zonă.
De exemplu, depresiunea Maramureșului: românii spun că ei erau acolo deja de pe vremea lui Dragoș, ungurii spun că ei au intrat și pe acolo în bazinul Panonic dar nu au văzut niciun dac, iar ucrainienii spun că nu contează ce spun ceilalți doi deoarece bazinul (care cuprinde valea unde este Viseul, Iza, Mara etc.) e mai lat în locul care aparține de Ucraina. laugh

Deci, situația este oarecum analoagă zonelor din Orientul Apropiat unde evreii idioți se încaieră cu musulmanii cretini și palestinieni dobitoci, fiecare în parte susținând că piatra cu care zdrobește capul vecinului este o bucată din pământul sfânt pe care i l-a dat dumnezeul care-i doar de-al lui (adică doar al fiecăruia în parte, nu și al celorlalți doi vesel )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 11 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  ENKI Sam Apr 02, 2011 2:14 pm

(Still a)Live a scris:
ENKI a scris:
(Still a)Live a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Da, e veche "stirea", cam de pe cand iti atrageam atentia asupra hartii promovate de "tinerii romani" de la Noii Golani.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Harta aia nu era fără Bucovina de Nord?
Asta e harta:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

preluata de aici: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 11 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  delta Sam Apr 02, 2011 2:18 pm

ENKI a scris:Asta e harta:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

preluata de aici: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Adică România "Mare" e fără zonele cu găgăuzi? confused

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 11 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 20 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum