SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Directiva Habitate - raportări spre Comisia Europeană

2 participanți

In jos

Directiva Habitate - raportări spre Comisia Europeană Empty Directiva Habitate - raportări spre Comisia Europeană

Mesaj  delta Lun Mar 15, 2010 4:31 pm

Am pus-o! Shocked
Trebuie să completez rapoarte on-line către Comisia Europeană.
Pun şi aici link-ul, ca să nu uit de el dacă nu-s pe computerul de la servici... scratch
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Ultima editare efectuata de catre delta in Lun Mar 15, 2010 4:34 pm, editata de 1 ori

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Directiva Habitate - raportări spre Comisia Europeană Empty Re: Directiva Habitate - raportări spre Comisia Europeană

Mesaj  delta Lun Mar 15, 2010 4:33 pm

Sper că nu-i secretă acea pagină... Laughing

P.S. Că asta am uitat să întreb de la consilier, dacă am sau nu voie să pun în vreun loc accesibil adresa aia.
Da' oricum, de încărcat se poate doar cu nume de utilizator şi parolă, aşa că mare pagubă nu va fi...

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Directiva Habitate - raportări spre Comisia Europeană Empty Re: Directiva Habitate - raportări spre Comisia Europeană

Mesaj  delta Lun Mar 15, 2010 4:35 pm

mda, să nu uit să citesc şi documentaţiile legate de modul de raportare... suspect

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Directiva Habitate - raportări spre Comisia Europeană Empty Re: Directiva Habitate - raportări spre Comisia Europeană

Mesaj  Armand Lun Mar 15, 2010 6:28 pm

delta a scris:... asta am uitat să întreb de la consilier, corect: sa intreb consilierul sau sa-l intreb pe consilier

daca tot vorbim despre reguli aici, am observat ca uneori apelezi la unele formulari specifice... altei limbi decat romana cea oficiala! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Directiva Habitate - raportări spre Comisia Europeană Empty Re: Directiva Habitate - raportări spre Comisia Europeană

Mesaj  delta Lun Mar 15, 2010 6:29 pm

Armand a scris:
delta a scris:... asta am uitat să întreb de la consilier, corect: sa intreb consilierul sau sa-l intreb pe consilier

daca tot vorbim despre reguli aici, am observat ca uneori apelezi la unele formulari specifice... altei limbi decat romana cea oficiala! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
mda, am rescris de vreo două ori fraza şi am uitat să verific ce a rezultat... Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Directiva Habitate - raportări spre Comisia Europeană Empty Re: Directiva Habitate - raportări spre Comisia Europeană

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum