SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Trompetele dă partid şi dă stat...

+9
(Still a)Live
RocketQu33n
Vasile
baso
Armand
Dracu' gol
ENKI
delta
Anahoret
13 participanți

Pagina 2 din 28 Înapoi  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Urmatorul

In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 2 Empty Bre , daca tot il protejezi raspunzind tu in locul lui

Mesaj  Vasile Dum Feb 13, 2011 8:06 pm

delta a scris:
Ala Lipsit de Acces a scris:Stii , mereu am vrut sa te intreb ceva : ti se par normale atacurile la persoana ? Adica sa-i spui unuia pupincurist , hemoroid si nu mai stiu cum .
Păi, dacă ești un tapalabist, cum naiba să-ți spună omul? scratch
Frumosule? Eh, nu prea ești... mă rog, poate pentru una ca RocketQu33n sau vreunei disperate ca hiperponderala.
Deșteptule? Hai să fim serioși!
Deci: tapalabist ești, tapalabist te numești. Laughing

Ia intreaba-l ce parere are despre ipocritii care grohaie cand altii dau detalii din viata lor personala , dar ei nu se jeneaza sa dea detalii din viata personala a altora Smile . Hahaha , bai Delta , tu esti sub propria-ti stacheta , hahahah . Rar amarastean jalnic ca tine . Eu cred ca tu ti-ai scris principiile pe hartia igienica folosita de altii ca prea esti de kko . Palarierule . Ce mai loser : ipocrit , mincinos si las .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 2 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Anahoret Dum Feb 13, 2011 10:06 pm

Ala Lipsit de Acces a scris:curata neutralitate Smile . Stii , mereu am vrut sa te intreb ceva : ti se par normale atacurile la persoana ? Adica sa-i spui unuia pupincurist , hemoroid si nu mai stiu cum . E ok ? E bine ? Sau ...iar nu te pronunti ?
Dacă ai lua în serios ceea ce scrii, ţi-aş răspunde. Dar aşa... n-am chef să fiu bila roşie, crede-mă! salutare
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 2 Empty de ce oare stiam ca o sa te eschivezi ?

Mesaj  Vasile Lun Feb 14, 2011 4:56 pm

Anahoret a scris:
Ala Lipsit de Acces a scris:curata neutralitate Smile . Stii , mereu am vrut sa te intreb ceva : ti se par normale atacurile la persoana ? Adica sa-i spui unuia pupincurist , hemoroid si nu mai stiu cum . E ok ? E bine ? Sau ...iar nu te pronunti ?
Dacă ai lua în serios ceea ce scrii, ţi-aş răspunde. Dar aşa... n-am chef să fiu bila roşie, crede-mă! salutare
anahoret , de obicei sunt serios . De cateva ori am incercat sa vad ce fel de principii ai matale care scrii pe forumul asta , ti-am citit raspunsurile evazive si ca atare m-am adaptat putin : scriu mai putin si mai eficient . Deci ? E ok ca delta sa dea detalii din viata mea personala dar in acelasi tim sa se plinga ca altii dau detalii din viata lui personala ? E suficient de serioasa intrebarea ? Ce zici ? In functie de raspuns , pot sa trag o concluzie ? Uite , tot serios repet o intrebare ( dupa o scurta introducere ) . M-am inscris pe forumul asta invitat de Delta . Am avut acces pe toate sectiunile ( daca mi se spunea ca nu sunt un egal intre egali de la inceput , nu ma inscriam ) . Am respectat regulile . La un moment dat , mi s-a taiat accesul pe cateva sectiuni , fara explicatie. Ce zici ? E ok ? Ai vreo explicatie pentru asta ? Tu asa faci cu musafirii tai ? Ii inviti la tine , apoi ii tii in debara ? Buuuun . Deci , sunt doua intrebari serioase . Poti sa-mi raspunzi la ele ?

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 2 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  baso Mar Feb 15, 2011 2:59 pm

Ala Lipsit de Acces a scris:
Anahoret a scris:
Ala Lipsit de Acces a scris:curata neutralitate Smile . Stii , mereu am vrut sa te intreb ceva : ti se par normale atacurile la persoana ? Adica sa-i spui unuia pupincurist , hemoroid si nu mai stiu cum . E ok ? E bine ? Sau ...iar nu te pronunti ?
Dacă ai lua în serios ceea ce scrii, ţi-aş răspunde. Dar aşa... n-am chef să fiu bila roşie, crede-mă! salutare
anahoret , de obicei sunt serios . De cateva ori am incercat sa vad ce fel de principii ai matale care scrii pe forumul asta , ti-am citit raspunsurile evazive si ca atare m-am adaptat putin : scriu mai putin si mai eficient . Deci ? E ok ca delta sa dea detalii din viata mea personala dar in acelasi tim sa se plinga ca altii dau detalii din viata lui personala ? E suficient de serioasa intrebarea ? Ce zici ? In functie de raspuns , pot sa trag o concluzie ? Uite , tot serios repet o intrebare ( dupa o scurta introducere ) . M-am inscris pe forumul asta invitat de Delta . Am avut acces pe toate sectiunile ( daca mi se spunea ca nu sunt un egal intre egali de la inceput , nu ma inscriam ) . Am respectat regulile . La un moment dat , mi s-a taiat accesul pe cateva sectiuni , fara explicatie. Ce zici ? E ok ? Ai vreo explicatie pentru asta ? Tu asa faci cu musafirii tai ? Ii inviti la tine , apoi ii tii in debara ? Buuuun . Deci , sunt doua intrebari serioase . Poti sa-mi raspunzi la ele ?

Asa, iar tu, lipsitu' de acces, sesizand ca nimeni de p'aici nu si-a gasit pretexte sa se certe cu Anahoret , ti s-a pus pata sa-l transformi in arbitru sau judecator ca sa-ti dea dreptate laugh Hai, ma ! Fugi cu cercul laugh Poate omu' n-are chef sa se implice in porcese virtuale Laughing Ti s-o fi aratat in vis Iisus sau Fecioara Fula ca Anahoret este ala ...care sa te acrediteze ca hânger Laughing Hasta lavista, TAPA-LABISTULE securicios ! tease


baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 2 Empty nimiculina iubitoare

Mesaj  Vasile Mar Feb 15, 2011 3:27 pm

baso a scris:
Ala Lipsit de Acces a scris:
Anahoret a scris:
Ala Lipsit de Acces a scris:curata neutralitate Smile . Stii , mereu am vrut sa te intreb ceva : ti se par normale atacurile la persoana ? Adica sa-i spui unuia pupincurist , hemoroid si nu mai stiu cum . E ok ? E bine ? Sau ...iar nu te pronunti ?
Dacă ai lua în serios ceea ce scrii, ţi-aş răspunde. Dar aşa... n-am chef să fiu bila roşie, crede-mă! salutare
anahoret , de obicei sunt serios . De cateva ori am incercat sa vad ce fel de principii ai matale care scrii pe forumul asta , ti-am citit raspunsurile evazive si ca atare m-am adaptat putin : scriu mai putin si mai eficient . Deci ? E ok ca delta sa dea detalii din viata mea personala dar in acelasi tim sa se plinga ca altii dau detalii din viata lui personala ? E suficient de serioasa intrebarea ? Ce zici ? In functie de raspuns , pot sa trag o concluzie ? Uite , tot serios repet o intrebare ( dupa o scurta introducere ) . M-am inscris pe forumul asta invitat de Delta . Am avut acces pe toate sectiunile ( daca mi se spunea ca nu sunt un egal intre egali de la inceput , nu ma inscriam ) . Am respectat regulile . La un moment dat , mi s-a taiat accesul pe cateva sectiuni , fara explicatie. Ce zici ? E ok ? Ai vreo explicatie pentru asta ? Tu asa faci cu musafirii tai ? Ii inviti la tine , apoi ii tii in debara ? Buuuun . Deci , sunt doua intrebari serioase . Poti sa-mi raspunzi la ele ?

Asa, iar tu, lipsitu' de acces, sesizand ca nimeni de p'aici nu si-a gasit pretexte sa se certe cu Anahoret , ti s-a pus pata sa-l transformi in arbitru sau judecator ca sa-ti dea dreptate laugh Hai, ma ! Fugi cu cercul laugh Poate omu' n-are chef sa se implice in porcese virtuale Laughing Ti s-o fi aratat in vis Iisus sau Fecioara Fula ca Anahoret este ala ...care sa te acrediteze ca hânger Laughing Hasta lavista, TAPA-LABISTULE securicios ! tease

iar ai spus nimic ? Doar o flegma mediocra , mestecata de alti flegmaci ca-n bancu' cu nebunii ? Ptiu ...ia de-aici .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 2 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  baso Mar Feb 15, 2011 3:37 pm

Ala Lipsit de Acces a scris:
iar ai spus nimic ? Doar o flegma mediocra , mestecata de alti flegmaci ca-n bancu' cu nebunii ? Ptiu ...ia de-aici .
Ti pupilic dulce, bre, supraveghetorule tapalabist Laughing Nici daca as fi frecat lanterna aia , cu un milion de candele.... din pupa-m-ai in blog , ca pe lampa lu' Aladin, n-ai fi aparut mai repede ! laugh laugh laugh FRIPTURIST- RETARDATULE ! laugh laugh tease vesel

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 2 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  baso Mar Feb 15, 2011 3:46 pm

PiS: ham, ham,ham vesel

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 2 Empty Nimiculino , cauta-te ca ai isterii de grasunica

Mesaj  Vasile Mar Feb 15, 2011 5:43 pm

baso a scris:PiS: ham, ham,ham vesel

odata ca te bagi ca musca , a doua ca nu incapi de osinza . Deci ? Daca tot te interpui , cum sta treaba ? E ok sa fii dual ? Slaninutza iubitoare , cat e vorba de principialul delta , e ok , nu ? El poate sa zica una si sa faca alta , dragostea ta unsuroasa accepta ? Haha
PS : pentru Anahoret : SI TACEREA E UN RASPUNS . Eschiva e ,,,, dar e sanatoasa , nu ? Haha .
PPS : va rog , adunati-va de-o flegma serioasa de grup ca maraielile de femeie galben de grasa sunt egale cu o jumara

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 2 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Mar Feb 15, 2011 5:44 pm

Mai bine da-ți-vă o întâlnire... vesel

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 2 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Armand Mar Feb 15, 2011 6:09 pm

delta a scris:Mai bine da-ți-vă o întâlnire... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

dați-vă!!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 2 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Mar Feb 15, 2011 6:22 pm

Armand a scris:
delta a scris:Mai bine da-ți-vă o întâlnire... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

dați-vă!!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Egoisto! N-o lași deloc pe Live să se manifeste... Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 2 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Armand Mar Feb 15, 2011 6:26 pm

delta a scris:
Armand a scris:
delta a scris:Mai bine da-ți-vă o întâlnire... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

dați-vă!!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Egoisto! N-o lași deloc pe Live să se manifeste... Laughing

N-ai înțeles nimic despre munca în echipă!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 2 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  baso Mar Feb 15, 2011 6:28 pm

delta a scris:Mai bine dați-vă o întâlnire... vesel

In visele lui erotice, oricand Laughing Placerea si/sau chinul lui sa fie raset

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 2 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Mar Feb 15, 2011 6:42 pm

Parcă pedelingăii și pedelimbistele aveau conturi și pe forumul manelisto-senzaționistă a lu' domnu' Dan Diaconescu...
Deci sursa-i brici! laugh

Vendetta a scris:O stire cenzurata in prezent de rtv si a3 ,dezvaluie, ca un fost vames, pe nume Ungureanu ,a decontat bani ca mita pt liderul sindical Marica .
Refuzul categoric, al celor doua televiziuni comandate politic, era evident legat de mita care era indreptata catre regina din sindicat .
Sursa care a facut acesta dezvaluire este postul de televiune OTV .
Dupa cum marturiseste Ungureanu ,persoanele carora s a adresat ,au justificat refuzul ,aratind cu degetul catre mai marii acestor doua televiziuni .
Atitudinea clara de cenzura ,arata foarte clar ca politica jurnalistica a celor doua posturi este dictata de patronii acestora Vantu si Voiculescu.
Nu putem sa nu ne intrebam a cui politica slujesc cei doi moguli de presa??
Las la latitudinea fiecaruia ,sa identifice raspunsul cu excatitate .!!!
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 2 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Mar Feb 15, 2011 6:52 pm

Iote! Acum văd ce-a scris portocăcănia...
Păi, ECOS nu este în acea coaliție care, cel puțin așa am înțeles că este formată din ONG-uri care au participat la ceva forum organizat anul trecut (nu-mi mai aduc aminte în ce perioadă a fost evenimentul, dar am citit anunțuri legate de forum la vremea respectivă).
Așa că și asta cu "coalitie din care face parte si ecosul lui delta..." este ca povestea cu faptul că aș fi plătit de Patriciu sau de cine naiba ca să scriu pe forum.realitatea.net veselie
Ce draq de jurnaliști de investigație o fi menopauzista împreună cu tembelii și idioatele cu care stă bot în bot de nici măcar nu au verificat lista organizațiilor care fac parte din acea coaliție? laugh
Doamne ferește de mai rău!

lu' caman a scris:..................disperata incercare de a discredita?...........adica faptul ca torok-delta ,injura impreuna cu ong-istii din subordine puterea portocalie, se cheama curaj.......curajul antenistilor lui felix detasati pe forumul rtv.
pai in cazul asta i-a cam lipsit curajul pe vremea lui tariceanu.atunci injura opozitia portocalie.....hi!hi!hi!

poate ca ar fi bine sa vada lumea ce ii mana in lupta pe ong-istii din coalitia pentru mediu.....coalitie din care face parte si ecosul lui delta......ca sa inteleaga cititorii de ce activeaza ei pe acest forum . cine se ascunde in spatele vostru si cum sunt folosite ong-urile in jocul politic ?uite a.ici un exemplu.........

Proiectul blocarii lucrarilor la Pasajul Basarab a fost initiat de fundatiile Terra Mileniul III si Centrul de Resurse Juridice, iar finantarea lui a fost asigurata de un alt ONG, Fundatia pentru Parteneriat. Prima dintre fundatii, al carei scop este “dezvoltarea de programe ecologice in vederea constientizarii populatiei asupra efectelor schimbarilor climatice si sa promoveze programe de dezvoltare durabila la nivel national, regional si global”, a fost infiintata in 1998. Terra Mileniul III ii are ca fondatori pe Lavinia Ileana Andrei, Mircea Grigoriu, Cerasela Stancu, Victor Tomadini si Dana Pirvanescu. Cea de-a doua fundatie implicata in blocarea pasajului Basarab, “Centrul de Resurse Juridice” (CRJ), a fost infiintata tot in 1998 de catre Fundatia pentru o Societate Deschisa, actuala Fundatie Soros, “care actioneaza pentru crearea si functionarea unui cadru institutional care sa asigure respectarea drepturilor omului si a egalitatii de sanse si pentru accesul liber la un act de justitie echitabil”. Consiliul de conducere al fundatiei, prezentat pe site-ul Ministerului Justitiei, este format din Livia Labo (presedinte), Renate Weber (avocat), Aurora Ciuca (jurist), Forika Eva (avocat) si Horatiu Dumitru (jurist). Consiliul director al aceleiasi fundatii, prezentat pe site-ul CRJ, este compus din Valerian Stan (presedinte), Aurel Ciobanu-Dordea, Radu Motoc si Ivan Fiser.

ONG-urile care au blocat in instanta proiectul municipalitatii de construire a pasajului Basarab din Bucuresti au fost finantate de o fundatie din Harghita. Daca implicarea fundatiei lui Renate Weber sau Valerian Stan in operatiunea de blocare pare de inteles, ei fiind adversari cunoscuti ai celui care a impus demararea acestui proiect, pare de neinteles implicarea in afacere a fundatiei din Harghita.

Mai mult, majoritatea fondatorilor acestui ONG sunt etnici maghiari, iar interesul lor pentru pasajul Basarab pare, tocmai de aceea, greu de priceput. Conform informatiilor de pe site-ul Ministerului Justitiei, fondatorii Fundatiei pentru Parteneriat sunt Zsombori Vilhelm, Barbara Szczerbinska, Ungureanu Stanca, Vigh Adam, Koles Sandor, Czimbalmas Eva, Fiko Csaba si Forro Miklos, primii trei fiind si membri ai consiliului director. Pe site-ul fundatiei, ca fondator apare insa doar Potozky Laszlo, iar ca membri in consiliul de conducere apar Vigh Adam (presedinte), Kurko Gyarfas, Erika Stanciu, Foltanyi Zsuzsa si Potozky Laszlo. Scopul acestei fundatii este “promovarea valorilor democratice pentru dezvoltarea complexa a comunitatilor”. Interesul fundatiei harghitene in afacerea pasajul Basarab pare si mai greu de ghicit daca observam ca primul dintre membrii fondatori, Zsombori Vilhelm, a fost chiar presedintele Consiliului Judetean Harghita in perioada 2000-2004. Pe de alta parte, actualul presedinte al Fundatiei pentru Parteneriat, Vigh Adam, este un cunoscut om de afaceri din Miercurea Ciuc si a candidat la ultimele alegeri din partea UDMR pentru un loc de senator intr-o circumscriptie din… Iasi.

Coalitia pentru Mediu, organizatie fara personalitate juridica a 58 ONG-uri de mediu din Romania, si-a ales primul Consiliu Reprezentativ, cu un mandat de 2 ani. Consiliul proaspat ales este format din 7 membri, reprezentanti ai organizatiilor neguvernamentale membre in Coalitie:

1. Lavinia Andrei - TERRA Mileniul III, Bucuresti;

2. Laszlo Potozky - Fundatia pentru Parteneriat, Miercurea-Ciuc;

3. Eliza Teodorescu - Asociatia ALMA-RO, Bucuresti;

4. Erika Stanciu - ProPark Fundatia pentru Arii Protejate, Brasov;

5. Gabriel Parauan - Clubul Ecologic Translivania, Cluj-Napoca;

6. Andrei Blumer - Asociatía de Ecoturism din Romania, Brasov;

7. Codruta Nedelcu - Asociatia ARIN, Braila.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 2 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  baso Mar Feb 15, 2011 7:20 pm

ENKI a scris:
Miki Spaga nu e ala care zicea ca nu se poate sa iasa altfel daca faci la fel?! Sau care zicea ca votacul are de ales doar intre raul mic si raul mare, dar milita, in acelasti timp, pentru vot?! scratch

miltzia , da raset ...plecand de la unitatea autohtona de masura a inteligentei : TZIANUL laugh laugh

Multiplii tzianului fiind : decatzian, hectotzian si chilotzean. Submultiplii : decitzian, centitzian si militzian(lipsitu' de acces).salutare Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 2 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Mar Feb 15, 2011 7:56 pm

baso a scris:Multiplii tzianului fiind : decatzian, hectotzian si chilotzean.
Multipla supremă-n prostie fiind chilo-terra-țianul? vesel

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 2 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  (Still a)Live Mar Feb 15, 2011 9:06 pm

Armand a scris:
delta a scris:
Armand a scris:
delta a scris:Mai bine da-ți-vă o întâlnire... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

dați-vă!!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Egoisto! N-o lași deloc pe Live să se manifeste... Laughing

N-ai înțeles nimic despre munca în echipă!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
laugh bine
(Still a)Live
(Still a)Live
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri

Mesaje : 3285
Data de inscriere : 29/10/2010
Varsta : 49
Localizare : SulfCity

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 2 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Armand Mar Feb 15, 2011 9:08 pm

(Still a)Live a scris:
Armand a scris:
delta a scris:
Armand a scris:
delta a scris:Mai bine da-ți-vă o întâlnire... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

dați-vă!!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Egoisto! N-o lași deloc pe Live să se manifeste... Laughing

N-ai înțeles nimic despre munca în echipă!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 2 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Vin Feb 18, 2011 7:12 pm

Nick-ul portocăcăniu citat mai jos este ca Rody cu hologramele de întins părul (sau ce naiba fac alea pe care le recomandă să fie după ureche): din cauza orbirii provocate de furie nu observă că e vorba de citat... laugh
Cri a scris:In sfârșit, o explozie de postări consecutive emanate de Delta...
Nu pot citi așa ceva, doar constat că are mare diaree la degete, îi urez la mai mare...
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 2 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Sam Feb 19, 2011 8:05 am

De când se strofoacă să joace rolul portocăcăniului recent sucit pe model băsescian... ăsta a început să-i critice și pe ăia din Guvern și Președinție?
belphegor a scris:---De prosti nu duce tara lipsa!
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 2 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Anahoret Sam Feb 19, 2011 10:19 am

Ala Lipsit de Acces a scris:anahoret , de obicei sunt serios . De cateva ori am incercat sa vad ce fel de principii ai matale care scrii pe forumul asta , ti-am citit raspunsurile evazive si ca atare m-am adaptat putin : scriu mai putin si mai eficient . Deci ? E ok ca delta sa dea detalii din viata mea personala dar in acelasi tim sa se plinga ca altii dau detalii din viata lui personala ? E suficient de serioasa intrebarea ? Ce zici ? In functie de raspuns , pot sa trag o concluzie ? Uite , tot serios repet o intrebare ( dupa o scurta introducere ) . M-am inscris pe forumul asta invitat de Delta . Am avut acces pe toate sectiunile ( daca mi se spunea ca nu sunt un egal intre egali de la inceput , nu ma inscriam ) . Am respectat regulile . La un moment dat , mi s-a taiat accesul pe cateva sectiuni , fara explicatie. Ce zici ? E ok ? Ai vreo explicatie pentru asta ? Tu asa faci cu musafirii tai ? Ii inviti la tine , apoi ii tii in debara ? Buuuun . Deci , sunt doua intrebari serioase . Poti sa-mi raspunzi la ele ?
Dacă îmi invit musafirii acasă, atunci au acces doar în sufragerie, eventual la toaletă şi stau la mine atât timp cât consider eu de cuviinţă. Prietenii pot merge pe oriunde şi pot sta la mine cât vor (dar am extrem de puţini prieteni: doar trei). În ceea ce mă priveşte, nu cred în prietenii virtuale aşa că, oriunde "m-aş duce" în virtual, mă consider musafir. Spre exemplu, este un forum unde conversaţiile-mi sunt moderate atâta timp cât va considera administratorul de cuviinţă. Acolo am ajuns tot cu invitaţie dar, dacă aşa zice gazda, asta este.

În al doilea rând, am mai scris asta, unde nu-mi place nu mai postez şi gata. Nici forumul ăla nu se dărâmă (a se vedea Lumina Lumii, Atractiv, Realitatea, Antena 1) şi nici eu nu mă umplu de nervi sau de plictiseală. D-asta nu-ţi înţeleg atitudinea. În plus, cel puţin în ceea ce mă priveşte, nici nu dovedeşti mare lucru.

În al treilea rând, nu-mi place când cinva încearcă să mă folosească pe post de bilă roşie (mi se adresează mie ca să atingă pe altul) aşa cum încerci tu să te foloseşti de mine ca să-l "atingi" pe Delta. Sunteţi oameni maturi şi cred că vă puteţi rezolva problemele de comunicare între voi, fără ajutor din afară.

Relativ la datele personale... dacă ţi le-ai făcut cunoscute, ţi-ai asumat riscul. Aşa cum şi eu mi l-am asumat când le-am făcut cunoscute câtorva persoane din virtual. Nu ştiu dacă la un moment dat nu le vor posta prin forumuri cu font de 48. Nu cred că m-aş simţi foarte confortabil, însă atât timp cât nu sunt terorist, şuţ, contrabandist, traficant de droguri ori de curve şi am o meserie onorabilă...
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 2 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Sam Feb 19, 2011 10:40 am

Anahoret a scris:În al treilea rând, nu-mi place când cinva încearcă să mă folosească pe post de bilă roşie (mi se adresează mie ca să atingă pe altul) aşa cum încerci tu să te foloseşti de mine ca să-l "atingi" pe Delta.
Las' că-i trece isteria, dacă nu-i tâmpit.
Dacă e, atunci nu-i trece...

Anahoret a scris:Relativ la datele personale... dacă ţi le-ai făcut cunoscute, ţi-ai asumat riscul. Aşa cum şi eu mi l-am asumat când le-am făcut cunoscute câtorva persoane din virtual. Nu ştiu dacă la un moment dat nu le vor posta prin forumuri cu font de 48. Nu cred că m-aş simţi foarte confortabil, însă atât timp cât nu sunt terorist, şuţ, contrabandist, traficant de droguri ori de curve şi am o meserie onorabilă...
Păi, și yo am aflat recent de la menopauzistă, Rody (și parcă încă o altă idioată) că sunt alcoolic, printre altele din cauză că am confirmat că prefer Silva neagră celei blonde... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 2 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Anahoret Sam Feb 19, 2011 10:43 am

delta a scris: că sunt alcoolic, printre altele din cauză că am confirmat că prefer Silva neagră celei blonde... laugh
Uite poznă! Cu ocazia asta am aflat că şi eu sunt alcoolic! veselie
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 2 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Sam Feb 19, 2011 10:47 am

Anahoret a scris:
delta a scris: că sunt alcoolic, printre altele din cauză că am confirmat că prefer Silva neagră celei blonde... laugh
Uite poznă! Cu ocazia asta am aflat că şi eu sunt alcoolic! veselie
Draq mai știe ce are impresia omul că află despre propria persoană dacă pierde prea mult timp pe forumuri? Suspect Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 2 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Sam Feb 19, 2011 11:10 am

Pe un thread unde postau doar portocăcăniii, se trezește unul să urle ca bezmeticu': laugh
Vendetta a scris:Nu lasati acest individ,sa va manipuleze constiintele !!!!
Este produsul psihologiei bolnavicioase, a celor care vor sa va otravesca mintile !!!!
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

O fi crezut că-i la vreo ședință PDL... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 2 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Armand Sam Feb 19, 2011 2:35 pm

Anahoret a scris:... asumat riscul. Aşa cum şi eu mi l-am asumat când le-am făcut cunoscute câtorva persoane din virtual. Nu ştiu dacă la un moment dat nu le vor posta prin forumuri cu font de 48. Nu cred că m-aş simţi foarte confortabil...

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Twisted Evil
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 2 Empty eu ce sa mai zic ?

Mesaj  Vasile Sam Feb 19, 2011 2:55 pm

Armand a scris:
Anahoret a scris:... asumat riscul. Aşa cum şi eu mi l-am asumat când le-am făcut cunoscute câtorva persoane din virtual. Nu ştiu dacă la un moment dat nu le vor posta prin forumuri cu font de 48. Nu cred că m-aş simţi foarte confortabil...

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Twisted Evil

hahaha . Bre , oamenii cam au principii supraelastice , le intind asa cum le convine lor ... da' amuzant e cand se justifica . " nu-ti spun parerea mea despre o problema de principiu fiindca vrei sa ma folosesti " ; " e adevarat ca au scris unii de viata ta personala dar le-au aflat fiindca ai dat detalii " etc etc etc . E mai comod asa : avem ptincipii pina la gardu' interesului ( sau comoditatii ) .
PS : Ingerului din Laodiceea spune-i ca nu esti nici cald , nici rece ci caldicel blabla ... citat aproximativ .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 2 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Anahoret Sam Feb 19, 2011 3:05 pm

Ala Lipsit de Acces a scris:hahaha . Bre , oamenii cam au principii supraelastice , le intind asa cum le convine lor ... da' amuzant e cand se justifica . " nu-ti spun parerea mea despre o problema de principiu fiindca vrei sa ma folosesti " ; " e adevarat ca au scris unii de viata ta personala dar le-au aflat fiindca ai dat detalii " etc etc etc . E mai comod asa : avem ptincipii pina la gardu' interesului ( sau comoditatii ) .
PS : Ingerului din Laodiceea spune-i ca nu esti nici cald , nici rece ci caldicel blabla ... citat aproximativ .
Stabiliseşi că discutăm serios. Dar dacă numai atât poţi (vrei) să înţelegi, asta este treaba ta.
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 2 Empty pe forumuri ? ( cum ar zice gazda ? )

Mesaj  Vasile Sam Feb 19, 2011 3:33 pm

Anahoret a scris:
Ala Lipsit de Acces a scris:hahaha . Bre , oamenii cam au principii supraelastice , le intind asa cum le convine lor ... da' amuzant e cand se justifica . " nu-ti spun parerea mea despre o problema de principiu fiindca vrei sa ma folosesti " ; " e adevarat ca au scris unii de viata ta personala dar le-au aflat fiindca ai dat detalii " etc etc etc . E mai comod asa : avem ptincipii pina la gardu' interesului ( sau comoditatii ) .
PS : Ingerului din Laodiceea spune-i ca nu esti nici cald , nici rece ci caldicel blabla ... citat aproximativ .
Stabiliseşi că discutăm serios. Dar dacă numai atât poţi (vrei) să înţelegi, asta este treaba ta.
pai sa revenim , atunci . Sa mutam problema pe Marte .
1 ) Cica unu' avea un forum pe Marte . A invitat acolo un om , l-a lasat peste tot si la un moment dat i-a taiat accesu' desi omul respectiv a respectat toate regulile martiene .
2 ) Tot tipu' cu forumu' de pe Marte era impotriva discutiilor despre viata personala pe forumuri dar...surpriza ( sunet mioritic , fosnet de tufa ) , domnia sa scria de zor despre viata personala a altuia .
Anahoret , zau ca-s serios . Da' asta pentru ca eu nu sunt ceva pe forumuri si altceva in realitate . Si fiindca eu nu spun ceva pe forumuri si altceva in realitate .

PS : ghici de la cine am invatat tehnica asta de a discuta cu X despre Y Smile ( serios intreb Smile )

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 2 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 28 Înapoi  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum