SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

protecția mediului... (p.s. din câte se pare e mai degrabă vorba de mediul de afaceri)

In jos

protecția mediului... (p.s. din câte se pare e mai degrabă vorba de mediul de afaceri) Empty protecția mediului... (p.s. din câte se pare e mai degrabă vorba de mediul de afaceri)

Mesaj  delta Lun Mar 04, 2013 5:40 pm

huiui! ce formule complexe au creat ăștia pentru a calcula valoarea timbrului de mediu băgat pe gâtul șoferilor... vesel
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

protecția mediului... (p.s. din câte se pare e mai degrabă vorba de mediul de afaceri) Empty Re: protecția mediului... (p.s. din câte se pare e mai degrabă vorba de mediul de afaceri)

Mesaj  delta Lun Mar 04, 2013 5:42 pm

mă rog, văd că link-ul ăla nu funcționează...
poate ăsta e totuși valabil: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
(de verificat Monitorul Oficial de la Partea I)

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

protecția mediului... (p.s. din câte se pare e mai degrabă vorba de mediul de afaceri) Empty Re: protecția mediului... (p.s. din câte se pare e mai degrabă vorba de mediul de afaceri)

Mesaj  delta Mier Dec 18, 2013 5:21 pm

pesediștii ăștia sunt și cretini...  laugh 
deci, s-au gândit la sfârșitul anului 2009 să comaseze institutele de cercetare de sub egida ministerului mediului, chestie pe care a și pus-o în practică (ex-viceprimarul constănțean) nemernicinschi
apoi, la sfârșitul anului trecut au decis ca institutul rezultat să îl arunce în brațele ministerului educației, chestie pe care a pus-o-n practică plumbuita
lunile precedente plumbuita punea la cale procedura prin care să scape și de agențiile de mediu (pe alea județene să le treacă la consiliile județene, pe aia de la bucurești să o bage-n minister, ca direcție sau compartiment)
iar acum, după ce ministerul a rămas fără institute de cercetare și e pe cale să scape de agențiile de mediu, pesedioții se gândesc să treacă muzeul antipa de la cultură la ministerul mediului...  laugh 

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

protecția mediului... (p.s. din câte se pare e mai degrabă vorba de mediul de afaceri) Empty Re: protecția mediului... (p.s. din câte se pare e mai degrabă vorba de mediul de afaceri)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum