SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In gura presei

+14
Dr.Ernesto Rafael Guevara
laleauaneagra
Ani
(Still a)Live
Vasile
baso
aurora
RocketQu33n
Armand
ENKI
Anahoret
lolo
Dracu' gol
delta
18 participanți

Pagina 19 din 20 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Urmatorul

In jos

In gura presei - Pagina 19 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Joi Iun 09, 2016 4:43 pm



Sta-mi in bec pana apare Suzana.
Fura-mi banana ca sa n-o fure Suzana.
ETC Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 19 Empty Re: In gura presei

Mesaj  ENKI Joi Sept 08, 2016 7:16 pm

ENKI a scris:Nu stiu de ce, am tot mai des senzatia ca Badea se pregateste sa paraseasca Antena 3, desi emisiunea este inregistrata de Intact.  scratch
Mda, era previzibil momentul in care Radu Tudor isi va etala epoletii DIA, iar Badea, scarbit, va declara ca se simte in plus si ca isi va vedea de treaba lui, chiar daca nu stie inca unde, ce si cand. vesel

ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 19 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Vin Sept 09, 2016 9:11 am

ENKI a scris:
ENKI a scris:Nu stiu de ce, am tot mai des senzatia ca Badea se pregateste sa paraseasca Antena 3, desi emisiunea este inregistrata de Intact.  scratch
Mda, era previzibil momentul in care Radu Tudor isi va etala epoletii DIA, iar Badea, scarbit, va declara ca se simte in plus si ca isi va vedea de treaba lui, chiar daca nu stie inca unde, ce si cand. vesel
Aseara i-am urmarit emisiunea cam dupa 2 luni de pauza de teve. Si zicea ca l-au asaltat multi feisbucisti cum c-ar fi avut treaba cu Radu Tudor, desi n-a avut. Inclusiv site-ul stiripesurse Laughing
OK. Yo am priceput c-a fost o lovitura din manta la adresa ui RT pt. plecaciunile astuia in fata lui Tolontan Laughing Nu stiu cati telespectatori iau lumina de la Radu Tudor sau de la altii de la A3. Sunt la fel de obositori la capitolul manipulare ca si toate celelalte posturi TV. Exista si situatii cand sunt obiectivi, insa multe altele in care exagereaza sau bat campii. Radu Tudor face parte din categoria celor care isi expune sententios parerile, inclusiv cand spune prostii. Insa oricine este mai informat decat el ii poate taia macaroana, desi pe RT il agaseaza sa pice de fazan. Si nu e singurul care se da cocos pe acolo, anuntand ora exacta Laughing Inclusiv Badea se da cocos. Iar cuplul Chireac-Ciuvica cam tot timpul se ataca reciproc. Asta cand Ciuvica n-are treaba cu Dana Grecu sau cu Oana Zamfir. Pentru ca au personalitati diferite, este firesc ca in dezbateri libere, televizate, sa se si atace unii pe altii. Iar cand pe Ciuvica il apuca pofta sa se detoneze in direct, e aproape imposibil sa-l opreasca cineva. Daca cei cativa jurnalisti si invitati ai postului A3 se victimizeaza ca Kovesi i-a dat in judecata ca sa le ceara despagubiri morale, nici nu vor sa recunoasca faptul ca nebunul de Ciuvica i-a bagat pe toti in rahat,solidar, pt. gura lui prea sloboda. raset Bine, le dau dreptate ca e de cascadorii rasului sa fie obligati toti in solidar cu Ciuvica la despagubiri uriase .Radu Tudor nici n-a comentat nimic in emisiunea respectiva despre Kovesi iar Savaliuc nici n-a participat in aia, impreuna cu Ciuvica, ci in alta, in care a fost chiar cuminte, fara sa sara calul raset Ce sa zic ? Daca ramane definitiva sentinta aia mirobolanta, n-au decat sa-i faca french kiss lui Ciuvica. laugh Fiind obligati in solidar, Kovesi ii poate executa silit pe oricare dintre ei pt. intreaga suma laugh Iar daca tipa are pata pusa mai tare pe vreunul dintre ei, ii va putea face probleme si nu stiu daca A3 ii va decarta individei toti banii ca sa-si scape jurnalistii de belea.

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 19 Empty Re: In gura presei

Mesaj  ENKI Mier Oct 26, 2016 12:52 pm

M-a facut curios si, la cum il stiu, nu e vreo strategie de marketing. Povestea lui Ionica cel prost trebuie sa fie ceva cu adevarat tare. Laughing
Din pacate, sunt prea multe comentarii la postare, multe ale lui Badea, iar forumul imi trunchiaza textul. Las doar postarea, restul salvez in pc. vesel

Mircea Badea chiar el
7 hrs ·

Da, am baut foarte mult. Amestecat, altfel nu simt nimic. Ascult asta. E fabulos! In curand fac niste schimbari. Mai e foarte putin din viata asta. Sa nu ne batem joc de ea
P.S. Revin, sunt plecat putin...
P.S.2 Desigur, ne vedem la 14.00 la "Esential"...




[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 19 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Mier Oct 26, 2016 6:27 pm

Inca tot nu mi-am facut cont pe FB in scop de spionaj. raset
Presupun ca iesirea din decor a lui MB, beat fiind, este cauzata de faptul ca negri(i) prefera incomparabil mai mult b(l)ondele decat b(l)onzii laugh


baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 19 Empty Re: In gura presei

Mesaj  ENKI Joi Oct 27, 2016 8:21 am

baso a scris:Inca tot nu mi-am facut cont pe FB in scop de spionaj. raset
Adica n-ai reusit sa citesti macar cateva dintre nenumaratele comentarii facute de Badea?! suspect
Din pacate, cred ca s-a rusinat de cum s-a desfasurat sub influenta alcoolului si a tras de timp, lasand povestea pe alta data. A pomenit doar de blestemele ce se abat asupra celor ce o spun. confused



E clar, nu-l cunosc indeajuns de bine, pentru ca ma asteptam sa-si stearga postarea, implicit comentariile (a mai facut asta), de aceea am salvat-o. Poate doar trage aer in piept, doarme ceva mai bine azi si spune povestea diseara (maine dimineata, pentru mine). Laughing
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 19 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Joi Oct 27, 2016 10:37 am

ENKI a scris:
baso a scris:Inca tot nu mi-am facut cont pe FB in scop de spionaj. raset
Adica n-ai reusit sa citesti macar cateva dintre nenumaratele comentarii facute de Badea?! suspect
Din pacate, cred ca s-a rusinat de cum s-a desfasurat sub influenta alcoolului si a tras de timp, lasand povestea pe alta data. A pomenit doar de blestemele ce se abat asupra celor ce o spun. confused



E clar, nu-l cunosc indeajuns de bine, pentru ca ma asteptam sa-si stearga postarea, implicit comentariile (a mai facut asta), de aceea am salvat-o. Poate doar trage aer in piept, doarme ceva mai bine azi si spune povestea diseara (maine dimineata, pentru mine). Laughing

Nici nu stiu care este contul lui real iar la unele linkuri pe cale le dai, imi apare un degetel pansat Laughing O fi din cauza setarilor respectivilor la contul de FB. Si acolo unde pot sa citesc, asa ma agreseaza FB sa-mi fac cont, incat si mai tare ma incapatanez sa nu-mi fac. Laughing

Revenind la tema discutiei, Badea a declarat ca a baut foarte mult. Nu zice ce a baut. Poate ca apa amestecata cu sirop. raset
In fine, si daca era beat, atata timp cat n-a scris pe facebook in timp ce conducea masina prin Bucuresti sau pe autostrada, nici n-a fost penal. raset

EDIT. N-am urmarit aseara emisiunea. Totusi, a recunoscut ca a fost beat Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 19 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Joi Oct 27, 2016 11:11 am

Probabil stia ca este inregistrata pe youtube ca sa o asculte toti cei care au asteptat nerabdatori povestea  raset


baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 19 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Sam Oct 29, 2016 12:00 am

Am inteles ca aluia de i-a transmis sa suga cactusul i-au crescut vizualizarile dupa emisiune . Laughing
Insa era sa lesin de ras cautand cu goagalul,din pura curiozitate, "obraji de porc"  raset  https://www.google.ro/#q=obraji+de+porc

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

I-o fi fost rusine de CNA si de oamenii seriosi din studiou  ca sa deschida al treilea link pt. a comenta reteta ? raset

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 19 Empty Re: In gura presei

Mesaj  ENKI Mier Noi 09, 2016 9:06 am

Si io as fi votat cu Trump, asa cum as fi votat cu Vadim, in 2000, daca as fi avut incredere in vot sau daca votul ar fi fost obligatoriu. As vi votat chiar si cu Nastase, in 2004. laugh bine

Nu stiu cum va fi cu Trump, dar situatia devenise, pe planeta si in Romania, absolut insuportabila.
Deocamdata, savurez momentul:sunt singura voce publica din Romania favorabila lui Trump inainte de alegeri. Putem considera ca am castigat alegerile in SUA.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 19 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Mier Noi 09, 2016 11:33 am

ENKI a scris:Si io as fi votat cu Trump, asa cum as fi votat cu Vadim, in 2000, daca as fi avut incredere in vot sau daca votul ar fi fost obligatoriu. As vi votat chiar si cu Nastase, in 2004. laugh bine

Nu stiu cum va fi cu Trump, dar situatia devenise, pe planeta si in Romania, absolut insuportabila.
Deocamdata, savurez momentul:sunt singura voce publica din Romania favorabila lui Trump inainte de alegeri. Putem considera ca am castigat alegerile in SUA.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Eu n-as fi votat cu niciunul dintre ei. Chiar cred ca Trump a fost ajutat subtil sa candideze pt. a-i mari sansele lui Hillary. D-aia l-au considerat multi a fi o gluma. Atata doar ca Trump, fiind un excentric, s-a ambitionat si a facut ca-n toate visele, rasturnand situatia.

As putea spune insa ca ma bucur pt. ca n-a castigat Hillary raset

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 19 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Mier Noi 23, 2016 3:35 pm

Si pe Badea l-a apucat pisiceala. Aseara a dat pe post clipul asta :



Oricat ai fi de solemn ca fire, imposibil sa nu razi ori macar sa zambesti . Insa flimuletul de mai sus este trucat, povestea fiind mult mai lunga.


baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 19 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Mier Noi 23, 2016 8:32 pm

Ca fapt divers, in materie de pisici (feline) ar trebui realizat faptul ca pisicile mature, intre ele, nu cedeaza nimic in favoarea rivalului la haleala din acelasi blid decat, poate, daca rivalul la mancare este mascul . Se poate intampla ca pisica femela sa fie la fel sa mult mai alfa decat motanul, astfel incat stapana/stapanul lor sa se amuze punandu-i sa haleasca din acelasi blid pt. a observa cine este mai dominant. Situatia este insa radical schimbata cand este vorba despre un pui mic de pisica. Intodeauna mama pisica il va lasa sa haleasca primul, pana se satura. Pe mine m-a surprins Pisicilul, motanelul pe care l-am crescut de pui iar cand l-am dus la soacra-mea, dupa ce l-a batut pisica ei, infuriata ca a aparut ca o amenintare in zona, avand si-un pui, motanul meu , desi nu-i era tata pisoiului matei, a fost mai protector cu micutul decat propria lui mama. Dormea impreuna cu puiul, il dragalea, se jucau impreuna... si intodeuna il lasa sa manance primul. Era topit de dragul puiului matei. Mi-a fost imposibil sa inteleg fenomenul, mai ales ca Pisicilul a fost cam salbatic cat timp l-am crescut. Cred, totusi, ca apreciat in mintea lui pisiceasca faptul ca l-am adoptat dupa ce a fost abandonat de mama lui la o varsta foarte frageda, fara sa-l fi lasat hrana sobolanilor sau martanilor flamanzi, asigurandu-i cele mai bune conditii sa devina un motan adult.

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 19 Empty Re: In gura presei

Mesaj  ENKI Mar Ian 17, 2017 9:01 am

In sfarsit, cineva cat de cat important spune cu voce tare ca SRI ar trebui desfiintat. Ma bucur ca acel cineva este chiar Mircea Badea. bine

Min. 9:44


Emisiunea de aseara:

ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 19 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Mar Ian 17, 2017 9:41 am

ENKI a scris:In sfarsit, cineva cat de cat important spune cu voce tare ca SRI ar trebui desfiintat. Ma bucur ca acel cineva este chiar Mircea Badea. bine


Are dreptate. E imposibil pt. SRI sa mai iasa curat din mocirla. Mie imi provoaca deja greata adevarurile care apar acum la suprafata. Pentru ca sunt convinsa ca astea sumt mizilicuri , nici 1% din mizeria ascunsa sub pres.

In tot cazul, daca te uiti pe site-uri, vei observa acum exact aceeasi tipologie de postaci, ca si basistii de pe vremuri, cu aceleasi lozinci si clisee, care s-au reorientat in propaganda.

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 19 Empty Re: In gura presei

Mesaj  ENKI Mar Ian 24, 2017 9:34 am

Badea nu putea sa nu remarce atat Mammutu' de pe geaca rosie, cat si bugetul mamut al Binomului statuat ilegal prin CSAT. laugh bine





UPDATE. In urma cu 7 ore a postat si poza asta pe feisbuc, cu titlul Mamutul!!!!. laugh

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Ultima editare efectuata de catre ENKI in Mar Ian 24, 2017 10:00 am, editata de 1 ori (Motiv : update)
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 19 Empty Re: In gura presei

Mesaj  ENKI Joi Ian 26, 2017 8:43 am

Securistii chiar sunt imbecili, daca s-au gandit ca il vor asocia pe Badea cu comunismul, scotand din arhive imagini tip "Andrei Duban". Laughing



Am fost realmente uluit de cate asemanari am gasit intre copilariile noastre, inclusiv locuitul la etajul 4 si o mama eroina vecina. Chiar si fizic semanam, la acea varsta. laugh

ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 19 Empty Re: In gura presei

Mesaj  ENKI Lun Ian 30, 2017 7:51 am

Asa ceva nu exista! laugh laugh laugh




ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 19 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Lun Ian 30, 2017 9:15 am

Doamne, ce-a muscat-o Luluta cu nebunii astia ! veselie

Il cauta pe Ghita si pe internet laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 19 Empty Re: In gura presei

Mesaj  ENKI Lun Ian 30, 2017 10:36 am

baso a scris:Doamne, ce-a muscat-o Luluta cu nebunii astia ! veselie

Il cauta pe Ghita si pe internet laugh

Sebastian Ghita fa... este, presupun, rezultatul cautarii dupa Sebastian Ghita facturi, Luluta vrand sa confrunte imaginile aparute pe net cu ce a prezentat ea insasi la Digi24, pentru a redacta cat mai precis dreptul la replica. Ghinion! veselie
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 19 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Lun Ian 30, 2017 11:48 pm

ENKI a scris:
baso a scris:Doamne, ce-a muscat-o Luluta cu nebunii astia ! veselie

Il cauta pe Ghita si pe internet laugh

Sebastian Ghita fa... este, presupun, rezultatul cautarii dupa Sebastian Ghita facturi, Luluta vrand sa confrunte imaginile aparute pe net cu ce a prezentat ea insasi la Digi24, pentru a redacta cat mai precis dreptul la replica. Ghinion! veselie

Asta in ipoteza in care nu avea salvate capturi de imagini cu facturile prezentate la TV si care o vizau la doctorat. Cel putin teoretic, asa ar fi trebuit sa faca un procuror, pt. a studia cu atentie imaginile.
Sa fiu sincera, nu m-am asteptat ca institutia DNA sa le comunice oficial antenistilor ca Luluta nu e tuta, stiind ce inseamna J-ul pe factura. raset Ea a spus jos iar ei au aratat si comentat susul raset Chiar daca au fost putin cam magarei la faza respectiva, m-a amuzat copios jongleria.Iar reactia DNA a depasit toate asteptarile. raset Totusi, eu am oaresce indoieli in privinta informatiilor furnizate de DNA in partea de jos a capturii de imagine prezentata ieri seara de antenisti pe post.Suspect E prea de tot rasul ! laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 19 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Sylver Cheetah 53 Lun Ian 30, 2017 11:57 pm

Se potriveşte numele emisiunii. În gură... dezaprobare
Sylver Cheetah 53
Sylver Cheetah 53
s-a obișnuit
s-a obișnuit

Mesaje : 1018
Data de inscriere : 20/10/2014
Localizare : Milky Way

http://youplay.ro

Sus In jos

In gura presei - Pagina 19 Empty Re: In gura presei

Mesaj  ENKI Vin Mar 03, 2017 9:01 am

laugh

ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 19 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Vin Mar 03, 2017 9:56 am

Saraca femeie. Pe langa faptul ca a fost de o naivitate sora cu prostia crunta, mai face si Badea mishto de dramoleta ei raset

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 19 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Vin Mar 03, 2017 6:58 pm

Sunt curioasa cum se va intelege Badea cu noua colega de la Esential . Nu-mi par a fi terbil de compatibili Laughing

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 19 Empty Re: In gura presei

Mesaj  ENKI Sam Mar 04, 2017 7:46 am

baso a scris:Sunt curioasa cum se va intelege Badea cu noua colega de la Esential . Nu-mi par a fi terbil de compatibili Laughing

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Pai, Badea a declarat la Radio Zu (unde il urmaresc de luni pana joi, intre 18-19) ca nu prea mai e compatibil cu emisiunea Esential in sine, intrucat e si el ca un om si nu mai face fata oboselii. laugh
N-am urmarit-o niciodata pe Alina Petrescu-Esential pana n-a aparut Badea in schema si, la fel, n-am mai urmarit emisiunea dupa ce Badea a renuntat la ea. Din punctul meu de vedere, poa' s-o aduca si pe Monica Tatoiu, in duet cu Catalin Botezatu, io nu urmaresc decat emisiunile la care participa Badea, si doar pe Youtube (m-am dezabonat de peste un an de la AntenaPlay). Laughing
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 19 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Sam Mar 04, 2017 11:31 am

Eu am urmarit partial vreo 2 sau 3 Esentiale iar Alina Petrescu facea uneori eforturi eroice ca sa ramana serioasa cu nebunul in emisiune raset Ba chiar se molipsea si ea de la el. Ana-Maria Roman e mai sobra, cu stil de profesoara. Badea cu Teo au facut cel mai bun cuplu.

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 19 Empty Re: In gura presei

Mesaj  ENKI Dum Mar 05, 2017 3:13 pm

Badea i-a facut plangere penala gurangutanului cutremurat. laugh


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 19 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Dum Mar 05, 2017 5:49 pm

ENKI a scris:Badea i-a facut plangere penala gurangutanului cutremurat. laugh


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

O fi :
1.fie ceva legat de 404 error  




2. fie ceva legat de art. 404 din Codul penal
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

PS. laugh bine

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 19 Empty Re: In gura presei

Mesaj  PPG Vin Apr 21, 2017 11:16 pm

De la un timp incoace, am impresia ca se adreseaza oligofrenilor si retarzilor sau celor care sufera de cretinism in general. Repeta acelasi lucru timp de 5..10 minute, prin propoziti banale, insa usor diferite ca forma, printr-o periere convenabila a datelor... specific lui si tehnicilor de manipulare.

PPG
îi place să discute
îi place să discute

Mesaje : 253
Data de inscriere : 04/05/2016

Sus In jos

In gura presei - Pagina 19 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 19 din 20 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum