SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Antena 3 - Punctul de întâlnire

2 participanți

In jos

Antena 3 - Punctul de întâlnire Empty Antena 3 - Punctul de întâlnire

Mesaj  delta Dum Apr 03, 2011 6:39 pm

Cel puțin așa cred că titlul emisiunii este "Punctul de întâlnire"...
Moderator e Radu Tudor, dar văd că a invitat numai un papagal de la PSD sau de la PC (cred că i-a zis Constantin...) și o europarlașută de la PNL (nu-știu-cum Mănescu).
Până acum doar s-au plâns cât de prost e guvernul (administrația, agricultura etc.), dar nu am priceput ce anume ar trebui făcut să fie așa de nasol... așa că o să mut pe alt canal. laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Antena 3 - Punctul de întâlnire Empty Re: Antena 3 - Punctul de întâlnire

Mesaj  Anahoret Dum Apr 03, 2011 7:01 pm

delta a scris:Cel puțin așa cred că titlul emisiunii este "Punctul de întâlnire"...
Moderator e Radu Tudor, dar văd că a invitat numai un papagal de la PSD sau de la PC (cred că i-a zis Constantin...) și o europarlașută de la PNL (nu-știu-cum Mănescu).
Până acum doar s-au plâns cât de prost e guvernul (administrația, agricultura etc.), dar nu am priceput ce anume ar trebui făcut să fie așa de nasol... așa că o să mut pe alt canal. laugh
De ăştia se pâng Boc şi camarilla că destabilizează politica cuplului Udrea-Băsescu. laugh
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Antena 3 - Punctul de întâlnire Empty Re: Antena 3 - Punctul de întâlnire

Mesaj  delta Dum Apr 03, 2011 7:05 pm

Anahoret a scris:De ăştia se pâng Boc şi camarilla că destabilizează politica cuplului Udrea-Băsescu. laugh
De fapt, din nou (a N-a oară) se va dovedi că în spatele aparenței create și de guvernanți, și de cei din opoziție... de fapt iar nu e chiar nimic? laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Antena 3 - Punctul de întâlnire Empty Re: Antena 3 - Punctul de întâlnire

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum