SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

pedeleii

+9
aurora
Vasile
Armand
RocketQu33n
ENKI
Dracu' gol
lolo
Anahoret
delta
13 participanți

Pagina 8 din 21 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 21  Urmatorul

In jos

pedeleii - Pagina 8 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Dum Ian 09, 2011 7:09 am

Anahoret a scris:Când văd ce se întâmplă în politica românească, mă gândesc că ne apropiem tot mai mult de perioada Ceauşescu (aia a anilor '80), când ne consideram buricul pământului dar eram din ce în ce mai izolaţi.
Ăsta o fi similar sentimentului pe care-l are un anti-pedelist sau unul pro-băsescian? Laughing

Că... cică ambii au senzația că ar fi citați mai jos... veselie

Blake a scris:
Krokodilul Chichiricios a scris:Pe acest forum, dacă ai simpatii anti-băsiste- eşti ţinta unor alde SOS a căror misiune PD-listică e doar să te jignească- penru a te îndepărta. Spre deosebire de SOS există parteneri de discuţie onorabili- şi eu am vrut să-i subliniez. Nu e nici un fel de ramură de măslin ci pur şi simplu arată, în opinia noastră- şi mă scuzi dar nu pot să-ţi spun de ce folosesc pluralul- cu cine poţi discuta şi cu cine nu. Este, dacă vrei, un fel de jalonare a terenului inamic pentru o proximă invazie...
... până nu faci pixeli morți pe retină care dau mereu aceeași imagine.

Mă rog. Diferă niște lucruri între primul post și cel citat de mine aici, dar măcar am o informație, nouă în plus.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 8 Empty Re: pedeleii

Mesaj  Anahoret Dum Ian 09, 2011 11:52 am

delta a scris:Că... cică ambii au senzația că ar fi citați mai jos... veselie

Blake a scris:
Krokodilul Chichiricios a scris:Pe acest forum, dacă ai simpatii anti-băsiste- eşti ţinta unor alde SOS a căror misiune PD-listică e doar să te jignească- penru a te îndepărta. Spre deosebire de SOS există parteneri de discuţie onorabili- şi eu am vrut să-i subliniez. Nu e nici un fel de ramură de măslin ci pur şi simplu arată, în opinia noastră- şi mă scuzi dar nu pot să-ţi spun de ce folosesc pluralul- cu cine poţi discuta şi cu cine nu. Este, dacă vrei, un fel de jalonare a terenului inamic pentru o proximă invazie...
... până nu faci pixeli morți pe retină care dau mereu aceeași imagine.

Mă rog. Diferă niște lucruri între primul post și cel citat de mine aici, dar măcar am o informație, nouă în plus.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )
Mă depăşesc comentariile; se referă la nişte chestii ale lor pe care nu le ştiu.
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 8 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Joi Ian 13, 2011 8:43 pm

mda, la câți au mai rămas vor fi de ajuns pentru o secție de filaturiste încolonate să fredoneze refrenul:
"Am N taxe, sunt o tută,
Vreau ca Băse să mă ...
"
veselie

Ülosh a scris:Yo, unu', n-aş băga mâna chiar în foc pe chestia asta...
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 8 Empty Re: pedeleii

Mesaj  aurora Vin Ian 14, 2011 8:37 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
aurora
aurora
a învățat principalele servicii de pe net
a învățat principalele servicii de pe net

Mesaje : 1228
Data de inscriere : 06/07/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 8 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Sam Feb 05, 2011 6:10 pm

Yo am așa o bănuială că amicul doctrinar a lu' d_d nu-și dă seama când dă limbi la greu incompetenților din partidul portocăcăniu ajunși la putere pe umerii maneliștilor... Laughing
p3 caci a scris:E f simplu ! Se confectioneaza culpe imaginare adversarilor politici puternici ,adversarilor politici redutabili care au si realizari pe masura ! Se critica si aspectul fizic indiferent in ce sens !! Toata lumea care e pro reforma, pro vest si face si treaba in guvern pentru cetatean, este mitraliata din ce in ce mai mult de ciuma rosie si impotenta (psd+pnl+pc)care acum isi zice USL .
Guerilele rosii online au lansat o noua metoda de lupta ! Userul aparent neutru sau fan al puteriii dar care ,..asa ca din intamplare critica aspru guvernul si pe membrii cei mai activi si cei mai buni !
TOTUL SE FACE IN LOZINCI SI CULPE FALSE ! NIMIC CONCRET NIMIC IN CIFRE CARE POT FI COMBATUTE ! Fumigene aruncate non stop ,indiferent de contraargumentele primite !!
Majoritatea textelor se primesc de la partiduletz !! Sunt prea elaborate pentru semnaturile sub care apar !
Scarba ma cuprins ! Am sa iau un coniac si imi trece !
Hotarati-va papagalilor, ori sunteti mercenari derbedei,ori nu mai sunteti !.....
p.s. Acest thread pute groaznic ! Am plecat .......!!
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 8 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Dum Feb 06, 2011 5:10 pm

Oare, clona cucuvicii nu-și dă seama că practic a huhurezit despre portocăcăniii cu al căror sfincter face echilibristică pe cioc? laugh
ana_armanca a scris:Nu-ţi face iluzia că există un dram de raţiune în alianţa asta. Există o maaaaaaaare foame de bani şi de putere!
A propos de vot, spui că românii votează ba sentimental, ba şmechereşte. De fapt, dacă mai votează un partid care a fost la putere în ultimii 20 de ani, votează un braţ al aceleaşi caracatiţe, deci oricum românul votează prost.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 8 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Joi Feb 10, 2011 7:40 pm

Nu am prea înțeles pe ce post îl propunea matolu' pe Negoiță?
Și nici nu am văzut vreo știre despre aspectul legat de Bleaga... așa că nu-mi dau seama despre ce o fi vorba? scratch
Gabriela Filip a scris:Daca povestea cu Petre Roman mi s-a parut rezonabila, spre binele partidului, acum istoria cu Vasile Blaga mi se pare monstruoasa, incredibila si distrugatoare pentru partidul din care provine presedintele.
De douazeci de ani se ia spaga la vama.Toate partidele au profitat de sistem.Dintre toate felurile de contrabanda cea cu tigari mi se pare cea mai nevinovata.Mai exista cea cu prostituate, cu stupefiante si chiar si cu arme.
De acestea, care sunt mult mai inumane , mai cinice si mai banoase, inca nu se atinge nimeni, observ eu.
Ultimile iesiri publice ale presedintelui arata degringolada unui om prost sfatuit de loazele de la Cotroceni si care isi doreste neaparat sa moara cu Blaga de gat si cu PDL-ul in carca. Mai mult chiar ,Basescu se comporta ca un presedinte care vrea sa iasa din istorie mai penibil decat Emil Constantinescu.
In loc sa renunte la a controla guvernul si sa decida sa colaboreze si cu un premier competent si respectabil, domnul Presedinte incearca acum sa distruga definitiv PDL... dupa ce nu a fost in stare sa termine cu nici unul din dusmanii sai, care sunt toti bine merci si folositi doar ca manipulare in campanie, pentru a castiga voturi de frica pericolului ce-l reprezinta mogulimea romana.
Eu cred ca indifernt cat de putina putere mai are in PDL ar fi putut negocia cu partidul ca Boc sa ramana presedinte iar congresul sa se mai amane vreo sase luni. Intre timp numind un premier si ministri adevarati sa isi fi propus ca prioritate absoluta sa aduca in tara macar cateva miliarde de euro din fondurile europene ,
Presedintele insa decide sa propuna un miel spre sacrificare, Negoita, adica sa-si bage nasul in PDL spre fericirea noii coalitii care sta la panda si isi pune televiziunile sa jubileze.
Daca in loc sa oferi tarii o buna guvernare te ocupi sa-ti termini partidul si pe cel mai bun prieten politic care ti-a fost alaturi la greu si te-a ajutat sa ajungi presedinte, inseamna ca toti care te-au sprijint si votat nu au decat sa-si planga de mila la cat s-au insealt si sa regrete amarnic.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 8 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Joi Feb 10, 2011 7:47 pm

portocăcăniul o face troacă de porci pe respectiva din cauză că respectiva a îndrăznit să nu-l pupe-n dos pe matol?
Vendetta a scris:Raspuns pt un personaj numit Gabriela Filip. Ma vad nevoit sa intervin din nou ,pt a

Ma vad nevoit sa intervin din nou ,pt a combate ideeile total deplasate despre politica .
Este foarte clar pt mine, ca posedati nistre frustrari si calcati pe aratura .
Aripa liberala reformista condusa de Stolojan, a avut darul sa lamureasca orintarile stingiste ale PNL(aripa Taricenu)
Ca efect al acestei delimitari politice ,Stolojan a gandit o alinta care sa invinga fortele antireformiste de stinga PSD+PNL+PC.Succesul sau a fost incostestabil .
Ceea ce nu vreti sa intelegeti stimata doamna Gabriela ,este faptul ca confundati in mod evident criza economica cu politicianismul .
D stra va alatuirati exact acelor voci din stinga esichierului politic care bagatelizeaza cel mai important subiect al momentului Coruptia .
Vreau sa va spun doamna Gabriela ,ca una din pricipalelel cauze care sufoca economia si implicit viata noastra este Coruptia la totate nivelele .
Intr o tara in care dezvoltarea ,insemna palate ,opulenta si desfranare unor indivizi fara scrupule in vadit constrast cu saracia si dificultatile cotidiane a multor cetateni,guvernarea devine extrem de anevioasa .
Evaziunea fiscala la scara macro ,mita . santajul , traficul de infuenta si alte practici nocive ,sunt cauze care ne ingreuneaza viata de zi cu zi , iar d stra stii f bine acest lucru.
Ceea ce va determina sa l criticati mereu pe Presedinte ,este tocami lasitatea d stra .Doriti ca acest falgel al coruptiei sa captete o importanta secundara sau chiar infima ,si sa fiti beneficiarul unor politici sociale falimentare pe termen lung .D stra doriti -asa cum doresc mii de romani un trai mai bun .Insa cu buna stiinta va faceti ca nu observati evidenta .
Stiti foarte bine ca si mine, ca practica mintirii proprii aduce suferinta .
Natia noastra are in singe duplicitarismul .Una vrem de fapt si alta facem . Toti vrem sa ne fie bine , dar sa nu ne implicam sau. sa fim nepasatori .
Transferul responsabilitatii noastre, a aspecteleor care se intampla in jurul nostru nociv si degradant , IN ACUZE este cea mai mare dovada a propiei noastre lasitati .
Intr o tara, in care populatia acepta tacit, practici care ne sufoca viata ,in care civismul nu functioneaza de loc ,in care totul functioneaza subteran, nu ne putem astepta la bine .Suferinta noasta este cauzata de lasitate ,iar justificarile pur politicianiste lipsite total de realism nu vot tine nicodata de foame .
Doamna Gabriela !!!! te invit incaodata la reflexie profunda inanite de a scrie si a emite judecati pripite !!!!
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 8 Empty Re: pedeleii

Mesaj  ENKI Joi Feb 10, 2011 10:16 pm

delta a scris:portocăcăniul o face troacă de porci pe respectiva din cauză că respectiva a îndrăznit să nu-l pupe-n dos pe matol?
Vendetta a scris:Raspuns pt un personaj numit Gabriela Filip. Ma vad nevoit sa intervin din nou ,pt a

Ma vad nevoit sa intervin din nou ,pt a combate ideeile total deplasate despre politica .
Este foarte clar pt mine, ca posedati nistre frustrari si calcati pe aratura .
Aripa liberala reformista condusa de Stolojan, a avut darul sa lamureasca orintarile stingiste ale PNL(aripa Taricenu)
Ca efect al acestei delimitari politice ,Stolojan a gandit o alinta care sa invinga fortele antireformiste de stinga PSD+PNL+PC.Succesul sau a fost incostestabil .
Ceea ce nu vreti sa intelegeti stimata doamna Gabriela ,este faptul ca confundati in mod evident criza economica cu politicianismul .
D stra va alatuirati exact acelor voci din stinga esichierului politic care bagatelizeaza cel mai important subiect al momentului Coruptia .
Vreau sa va spun doamna Gabriela ,ca una din pricipalelel cauze care sufoca economia si implicit viata noastra este Coruptia la totate nivelele .
Intr o tara in care dezvoltarea ,insemna palate ,opulenta si desfranare unor indivizi fara scrupule in vadit constrast cu saracia si dificultatile cotidiane a multor cetateni,guvernarea devine extrem de anevioasa .
Evaziunea fiscala la scara macro ,mita . santajul , traficul de infuenta si alte practici nocive ,sunt cauze care ne ingreuneaza viata de zi cu zi , iar d stra stii f bine acest lucru.
Ceea ce va determina sa l criticati mereu pe Presedinte ,este tocami lasitatea d stra .Doriti ca acest falgel al coruptiei sa captete o importanta secundara sau chiar infima ,si sa fiti beneficiarul unor politici sociale falimentare pe termen lung .D stra doriti -asa cum doresc mii de romani un trai mai bun .Insa cu buna stiinta va faceti ca nu observati evidenta .
Stiti foarte bine ca si mine, ca practica mintirii proprii aduce suferinta .
Natia noastra are in singe duplicitarismul .Una vrem de fapt si alta facem . Toti vrem sa ne fie bine , dar sa nu ne implicam sau. sa fim nepasatori .
Transferul responsabilitatii noastre, a aspecteleor care se intampla in jurul nostru nociv si degradant , IN ACUZE este cea mai mare dovada a propiei noastre lasitati .
Intr o tara, in care populatia acepta tacit, practici care ne sufoca viata ,in care civismul nu functioneaza de loc ,in care totul functioneaza subteran, nu ne putem astepta la bine .Suferinta noasta este cauzata de lasitate ,iar justificarile pur politicianiste lipsite total de realism nu vot tine nicodata de foame .
Doamna Gabriela !!!! te invit incaodata la reflexie profunda inanite de a scrie si a emite judecati pripite !!!!
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )
Eh, respectiva a indraznit doar sa se opreasca putintel din pupatul in cur, oferindu-si o pauza in care, se pare, a reusit sa traga ceva aer curat in piept. laugh
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 8 Empty Re: pedeleii

Mesaj  ENKI Dum Feb 13, 2011 6:53 pm

Cica oranjgutanii sunt deja pregatiti pentru alegerile din 2012, avand chiar si clip electoral. vesel
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 8 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Mier Feb 16, 2011 5:12 pm

LION a scris:... videanu,de-a vindut varza-n piata pina si-a tras palat????
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

Nu chiar...
OK, s-a ocupat în urmă cu N decenii și de vândut varză (acum vreun an și ceva a reconfirmat asta în ceva interviu), dar nu din acei bani este vila.
Nu de alta, dar ar fi chiar bine dacă și alți agricultori ar putea deveni bogați ca Videanu doar din vânzarea legumelor...


delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 8 Empty Re: pedeleii

Mesaj  baso Mier Feb 16, 2011 5:23 pm

delta a scris:
Nu de alta, dar ar fi chiar bine dacă și alți agricultori ar putea deveni bogați ca Videanu doar din vânzarea legumelor...

Si eu cunosc pe cineva extrem de bogat care ainceput prin a vindea varza in piatza dupa revolutie Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 8 Empty Re: pedeleii

Mesaj  Dracu' gol Mier Feb 16, 2011 7:04 pm

baso a scris:
delta a scris:
Nu de alta, dar ar fi chiar bine dacă și alți agricultori ar putea deveni bogați ca Videanu doar din vânzarea legumelor...

Si eu cunosc pe cineva extrem de bogat care ainceput prin a vindea varza in piatza dupa revolutie Laughing
Ce înseamnă la tine "extrem de bogat"? confused
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

pedeleii - Pagina 8 Empty Re: pedeleii

Mesaj  baso Joi Feb 17, 2011 7:14 am

Dracu' gol a scris:
baso a scris:
delta a scris:
Nu de alta, dar ar fi chiar bine dacă și alți agricultori ar putea deveni bogați ca Videanu doar din vânzarea legumelor...

Si eu cunosc pe cineva extrem de bogat care ainceput prin a vindea varza in piatza dupa revolutie Laughing
Ce înseamnă la tine "extrem de bogat"? confused

Unul care a fost actionar important la o Banca ? Laughing
In plus, este tot timpul atent sa primeasca restul; chiar si 50 de bani Laughing Rar am intalnit un zgarcit ca asta raset Tot timpul se judeca cu ANAFul pt. taxe si amenzi . In ultima aventura, prin instanta, i-a obligat sa-i plateasca penalitati de intarziere (dobanda) pt. TVA nerambursat in termen laugh O nimica toata : un miliard si ceva Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 8 Empty Re: pedeleii

Mesaj  baso Joi Feb 17, 2011 8:56 am

El ca el, dar s-o cunosti pe ea laugh Ca nevasta-sa este capul rautatzilor laugh O tipa pragmatica, aroganta, cu sange rece ...dar inteligenta. Mi-a fost "sefa" candva ; groaznic ce m-a chinuit femeia asta...o perioada de timp . Mai, tremurau totzi de frica ei . Era ceva de genul care perpelea omu' la foc mic : Ia spune, ce culoare este asta ? Fraieru' impietrea in fatza ei, privind-o in ochi ca sa ghiceasca ce culoare trebuia sa-i spuna Laughing pppp...ai aaaal...bastru . Reptiliana juca tare : esti sigur ca nu-i negru ? laugh Cu voce tremuranda, omu' ii raspundea : negru, da! n-am vazut bine ! Si incepea dixtractia: cum de acu' este negru daca l-ai vazut albastru ? Ai probleme de vedere ? O fi negru albastrui sau rosu ? Laughing Laughing Pe foarte multi reusea sa-i transforme in carpe, tarandu-i prin toate culorile curcubeului ...pana-i desfiintza si ajungeau la ce-si dorea ea . Pentru a nu intra in jocul ei, sigura solutie era sa-i spui din start ce culoare vezi , argumentat, fara a patina la provocarile ei. Eventual, doar dupa lupta , lasand-o sa culeaga indicii si sa faca media, sa te roage daca nu cumva ai vreo idee pt. a schimba culoarea laugh
Multa apa pe Dunare a curs pana am imblanzit-o Laughing De un milion de ori as prefera un sef barbat decat o femeie ca asta Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 8 Empty Re: pedeleii

Mesaj  Dracu' gol Joi Feb 17, 2011 1:07 pm

baso a scris:Unul care a fost actionar important la o Banca ? Laughing
Aha! Deci, înainte vindea verze în piaţă, apoi a vîndut verze la bancă. Acu' oare pe unde vinde verze? raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

pedeleii - Pagina 8 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Joi Feb 17, 2011 1:10 pm

Dracu' gol a scris:
baso a scris:Unul care a fost actionar important la o Banca ? Laughing
Aha! Deci, înainte vindea verze în piaţă, apoi a vîndut verze la bancă. Acu' oare pe unde vinde verze? raset
Prin parlament, poporului... Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 8 Empty Re: pedeleii

Mesaj  Dracu' gol Joi Feb 17, 2011 1:10 pm

baso a scris:De un milion de ori as prefera un sef barbat decat o femeie ca asta Laughing
Asta nu-i decît o confirmare a regulii... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

pedeleii - Pagina 8 Empty Re: pedeleii

Mesaj  Dracu' gol Joi Feb 17, 2011 1:19 pm

delta a scris:
Dracu' gol a scris:
baso a scris:Unul care a fost actionar important la o Banca ? Laughing
Aha! Deci, înainte vindea verze în piaţă, apoi a vîndut verze la bancă. Acu' oare pe unde vinde verze? raset
Prin parlament, poporului... Laughing
Boboru' ie suveran în ţara lui. Poa' să înghită oricîtă varză doreşte... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

pedeleii - Pagina 8 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Joi Feb 17, 2011 1:29 pm

Dracu' gol a scris:Boboru' ie suveran în ţara lui. Poa' să înghită oricîtă varză doreşte... raset
Mai degrabă suzeran, la cât e capabil să înghită... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 8 Empty Re: pedeleii

Mesaj  Dracu' gol Joi Feb 17, 2011 1:35 pm

delta a scris:
Dracu' gol a scris:Boboru' ie suveran în ţara lui. Poa' să înghită oricîtă varză doreşte... raset
Mai degrabă suzeran, la cât e capabil să înghită... laugh
Yo am vrut să scriu "suzetă", da' m-am gîndit că deranjez prea tare patrioţii... veselie
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

pedeleii - Pagina 8 Empty Re: pedeleii

Mesaj  baso Vin Feb 18, 2011 7:06 am

Dracu' gol a scris:
baso a scris:Unul care a fost actionar important la o Banca ? Laughing
Aha! Deci, înainte vindea verze în piaţă, apoi a vîndut verze la bancă. Acu' oare pe unde vinde verze? raset

Nu, nu s-a bagat in politica Laughing Cultiva grau si rapita Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 8 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Vin Feb 18, 2011 5:21 pm

Rățoiala unui probăsist sadea care și-a desprins cu greu și pentru câteva clipe buzele de pe sfincterul matolului:
gorrobetele a scris:Deputaţii PDL Daniel Buda, Mircea Toader şi Gabriel Andronache au depus la Senat o iniţiativă legislativă de revenire la forma iniţială a Legii referendumului, astfel ca demiterea preşedintelui să se facă prin votul majorităţii celor înscrişi pe liste.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Ce naiba, domnilor din PDL? Azi aşa, mâine anapoda?
Acum 4 ani v-aţi strofocat să impuneţi votul majorităţii celor prezenţi la urne. V-am aplaudat pt că iniţiativa a fost una de bun simţ şi logică.
Acum doriţi reinstaurarea voinţei celor care nu votează, doar pt că aşa vă convine vouă?
Ruşine! În adâncul sufletelor voastre mici, vă doare la bască de soarta lui Băsescu. În schimb, vă tremură chiloţii la gândul că veţi fi nevoiţi să vă abandonaţi sinecurile, odată cu schimbarea de regim. Sunteţi nişte nimicuri, după cum bine v-a caracterizat Băse.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )


delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 8 Empty Re: pedeleii

Mesaj  ENKI Vin Feb 18, 2011 5:58 pm

delta a scris:Rățoiala unui probăsist sadea care și-a desprins cu greu și pentru câteva clipe buzele de pe sfincterul matolului:
gorrobetele a scris:Deputaţii PDL Daniel Buda, Mircea Toader şi Gabriel Andronache au depus la Senat o iniţiativă legislativă de revenire la forma iniţială a Legii referendumului, astfel ca demiterea preşedintelui să se facă prin votul majorităţii celor înscrişi pe liste.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Ce naiba, domnilor din PDL? Azi aşa, mâine anapoda?
Acum 4 ani v-aţi strofocat să impuneţi votul majorităţii celor prezenţi la urne. V-am aplaudat pt că iniţiativa a fost una de bun simţ şi logică.
Acum doriţi reinstaurarea voinţei celor care nu votează, doar pt că aşa vă convine vouă?
Ruşine! În adâncul sufletelor voastre mici, vă doare la bască de soarta lui Băsescu. În schimb, vă tremură chiloţii la gândul că veţi fi nevoiţi să vă abandonaţi sinecurile, odată cu schimbarea de regim. Sunteţi nişte nimicuri, după cum bine v-a caracterizat Băse.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

Neah! Astia se afla in timpul diviziunii celulare, oarecum. vesel
Neavand parteneri de guvernare/dezastru, se impart in doua, urmand ca numai unii sa plateasca, iar ceilalti sa vina in fata votacilor idioti si cu pitici pe creieri ca... Alba ca Zapada. laugh
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 8 Empty Re: pedeleii

Mesaj  ENKI Dum Feb 20, 2011 1:24 pm

I-auzi nene ce mai insemana PDL, sulbiminal: Prin Dragoste Legati. affraid
Incepe sa devina tot mai clar ca oranjgutanii umbla cu legari-dezlegari energizante si ca suvita fluturanda-n vant a Matolului se afla la Nutzi, inca din 2005. laugh
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 8 Empty Re: pedeleii

Mesaj  ENKI Mier Feb 23, 2011 12:14 pm

O fotografie cat o mie de cuvinte. vesel
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Nici textul insotitor nu e chiar de lepadat. Laughing
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 8 Empty Re: pedeleii

Mesaj  ENKI Vin Feb 25, 2011 11:16 am

Amintiri despre viitor: poza de grup PDL facuta la inaugurarea canalului Dunare-Bucuresti - 2020. laugh
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 8 Empty Re: pedeleii

Mesaj  ENKI Dum Mar 06, 2011 8:28 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 8 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Dum Mar 06, 2011 10:11 am

La colegiul director al PDL, după ce s-au porcăit reciproc, au câștigat ăia cu reformă fără rezultate sau ăia cu rezultate fără reformă? confused

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 8 Empty Re: pedeleii

Mesaj  Dracu' gol Dum Mar 06, 2011 10:16 am

delta a scris:La colegiul director al PDL, după ce s-au porcăit reciproc, au câștigat ăia cu reformă fără rezultate sau ăia cu rezultate fără reformă? confused
Congresu' javrelor pedelisto-pupincuriste pe faţă versus javrele pedelisto-pupincuriste mai cu perdea... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

pedeleii - Pagina 8 Empty Re: pedeleii

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 21 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 21  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum