SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

pedeleii

+9
aurora
Vasile
Armand
RocketQu33n
ENKI
Dracu' gol
lolo
Anahoret
delta
13 participanți

Pagina 14 din 21 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Urmatorul

In jos

pedeleii - Pagina 14 Empty Re: pedeleii

Mesaj  Dracu' gol Joi Apr 26, 2012 1:50 pm

ENKI a scris:
Da, tocmai am vazut inregistrarea emisiunii lui Badea si m-am ciupit, sa fiu sigur ca sunt treaz. agitat
Yo cre' că şi Balena Anastase ar fi trebuit ciupită cel puţin de kur, că să se trezească din imbecilitate, deşi yo cre' că, nici dacă trece trenu' peste dînsa, nu prea are şanse să-i găurească şoriciu'... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

pedeleii - Pagina 14 Empty Re: pedeleii

Mesaj  Dracu' gol Joi Apr 26, 2012 1:57 pm

ENKI a scris:
(Still a)Live a scris:
ENKI a scris:
(Still a)Live a scris:
E pentru şcoala aia altu' felu'. Ca Florin Popescu sper să nu mai fie altu', că n-am putere să-i fac felu'!
Aha, abia acu' am realizat ca tu faci parte din comunitatea care l-a delegat vremelnic pe dl. lect. univ. dr. laugh
Comunitatea l-a delegat. Eu, nu. Căci n-am votat la locale. Aştept acum momentul în care domnul de mai sus va fi şi legat.
Eh, poate ca trece la USL, sa duca tarisoara pe noi culmi de progres si civilizatie. vesel
Oricum, unchi-su ie mare jmeker în PeSeDeu' dîmboviţean, aşa că nu prea văz de ce ar avea o prea mare jenă să facă asta... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

pedeleii - Pagina 14 Empty Re: pedeleii

Mesaj  (Still a)Live Joi Apr 26, 2012 4:41 pm

Dracu' gol a scris:
Oricum, unchi-su ie mare jmeker în PeSeDeu' dîmboviţean, aşa că nu prea văz de ce ar avea o prea mare jenă să facă asta... raset
Doamne, ce încurcăleli!!!! Mama lor!!! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

PS: Nu mai pun ce minuni am mai aflat ieri, minuni referitoare la alegerile locale, pe oraş, adică. suspicios supărat, supărat sun
(Still a)Live
(Still a)Live
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri

Mesaje : 3285
Data de inscriere : 29/10/2010
Varsta : 49
Localizare : SulfCity

Sus In jos

pedeleii - Pagina 14 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Joi Apr 26, 2012 6:43 pm

Probabil au bucșe și giroscoape anti-PDL... laugh

avril a scris:Paște lor... de autocare și elicoptere!
Se prăbușesc doar pentru a sublinia faptul că nepotistul ajuns președinte cu ajutorul unor cretini a greșit când a vrut să desființeze SMURD-ul.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 14 Empty Re: pedeleii

Mesaj  baso Mier Mai 16, 2012 11:39 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Ce ranjet de drac si-a tras gunoierul Prigoana pe afisul electrooral de pe feizbuca Laughing
Imi vine sa-mi scuip in san , sa-mi fac cruce si sa purced la o exorcizare: "Ptiu, ptiu, ptiu, Pilici d'aici" end raset

Banc: Intra o musca in gura/gaura fundului unui cal.Cand sa iasa, nu mai era calul laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 14 Empty Re: pedeleii

Mesaj  ENKI Mier Mai 16, 2012 5:15 pm

baso a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Ce ranjet de drac si-a tras gunoierul Prigoana pe afisul electrooral de pe feizbuca Laughing
Imi vine sa-mi scuip in san , sa-mi fac cruce si sa purced la o exorcizare: "Ptiu, ptiu, ptiu, Pilici d'aici" end raset

Banc: Intra o musca in gura/gaura fundului unui cal.Cand sa iasa, nu mai era calul laugh
Io cred ca niste psihopupi mondiali tocmai studiaza sindromul Stockholm la romani (incepand cu miticii bucuresteni), asta dupa ce milioane de miori s-au aratat total lipsiti de inhibitii, votand repetat cu un individ grobian, al carui nume are putenice rezonante de flatulenta. laugh
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 14 Empty Re: pedeleii

Mesaj  baso Mier Mai 16, 2012 5:59 pm

ENKI a scris:
baso a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Ce ranjet de drac si-a tras gunoierul Prigoana pe afisul electrooral de pe feizbuca Laughing
Imi vine sa-mi scuip in san , sa-mi fac cruce si sa purced la o exorcizare: "Ptiu, ptiu, ptiu, Plici d'aici" end raset

Banc: Intra o musca in gura/gaura fundului unui cal.Cand sa iasa, nu mai era calul laugh
Io cred ca niste psihopupi mondiali tocmai studiaza sindromul Stockholm la romani (incepand cu miticii bucuresteni), asta dupa ce milioane de miori s-au aratat total lipsiti de inhibitii, votand repetat cu un individ grobian, al carui nume are putenice rezonante de flatulenta. laugh
Ma indoiesc ca Prigoana sa faca vreun scor bun . Ca personaj TV de telenovela otevistica ar fi fost un contracandidat perfect pt. Oprescu, in alte vremuri ,mai bun decat Blaga ... la faza cu autostrazile suspendate. In prezent, nu cred sa fie prea multi dornici sa voteze la caterinca si nici candidati cu ranjete de draci .
Nu pot sa uit cum m-a shocat afisul asta, electoral, cand l-am vazut prima oara .
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 14 Empty Re: pedeleii

Mesaj  ENKI Mier Mai 16, 2012 6:28 pm

baso a scris:
ENKI a scris:
baso a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Ce ranjet de drac si-a tras gunoierul Prigoana pe afisul electrooral de pe feizbuca Laughing
Imi vine sa-mi scuip in san , sa-mi fac cruce si sa purced la o exorcizare: "Ptiu, ptiu, ptiu, Plici d'aici" end raset

Banc: Intra o musca in gura/gaura fundului unui cal.Cand sa iasa, nu mai era calul laugh
Io cred ca niste psihopupi mondiali tocmai studiaza sindromul Stockholm la romani (incepand cu miticii bucuresteni), asta dupa ce milioane de miori s-au aratat total lipsiti de inhibitii, votand repetat cu un individ grobian, al carui nume are putenice rezonante de flatulenta. laugh
Ma indoiesc ca Prigoana sa faca vreun scor bun . Ca personaj TV de telenovela otevistica ar fi fost un contracandidat perfect pt. Oprescu, in alte vremuri ,mai bun decat Blaga ... la faza cu autostrazile suspendate. In prezent, nu cred sa fie prea multi dornici sa voteze la caterinca si nici candidati cu ranjete de draci .
Nu pot sa uit cum m-a shocat afisul asta, electoral, cand l-am vazut prima oara .
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Tocmai, Ologu' ar putea fi folosit doar intru testarea pietei, in vederea gasirii unei viitoare solutii optime, la nivel national, pentru continuarea ideilor sugerate de afisul socant al Matolului. vesel
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 14 Empty Re: pedeleii

Mesaj  baso Mier Mai 16, 2012 6:48 pm

ENKI a scris:
Tocmai, Ologu' ar putea fi folosit doar intru testarea pietei, in vederea gasirii unei viitoare solutii optime, la nivel national, pentru continuarea ideilor sugerate de afisul socant al Matolului. vesel
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Va stropi maidanezii cu puff-puff-ul de spalat geamuri ? Laughing
Falconeti s-a gandit sa rezolve Rubik-ul, ascunzandu-se dupa un copac verde-albastru Laughing [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

N-au mai stiut oranjgutanii ce aliantze ,miscari si uniuni sa mai inventeze ca sa para cat mai mascati pt. miorul votac. raset
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]




baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 14 Empty Re: pedeleii

Mesaj  ENKI Mier Mai 16, 2012 8:36 pm

baso a scris:Va stropi maidanezii cu puff-puff-ul de spalat geamuri ? Laughing
Falconeti s-a gandit sa rezolve Rubik-ul, ascunzandu-se dupa un copac verde-albastru Laughing [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

N-au mai stiut oranjgutanii ce aliantze ,miscari si uniuni sa mai inventeze ca sa para cat mai mascati pt. miorul votac. raset
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Extrem de interesant disperatul mesaj subliminal, respectiv trecerea Rubik... conului. laugh bine
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 14 Empty Re: pedeleii

Mesaj  baso Joi Mai 17, 2012 6:56 am

ENKI a scris:
baso a scris:Va stropi maidanezii cu puff-puff-ul de spalat geamuri ? Laughing
Falconeti s-a gandit sa rezolve Rubik-ul, ascunzandu-se dupa un copac verde-albastru Laughing [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

N-au mai stiut oranjgutanii ce aliantze ,miscari si uniuni sa mai inventeze ca sa para cat mai mascati pt. miorul votac. raset
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Extrem de interesant disperatul mesaj subliminal, respectiv trecerea Rubik... conului. laugh bine

L-ai sesizat si tu pe nenea ala din poza care pare a fi un arbitru de fotbal ce face reclama la vizichi avandu-l in dreapta lui pe Falca? raset
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Mai este de observat si cladirea din spate, inclinata ca Turnul din Pisa Laughing
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Yo am privit lung si cubul ala, al Miscarii Crestin-Liberale , sageata si pomul. Laughing Graficianul a urmarit inclusiv semifinalele "Romanii au talent" vesel
La finala, Cristian Leana a iesit pe locul 3 insa Gogu mentalistu' a fost pe locul 1.

Cica cel mai greu nu este sa faci cubul , ci sa-l complici ...mai ales dintr-o miscare ,doua ,trei Laughing






baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 14 Empty Re: pedeleii

Mesaj  ENKI Joi Mai 17, 2012 8:54 am

baso a scris:L-ai sesizat si tu pe nenea ala din poza care pare a fi un arbitru de fotbal ce face reclama la vizichi avandu-l in dreapta lui pe Falca? raset
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Mai este de observat si cladirea din spate, inclinata ca Turnul din Pisa Laughing
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Yo am privit lung si cubul ala, al Miscarii Crestin-Liberale , sageata si pomul. Laughing Graficianul a urmarit inclusiv semifinalele "Romanii au talent" vesel
La finala, Cristian Leana a iesit pe locul 3 insa Gogu mentalistu' a fost pe locul 1.

Cica cel mai greu nu este sa faci cubul , ci sa-l complici ...mai ales dintr-o miscare ,doua ,trei Laughing



Hm, adica am putea scapa de fatidica Leana prin vot, in favoarea unui misterios Gogu? laugh

Acu', serios, am citit de cateva ori afisul ala, cu pauze intre citiri, si tot Miscarea Cretin-Liberala mi-a iesit. Shocked
In plus, daca m-as decide brusc sa votez si as arunca o privire catre afis, chiar si prescurtarea MC-L as simti-o ca MCTL. laugh

P.S. Da, l-am observat pe nenea ala, ba chiar mi s-a parut ca seamana tare mult cu Mihai Leu, numa' ca m-am focusat pe cub/con, ignorand faptul ca e bine sa fii atent la piloti si copiloti, mai ales zilele acestea. vesel bine

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 14 Empty Re: pedeleii

Mesaj  baso Joi Mai 17, 2012 9:01 am

Enki, vrei sa razi de sau cu M(ar)C-L? laugh (Ar)M C L + "doi de A" raset raset


baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 14 Empty Re: pedeleii

Mesaj  baso Joi Mai 17, 2012 10:13 am

Este chiar PEPSI raset




baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 14 Empty Re: pedeleii

Mesaj  ENKI Joi Mai 17, 2012 6:37 pm

Tuta asta a tinut, deci, cont de coruperea consoanelor labiale B si V. Shocked laugh
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 14 Empty Re: pedeleii

Mesaj  baso Vin Mai 18, 2012 6:47 am

ENKI a scris:Tuta asta a tinut, deci, cont de coruperea consoanelor labiale B si V. Shocked laugh
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Casele alea parca ar fi din ceva cartier londonez cu pusti bezemetici(parca i-ar fi anuntzat careva ca nu se face scoala) care alearga pe sosea, spre urna de vot Laughing Sulfina, cu gestica inspirata din picturi renascentiste, arata spre urna de vot din dreapta privitorului(stanga ei).
La engleji, masinile au volanul pe dreapta raset Oranjgutanilor le-a intrat in cap ca ei sunt de dreapta, astfel incat incearca prin toate mijloacele subliminale de a implanta in mintea privitorului cum sa voteze. In cazul Sulfinei Barbu, asta vrea sa sugereze "Lasatzi copiii sa vina la mine" speculand ideea ca primul sarut nu se uita niciodata Vot=Bot raset Vrea sa fie pupata pe bot de pustanii care voteaza pt. prima oara Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 14 Empty Re: pedeleii

Mesaj  baso Vin Mai 18, 2012 7:13 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Prima senzatie, cand am vazut afisul asteia, a fost aceea ca orice maidanez ar sari sa-i muste mana . Laughing Tare aiurea i-a fost fotografiata dejtu' ala ; ai zice ca face reclama la carntzi sau cremvursti. Laughing Asa, cu rochia aia mulata si cu parul fal-fal...numai la afis electoral nu te-ai gandi Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 14 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Vin Mai 18, 2012 8:21 am

baso a scris:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dacă așa e poziția 4, cum o fi poziția 69? vesel

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 14 Empty Re: pedeleii

Mesaj  baso Vin Mai 18, 2012 8:39 am

delta a scris:
baso a scris:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dacă așa e poziția 4, cum o fi poziția 69? vesel

Cre' ca tra s-o intrebi pe sora lu' Monica Columbeanu(Gabor). Ca cu aia seamana . Nu-mi aduc aminte cum naiba o cheama, dar tot ca aia pare sa fie Laughing De la distantza, zici ca flutura ce a taiat Ciomu . Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 14 Empty Re: pedeleii

Mesaj  baso Vin Mai 18, 2012 12:23 pm

ENKI a scris:
P.S. Da, l-am observat pe nenea ala, ba chiar mi s-a parut ca seamana tare mult cu Mihai Leu, numa' ca m-am focusat pe cub/con, ignorand faptul ca e bine sa fii atent la piloti si copiloti, mai ales zilele acestea. vesel bine

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Limbricul asta, de cand a votat cu Gogu mentalistu', ii recita vocile, in cap, doar poezii patriotice de'ale soldatului mort la Sorica si citate din constitutie raset

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 14 Empty Re: pedeleii

Mesaj  baso Sam Mai 26, 2012 11:09 am

Ciudate si contradictorii declaratii face Prigoana asta suspect

"Fac din nou rectificarea şi încerc să revin la memoria publică. În momentul în care în Parlament a fost pusă problema tăierii pensiilor şi salariilor, deputatul Silviu Prigoană, aparţinând PDL, a votat moţiunea, fiind împotriva tăierii pensiilor şi salariilor, din motive obiective, venind cu soluţii care nu au fost luate în seamă de partid la momentul respectiv", a declarat deputatul.

Prigoană a precizat, pentru Mediafax, că nu este corect să fie acuzat de lucruri pe care nu le-a făcut.
"Campaniile mizerabile nu-şi au locul într-o societate civilizată. Cine mă acuză? Cei cărora le-am votat moţiunea de cenzură, PSD", a adăugat Silviu Prigoană.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


El a precizat că votul său este împotriva moţiunii de cenzură, pentru că este „greşită".

Silviu Prigoană a afirmat că urmează ca în partid să se stabilească dacă parlamentarii PDL vor vota sau vor sta în sală la moţiunea de cenzură.

„Se va hotărî, dar cred că nici nu are rost să te mai deplasezi la vot. Este o moţiune fără obiect. Nu are niciun impact asupra cetăţeanului", a adăugat el.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Cum adica din niste poze sa reieasa ca Prigoana nu se intelege cu Woodrea ? Shocked confused Sunt poze cu dialoguri scrise pe norisori,ca-n Benzile Desenate ? laugh

Înainte de discursul de la tribuna Parlamentului, liderul PSD a discutat câteva minute în particular cu Silviu Prigoană. Candidatul PDL la primăria Capitalei i-ar fi arătat lui Ponta câteva poze din care ar reieşi că Prigoană nu s-ar înţelege cu preşedintele PDL Bucureşti Elena Udrea, au declarat pentru gândul surse social-democrate.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 14 Empty Re: pedeleii

Mesaj  baso Sam Mai 26, 2012 12:49 pm

Sa vedem, sa vedem si noi pozele alea raset Imi suna perveculos Very Happy Ceapa, branza, varza, manz Laughing
Putem da si noi note pentru ---iTii ? laugh




baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 14 Empty Re: pedeleii

Mesaj  ENKI Lun Iun 18, 2012 5:38 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 14 Empty Re: pedeleii

Mesaj  RocketQueen Dum Iun 24, 2012 1:54 am

M-a amuzat "dialogul" lui Narcis cu doamna Diana Behehe, asa ca postez aici o parte din el, pana nu vine cocalaru' de epava cu tractoru' peste mesaje... raset

DianaBehehe a scris:Si din pacate PCR chiar reprezinta populatia ... CEl putin 50 % din ea ...
Acea populatie educata de ei in ultimii 60 de ani .. Sau spalata pe creier ... Acea populatie care in cel putin doua generatii nu aui mai experimentat normalul ..
Si mai este ceva ... ortodoxismul. Acum afirm sus si tare ca si el este de vina. Sustineam de mult asta, dar de cand cu suicidul asistat al lui Nasase, acum chiar o spun ... acesta a avut o parte de necontetsta in manipularea populatiei ... "intoarce si celalal obraz" ...
Spre deosebire de ortodoxism, o credinta a inimii ... catolicismul si reformatii au o credinta mai cerebrala ...
narcis a scris:Asa...

Si cam in ce fel ?
DianaBehehe a scris:Intr-un fel pe care tu nu-l pricepi .. oricum ...

Pentru asta trebuie sa-ti folosesti ... CEREBELUL ... in viata de zi cu zi ...
si inima numai in particular ... intre tine si "dumnezeu"...
narcis a scris:Madam...ca sa o scurtam...eu am inteles altceva. Matale spui ca ,din cauza ortodoxismului ,populatia Romaniei a votat USL. Altfel, sa zicem ca am fi fost peste 90% catolici ,am fi votat PDL.

In fapt,matale ponegresti magareste ,de porc (sau de scroafa,depinde de gen ) religia majoritara prezenta in Romania cautand o jalnica justificare ce nu ca te descalifica,ci te murdareste rau de rahat si prin urmare puti rau ,trasnesti si jignesti o intraga populatie facandu-te de maro scarbos ,asta pentru ca tarasti in rahat religia ortodoxa.

Nu-ti zic sa-ti fie rusine,ci te sfatuiesc sa te stergi la gura cand mai indraznesti sa compari credinta neamului romanesc cu altele.
DianaBehehe a scris:Minoritatea , mai ales daca este cea desteapta .. se roieste ...
Iar minoritatea de nevoie se va destepta ....

Ha ha ha, vorba aceea "desteapta-te romane in ceasul cel din urma" ...
narcis a scris:"Minoritatea" de nevoie se va destepta. ?!?!?

Taci ,femeie! Taci dracului din gura ca ne faci neamul de ras pe unde esti!
DianaBehehe a scris:Si daca nu o las? Este singura explicatie pentru sindromul Stocholm pe care il au romanii credinciosi .. si anume sa-si apere calaii ... (Nastase, iliescu) si emoria scurta ...
narcis a scris:Stockholm , e Stockholm pentru Dumnezeu!

Taci,bre! Taci,rogu-te!
DianaBehehe a scris:Crestinule, aceasta este o greseala pe care am facut-o si tu ai inteles-o ca altfel nu ma apostrofai .
IAr modul prin care m-ai apostrofat arata ipocrizia ta "crestineasca" ...

Te simt energetic plin de ura , desi eu sunt cat se poate de relaxata si nu pun nici un fel de "greutate" in afirmatiile mele ...

Pe romani ii face de ras saracia ca rezultat al coruptiei la nivel inalt si impostura ... Si faptul ca accepta majoritar asta ...

narcis a scris:Madam...Crestini is toti ce cred in Iisus Hristos ,sau Cristos...ca de aici vine crestinism. Si catolicii si ortodocsii si penticostalii si baptistii si presbiterienii si etc... sunt crestini.

Eu nu ti-am apostrofat greseala ,ci varsta...Madam,esti o femeie la o varsta ce impune intelpciunea,insa matale esti departe rau de asta. Desi te pandeste mucegaiul prin partile moi, nu compensezi cu nimic asta.

PS : e o tufa in dreptul depoului lui gorro,intreaba-l de ea ,poate sunteti rude dracului!

Iar, la final, capul gol, dar stiintific, al behaitei graieste cea din urma intelepciune:

Diana Behehe a scris:Ai noroc ca trebuie sa merg la culcare )))

Mucegaiul ne pandeste pe toti ... nemuritorule, sau n-ai facut ... biologie filozofule ??

laugh

forum.realitatea.net/showthread.php?t=62302

RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pedeleii - Pagina 14 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Dum Iun 24, 2012 6:50 am

Apropo de pedele: dacă în urmă cu juma' de an era "conservator" BVB (adică Blaga, Videanu, Berceanu), înseamnă că este o dovadă de foarte mare reformă faptul că la conducerea partidului ajunge Blaga... laugh
NASU carn cu siraguri de bile din plastic a scris:Gabrielo, PDL-ul tau e nimic fara Basescu. Cand v-a spus in 2009 sa faca un pas in spate dinozaurii, v-ati luat in brate si v-ati sustinut BVB-ul. El voia reforma, voi voiati conservare. Esti penibila ! As vrea sa vad ce faceti la alegeri cu tactica asta de demolare a lui Basescu. Eu una nu va mai votez. Fiindca sunteti impertinenti de-a dreptul.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 14 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Dum Iun 24, 2012 6:52 am

La ce sector (s-)a înfrânt dăsteapta cu panoul despre primul vot? suspect
ENKI a scris:Tuta asta a tinut, deci, cont de coruperea consoanelor labiale B si V. Shocked laugh
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 14 Empty Re: pedeleii

Mesaj  RocketQueen Lun Iun 25, 2012 2:24 pm

La ce "reprtare" se refera clona puslamalei ocupata cu datu-n gat? confused

clona voit incontinenta a puslamalei a scris:Vrei si tu o alta reprtare?! Daca insisti o ai ,ia si matale!

PS Sa fie egalitae 1=1 ca la Hockey.Ca fotbalul imi displace profund!

forum.realitatea.net/showpost.php?p=1053670&postcount=4
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pedeleii - Pagina 14 Empty Re: pedeleii

Mesaj  Dracu' gol Lun Iun 25, 2012 3:20 pm

RocketQueen a scris:La ce "reprtare" se refera clona puslamalei ocupata cu datu-n gat? confused

clona voit incontinenta a puslamalei a scris:Vrei si tu o alta reprtare?! Daca insisti o ai ,ia si matale!

PS Sa fie egalitae 1=1 ca la Hockey.Ca fotbalul imi displace profund!

forum.realitatea.net/showpost.php?p=1053670&postcount=4
Probabil că pedelichelele s-au învăţat să dea "repîrţ" de fiecare dată cînd citesc vreo postare care contravine moralei pupincurismului băsist. Pînă la urmă, tot apare putoarea piticească şi-l banează pe nesimţitu' care îndrăzneşte să aducă atingere onoarei Javrei Ordinare... raset

P.S. Yo cre' că, acu', după ce ai scris 46 de postări, poţi să pui şi link-urile întregi... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

pedeleii - Pagina 14 Empty Re: pedeleii

Mesaj  RocketQueen Lun Iun 25, 2012 3:30 pm

Dracu' gol a scris:
Probabil că pedelichelele s-au învăţat să dea "repîrţ" de fiecare dată cînd citesc vreo postare care contravine moralei pupincurismului băsist. Pînă la urmă, tot apare putoarea piticească şi-l banează pe nesimţitu' care îndrăzneşte să aducă atingere onoarei Javrei Ordinare... raset

Pe mine m-a frapa(r)t vehementa cu care te-a "amenintat" puslamaua carpita, de parca ea ar face legea pe-acolo.
Sper ca n-am dat in paranoia intre timp, banuindu-l de toate relele din lume, ca pe evrei ( raset ), da' vicleanu' s-a comportat foarte naspa fata de mine si n-am speranta sa fie usa de biserica fata altii, cu atat mai putin fata de cei care nu ling in kur pocitania din fruntea statului...

P.S. Yo cre' că acu', după ce ai scris 46 de postări, poţi să pui link-urile întregi... raset

Imi imaginez ca-i enervant, da' nu-i vina mea. Laughing

Incercare: piticu.ro - Because blegging is enough. raset

Nu puteti posta link-uri externe sau adrese e-mail in primele 7 zile de la inscriere. Va rugam sa contactati un administrator pentru mai multe informatii.
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pedeleii - Pagina 14 Empty Re: pedeleii

Mesaj  Dracu' gol Lun Iun 25, 2012 4:00 pm

RocketQueen a scris:Pe mine m-a frapa(r)t vehementa cu care te-a "amenintat" puslamaua carpita, de parca ea ar face legea pe-acolo.
Sper ca n-am dat in paranoia intre timp, banuindu-l de toate relele din lume, ca pe evrei ( raset ), da' vicleanu' s-a comportat foarte naspa fata de mine si n-am speranta sa fie usa de biserica fata altii, cu atat mai putin fata de cei care nu ling in kur pocitania din fruntea statului...
Imbecilii portocăcănari sunt strîns uniţi în juru' Javrei Ordinare, a cărei găoază alcoolică o ling cu sîrg pe rînd sau to(n)ţi la grămadă. Se comportă ca nişte drone, părînd conduşi de către acelaşi creier retardat. Nici nu-i de mirare că to(n)ţi au aceleaşi reflexe bezmetice de viermi intestinali cuprinşi de streche... raset
RocketQueen a scris:Imi imaginez ca-i enervant, da' nu-i vina mea. Laughing

Incercare: piticu.ro - Because blegging is enough. raset

Nu puteti posta link-uri externe sau adrese e-mail in primele 7 zile de la inscriere. Va rugam sa contactati un administrator pentru mai multe informatii.
Yo credeam că treaba-i în legătură cu număru' dă postări... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

pedeleii - Pagina 14 Empty Re: pedeleii

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 14 din 21 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum