SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Trompetele dă partid şi dă stat...

+9
(Still a)Live
RocketQu33n
Vasile
baso
Armand
Dracu' gol
ENKI
delta
Anahoret
13 participanți

Pagina 16 din 28 Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 28  Urmatorul

In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 16 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  RocketQueen Joi Iul 19, 2012 9:28 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Ce mincinos ordinar e .si pupinbashistul asta... Germania .nu da cetatenia, daca imigrantii nu renunta la cealalta/celelalte detinute. Imposibil ca unul, care a dobandit cetatenia germana , sa nu stie acest lucru... Clona imbecila. raset
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 16 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Dr.Ernesto Rafael Guevara Vin Iul 20, 2012 12:28 am

RocketQueen a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Ce mincinos ordinar e .si pupinbashistul asta... Germania .nu da cetatenia, daca imigrantii nu renunta la cealalta/celelalte detinute. Imposibil ca unul, care a dobandit cetatenia germana , sa nu stie acest lucru... Clona imbecila. raset

Clone nu mai sunt, acum scriu sub alt nume toata gasca pedelașă. Boclaire e anexadoi, asta levipro nush care e.
Dr.Ernesto Rafael Guevara
Dr.Ernesto Rafael Guevara
și dă-i, și luptă!
și dă-i, și luptă!

Mesaje : 419
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 105
Localizare : in cer si pe pamant

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 16 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  baso Vin Iul 20, 2012 8:00 am

Dracu' gol a scris:Javra Ordinară are şanse destul de mari să revină la butoane pe post de zombie, adecătălea majoritatea să voteze pentru suspendarea-i, da' să nu fie întrunit cvorumu'. Pe beţivan o să-l doară-n kur de acest amănunt şi o să continue să se războiască-n scandale cu adversarii săi tradiţionali. În acest timp, viermii pupinbăsişti o să urle-n agonie cum că democraţia rromânească ie-n pericol de moarte, iar curvele europene o să-i ducă trena hahalerei în continuare. Dileală totală! Noaptea minţii! raset

Yo zic ca are sanse mult mai mari sa nu revina la butoane. raset D'aia a inceput sa se manifeste si sa ameninte ca un zombie turbat ca i se retrag butoanele si nu mai are pe ce sa apese. Individul nu se mai poate controla ; si-a pierdut abilitatea de a crea aparentze de adevar pt. minciunile pe care le debiteaza cu un tupeu maxim iar demonul din el devine tot mai vocal, pe masura ce se simte tot mai incoltzit. Ca sa fiu sincera, nu-mi face nicio placere sa-l ascult cum agonizeaza... imi da o senzatie tare neplacuta care ma lasa muta de indignare. Exista ceva profund malefic in acest om. Parte proasta, pentru el, este faptul ca si-a pierdut capacitatea de a-si ascunde latura intunecata ; ea devine din ce in ce mai vizibila pt.tot mai multzi. Basescu este propriul lui adversar si dusman de moarte. Va fi straniu, insa discursurile lui din aceste ultime zile vor fi cele mai convingatoare , determinand multi indecisi sa mearga hotarati la vot .

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 16 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  baso Vin Iul 20, 2012 9:25 am

Dr.Ernesto Rafael Guevara a scris:

Clone nu mai sunt, acum scriu sub alt nume toata gasca pedelașă. Boclaire e anexadoi, asta levipro nush care e.
Yo pariez pe ce vrei ca Bouclarie, cu ceva preafericit in avatar, este clona scaraoatzchelului Belphegor (cica un fel de mambo no.5 din lista celor mai mari 7 demoni ai Universului raset ) [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Nea "Levi" o fi un alt oranjgutan sau un altceva (poate proaspat facut colonel) sub acoperire, tinand cont de mustele care roiesc pe unde scrie el Laughing
Na, dupa ce pozeaza in naiv, solicitand un raspuns intelighent care sa-l lamureasca, nemultumit de raspunsuri, cica pt. liniste si pace el propune sa se tina la secret numarul celor cu Da vs. numarul celor cu Nu ...daca imediat dupa referendum, se "constata oficial" ca nu s-a intrunit cvorumul. Insa nu precizeaza, cu mandrie, cine tra sa constate oficial cvorumul de prezenta pt. ca sa fie Mucles &Top Secret + liniste si pace Laughing Or fi cumva serviciile secrete sau CCR-ul ? mare dilema, cat haul + Constitutia la un loc, in capul lui ... raset
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 16 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  RocketQueen Vin Iul 20, 2012 5:26 pm

Dr.Ernesto Rafael Guevara a scris:
RocketQueen a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Ce mincinos ordinar e .si pupinbashistul asta... Germania .nu da cetatenia, daca imigrantii nu renunta la cealalta/celelalte detinute. Imposibil ca unul, care a dobandit cetatenia germana , sa nu stie acest lucru... Clona imbecila. raset

Clone nu mai sunt, acum scriu sub alt nume toata gasca pedelașă. Boclaire e anexadoi, asta levipro nush care e.

Se vede .ca ai lipsit de pe forumul moderat acum de Superlaba smiorkaita Mini Spaga. Episcopu' comunist e belphlegma; circotasul injura de .pe alte clone imbecile; in rest n-am mai citit nici eu prea mult ce limbi se mai dau ex-prezidentului. Da' se cloneaza la greu, mai ales cand partidul maroniu se afla in dificultate si se cuvin niste spalaturi rectale efectuate de bietii activisti halitori de kkt. raset

P.S: Eu zic ca labapro e circotasul... raset
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 16 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  RocketQueen Vin Iul 20, 2012 5:40 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

laugh

Doctore, alea-s deja chestii de finete... Mai haioasa a fost behaitoarea transhumata in Tarile de Jos, cand se fu(n)dulea cu o expresie ca "You MAKED my day.". laugh
Tre' sa apreciezi, totusi, ca a stiut spellingu' cuvantului continator de -rect. raset
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 16 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  baso Vin Iul 20, 2012 11:32 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

laugh
Dupa ce carcotasul a descoperit cum uslasii vor frauda referendumul, a inceput sa intre in coliziune cu pe3cace si ceilalti oranjgutani care indeamna la absenteism. Laughing
Se vede treaba ca, pana la referendum, multor oranjgutani credinciosi le va exploda creierul ,incercand sa priceapa daca tra' sa voteze sau nu vesel
In mod sigur ca aia cu creierii imprastiati pe pereti n-au cum sa mearga la referendum. Selectie naturala lol!

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 16 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  ENKI Sam Iul 21, 2012 7:34 am

baso a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

laugh
Dupa ce carcotasul a descoperit cum uslasii vor frauda referendumul, a inceput sa intre in coliziune cu pe3cace si ceilalti oranjgutani care indeamna la absenteism. Laughing
Se vede treaba ca, pana la referendum, multor oranjgutani credinciosi le va exploda creierul ,incercand sa priceapa daca tra' sa voteze sau nu vesel
In mod sigur ca aia cu creierii imprastiati pe pereti n-au cum sa mearga la referendum. Selectie naturala lol!
Io as presupune ca mai exista si cativa autisti, gen vasile vasile, care vor astepta cuminti in fata tembelizorului, incercand sa afle procentul de participare pana pe la orele 18.00 - 20.00, dupa care vor da iama in sectiile de votare, sa-si salveze condamnatul. laugh
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 16 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Sam Iul 21, 2012 8:38 am

ENKI a scris:Io as presupune ca mai exista si cativa autisti, gen vasile vasile, care vor astepta cuminti in fata tembelizorului, incercand sa afle procentul de participare pana pe la orele 18.00 - 20.00, dupa care vor da iama in sectiile de votare, sa-si salveze condamnatul. laugh
cum adică să aștepte?
mai degrabă va fi ocupat de cusutul sandalelor și huselor din piele pe scaunul de sub fundul pițipoancelor cățărate pe câte o motocicletă Laughing

p.s. partea bună a boului ăsta de Miki este că măcar atât a priceput la facultatea de geologie (chit că n-au avut un curs anume de evoluționism, dar paleontologia totuși trebuie să dea de gândit - în acest sens - oricui care are măcar un neuron) că duminică degeaba s-ar duce la biserică laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 16 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Lun Iul 23, 2012 7:25 pm

asta-i manifestarea inteligenței dusă la extrem... laugh
pupinbăsistu' sub acoperirea aparenței de feroce penal prin canada a scris:
belfecalu' a scris:Presedintele ales a afirmat in sfarsit ca boicotul ar fi o varianta viabila. Acum stim ce trebue facut:
Romani, boicotati referendumul! Guitz, guitz, hau, hau si miau miau dar nu auitati Muuuuuuuuuuuuuuu guitz, guitz
Incearca sa te calmezi si spune ceva clar ca sa putem comunica.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 16 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  baso Mar Iul 24, 2012 7:34 am

delta a scris:asta-i manifestarea inteligenței dusă la extrem... laugh
pupinbăsistu' sub acoperirea aparenței de feroce penal prin canada a scris:
belfecalu' a scris:Presedintele ales a afirmat in sfarsit ca boicotul ar fi o varianta viabila. Acum stim ce trebue facut:
Romani, boicotati referendumul! Guitz, guitz, hau, hau si miau miau dar nu auitati Muuuuuuuuuuuuuuu guitz, guitz
Incearca sa te calmezi si spune ceva clar ca sa putem comunica.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

Yo cred ca base & basistii il asculta cu sfintzenie pe Mircea Badea. Laughing Chiar inainite sa se oficializeze varianta cu boicotul, Badea poruncea ca basistii sa stea acasa si sa se joace la scara lor. Ca n-are chef sa simta miros de basist cand e cu stampila in mana . laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 16 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  baso Mar Iul 24, 2012 7:42 am

Cica incepand de la 22:30 , in noaptea referendumului, vor bantui oranjgutanii pe strazi ... ca sa gazeze sectiile de votare raset Va fi noaptea mintzii ! Sper sa filmeze careva spectacolul ...imi si imaginez cum vor circula grupati, ca in filmele cu Zombies laugh

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 16 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  baso Mar Iul 24, 2012 8:29 am

Este de datoria pucistilor ca dupa o asemenea campanie complet ilegala sa-si asigure quorumul necesar validarii referendumului!
Cred ca ar trebui sa instituim si aici pe forum un boicot! Forumistii onesti au datoria sa inceteze a mai da replici sustinatorilor pucistilor!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Logic ar fi presedintele ales si supendat sa-si incheie de azi campania electorala considerata complet ilegala, sa-si anuleze orice iesiri in public sau bai de multime. Asa, mucles maxim daca tot boicoteaza Laughing Daca as fi in locul lui, m-as plimba cu bicicleta , ca un simplu cetatean, cu baloane colorate agatzate de ghidon, cu un tricou alb pe care sa scrie "MUTE" si pe fatza si pe spate Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 16 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Mar Iul 24, 2012 12:12 pm

baso a scris:
Este de datoria pucistilor ca dupa o asemenea campanie complet ilegala sa-si asigure quorumul necesar validarii referendumului!
Cred ca ar trebui sa instituim si aici pe forum un boicot! Forumistii onesti au datoria sa inceteze a mai da replici sustinatorilor pucistilor!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Logic ar fi presedintele ales si supendat sa-si incheie de azi campania electorala considerata complet ilegala, sa-si anuleze orice iesiri in public sau bai de multime. Asa, mucles maxim daca tot boicoteaza Laughing Daca as fi in locul lui, m-as plimba cu bicicleta , ca un simplu cetatean, cu baloane colorate agatzate de ghidon, cu un tricou alb pe care sa scrie "MUTE" si pe fatza si pe spate Laughing
ce naiba de puciști visează cretinii cu limba-n curul matolului?
păi, nu idiotul l-a numit prim-ministru pe ăla de la raliuri?
și doar parlamentul a decis suspendarea portocăcnarului suprem
oricum, e clar că grămada de bocci și ungureni sunt de-a dreptul tembeli că au lăsat din mână puterea fix când popularitatea hoților portocăcănari atingea cote minime istorice... laugh
nu mă mir că matolul nici nu prea mai vrea să audă de handicapații din cauza cărora i se dărâmă șandramaua înainte de vreme...

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 16 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  baso Mar Iul 24, 2012 12:20 pm

pipizdul a scris: Intr-un cuvint: INVITATIE LA FRAUDA... Numai cine nu vrea, nu poate fura...
Ana are dreptate: si eu am sa ma duc la ora 22.30 sa vad daca am votat sau nu...

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sa-mi bag piciorul ce traume sexistentziale au inceput sa aiba astia raset
Pe mine, nici cu armata nu m-ar scoate din casa la ora aia laugh N-au decat sa circule zombies, liberi, ca sa verifice daca au votat sau nu raset

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 16 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Sam Iul 28, 2012 7:16 am

pupinbăsista sub acoperire clona cărui limbric băsist o fi? Very Happy

Gabriela FiloPDL... doar că sub acoperire a scris:Stiu ca vei ramane si ne vei uri la fel de mult.
Stiu ca ne vei manipula la fel de mult.
Stiu ca ne vei sfida la fel de mult.
Stiu ca te vei distra la fel de mult ca atunci cand pe Geoana l-ai tepuit.
Stiu ca noi suntem un fleac si ne vei trata ca atare.
Distreaza-te Traiane , numai ca te rugam frumos, de data asta sa ne spui cum sa stam, pentru ca noi dorim sa te facem cu adevarat fericit!
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 16 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  RocketQueen Sam Iul 28, 2012 7:29 am

delta a scris:pupinbăsista sub acoperire clona cărui limbric băsist o fi? Very Happy

Gabriela FiloPDL... doar că sub acoperire a scris:Stiu ca vei ramane si ne vei uri la fel de mult.
Stiu ca ne vei manipula la fel de mult.
Stiu ca ne vei sfida la fel de mult.
Stiu ca te vei distra la fel de mult ca atunci cand pe Geoana l-ai tepuit.
Stiu ca noi suntem un fleac si ne vei trata ca atare.
Distreaza-te Traiane , numai ca te rugam frumos, de data asta sa ne spui cum sa stam, pentru ca noi dorim sa te facem cu adevarat fericit!
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

Pai, Gabriela Filipizda pare mai degraba femeie, dupa cum scrie... E si un exemplar pe fb cu acelasi nume si aceeasi poza ca avatarul, in care se pregateste sa suga ca o duamna din tigara... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 16 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Sam Iul 28, 2012 7:34 am

RocketQueen a scris:Pai, Gabriela Filipizda pare mai degraba femeie, dupa cum scrie... E si un exemplar pe fb cu acelasi nume si aceeasi poza ca avatarul, in care se pregateste sa suga ca o duamna din tigara... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
hehe, antibăsistă care are pe feisbuc link-uri spre cea cu Nasul purtat în sus cu bile din plastic? laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 16 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Sam Iul 28, 2012 8:14 am

și pe ăsta l-a tăiat guvernul comunistoid de pe lista compensatelor? laugh
belfecalu' devenit subit un bou clar a scris:Potrivit site-ului KremlinLeaks, partener oficial rus al WikiLeaks, in urma intalnirii de la Viena dintre Ponta si Aliexandr Kondiakov, ulterior a vizitei neghiobului la ambasada rusa, dupa participarea prezidentului interimar si a premierului Ponta la sarbatorirea zilei Rusiei la aceiasi ambasada, prietenii estici confirma in corespondenta lor diplomatica disponibilitatea statului Roman, in cazul in care puciul reuseste, pentru consolidarea relatiilor dintre cele doua state, precizand ca epurarile politice vor incepe imediat dupa referendum, urmand ca detaliile viitoarelor actiuni de dupa vot sa fie notificate dupa 1 August!
Tasteaza pe Google KermlinLeaks si dai de un articol interesant in acest sens!
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 16 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Sam Iul 28, 2012 4:17 pm

dacă pupinbăsistu' ăsta era cu penalii, îl beleau de mult și în direct perfuzații Nasuoalei cu bile de plastic și tractoristul forumortăciunii tapalabiste... laugh
kant a.k.a. ronon dex a.k.a. etc. a scris:Nu sunt membru de partid bre. La vot, din 90 incoace, am votat numai cu liberalii deoarece ceilalti erau tot un pecere si-un fesene de te durea capul.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 16 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Sam Iul 28, 2012 4:48 pm

rahatul ăsta băsist sub acoperire (indiferent că o fi clona istericului sau nu) își bate joc și de cei morți în revoluția din 89 doar de dragul de a face de râs comunistoizii penali useliști? laugh
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 16 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Sam Iul 28, 2012 6:03 pm

nu-l mai plătește gașca matolului pe semianalfabetul ăsta de intră-n delirium tremens când postează vreo replică? suspect

flocÎnG a scris:Lasa draculuiu orgoliul asta prostesc si concentreaza-te pe subiecte. Nu poate omul sa arunce o vorba ca constipatul se sinte jignit. Nu mai poti de oase domnesti si de singe albatru ! Ce s-ati spun, v-am sarit vopseaua pentru doua vorbe. Cind provocati nu-i nici o problema, daca vi se raspunde e nuamidecit jignire.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 16 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Dum Iul 29, 2012 4:31 am

partea haioasă este că pedelingăi ca ăsta urlă că ar fi disperați cei care nu-s cu limba-n preajma sfincterului matolian... laugh
belfecalu' schimonosit într-un beau clar a scris:Hotul si repetentul nu ne reprezinta. Boicotand referendumul ii putem alunga din funciile ocupate prin minciuna su furt!
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

belfecalu' schimonosit într-un beau clar a scris:ROMANI, nu mergeti la vot! Bastardul repetent trebue sa iasa din politica!
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

belfecalu' schimonosit într-un beau clar a scris:Nu Ardelenii zic, ci intreaga tara zice: Cetateni, boicotati referendumul! Nu va lasati antrenati intr-o lovitura de stat menita a scoate Romania din comunitatea Europeana!
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 16 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Dracu' gol Lun Iul 30, 2012 2:30 pm

hitleristu' cu creieru' neted a scris:Daca nu esti propagandist al USL, inseamna ca trebuie sa fii deosebit de naiv (nu vreau sa spun prost si cretin, ca nu e voie...) ca sa crezi ca referendumul de ieri a fost un succes al USL.[...]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Dacă nu eşti propagandist (la)băsist, înseamnă că tre' să fii deosebit de naiv (nu vreau să spun prost şi cretin, deşi se impune...) ca să crezi că referendumu' de ieri a fost un succes al Javrei Ordinare... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 16 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Lun Iul 30, 2012 2:59 pm

Dracu' gol a scris:
hitleristu' cu creieru' neted a scris:Daca nu esti propagandist al USL, inseamna ca trebuie sa fii deosebit de naiv (nu vreau sa spun prost si cretin, ca nu e voie...) ca sa crezi ca referendumul de ieri a fost un succes al USL.[...]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
aha, a fost un eșec deosebit de clar al uslinoșilor faptul că vreo 9 din 10 oameni au votat împotriva matolului... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 16 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  baso Lun Iul 30, 2012 3:30 pm

delta a scris:
Dracu' gol a scris:
hitleristu' cu creieru' neted a scris:Daca nu esti propagandist al USL, inseamna ca trebuie sa fii deosebit de naiv (nu vreau sa spun prost si cretin, ca nu e voie...) ca sa crezi ca referendumul de ieri a fost un succes al USL.[...]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
aha, a fost un eșec deosebit de clar al uslinoșilor faptul că vreo 9 din 10 oameni au votat împotriva matolului... laugh

Yo rad. Laughing Fii-mea, mult mai razboinica decat mine, prin natura jocurilor de care este pasionata, a fost mult mai interesata de scor decat mine Laughing
Astazi a trebuit sa-i explic si semnificatiza cuvintelor cvorum si boicot ca sa priceapa ce a urmarit ieri si n-a priceput azi raset N-are niciun sens sa reproduc ce a zis dupa ce a intzeles cum sta treaba laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 16 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Dracu' gol Mar Iul 31, 2012 9:55 am

gorrobetele cu rîtu' plin de spume portocăcănii a scris:Ce aşteptări să ai de la nişte căcaţi? Toată floarea cea vestită a cretinilor şi tâmpiţilor, şi-a făcut sălaş în latrina lui felix.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Cică Moderiki Hitleriki menţine haznaua pupinbăsistă curată, ca să aibă cititorii mulţi, muţi şi tîmpiţi cu ce să se spele pe creiere. N-a reuşit decît să umple latrina portocăcănie cu dejecţiile furibunde ale limacşilor băloşi, care pupincuresc isteric Javra Internabilă... raset

Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 16 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  baso Mar Iul 31, 2012 11:29 am

Dracu' gol a scris:
gorrobetele cu rîtu' plin de spume portocăcănii a scris:Ce aşteptări să ai de la nişte căcaţi? Toată floarea cea vestită a cretinilor şi tâmpiţilor, şi-a făcut sălaş în latrina lui felix.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Cică Moderiki Hitleriki menţine haznaua pupinbăsistă curată, ca să aibă cititorii mulţi, muţi şi tîmpiţi cu ce să se spele pe creiere. N-a reuşit decît să umple latrina portocăcănie cu dejecţiile furibunde ale limacşilor băloşi, care pupincuresc isteric Javra Internabilă... raset


Asta in timp ce dementul ales si suspendat miorlaie despre coabitare si latra amenintzari Laughing
S-a exprimat ca, desigur, pt. exercitarea dreptului la vot nu ar putea fi pedepsiti cei care au boicotat boicotul. Insa la cat e de razgandac, nu se stie ce-l apuca. laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 16 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Dracu' gol Mar Iul 31, 2012 2:29 pm

baso a scris:Asta in timp ce dementul ales si suspendat miorlaie despre coabitare si latra amenintzari Laughing
S-a exprimat ca, desigur, pt. exercitarea dreptului la vot nu ar putea fi pedepsiti cei care au boicotat boicotul. Insa la cat e de razgandac, nu se stie ce-l apuca. laugh
Yo cre' c-o să mă tăvălesc de rîs dacă o să se apuce maşinăria de halit rahat băsist de vînătoarea de vrăjitoare votace... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 16 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  baso Mar Iul 31, 2012 3:01 pm

Dracu' gol a scris:
baso a scris:Asta in timp ce dementul ales si suspendat miorlaie despre coabitare si latra amenintzari Laughing
S-a exprimat ca, desigur, pt. exercitarea dreptului la vot nu ar putea fi pedepsiti cei care au boicotat boicotul. Insa la cat e de razgandac, nu se stie ce-l apuca. laugh
Yo cre' c-o să mă tăvălesc de rîs dacă o să se apuce maşinăria de halit rahat băsist de vînătoarea de vrăjitoare votace... raset

Decat sa-si consume energia ca sa pedepseasca 8 milioane de votaci in viata, mai bine sa depizdeze mortii(ma-sii verde) din listele electorale permanente Laughing Or fi ceva mai putzini de identificat si numarat ca sa le iasa socoteala din pantaloni ...ca la "gogi" laugh Macar ca sa aprinda o lumanare , ca sfanta pomenire, pt. acesti boicotisti patriotzi ai neamului care au respins eroic referendumul . Nu se stie daca, fara ajutorul lor, am MAI fi ramas in Europa raset Puteam fi in celalalt capat al Universului, intrati si iesitzi prin gaura de vierme. Si ce-i mai grav, fara Basecu comandant suprem . raset

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 16 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 16 din 28 Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 28  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum