SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

sindromul hoț(niu)spătăraș

+9
ENKI
baso
Amona
RocketQu33n
Dracu' gol
Armand
Anahoret
Vasile
delta
13 participanți

Pagina 12 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 12 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Dum Iul 10, 2011 6:13 am

ENKI a scris: Rezultatele au inceput sa apara. laugh laugh
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
că era și greu de bănuit cum evoluează delirul istericului... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 12 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Dum Iul 10, 2011 10:15 am

ăsta clona cui o fi?
că prea apare doar periodic și exclusiv cu texte prefabricate...
oacez a scris:Mas Media este făcută, în toate ţările, pentru cei care nu gândesc cu capul lor ci sunt duşi pe sârmă ca paiaţele. La tembelizor se uită numai cei fără orizont, fără idei şi păreri propri şi alienaţii mintal. Cei care stau cu ochi de melc în tembelizor şi ziare îşi merită soarta.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 12 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  ENKI Dum Iul 10, 2011 12:15 pm

delta a scris:ăsta clona cui o fi?
că prea apare doar periodic și exclusiv cu texte prefabricate...
oacez a scris:Mas Media este făcută, în toate ţările, pentru cei care nu gândesc cu capul lor ci sunt duşi pe sârmă ca paiaţele. La tembelizor se uită numai cei fără orizont, fără idei şi păreri propri şi alienaţii mintal. Cei care stau cu ochi de melc în tembelizor şi ziare îşi merită soarta.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )
O fi vreun robotel primt ca bonus, la pachet cu domeniul RTV. laugh
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 12 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Dum Iul 10, 2011 3:16 pm

da ăsta apărut la pachet cu Megara o fi venit tot de pe softpedia de vrea să pară atât de sofisticat în grămăjoara de lingăi portocăcănii de pe forumortăciunea celui cu râs șobolaniu?

Sleek a scris:
delta_d a scris:la evenimentul sportiv o fi participat și ministrul... sportului?
Tu te-ai fi uitat dupa el? Eu nu.
Sleek a scris:
delta_d a scris:La meci cu un campion mondial tu te uiți la spectatori?
Sper ca e o intrebare retorica.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 12 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  (Still a)Live Dum Iul 10, 2011 4:38 pm

ENKI a scris: Rezultatele au inceput sa apara. laugh laugh
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Mdeah... bounce
(Still a)Live
(Still a)Live
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri

Mesaje : 3285
Data de inscriere : 29/10/2010
Varsta : 49
Localizare : SulfCity

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 12 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Vin Iul 15, 2011 2:31 pm

hopa! unu' (sau una) care se strofoacă să pară doar un idiot (sau o idioată) care n-a priceput că istericul a fabricat în serie clone mimetice (după ID-ul lui KroChi, LSF, delta_d - parcă anul trecut a mai avut o criză de genul ăsta și a făcut clone mimetice nu doar după cei trei menționați, ci și după vreo doi obsedați de "problema evreilor")... laugh
fent a scris:Tu nu esti ,,utilizatorii forumului A3,, , am observat ca tu esti unul dintre userii care sunt injurati aici de catre majoritatea userilor de pe forum, daca nu ti-e jena de postura in care te aflii este problema ta. Am vazut ca ti-au spus mai multi useri ca nu te mai clonezi pe forumul asta. Nimeni nu are nevoie de astfel de specimene care deschid un topic (sau posteza in unul deja deschis) si isi exprima o parere sub un anumit nume, dupa care se logheaza sub celalalt nume si isi dau drepate la ce au scris anterior sub numele precedent.
Eu nu o sa te injur (ai intervenit si in topicul meu de pe realitatea.net forum, cu exact aceeasi idee si anume ca plictisesc), insa nu exclud ca fiind posibil sa ai o legatura cu vreunul dintre judecatorii infractori Gabi-Gabriela Dunca, Florica Lazar, Gabriela Florescu, Georgeta Stegaru, Andreea Vasile, sau Antonela Catalina Bratuianu. Nu pot afirma cu siguranta asta, dar este o varianta, mai ales ca, in comparatie cu ceilalti useri, eu te-am lasat in pace, deci nu vad ce motive ai avea sa intervii prosteste in topicul meu, mai ales ca subiectul este deosebit de serios.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 12 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum