SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

singurătatea de tip giboancă virtuală

+8
Krokodilul Chichiricios
baso
res
Armand
Dracu' gol
lolo
Anahoret
delta
12 participanți

Pagina 1 din 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Urmatorul

In jos

singurătatea de tip giboancă virtuală Empty singurătatea de tip giboancă virtuală

Mesaj  delta Dum Feb 14, 2010 8:33 am

La [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]...

d_d a scris:În primul rând îţi mulţumesc pentru vizită, pentru că ai zăbovit aici chiar şi în lipsa mea şi pentru că ”ai sfinţit” căsuţa cu muzică de calitate (în special Brothers in Arms a lui Dire Straits).
Moamă, ce scame barosane a scos de pe reverul lui Anahoret! Laughing
Şi dacă n-ar fi fost de ajuns... continuă:
d_d a scris:Apoi, vreau să te asigur că poţi posta orice ţi se pare de folos aici... te ştiu o persoană cu discernământ şi echilibru.
După care îşi revine puţin mai spre normal şi-o trăzneşte o idee:

d_d a scris:Tematica singurătăţii în doi - sau mai mulţi - este de mare actualitate şi mi se pare un fenomen nociv care, din păcate, nici măcar nu e „diagnosticat” la timp, de cele mai multe ori...
Hai să scriem despre el, dacă vrei, poate iese o dezbatere. Postează articolul când vrei tu.

Îţi doresc ţie şi soţiei tale o zi frumoasă şi caldă în doi!
Hahaha, hihihi, huhuhu! Fraza asta de la final este fenomenală! Laughing
Deci după ce a zis că singurătatea e ceva nasol de tot şi apare inclusiv în cupluri... îi urează unui cuplu o (una bucată!) zi pe care s-o petreacă-n doi! Laughing
Adică, în rest poa' să stea fiecare dintre cei doi ca şi până acum, adică singur cuc, dar în cuplu.
Asta da diplomată pedelistă, nu glumă! Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

singurătatea de tip giboancă virtuală Empty Re: singurătatea de tip giboancă virtuală

Mesaj  Vizitato Dum Feb 14, 2010 10:10 am

Laughing Laughing Laughing lol!

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

singurătatea de tip giboancă virtuală Empty Anahoret>Delta

Mesaj  Anahoret Dum Feb 14, 2010 8:36 pm

Sunteţi amândoi oameni foarte inteligenţi şi vă caut mereu compania pentru plăcerea discuţiilor. Eu, cel, puţin, am avut mereu câte ceva de învăţat de la voi.
Dacă nu vă suportaţi, şi aveţi ceva de împărţit unul cu celălalt, de ce mă băgaţi la mijloc?
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

singurătatea de tip giboancă virtuală Empty Re: singurătatea de tip giboancă virtuală

Mesaj  lolo Lun Feb 15, 2010 6:56 am

Anahoret a scris:Dacă nu vă suportaţi, şi aveţi ceva de împărţit unul cu celălalt, de ce mă băgaţi la mijloc?
Ăăăă.... Embarassed cred că ai căzut la mijloc din pură întâmplare. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Senzaţia mea este că delta comentează şi de data asta sensul cuvintelor Very Happy şi nu neapărat persoana. Nu-i obligatoriu necesar să nu se suporte Very Happy , se întâmplă uneori ca şi prietenilor să le iasă pe gură cuvinte care nu-şi au rostul. lol!
Declaraţia asta cu ''singurătate în doi'' şi urarea de după aceasta cu '' o zi frumoasă şi caldă în doi'' , îmi aduce aminte de urarea cu care m-am pricopsit de la o prietenă pe vremea studenţiei. Urarea aia seamănă al naibii de tare cu urarea asta, pentru că ambele sunt ca nuca în perete. bom
Nu am avut niciodată impulsul de a vorbi despre viaţa mea intimă, de aici şi marea surpriză Shocked a prietenei de care vorbesc, când în timpul unui curs i-am arătat verigheta de pe mâna stângă Very Happy spunându-i scurt: ''peste două săptămâni, la starea civilă'' Very Happy . Urarea pe care am primit-o a fost de tipul ''uau...doar ştii şi tu că ...sunt cupluri care ajung să divorţeze, important este că viaţa merge înainte...''. Ete na...că sunt de atunci 16 ani, iar eu sunt bine mersi iar ea de mult divorţată. Crying or Very sad
De....unora, de ceea ce le este frică nu pot scăpa Sad şi de multe ori vorbeşte subconştientul în locul lor...


Ultima editare efectuata de catre lolo in Lun Feb 15, 2010 7:00 am, editata de 1 ori
lolo
lolo
s-a obișnuit
s-a obișnuit

Mesaje : 1000
Data de inscriere : 04/02/2010

Sus In jos

singurătatea de tip giboancă virtuală Empty Re: singurătatea de tip giboancă virtuală

Mesaj  delta Lun Feb 15, 2010 6:59 am

Anahoret a scris:Sunteţi amândoi oameni foarte inteligenţi şi vă caut mereu compania pentru plăcerea discuţiilor. Eu, cel, puţin, am avut mereu câte ceva de învăţat de la voi.
Dacă nu vă suportaţi, şi aveţi ceva de împărţit unul cu celălalt, de ce mă băgaţi la mijloc?
Da' cine te-a dezinformat că nu ne-am suporta? Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

singurătatea de tip giboancă virtuală Empty Re: singurătatea de tip giboancă virtuală

Mesaj  lolo Lun Feb 15, 2010 10:59 am

delta a scris:
Anahoret a scris:Sunteţi amândoi oameni foarte inteligenţi şi vă caut mereu compania pentru plăcerea discuţiilor. Eu, cel, puţin, am avut mereu câte ceva de învăţat de la voi.
Dacă nu vă suportaţi, şi aveţi ceva de împărţit unul cu celălalt, de ce mă băgaţi la mijloc?
Da' cine te-a dezinformat că nu ne-am suporta? Laughing
Dezinformatoare sunt eu lol! , că am greşit calculele ... affraid Very Happy Fiul meu e conceput dupe 7 ani de la "DA-ul cel mare" şi are 11 ani deci, 7+11=18 cheers , nu 16 ani Embarassed ... Laughing Laughing Laughing
lolo
lolo
s-a obișnuit
s-a obișnuit

Mesaje : 1000
Data de inscriere : 04/02/2010

Sus In jos

singurătatea de tip giboancă virtuală Empty Re: singurătatea de tip giboancă virtuală

Mesaj  Anahoret Lun Feb 15, 2010 11:44 am

delta a scris:
Anahoret a scris:Sunteţi amândoi oameni foarte inteligenţi şi vă caut mereu compania pentru plăcerea discuţiilor. Eu, cel, puţin, am avut mereu câte ceva de învăţat de la voi.
Dacă nu vă suportaţi, şi aveţi ceva de împărţit unul cu celălalt, de ce mă băgaţi la mijloc?
Da' cine te-a dezinformat că nu ne-am suporta? Laughing
Rectific: dacă vă iubiţi atât de mult, de ce mă băgaţi la mijloc? Laughing Laughing Laughing
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

singurătatea de tip giboancă virtuală Empty Re: singurătatea de tip giboancă virtuală

Mesaj  Anahoret Lun Feb 15, 2010 11:46 am

lolo a scris:Dezinformatoare sunt eu lol! , că am greşit calculele ... affraid Very Happy Fiul meu e conceput dupe 7 ani de la "DA-ul cel mare" şi are 11 ani deci, 7+11=18 cheers , nu 16 ani Embarassed ... Laughing Laughing Laughing
Şi noi facem pe 23 noiembrie 25 de ani! king queen
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

singurătatea de tip giboancă virtuală Empty Re: singurătatea de tip giboancă virtuală

Mesaj  lolo Lun Feb 15, 2010 2:44 pm

Anahoret a scris:
lolo a scris:Dezinformatoare sunt eu lol! , că am greşit calculele ... affraid Very Happy Fiul meu e conceput dupe 7 ani de la "DA-ul cel mare" şi are 11 ani deci, 7+11=18 cheers , nu 16 ani Embarassed ... Laughing Laughing Laughing
Şi noi facem pe 23 noiembrie 25 de ani! king queen
Hehe..."nuntă de argint" Very Happy sau aşa ceva...
Am auzit nişte bancuri bune legate de ''nunta de argint'', dar sunt prea porcoase Laughing pentru un forum aşa de elevat... Laughing Laughing Laughing
lolo
lolo
s-a obișnuit
s-a obișnuit

Mesaje : 1000
Data de inscriere : 04/02/2010

Sus In jos

singurătatea de tip giboancă virtuală Empty Re: singurătatea de tip giboancă virtuală

Mesaj  Vizitato Mar Feb 16, 2010 7:51 am

Anahoret a scris:Sunteţi amândoi oameni foarte inteligenţi şi vă caut mereu compania pentru plăcerea discuţiilor. Eu, cel, puţin, am avut mereu câte ceva de învăţat de la voi.
Dacă nu vă suportaţi, şi aveţi ceva de împărţit unul cu celălalt, de ce mă băgaţi la mijloc?

Laughing Laughing Laughing Delta este inteligent . Aia mimeaza bine inteligenta . Iar tie iti place sa te lasi curatzat de scame Laughing Laughing Laughing Ai un succes virtual la gajici, ceva de speriat Laughing Un tip echilibrat ca tine le inspira sa viseze poetic si sa-si falfaie genele prin apropierea ta Laughing Laughing

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

singurătatea de tip giboancă virtuală Empty Re: singurătatea de tip giboancă virtuală

Mesaj  delta Mar Feb 16, 2010 8:09 am

baso a scris:
Anahoret a scris:Sunteţi amândoi oameni foarte inteligenţi
Laughing Laughing Laughing Delta este inteligent .
Apropo de inteligent...
Ieri seara am citit o compunere despre mine, care începea astfel: "Tatăl meu este înalt, inteligent, uneori leneş şi puternic". Laughing
OK, dar la faza asta nu am priceput dacă puternic sunt doar uneori sau permanent? Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

singurătatea de tip giboancă virtuală Empty Re: singurătatea de tip giboancă virtuală

Mesaj  Vizitato Mar Feb 16, 2010 9:01 am

delta a scris:Apropo de inteligent...
Ieri seara am citit o compunere despre mine, care începea astfel: "Tatăl meu este înalt, inteligent, uneori leneş şi puternic". Laughing
OK, dar la faza asta nu am priceput dacă puternic sunt doar uneori sau permanent? Laughing

Nu te mira de felul in care se exprima sau inteleg copiii unele treburi ... Laughing
Tot aseara, fii-mea a venit sa-i traduc enuntzul unui exercitiu la limba romana . Acolo scria ceva de genul :"Analizati substantivele de la exercitiul numarul 5 din punctul de vedere al genului, numarului..blabla ...daca sunt articulate sau nu . " Am privit-o lung si am inceput sa rad in hohote Laughing Laughing Laughing Am intrebat-o daca este adevarat ca ea a inteles ceva de genul analizati substantivele...sau nu Laughing Laughing "Cam asa ceva" mi-a raspuns ea la fel de amuzata. Se pare ca tradus enuntul in daneza adaptata : un fel de" or tu beei or not tu beei" Laughing Laughing Laughing

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

singurătatea de tip giboancă virtuală Empty Re: singurătatea de tip giboancă virtuală

Mesaj  Dracu' gol Mar Feb 16, 2010 10:33 am

Probabil a pus o virgula acolo unde, de fapt, nu exista, ca sa scape de treaba... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

singurătatea de tip giboancă virtuală Empty Re: singurătatea de tip giboancă virtuală

Mesaj  delta Dum Mai 30, 2010 5:28 pm

Oare la ce fel de comentarii se aşteaptă una care pune pe net nişte filmări destul de stângace, despre nişte copii care ţopăie pe o scenă dând senzaţia că nici săracilor nu le este clar de ce se află acolo? laugh


delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

singurătatea de tip giboancă virtuală Empty Re: singurătatea de tip giboancă virtuală

Mesaj  delta Sam Iun 26, 2010 10:26 am

Asta ţine neapărat să anunţe pe toată lumea ori de câte ori trage la măsea... sau pur şi simplu bea continuu postând pe forum în clipele când alcoolemia-i permite? laugh

mihalcoolemia0509 a scris:EXCELENT !!! Very Happy )
Intre timp mi-a revenit "capul" . Si Netul ! Laughing Pacat ca... DEGEABA !!!
P.S.

MORTAL : Am si PICAMER (in urechi Very Happy ) AZI.. Laughing Laughing Laughing ( prietenii stiu DE CE !!! Laughing )
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

singurătatea de tip giboancă virtuală Empty Re: singurătatea de tip giboancă virtuală

Mesaj  Vizitato Sam Iun 26, 2010 10:29 am

Acum imi amintesc ca spunea ceva axlslak de o "pisda" ne... care repeta intr'una "prietenii stiu de ce". laugh
De fiecare data cand incearca vreunul sa faca misto de ea, il trimite la albumele ei foto sa'si delecteze privirile. laugh

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

singurătatea de tip giboancă virtuală Empty Re: singurătatea de tip giboancă virtuală

Mesaj  delta Sam Iun 26, 2010 10:35 am

RocketQu33n a scris:Acum imi amintesc ca spunea ceva axlslak de o "pisda" ne... care repeta intr'una "prietenii stiu de ce". laugh
De fiecare data cand incearca vreunul sa faca misto de ea, il trimite la albumele ei foto sa'si delecteze privirile. laugh
Cu ce să-şi delecteze privirile? Că doar n-o fi fost pe acolo în pielea goală... şi chiar dacă a fi fost, trebuie totuşi să arate mai de Doamne-ajută! Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

singurătatea de tip giboancă virtuală Empty Re: singurătatea de tip giboancă virtuală

Mesaj  delta Sam Iun 26, 2010 12:00 pm

Asta-i chiar magă prin grupul menopauzistelor portocalii dacă postează asemenea incoerențe la secțiunea "Politică"... Laughing

mihalcoolemia0509 a scris:Miau Very Happy ))))))))))))))

Sper si Cred Wink ))))))))))))

Sau INVERS Very Happy )))))))))))))))))))))))))))))

Si PUP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Very Happy
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

singurătatea de tip giboancă virtuală Empty Re: singurătatea de tip giboancă virtuală

Mesaj  Vizitato Sam Iun 26, 2010 1:00 pm

delta a scris:
RocketQu33n a scris:Acum imi amintesc ca spunea ceva axlslak de o "pisda" ne... care repeta intr'una "prietenii stiu de ce". laugh
De fiecare data cand incearca vreunul sa faca misto de ea, il trimite la albumele ei foto sa'si delecteze privirile. laugh
Cu ce să-şi delecteze privirile? Că doar n-o fi fost pe acolo în pielea goală... şi chiar dacă a fi fost, trebuie totuşi să arate mai de Doamne-ajută! Laughing

Pai, cu asta:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si cu asta:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si banuiesc ca si cu asta Laughing

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

singurătatea de tip giboancă virtuală Empty Re: singurătatea de tip giboancă virtuală

Mesaj  Dracu' gol Sam Iun 26, 2010 1:58 pm

Bleeeahhh!!! raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

singurătatea de tip giboancă virtuală Empty Re: singurătatea de tip giboancă virtuală

Mesaj  Armand Sam Iun 26, 2010 1:59 pm

Dracu' gol a scris:Bleeeahhh!!! raset

Hai, sa nu-mi spui ca n-arata bine Miha, mai ales in poza a doua! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

singurătatea de tip giboancă virtuală Empty Re: singurătatea de tip giboancă virtuală

Mesaj  Dracu' gol Sam Iun 26, 2010 2:03 pm

Armand a scris:
Dracu' gol a scris:Bleeeahhh!!! raset

Hai, sa nu-mi spui ca n-arata bine Miha, mai ales in poza a doua! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mie nu-mi place genu' dă femeie cu nasu' pă sus. Metaphorically speaking, of course. 'Mneaei ie genu' lu' Oana Sarbu din "Liceenii". Inca o data: bleeeahhh!!! raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

singurătatea de tip giboancă virtuală Empty Re: singurătatea de tip giboancă virtuală

Mesaj  Armand Sam Iun 26, 2010 2:10 pm

Dracu' gol a scris:
Armand a scris:
Dracu' gol a scris:Bleeeahhh!!! raset

Hai, sa nu-mi spui ca n-arata bine Miha, mai ales in poza a doua! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mie nu-mi place genu' dă femeie cu nasu' pă sus. Metaphorically speaking, of course. 'Mneaei ie genu' lu' Oana Sarbu din "Liceenii". Inca o data: bleeeahhh!!! raset

Cred ca am inteles: atitudinea e cea care iti displace... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Da' sa stii ca, din cate am reusit sa observ, n-as merge catre apropierea de stilul Oanei Sarbu... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

singurătatea de tip giboancă virtuală Empty Re: singurătatea de tip giboancă virtuală

Mesaj  Vizitato Sam Iun 26, 2010 2:18 pm

Da' una cu nasu' pe sus ca asta
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

sau ca asta

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

sigur nu ti'ar place laugh

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

singurătatea de tip giboancă virtuală Empty Re: singurătatea de tip giboancă virtuală

Mesaj  Dracu' gol Sam Iun 26, 2010 2:20 pm

Armand a scris:Cred ca am inteles: atitudinea e cea care iti displace... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Da' sa stii ca, din cate am reusit sa observ, n-as merge catre apropierea de stilul Oanei Sarbu... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Booon! Hai s-o luam alfel: uita-te cu atentie la nasu' 'mneaei. Nasu-n vant inseamna un grad pronuntat de perversitate. Si asta fara sa aiba nicio legatura cu secsu'. E o apucatura strict legata de caracter, atat de pronuntata, incat i s-a intiparit adanc pe figura. De-acu sa stii sa te feresti de oamenii cu nasu-n vant... raset

P.S. Uuuuh! Sunt atat de bun la analiza fizionomiei, incat, dintr-o simpla fotografie, imi cam dau seama cu cine am de-a face... veselie


Ultima editare efectuata de catre Dracu' gol in Sam Iun 26, 2010 2:21 pm, editata de 1 ori
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

singurătatea de tip giboancă virtuală Empty Re: singurătatea de tip giboancă virtuală

Mesaj  Vizitato Sam Iun 26, 2010 2:21 pm

Armand a scris:
Cred ca am inteles: atitudinea e cea care iti displace... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Da' sa stii ca, din cate am reusit sa observ, n-as merge catre apropierea de stilul Oanei Sarbu... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Aiureli... Toti au principii si standarde.... pana cand dau nas-in-nas cu bomba. vesel

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

singurătatea de tip giboancă virtuală Empty Re: singurătatea de tip giboancă virtuală

Mesaj  Armand Sam Iun 26, 2010 2:23 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Ok... m-ai convins... De-acum am sa fiu focusata pe nasuri. Si din cu totul alt punct de vedere decat pana acum!
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

singurătatea de tip giboancă virtuală Empty Re: singurătatea de tip giboancă virtuală

Mesaj  Vizitato Sam Iun 26, 2010 2:24 pm

Dracu' gol a scris:Nasu-n vant inseamna un grad pronuntat de perversitate.

Si nasul incovoiat ce'nseamna? laugh

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

singurătatea de tip giboancă virtuală Empty Re: singurătatea de tip giboancă virtuală

Mesaj  Vizitato Sam Iun 26, 2010 2:24 pm

Armand a scris:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Ok... m-ai convins... De-acum am sa fiu focusata pe nasuri. Si din cu totul alt punct de vedere decat pana acum!

Si eu care credeam ca masculii sunt focusati pe sani, fese si picioare. Laughing

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

singurătatea de tip giboancă virtuală Empty Re: singurătatea de tip giboancă virtuală

Mesaj  Dracu' gol Sam Iun 26, 2010 2:24 pm

RocketQu33n a scris:Da' una cu nasu' pe sus ca asta
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

sau ca asta

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

sigur nu ti'ar place laugh

Astea n-au nasu' pe sus, adecatalea in vant. Ba din contra, ie cărnos si drept. Asta inseamna un oarecare grad de sinceritate si stabilitate... vesel


Ultima editare efectuata de catre Dracu' gol in Sam Iun 26, 2010 2:28 pm, editata de 1 ori
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

singurătatea de tip giboancă virtuală Empty Re: singurătatea de tip giboancă virtuală

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum