SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

diverse

+10
(Still a)Live
mrnmarius
baso
RocketQu33n
Anahoret
Dracu' gol
lolo
Armand
ENKI
delta
14 participanți

Pagina 1 din 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

diverse Empty diverse

Mesaj  delta Joi Mar 11, 2010 12:52 pm

Aha... asta sigur va deveni o expertă în domeniul biologiei şi a dreptului... Laughing
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse Empty Re: diverse

Mesaj  delta Joi Mar 11, 2010 12:57 pm

delta pe fostul neimportant a scris:mopu'-n top: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
scrumiera sfinţit de lugojeană: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
mitacheanul: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Peter Badesco: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
crystina63: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Lucian Florescu: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse Empty Re: diverse

Mesaj  ENKI Dum Apr 11, 2010 10:58 pm

delta a scris:
delta pe fostul neimportant a scris:mopu'-n top: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
scrumiera sfinţit de lugojeană: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
mitacheanul: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Peter Badesco: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
crystina63: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Lucian Florescu: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Laughing

Bonus:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
laugh


Ultima editare efectuata de catre ENKI in Dum Apr 11, 2010 11:09 pm, editata de 1 ori
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse Empty Re: diverse

Mesaj  ENKI Dum Apr 11, 2010 11:02 pm

Si asta e de accesat, macar de 2-3 ori pe an: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Laughing
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse Empty Re: diverse

Mesaj  Armand Lun Apr 12, 2010 6:09 am

delta a scris:
delta pe fostul neimportant a scris:mopu'-n top: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
scrumiera sfinţit de lugojeană: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
mitacheanul: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Peter Badesco: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
crystina63: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Lucian Florescu: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Laughing

Ha.... ha... ha... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Moaaaama, ce m-am distrat!
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse Empty Re: diverse

Mesaj  ENKI Mar Apr 13, 2010 9:21 pm

Diana B
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse Empty Re: diverse

Mesaj  Armand Mar Apr 13, 2010 9:30 pm

Voi sunteti, de fapt, o trupa de detectivi in virtual??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse Empty Re: diverse

Mesaj  ENKI Mar Apr 13, 2010 10:58 pm

phoula (parerea mea):

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

laugh
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse Empty Re: diverse

Mesaj  Vizitato Mar Apr 13, 2010 11:00 pm

[quote=\"ENKI\"]Diana B
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Femeia aceasta e inginer? Nici macar privirea n\'o are inteligenta (daca stiti bancul...). surprised


Ultima editare efectuata de catre RocketQu33n in Mar Apr 13, 2010 11:03 pm, editata de 1 ori

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

diverse Empty Re: diverse

Mesaj  ENKI Mar Apr 13, 2010 11:03 pm

RocketQu33n a scris:
ENKI a scris:Diana B
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Femeia aceasta e inginer? Nici macar privirea n'o are inteligenta (daca stiti bancul...). surprised

Cine'i irina irinescu?
Irina Irinescu e foula, dupa parerea mea. laugh
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse Empty Re: diverse

Mesaj  Vizitato Mar Apr 13, 2010 11:04 pm

ENKI a scris:
Irina Irinescu e foula, dupa parerea mea. laugh

Mda, dupa ce'am postat am vazut ca ai scris... Si eu tot la foula ma gandeam.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

diverse Empty Re: diverse

Mesaj  delta Mier Apr 14, 2010 6:35 am

ENKI a scris:
RocketQu33n a scris:
ENKI a scris:Diana B
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Femeia aceasta e inginer? Nici macar privirea n'o are inteligenta (daca stiti bancul...). surprised

Cine'i irina irinescu?
Irina Irinescu e foula, dupa parerea mea. laugh
Păi, la "Profile" scrie Irina Tartopan... scratch

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse Empty Re: diverse

Mesaj  Vizitato Mier Apr 14, 2010 7:39 am

Armand a scris:Voi sunteti, de fapt, o trupa de detectivi in virtual??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Cata vreme in discutzie sunt pagini publice din Internet, este interesant de vazut parte din traseul virtual al unor useri si retzeaua
creata Laughing Laughing Ca tot se pomeneste , adeseori, despre "gasti virtuale" , "giboni" etc Laughing Misionarii PDL sunt cam aceiasi, peste tot Laughing
Nu este obligatoriu ca cineva sa fie detectiv virtual pentru a avea unele curiozitatzi si a descoperi sau a intui cine si cum viruseaza locurile prin care se aduna in scop de lupta forumistica raset
Spiritul de gasca sau de turma este mult mai evident in cazul lor, nu crezi ? agitat

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

diverse Empty Re: diverse

Mesaj  Armand Mier Apr 14, 2010 10:24 am

baso a scris:
Spiritul de gasca sau de turma este mult mai evident in cazul lor, nu crezi ? agitat

Baso, mi se rupe de CARE e gashka! Eu discut gestul! Nu mi se pare fair sa expui chestiile astea.
Dar e exclusiv parerea mea!
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse Empty Re: diverse

Mesaj  delta Mier Apr 14, 2010 10:33 am

Armand a scris:
baso a scris:
Spiritul de gasca sau de turma este mult mai evident in cazul lor, nu crezi ? agitat
Baso, mi se rupe de CARE e gashka! Eu discut gestul! Nu mi se pare fair sa expui chestiile astea.
Dar e exclusiv parerea mea!
Păi, ce secrete a divulgat?
Doar paginile indicate sunt publice, deci dacă persoana aia nu ar fi vrut să pună la dispoziţia tuturor detaliile respective, atunci nu le scria acolo... Wink

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse Empty Re: diverse

Mesaj  Vizitato Mier Apr 14, 2010 11:12 am

delta a scris:
Armand a scris:
baso a scris:
Spiritul de gasca sau de turma este mult mai evident in cazul lor, nu crezi ? agitat
Baso, mi se rupe de CARE e gashka! Eu discut gestul! Nu mi se pare fair sa expui chestiile astea.
Dar e exclusiv parerea mea!
Păi, ce secrete a divulgat?
Doar paginile indicate sunt publice, deci dacă persoana aia nu ar fi vrut să pună la dispoziţia tuturor detaliile respective, atunci nu le scria acolo... Wink

Subscriu innocent Intr-o altfel de logica, n-ar fi fair nici felul cum ofera(expune) Google paginile virtuale scrise de altzii laugh

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

diverse Empty Re: diverse

Mesaj  ENKI Mier Apr 14, 2010 12:45 pm

baso a scris:
Armand a scris:Voi sunteti, de fapt, o trupa de detectivi in virtual??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Cata vreme in discutzie sunt pagini publice din Internet, este interesant de vazut parte din traseul virtual al unor useri si retzeaua
creata Laughing Laughing Ca tot se pomeneste , adeseori, despre "gasti virtuale" , "giboni" etc Laughing Misionarii PDL sunt cam aceiasi, peste tot Laughing
Nu este obligatoriu ca cineva sa fie detectiv virtual pentru a avea unele curiozitatzi si a descoperi sau a intui cine si cum viruseaza locurile prin care se aduna in scop de lupta forumistica raset
Spiritul de gasca sau de turma este mult mai evident in cazul lor, nu crezi ? agitat

Gand la gand, baso! Laughing

EDIT

Reteaua a fost intemeiata si propagata si prin oameni ca acestia:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Ulrimul comentariu este scris de Roxana Panait - aquarius(r)pro, "user de forta" al forumului RTV, in 2007. Acu' se pare ca tipa e mult mai avansata, depasind stadiul de "combatere" zilnica pe net. laugh
Interesanta si prescurtarea - LF (Lucian Florescu laugh )- a acestui mecanism de brainwashing numit Landmark Forum.
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse Empty Re: diverse

Mesaj  Armand Mier Apr 14, 2010 2:02 pm

Bun... aveam nevoie de reactia asta "in trupa", de fapt!

Scuzati deranjul!
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse Empty Re: diverse

Mesaj  Vizitato Mier Apr 14, 2010 2:21 pm

Armand a scris:Bun... aveam nevoie de reactia asta "in trupa", de fapt!

Scuzati deranjul!

Nu vad de ce ar trebui sa te simtzi afectata de reactzia etichetata de tine ca fiind in trupa Laughing Daca cineva ar fi calificat top secret informatiile accesibile prin diverse locuri virtuale publice, le-ar fi sters Laughing
Intr-o zi, din curiozitate, am cautat cu Google numele unui cunoscut (care nu este personaj public sau VIP) Laughing Am fost surprinsa sa gasesc mai multe pagini laugh M-am gasit si pe mine fara ca cineva sa-mi fi cerut vreodata permisiunea laugh

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

diverse Empty Re: diverse

Mesaj  Armand Mier Apr 14, 2010 2:38 pm

baso a scris:
Armand a scris:Bun... aveam nevoie de reactia asta "in trupa", de fapt!

Scuzati deranjul!

Nu vad de ce ar trebui sa te simtzi afectata de reactzia etichetata de tine ca fiind in trupa Laughing Daca cineva ar fi calificat top secret informatiile accesibile prin diverse locuri virtuale publice, le-ar fi sters Laughing
Intr-o zi, din curiozitate, am cautat cu Google numele unui cunoscut (care nu este personaj public sau VIP) Laughing Am fost surprinsa sa gasesc mai multe pagini laugh M-am gasit si pe mine fara ca cineva sa-mi fi cerut vreodata permisiunea laugh

Da' nu ma simt afectata absolut deloc! Oricum, trupa e a voastra! Oricum, stiam din start la ce fel de discutii voi "asista" pe neimportant... dar poate ca speram sa mai gasesc si altele (la discutii ma refer! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ), intr-o masura mai mare. Asta - cunoscandu-l, cat de cat, pe Anahoret!

Desigur ca spatiul public este CHIAR PUBLIC! De aceea nu inteleg de ce nu va scrieti impresiile chiar acolo unde gasiti lucruri demne de semnalat, ci va retrageti sa le "despicati" intr-un loc in care persoana respectiva nu-si poate sustine punctul de vedere.
ASTA e ceea ce nu-mi place. Si va spun VOUA, nu altora!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse Empty Re: diverse

Mesaj  Vizitato Mier Apr 14, 2010 2:59 pm

ENKI a scris:
Gand la gand, baso! Laughing

EDIT

Reteaua a fost intemeiata si propagata si prin oameni ca acestia:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Ulrimul comentariu este scris de Roxana Panait - aquarius(r)pro, "user de forta" al forumului RTV, in 2007. Acu' se pare ca tipa e mult mai avansata, depasind stadiul de "combatere" zilnica pe net. laugh
Interesanta si prescurtarea - LF (Lucian Florescu laugh )- a acestui mecanism de brainwashing numit Landmark Forum.

Pana nu mi-a dat Live ceva link-uri , mai demult, habar n-aveam ce-i aila Landmark Forum Laughing
Nu cunosc istoricul forumului RTV si nici personajele care au scris p'acolo, in trecut. Am asistat insa pe forumul A1 la o interesanta transformare a unui mediu aprox neconflictual de discutzii intr-un teren de lupta virtuala , impartzire in gasti virtuale, clone agitatoare, conversatzie aiurea, vanatoare de useri, hachereala. Atmosfera a devenit toxica si apasatoare, disparand ideea de buna credintza si firescul . Unii de p' acolo activeaza cu succesuri si in forumul RTV (Foula fiind cea mai agresiva si total dedicata virusarii forumistice) laugh Iar odata ce-ai avut experiente virtuale cu mizerii de oameni, nu te mai mira nimic Laughing Cel mult, ii vezi cum depasesc anumite stadii de perfectzionare Laughing

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

diverse Empty Re: diverse

Mesaj  Vizitato Mier Apr 14, 2010 3:16 pm

Armand a scris:
Desigur ca spatiul public este CHIAR PUBLIC! De aceea nu inteleg de ce nu va scrieti impresiile chiar acolo unde gasiti lucruri demne de semnalat, ci va retrageti sa le "despicati" intr-un loc in care persoana respectiva nu-si poate sustine punctul de vedere.
ASTA e ceea ce nu-mi place. Si va spun VOUA, nu altora!!! [/b][/font][/color] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

De pilda, de ce ar trebui sa ma trezesc cu ban sau virusata ori cenzurata daca mi-as scrie impresiile chiar acolo unde gasesc lucruri de semnalat? :lol:Poate ca unele impresii sunt prea tari ca sa fie digerate si n-am chef sa fiu ipocrita sau sa par prietenoasa Laughing Doar nu crezi ca mi-as exprima vreo opinie despre cineva/ceva pentru ca in momentul in care as avea un dialog direct sa ma schimb la 180 grade ?Laughing
Aici, este ca si cum as bombani la mine acasa, fara sa deranjez pe nimeni laugh Tie nu ti se intampla niciodata sa comentezi in casa ta despre una alta ? Cine citeste si nu-i convine, asta e. Very Happy

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

diverse Empty Re: diverse

Mesaj  Armand Mier Apr 14, 2010 3:33 pm

baso a scris:
Armand a scris:
Desigur ca spatiul public este CHIAR PUBLIC! De aceea nu inteleg de ce nu va scrieti impresiile chiar acolo unde gasiti lucruri demne de semnalat, ci va retrageti sa le "despicati" intr-un loc in care persoana respectiva nu-si poate sustine punctul de vedere.
ASTA e ceea ce nu-mi place. Si va spun VOUA, nu altora!!! [/b][/font][/color] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

De pilda, de ce ar trebui sa ma trezesc cu ban sau virusata ori cenzurata daca mi-as scrie impresiile chiar acolo unde gasesc lucruri de semnalat? :lol:Poate ca unele impresii sunt prea tari ca sa fie digerate si n-am chef sa fiu ipocrita sau sa par prietenoasa Laughing Doar nu crezi ca mi-as exprima vreo opinie despre cineva/ceva pentru ca in momentul in care as avea un dialog direct sa ma schimb la 180 grade ?Laughing
Aici, este ca si cum as bombani la mine acasa, fara sa deranjez pe nimeni laugh Tie nu ti se intampla niciodata sa comentezi in casa ta despre una alta ? Cine citeste si nu-i convine, asta e. Very Happy

Pai... tu fa cum crezi... eu doar am scris ce parere am.
Nu sunt maica Tereza, deci sigur ca imi mai scapa comentarii printre cei foarte apropiati la adresa unuia sau altuia, fara ca asta sa fie un mod de viata... dar asta nu e o situatie comparabila, in opinia mea.


Baso, faptul ca nu folosesc expresiile alea tari, in general, nu are ca singura alternativa aparenta unei atitudini prietenoase, deci ipocrite, asa cum insisti sa transmiti de cate ori prinzi momentul! Cel putin nu in cazul meu! Cand am de transmis ceva negativ sau protestatar, am metodele mele. Si asta in special in spatiul public!
Iti spun asta ca sa-ti usurez studiul... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse Empty Re: diverse

Mesaj  Vizitato Mier Apr 14, 2010 3:53 pm

Armand a scris:
Baso, faptul ca nu folosesc expresiile alea tari, in general, nu are ca singura alternativa aparenta unei atitudini prietenoase, deci ipocrite, asa cum insisti sa transmiti de cate ori prinzi momentul!

Nu am intentzionat sa-ti transmit treaba asta pentru ca am prins momentul Laughing Faptul ca nu-mi doresc sa fiu neaparat simpatica/amabila si sa fac eforturi in sensul asta, pentru toate gusturile, este o stare de fapt. Laughing Este mult mai simplu sa reactzionez direct, cat este fierul cald, iar apoi sa-mi treaca, decat sa devin frustrata ca n-am facut-o la vremea potrivita Laughing

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

diverse Empty Re: diverse

Mesaj  delta Mier Apr 14, 2010 4:29 pm

Armand a scris:Bun... aveam nevoie de reactia asta "in trupa", de fapt!

Scuzati deranjul!
Te-ai supărat brusc de tot din cauză că alţii au altă părere? Very Happy

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse Empty Re: diverse

Mesaj  delta Mier Apr 14, 2010 4:36 pm

Armand a scris:Da' nu ma simt afectata absolut deloc! Oricum, trupa e a voastra!
Asta seamănă a efort depus pentru autoexcludere... Rolling Eyes
Având în vedere că nu există pe aici restricţii puse pen cont din cauza unor opinii, doar de persoana în cauză depinde dacă nu ia întragic lucrurile sau - precum doă oo noă sau Ani - dă bir cu fugiţii... Wink

Armand a scris:Oricum, stiam din start la ce fel de discutii voi "asista" pe neimportant... dar poate ca speram sa mai gasesc si altele (la discutii ma refer! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ), intr-o masura mai mare. Asta - cunoscandu-l, cat de cat, pe Anahoret!
Trebuia să fac o secţiune intitulată "şedinţe ale Avademiei Române" unde puteam dormi cu mic, cu mare... Laughing

Armand a scris:Desigur ca spatiul public este CHIAR PUBLIC! De aceea nu inteleg de ce nu va scrieti impresiile chiar acolo unde gasiti lucruri demne de semnalat, ci va retrageti sa le "despicati" intr-un loc in care persoana respectiva nu-si poate sustine punctul de vedere.
ASTA e ceea ce nu-mi place. Si va spun VOUA, nu altora!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
De ce?
Din cauză că de exemplu pe forum.realitatea.net îmi pune restricţie pe cont şi în condiţiile în care mesajele nu încalcă regulamentul (vezi cazul conturilor "Loki" şi "Milo", deşi nici de pe "delta" nu au fost transmise mesaje care să încalce regulamentul, cel puţin în perioada dintre penultimul şi ultimul ban).
Zi-mi că nu-i aşa! Very Happy

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse Empty Re: diverse

Mesaj  Armand Mier Apr 14, 2010 4:37 pm

delta a scris:
Armand a scris:Bun... aveam nevoie de reactia asta "in trupa", de fapt!

Scuzati deranjul!
Te-ai supărat brusc de tot din cauză că alţii au altă părere? Very Happy

Omiti un amanunt, mey draghe: aici yo mi-s aia care are ALTA OPINIE! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse Empty Re: diverse

Mesaj  delta Mier Apr 14, 2010 4:40 pm

baso a scris:Pana nu mi-a dat Live ceva link-uri , mai demult, habar n-aveam ce-i aila Landmark Forum Laughing
Yo nici acum nu prea am habar despre ce o fi vorba în acel "Landmark forum"... scratch

baso a scris:Nu cunosc istoricul forumului RTV si nici personajele care au scris p'acolo, in trecut. Am asistat insa pe forumul A1 la o interesanta transformare a unui mediu aprox neconflictual de discutzii intr-un teren de lupta virtuala , impartzire in gasti virtuale, clone agitatoare, conversatzie aiurea, vanatoare de useri, hachereala. Atmosfera a devenit toxica si apasatoare, disparand ideea de buna credintza si firescul . Unii de p' acolo activeaza cu succesuri si in forumul RTV (Foula fiind cea mai agresiva si total dedicata virusarii forumistice) laugh Iar odata ce-ai avut experiente virtuale cu mizerii de oameni, nu te mai mira nimic Laughing Cel mult, ii vezi cum depasesc anumite stadii de perfectzionare Laughing
Interesant este ce temeinic bagă administratorii pumnul în gura utilizatorilor care pot ţine piept atacurilor - mai ales dacă reacţionează astfel încât îi scoate din sărite pe atacatori... Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse Empty Re: diverse

Mesaj  delta Mier Apr 14, 2010 4:40 pm

Armand a scris:
delta a scris:
Armand a scris:Bun... aveam nevoie de reactia asta "in trupa", de fapt!
Scuzati deranjul!
Te-ai supărat brusc de tot din cauză că alţii au altă părere? Very Happy
Omiti un amanunt, mey draghe: aici yo mi-s aia care are ALTA OPINIE! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Păi, pe mine nu mă deranjează că-l venerezi pe matolul fustangiu... Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse Empty Re: diverse

Mesaj  Armand Mier Apr 14, 2010 4:43 pm

delta a scris:
Armand a scris:
delta a scris:
Armand a scris:Bun... aveam nevoie de reactia asta "in trupa", de fapt!
Scuzati deranjul!
Te-ai supărat brusc de tot din cauză că alţii au altă părere? Very Happy
Omiti un amanunt, mey draghe: aici yo mi-s aia care are ALTA OPINIE! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Păi, pe mine nu mă deranjează că-l venerezi pe matolul fustangiu... Laughing

Atunci MUCLES cu suparatu', ca inca habar n-ai cum fac cand ma apuca nervii! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse Empty Re: diverse

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum