SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

GNR in Romania

5 participanți

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

In jos

GNR in Romania Empty GNR in Romania

Mesaj  RocketQu33n Mar Aug 10, 2010 4:07 pm

Ce naiba, merita topic distinct! Cool [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Guns N' Roses concertează la Bucureşti pe 21 septembrie


Trupa Guns N' Roses concertează pentru prima oară în România, pe 21 septembrie, la complexul Romexpo din Capitală, în cadrul turneului mondial "Chinese Democracy World Tour", informează organizatorii, D&D Entertainment. De-a lungul anilor, trupa Guns N' Roses a vândut peste 100 de milioane de albume în întreaga lume, dintre care peste 76 de milioane numai în Statele Unite ale Americii.

Mai multe, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].

Off...[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

GNR in Romania Empty Re: GNR in Romania

Mesaj  delta Mar Aug 10, 2010 4:09 pm

Păi, Axl Rose mai este în trupa aia?
Că parcă formația s-a dizolvat în urmă cu ceva ani... suspect

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

GNR in Romania Empty Re: GNR in Romania

Mesaj  RocketQu33n Mar Aug 10, 2010 4:19 pm

delta a scris:Păi, Axl Rose mai este în trupa aia?
Că parcă formația s-a dizolvat în urmă cu ceva ani... suspect

Aoleo... Cum sa se fi dizolvat? Au parasit Izzy si Slash trupa succesiv iar Steven Adler a fost dat afara pt ca nu se putea desparti de droguri, dar a ramas Axl si a angajat alti artisti (unul de la Nine Inch Nails) care canta chiar bine. Trupa lui Slash (Velvet Revolver) a incetat din viata. Very Happy Am vazut noua trupa in vacanta dintre a 11'a si a 12'a la Londra (Izzy a cantat cateva cantece mai vechi cu ei). Au scos un album nou anul trecut (parca), Chinese Democracy.
Hehe, am intalnit alaltaieri un arab pletos, tatuat si cu piercing in nas care a vazut trupa veche in '94 cand au cantat in Israel... M'am uitat la el ca la un zeu. laugh

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

GNR in Romania Empty Re: GNR in Romania

Mesaj  delta Mar Aug 10, 2010 4:22 pm

Mă rog, yo n-am auzit piese mai noi (ale formației) decât alea de pe albumul Use your illusion...

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

GNR in Romania Empty Re: GNR in Romania

Mesaj  RocketQu33n Mar Aug 10, 2010 4:27 pm

Pe youtube nu poti gasi noul album, dar pe site'uri ca trilulilu... Very Happy


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Cam asa l'am vazut eu in Londra... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

GNR in Romania Empty Re: GNR in Romania

Mesaj  RocketQu33n Mar Aug 10, 2010 4:41 pm

delta a scris:Mă rog, yo n-am auzit piese mai noi (ale formației) decât alea de pe albumul Use your illusion...

Alea's doua albume lansate in aceeasi zi: Use your Illusion I si Use your Illusion II. Laughing Ultimul album al formatiei vechi e Spaghetti Incident, o colectie de cover'uri (punk mai ales) interpretate de ei, ca aceasta:


RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

GNR in Romania Empty Re: GNR in Romania

Mesaj  delta Mar Aug 10, 2010 4:43 pm

RocketQu33n a scris:Cam asa l'am vazut eu in Londra... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Cre' că împletirea părului durează mai mult decât concertul pentru care-l împletește așa... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

GNR in Romania Empty Re: GNR in Romania

Mesaj  RocketQu33n Mar Aug 10, 2010 4:46 pm

delta a scris:Cre' că împletirea părului durează mai mult decât concertul pentru care-l împletește așa... laugh

Pai, cica tine mult. Ce, ti'a dat idei? veselie

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

GNR in Romania Empty Re: GNR in Romania

Mesaj  delta Mar Aug 10, 2010 4:52 pm

RocketQu33n a scris:
delta a scris:Cre' că împletirea părului durează mai mult decât concertul pentru care-l împletește așa... laugh

Pai, cica tine mult. Ce, ti'a dat idei? veselie
Nope.
Mi-ar mânca țânțarii gâtul... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

GNR in Romania Empty Re: GNR in Romania

Mesaj  RocketQu33n Mar Aug 10, 2010 4:53 pm

delta a scris:Nope.
Mi-ar mânca țânțarii gâtul... laugh

Fumeaza mai mult. Laughing
Am fost in delta luna trecuta; jur ca nu dura mai mult de 2 sec sa intru noaptea in camera si intrau minim 5 tantari odata cu mine. Apoi auzeam prin perete lovituri cu prosopul timp de circa 30 min. laugh

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

GNR in Romania Empty Re: GNR in Romania

Mesaj  delta Mar Aug 10, 2010 4:59 pm

RocketQu33n a scris:...auzeam prin perete lovituri cu prosopul timp de circa 30 min. laugh
Păi, dacă flaconul de Autan sau de Off costă 15 lei... veselie

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

GNR in Romania Empty Re: GNR in Romania

Mesaj  RocketQu33n Mar Aug 10, 2010 5:29 pm

delta a scris:
RocketQu33n a scris:...auzeam prin perete lovituri cu prosopul timp de circa 30 min. laugh
Păi, dacă flaconul de Autan sau de Off costă 15 lei... veselie

Pai am avut cu totii la noi, dar mie mi s'a intamplat sa ma trezesc cu piscaturi chiar si dupa ce'am folosit un spray de genul acela. In Padurea Letea n'am pus nimica; ma gandeam ca nu's activi la ora aceea; de unde?! Am facut alergie. Noroc ca ne'a dus ghidul spre un lac sarat si s'au redus dramatic zonele inflamate. Plus ca's si alte insecte (am prins o musca uriasa, galbena, care am inteles ca'i toxica, pe bratul meu) flamande. Ar fi trebuit sa ne avertizeze, totusi... mai ales daca stie ca are turisti straini.

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

GNR in Romania Empty Re: GNR in Romania

Mesaj  Anahoret Mar Aug 10, 2010 5:30 pm

Rahat!
Ăştia n-au fost rockeri nici când erau în vogă... balade pentru milfe, atât! Razz
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

GNR in Romania Empty Re: GNR in Romania

Mesaj  delta Mar Aug 10, 2010 5:32 pm

RocketQu33n a scris:In Padurea Letea n'am pus nimica; ma gandeam ca nu's activi la ora aceea; de unde?!
Păi, în pălcurile de copaci (și în desișurile cu stuf) cam este suficient de întuneric să fie ca în perioada crepusculară... când sunt cei mai activi și țânțarii. Bașca e și mai umed, și mai răcoare, așa că n-au de ce să nu fie active... Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

GNR in Romania Empty Re: GNR in Romania

Mesaj  delta Mar Aug 10, 2010 5:33 pm

Anahoret a scris:Rahat!
Ăştia n-au fost rockeri nici când erau în vogă... balade pentru milfe, atât! Razz
Păi, au fost o grămadă de trupe care cică erau de rock, dar deseori piesele unor formații pop erau mult mai rock decât ale lor... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

GNR in Romania Empty Re: GNR in Romania

Mesaj  RocketQu33n Mar Aug 10, 2010 5:39 pm

Anahoret a scris:Rahat!
Ăştia n-au fost rockeri nici când erau în vogă... balade pentru milfe, atât! Razz

Rock'ul e un gen atat de vast, incat nici nu mai stii ce sa intelegi prin "rocker". Balade au scris majoritatea trupelor din urmatoarele motive:
1. Ocazional ii mai ranea cate o gagica.
2. Vand extraordinar de bine.
Nu cred sa fi avut mai mult de 2 balade pe fiecare album. scratch

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

GNR in Romania Empty Re: GNR in Romania

Mesaj  Anahoret Mar Aug 10, 2010 7:17 pm

Bon Jovi ar mai fi o astfel de formaţie, în opinia mea. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ceea ce mă deranjează este că toţi reeşapaţii au început să dea concerte la noi. De ce n-au venit când erau pe val? suspect
Măcar şi AC-DC! Dacă luau concertul mai în serios îşi dădeau duhul pe scenă. Angus Young să fi sărit un pic mai sus, făcea infact şi se întindea pe podea ca budinca! laugh
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

GNR in Romania Empty Re: GNR in Romania

Mesaj  Anahoret Mar Aug 10, 2010 7:29 pm

RocketQu33n a scris:1. Ocazional ii mai ranea cate o gagica.
Ăştia nici ocazional n-au scris o piesă bună! Numai manele pentru telenovele! Laughing
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

GNR in Romania Empty Re: GNR in Romania

Mesaj  Anahoret Mier Aug 11, 2010 4:18 am

Uite cum se minte poporu' cu ziaru'

Citesc un titlu într-un newsletter primit de la "Adevărul": "Felix i-a luat domeniul lui Băsescu".
Bun... la cine mă putea duce gândul imediat la altcineva decât la Voiculescu. Corect? Voi nu?!
Apoi citesc mai departe teaserul trimis pe newsletter: "Dacă tastezi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] vei descoperi cu surprindere că ai ajuns pe site-ul oficial al preşedinţiei României. De curând, pagina de internet dedicată lui Traian Băsescu pentru campaniile electorale, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a fost închisă şi redirecţionată către site-ul preşedinţiei române - [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]".

Dat în mă-sa Felix ăsta, îmi zic. A făcut pe dracu-n patru şi i-a "antenizat" site-ul lui Băselu! Hai să vedem mai departe ce vrea să facă cu el!
... şi citesc mai departe şi gogoaşa se desumflă rapid, constatând că de fapt este vorba de Felix Tătaru şi nu de Felix Motanul, aşa cum credeam eu, şi că a redirecţionat website-ul lui Pârţe către domeniul Administraţiei Prezidenţiale pentru că (l)userii de acolo începuseră să se spurce între ei în "dulcele stil forumistic" pe care-l cunoaştem de pe Realitatea şi de pe et caetera! raset

Şi uite aşa şi am luat plasă! vesel
Ca atare, dacă vedeţi tilul respectiv pe web sau în ziar, daţi pagina mai departe, nu merită efortul să citiţi articolul! refuz
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

GNR in Romania Empty Re: GNR in Romania

Mesaj  aurora Joi Aug 12, 2010 12:36 am

Anahoret a scris:Uite cum se minte poporu' cu ziaru'

Citesc un titlu într-un newsletter primit de la "Adevărul": "Felix i-a luat domeniul lui Băsescu".
Bun... la cine mă putea duce gândul imediat la altcineva decât la Voiculescu. Corect? Voi nu?!
Apoi citesc mai departe teaserul trimis pe newsletter: "Dacă tastezi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] vei descoperi cu surprindere că ai ajuns pe site-ul oficial al preşedinţiei României. De curând, pagina de internet dedicată lui Traian Băsescu pentru campaniile electorale, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a fost închisă şi redirecţionată către site-ul preşedinţiei române - [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]".

Dat în mă-sa Felix ăsta, îmi zic. A făcut pe dracu-n patru şi i-a "antenizat" site-ul lui Băselu! Hai să vedem mai departe ce vrea să facă cu el!
... şi citesc mai departe şi gogoaşa se desumflă rapid, constatând că de fapt este vorba de Felix Tătaru şi nu de Felix Motanul, aşa cum credeam eu, şi că a redirecţionat website-ul lui Pârţe către domeniul Administraţiei Prezidenţiale pentru că (l)userii de acolo începuseră să se spurce între ei în "dulcele stil forumistic" pe care-l cunoaştem de pe Realitatea şi de pe et caetera! raset

Şi uite aşa şi am luat plasă! vesel
Ca atare, dacă vedeţi tilul respectiv pe web sau în ziar, daţi pagina mai departe, nu merită efortul să citiţi articolul! refuz

esti di milioane vesel
aurora
aurora
a învățat principalele servicii de pe net
a învățat principalele servicii de pe net

Mesaje : 1228
Data de inscriere : 06/07/2010

Sus In jos

GNR in Romania Empty Re: GNR in Romania

Mesaj  Anahoret Joi Aug 12, 2010 8:55 am

Senatorul Olguţa Vasilescu vrea o lege prin care să cenzureze "postacii" de pe Internet

Fraţiloooor, am ieşit din criză şi noi nu ştiam! S-a rezolvat cu pensiile şi cu salariile, aleşii noştri au găsit formula magică de a ieşi din criză altfel decât cu picioarele înainte şi mai rămăsese problema postărilor pe Internet pe care coana Olguţa vrea s-o rezolve rpejor-repejor!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Senatorul PSD Olguţa Vasilescu a declarat pentru "Adevărul" că va solicita Biroului Permanent al acestei Camere ca iniţiativa legislativă privind interzicerea obscenităţilor pe Internet să fie dezbătută în procedură de urgenţă [sublinierea mea] în viitoarea sesiune parlamentară.

Ce zice Vasileasca la presă: "Sunt copii care intră pe Internet de la 6 ani. Nu se poate să se uite pe site-uri şi să citească toate înjurăturile postate acolo. Am primit multe semnale şi de la asociaţiile de părinţi". Păi la 6 ani, ăla micu' abia a învăţat alfabetu' şi încă mai crede că are puţă doar pentru a face pipi... nu-s convins c-ar prinde el subtilităţile semantice ale lui Leonardo & co Laughing Apoi şi subsemnatul a intrat în viaţa de adolescent cu un bagaj destul de consistent de înjurături şi cuvinte licenţioase pe care nu le-am învăţat de pe net... pentru simplul motiv că în anii '70 încă nu se inventase. vesel

Buuun... să mai vedem ce zice păsărica (nu-i cuvânt injurios, este expresie prezidenţială Very Happy) mai departe. Ci-că a adăugat că iniţiativa nu are ca scop limitarea criticilor aduse politicienilor (Doamne, dar cine s-ar fi gândit la aşa ceva?! Twisted Evil) şi nici cenzurarea Internetului. "Astea sunt nişte gogomănii, nu e vorba de aşa ceva", a precizat senatorul social-democrat, adăugând că o astfel de lege este necesară, de exemplu, pentru site-urile ziarelor şi ale agenţiilor de ştiri, care sunt accesate zilnic de zeci de mii de vizitatori şi unde apar foarte des injurii şi expresii obscene. Aaaaaa.... adică exact pentru ceea ce accesează frecvent ăla micu' de 6 ani, pe care trebuie să-l ferească de obscenităţi! raset

Articolul se încheie apoteotic: "Nu ştiu dacă va exista o structură astfel încât administratorii de site-uri să interzică folosirea obscenităţilor pe forumuri pentru că la momentul actual există mai multe variante de lucru. Dar scopul ar fi să se ajungă la autocenzură, iar sarcina asta să revină adminstratorilor de site-uri". Ce frumos! Ştiu că forumurile au în regulament astfel de prevederi. Însă mi-ar plăcea (bine, teoretic pentru că n-am eu ocazia să stau vreodată în faţa distinsei doamnei parlamentar Vasilescu) deci mi-ar plăcea să mă lămurească: ce expresie este obscenă: du-te-n mă-ta sau du-te-n p*** mă-tii. Că amândouă înseamnă exact acelaşi lucru. Laughing
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

GNR in Romania Empty Re: GNR in Romania

Mesaj  RocketQu33n Joi Aug 12, 2010 11:56 am

Anahoret a scris:Bon Jovi ar mai fi o astfel de formaţie, în opinia mea. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ceea ce mă deranjează este că toţi reeşapaţii au început să dea concerte la noi. De ce n-au venit când erau pe val? suspect
Măcar şi AC-DC! Dacă luau concertul mai în serios îşi dădeau duhul pe scenă. Angus Young să fi sărit un pic mai sus, făcea infact şi se întindea pe podea ca budinca! laugh

I'ar fi lasat Ceasca sa concerteze? scratch

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

GNR in Romania Empty Re: GNR in Romania

Mesaj  Anahoret Joi Aug 12, 2010 2:25 pm

RocketQu33n a scris:
Anahoret a scris:Bon Jovi ar mai fi o astfel de formaţie, în opinia mea. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ceea ce mă deranjează este că toţi reeşapaţii au început să dea concerte la noi. De ce n-au venit când erau pe val? suspect
Măcar şi AC-DC! Dacă luau concertul mai în serios îşi dădeau duhul pe scenă. Angus Young să fi sărit un pic mai sus, făcea infact şi se întindea pe podea ca budinca! laugh

I'ar fi lasat Ceasca sa concerteze? scratch
Ceaşcă nu, dar Ilici da!
Michael Jackson a venit la Bucureşti când era "pe val" şi "Dangerous" se vindea în draci. Aşa că... tease
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

GNR in Romania Empty Re: GNR in Romania

Mesaj  RocketQu33n Joi Aug 12, 2010 2:41 pm

Anahoret a scris:
RocketQu33n a scris:
Anahoret a scris:Bon Jovi ar mai fi o astfel de formaţie, în opinia mea. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ceea ce mă deranjează este că toţi reeşapaţii au început să dea concerte la noi. De ce n-au venit când erau pe val? suspect
Măcar şi AC-DC! Dacă luau concertul mai în serios îşi dădeau duhul pe scenă. Angus Young să fi sărit un pic mai sus, făcea infact şi se întindea pe podea ca budinca! laugh

I'ar fi lasat Ceasca sa concerteze? scratch
Ceaşcă nu, dar Ilici da!
Michael Jackson a venit la Bucureşti când era "pe val" şi "Dangerous" se vindea în draci. Aşa că... tease

Pai in '90 nu mai erau pe val Metallica, AC/DC, Iron Maiden si totusi au venit in Romania pe vremea lui liescu. Guns n' Roses erau si cica ar fi trebuit sa vina in Romania, dar nu s'au inteles la partea financiara.
Ca sa vina o trupa mare trebuie cineva sa'i cheme, nu vin ei de capul lor; le'ar fi si mult mai greu.

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

GNR in Romania Empty Re: GNR in Romania

Mesaj  delta Joi Aug 12, 2010 5:54 pm

RocketQu33n a scris:Ca sa vina o trupa mare trebuie cineva sa'i cheme, nu vin ei de capul lor
Să-i cheme?
Poate eventual... să-i plătească! Very Happy

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

GNR in Romania Empty Re: GNR in Romania

Mesaj  Anahoret Joi Aug 12, 2010 6:56 pm

RocketQu33n a scris:Pai in '90 nu mai erau pe val Metallica, AC/DC, Iron Maiden si totusi au venit in Romania pe vremea lui liescu. Guns n' Roses erau si cica ar fi trebuit sa vina in Romania, dar nu s'au inteles la partea financiara.
Ca sa vina o trupa mare trebuie cineva sa'i cheme, nu vin ei de capul lor; le'ar fi si mult mai greu.
Corect ce-ai spus! Atunci voiau să vină pe bani mulţi şi nu le-a dat nimeni. Acum au venit să facă o chetă pentru ieşirea la pensie! Măcar şi Madonna! Sunt curios câte turnee de succes o să mai facă! vesel
Timpul nu ocoleşte decât priamidele egiptene, Rocket! Pe noi, ăştiilalţi, ne rade! Very Happy

Stai că acum am citit cu atenţie: când au mai venit Metallica şi AC/DC în România în afară de anul ăsta? confused
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

GNR in Romania Empty Experimente pe oameni

Mesaj  Anahoret Joi Aug 12, 2010 7:57 pm

Postez doar titlul şi link-ul, fără comentarii.

Experimente medicale pe oameni, făcute de SUA

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

GNR in Romania Empty Re: GNR in Romania

Mesaj  Vizitato Joi Aug 12, 2010 8:10 pm

Anahoret a scris:Postez doar titlul şi link-ul, fără comentarii.

Experimente medicale pe oameni, făcute de SUA

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Dacă spun despre ceea ce am citit, despre ceea ce am auzit şi despre ceea ce simt, se va arăta cu degetul către mine, ca fiind una care trebuie internată de urgenţă.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

GNR in Romania Empty Re: GNR in Romania

Mesaj  delta Joi Aug 12, 2010 8:25 pm

Live a scris:
Anahoret a scris:Postez doar titlul şi link-ul, fără comentarii.

Experimente medicale pe oameni, făcute de SUA

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Dacă spun despre ceea ce am citit, despre ceea ce am auzit şi despre ceea ce simt, se va arăta cu degetul către mine, ca fiind una care trebuie internată de urgenţă.
Respectivul se fiind cine? Vreun medic de la serviciul de urgență? Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

GNR in Romania Empty Re: GNR in Romania

Mesaj  Armand Joi Aug 12, 2010 8:38 pm

Live a scris:
Anahoret a scris:Postez doar titlul şi link-ul, fără comentarii.

Experimente medicale pe oameni, făcute de SUA

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Dacă spun despre ceea ce am citit, despre ceea ce am auzit şi despre ceea ce simt, se va arăta cu degetul către mine, ca fiind una care trebuie internată de urgenţă.

Daca o sa cauti pe "pretenu'" Goagal wakeup project si ai rabdare sa urmaresti cele 48 de filmulete de acolo (cam 10 min. fiecare), poate ca o sa intelegi de ce spuneam ca ai avea multe de dezbatut cu fiica-mea...
Eu inca n-am apucat sa fac asta... si m-a rugat
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ... da' gasesc eu timp...
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

GNR in Romania Empty Re: GNR in Romania

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum