SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

citește asta înainte să te înregistrezi cu un cont

In jos

citește asta înainte să te înregistrezi cu un cont Empty citește asta înainte să te înregistrezi cu un cont

Mesaj  delta Mier Feb 03, 2010 4:14 pm

Da' de ce vrei să te înregistrezi aici? surprised
Ia mai gândește-te o dată! devil

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

citește asta înainte să te înregistrezi cu un cont Empty Asta-i regula!

Mesaj  delta Vin Noi 19, 2010 2:37 pm

Cu asta regulăm!  atentionare


Accesând forumul neimportant, sunteţi de acord să nu scrieţi niciun material care poate încălca (=viola) prevederile legale ale ţării din care accesaţi forumul neimportant sau ale legislaţiei internaţionale.

Dacă nu sunteţi de acord cu această condiţie, vă rugăm foarte frumos să vă duceți în... altă parte (da' urgent de tot!  laugh ) și să nu mai accesaţi iar ca tuta/gibonu' acest forum neimportant.
***********************************************
Precizări diverse:
În orice moment în care consideră potrivit, administratorul forumului neimportant poate lua măsuri (pe care le consideră necesare) în legătură cu orice subiect sau orice cont (nick).
După ce vă creați un cont, ar fi bine să îmi dați de știre pe acest thread (unde puteţi posta şi fără să aveţi cont activ) și să vă prezentați naibii măcar în câteva cuvinte, deoarece dacă nu-mi atrageți atenția asupra faptului că există un nou cont în așteptarea activării... poate dura o grămadă de zile până observ acest detaliu pe panoul de admin.


***********************************************



Alte precizări, care probabil oricum nu vă interesează:

Forumul neimportant foloseşte phpBB (o soluţie publicată sub incidenţa “Licenţei Generală Publică” care poate fi descărcată de la www.phpbb.com ): un software pentru facilitarea discuţiilor care au ca mijloc de comunicare internetul, fără ca grupul phpBB să fie responsabill în ceea ce site-ul acceptă sau nu din punct de vedere al conţinutului permis şi/sau a conduitei.

Orice informaţie introdusă este stocată în baza de date a forumului neimportant (fără ca forumul neimportant sau phpBB să poată fi consideraţi responsabili pentru vreo încercare de hacking care poate duce la compromiterea datelor). În cazul în care aveţi cont activ de forumul neimportant, aceste informaţii nu sunt dezvăluite niciunei terţe părţi fără consimţământul dumneavoastră.


Ultima editare efectuata de catre delta in Sam Iun 11, 2016 11:30 am, editata de 1 ori

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

citește asta înainte să te înregistrezi cu un cont Empty Re: citește asta înainte să te înregistrezi cu un cont

Mesaj  delta Sam Apr 04, 2015 5:54 pm

a, da... și nu uitați care este soarta userilor de pe acest forum:


delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

citește asta înainte să te înregistrezi cu un cont Empty Re: citește asta înainte să te înregistrezi cu un cont

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum