SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

guvernu'

+7
Vasile
aurora
Dracu' gol
Anahoret
lolo
ENKI
delta
11 participanți

Pagina 5 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

guvernu' - Pagina 5 Empty Re: guvernu'

Mesaj  baso Sam Iul 16, 2011 10:58 am

Dracu' gol a scris:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Placutza aia de inmatriculare s-ar traduce din limba belgiana cam asa: BeHe BaC laugh
Ziceam eu candva ca-i pacat ca nu exista si judetzeul Behedintzi laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

guvernu' - Pagina 5 Empty Re: guvernu'

Mesaj  Dracu' gol Sam Iul 16, 2011 11:19 am

delta a scris:drace,
vezi că Garcea vrea să le taie macaroana celor cu păreri prea bine conturate... Laughing
Deh, se chinuie şi statu'(degeaba) rromânesc să ciordească felia dă salam din senvişu' plebeului care nu se cară dracului din ţărişoara de kăkat... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

guvernu' - Pagina 5 Empty Re: guvernu'

Mesaj  delta Sam Iul 16, 2011 11:23 am

Dracu' gol a scris:
delta a scris:drace,
vezi că Garcea vrea să le taie macaroana celor cu păreri prea bine conturate... Laughing
Deh, se chinuie şi statu'(degeaba) rromânesc să ciordească felia dă salam din senvişu' plebeului care nu se cară dracului din ţărişoara de kăkat... raset
țara (în sine / per se) de ce să fie / ar fi de kăkat?
poate cetățenii ei... Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

guvernu' - Pagina 5 Empty Re: guvernu'

Mesaj  Dracu' gol Sam Iul 16, 2011 11:26 am

baso a scris:Ziceam eu candva ca-i pacat ca nu exista si judetzeul Behedintzi laugh
Da' avem Sălard, Flămînzi şi Sînnicolau Mare... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

guvernu' - Pagina 5 Empty Re: guvernu'

Mesaj  Dracu' gol Sam Iul 16, 2011 11:29 am

delta a scris:
Dracu' gol a scris:
delta a scris:drace,
vezi că Garcea vrea să le taie macaroana celor cu păreri prea bine conturate... Laughing
Deh, se chinuie şi statu'(degeaba) rromânesc să ciordească felia dă salam din senvişu' plebeului care nu se cară dracului din ţărişoara de kăkat... raset
țara (în sine / per se) de ce să fie / ar fi de kăkat?
poate cetățenii ei... Laughing
Bre, ţărişoara-i făcută de kăkat chiar de către cetăţenii ei cu ecsces dă 'telijenţă... raset

P.S. Mulţi, da' proşti... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

guvernu' - Pagina 5 Empty Re: guvernu'

Mesaj  delta Sam Iul 16, 2011 11:42 am

Dracu' gol a scris:Bre, ţărişoara-i făcută de kăkat chiar de către cetăţenii ei cu ecsces de 'telijenţă... raset
te referi la imaginea externă a țării?
că ăia de vin prin România sunt de obicei (deci nu toți!) mulțumiți de oamenii pe care i-au întâlnit pe aici, chiar dacă sunt cam toți nemulțumiți de condițiile (infrastructură - drumuri proaste, WC-uri lipsă sau insalubre ș.a.m.d. -, servicii - funcționari care nu au timp de tine, vânzătoare care se răstesc la client ș.a.m.d. -, prețuri - nejustificat de mari pentru ce produse/servicii primești pentru aceeași sumă în România sau în alte țări) de aici.

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

guvernu' - Pagina 5 Empty Re: guvernu'

Mesaj  Dracu' gol Sam Iul 16, 2011 12:01 pm

delta a scris:te referi la imaginea externă a țării?
Nu numa'. Mă refer, mai ales, la viaţa de kăkat dinlăuntru' Rromânikăi, unde ciordeala, minciuna şi jmekeria sunt ridicate la nivelu' de politică de stat... sinucigas
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

guvernu' - Pagina 5 Empty Re: guvernu'

Mesaj  baso Sam Iul 16, 2011 12:25 pm

Dracu' gol a scris:
baso a scris:Ziceam eu candva ca-i pacat ca nu exista si judetzeul Behedintzi laugh
Da' avem Sălard, Flămînzi şi Sînnicolau Mare... raset
Sa stii ca si Yo am sesizat ca exista tot felul de localitatzi prin Rromanika cu denumiri haioase, tiznand cont si de Dracula land/parc laugh Laughing Insa nu mi-am pus mintea sa le adun pe toate si sa fac din ele o poveste maiastra pt. copii sau un desen animat ori un film placut de vizionat si amuzant , in care binele invinge intotdeauna raset
Poate ca le voi lasa altora bucuria de a fi geniali laugh Ma mai gandesc.... scratch




In America as deveni multimilionara daca as scrie o poveste never ending story inspirata din ceea ce se petrece prin Rromanika raset



PS. Laughing
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

guvernu' - Pagina 5 Empty Re: guvernu'

Mesaj  baso Sam Iul 16, 2011 12:30 pm

Potter Laughing



baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

guvernu' - Pagina 5 Empty Re: guvernu'

Mesaj  baso Sam Iul 16, 2011 12:34 pm

raset


baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

guvernu' - Pagina 5 Empty Re: guvernu'

Mesaj  ENKI Mar Iul 26, 2011 9:05 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

guvernu' - Pagina 5 Empty Re: guvernu'

Mesaj  delta Mar Aug 02, 2011 5:59 pm

în an electoral (2012) guvernul piticaniei căzute-n cap planifică să ridice niscaiva salariile...
Uau! Ce surpriză! laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

guvernu' - Pagina 5 Empty Re: guvernu'

Mesaj  delta Mier Aug 31, 2011 10:03 pm

cică vor primi subvenții la căldură familiile care au cel mult 155 RON / membru
cel puțin așa ziceau la știri ăia de la Realitatea
de fapt, nelămurirea mea este: cum naiba poate supraviețui o persoană cu 155 RON / lună? confused

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

guvernu' - Pagina 5 Empty Re: guvernu'

Mesaj  ENKI Joi Sept 01, 2011 8:50 am

delta a scris:cică vor primi subvenții la căldură familiile care au cel mult 155 RON / membru
cel puțin așa ziceau la știri ăia de la Realitatea
de fapt, nelămurirea mea este: cum naiba poate supraviețui o persoană cu 155 RON / lună? confused
Pai, cand termina cei 155 de lei, mai schimba trei, patru sute de euroi. vesel
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

guvernu' - Pagina 5 Empty halitus lupa

Mesaj  team team Vin Sept 09, 2011 11:46 pm

ba sa moara masa da dastepti mai sunteti sa moara mama auzi halitus lupa da daca scriu sa-i trag muie lu ilici si lu crin cum ie ?cum sa traduce vreau sa i dau muie lu delta asta na ma da esti femeie ce esti mancatias ?
team team
team team
încearcă să scape
încearcă să scape

Mesaje : 19
Data de inscriere : 06/09/2011
Varsta : 34
Localizare : Bolivia

http://harta.infoturism.ro/America_Sud/Bolivia/Bolivia.php

Sus In jos

guvernu' - Pagina 5 Empty Re: guvernu'

Mesaj  baso Sam Sept 10, 2011 12:04 am

team team a scris:ba sa moara masa da dastepti mai sunteti sa moara mama auzi halitus lupa da daca scriu sa-i trag muie lu ilici si lu crin cum ie ?cum sa traduce vreau sa i dau muie lu delta asta na ma da esti femeie ce esti mancatias ?
Yo fac pariu cu tine ca daca numar pana la 10, o sa dispari d'aici laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

guvernu' - Pagina 5 Empty Re: guvernu'

Mesaj  delta Sam Sept 10, 2011 4:08 am

baso a scris:
team team a scris:ba sa moara masa da dastepti mai sunteti sa moara mama auzi halitus lupa da daca scriu sa-i trag muie lu ilici si lu crin cum ie ?cum sa traduce vreau sa i dau muie lu delta asta na ma da esti femeie ce esti mancatias ?
Yo fac pariu cu tine ca daca numar pana la 10, o sa dispari d'aici laugh
există și numere mai mari de 3? veselie

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

guvernu' - Pagina 5 Empty Re: guvernu'

Mesaj  ENKI Lun Sept 19, 2011 5:02 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ceva iexplicatie se gaseste in link. raset
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

guvernu' - Pagina 5 Empty Re: guvernu'

Mesaj  (Still a)Live Lun Sept 19, 2011 5:12 pm

ENKI a scris:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ceva iexplicatie se gaseste in link. raset
Care link? oaie
(Still a)Live
(Still a)Live
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri

Mesaje : 3285
Data de inscriere : 29/10/2010
Varsta : 49
Localizare : SulfCity

Sus In jos

guvernu' - Pagina 5 Empty Re: guvernu'

Mesaj  delta Lun Sept 19, 2011 5:14 pm

(Still a)Live a scris:Care link? oaie
probabil la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

guvernu' - Pagina 5 Empty Re: guvernu'

Mesaj  delta Vin Sept 23, 2011 7:07 pm

portocăcănaru' ăsta ce se tot răhățește pe el cu speculații, zvonuri și aiureli bazate pe nimic ? confused
belpheqal a scris:---Zilele acestea s-a tot speculat pe seama unei remanieri guvernamentale ce se pare ca va avea loc chiar saptamana viitoare! Ar fi vizati in mod special chiar acei ministri care au intrat in guvern la ultima remaniere si care nu au facut performanta! de altfel, mai toata vara, premierul ne'a amenintat cu o evaluare in urma careia cei ce nu corespund ar urma sa fie inlocuiti! Din pacate, premierul se mentine in nota cu care ne'a obisnuit: Se uita'n pantaloni si se minuneaza ca de la promisiune si pana acum nu i'au crescut semnele barbatiei de care ar avea atata nevoie! Pt o remaniere profunda si eficienta este intr'adevar nevoie de boase, ori la el in nadragi articolul acesta cam lipseste!
Din puntul meu de vedere, ar cam trebui sa se priveasca in curtea ministerelor economiei, internelor, finantelor, comunicatiilor, mediului, sanatatii...!!!
Se zvoneste ca Diaconescu va fi instalat la externe si asta nu e rau deloc, tot asa cum cum se spune ca Oprea va lua locul lui Igas unde e nevoie de mai multa fermitate! Ialomitenu de la finante nu pare a fi capabil sa intocmeasca proiectul de buget realist de care tara are nevoie si prin urmare un tehnocrat e mai mult decat necesar cu atat mai mult cu cat se prefigureaza o revenire in forta a crizei: esecul implementarii sistemelor moderne de comunicatii dar si periclitarea investitiei IBM in Romania, ar justifica inlocuirea actualului ministru din domeniu si daca adaugam si aducerea in pragul falimentului a postei, tare ma tem ca omul e ca si plecat din functie! Suspiciunile asupra onestitatii ministrului mediului ar indreptati inlocuirea pt ca acum e nevoie mai mult decat oricand de credibilitate in executiv...!
---Va putea oare Boc sa treaca peste presiunile evidente din partid procedand la remaniere...? Personal nu prea il cred in stare decat daca presedintele ii va cere chiar lui depunerea mandatului! Ruptura dintre presedinte si partid este deja evidenta, iar bietul premier are o mare dilema: Sa faca ce trebue sau sa se faca ca ploua incercand sa impace si capra si varza?
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

guvernu' - Pagina 5 Empty Re: guvernu'

Mesaj  ENKI Vin Sept 23, 2011 7:12 pm

(Still a)Live a scris:
ENKI a scris:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ceva iexplicatie se gaseste in link. raset
Care link? oaie
Cand ai dat "quote" puteai sa citesti ceea ce efectiv scria in link. laugh
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

guvernu' - Pagina 5 Empty Re: guvernu'

Mesaj  (Still a)Live Vin Sept 23, 2011 8:50 pm

ENKI a scris:
Cand ai dat "quote" puteai sa citesti ceea ce efectiv scria in link. laugh
Da, da' dăcât că n-am făcut asta! yes
(Still a)Live
(Still a)Live
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri

Mesaje : 3285
Data de inscriere : 29/10/2010
Varsta : 49
Localizare : SulfCity

Sus In jos

guvernu' - Pagina 5 Empty Re: guvernu'

Mesaj  delta Dum Sept 25, 2011 8:47 pm

cei doi pedelingăi joacă teatru pe thread-ul protănacului pupinbăsist în speranța că le dă cineva vreo replică? laugh

flocÎnG a scris:
clona portocăcănie în rol de CanCanadian a scris:Florine sint aici. Dar cind se fac de rusine ca radioerevan in ultimul sau thread cu "al doi-lea" si apoi cu "al doile-a" sau ma rog invers, ordinea nu conteaza, dispar o vreme ca sa uite lumea de ei. "Dispar" sub alte nikuri si apar cind nu te gindesti.
Apoi striga ca prosta tirgului, ca delta-d, ca de fapt tu ai 1001 de clone, sau fara numar, ca in manele.
Dar uita ca ei sint de fapt aici doar sa cace in direct rahatul mincat de la sefii lor.
Foarte bine, e dreptul lor sa stea "pe receptie" si sa vina doar cind li se pare ca rahatul produs de ei s-a mai uscat, dar atunci sa nu-mi mai vorbeasca despre onoare, morala si dreptate ca si cum tocmai s-ar fi nascut din spuma marii.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

guvernu' - Pagina 5 Empty Re: guvernu'

Mesaj  delta Mier Dec 07, 2011 6:45 pm

și boul ăsta a ajuns la concluzia că guvernul matolului are o politică de-a dreptul catastrofală, așa că s-a apucat să caute vinovați prin criza mondială, euroi, încălzirea globală, meteoriți, sfârșitul lumii etc.? laugh

cocalar epavă a scris:Am avut dreptate , austeritatea n-a rezolvat nimic , Romania mai are bani doar pentru 4 luni apoi cersete bani din nou la FMI , la fel face si Grecia .

Deci prin austeritate nu s-a putut stimula productia sau prestarile servicii .
Fara productie nu poti avea incasari la buget , iar ca sai ai productie trebuie sa ai cerere.
Ca sa ai cerere ce trebuie sa faci ? , in conditiile in care importurile asigura peste 70% din consumul intern?
Cum poti sa acaparezi tu ca productie romaneasca cei 70% de pe piata in conditiile in care ai o proctie mai slaba calitativ decat cea occidentala ?
Ai doua variante , lasi importurile sa se vanda pe piata romaneasca iar tu vei muri de foame fizic , sau ai posibilitatea sa impui taxe vamale si sa scoti de pe piata importurile si sa stimulezi productia interna ! Asta presupune sa spui papa UE si moneda euro !



Ca sa ai cerere pe piata interna , cerere care apoi sa fie acoperita de productia autohtona, trebuie sa faci ceva simplu, sa impui taxe vamale si sa stopezi importurile, astfel productia romaneasca se pune in miscare inlocuind de pe piata produsele de import. Probabil la inceput produsele romanesti vor fi mai slabe calitativ decat cele de import dar in timp concurenta intre firmele romanesti va ridica cert calitatea. Asta se va intampla la nivel UE in timp . Si ca vrea Merkel si ca nu vrea, economia de piata nu iarta , cererea si oferta e legea fundamentala a capitalismului .Comertul liber contrazice piata si efectele se vad ! Globalizarea isi arata acum toata hidosenia !

Ideea de stopare a comertului liber va fi suspusa discutiei probabil dupa ce liderii europeni vor epuiza tot ce se poate pentru a salva UE si moneda euro.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

guvernu' - Pagina 5 Empty Re: guvernu'

Mesaj  ENKI Mier Dec 07, 2011 9:50 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

guvernu' - Pagina 5 Empty Re: guvernu'

Mesaj  delta Lun Feb 06, 2012 7:43 pm

Cica matolu' a propus pentru guvern un nou cap în locul celui pe care tatăl lui Boc spărgea ouă... laugh
Cel ieșit pe ascuns din fundul cramei de la Coroceni a anunțat că propunerea cea mai bună i se pare un membru al Comitetului Central al Uniunii Tineretului Comunist, care a condus și un serviciu de spionaj... laugh
Mai clar era dacă numea din start un agent CIA, KGB sau Mossad. veselie

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

guvernu' - Pagina 5 Empty Re: guvernu'

Mesaj  delta Lun Feb 06, 2012 7:51 pm

Numai după ce am citit o parte din postarea de la "teoria conspirației" mi-am dat seama că Ungureanu este un fel de Putin al plaiurilor mioritice... laugh

P.S. El va fi puținul nostru (nostru... în sens de "al celor de pe plaiurile mioritice"). laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

guvernu' - Pagina 5 Empty Re: guvernu'

Mesaj  baso Mar Feb 07, 2012 7:05 am

delta a scris:Numai după ce am citit o parte din postarea de la "teoria conspirației" mi-am dat seama că Ungureanu este un fel de Putin al plaiurilor mioritice... laugh

P.S. El va fi puținul nostru (nostru... în sens de "al celor de pe plaiurile mioritice"). laugh

Bine cel putin ca avem o tzara ca model laugh Insa cum "Romanii au talent", nu tra' sa para a fi inca o alba/neagra si nici macarameu sau manea... Sunt curioasa ce va face seful spionilor cu tanti Udrea laugh O pune sau n-o pune ? Intrebam o margareta sau dam cu zarul ? Laughing (par =o pune; impar= Pa si pu' la tricoteuza )
Ar fi chiar penibil ca un serviciu secret sa se compromita in asemenea hal, prin seful lui, cu o blonda traseista care sa-l tricoteze cum stie ea.

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

guvernu' - Pagina 5 Empty Re: guvernu'

Mesaj  ENKI Mar Feb 07, 2012 8:25 am

baso a scris:
delta a scris:Numai după ce am citit o parte din postarea de la "teoria conspirației" mi-am dat seama că Ungureanu este un fel de Putin al plaiurilor mioritice... laugh

P.S. El va fi puținul nostru (nostru... în sens de "al celor de pe plaiurile mioritice"). laugh

Bine cel putin ca avem o tzara ca model laugh Insa cum "Romanii au talent", nu tra' sa para a fi inca o alba/neagra si nici macarameu sau manea... Sunt curioasa ce va face seful spionilor cu tanti Udrea laugh O pune sau n-o pune ? Intrebam o margareta sau dam cu zarul ? Laughing (par =o pune; impar= Pa si pu' la tricoteuza )
Ar fi chiar penibil ca un serviciu secret sa se compromita in asemenea hal, prin seful lui, cu o blonda traseista care sa-l tricoteze cum stie ea.
Hm, in mod normal, e suficient un singur agent Mossad intr-un guvern. Suspect laugh
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Ultima editare efectuata de catre ENKI in Mar Feb 07, 2012 8:28 am, editata de 1 ori (Motiv : completare cu link)
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

guvernu' - Pagina 5 Empty Re: guvernu'

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum