SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

poliția... eventual și (mai nou) administrația...

4 participanți

In jos

poliția... eventual și (mai nou) administrația... Empty poliția... eventual și (mai nou) administrația...

Mesaj  delta Sam Iun 18, 2011 2:17 pm

făcând abstracție la propaganda clonei huhurezite pentru politica guvernului Boc de a desființa poliția, e haios totuși faptul că milogu' militează pentru un fel de securist ceaușist da' totuși omenie... laugh
milud a scris:
ana_armanca a scris:Nu te supăra, atâta timp cât nu există un statut clar al poliţistului, care să-i permită pe stradă să tragă fără nu ştiu câte avertismente şi tras în aer, că numai un hoţ tâmpit sau olog ar mai putea fi prins, cât timp poliţiştii stau prin secţii şi freacă menta, cred că sunt prea mulţi...
Poate îmi explici tu la ce-mi foloseşte mie POLIŢISTUL DE PROXIMITATE. Mama mea a avut o problemă cu un restaurant de la ea din bloc şi poliţistul de proximitate a îndrumat-o spre ziare... ori asta ştia şi singură!
Sa-ti explic eu: e politistul care cunoaste cartierul si oamenii de acolo si se ocupa cu munca informativa, cu indrumarea turnatorilor, cu patronarea micilor infractori din zona. Dar tot el e si cel care identifica fetzele nou aparute, el furnizeaza informatii desprte bandele si potentialii infractori si, daca munca lui ar fi corect facuta si folosita ar fi singurul necesar dintre toti politistii. Deoarece el face munca preventiva fara de care oriciti politisti am plati nu vom putea stavili infractionalitatea. Problema noastra nu este ca avem prea multi politisti ci ca nu ii avem in activitatea ce conteaza cu adevarat si nu ii avem nici pregatiti corespunzator.
Intre un boboc cu cas la gura iesit acum de la Academia lor si un "mos-teaca" hirsit in relatiile cu interlopii si bandele, il prefer oricind pe ultimul. Cu conditia sa aiba un sef integru si un salariu decent.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

poliția... eventual și (mai nou) administrația... Empty Re: poliția... eventual și (mai nou) administrația...

Mesaj  ENKI Sam Iun 18, 2011 8:35 pm

delta a scris:făcând abstracție la propaganda clonei huhurezite pentru politica guvernului Boc de a desființa poliția, e haios totuși faptul că milogu' militează pentru un fel de securist ceaușist da' totuși omenie... laugh
milud a scris:
ana_armanca a scris:Nu te supăra, atâta timp cât nu există un statut clar al poliţistului, care să-i permită pe stradă să tragă fără nu ştiu câte avertismente şi tras în aer, că numai un hoţ tâmpit sau olog ar mai putea fi prins, cât timp poliţiştii stau prin secţii şi freacă menta, cred că sunt prea mulţi...
Poate îmi explici tu la ce-mi foloseşte mie POLIŢISTUL DE PROXIMITATE. Mama mea a avut o problemă cu un restaurant de la ea din bloc şi poliţistul de proximitate a îndrumat-o spre ziare... ori asta ştia şi singură!
Sa-ti explic eu: e politistul care cunoaste cartierul si oamenii de acolo si se ocupa cu munca informativa, cu indrumarea turnatorilor, cu patronarea micilor infractori din zona. Dar tot el e si cel care identifica fetzele nou aparute, el furnizeaza informatii desprte bandele si potentialii infractori si, daca munca lui ar fi corect facuta si folosita ar fi singurul necesar dintre toti politistii. Deoarece el face munca preventiva fara de care oriciti politisti am plati nu vom putea stavili infractionalitatea. Problema noastra nu este ca avem prea multi politisti ci ca nu ii avem in activitatea ce conteaza cu adevarat si nu ii avem nici pregatiti corespunzator.
Intre un boboc cu cas la gura iesit acum de la Academia lor si un "mos-teaca" hirsit in relatiile cu interlopii si bandele, il prefer oricind pe ultimul. Cu conditia sa aiba un sef integru si un salariu decent.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )
Pai, cam toti virtualii colorati partinic se dau cu capul de peretii acelusi sistem, in care sunt ostatici si gardieni, in acelasi timp. vesel
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

poliția... eventual și (mai nou) administrația... Empty Re: poliția... eventual și (mai nou) administrația...

Mesaj  delta Sam Aug 13, 2011 1:20 pm

(știri de la ora 14 pe postul Realitatea)
pe motiv de criză au fost concediați și câinii folosiți la depistarea drogurilor la punctele vamale... laugh

P.S. asta în condițiile în care oricum erau în număr insuficient

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

poliția... eventual și (mai nou) administrația... Empty Re: poliția... eventual și (mai nou) administrația...

Mesaj  team team Vin Sept 09, 2011 11:49 pm

ai lasai si pa astia pa politisti ca e plini da bani ca cand au lucrat la vama luau bani cu sacu dai in lupa mea iau supt lupa la pedele si acum da din colt in colt cai da afara sia pusara lanturi futui in gura da gardisti ....nui plangeti frate nati vazut ca multi din iei e plini de bani plangeti mai bine paia de au pensii mici de 4-5 milioaner lasai pe politisti ca ei are bani
team team
team team
încearcă să scape
încearcă să scape

Mesaje : 19
Data de inscriere : 06/09/2011
Varsta : 34
Localizare : Bolivia

http://harta.infoturism.ro/America_Sud/Bolivia/Bolivia.php

Sus In jos

poliția... eventual și (mai nou) administrația... Empty Re: poliția... eventual și (mai nou) administrația...

Mesaj  delta Sam Sept 10, 2011 4:13 am

team team a scris:ai lasai si pa astia pa politisti ca e plini da bani ca cand au lucrat la vama luau bani cu sacu dai in lupa mea iau supt lupa la pedele si acum da din colt in colt cai da afara sia pusara lanturi futui in gura da gardisti ....nui plangeti frate nati vazut ca multi din iei e plini de bani plangeti mai bine paia de au pensii mici de 4-5 milioaner lasai pe politisti ca ei are bani
unde au pus lanțuri?
iar protestează împotriva cuiva sau era pentru altceva?
că n-am văzut știrea...

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

poliția... eventual și (mai nou) administrația... Empty fa asta ana armeanca

Mesaj  team team Sam Sept 10, 2011 10:59 am

fa asta deti zici ana armeanca fa armeamnco cum fa sa traga politia in mine sa aibe voie sa traga futui in gura de gardisti pai daca lumea fura o face ca nare bani ca pa politicieni ii doare in cur da romani asa ca romanii fura sa traiasca fa proasto . ce voi armenii nu ciorditi ?Sa traga in mata fa auzi tu ? mai bine fara politie ca atunci putem sa luam paru sa ii alergam pa politicienii nesimtiti fa ..
io as alergao doar pa Roberta anastase si pa udrea , pa asta pa roberta e bine sai dai suturi in cur dupa numaratoarea ei ma intelegi ? o pui sa numere ca la asta un sut egal cu trei suturi ...
team team
team team
încearcă să scape
încearcă să scape

Mesaje : 19
Data de inscriere : 06/09/2011
Varsta : 34
Localizare : Bolivia

http://harta.infoturism.ro/America_Sud/Bolivia/Bolivia.php

Sus In jos

poliția... eventual și (mai nou) administrația... Empty Re: poliția... eventual și (mai nou) administrația...

Mesaj  delta Sam Sept 10, 2011 11:03 am

team team a scris:fa asta deti zici ana armeanca fa armeamnco cum fa sa traga politia in mine sa aibe voie sa traga
probabil s-o fi referit la situații în care ameninți polițiștii cu o armă... suspect

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

poliția... eventual și (mai nou) administrația... Empty nu ma asa

Mesaj  team team Sam Sept 10, 2011 11:10 am

pai ce ma sa traga in noi in amaratii astia deam plecat in lume alungati da saracie .., sa traga frate in nastase in Ritzi in dastia mari care au matusi de le da milioane de dolari nu in noi da clonam un card sau ciordim din magazine mancare .....noi astia mici de facem cateo combinatie ca sa mancam ceva fugim de garda ....pa cand politicienii nu fug ca iei au avocati...sa duc pa la turceni pacolo ..incaseaza comisioane da milioane da ieuro .....noi ce dracu ciordin cateva parfumuri si ceva telefoane sa avem ce manca ...
team team
team team
încearcă să scape
încearcă să scape

Mesaje : 19
Data de inscriere : 06/09/2011
Varsta : 34
Localizare : Bolivia

http://harta.infoturism.ro/America_Sud/Bolivia/Bolivia.php

Sus In jos

poliția... eventual și (mai nou) administrația... Empty Re: poliția... eventual și (mai nou) administrația...

Mesaj  delta Sam Sept 10, 2011 11:13 am

team team a scris:pai ce ma sa traga in noi in amaratii astia deam plecat in lume alungati da saracie .., sa traga frate in nastase in Ritzi in dastia mari care au matusi de le da milioane de dolari nu in noi da clonam un card sau ciordim din magazine mancare .....noi astia mici de facem cateo combinatie ca sa mancam ceva fugim de garda ....pa cand politicienii nu fug ca iei au avocati...sa duc pa la turceni pacolo ..incaseaza comisioane da milioane da ieuro .....noi ce dracu ciordin cateva parfumuri si ceva telefoane sa avem ce manca ...
păi, întreabă-l pe Igaș, că el e cu emiterea ordinelor legate de tratamentul aplicat hoților și branconierilor...

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

poliția... eventual și (mai nou) administrația... Empty Re: poliția... eventual și (mai nou) administrația...

Mesaj  baso Sam Sept 10, 2011 11:56 am

team team a scris:pai ce ma sa traga in noi in amaratii astia deam plecat in lume alungati da saracie .., sa traga frate in nastase in Ritzi in dastia mari care au matusi de le da milioane de dolari nu in noi da clonam un card sau ciordim din magazine mancare .....noi astia mici de facem cateo combinatie ca sa mancam ceva fugim de garda ....pa cand politicienii nu fug ca iei au avocati...sa duc pa la turceni pacolo ..incaseaza comisioane da milioane da ieuro .....noi ce dracu ciordin cateva parfumuri si ceva telefoane sa avem ce manca ...


cam multe puncte de suspensie ...in textul tau...zici ca esti frate cu ...aetius...sau c-ai baut apa dupa el...

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

in cod morse "..."= "S" Te pomenesti c'ai fi vreun sherputzoi sasaitor venit p'aici cu mare cu chef sa-l haleasca BigAnaconda laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

poliția... eventual și (mai nou) administrația... Empty ce ma

Mesaj  team team Sam Sept 10, 2011 12:17 pm

ce ma ce te legi da mine uite colea ceam gasit pa forumu ala mai important ia uite
[QUOTE=Zig Zag;989575]delta_d are o infirmitate fizica. are timp berechet si a inventat citeva personaje bine conturate. se imparte intre roluri si forumuri unde posteaza 16 ore pe zi. reuseste sa pacaleasca pe toata lumea.[/QUOTE]
iotete colea scuza ca nu le am asa cu itiu da uite asa scrie colosa.
Acuma cines io e neimportant sunt cine vrei tu sa fiu
daca te uitai mai bine scrie team team adica echipa acu da unde ie echipa asta ie alta treaba poate om fi fro institutie cevasilea iostiu
team team
team team
încearcă să scape
încearcă să scape

Mesaje : 19
Data de inscriere : 06/09/2011
Varsta : 34
Localizare : Bolivia

http://harta.infoturism.ro/America_Sud/Bolivia/Bolivia.php

Sus In jos

poliția... eventual și (mai nou) administrația... Empty Re: poliția... eventual și (mai nou) administrația...

Mesaj  baso Sam Sept 10, 2011 12:32 pm

team team a scris:ce ma ce te legi da mine uite colea ceam gasit pa forumu ala mai important ia uite
Zig Zag a scris:delta_d are o infirmitate fizica. are timp berechet si a inventat citeva personaje bine conturate. se imparte intre roluri si forumuri unde posteaza 16 ore pe zi. reuseste sa pacaleasca pe toata lumea.

iotete colea scuza ca nu le am asa cu itiu da uite asa scrie colosa.
Acuma cines io e neimportant sunt cine vrei tu sa fiu
daca te uitai mai bine scrie team team adica echipa acu da unde ie echipa asta ie alta treaba poate om fi fro institutie cevasilea iostiu

Bengosule, yo ti-as zice cu subiect si predicat cam ce tra bagat in itiu tau si in echipa voastra, cu institutzia ei cu tot. laugh
Insa te las sa deduci singurel (si in zigzag daca vrei )in masura in care itzi permite IQ-ul vesel

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

poliția... eventual și (mai nou) administrația... Empty Re: poliția... eventual și (mai nou) administrația...

Mesaj  delta Sam Sept 10, 2011 1:00 pm

team team a scris:ce ma ce te legi da mine uite colea ceam gasit pa forumu ala mai important ia uite
Zig Zag a scris:delta_d are o infirmitate fizica. are timp berechet si a inventat citeva personaje bine conturate. se imparte intre roluri si forumuri unde posteaza 16 ore pe zi. reuseste sa pacaleasca pe toata lumea.
iotete colea scuza ca nu le am asa cu itiu da uite asa scrie colosa.
Acuma cines io e neimportant sunt cine vrei tu sa fiu
daca te uitai mai bine scrie team team adica echipa acu da unde ie echipa asta ie alta treaba poate om fi fro institutie cevasilea iostiu
pentru a se vedea citarea corespunzător, trebuie să fie [quote=" (sau [quote=" ) urmat de nick/nume, încheiat cu "]

P.S. e puțin diferit și față de modul de citare de pe irealitatea celui cu râs șobolaniu, și față de cel de pe forumortăciunea tapalabistă...

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

poliția... eventual și (mai nou) administrația... Empty Re: poliția... eventual și (mai nou) administrația...

Mesaj  baso Sam Sept 10, 2011 1:46 pm

Mda, astuia tra sa-i explici ca unui veritabil [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] aflat in antiteza cu un haker .

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

poliția... eventual și (mai nou) administrația... Empty Re: poliția... eventual și (mai nou) administrația...

Mesaj  delta Sam Sept 10, 2011 1:53 pm

baso a scris:Mda, astuia tra sa-i explici ca unui veritabil [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] aflat in antiteza cu un haker .
eh, nici măcar clonele litiudependentului n-au nevoie de precizări atât de amănunțite... Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

poliția... eventual și (mai nou) administrația... Empty Re: poliția... eventual și (mai nou) administrația...

Mesaj  baso Sam Sept 10, 2011 2:23 pm

delta a scris:eh, nici măcar clonele litiudependentului n-au nevoie de precizări atât de amănunțite... Laughing
Pentru un om normal este greu de priceput in ce scop insista o astfel de anomalie umana . Probabil ca nici medicamentele nu-si mai fac efectul in cazul lui. Faptul ca o semimedicula ii fluiera in fluier sau ii suge ideea, nu inseamna ca nebunul tra sa se considere o vedeta plina de importantza , ci ca semimedicula este mai bolnava la cap decat el . vesel

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

poliția... eventual și (mai nou) administrația... Empty Re: poliția... eventual și (mai nou) administrația...

Mesaj  team team Sam Sept 10, 2011 6:40 pm

uite fraiere ce scriu aia pe realitatea


Si ce-o fi de ras in moartea fiului de 6 an al unei forumiste de aici? Taranul deltaic o hartuieste permanent. Ok, te mai ciondanesti cu unul, cu altul, dar cand o faci special ca sa enervezi si inca pe cineva care a suferit asa ceva precum pierderea unui copil e clar ca ai o problema. Sau sa-si bata joc de sotul altei forumiste pentru ca deltoidul pretinde c-ar fi infirm e de prost gust. Chiar daca o faci, n-o faci in prezenta respectivei. Si mai sunt multe alte exemple, deci nu e vorba nicidecum de acele glumite cu pedelimbistii, menopauziste, tate dosuri si altele care-i provoaca sialoreea unui barbos slinos la care adolescentele numai sub influenta etnobotanicelor s-ar uita. E o varsta pe care taranul se chinuie s-o depaseasca, o lipsa de cultura pe care incearca s-o compenseze prin badarania sa badeamircista (ca si asta, ca delta_dickul, taie criticile si mistourile la adresa sa).
Hai, c-am scris destul! L'chaim!


Ce gatu matii razi ma da moartea unui copil dobitocule stai dracun caltii tei nu te mai lua de oameni daca vrei forumareala scrien lupa mea pe cacatu tau de forum da numai rade de moartea unui copil dementule psihopatii dreacu

hacker cracker bagavas lupa in gat de analfabeti habar aveti sa scrieti sau sa compilati o functie si va cacati pe voi lamere hackere tot ce stiti e sa folositi translate google si search taranoii dreacu alda furculision

ca cine sunt io ca sunt bolivia peru pulea mea nigeria daten gatu matii de idiot si stai in banca ta si lasa mortii in pace sugeti lupa lu Ponta si gata luatio la cioc

iete frate rade prostu de moartea unui copil firai handicapatule

team team
team team
încearcă să scape
încearcă să scape

Mesaje : 19
Data de inscriere : 06/09/2011
Varsta : 34
Localizare : Bolivia

http://harta.infoturism.ro/America_Sud/Bolivia/Bolivia.php

Sus In jos

poliția... eventual și (mai nou) administrația... Empty Re: poliția... eventual și (mai nou) administrația...

Mesaj  baso Sam Sept 10, 2011 7:17 pm

Bolivianule nigerian, te-a tras roachet cu cheitza sau doar esti in lipsa de litiu ? suspect
Presimt ca in curand vei latra isteric si vei face spume la gura in alta parte decat in forumul asta laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

poliția... eventual și (mai nou) administrația... Empty Re: poliția... eventual și (mai nou) administrația...

Mesaj  delta Sam Sept 10, 2011 7:50 pm

team team a scris:uite fraiere ce scriu aia pe realitatea

Si ce-o fi de ras in moartea fiului de 6 an al unei forumiste de aici? Taranul deltaic o hartuieste permanent. Ok, te mai ciondanesti cu unul, cu altul, dar cand o faci special ca sa enervezi si inca pe cineva care a suferit asa ceva precum pierderea unui copil e clar ca ai o problema. Sau sa-si bata joc de sotul altei forumiste pentru ca deltoidul pretinde c-ar fi infirm e de prost gust. Chiar daca o faci, n-o faci in prezenta respectivei. Si mai sunt multe alte exemple, deci nu e vorba nicidecum de acele glumite cu pedelimbistii, menopauziste, tate dosuri si altele care-i provoaca sialoreea unui barbos slinos la care adolescentele numai sub influenta etnobotanicelor s-ar uita. E o varsta pe care taranul se chinuie s-o depaseasca, o lipsa de cultura pe care incearca s-o compenseze prin badarania sa badeamircista (ca si asta, ca delta_dickul, taie criticile si mistourile la adresa sa).
Hai, c-am scris destul! L'chaim!

Ce gatu matii razi ma da moartea unui copil dobitocule stai dracun caltii tei nu te mai lua de oameni daca vrei forumareala scrien lupa mea pe cacatu tau de forum da numai rade de moartea unui copil dementule psihopatii dreacu

hacker cracker bagavas lupa in gat de analfabeti habar aveti sa scrieti sau sa compilati o functie si va cacati pe voi lamere hackere tot ce stiti e sa folositi translate google si search taranoii dreacu alda furculision

ca cine sunt io ca sunt bolivia peru pulea mea nigeria daten gatu matii de idiot si stai in banca ta si lasa mortii in pace sugeti lupa lu Ponta si gata luatio la cioc

iete frate rade prostu de moartea unui copil firai handicapatule
data trecută ai rezistat ceva mai mult până să te apuce năbădăile...
de data asta ți-a inventat semimedicula o poveste cu ceva râs despre ceva moarte și ceva copil pentru a ieși în decor, dacă tot vă urcați pe pereți amândoi din cauză că niciunul dintre voi nu obține replici după agitațiile de pe irealitatea celui cu râs șobolaniu?
mă rog, singurul lucru pe care-l obții pe aici pentru înjurături este un ban scurt, simplu și pentru care chiar ai muncit, deci n-o primești așa, moca... Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

poliția... eventual și (mai nou) administrația... Empty Re: poliția... eventual și (mai nou) administrația...

Mesaj  baso Sam Sept 10, 2011 8:16 pm

Vai de capul lui ! Pe zi ce trece i se amplifica nebunia . Nu-i ajunge forumul RTV ca sa scrie balarii si sa se isterizeze impreuna cu rocheta , alta ca si el. Mai tra sa-si faca conturi si p'aici ca sa scrie animat de sindromul tourette .

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

poliția... eventual și (mai nou) administrația... Empty Re: poliția... eventual și (mai nou) administrația...

Mesaj  delta Sam Sept 10, 2011 8:20 pm

baso a scris:Vai de capul lui ! Pe zi ce trece i se amplifica nebunia . Nu-i ajunge forumul RTV ca sa scrie balarii si sa se isterizeze impreuna cu rocheta , alta ca si el. Mai tra sa-si faca conturi si p'aici ca sa scrie animat de sindromul tourette .
întâmplarea face să fi dat colțu' la același număr de postări când a cedat nervos și cealaltă isterică, așa că pot să rămână amândoi cu același ban... vesel

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

poliția... eventual și (mai nou) administrația... Empty Re: poliția... eventual și (mai nou) administrația...

Mesaj  delta Vin Apr 10, 2015 2:23 pm

şi aproape un supravieţuitor... Laughing

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

poliția... eventual și (mai nou) administrația... Empty Re: poliția... eventual și (mai nou) administrația...

Mesaj  baso Sam Iun 13, 2015 6:17 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Concret, Lucian Diniță, prevalându-se de influența pe care, din perspectiva funcției deținute, o avea asupra conducătorilor serviciilor rutiere din țară, a realizat demersurile efective la nivelul Serviciului Rutier Vâlcea, serviciu implicat în procedura de dispunere a reducerii perioadei de suspendare a dreptului de a conduce autovehicule.
Pentru "ajutorul" acordat, Lucian Diniță a primit de la omul de afaceri produse alimentare în valoare de 672,5 lei: un miel, doi curcani și 5 kg de păstrăv.

Yo inteleg ca in toata povestea DNA accentul se pune pe mita colosala primita in saci negri, prin intermediul soferului,(cu interceptarile de rigoare de la momentul operatiunii "spaga"vesel ) insa m-as fi asteptat ca procurorii sa lamureasca in ce a constat traficul de influenta, adica demersurile efective. Nimeni de la Serviciului Rutier Valcea n-a fost trimis in judecata, de unde deduc ca procedura de reducere a perioadei de suspendare s-a realizat in conditiile legii. Stiu ca este nevoie de indeplinirea unor conditii cumulative pt. reducerea perioadei de suspendare, printre care si promovarea testului de verificare a cunostintelor. A promis contravenientului  ca urgenteaza procedura,ca ii determina pe aia de la Valcea sa-i restituie permisul chiar cu incalcarea legii? Poate doar i-a intrebat pe valceni daca afaceristul indeplineste conditiile cumulative pt. a beneficia de restituirea permisului iar apoi l-a trimis pe asta acasa, sa invete pt. test daca vrea mai repede permisul inapoi. Laughing Poate sa fie, deci, inclusiv  o facatura...

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

poliția... eventual și (mai nou) administrația... Empty Re: poliția... eventual și (mai nou) administrația...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum