SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

pericolu' ungar

+5
mrnmarius
baso
Dracu' gol
ENKI
delta
9 participanți

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

In jos

pericolu' ungar - Pagina 4 Empty Re: pericolu' ungar

Mesaj  baso Sam Feb 09, 2013 10:23 am

delta a scris:
baso a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Merita felicitata Judecatoarea Alexandra Daniela Benegui pentru motivarea sentintei pronuntate. Logica si curata. bine

Restul e can-can raset
mai lipsește un proces pentru banner-ele echipelor de fotbal... Laughing

Ca principiu, libertatea de exprimare este sfanta Laughing Insa are si ea niste limitari constitutionale, de bun simt, context in care poate fi posibil si un astel de proces raset De ce nu ? funny
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pericolu' ungar - Pagina 4 Empty Re: pericolu' ungar

Mesaj  baso Vin Mar 15, 2013 7:05 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

M-as fi mirat ca textul ala sa fie conceput de Micheliu nul si sa nu fie vreun viral copypastuit fara quote si ghilimele Laughing

Cica ar fi un fragment din "teza de doctorat" Laughing a lui Funar trimisa pe e-mail unui blogheras anonim raset

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

D'aia Micheliu n-a stiut sa explice, cu cuvintele lui, gravitatea pericolului: prin acordarea cetateniei maghiare inclusiv tuturor get-begetzilor din Ardeal , Ungaria va cuceri Ardealul fara razboi Laughing Potrivit aceluiasi sistem diabolic, daca Rusia ar acorda cetatenie ruseasca tuturor francezilor, la fel ca lui Depardieu, Frantza ar deveni teritoriu rusesc. Iar daca SUA ar specula si ea ideea, acordand cetatenie americana, la liber sau din oficiu, tuturor rusilor , atunci si-ar putea pune inca o stelutza pe steag (chiar doua), Rusia si Frantza devenind state unite in America Laughing Asta da...internatzionalizare a problemei raset


baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pericolu' ungar - Pagina 4 Empty Re: pericolu' ungar

Mesaj  delta Sam Mar 23, 2013 7:21 am

baso a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

M-as fi mirat ca textul ala sa fie conceput de Micheliu nul si sa nu fie vreun viral copypastuit fara quote si ghilimele Laughing
pe mine nu m-ar mira nici dacă aș afla că aceeași persoană posta și de pe nick-ul TB, și de pe nick-ul idio...

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pericolu' ungar - Pagina 4 Empty Re: pericolu' ungar

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum