SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

biserici

+10
baso
(Still a)Live
ENKI
Vasile
RocketQu33n
Anahoret
Armand
Dracu' gol
lolo
delta
14 participanți

Pagina 2 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

biserici - Pagina 2 Empty Re: biserici

Mesaj  Anahoret Mar Iun 15, 2010 11:21 pm

RocketQu33n a scris:Nu stiu sa se fi dezis; cert e ca i'a ascultat predicile timp de 20 de ani...
Din câte-mi aduc aminte, în campanie a fost ceva între Obama şi popa la care se spovedea (cred că Taina Spovedaniei se practică şi la catolici sau protestanţi, ce-o fi Obama). Şi era ceva cu tentă rasistă... din partea popii. N-am fost foarte atent atunci, pentru că nu mă interesa subiectul. Ideea este că mie mi s-a părut a fi în direcţie opusă faţă de ce ai scris tu: adică popa i-ar fi luat în tărbacă pe negri.
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

biserici - Pagina 2 Empty Re: biserici

Mesaj  delta Mier Iun 16, 2010 6:16 pm

Anahoret a scris:Din câte-mi aduc aminte, în campanie a fost ceva între Obama şi popa la care se spovedea (cred că Taina Spovedaniei se practică şi la catolici sau protestanţi, ce-o fi Obama).
Yo aş fi zis că-i musulman... Very Happy

Anahoret a scris:Şi era ceva cu tentă rasistă... din partea popii. N-am fost foarte atent atunci, pentru că nu mă interesa subiectul. Ideea este că mie mi s-a părut a fi în direcţie opusă faţă de ce ai scris tu: adică popa i-ar fi luat în tărbacă pe negri.
S-o fi săturat de pretenţia tuciuriilor de a fi consideraţi albi ca varul. Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

biserici - Pagina 2 Empty Re: biserici

Mesaj  Vizitato Joi Iun 17, 2010 12:04 pm

Anahoret a scris:
RocketQu33n a scris:Nu stiu sa se fi dezis; cert e ca i'a ascultat predicile timp de 20 de ani...
Din câte-mi aduc aminte, în campanie a fost ceva între Obama şi popa la care se spovedea (cred că Taina Spovedaniei se practică şi la catolici sau protestanţi, ce-o fi Obama). Şi era ceva cu tentă rasistă... din partea popii. N-am fost foarte atent atunci, pentru că nu mă interesa subiectul. Ideea este că mie mi s-a părut a fi în direcţie opusă faţă de ce ai scris tu: adică popa i-ar fi luat în tărbacă pe negri.

Inseamna ca nu vorbim de acelasi popa. Dar de ce s'ar fi spovedit Obama la un rasist? scratch

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

biserici - Pagina 2 Empty Re: biserici

Mesaj  delta Joi Iun 17, 2010 6:28 pm

RocketQu33n a scris:
Anahoret a scris:
RocketQu33n a scris:Nu stiu sa se fi dezis; cert e ca i'a ascultat predicile timp de 20 de ani...
Din câte-mi aduc aminte, în campanie a fost ceva între Obama şi popa la care se spovedea (cred că Taina Spovedaniei se practică şi la catolici sau protestanţi, ce-o fi Obama). Şi era ceva cu tentă rasistă... din partea popii. N-am fost foarte atent atunci, pentru că nu mă interesa subiectul. Ideea este că mie mi s-a părut a fi în direcţie opusă faţă de ce ai scris tu: adică popa i-ar fi luat în tărbacă pe negri.

Inseamna ca nu vorbim de acelasi popa. Dar de ce s'ar fi spovedit Obama la un rasist? scratch
Probabil s-o fi dus la ceva instituţie pe al cărei frontispiciu scria "biserică", nu "sediul partidului fascist"... veselie

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

biserici - Pagina 2 Empty Re: biserici

Mesaj  Anahoret Joi Iun 17, 2010 8:21 pm

RocketQu33n a scris:Inseamna ca nu vorbim de acelasi popa. Dar de ce s'ar fi spovedit Obama la un rasist? scratch
Posibil să vorbim de popi diferiţi. Dacă nu am să uit, în week-end am că caut pe net; trebuie să mai fie nişte urme de campanie([Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine])... dar este de luat în calcul şi ce a scris Delta! vesel
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

biserici - Pagina 2 Empty Re: biserici

Mesaj  Vizitato Joi Iun 17, 2010 10:12 pm

delta a scris:Probabil s-o fi dus la ceva instituţie pe al cărei frontispiciu scria "biserică", nu "sediul partidului fascist"... veselie

Haha, tu radeai de evrei. vesel


Vizitato
Vizitator


Sus In jos

biserici - Pagina 2 Empty Re: biserici

Mesaj  Vizitato Joi Iun 17, 2010 10:19 pm

delta a scris:Probabil s-o fi dus la ceva instituţie pe al cărei frontispiciu scria "biserică", nu "sediul partidului fascist"... veselie

Imi aduc aminte de un meci de box intre un neamt si un american de culoare. Neamtul fusese batut de american... pacat ca n'a fost filmat Hitler cand i'a fost dovedita validitatea teoriilor sale privind rasa ariana. Laughing

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

biserici - Pagina 2 Empty Re: biserici

Mesaj  delta Vin Iun 18, 2010 6:44 am

RocketQu33n a scris:Imi aduc aminte de un meci de box intre un neamt si un american de culoare. Neamtul fusese batut de american... pacat ca n'a fost filmat Hitler cand i'a fost dovedita validitatea teoriilor sale privind rasa ariana. Laughing
Teoriile lui Hitler? Shocked
Habar n-am dacă o fi avut sau nu teorii de-ale lui, însă o idee sigur a avut: de a rări puţin în primul rând evreii, apoi ţiganii şi restul, pe terenurile pe care apoi să le colonizeze cu nemţi.
De fapt, evreii fac în prezent la fel, dar măcar au atâta minte să nu construiască şi crematorii în locurile de exterminare a ne-evreilor.
Nu de alta, dar ar fi cea mai mare ironie a sorţii din istoria umanităţii dacă evreii ar şi arde musulmanii pe care-i decimează sistematic. veselie

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

biserici - Pagina 2 Empty Re: biserici

Mesaj  Vizitato Vin Iun 18, 2010 7:36 am

delta a scris:
RocketQu33n a scris:Imi aduc aminte de un meci de box intre un neamt si un american de culoare. Neamtul fusese batut de american... pacat ca n'a fost filmat Hitler cand i'a fost dovedita validitatea teoriilor sale privind rasa ariana. Laughing
Teoriile lui Hitler? Shocked
Habar n-am dacă o fi avut sau nu teorii de-ale lui, însă o idee sigur a avut: de a rări puţin în primul rând evreii, apoi ţiganii şi restul, pe terenurile pe care apoi să le colonizeze cu nemţi.
De fapt, evreii fac în prezent la fel, dar măcar au atâta minte să nu construiască şi crematorii în locurile de exterminare a ne-evreilor.
Nu de alta, dar ar fi cea mai mare ironie a sorţii din istoria umanităţii dacă evreii ar şi arde musulmanii pe care-i decimează sistematic. veselie

La ce alta reactie sa ma astept din partea unui mioritic al carui presedinte este considerat barbat adevarat fiindca injura, loveste copii si jigneste minoritarii? Laughing

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

biserici - Pagina 2 Empty Re: biserici

Mesaj  delta Vin Iun 18, 2010 7:38 am

RocketQu33n a scris:La ce alta reactie sa ma astept din partea unui mioritic al carui presedinte este considerat barbat adevarat fiindca injura, loveste copii si jigneste minoritarii? Laughing
Înseamnă că din mesajele mele ai tras concluzia că-s un mare fan Băse... veselie

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

biserici - Pagina 2 Empty Re: biserici

Mesaj  Vizitato Vin Iun 18, 2010 7:53 am

Pai, nu trebuie sa fii fan Base, e suficient sa locuiesti intr'o tara in care asta e mentalitatea si in care reactia la evenimente precum acesta



sa fie ca cea a palestinienilor din Gaza.



Asa le trebuie israelienilor, daca ii tin inchisi ca intr'o cusca. Ma intreb si eu daca evreii chiar n'au lucruri mai bune de facut decat sa cheltuiasca milioane de dolari pe armament si sa bombardeze diverse case prin Gaza sau Liban. Rolling Eyes


Ultima editare efectuata de catre RocketQu33n in Vin Iun 18, 2010 8:07 am, editata de 1 ori

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

biserici - Pagina 2 Empty Re: biserici

Mesaj  delta Vin Iun 18, 2010 8:00 am

RocketQu33n a scris:Pai, nu trebuie sa fii fan Base, e suficient sa locuiesti intr'o tara in care asta e mentalitatea si in care reactia la evenimente precum acesta sa fie ca cea a palestinienilor din Gaza.
Habar n-am ce fac ăia prin Orientul Mijlociu, dar partea bună este că nu mă interesează... Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

biserici - Pagina 2 Empty Re: biserici

Mesaj  Vizitato Vin Iun 18, 2010 8:20 am

Pai, unii vor cu tot dinadinsul sa moara si isi primesc binecuvantarea chiar de la mama, dupa cum se va vedea aici. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Nu inteleg de ce trebuie sa'i traga si pe evrei dupa ei... probabil pentru ca au "exercitiul" din trecut.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

biserici - Pagina 2 Empty Re: biserici

Mesaj  delta Vin Iun 18, 2010 9:00 am

RocketQu33n a scris:Nu inteleg de ce trebuie sa'i traga si pe evrei dupa ei...
S-o fi inspirat din tradiția multimilenară a ălora... vesel

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

biserici - Pagina 2 Empty Re: biserici

Mesaj  Armand Dum Aug 22, 2010 10:01 am

Azi nășesc. La catedrala timișoreană, așadar... într-un lăcaș cu o anume încărcătură spirituală...
Din păcate, interesându-mă de obligațiile mele de nașă, financiare și privitoare la ritualuri, n-am putut obține decât o avertizare: să fiu atentă să nu mă jumulească popii!

Tristă intermediere între om și Dumnezeu!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

biserici - Pagina 2 Empty Re: biserici

Mesaj  Anahoret Dum Aug 22, 2010 10:09 am

Armand a scris:Tristă intermediere între om și Dumnezeu! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Din păcate cam asta este.
Dar merită să fii naşă! Very Happy
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

biserici - Pagina 2 Empty Re: biserici

Mesaj  Armand Dum Aug 22, 2010 10:13 am

Anahoret a scris:Din păcate cam asta este.
Dar merită să fii naşă! Very Happy

Eh... e un nepot care, de mic, își dorea să-mi spună „nașa” pe bune (am botezat-o doar pe soră-sa, nu și pe el, pentru a potoli niște orgolii de familie! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ). Altfel... dă-o-ncolo... în ultima vreme nășesc într-o veselie...
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

biserici - Pagina 2 Empty Re: biserici

Mesaj  delta Dum Aug 22, 2010 10:15 am

Armand a scris:Azi nășesc.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Iar? confused
Că parcă ai mai nășit în urmă cu vreo patru luni, când încercai să-mi bagi în ochi țâțele uneia dolofănele îmbrăcată-n galben... scratch

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

biserici - Pagina 2 Empty Re: biserici

Mesaj  delta Dum Aug 22, 2010 10:16 am

Armand a scris:
Anahoret a scris:Din păcate cam asta este.
Dar merită să fii naşă! Very Happy

Eh... e un nepot care, de mic, își dorea să-mi spună „nașa” pe bune (am botezat-o doar pe soră-sa, nu și pe el, pentru a potoli niște orgolii de familie! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ). Altfel... dă-o-ncolo... în ultima vreme nășesc într-o veselie...
Mda, rutina duce la bagatelizarea unui/unei act/cuvânt/idei/aspect etc.

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

biserici - Pagina 2 Empty Re: biserici

Mesaj  Armand Dum Aug 22, 2010 10:19 am

delta a scris:
Armand a scris:Azi nășesc.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Iar? confused
Că parcă ai mai nășit în urmă cu vreo patru luni, când încercai să-mi bagi în ochi țâțele uneia dolofănele îmbrăcată-n galben... scratch

Mdah... ai dreptate... tocmai mă lamentam... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Numai că ăla era botez, asta e o cununie cu ceva pretenții. Că de-aia-mi permit anul ăsta doar 5 zile la mare, cu ocazia congresului învățătorilor, la preț de criză!

P.S. Nu aveam niciun dubiu că vei rămâne marcat de țâțele celei în galben... de-aia ți-am și făcut bucuria cu pozele!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

biserici - Pagina 2 Empty Re: biserici

Mesaj  Dracu' gol Dum Aug 22, 2010 11:38 am

Armand a scris:Tristă intermediere între om și Dumnezeu! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Macar Dracu' nu cere şpagă... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

biserici - Pagina 2 Empty Re: biserici

Mesaj  Armand Dum Aug 22, 2010 11:42 am

Dracu' gol a scris:
Armand a scris:Tristă intermediere între om și Dumnezeu! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Macar Dracu' nu cere şpagă... raset

Ba cere, dreaqule! SUFLETUL!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

biserici - Pagina 2 Empty Re: biserici

Mesaj  Dracu' gol Dum Aug 22, 2010 11:46 am

Armand a scris:Ba cere, dreaqule! SUFLETUL!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ba nu-l cere, bre... Il ofera fraieru' gratis... veselie
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

biserici - Pagina 2 Empty Re: biserici

Mesaj  Armand Dum Aug 22, 2010 11:48 am

Dracu' gol a scris:
Armand a scris:Ba cere, dreaqule! SUFLETUL!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ba nu-l cere, bre... Il ofera fraieru' gratis... veselie

... ca tot sunt la moda donatiile!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

biserici - Pagina 2 Empty Re: biserici

Mesaj  Dracu' gol Dum Aug 22, 2010 11:54 am

Armand a scris:... ca tot sunt la moda donatiile!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dracu' doar se duce sa colecteze bonusu'... raset

P.S. Good things happen to those who wait... veselie
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

biserici - Pagina 2 Empty Re: biserici

Mesaj  Armand Dum Aug 22, 2010 12:10 pm

Dracu' gol a scris:
Armand a scris:... ca tot sunt la moda donatiile!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dracu' doar se duce sa colecteze bonusu'... raset

P.S. Good things happen to those who wait... veselie

Dijaba falfai din gene... nu-ti aduc nimik de la nunta! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Pa-pa! See ya... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

biserici - Pagina 2 Empty Re: biserici

Mesaj  delta Dum Aug 22, 2010 1:00 pm

Armand a scris:
delta a scris:
Armand a scris:Azi nășesc.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Iar? confused
Că parcă ai mai nășit în urmă cu vreo patru luni, când încercai să-mi bagi în ochi țâțele uneia dolofănele îmbrăcată-n galben... scratch

Mdah... ai dreptate... tocmai mă lamentam... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Numai că ăla era botez, asta e o cununie cu ceva pretenții.
Mda, că nași sunt peste tot, și la botez, și la cununie, și la B1 TV, și la alți mafioți...

Armand a scris:Că de-aia-mi permit anul ăsta doar 5 zile la mare, cu ocazia congresului învățătorilor, la preț de criză! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
hehehe, ce tupeu din partea cadrelor didactice să facă și congrese, după rezultatele evident de catastrofale ale elevilor pe care cică i-au învățat.
Asta este de parcă asistentele ar organiza un congres de P.S.I. după prăjirea bebelușilor... veselie

Armand a scris:P.S. Nu aveam niciun dubiu că vei rămâne marcat de țâțele celei în galben... de-aia ți-am și făcut bucuria cu pozele! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Păi, e logic faptul că un bărbat se uită la sânii unei femei, indiferent despre cine-i vorba.
Ar fi ciudat să nu facă asta...

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

biserici - Pagina 2 Empty Re: biserici

Mesaj  Anahoret Dum Aug 22, 2010 1:19 pm

Dracu' gol a scris:
Armand a scris:Tristă intermediere între om și Dumnezeu! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Macar Dracu' nu cere şpagă... raset
Zău mă? Dar cu Faust cum a fost treaba? Acolo n-ai luat şpagă? Dai suflet la mine dau Margareta la tine! laugh
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

biserici - Pagina 2 Empty Re: biserici

Mesaj  Dracu' gol Dum Aug 22, 2010 2:00 pm

Anahoret a scris:Zău mă? Dar cu Faust cum a fost treaba? Acolo n-ai luat şpagă? Dai suflet la mine dau Margareta la tine! laugh
Asta nu se poate incadra la şpagă, bre. Asta facea parte din termenii contractului. Şpagă dai atunci cand vrei sa "ocolesti" contractu'. La faza asta ai cam dat-o-n bara cu Dracu'... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

biserici - Pagina 2 Empty Re: biserici

Mesaj  Anahoret Dum Aug 22, 2010 2:10 pm

Corect! A fost trafic de persoane! raset Da' pân' la urmă tot ai luat ţeapă! laugh
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

biserici - Pagina 2 Empty Re: biserici

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum