SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

sănătate

+4
Anahoret
RocketQu33n
Dracu' gol
delta
8 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

sănătate - Pagina 2 Empty Re: sănătate

Mesaj  RocketQu33n Dum Ian 16, 2011 7:27 pm

Armand a scris:
RocketQu33n a scris:
Armand a scris:
delta a scris:
Armand a scris:Medicii sunt platiti absolut sub nivelul la care se situeaza importanta obiectului muncii lor
Oricum urmează să fie înlocuiți.
Cu preoți...

Nu cred ca e cazul sa fii... pig [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Pe cat punem pariu ca atunci cand va avea nevoie de un medic, va deveni ca mierea? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ăsta-ha-haaaa??? Și pe patul spitalului o să-i facă pe toți idioți și tâmpiți, o să recite personalului în fiecare seară din teza lui de doctorat și o să bată apropouri deșănțate la kururile și țâțele doctorițelor și asistentelor!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Nici sa-si vanda teza nu va primi o asistenta cu kurul si tatele la locul lor, ca alea tinerele nu raman in tara. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

sănătate - Pagina 2 Empty Re: sănătate

Mesaj  delta Dum Ian 16, 2011 7:30 pm

RocketQu33n a scris:Pe cat punem pariu ca atunci cand va avea nevoie de un medic, va deveni ca mierea? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Ca ii va da spaga inca inainte sa-i spuna buna-ziua si dupa aceea tot el se va plange, ca nu e tratat daca nu mituieste. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Băse și Teo ne-au arătat calea corectă când e vorba de sănătate. laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sănătate - Pagina 2 Empty Re: sănătate

Mesaj  RocketQu33n Dum Ian 16, 2011 7:32 pm

delta a scris:
RocketQu33n a scris:Pe cat punem pariu ca atunci cand va avea nevoie de un medic, va deveni ca mierea? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Ca ii va da spaga inca inainte sa-i spuna buna-ziua si dupa aceea tot el se va plange, ca nu e tratat daca nu mituieste. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Băse și Teo ne-au arătat calea corectă când e vorba de sănătate. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Daca Base, Teo si Ridzi sunt modelele tale de urmat, n-am nimica de comentat. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

PS: Mai ales ca platesti lunar la CNAS ca sa te tratezi dincolo. Laughing

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

sănătate - Pagina 2 Empty Re: sănătate

Mesaj  delta Dum Ian 16, 2011 7:33 pm

Armand a scris:Și pe patul spitalului o să-i facă pe toți idioți și tâmpiți, o să recite personalului în fiecare seară din teza lui de doctorat și o să bată apropouri deșănțate la kururile și țâțele doctorițelor și asistentelor!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Nu prea. Înainte sau în timp ce... ar fi prea mare riscul. innocent
Dar după... Dumnezeu' cu mila! devil

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sănătate - Pagina 2 Empty Re: sănătate

Mesaj  delta Dum Ian 16, 2011 7:35 pm

RocketQu33n a scris:Daca Base, Teo si Ridzi sunt modelele tale de urmat
În materie de sănătate?
Oricine se tratează altundeva decât România... Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sănătate - Pagina 2 Empty Re: sănătate

Mesaj  RocketQu33n Dum Ian 16, 2011 7:42 pm

delta a scris:
RocketQu33n a scris:Daca Base, Teo si Ridzi sunt modelele tale de urmat
În materie de sănătate?
Oricine se tratează altundeva decât România... Laughing

Naspa, daca n-au aflat ca bacteriile si virusii nu ocolesc restul lumii si exista chiar si in cele mai acide (sau ce era de capul lui) lacuri, ca ala recent descoperit de NASA. Laughing Apropo, am observat ca si la criticatu' la gramada sunt asi romanii. Adica, daca unul greseste in Romania, se generalizeaza: toti medicii sunt prosti, incompetenti, nemilosi. Daca unul greseste in vest (chiar in materie de cunostinte de baza) - ala a gresit.

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

sănătate - Pagina 2 Empty Re: sănătate

Mesaj  delta Dum Ian 16, 2011 7:45 pm

RocketQu33n a scris:daca unul greseste in Romania, se generalizeaza: toti medicii sunt prosti, incompetenti, nemilosi
și familiile lor, și vecinii, și ăia din partidul cu care au votat... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sănătate - Pagina 2 Empty Re: sănătate

Mesaj  Armand Dum Ian 16, 2011 7:48 pm

delta a scris:
RocketQu33n a scris:daca unul greseste in Romania, se generalizeaza: toti medicii sunt prosti, incompetenti, nemilosi
și familiile lor, și vecinii, și ăia din partidul cu care au votat... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Desigur, singurul curat ca mielul și alb ca țukurul e fix ăla care „evaluează”!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

sănătate - Pagina 2 Empty Re: sănătate

Mesaj  RocketQu33n Dum Ian 16, 2011 7:50 pm

delta a scris:
RocketQu33n a scris:daca unul greseste in Romania, se generalizeaza: toti medicii sunt prosti, incompetenti, nemilosi
și familiile lor, și vecinii, și ăia din partidul cu care au votat... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

In-afara de directorii de spital (daca sunt medici), nu voteaza nimeni. Ii doare-n pix si de declaratii de genul celor basesciane "50% din diagnosticele puse de medici sunt gresite". Doar daca ii trimite ocazional in concediu fara plata le mai scapa cate un "idiotii", "tampitii". Laughing

PS: Ca sa nu creada Anahoret ca doar el e scarbit. Laughing

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

sănătate - Pagina 2 Empty Re: sănătate

Mesaj  delta Dum Ian 16, 2011 7:57 pm

Armand a scris:
delta a scris:
RocketQu33n a scris:daca unul greseste in Romania, se generalizeaza: toti medicii sunt prosti, incompetenti, nemilosi
și familiile lor, și vecinii, și ăia din partidul cu care au votat... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Desigur, singurul curat ca mielul și alb ca țukurul e fix ăla care „evaluează”!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Nu e obligatoriu să mă ocup de traficul cu carne vie ca să-mi dau seama că femeile care stau la ieșirea spre Ovidiu din Constanța sunt niște prostituate... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sănătate - Pagina 2 Empty Re: sănătate

Mesaj  Armand Dum Ian 16, 2011 8:04 pm

delta a scris:
Armand a scris:
delta a scris:
RocketQu33n a scris:daca unul greseste in Romania, se generalizeaza: toti medicii sunt prosti, incompetenti, nemilosi
și familiile lor, și vecinii, și ăia din partidul cu care au votat... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Desigur, singurul curat ca mielul și alb ca țukurul e fix ăla care „evaluează”!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Nu e obligatoriu să mă ocup de traficul cu carne vie ca să-mi dau seama că femeile care stau la ieșirea spre Ovidiu din Constanța sunt niște prostituate... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Nu e cazul să te simți unic... de data asta generalizam o situație, sau, mai degrabă, un comportament!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

sănătate - Pagina 2 Empty Re: sănătate

Mesaj  delta Dum Ian 16, 2011 8:09 pm

Armand a scris:Nu e cazul să te simți unic...
Cică fiecare-i unic în felul său... Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sănătate - Pagina 2 Empty Re: sănătate

Mesaj  Armand Dum Ian 16, 2011 8:24 pm

delta a scris:
Armand a scris:Nu e cazul să te simți unic...
Cică fiecare-i unic în felul său... Laughing

Așa e, înțeleptule!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] „Suce-le” tu iar ca să pici ca mâța în patru labe, de la orice balcon!!!

P.S. Apropo de mâțe și... oarecum ontopic... tocmai mi-am salvat mâța care a alunecat cu totul în vana cu apă destul de caldă... Sper să nu se-mbolnăvească... nici măcar cu nervii, că acum toarce și moțăie la mine în poală, dar tremură ușor, cu intermitențe...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

sănătate - Pagina 2 Empty Re: sănătate

Mesaj  RocketQu33n Dum Ian 16, 2011 9:00 pm

RocketQu33n a scris:
delta a scris:
RocketQu33n a scris:Daca Base, Teo si Ridzi sunt modelele tale de urmat
În materie de sănătate?
Oricine se tratează altundeva decât România... Laughing

Naspa, daca n-au aflat ca bacteriile si virusii nu ocolesc restul lumii si exista chiar si in cele mai acide (sau ce era de capul lui) lacuri, ca ala recent descoperit de NASA. Laughing Apropo, am observat ca si la criticatu' la gramada sunt asi romanii. Adica, daca unul greseste in Romania, se generalizeaza: toti medicii sunt prosti, incompetenti, nemilosi. Daca unul greseste in vest (chiar in materie de cunostinte de baza) - ala a gresit.

Delta, poate maresti intervalul in care poate omu' sa-si modifice postarea. Am scris "virusii". Embarassed

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

sănătate - Pagina 2 Empty Re: sănătate

Mesaj  Armand Dum Ian 16, 2011 9:05 pm

RocketQu33n a scris:

Delta, poate maresti intervalul in care poate omu' sa-si modifice postarea.

Da' care e intervalu' ala? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

sănătate - Pagina 2 Empty Re: sănătate

Mesaj  RocketQu33n Dum Ian 16, 2011 9:11 pm

Armand a scris:
RocketQu33n a scris:

Delta, poate maresti intervalul in care poate omu' sa-si modifice postarea.

Da' care e intervalu' ala? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

O ora. E meritul lui Ani Stoica, dar ea oricum isi modifica la maxim 10 min postarile, dupa care le modifica din nou si tot asa.

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

sănătate - Pagina 2 Empty Re: sănătate

Mesaj  Dracu' gol Dum Ian 16, 2011 9:14 pm

Vreun orgasm... ceva... p-acilea... măcar d-ăla 'telectualu'...


Ultima editare efectuata de catre Dracu' gol in Dum Ian 16, 2011 9:43 pm, editata de 2 ori
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

sănătate - Pagina 2 Empty Re: sănătate

Mesaj  Armand Dum Ian 16, 2011 9:16 pm

RocketQu33n a scris:E meritul lui Ani Stoica

Merit in sens pozitiv sau negativ? Adica... era mai mic si a intervenit sa creasca, sau invers? (Intreb asa, de-o barfa, ca nu are mare importanta! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] )

Mda... asta cu intervalul ma enerva si pe RTV...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] De altfel... nu prea inteleg de ce tre' sa se incheie intervalul ala! scratch
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

sănătate - Pagina 2 Empty Re: sănătate

Mesaj  Armand Dum Ian 16, 2011 9:17 pm

Dracu' gol a scris:Vreun orgasm... ceva... p-acilea... măcar d-ăla 'telectualu'... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Mey, drace, tu ai bufeuri!!!??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

sănătate - Pagina 2 Empty Re: sănătate

Mesaj  Dracu' gol Dum Ian 16, 2011 9:20 pm

Armand a scris:
Dracu' gol a scris:Vreun orgasm... ceva... p-acilea... măcar d-ăla 'telectualu'... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Mey, drace, tu ai bufeuri!!!??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mai degrabă sufleuri... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

sănătate - Pagina 2 Empty Re: sănătate

Mesaj  Dracu' gol Dum Ian 16, 2011 9:22 pm

Armand a scris: De altfel... nu prea inteleg de ce tre' sa se incheie intervalul ala! scratch
Ca să nu facă băeţii sau fetili vreo poznă p-acilea... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

sănătate - Pagina 2 Empty Re: sănătate

Mesaj  Armand Dum Ian 16, 2011 9:25 pm

Dracu' gol a scris:
Armand a scris: De altfel... nu prea inteleg de ce tre' sa se incheie intervalul ala! scratch
Ca să nu facă băeţii sau fetili vreo poznă p-acilea... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ei, da, intervalu' e arma secreta impotriva poznelor! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

sănătate - Pagina 2 Empty Re: sănătate

Mesaj  Armand Dum Ian 16, 2011 9:27 pm

Dracu' gol a scris:
Armand a scris:
Dracu' gol a scris:Vreun orgasm... ceva... p-acilea... măcar d-ăla 'telectualu'... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Mey, drace, tu ai bufeuri!!!??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mai degrabă sufleuri... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Da' ce ț-ă? Vrei să o pui de-un burtoi bine dospit??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

sănătate - Pagina 2 Empty Re: sănătate

Mesaj  Dracu' gol Dum Ian 16, 2011 9:33 pm

Armand a scris:Da' ce ț-ă? Vrei să o pui de-un burtoi bine dospit??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Păi, ca să poci s-ajung mai repede pă mînurile ţîţoaselor dă la urjenţă... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

sănătate - Pagina 2 Empty Re: sănătate

Mesaj  Dracu' gol Dum Ian 16, 2011 9:35 pm

Armand a scris:
Dracu' gol a scris:
Armand a scris: De altfel... nu prea inteleg de ce tre' sa se incheie intervalul ala! scratch
Ca să nu facă băeţii sau fetili vreo poznă p-acilea... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ei, da, intervalu' e arma secreta impotriva poznelor! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Entervalu' face deferenţa dîntre to be or not to be... nasty... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

sănătate - Pagina 2 Empty Re: sănătate

Mesaj  Armand Dum Ian 16, 2011 9:38 pm

Dracu' gol a scris:
Armand a scris:Da' ce ț-ă? Vrei să o pui de-un burtoi bine dospit??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Păi, ca să poci s-ajung mai repede pă mînurile ţîţoaselor dă la urjenţă... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dacă mata spui că nește perechi de țâțe merită... bi mai ghest!!!
Când mai treci prin Banat, dă un bip, că mai am și alte variante d-astea dă făcut foalele mari!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

sănătate - Pagina 2 Empty Re: sănătate

Mesaj  Armand Dum Ian 16, 2011 9:41 pm

Dracu' gol a scris:
Entervalu' face deferenţa dîntre to be or not to be... nasty... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Yeah... right... Acu' vrei să zâci că Deltoiu' d-aia ie nasty, fin'că că n-are enterval gagiu'?! Very Happy
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

sănătate - Pagina 2 Empty Re: sănătate

Mesaj  Dracu' gol Dum Ian 16, 2011 9:44 pm

Dracu' gol a scris:Vreun orgasm... ceva... p-acilea... măcar d-ăla 'telectualu'...? veselie
'Mniezăii mă-sii!!! Uitai să pui semnu' ăla, cocîrjatu', la sfîrşitu' propoziţiunii... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

sănătate - Pagina 2 Empty Re: sănătate

Mesaj  Dracu' gol Dum Ian 16, 2011 9:53 pm

Armand a scris:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Dacă mata spui că nește perechi de țâțe merită... bi mai ghest!!!
Păi, mă gîndeam să mă prefac numa' ca s-ajung p-acolea, da', pîn' la urmă, tot orijinalu-i mai bun... raset
Armand a scris:Când mai treci prin Banat, dă un bip, că mai am și alte variante d-astea dă făcut foalele mari!!! [/b][/font][/color][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Da', dacă vine Dracu' pă la plăcintele matale, tre' să promiţi că n-o să faci ieconomie... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

sănătate - Pagina 2 Empty Re: sănătate

Mesaj  Armand Dum Ian 16, 2011 9:54 pm

Dracu' gol a scris:
Dracu' gol a scris:Vreun orgasm... ceva... p-acilea... măcar d-ăla 'telectualu'...? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
'Mniezăii mă-sii!!! Uitai să pui semnu' ăla, cocîrjatu', la sfîrşitu' propoziţiunii... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Pai... nu iesisesi din enterval, breeeee!!!!
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

sănătate - Pagina 2 Empty Re: sănătate

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum