SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

pedeleii

+9
aurora
Vasile
Armand
RocketQu33n
ENKI
Dracu' gol
lolo
Anahoret
delta
13 participanți

Pagina 18 din 21 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Urmatorul

In jos

pedeleii - Pagina 18 Empty Re: pedeleii

Mesaj  RocketQueen Sam Iul 28, 2012 6:49 am

Asta-i domnul acela cu obrazul gros, procuror general, care a copiat de pe referate.ro? laugh Bine ca n-a dat copy-paste de pe whiskeypedia... raset
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pedeleii - Pagina 18 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Sam Iul 28, 2012 6:55 am

RocketQueen a scris:Asta-i domnul acela cu obrazul gros, procuror general, care a copiat de pe referate.ro? laugh Bine ca n-a dat copy-paste de pe whiskeypedia... raset
cei de la primărie i-au eliberat un certificat din care reiese că ar fi (- în caz bun - fost...) de sex feminin
probabil ca să-i facă-n ciudă laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 18 Empty Re: pedeleii

Mesaj  RocketQueen Sam Iul 28, 2012 7:45 am

delta a scris:
RocketQueen a scris:Asta-i domnul acela cu obrazul gros, procuror general, care a copiat de pe referate.ro? laugh Bine ca n-a dat copy-paste de pe whiskeypedia... raset
cei de la primărie i-au eliberat un certificat din care reiese că ar fi (- în caz bun - fost...) de sex feminin
probabil ca să-i facă-n ciudă laugh

Mda... Mai e si tanar... Macar domnul Macovei are menopauza ca scuza, da' domnul Kovesi nici macar lipsa timpului liber, daca tot si-l face copiind nesimţit de pe net... raset
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pedeleii - Pagina 18 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Sam Iul 28, 2012 7:53 am

RocketQueen a scris:Macar domnul Macovei are menopauza ca scuza
pentru a nu-și aranja părul?
sau a nu se farda măcar să ascundă culoarea verzuie a pielii din dotare săracei? vesel

p.s. apropo, oare cât rahat trebuie să mănânce o persoană (fie ea și pupinbăsistă sub acoperire ca Live) pentru a avea epiderma de culoarea celei din dotarea macoveicei? suspect

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 18 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Dum Sept 09, 2012 9:38 am

mesaj scurt, dar (totuși) cu greșeli de redactare
cam ca la miceliul nulitate & orbetele iocan ...

băsist sub acoperire a scris:Știe cineva vreun singur motiv pentru care trebuie să votăm PDL.
Probabil pentru spitalele perfect utilate, pentru pensiile mari, pentru medicamentele compensate ale bolnavilor de diabet, inimă și cancer.
Ar mai fi și mitocănia președintelui și a membrilor PDL, sau bona administrație a lui Boc care nu cunoaște legislație dar și ca administrație e mai rău ca un administrator de ploc.
Poate pentru favorurile acordate mafioților din PDL.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 18 Empty Re: pedeleii

Mesaj  Dracu' gol Dum Sept 09, 2012 1:04 pm

delta a scris:mesaj scurt, dar (totuși) cu greșeli de redactare
cam ca la miceliul nulitate & orbetele iocan ...

băsist sub acoperire a scris:Știe cineva vreun singur motiv pentru care trebuie să votăm PDL.
Probabil pentru spitalele perfect utilate, pentru pensiile mari, pentru medicamentele compensate ale bolnavilor de diabet, inimă și cancer.
Ar mai fi și mitocănia președintelui și a membrilor PDL, sau bona administrație a lui Boc care nu cunoaște legislație dar și ca administrație e mai rău ca un administrator de ploc.
Poate pentru favorurile acordate mafioților din PDL.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )
Probabil că imbecilii ăştia, după ce au cucerit toa(n)te redutele stabilite de mă(t)reţu' partid portocăcăniu, suferă acu' de o cruntă lipsă de activitate şi se joacă unii cu creierele celorlalţi prin nisip, dîndu-le de-a dura. Yo zic că următoarea etapă este reînfiinţarea "Cîntării (băsiste a) Rromânikăi" şi a "Cenaclului Flacăra" unde o să se lingă la kuru' băsist pînă o să facă clabuci, că doar mioru-i născut poiet şi menestrel... raset


Ultima editare efectuata de catre Dracu' gol in Dum Sept 09, 2012 1:19 pm, editata de 1 ori
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

pedeleii - Pagina 18 Empty Re: pedeleii

Mesaj  Dracu' gol Dum Sept 09, 2012 1:13 pm

RocketQueen a scris:
delta a scris:
RocketQueen a scris:Asta-i domnul acela cu obrazul gros, procuror general, care a copiat de pe referate.ro? laugh Bine ca n-a dat copy-paste de pe whiskeypedia... raset
cei de la primărie i-au eliberat un certificat din care reiese că ar fi (- în caz bun - fost...) de sex feminin
probabil ca să-i facă-n ciudă laugh

Mda... Mai e si tanar... Macar domnul Macovei are menopauza ca scuza, da' domnul Kovesi nici macar lipsa timpului liber, daca tot si-l face copiind nesimţit de pe net... raset
Este foarte posibil ca baschetbăloasa să fi ajuns la concluzia că plagierea unui doftorat o s-o facă miezu' din dodoaşca Rromânikăi... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

pedeleii - Pagina 18 Empty Re: pedeleii

Mesaj  ENKI Dum Sept 09, 2012 1:21 pm

Dracu' gol a scris:
delta a scris:mesaj scurt, dar (totuși) cu greșeli de redactare
cam ca la miceliul nulitate & orbetele iocan ...

băsist sub acoperire a scris:Știe cineva vreun singur motiv pentru care trebuie să votăm PDL.
Probabil pentru spitalele perfect utilate, pentru pensiile mari, pentru medicamentele compensate ale bolnavilor de diabet, inimă și cancer.
Ar mai fi și mitocănia președintelui și a membrilor PDL, sau bona administrație a lui Boc care nu cunoaște legislație dar și ca administrație e mai rău ca un administrator de ploc.
Poate pentru favorurile acordate mafioților din PDL.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )
Probabil că imbecilii ăştia, după ce au cucerit toa(n)te redutele stabilite de mă(t)reţu' partid portocăcăniu, suferă acu' de cruntă lipsă de activitate şi se joacă unii cu creierele celorlalţi prin nisip, dîndu-le de-a dura. Yo zic că următoarea etapă este reînfiinţarea "Cîntării (băsiste a) Rromânikăi" şi a "Cenaclului Flacăra" unde o să se lingă la kuru' băsist pînă o să facă clabuci, că doar mioru-i născut poiet şi menestrel... raset
Io tocmai ce am zarit un cenaclist cantator si ligusitor, ajungand, fara sa fiu atent, pe site-ul EVZ. Sper, totusi, sa fie un comentariu la misto. affraid
POPORUL ...ROMAN a scris:

G L O R I E !

G L O R I E !

G L O R I E !


G L O R I E - - - - E R O I L O R ----R O M A N I E I ---M O D E R N E !



LAURA ---CODRUTA ---KOVESI.


DANIEL--- MORAR


;
ALINA --NICOLETA -- GHICA


OANA-- ANDREA – SCHMIDT---HĂINEALA

CEILALTI –MEMBRI-- AI --CSM



CEILALTI ---MEMBRI --AI –PROCURATURII




Se repeta parca situatia din ROMANII SUPT MIHAI VOIEVOD VITEAZUL

Statul roman era in pericol !!

-Un singur bastion ramasese necucerit de HOARDELE LUI CACARAU :

TRAIAN --BASESCU

Cand totul parea pierdut, cand tara urma sa fie
TRANSFORMATA --INTR-UN …PASALAC… AL ..MAFIEI …BOLSEVICE ,

din randurile poporului se ridica tanara “Jeanne d'Arc a Romaniei
pe numele ei

LAURA ---CODRUTA ---KOVESI

Care NU EZITA SI ia sabia justitiei in mana …
Intra FARA-- FRICA intre BANDITII-- LUI --CACARAU
taie capul la cativa pasi ai coruptiei“manoloiu ,dobre, …etc
il prinde chiar pe VIZIRUL---CORUPTIEI ---ELECTORALE--- DRAGNEA !!

si se apropie amenintator de cei doi
SULTANI ..AI ..CORUPTIEI .. TONTA.. SI ..REPETENESCU

gestul ei ii inflacareaza pe ceilalti magistrati care prind curaj si
fac prapad in banada lui cacarau ,
cere este demantelata si manata in devalmasie SPRE.. PUSCARIE !!

SCRIIND ..ASTFEL… O… PAGINA… NEMURITOARE ..DE.. VITEJIE .. IN ..ISTORIA .. ACESTUI ..POPOR !

G L O R I E - - - - E R O I L O R ----R O M A N I E I ---M O D E R N E !

Cu ce e mai prejos LAURA ---CODRUTA ---KOVESI decat celelalte eroine ale neamurilor
ANA---IPATESCU
ECATERINA ---TEODOROIU
Jeanne D’Arc ,

Sau chiar Mihai Viteazul in lupta de la Calugareni ?


Cu ce este mai prejos Daniel Morar decat Gruia Lui Novac
Etc etc

G L O R I E - - - - E R O I L O R ----R O M A N I E I ---M O D E R N E !

G L O R I E !

G L O R I E !

G L O R I E !

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 18 Empty Re: pedeleii

Mesaj  ENKI Dum Sept 09, 2012 9:42 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 18 Empty Re: pedeleii

Mesaj  RocketQueen Lun Oct 01, 2012 1:39 pm

Cica fiica prezidentului etilic, nepotist si corupt ne reprezinta undeva prin Georgia la niste alegeri democratice. Care credeti ca este peisajul, de care HYV-pozitiva se simte cel mai atrasa, astfel incat sa imortalizeze momentul...? laugh

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Apropo, hitleriki, ce naiba si-a facut la fata? Pana si oaia din capatul turmei isi poate da seama ca-si injecteaza la greu buzele si obrajii... Si ce mai face, ca sa-si mutileze mecla... suspect
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pedeleii - Pagina 18 Empty Re: pedeleii

Mesaj  ENKI Lun Oct 08, 2012 6:28 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 18 Empty Re: pedeleii

Mesaj  Dracu' gol Lun Oct 08, 2012 6:31 pm

Cică strîmbăciunea halitoare de excreţii bivolare se crede futeomodelă... veselie

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

pedeleii - Pagina 18 Empty Re: pedeleii

Mesaj  Dracu' gol Lun Oct 08, 2012 6:42 pm

Strîmbii Rromânikăi Drepte... raset

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

pedeleii - Pagina 18 Empty Re: pedeleii

Mesaj  ENKI Vin Oct 12, 2012 4:37 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 18 Empty Re: pedeleii

Mesaj  baso Vin Oct 12, 2012 4:55 pm

ENKI a scris:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Nu pot decat sa-i urez, molodoveanului :"Ieshi" laugh Sa-i fie Aradul ...situatzia intersanta de tzarana usoara . end Ca doar n-o fi Falca tocmai Gog-ul lui basecu Very Happy

Pe seama legii şi a sondajelor, nu prea cred că mai există colegii sigure. Colegii sigure nu există, ci doar speranţe în activitatea primarilor. Va fi un joc interesant de proporţionalităţi care va putea schimba în mod consistent compoziţia Parlamentului.

Despre Falcă: Candidatura e pe lista ARD. Este vorba de un electorat care îşi pune speranţa într-un candidat. Succesul electoral al lui Falcă e indiscutabil. Aradul e foarte bine administrat.

Aradul e într-o situaţie interesantă şi favorizantă. Se află în preajma Timişoarei. Există o adversitate locală cunoscută. E o concurenţă între oraşe care au pretenţia localizării lângă graniţă. Perspectiva foarte interesantă pentru regiune e perspectiva polului economic de dezvoltare.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 18 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Sam Oct 13, 2012 10:20 am

ENKI a scris:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Păi, Arad e în Banat sau în Crișana?

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 18 Empty Re: pedeleii

Mesaj  ENKI Sam Oct 13, 2012 7:45 pm

delta a scris:Păi, Arad e în Banat sau în Crișana?
Cica ar fi in Crisana, in cea mai mare parte. laugh
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 18 Empty Re: pedeleii

Mesaj  baso Sam Oct 13, 2012 8:02 pm

ENKI a scris:
delta a scris:Păi, Arad e în Banat sau în Crișana?
Cica ar fi in Crisana, in cea mai mare parte. laugh

Dupa cum li se scoala, pe dreapta sau pe stanga directiei de curgere a Mureshului.

Frantzul cu care eram in tandretzuri, candva...cica a vrut sa invete in limba romana cum sa-mi spuna "Te iubesc" . Nu i-a reusit decat Je te mureshc laugh Iar eu ii raspundem "moi aussi, je te mushc cu mure" laugh M-a iritat ca nu a fost capabil sa retzina nici doua cuvinte simple in limba romana(pe care i le-am repetat ca la prosti) fara sa improvizeze in frantzuza . Antifonat complet.

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 18 Empty Re: pedeleii

Mesaj  ENKI Dum Oct 14, 2012 9:25 am

Acu' trei zile descoperisem un super-blog, Blogul Miticului (cu bolta si presiune), caruia, insa, n-am apucat sa-i fac reclama p-aci, caci a disparut brusc, plin de dezvaluiri despre bivolarizata M. Macovei fiind el. Shocked
Bine, cache-ul lui Google mai pastreaza ceva urme, dar nesemnificative: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] .

Vaz ca omul a luat-o de la capat, cu calm, la o noua adresa: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] . Laughing

ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 18 Empty Re: pedeleii

Mesaj  ENKI Dum Oct 14, 2012 10:00 am

Din ciclul cherchez la femme, chiar si in spatele imaginii hiperbolizate a agentei mossad Elena Udrea. laugh

Cel mai puternic om din REPUBLICA PORTOCALIE. Fantastica REŢEA MACOVEI care îl ține în ”viață” pe Băsescu

După prăbuşirea accelerată a regimului Băsescu-Udrea-Boc, o schimbare subtilă a avut loc în distribuția raporturilor de putere din PDL. Cu Udrea şi Boc total izolaţi şi ostracizaţi, cu un Blaga incapabil să joace un rol politic de anvergură, cu un Băsescu mai degrabă obosit şi depăşit de evenimente, concentrarea puterii s-a făcut rapid în zona ”fundamentalismului influent” din PDL - adică în dreptul Monicăi Mocovei. Fostul procuror a avut două avantaje decisive în raport cu preşedintele suspendat însuşi:

A. Resursa de credinţă şi adversitate (fundamentalismul) - spre deosebire de majoritatea pedelistă, care a înţeles că PDL este compromis iremediabil şi că reprezintă în acest moment RĂUL ABSOLUT pentru electorat, Macovei crede sincer că BINELE vorbeşte prin gura ei. Macovei îi detestă onest şi patologic pe Ponta, Antonescu, Năstase, Voiculescu, dorind în mod asumat să-i vadă distruşi, în mod ideal după gratii. Macovei este ultimul om din PDL care mai crede că reprezintă DREPTATEA ŞI ADEVĂRUL DIN ANUL 2004. Mai crede - extrem de important - că în lupta contra răului absolut reprezentat de inamicii săi orice mijloc este permis, pentru că binelui îi sunt acceptate şi mijloace injuste. Traian Băsescu, paradoxol, se dovedeşte mai lucid şi mai rezonabil decât Macovei, înţelegând că a greşit mult, că e detestat şi, probabil, că România nu trebuie distrusă în plan extern pentru ca el să câştige bătălia. Macovei e singurul pedelist de frunte care se poate convinge că triumful său este necesar chiar dacă se face pe ruinele României.

B. Resursa de oameni fideli în posturi cheie. În acest moment, acţiunea anti-USL şi anti-Ponta este purtată aproape exclusiv de resursa umană pe care şi-a asigurat-o Monica Macovei (cu sprijinul reţelei lui Patapievici, e drept, despre care nu ştim limpede dacă este un macoveist sau dacă are o partitură proprie). Fără Macovei, lupta politică de azi ar fi arătat cu totul altfel, mult în defavoarea lui Băsescu. Preşedintele suspendat este azi un politician macovei-dependent.

Resursele uriaşe ale lui Macovei încep, fireşte, în justiţie. Macovei coordonează de facto procurorul-şef şi şeful DNA, Kovesi şi Morar, care sunt creaţiile sale şi care îi ascultă orbeşte indicaţiile. Acţiunile celor doi macoveişti sunt ulterior sprijinite şi legitimate de divizia macoveistă din CSM, condusă de Vasilică Cristi Danileţ şi Horaţius Dumbravă, foşti consilieri şi ONG-işti din subordinea ei. Presa vine în sprijinul echipei Kovesi-Morar-Danileţ-Dumbravă graţie unui alt consilier al lui Macovei, Dan Tăpălagă. Tăpălagă este, în general, sursa zero a informaţiilor scurse de la Parchete, dar şi persoana - extrem de talentată şi coerentă în construcţia logică - care generează ”cutia cu mesaje” macoveiste pentru reţeaua celorlalţi fideli din presă. Acest mesaj este forjat şi de ”divizia civică” formată din prieteni mai vechi (Mircea Toma) şi mai noi (Laura Ştefan, ”expert anticorupţie”).

Resursa juridică a lui Macovei este dublată de echipa externă pe care fostul procuror şi-a construit-o. Capabilă să genereze fidelităţi şi pasiuni ideologice sincere şi puternice, Macovei a făcut din ambasadorul SUA, de pildă, un admirator deschis al ei. Grupul PPE din PE îi ascultă cu încredere sentinţele morale. Politicienii germani şi austrieci îi păstrează uşile deschise, probabil şi datorită formării pe o filieră specială austriacă unde a succedat-o, de pildă, colonelul nătâng MRU - dar despre care nu e cazul deocamdată să facem vorbire.

În zilele de şoc şi groază (sturm und drang, ar spune Bodo Hombach) care au urmat după alegerile locale, când PDL era în corzi, regruparea politică aparent ”băsistă” s-a făcut în jurul lui Macovei. Paleologu, Preda, Baconschi sau Voinescu au primit lumina de la Macovei şi de la consilierul acesteia, Mihai Poliţeanu. La fel şi MRU. La fel şi ”promiţătorul Horia Neamţu” din discursul lui Băsescu, atât de promiţător încât preşedintele suspendat habar nu are cum îl cheamă (Mihai). Toţi aceşti oameni sunt coordonaţi de Macovei. Mesajul mitingurilor PDL a fost asigurat de Macovei (probabil acesta e motivul pentru care e şi atât de neconvingător: Macovei trăieşte totuşi într-o lume fantasmagorică a ”albului” pedelist pe care niciun votant lucid nu îl poate înţelege şi interioriza). Lozincile alarmiste pe care le emit Videanu, Blaga ori Boureanu (”lovitură de stat”, ”puci”) vin de la Macovei. Fostul ministru al Educaţiei Funeriu a dus în Occident povestea plagiatului lui Ponta sub coordonarea Monicăi Macovei - iar propagarea s-a făcut prin vechiul ei amic de la FAZ, Karl Schwartz.

În aceste zile, lupta politică împotriva USL este dusă doar iluzoriu de Traian Băsescu (sau, şi mai caraghios, Vasile Blaga). Ea este dusă de Monica Macovei, iar fostul preşedinte e mai degrabă captiv în reţeaua de loialişti eficienţi pe care aceasta şi-a asigurat-o în toate punctele cheie, într-un moment de luptă politică decisivă.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 18 Empty Re: pedeleii

Mesaj  ENKI Mar Oct 16, 2012 9:44 am

Ma cam miram io ca oranjgutanii ali(en)ati pe dreapta si-au ales drept semn electoral tocmai o inima purpurie, organ aflat cam pe stanga. suspect

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Numa’ ca, la o privire mai atenta, inima respectiva contine doua pasarele, sacre deopotriva. vesel
Astfel, deasupra cenusii PDL si PNTCD, in care mocneste potentiala valvataie FC - foc continuu, se iteste schema unui Phoenix renascut ( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ), in timp ce deasupra , in zbor lin, planat, poate fi admirat, zic io, un starc rosu - Ardea purpurea ( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ).


Mai observ ca papusarii lui Ungueanu* acorda o atentie deosebita RD-ului (A-ul o fi important doar in masura in care formeaza cuvantul ard?). Suspect

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Adevarul e ca sintagma Romania Dreapta da, in engleza, niste anagrame misto: Inamorada raped, Paranoia eat ram si altele. laugh

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


* A nu se considera greseala. laugh
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 18 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Joi Oct 18, 2012 7:15 pm

porcusorul pedelimbist recunoaste prin semnatura ca-i doar clona? vesel
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 18 Empty Re: pedeleii

Mesaj  Dracu' gol Vin Oct 19, 2012 11:15 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

pedeleii - Pagina 18 Empty Re: pedeleii

Mesaj  ENKI Dum Oct 21, 2012 8:49 pm

Deci, dupa ce stalpul portocaliu Frunzaverde a derzertat catre PNL, lasand sandramaua oranjgutanilor sprijinita doar in Cristian Radulescu, a venit acu' bivolarizata si a facut ordine. laugh

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 18 Empty Re: pedeleii

Mesaj  Dracu' gol Lun Oct 22, 2012 10:54 am

Yo cre' că supozitoru' ăsta pupinbăsist a venit pe lume în urma unui avort ratat... raset

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

pedeleii - Pagina 18 Empty Re: pedeleii

Mesaj  ENKI Mar Oct 23, 2012 10:16 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 18 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Mier Oct 24, 2012 6:22 am

hehe, ăștia ARD tot... vesel

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 18 Empty Re: pedeleii

Mesaj  Dracu' gol Joi Oct 25, 2012 11:25 am

Hidoasa formă de viaţă Macovei a mai depus şi în trecut jurăminte faţă de dictatură, devenind un instrument al acesteia. Probabil că în viitoru' destul de apropiat vor ieşi la iveală şi jurămintele de slujire necondiţionată faţă de Javra Ordinară şi de Băşina Portocalie... raset

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

pedeleii - Pagina 18 Empty Re: pedeleii

Mesaj  ENKI Joi Oct 25, 2012 11:30 am

Bine, nesatioasa sorbitoare de pis declara si ca, pe 13 iunie '90, la Magurele, cei ridicati de militieni stateau frumos la mese si scriau veseli la declaratii. devil

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 18 Empty Re: pedeleii

Mesaj  ENKI Joi Oct 25, 2012 8:19 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 18 Empty Re: pedeleii

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 18 din 21 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum