SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

pupa-m-ai în blog

+6
Dracu' gol
ENKI
Armand
Anahoret
lolo
delta
10 participanți

Pagina 3 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

pupa-m-ai în blog - Pagina 3 Empty Re: pupa-m-ai în blog

Mesaj  baso Mier Noi 24, 2010 1:50 pm

delta a scris:
baso a scris:
delta a scris: Shocked
S-a încris pe blog o contabilă... confused
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Desigur și asta-i sensibilă și poetă de felul ei, ca mai toate blogărițele... laugh

Asta este o blogăriță cu bloguri proaspete , din 11.11.2010. Nu are vechime prin blogosfera ...
Aha... Suspect și printre primele ei griji după aterizare pe blogosferă era fix să mă pupe-n blog... Laughing
Te-o fi gasit, intamplator , be blogrollul vreunuia din blogosfera suspect Dupa perioada lor crizare maxima , gibonii virtuali s-au linistit si nu mai au chef de injuraturi prin blogul tau.

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pupa-m-ai în blog - Pagina 3 Empty Re: pupa-m-ai în blog

Mesaj  delta Mier Noi 24, 2010 1:54 pm

baso a scris:Dupa perioada lor crizare maxima , gibonii virtuali s-au linistit si nu mai au chef de injuraturi prin blogul tau.
Păi, nici nu prea am mai pus pe acolo comentarii legate de forumuri sau forumiști...
Cel mai recent o fi ăla legat de ce au scris pe la blogul lui vlad_simulant, dar anterior ăstuia cred că doar legat de irealitatea am scris în urmă cu vreo jumătate de an... sau un an... scratch

P.S. Mă rog, este pe acolo (undeva pe dreapta) și desfășurătorul cu subiectele pe luni, așa că se poate găsi la o adică.

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pupa-m-ai în blog - Pagina 3 Empty Re: pupa-m-ai în blog

Mesaj  delta Mier Dec 15, 2010 3:42 pm

delta a scris:N-am pus nici-un mesaj de o lună, deci... iar a crescut ratingu' ! veselie

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
mda, același fenomen: n-am scris de o grămadă de timp, deci a mai crescut ratingu'. surprised

Și văd că a apărut și "urmăritorul" nr. 63... Very Happy

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pupa-m-ai în blog - Pagina 3 Empty Re: pupa-m-ai în blog

Mesaj  delta Mier Dec 22, 2010 2:53 pm

surprised

Buna Ziua!
Eu sunt Vlad, unul dintre membri Radio Whisper - un radio antimanele dedicat bloggerilor şi nu numai.
Am găsit întâmplător blogul tău, am citit câteva articole şi nu am vrut să ies înainte să te felicit – mi-a plăcut mult ce am găsit aici. Am fost atras de subiectele interesante si de originalitatea articolelor. Felicitari ! Noi promovăm la radio diferite articole ale bloggerilor, iar azi am promovat un articol de-al tău; am specificat sursa articolului şi am deschis şi un subiect pe baza acestuia. Dacă doresti, poţi să ne recomanzi orice articol, iar noi îl vom promova.
Ne-ar face plăcere să ştim că ai dori să ne susţii în acest proiect de radio şi să accepţi o eventuală colaborare.
M-am gândit aşadar să vin cu o propunere:
Pe Radio Whisper se difuzează toate genurile de muzică, exceptând manele şi piese necenzurate. Avem şi câteva emisiuni, ştiri etc. Ne-am propus să realizăm un proiect mare, iar pentru asta avem nevoie de susţinerea şi ajutorul tău şi al celorlalţi colegi bloggeri. Dorim să creăm o echipă cât mai complexă de oameni cu un talent aparte şi m-am gândit că poate ai vrea sa ni te alături şi să colaborăm (binenţeles, pe unul dintre domeniile care îţi place). Dorim de asemenea să îţi acordăm un scurt interviu. Pentru noi sunt importante ideile şi modul de a gândi al bloggerilor şi al ascultatorilor noştri.
Îti multumesc pentru timpul acordat, iar acum îti propun sa adaugi linkul sau bannerul nostru pe blogul tău şi să ne dai add la id-ul asculta.whisper sau un e-mail, tot la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], pentru a discuta mai multe.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Multumesc,
Cu stimă Vlad!

( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pupa-m-ai în blog - Pagina 3 Empty Re: pupa-m-ai în blog

Mesaj  RocketQu33n Mier Dec 22, 2010 2:56 pm

Sa nu fie doar un pretext pentru reclama... Te trezesti ca si ceilalti nspe mii de bloggeri au primit acelasi mesaj. Laughing

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pupa-m-ai în blog - Pagina 3 Empty Re: pupa-m-ai în blog

Mesaj  delta Mier Dec 22, 2010 2:58 pm

RocketQu33n a scris:Sa nu fie doar un pretext pentru reclama... Te trezesti ca si ceilalti nspe mii de bloggeri au primit acelasi mesaj. Laughing
Sau o fi vrând să vadă (pe baza IP-ului) din ce localitate postez...
Yo aș fi interesat oare cât este remunerația pentru a colabora cu ei?
Că dacă-i post comerical, doar nu se așteaptă la voluntariat... Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pupa-m-ai în blog - Pagina 3 Empty Re: pupa-m-ai în blog

Mesaj  RocketQu33n Mier Dec 22, 2010 3:10 pm

delta a scris:
RocketQu33n a scris:Sa nu fie doar un pretext pentru reclama... Te trezesti ca si ceilalti nspe mii de bloggeri au primit acelasi mesaj. Laughing
Sau o fi vrând să vadă (pe baza IP-ului) din ce localitate postez...
Yo aș fi interesat oare cât este remunerația pentru a colabora cu ei?
Că dacă-i post comerical, doar nu se așteaptă la voluntariat... Laughing

La ce i-ar folosi sa stie din ce localitate postezi? Nu prea cred ca acesta era scopul, cred ca mai degraba reclama, altfel de ce sa se grabeasca sa mentioneze din start banner-ul?
Daca-s la inceput, eu zic sa te astepti la a presta munca patriotica. Laughing


Ultima editare efectuata de catre RocketQu33n in Mier Dec 22, 2010 3:24 pm, editata de 1 ori

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pupa-m-ai în blog - Pagina 3 Empty Re: pupa-m-ai în blog

Mesaj  baso Mier Dec 22, 2010 3:17 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] raset

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pupa-m-ai în blog - Pagina 3 Empty Re: pupa-m-ai în blog

Mesaj  Anahoret Mier Dec 22, 2010 3:25 pm

delta a scris:Că dacă-i post comerical, doar nu se așteaptă la voluntariat... Laughing
După mesajul trimis... eu cred că exact la asta se aşteaptă! raset

EDITARE:
O chestie "tehnică": din poziţia lui, el este cel care ia interviul iar tu eşi cel care acordă interviul. vesel
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

pupa-m-ai în blog - Pagina 3 Empty felicitari , esti promovat :)

Mesaj  Vasile Mier Dec 22, 2010 6:55 pm

delta a scris: surprised

Buna Ziua!
Eu sunt Vlad, unul dintre membri Radio Whisper - un radio antimanele dedicat bloggerilor şi nu numai.
Am găsit întâmplător blogul tău, am citit câteva articole şi nu am vrut să ies înainte să te felicit – mi-a plăcut mult ce am găsit aici. Am fost atras de subiectele interesante si de originalitatea articolelor. Felicitari ! Noi promovăm la radio diferite articole ale bloggerilor, iar azi am promovat un articol de-al tău; am specificat sursa articolului şi am deschis şi un subiect pe baza acestuia. Dacă doresti, poţi să ne recomanzi orice articol, iar noi îl vom promova.
Ne-ar face plăcere să ştim că ai dori să ne susţii în acest proiect de radio şi să accepţi o eventuală colaborare.
M-am gândit aşadar să vin cu o propunere:
Pe Radio Whisper se difuzează toate genurile de muzică, exceptând manele şi piese necenzurate. Avem şi câteva emisiuni, ştiri etc. Ne-am propus să realizăm un proiect mare, iar pentru asta avem nevoie de susţinerea şi ajutorul tău şi al celorlalţi colegi bloggeri. Dorim să creăm o echipă cât mai complexă de oameni cu un talent aparte şi m-am gândit că poate ai vrea sa ni te alături şi să colaborăm (binenţeles, pe unul dintre domeniile care îţi place). Dorim de asemenea să îţi acordăm un scurt interviu. Pentru noi sunt importante ideile şi modul de a gândi al bloggerilor şi al ascultatorilor noştri.
Îti multumesc pentru timpul acordat, iar acum îti propun sa adaugi linkul sau bannerul nostru pe blogul tău şi să ne dai add la id-ul asculta.whisper sau un e-mail, tot la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], pentru a discuta mai multe.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Multumesc,
Cu stimă Vlad!

( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )
acesta fiind un mesaj automat Smile .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

pupa-m-ai în blog - Pagina 3 Empty Re: pupa-m-ai în blog

Mesaj  Anahoret Mier Dec 22, 2010 7:03 pm

Ala Lipsit de Acces a scris:acesta fiind un mesaj automat Smile .
Corect! Dar a fost generat de oareşce umanoizi! raset
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

pupa-m-ai în blog - Pagina 3 Empty Re: pupa-m-ai în blog

Mesaj  delta Mier Dec 22, 2010 7:31 pm

Anahoret a scris:
delta a scris:Că dacă-i post comerical, doar nu se așteaptă la voluntariat... Laughing
După mesajul trimis... eu cred că exact la asta se aşteaptă! raset

EDITARE:
O chestie "tehnică": din poziţia lui, el este cel care ia interviul iar tu eşi cel care acordă interviul. vesel
Yo? Acord draq!
Prima dată să-mi spună câți bani dă pentru a pregăti un material pentru o emisiune și după aia eventual mă gândesc dacă rentează sau nu...
Apropo de emisiuni, acum mă uitam pe TVR 1 la ceva știre în care tâmpitul de băsist tapalabă de pe hoț nou dădea ceva interviu că francezii probabil nu cârâiau în legătură cu intrarea României în "spațiul Schengen" dacă le-ar fi fost acceptată oferta din 2008 în legătură cu investițiile în unitățile 3 și 4 de la Cernavodă... și yo ieri noaptea la 10 și jumătate am terminat de tipărit raportul pentru studiul de impact pe perioada septembrie - noiembrie pentru fix acele două unități. scratch

P.S. Azi am fost la ședința de avizare prezidată de subsecretarul de stat de la ARBDD a două rapoarte pe care le-am depus zilele astea... așa că în sfârșit am pus punct la un proiect, dar mâine am de finalizat un raport la un proiect cu Ministerul de Finanțe... dacă scap viu în perioada asta din grămada de rapoarte, sper ca măcar de revelion să dorm 8 ore. oaie
Nu pot să-i înțeleg pe ăia care pleacă nici-nu-contează-unde cu ocazia diferitelor sărbători oficiale. Yo abia aștept să primesc o zi sau două libere ca să nu mă mai trezesc la 5 jumate dimineața (ca să ajung cât mai repede la serviciu) după ce m-am culcat la miezul nopții... suspect

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pupa-m-ai în blog - Pagina 3 Empty Re: pupa-m-ai în blog

Mesaj  RocketQu33n Mier Dec 22, 2010 7:35 pm

delta a scris:
Nu pot să-i înțeleg pe ăia care pleacă nici-nu-contează-unde cu ocazia diferitelor sărbători oficiale. Yo abia aștept să primesc o zi sau două libere ca să nu mă mai trezesc la 5 jumate dimineața (ca să ajung cât mai repede la serviciu) după ce m-am culcat la miezul nopții... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Zi mersi ca n-ai garzi de facut! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pupa-m-ai în blog - Pagina 3 Empty da , un programator a facut un program de trimis mesaje automate

Mesaj  Vasile Mier Dec 22, 2010 7:46 pm

Anahoret a scris:
Ala Lipsit de Acces a scris:acesta fiind un mesaj automat Smile .
Corect! Dar a fost generat de oareşce umanoizi! raset

si aia de la radio-nu-stiu-cum folosesc respectivul program . Mesajul ala e generat de umanoizi exact ca botii din jocuri . E asa de real ca-ti vine sa vorbesti cu ei lol! lol!

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

pupa-m-ai în blog - Pagina 3 Empty Re: pupa-m-ai în blog

Mesaj  (Still a)Live Mier Dec 22, 2010 10:32 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
(Still a)Live
(Still a)Live
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri

Mesaje : 3285
Data de inscriere : 29/10/2010
Varsta : 49
Localizare : SulfCity

Sus In jos

pupa-m-ai în blog - Pagina 3 Empty Re: pupa-m-ai în blog

Mesaj  delta Lun Ian 31, 2011 8:24 pm

hehe... laugh
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pupa-m-ai în blog - Pagina 3 Empty Re: pupa-m-ai în blog

Mesaj  delta Joi Feb 10, 2011 10:39 am

Hopa!
Adică dacă am scris ceva legat de iecologiști din presă... a crescut cu 2% ratingu' blogului ZăList? Suspect

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pupa-m-ai în blog - Pagina 3 Empty Re: pupa-m-ai în blog

Mesaj  delta Mar Feb 15, 2011 12:31 pm

Laughing
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pupa-m-ai în blog - Pagina 3 Empty Re: pupa-m-ai în blog

Mesaj  baso Mar Feb 15, 2011 12:55 pm

delta a scris: Laughing
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Păi, ăla care a redactat acea parte a caietului de sarcini a stabilit că "observatorii vor observa si vor asculta timp de 5 minute cu folosirea unei lanterne puternice cu spot focalizat (1000000candela) pentru a căuta alte posibile păsări".
Deci 1 milion de candela va avea acel bec.
Știți care este efectul acelui bec?
La acea putere, dacă aprinzi lanterna, ia foc foaia de hârtie ținută în raza spotului luminos.
Pe baza acestui aspect am înțeles două detalii vizate indirect de fraza citată:
1. observatorii vor asculta în timp ce folosesc lanterna deoarece păsările vor țipa (alea mazochiste, de plăcere) când cade pe ele acea undă puternică;
2. cu ajutorul acelui dispozitiv păsările vor fi marcate prin prăjire, în loc să fie folosită metoda greoaie a inelărilor.

Noroc cu explicatiile tale. Laughing Eu am priceput ca observatorii vor asculta timp de 5 minute cu lanterna cu spot focalizat Si eram foarte nedumerita ca ce drac de lanterna este aia, audio/video? Si ma intrebam ca de ce fix 5 minute si nu mai mult sau mai putin? Laughing

Cu alte cuvinte...daca focalizezi lanterna aia pe o pasariche , dupa 5 minute poti sa o consumi ? funny

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pupa-m-ai în blog - Pagina 3 Empty Re: pupa-m-ai în blog

Mesaj  delta Mar Feb 15, 2011 1:28 pm

baso a scris:Si ma intrebam ca de ce fix 5 minute si nu mai mult sau mai putin? Laughing
Pe de o parte din cauză că "termină" foarte rapid acumulatorii și pe teren nu poți umbla cu un camion de baterii reîncărcabile... Laughing
Pe de altă, parte este vorba de o lumină extrem de puternică în toiul nopții și nici păsările nu sunt în halul ăla de proaste încât să n-o ușchească rapid din zona unde-i o feerie ca la decernarea premiilor Oscar. veselie
Așa că trebuie să iei pauză... să aștepți până se mai răcește aparatul și până se liniștesc păsările în așa măsură încât să îndrăznească să-și reia migrația nocturnă.

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pupa-m-ai în blog - Pagina 3 Empty Re: pupa-m-ai în blog

Mesaj  baso Mar Feb 15, 2011 2:05 pm

delta a scris:
Așa că trebuie să iei pauză... să aștepți până se mai răcește aparatul și până se liniștesc păsările în așa măsură încât să îndrăznească să-și reia migrația nocturnă.

Yo ma gandeam ca le agita si fripturesc ,cu lanterna minune, p'alea care dorm, cu ciocu-n pene Laughing P'alea care zboara , le streseaza cu sos-uri (morse) de la distantza ? laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pupa-m-ai în blog - Pagina 3 Empty Re: pupa-m-ai în blog

Mesaj  delta Mier Feb 16, 2011 1:57 pm

hehe, țeapă! veselie

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pupa-m-ai în blog - Pagina 3 Empty Re: pupa-m-ai în blog

Mesaj  baso Mier Feb 16, 2011 1:58 pm

Pentru ca mi-e lene sa fac alte combinatii , si mai subtile, zic ca :
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

PS. Fripturisti, manca-vi-ati ...lanterna marca phoula bine

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pupa-m-ai în blog - Pagina 3 Empty Re: pupa-m-ai în blog

Mesaj  baso Mier Feb 16, 2011 2:12 pm

delta a scris:hehe, țeapă! veselie

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Probabil ca unii ar fi tentatiz sa exploateze sicronicitatea Laughing Sincer, mi se falafaie penele ...de dixtractzie Laughing

Cert este faptul ca o anume tanti, Dominique , a simtzit nevoia sa se simta Phoula laugh Doar o USLasa idioata putea sa pup' n blog...in halul asta laugh

Cu cele mai bune sentimente,
Dominique Guillard

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pupa-m-ai în blog - Pagina 3 Empty Re: pupa-m-ai în blog

Mesaj  delta Vin Feb 18, 2011 9:31 am

Încă unul în căutare de fraieri? Laughing

Paul Pokorny spunea...

Ciao, te-ar interesa sa participi la un concurs pentru bloggeri? Castigatorii au premii in bani, iar toti participantii primesc promovare.

Detalii aici: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
18 februarie 2011, 09:29

( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Cică premiul cel mare este de... 3 euro! laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pupa-m-ai în blog - Pagina 3 Empty Re: pupa-m-ai în blog

Mesaj  delta Joi Feb 24, 2011 7:20 pm

Dacă menopauzista și lu' cacamaca insistă să manufactureze "dovezi" despre faptul că aveam treabă (și mică, și mare Laughing ) cu securitatea (probabil pe vremea când eram la grădiniță sau preșcolar), păi m-am gândit să postez ceva material cu referire la securiști:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pupa-m-ai în blog - Pagina 3 Empty nu-ti place cu securistii , nu ?

Mesaj  Vasile Joi Feb 24, 2011 7:22 pm

delta a scris:Dacă menopauzista și lu' cacamaca insistă să manufactureze "dovezi" despre faptul că aveam treabă (și mică, și mare Laughing ) cu securitatea (probabil pe vremea când eram la grădiniță sau preșcolar), păi m-am gândit să postez ceva material cu referire la securiști:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Laughing
Deltoiule , esti constient ca ai participat la talibanizarea astora ? Lucaman era un individ ok ... acum au luat-o razna cu totii , rau de tot . Pe bune , daca cineva vroia sa faca un experiment , asa il conducea , ca pe RTv . Pe mine m-au uimit .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

pupa-m-ai în blog - Pagina 3 Empty Re: pupa-m-ai în blog

Mesaj  delta Joi Feb 24, 2011 7:31 pm

Vasile a scris:Deltoiule , esti constient ca ai participat la talibanizarea astora ?
M-ai văzut pe mine dând vreo replică la tâmpeniile pe care le debitează ei pe acolo despre legături cu Patriciu, Voiculescu, Bittner, securitate și alte aberații similare? scratch
Din partea mea pot săracii să stea și-n limbă că oricum nu răspund la provocările alea făcute pe modelul celor din perioada stalinistă și am suficientă treabă la birou cu nenorocitele de hărți necesare raportărilor către Comisia Europeană despre starea speciilor vizate de reglementările de nivel UE.


delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pupa-m-ai în blog - Pagina 3 Empty Re: pupa-m-ai în blog

Mesaj  delta Joi Feb 24, 2011 7:34 pm

Uite una dintre ele (modificată puțin pentru ceva grup de discuții):
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pupa-m-ai în blog - Pagina 3 Empty hai hai

Mesaj  Vasile Joi Feb 24, 2011 7:39 pm

delta a scris:
Vasile a scris:Deltoiule , esti constient ca ai participat la talibanizarea astora ?
M-ai văzut pe mine dând vreo replică la tâmpeniile pe care le debitează ei pe acolo despre legături cu Patriciu, Voiculescu, Bittner, securitate și alte aberații similare? scratch
Din partea mea pot săracii să stea și-n limbă că oricum nu răspund la provocările alea făcute pe modelul celor din perioada stalinistă și am suficientă treabă la birou cu nenorocitele de hărți necesare raportărilor către Comisia Europeană despre starea speciilor vizate de reglementările de nivel UE.

stii bine ca i-ai terminat psihic .In fine , isi merita soarta . Stii ce e amuzant ? Ca forumul a luat-o razna datorita in principal tie da' uite ce interesante transformari Smile .
PS : ce idiot esti sa ii ajuti sa-ti scurme dupa viata personala . Da' si eu care i-am confundat Smile .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

pupa-m-ai în blog - Pagina 3 Empty Re: pupa-m-ai în blog

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum