SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

pedeleii

+9
aurora
Vasile
Armand
RocketQu33n
ENKI
Dracu' gol
lolo
Anahoret
delta
13 participanți

Pagina 10 din 21 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Urmatorul

In jos

pedeleii - Pagina 10 Empty Re: pedeleii

Mesaj  Anahoret Mar Mai 17, 2011 9:27 pm

baso a scris:Ma asteptam sa puncteze Delta laugh
Dovadă că trebuie să stai mereu cu garda sus! raset
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 10 Empty Re: pedeleii

Mesaj  ENKI Mar Mai 17, 2011 10:09 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 10 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Mar Mai 24, 2011 9:29 pm

Bleaga, pe care l-a susținut isteric, a luat bătaie (precum comandant navă de la Mircea Badea) și de la cel cu autostrada zburătoare, și de la piticania căzută-n cap iar tu vrei ca portocarla să-și înece amarul în ciorbă? laugh

Ülosh a scris:Păpushe, haleşti o ciorbitză?
(http://forum.realitatea.net/showthread.php?p=968806#post968806 )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 10 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Vin Mai 27, 2011 9:24 pm

portocăcăniul ăsta o fi trăit pe vremea regimului ceaușist să fie conștient ce înseamnă "cu unanimitate de voturi"? vesel
comandant nava a scris:Pe mine ma revolta usurinta cu care Boc se lasa batjocorit si tocat metodic de pesedei .In loc sa apere pedeleul in vederea viitoarelor alegeri , domnul Boc a ales strategia gresita de a sta pana la final pe scaunul minat de premier asta spre deliciul pesedeilor care au zilnic carne de tun si material de brodat .E clar ca Boc nu mai este ascultat de majoritatea sa parlamentara decat asa aleatoriu secvential .... Ma intreb ce e in mintea lui , cum gandeste el ca va castiga alegerile din 2012 cand e clar ca nu va putea da romanilor Parlamentul Unicameral si cei 300 de parlamentari . De ce sta sa fie batjocorit si el si pedeul de niste hoti rosii care 20 de ani au distrus aceasta tara si de ce el singuru care chiar a facut sacrificii majore da acum cu piciorul la tot ce a realizat ? Ramanand la guvernare nu va mai putea face nimic pentru romani dar poate ingropa odata cu el tot pedeul ... In pedele sunt si oameni de bine si nu merita sa fie batjocoriti si umiliti la viitoarele alegeri datorita unei strategii gresite .

Nu poti castiga alegerile din 2012 fara sa ai de partea ta o majoritate parlamentara care sa te urmeze si sa te asculte sa te ajute sa-ti treaca legile promise. E limpede ca actualul guvern nu mai are o amajoritate pe care sa se bazeze are doar o majoritate dornica sa isi pastreze doar mandatele fara sa mai miste un deget pentru legile reformei .
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 10 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Mar Mai 31, 2011 8:29 pm

yo pot înțelege că KroChi nu are nimic de spus, însă dacă este remunerat să amintească de PDL zilnic atunci bagă deva text la marea derută în care înșiră numele unora din vârful piramidei politice, însă parcă prea s-a cramponat de vaginul unora dintre portocăcănare fără să existe măcar o vagă dovadă legată de criteriile de promovare a acelora - spre deosebire de exemplu de pesedista aia (am uitat cum se numește) care practica-n draci sexul oral într-o mașină prin ceva parcare din București... Laughing
Krokodilul Chichiricios a scris:Da, PD-Liştii trebuiau să revină şi la alimentaţia raţională şi la spitalizarea raţională- marote pe care le avea şi Ceauşescu. În afara faptului să construiască ceva- dl.Băsescu începe să fie identic şi egal cu un Ceauşescu minor- nici măcar de judeţeană de partid. Interesant e că deşi e la funcţia supremă în stat domnia sa e un îngeraş - să îi urăm să devină fizic, cât mai repede- nu e el vinovat, ba guvernul, ba fostul guvern, ba Blaga, ba justiţia de a ajuns lumea să se întrebe la ce naiba mai stă zâmbiliciul jucător acolo şi ce PM-sii mai aşteaptă să nu se care. Dacă măcar zâmbiliciul numărul 1- Iliescu- chiar era interesat în ce face- şi sub mandatul 2 a adus prosperitate- ăsta e un zâmbilici total nepriceput şi complet neinteresat- în afară de a-şi umfla buzunarul.
Nu există o astfel de mizerie ca în România nicăieri în Europa civilizată. De la viaţa de zi cu zi şi până la discursul pafarist al politicienilor- fiindu-i arătat un spital naşpa din Oraviţa dl.clapon ministru al sănătăţii întreabă "Şi ce am eu cu asta ?" . PD-Lul şi aliaţii lui îşi închipuie- prost- că pot să managerieze- prost- ceva care devine tot mai prost- adică nivelul de trai. Deja manelistul incult, prompteristul degradat, politicianul idiot (vezi Cseke) sunt lucruri normale. Deja nu ne mai mirăm dacă la prima ploaie în Bucureşti se duc naibii cablurile de orice, dacă Doreii firmelor particulare perforează conducta de gaz, dacă ni se poate întâmpla orice. Oricând. Neprovocat.
Clasa politică PD-L a dus dispreţul faţă de alegători la supernivele. Păi când o vezi pe cornuta de dna. Vass dându-şi cu părerea- nonşalantă- despre nimicul din biip-ul care-i ţine loc de creier- parcă începe să-ţi fie simpatică şi Aura Vasile şi celelalte "luptătoare" bătucite de la diversele partide. Madamele Vass, Turcan şi Udrea au răzbit în politică cu vaginul înainte- dar nouă deja ni se pare normal. Şi ne mai întrebăm de ce ne merge aşa...
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 10 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Sam Iun 04, 2011 5:35 pm

parcă mihalcoolemia 0,5-0,9 scria că a fost la aceeași facultate cu Radu Berceanu, dar ăsta din urmă era la ceva de genul politehnicii... așa că nu-mi dau seama despre ce fizică cuantică debitează clona citată mai jos? suspect
nusu1978 a scris:Dupa comentariile acide pe care le-ai facut ,sigur esti membra PDL,iar daca nu ai cunoscut senzatia de a salva pe cineva(din orice situatie),in special acei bebelusi,limiteaza-ta la cibernetica si fizica cuantica pe care le-ai absolvit datorita ''taticului'' sau ''sarsanalelor'' pline cu ceapa si branza de oaie.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 10 Empty surpriza , Delta

Mesaj  Vasile Sam Iun 04, 2011 5:39 pm

delta a scris:yo pot înțelege că KroChi nu are nimic de spus, însă dacă este remunerat să amintească de PDL zilnic atunci bagă deva text la marea derută în care înșiră numele unora din vârful piramidei politice, însă parcă prea s-a cramponat de vaginul unora dintre portocăcănare fără să existe măcar o vagă dovadă legată de criteriile de promovare a acelora - spre deosebire de exemplu de pesedista aia (am uitat cum se numește) care practica-n draci sexul oral într-o mașină prin ceva parcare din București... Laughing

Birchall pesedista tocmai a castigat procesul cu Buble Iosif care va plati daune de 70000 euro fiindca a pus PE BLOGUL LUI un filmulet cu o femeie care semana cu Birchll si a insinuat ca era chiar Birchall . In tribunal s-a facut si dovada ca blogul respectiv era al lui Buble Smile .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 10 Empty Re: pedeleii

Mesaj  (Still a)Live Sam Iun 04, 2011 11:22 pm

delta a scris:parcă mihalcoolemia 0,5-0,9 scria că a fost la aceeași facultate cu Radu Berceanu, dar ăsta din urmă era la ceva de genul politehnicii... așa că nu-mi dau seama despre ce fizică cuantică debitează clona citată mai jos? suspect
nusu1978 a scris:Dupa comentariile acide pe care le-ai facut ,sigur esti membra PDL,iar daca nu ai cunoscut senzatia de a salva pe cineva(din orice situatie),in special acei bebelusi,limiteaza-ta la cibernetica si fizica cuantica pe care le-ai absolvit datorita ''taticului'' sau ''sarsanalelor'' pline cu ceapa si branza de oaie.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )
Ia vezi la biografie! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Greu...
(Still a)Live
(Still a)Live
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri

Mesaje : 3285
Data de inscriere : 29/10/2010
Varsta : 49
Localizare : SulfCity

Sus In jos

pedeleii - Pagina 10 Empty Re: pedeleii

Mesaj  Anahoret Dum Iun 05, 2011 6:00 am

(Still a)Live a scris:Ia vezi la biografie! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Greu...
A.S.E. - Planificare si Cibernetica Economica - 1982 innocent
Proastă nu-i! Se intra greu la facultatea aia! vesel
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 10 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Dum Iun 05, 2011 6:24 am

(Still a)Live a scris:
delta a scris:parcă mihalcoolemia 0,5-0,9 scria că a fost la aceeași facultate cu Radu Berceanu, dar ăsta din urmă era la ceva de genul politehnicii... așa că nu-mi dau seama despre ce fizică cuantică debitează clona citată mai jos? suspect
nusu1978 a scris:Dupa comentariile acide pe care le-ai facut ,sigur esti membra PDL,iar daca nu ai cunoscut senzatia de a salva pe cineva(din orice situatie),in special acei bebelusi,limiteaza-ta la cibernetica si fizica cuantica pe care le-ai absolvit datorita ''taticului'' sau ''sarsanalelor'' pline cu ceapa si branza de oaie.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )
Ia vezi la biografie! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Greu...
mă rog, Berceanu pomenea de politehnică și ceva avioane...
o fi terminat două facultăți (deși pe vremea regimului ceaușist nu avea chiar niciun rost să sari de la o facultate la alta în speranța că eventual vei avea vreun loc de muncă)

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 10 Empty Re: pedeleii

Mesaj  baso Dum Iun 05, 2011 6:32 am

delta a scris:
(Still a)Live a scris:
delta a scris:parcă mihalcoolemia 0,5-0,9 scria că a fost la aceeași facultate cu Radu Berceanu, dar ăsta din urmă era la ceva de genul politehnicii... așa că nu-mi dau seama despre ce fizică cuantică debitează clona citată mai jos? suspect
nusu1978 a scris:Dupa comentariile acide pe care le-ai facut ,sigur esti membra PDL,iar daca nu ai cunoscut senzatia de a salva pe cineva(din orice situatie),in special acei bebelusi,limiteaza-ta la cibernetica si fizica cuantica pe care le-ai absolvit datorita ''taticului'' sau ''sarsanalelor'' pline cu ceapa si branza de oaie.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )
Ia vezi la biografie! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Greu...
mă rog, Berceanu pomenea de politehnică și ceva avioane...

Ei, s-or fi cunoscut la vreun chef cand s-a lasat sedusa de Berbeceanu. Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 10 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Dum Iun 05, 2011 8:08 am

pedelingăul ăsta ori nu are logică, ori e și orbit de dogma portocalie să urle împotriva orice care are în nume litera l, s sau u... laugh
păi, dacă spune "legea Funeriu" asta înseamnă că e o lege diferită de cele anterioare "legii Funeriu", deci asta înseamnă că e (măcar) ceva modificare față de ce a existat până la această nouă lege... Laughing

belphecală a scris:---Nu nu o modifica! de data asta neghiobul lider PSD'ist recunoaste ca legea Funeriu e buna si ca va face tot posibilul sa o implementeze pana la capat! (a se vedea inregistrarea emisiunii Stoiceascai de aseara de la A3)! mai mult, dupa ce au provocat iesiri in strada si greve dar si protestul cu infometarea voita a invatatoarei lingatoare de cur USL'ist, acum promite profilor ca le da banii si ca vor reveni la vechile salarii dupa programul initiat de Boc..., adica esalonat in urmatorii patru ani! Fomista, prezenta si ea in emisiune, rade manzeste dar nu sare la gatul prostului amenintand cu o noua greva a foamei ci apalauda in extaz programul lui Boc numai pt ca e rostit de neghiobul sau interlocutor! Penibilul atinge apogeul in momentul in care, intrebat direct dece USL'istii nu demisioneaza din parlament pt a provoca anticipate! Raspunsul nu vine din prima ci abia dupa o noua interpelare pe tema asta si te lasa cu gura cascata: Pai daca plecam, programul de redresara a Romaniei are toate sansele sa fie implementat numai de catre actuala putere! noi inca mai speram sa'l inlaturam pe Boc si pe Basescu!
Inteligenta replica nu credeti...! E bine ce au facut astia dar tre'be sa ne lase pe noi sa profitam!
Boul Psd'ist afirma ca demisia parlamentarilor USl nu rezolva problema anticipatelor pt ca actuala putere ar fi suficienta pt a'si promova legile dupa modelul din toamna cand opozitia a lipsit deliberat vreme de trei luni din parlament!
Spuneti'mi va rog..., Ponta e prost sau o face pe tampitul! Adica'te'lea golanii USL'isti au sabotat deliberat lucrarile parlamentului incalcand Constitutia si regulamentelke camerelor! Bravos don Ponta..., halal procuror ai fost matale!
Daca de la repetentul liberaloid Antonescu nu te poti astepta decat la caragata ieftina, constatam ca de la neghiob obtinem cu mult mai mult: Marturie publica a incalcarii legilor statului si tradare!
P.S.1. Poate se gaseste cineva si le explica dobitocilor USL'isti ca absenta din parlament nu e tot una cu predarea mandatului. In primul caz se in calca regulamentul, lucru care intarzie legiferarea dar nu scoate in afara constitutiei institutia, iar predarea mandatelor aduce cu sine modificarea structurii parlamentului si drept consecinta auto dizolvarea acestuia! Urmarea...? Mult doritele lor anticipate.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 10 Empty Re: pedeleii

Mesaj  ENKI Dum Iun 05, 2011 8:13 am

delta a scris:
(Still a)Live a scris:
delta a scris:parcă mihalcoolemia 0,5-0,9 scria că a fost la aceeași facultate cu Radu Berceanu, dar ăsta din urmă era la ceva de genul politehnicii... așa că nu-mi dau seama despre ce fizică cuantică debitează clona citată mai jos? suspect
nusu1978 a scris:Dupa comentariile acide pe care le-ai facut ,sigur esti membra PDL,iar daca nu ai cunoscut senzatia de a salva pe cineva(din orice situatie),in special acei bebelusi,limiteaza-ta la cibernetica si fizica cuantica pe care le-ai absolvit datorita ''taticului'' sau ''sarsanalelor'' pline cu ceapa si branza de oaie.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )
Ia vezi la biografie! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Greu...
mă rog, Berceanu pomenea de politehnică și ceva avioane...
o fi terminat două facultăți (deși pe vremea regimului ceaușist nu avea chiar niciun rost să sari de la o facultate la alta în speranța că eventual vei avea vreun loc de muncă)
Berceanu (fost Bercovici): Institutul Politehnic Bucureşti, Facultatea de Construcţii Aerospaţiale (în prezent Aeronave) 1972-1978. bine
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 10 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Dum Iun 05, 2011 8:38 am

ENKI a scris:Berceanu (fost Bercovici): Institutul Politehnic Bucureşti, Facultatea de Construcţii Aerospaţiale (în prezent Aeronave) 1972-1978. bine
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Înseamnă că mihalcoolemia 0,5-0,9 fie se referea la altceva (liceu, loc de muncă...), fie doar mințea. Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 10 Empty Re: pedeleii

Mesaj  ENKI Dum Iun 05, 2011 9:01 am

delta a scris:
ENKI a scris:Berceanu (fost Bercovici): Institutul Politehnic Bucureşti, Facultatea de Construcţii Aerospaţiale (în prezent Aeronave) 1972-1978. bine
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Înseamnă că mihalcoolemia 0,5-0,9 fie se referea la altceva (liceu, loc de muncă...), fie doar mințea. Laughing
Probabil ca se referea la un loc de munca, insa nu mai gasesc postarea aia. scratch
Am gasit-o numai p-asta, din care, ca de obicei, nu se intelege mai nimic. laugh
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 10 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Dum Iun 05, 2011 9:09 am

ENKI a scris:Probabil ca se referea la un loc de munca, insa nu mai gasesc postarea aia. scratch
Am gasit-o numai p-asta, din care, ca de obicei, nu se intelege mai nimic. laugh
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Pe acel thread, ceva mai jos scrie (la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ):
mihalcoolemia 0,5-0,9 a scris:mi-a fost coleg in industria de aviatie !

si inca unul de top !


SEF DE PROMOTIE !!!!!!!!!!!!!!

Eu l-as cam alege Sef PD-L !!!
mă rog, yo din asta aș deduce că se referea la facultate (din cauză că face referire la șef de promoție), dar s-ar putea să fie vorba de ceva firmă sau institut legat de avioane.
ăla-și măsura lungimea optimă a șurubului, iar asta contabiliza costul piuliței potrivite pentru acel șurub veselie

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 10 Empty Re: pedeleii

Mesaj  ENKI Dum Iun 05, 2011 9:21 am

delta a scris:
ENKI a scris:Probabil ca se referea la un loc de munca, insa nu mai gasesc postarea aia. scratch
Am gasit-o numai p-asta, din care, ca de obicei, nu se intelege mai nimic. laugh
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Pe acel thread, ceva mai jos scrie (la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ):
mihalcoolemia 0,5-0,9 a scris:mi-a fost coleg in industria de aviatie !

si inca unul de top !


SEF DE PROMOTIE !!!!!!!!!!!!!!

Eu l-as cam alege Sef PD-L !!!
mă rog, yo din asta aș deduce că se referea la facultate (din cauză că face referire la șef de promoție), dar s-ar putea să fie vorba de ceva firmă sau institut legat de avioane.
ăla-și măsura lungimea optimă a șurubului, iar asta contabiliza costul piuliței potrivite pentru acel șurub veselie
Hopa! Roza a inceput sa ma indrageasca, daca am avut postarea aia sub nas si n-am vazut-o. affraid laugh bine
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 10 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Dum Iun 05, 2011 10:15 am

yo-l întreb dacă nu e contradicție între "nu modifică" (nimic într-un domeniu) și "o nouă lege" (din acel domeniu), iar activistu' dă ca răspuns ceva legat de faptul că 2012 este an electoral... veselie
belphecală a scris:---Contradictie e intre ce au facut impotriva tarii anul trecut si intentia de a fura rodul curajului, a verticalitatii si muncii altora!
Au intrat in criza de timp...! Peste mai putin de o luna se intra in vacanta parlamentara..., sesiunea de toamna incepe in septembrie..., procedura de demitere a guvernului sau de suspendare a presedintelui dureaza si e foarte putin probabil ca sa reusesca pana la 1 Ian 2012! Anul viitor este un an interzis prin Constitutie pt anticipate, acesta fiind an electoral!
Au cam pus'o baietii lui Voiculescu si Executivul de azi o sa organizeze fara ei alegerile viitoare! D'aia se strofoaca asa rau acum!
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 10 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Dum Iun 05, 2011 12:20 pm

asta nu-și dă seama că nu-i bine să dezvăluie strategia de promovare din cadrul PDL-ului? Laughing
nu că ar avea cineva dubii legate de modul în care de exemplu Nuți a ajuns consilieră prezidențială de politică externă sau ministra dezvoltării regionale... laugh
Dihania Behehe a scris:presupun ca incerci sa ma jignesti. Nu reusesti. Sti de ce?
Ca sa jignesti pe cineva trebuie sa ai feeling. Ori tu daca cumva nu esti autist, esti spalat rau de tot pe creier.
Nu stiu de cine si in ce scop, cert este ca esti victima.
Vezi tu, snobii sant usor de manipulat. Este suficient sa le satisfaci egoul si obtii ce vrei de la ei!!!!
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 10 Empty Re: pedeleii

Mesaj  aurora Vin Iun 10, 2011 4:44 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Aproximativ 21,999,999 de romani care dezlantuisera deja fiesta,
la vestea ca un barbat necunoscut cu semnalmentele lui Emil Boc si-a dat foc in fata Palatului Cotroceni,
si-au blestemat aseara zilele in mod concomitent, lovind cu piciorul neputincios intr-un gard,
dupa ce au aflat ca barbatul cu pricina nu este Emil Boc, ci chiar un barbat necunoscut.

“De fericire, imi amanetasem deja casa si din banii obtinuti incepusem sa deau de baut la cunoscuti,
vecini si necunoscuti”
, spune unul dintre romanii care au iesit in strada ca sa se bucur, in Timisoara.
“Luasem chiar si tort. Acum cel mai probabil o sa-mi pierd casa si o sa raman pe drumuri.
Numai din cauza lui Emil Boc!”

Scene asemanatoare au avut loc insa si pe strazile altor orase,
hoarde intregi de oameni necajiti intorcandu-se acasa
pentru a protesta in fata televizoarelor si a-si bate copiii de nervi.

“Imi pusesem mari sperante in chestia asta.
Practic ar fi fost singurul lucru bun care s-a intamplat in tara asta in ultimii ani.
Guvernul a ajuns sa ne minta si cand spune ca si-a dat foc si a ars! Hua!
Sa va fie rusine ca ne distrugeti visele si aspiratiile!”


Ca urmare a zvonurilor create in jurul integritatii sale corporale,
Emil Boc a tinut aseara sa iasa in fata publicului si sa reafirme faptul ca e bine-mersi sanatos.
As dori sa remarc si apreciez manifestarile de strada provocate de zvonul vatamarii mele grave si ireversabile.
M-ati induiosat pana la lacrimi cu coroanele voastre de flori pe care scria “Calatorie sprancenata!”.
Sincer, de cateva zile ma gandeam sa demisionez si sa ma retrag din viata publica,
insa acum, cand vad ca poporul are atat de multa nevoie de mine, am decis sa continui!”.


In alta ordine de idei, incredibilul caz al barbatului care si-a dat foc,
este in continuare anchetat de oamenii legii, acestia incercand sa determine de ce el nu este Emil Boc.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
aurora
aurora
a învățat principalele servicii de pe net
a învățat principalele servicii de pe net

Mesaje : 1228
Data de inscriere : 06/07/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 10 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Dum Iun 12, 2011 2:43 pm

Altu' convins că PDL e-n faliment doar din cauză că ăia care au bani nu sunt dispuși să risipească (pe un referendum) fonduri din care ar putea fura fără bătăi de cap... laugh

vasile r. a scris:Daca dupa anularea referendumului pe Bucuresti se mai indoieste cineva ca PDL a fugit de o infrangere rusinoasa este ori naiv ori portocaliu. Tot circul la care asistam astazi a fost inventat de Basescu pentru a o salva pe E.U. din haznaua in care a intrat.

Flitul din Bucuresti este pregatit si de catre provincie. Aceasta asteapta un referendum pe tema reformei administrative. Ce zici Bascosule, te bagi ?????

In conditiile actuale un strateg rational (din PDL ) trebuie sa actioneze pentru ,,limitarea pierderilor" ori dupa cum vad acestia continua sa se sinucida in grup. Scenele actuale din politca PDL imi amintesc de sfarsitul celui de al doilea razboi mondial cand catiusele tiuiau in preajma Berlinului si Hitler si asociatii lui vorbeau de victoria finala.

Cine ne spunea ca oamenii nu vor sa invete istoria si se incapataneaza sa o repete ????
Cred ca Leonardo, alias Gerula, alias Fabio si pe numele real Mihai B.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 10 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Sam Iun 18, 2011 8:02 am

Krokodilul Chichiricios a scris:Din gândirea unui chilot la feminin ""Aş vrea să vă spun că sunt Samantha, dar nu pot. În nouă luni, am facut ceva mai mult decât Samantha în acest minister. Nu vreau sa mă uit nici în grădina vencinilor, nici în grădina naţională, la cei care au fost înainte", ".
Realizări ? 0. -1 cumva ? Se circulă mai prost în România- în 2011- decât în România lui 1989 ? Evident că da. Sunt mai ciuruite străzile decât lupta de la Smârdan ? Bineînţeles. Arată aeroporturile ca un cur ? Evident că da. Apropo- s-au investit o groază de bani în Otopeni ca să se facă ce ? Nici acum nu sunt preluate toate avioanele la venire de tub şi se merge- cam de 2 ori- faţă de cum se mergea înainte până să-ţi iei bagajele. Deci unde ţi-s vrăjile, mama Omida ?
Km de autostradă ? Neh dar s-au reziliat contracte deja plătite cu 95% din valoare. Păi nu e în stare cea mai mare companie de autostrăzi din Franţa să ne facă nouă autostrăzi ? Nu-i nimic, le fură Căşuneanu. Hoţia de la Ministerul Transporturilor- sub succesivii Băsescu-Berceanu-Udrea-Boagiu- va face desigur un proces cu condamnări.
Evident că cel mai bine dna. Boagiu arată în zeghe. Ca şi dna. Udrea. Asta ca să nu fim prera prietenoşi cu costumele de jdemii de euroi pe care ţărancele proaste şi le-au tras precum poşeţica pe capul Columbencei...
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

E cam exagerat să spună că se circulă mai prost decât înainte de 1989, însă e cam ciudată chestia aia că au reziliat un contract pe care l-au decontat aproape 100%. Practic asta sună de parcă le-ar fi dat moca ălora banii respectivi...

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 10 Empty Re: pedeleii

Mesaj  Dracu' gol Sam Iun 18, 2011 8:27 am

delta a scris:E cam exagerat să spună că se circulă mai prost decât înainte de 1989
'Mnealui ie unu' dintre cei mulţi pe care i-am auzit spunînd asemenea gugumănii. Probabil că aştia ori şi-au pierdut memoria ori mergeau numa' cu trotineta pe balustradă... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

pedeleii - Pagina 10 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Sam Iun 18, 2011 9:37 am

cum nu dorm activiștii pupinbăsiști de grija candidatului penal... veselie

comandant nava a scris:Este bine pentru PDL ca domnul Crin a fost propus candidat comun USL la presedentia Romaniei ? Noi am zice ca da ! De ce oare ? Pai intrebati romanii de rand cam ce parere au despre Crin , o sa va zica majoritatea ca-l percep pe Crin ca fiind lenes (cica da prin Parlament doar sporadic) in plus Crin nu are solutii in discursul sau . Din pacate pentru Crin si fericire pentru noi el a preluat discursul ciutacilor si lupta impotriva curentului ....cica nu trebuie reforma iar asta-i oripileaza pe romani . Ce e trist pentru el e ca nu pricepe ca reforma e dorita de toti romanii ....

Numai simpla idee ca acest individ care da prin Parlament rara de tot ar ajunge sa conduca Romania sperie romanii asa ca vor vota pe oricine altcineva in afara de Crin , ca de obicei Ponta nu prinde ideea si da inainte cu oistea in gard conducand pesedul la dezastru ....Pana si Becali ar avea sanse daca romanii ar fi pusi sa aleaga intre Crin si Becali ....


Noi dorim ca USL-ul sa nu renunte la Crin iar Crin sa nu renunte la discursul ciutacilor , asta ca sa-si franga bine gatul ca oricum am vazut ca ciutacii aprecieaza aruncatul in cap de la balcon ...


bafta va asteptam la vot
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 10 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Dum Iun 19, 2011 10:33 am

narcis 82 a scris:Mai Petrache...Asa-i ca te toare? Asa-i ca te seaca la lingurica? Ca te tampeste (in zadar,pe principiul ca pe un tampit nu-l mai poti tampi mai mult) faptul ca Oprescu chiar face cate ceva???

Da si tu un link catre un sondaj din ultimii doi ani in care sa se vada ca bucurestenii il urasc pe Oprescu,ca eu pot sa-ti pun link cu un sondaj in care PDL-ul tau mult iubit nu are mai mult de 15% .

Patetic mai esti,laba trista si patetic.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

de unde naiba scot sondajele astea tocmai favorabile de regulă doar partidelor pe care le preferă, dar întotdeauna nefavorabile celor pe care nu le preferă?

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 10 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Mier Iun 29, 2011 11:04 am

deci nu au reușit să-l acapareze pe Vanghele...
da' Plugaru s-o mai fi înscris în PDL? că era pe cale de a... confused

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 10 Empty Re: pedeleii

Mesaj  lolo Mier Iun 29, 2011 12:02 pm

delta a scris:deci nu au reușit să-l acapareze pe Vanghele...
da' Plugaru s-o mai fi înscris în PDL? că era pe cale de a... confused

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Cine-i Plugaru?
lolo
lolo
s-a obișnuit
s-a obișnuit

Mesaje : 1000
Data de inscriere : 04/02/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 10 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Mier Iun 29, 2011 12:16 pm

lolo a scris:Cine-i Plugaru?
Îmi aduc aminte doar că o chema Alina Plugaru și se discuta despre ea relativ mult în urmă cu vreo patru ani
o fi ceva actriță porno autohtonă... sau draq știe ce...

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 10 Empty Re: pedeleii

Mesaj  ENKI Mier Iun 29, 2011 2:51 pm

delta a scris:
lolo a scris:Cine-i Plugaru?
Îmi aduc aminte doar că o chema Alina Plugaru și se discuta despre ea relativ mult în urmă cu vreo patru ani
o fi ceva actriță porno autohtonă... sau draq știe ce...
As pune io un link, da' mi-e teama ca ma banezi. laugh
In plus, azi e mare sarbatoare, asa ca am gasit o solutie cat de cat decenta. Embarassed laugh
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 10 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Mier Iun 29, 2011 2:55 pm

ENKI a scris:
delta a scris:
lolo a scris:Cine-i Plugaru?
Îmi aduc aminte doar că o chema Alina Plugaru și se discuta despre ea relativ mult în urmă cu vreo patru ani
o fi ceva actriță porno autohtonă... sau draq știe ce...
As pune io un link, da' mi-e teama ca ma banezi. laugh
In plus, azi e mare sarbatoare, asa ca am gasit o solutie cat de cat decenta. Embarassed laugh
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
cu juma' de ureche am auzit și yo la vremea respectivă că are activități în domeniul pornografiei...

Alina Plugaru, supranumită Regina Porno, s-a născut pe 18 decembrie 1987 la Vaslui. La vârsta de 15 ani a renunţat la şcoală şi s-a mutat la Bucureşti, visând să ajungă fotomodel. Un an mai târziu a devenit dansatoare exotică, un an mai târziu a defilat în cadrul Bucharest Fashion Week, iar în ziua în care a împlinit 18 ani a jucat în primul film porno. De atunci, Alina Plugaru a jucat în mai multe pelicule pentru adulţi, devenind una dintre cele mai cunoscute vedete porno din România. În anul 2008, vedeta a început să scrie pentru cotidianul Libertatea, având propria rubrică cu sfaturi porno. De-a lungul carierei sale de starletă porno, blonda a participat la mai multe show-uri şi târguri erotice din ţară şi străinătate, bucurându-se de fiecare dată de admiraţia publicului. Cu toate că în septembrie 2009 Alina s-a retras din industria XXX ea este în continuare cunoscută drept Regina Porno şi Sex-experta Libertăţii, unde continuă să răspundă la scrisorile cititorilor . În 2010, Alina Plugaru a început să cocheteze din nou cu industria pentru adulţi, formând alături de alte fete sexy şi talentate o trupă de dans erotic, „Erotic Dreams Show".

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 10 Empty Re: pedeleii

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 21 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum