SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

pedeleii

+9
aurora
Vasile
Armand
RocketQu33n
ENKI
Dracu' gol
lolo
Anahoret
delta
13 participanți

Pagina 15 din 21 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Urmatorul

In jos

pedeleii - Pagina 15 Empty Re: pedeleii

Mesaj  RocketQueen Lun Iun 25, 2012 4:15 pm

Dracu' gol a scris:
RocketQueen a scris:Pe mine m-a frapa(r)t vehementa cu care te-a "amenintat" puslamaua carpita, de parca ea ar face legea pe-acolo.
Sper ca n-am dat in paranoia intre timp, banuindu-l de toate relele din lume, ca pe evrei ( raset ), da' vicleanu' s-a comportat foarte naspa fata de mine si n-am speranta sa fie usa de biserica fata altii, cu atat mai putin fata de cei care nu ling in kur pocitania din fruntea statului...
Imbecilii portocăcănari sunt strîns uniţi în juru' Javrei Ordinare, a cărei găoază alcoolică o ling cu sîrg pe rînd sau to(n)ţi la grămadă. Se comportă ca nişte drone, părînd conduşi de către acelaşi creier retardat. Nici nu-i de mirare că to(n)ţi au aceleaşi reflexe bezmetice de viermi intestinali cuprinşi de streche... raset

Gasca limbistilor portokknii a fost mult mai mare, da' s-a spart in 2009, probabil odata cu ruperea aliantei B.A. si cu triumful menopauzei (a)cerebralei anexita2. raset

Asta-i militian, sau ce naiba? confused s1.directupload.net/file/d/2932/iic4r27t_jpg.htm
Cica-i daddy-ul mihalcoolicei. Am luat-o de pe fesbuca ei, albumele fiind publice, deci n-am dat nimic din casa.

Dracu' gol a scris:
Yo credeam că treaba-i în legătură cu număru' dă postări... raset

Macar ma lasa sa postez numere de telefon... raset
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pedeleii - Pagina 15 Empty Re: pedeleii

Mesaj  Dracu' gol Lun Iun 25, 2012 4:43 pm

RocketQueen a scris:Asta-i militian, sau ce naiba? confused s1.directupload.net/file/d/2932/iic4r27t_jpg.htm
Cica-i daddy-ul mihalcoolicei. Am luat-o de pe fesbuca ei, albumele fiind publice, deci n-am dat nimic din casa.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

După culoarea uniformei şi epoleţi, aş zice că-i lent-colonel miliţian, da' s-ar putea să fie şi securicios... raset

P.S. În orice caz, yo cre' c-avea numa' băutură fină prin casă... veselie
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

pedeleii - Pagina 15 Empty Re: pedeleii

Mesaj  RocketQueen Lun Iun 25, 2012 5:14 pm

Dracu' gol a scris:

După culoarea uniformei şi epoleţi, aş zice că-i lent-colonel miliţian, da' s-ar putea să fie şi securicios... raset

Nu degeaba trage la basi(s)t precum musca la rahatul securist... laugh
Ma gandesc ca si ceilalti limbisti anticomunisti au origini sanatoase, valorificate din plin de regimul glorios nu demult apus, precum mihalcoolica noastra... raset

P.S. În orice caz, yo cre' c-avea numa' băutură fină prin casă... veselie
Inseamna ca a avut de la cine invata...
Sa privim, insa, si partea plina a paharului raset :Macar a ajutat-o sa depaseasca bariera impusa de duhoarea, pe care o emana orice consumator de bauturi fine, si sa invete sa le aprecieze cum se cuvine pe brutele de "barbati adevarati", printre care se numara, desigur, si Javra Ordinara... raset
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pedeleii - Pagina 15 Empty Re: pedeleii

Mesaj  Dracu' gol Lun Iun 25, 2012 5:50 pm

RocketQueen a scris:
Dracu' gol a scris:

După culoarea uniformei şi epoleţi, aş zice că-i lent-colonel miliţian, da' s-ar putea să fie şi securicios... raset

Nu degeaba trage la basi(s)t precum musca la rahatul securist... laugh
Ma gandesc ca si ceilalti limbisti anticomunisti au origini sanatoase, valorificate din plin de regimul glorios nu demult apus, precum mihalcoolica noastra... raset
Ce naşte din pisică, de păduchi se scarpină... raset
RocketQueen a scris:
P.S. În orice caz, yo cre' c-avea numa' băutură fină prin casă... veselie
Inseamna ca a avut de la cine invata...
Sa privim, insa, si partea plina a paharului raset :Macar a ajutat-o sa depaseasca bariera impusa de duhoarea, pe care o emana orice consumator de bauturi fine, si sa invete sa le aprecieze cum se cuvine pe brutele de "barbati adevarati", printre care se numara, desigur, si Javra Ordinara... raset
Probabil că sărmana a fost atît de traumatizată de masculii feroci, încît nu şi-a găsit scăparea decît în trotiluială... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

pedeleii - Pagina 15 Empty Re: pedeleii

Mesaj  ENKI Mar Iun 26, 2012 4:59 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 15 Empty Re: pedeleii

Mesaj  Dracu' gol Mar Iun 26, 2012 5:19 pm

ENKI a scris:frau Monica
O hidoşenie(cu mop în top) trage la altă hidoşenie(balcîză şi ceacîră)... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

pedeleii - Pagina 15 Empty Re: pedeleii

Mesaj  RocketQueen Mier Iun 27, 2012 11:04 pm

Pe asta o s-o baneze pentru creierul mult mai neted decat prevede legea... Face de rusine (daca mai era nevoie) pedelicheaua... veselie

DianaB a scris:
circotas a scris:Daca ai avut un mesaj care continea un link, atunci asta este "buba". Platforma program a acestui forum are o problema. Daca vrei sa postezi acel mesaj, (1) scrie-l fara sa apesi "submit", (2) selecteaza-l in intregime, (3) sterge/copiaza in memorie utilizind combinatia CTRL/X, (4) posteaza un mesaj aiurea (de genul "asfklds fsdlkgfsdf lgkfjsd lgkdsjg "), (5) intra cu EDIT si, cu ajutorul combinatiei CTRL/V, schimba mesajul aiurea cu ceea ce voiai sa postezi pe bune
Ha ha carco, eu am descoperit alt work around ... postezi fara link si dupa aia dai edit (adaugi) cu linkul ... simplu ...))))))))

forum.realitatea.net/showpost.php?p=1054178&postcount=25
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pedeleii - Pagina 15 Empty Re: pedeleii

Mesaj  RocketQueen Vin Iun 29, 2012 1:18 pm

Cat tupeu...

postacircotas a scris:Stii cind iti dai cel mai usor seama care dintre "forumisti" sunt, de fapt, angajati ai partidelor, adica postaci? Atunci cind se iveste un subiect de scandal imens absolut nou. Pentru ca, brusc, "forumistii" respectivi dispar, nu mai scriu nimic (desi pina la acel moment activau frenetic, 16/7, in gasca).

E normal, sunt ocupati cu sedintele. Asteapta noile indicatii, noile linii de adoptat!...


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Asta o fi si motivul, pentru care a cautat o metoda, prin care sa nu fie vizibil ca respectivii useri sunt banati. Celalalt motiv l-o fi constituit preocuparea pentru a parea cat mai democrat, echilibrat, obiectiv in fata piticaniei, care altadata (a spus ca) i-a dezactivat optiunea de ban cocalarului epava. Vad ca si piticania a fost online...
Am spus odata, pe un thread al lui MOARKETING, ca si cu dreptatea in mana, tot postacii de partid vor avea castig de cauza... Doar face parte din fisa postului sa domine virtualul cu propaganda lor iar userii normali, care scriu dezinteresati in timpul liber, n-au cum si nici de ce sa faca fata unor asemenea metode. Cel mai trist ar fi ca postacii astia, portavocea partidelor, sa domine orice platforma de comunicare si informare, cum a fost inainte de Lovilutie. Senzatia de libertate data unui popor prostit de tot prin manipulare este, zic eu, reteta de succes a "democratiilor" moderne...
Imi spunea cineva ca un stat puternic, cum sunt SUA, tara tuturor (im)posibilitatilor, are nevoie de un popor stupid pentru a-l manevra dupa bunul plac, de aceea nici n-ar trebui sa ne mire incultura americanilor. Cred ca e si unul dintre putinele state democratice din lume, unde Cultura nu este finantata cu bani de la bugetul de stat si unde nu exista un Minister al Culturii... Mare coincidenta! raset
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pedeleii - Pagina 15 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Vin Iun 29, 2012 1:41 pm

RocketQueen a scris:Cat tupeu...
postacircotas a scris:Stii cind iti dai cel mai usor seama care dintre "forumisti" sunt, de fapt, angajati ai partidelor, adica postaci? Atunci cind se iveste un subiect de scandal imens absolut nou. Pentru ca, brusc, "forumistii" respectivi dispar, nu mai scriu nimic (desi pina la acel moment activau frenetic, 16/7, in gasca).

E normal, sunt ocupati cu sedintele. Asteapta noile indicatii, noile linii de adoptat!...
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Asta o fi si motivul, pentru care a cautat o metoda, prin care sa nu fie vizibil ca respectivii useri sunt banati.
Cre' că-l bagi prea-n seamă pe dobitoc. Wink
Conform regulii " Hoțul strigă 'Hoțul!' ", chiar că nu m-ar mira dacă bolnavul mintal ar fi de fapt activist & ocupat de ședințe.
Apropo, nu-i interesant că ăia cu neuronul pe bigudiuri se tăvălesc în chinuri continuu din cauza celor care n-au tangență cu niciun partid și critică toate haimanalele din politică, indiferent de coloratura lor?
S-ar putea ca nici susținătorii pesedeului să nu-i scoată din sărite în halul ăla pe cretinii ăștia portocăcănari... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 15 Empty Re: pedeleii

Mesaj  RocketQueen Vin Iun 29, 2012 2:09 pm

delta a scris:
Conform regulii " Hoțul strigă 'Hoțul!' ", chiar că nu m-ar mira dacă bolnavul mintal ar fi de fapt activist & ocupat de ședințe.
Apropo, nu-i interesant că ăia cu neuronul pe bigudiuri se tăvălesc în chinuri continuu din cauza celor care n-au tangență cu niciun partid și critică toate haimanalele din politică, indiferent de coloratura lor?
S-ar putea ca nici susținătorii pesedeului să nu-i scoată din sărite în halul ăla pe cretinii ăștia portocăcănari... laugh

De cand am cont acolo, "postacii", "trolii" si "clonele" au fost principala tinta a activistilor portokknari. Alexa avea si ceva cearsafuri despre manipulare, pe care le intindea frecvent pe forum, spre delirul babuinilor pedelimbisti. Mai nou are si emisia ei proprie de dejectii portocalii. Tot pe principiul "Hotii striga 'Hotii!'." raset
Eu zic sa nu te mire obsesia postacilor pentru cei care n-au optiuni politice si mai gandesc si singuri... Aceeasi obsesie au avut-o si comunistii anilor '40- '50. vesel Nu cred ca exagerez cu comparatia. Vizitatorii si cititorii muti, cu cont pe aici, citeau frecvent (si) forumul acesta si inainte sa apar eu.
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pedeleii - Pagina 15 Empty Re: pedeleii

Mesaj  baso Vin Iun 29, 2012 2:19 pm

RocketQueen a scris:
Eu zic sa nu te mire obsesia postacilor pentru cei care n-au optiuni politice si mai gandesc si singuri... Aceeasi obsesie au avut-o si comunistii anilor '40- '50. vesel Nu cred ca exagerez cu comparatia. Vizitatorii si cititorii muti, cu cont pe aici, citeau frecvent (si) forumul acesta si inainte sa apar eu.
Pe ce te bazezi ?

Din ce-mi aduc aminte, parca parca erai mare prietena cu isteroidul atunci cand l-ai invitat aici ca sa faceti impreuna ca-n toate visele , dandu-te si tu cu fundul de pamant, impreuna cu el, insa tu ca sa-l aperi de comentariile mele ironice din acest loc, participand absolut rational dar si cu implicatie emotiva, inclusiv in schimburi de replici gretzoase cu carcotasul isteroid, pur si simplu speculative, fara suport real, referitoare la clonele pe care mi le-as fi facut pe forumul controlat de oranjgutanii pe care acu' ii critici cu gratzie. laugh
Refuz sa cred ca ai avut momente de ratacire, iresponsabile. raset Te-ai implicat prea mult timp ca sa fie vorba despre o "simpla tampeala de moment", manipulata fiind de un iresponabil. laugh


Ultima editare efectuata de catre baso in Vin Iun 29, 2012 2:42 pm, editata de 1 ori

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 15 Empty Re: pedeleii

Mesaj  RocketQueen Vin Iun 29, 2012 2:29 pm

baso a scris:
RocketQueen a scris:
Eu zic sa nu te mire obsesia postacilor pentru cei care n-au optiuni politice si mai gandesc si singuri... Aceeasi obsesie au avut-o si comunistii anilor '40- '50. vesel Nu cred ca exagerez cu comparatia. Vizitatorii si cititorii muti, cu cont pe aici, citeau frecvent (si) forumul acesta si inainte sa apar eu.
Pe ce te bazezi ?

Cand spun ce?
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pedeleii - Pagina 15 Empty Re: pedeleii

Mesaj  baso Vin Iun 29, 2012 2:45 pm

RocketQueen a scris:
baso a scris:
RocketQueen a scris:
Eu zic sa nu te mire obsesia postacilor pentru cei care n-au optiuni politice si mai gandesc si singuri... Aceeasi obsesie au avut-o si comunistii anilor '40- '50. vesel Nu cred ca exagerez cu comparatia. Vizitatorii si cititorii muti, cu cont pe aici, citeau frecvent (si) forumul acesta si inainte sa apar eu.
Pe ce te bazezi ?

Cand spun ce?
Ghici, ghicitoarea mea ! ca sa citez un clasic in viata referitoare la ARafat Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 15 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Vin Iun 29, 2012 2:46 pm

RocketQueen a scris:Vizitatorii si cititorii muti, cu cont pe aici, citeau frecvent (si) forumul acesta si inainte sa apar eu.
Oare ce naiba puteau să afle din schimburile de postări care erau pe acest forum? Laughing
Haioasă mai era tâmpenia pe care o debita Nasoasa nocturnă cu șiraguri de biluțe din plastic spunând că pe aici ar fi un fel de centru de comandă de unde este coordonată activitatea probăsistă din blogosferă... laugh
Tembela aia pupinbăsistă o fi luând zilnic mai mulți pumni de calmante înainte să o apuce delirul pe net?

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 15 Empty Re: pedeleii

Mesaj  baso Vin Iun 29, 2012 3:01 pm

delta a scris:
RocketQueen a scris:Vizitatorii si cititorii muti, cu cont pe aici, citeau frecvent (si) forumul acesta si inainte sa apar eu.
Oare ce naiba puteau să afle din schimburile de postări care erau pe acest forum? Laughing
Haioasă mai era tâmpenia pe care o debita Nasoasa nocturnă cu șiraguri de biluțe din plastic spunând că pe aici ar fi un fel de centru de comandă de unde este coordonată activitatea probăsistă din blogosferă... laugh
Tembela aia pupinbăsistă o fi luând zilnic mai mulți pumni de calmante înainte să o apuce delirul pe net?

Yo zic ca ce zice Rocheta ar trebui sa ne faca sa ne simtim magulitzi de atentzia deosebita acordata de catre tot felul de cretini sau zombies laugh Ceea ce nu ma mira absolut deloc ... laugh Am zis si repet ca extraterestri superdotati ar cuceri Romanica intr-un timp record , fara nervi si varsari de sange Laughing
Suficient sa numere, cu apasare , pana la 3 sau pana la 10 ...ca sa produca dezastru, distrugand karma, zenul si feng-shuiul Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 15 Empty Re: pedeleii

Mesaj  RocketQueen Vin Iun 29, 2012 3:08 pm

baso a scris:
RocketQueen a scris:
baso a scris:
RocketQueen a scris:
Eu zic sa nu te mire obsesia postacilor pentru cei care n-au optiuni politice si mai gandesc si singuri... Aceeasi obsesie au avut-o si comunistii anilor '40- '50. vesel Nu cred ca exagerez cu comparatia. Vizitatorii si cititorii muti, cu cont pe aici, citeau frecvent (si) forumul acesta si inainte sa apar eu.
Pe ce te bazezi ?

Cand spun ce?
Ghici, ghicitoarea mea ! ca sa citez un clasic in viata referitoare la ARafat Laughing

Pai, cu tine nu se stie niciodata. raset Daca te referi la
Aceeasi obsesie au avut-o si comunistii anilor '40- '50.
, afla ca mai citesc si eu cate una, alta, mai vad cate un film, mai aud de la altii, care au trait in perioada respectiva...
Daca fraza aceasta
Vizitatorii si cititorii muti, cu cont pe aici, citeau frecvent (si) forumul acesta si inainte sa apar eu.
ti-a atras atentia, mai degraba, o sa-ti spun un secret care te va da pe spate raset : Mai citeam forumul si inainte sa-mi fac cont si doar se vede cati vizitatori sunt si care-i ultimul inregistrat. Mie mi-a atras atentia "OmulRosu", care a aparut la o zi dupa ce am facut o remarca despre "Omul Negru" unui utilizator. N-ar fi pentru prima data, cand respectivul Om Rosu preia o expresie/idee de la mine. Sau e doar o coincidenta... innocent vasile vasile si-a facut cont pe 14 mai si RickyA tot prin mai...
Daca te-a nelamurit comparatia intre obsesia comunistoida si postacii respectivi, incearca tu sa rezolvi ecuatia de aici. Zic ca date suficiente sunt. Mai trebuie doar putina atentie si luciditate. Daca vezi doar ce vor ei sa-ti arate, le-ai cazut deja in plasa. vesel

RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pedeleii - Pagina 15 Empty Re: pedeleii

Mesaj  baso Vin Iun 29, 2012 3:13 pm

S'exista oaresce deosebiri raset


baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 15 Empty Re: pedeleii

Mesaj  RocketQueen Vin Iun 29, 2012 3:17 pm

delta a scris:
RocketQueen a scris:Vizitatorii si cititorii muti, cu cont pe aici, citeau frecvent (si) forumul acesta si inainte sa apar eu.
Oare ce naiba puteau să afle din schimburile de postări care erau pe acest forum? Laughing
Haioasă mai era tâmpenia pe care o debita Nasoasa nocturnă cu șiraguri de biluțe din plastic spunând că pe aici ar fi un fel de centru de comandă de unde este coordonată activitatea probăsistă din blogosferă... laugh
Tembela aia pupinbăsistă o fi luând zilnic mai mulți pumni de calmante înainte să o apuce delirul pe net?

Parerea mea e ca postacii cu greutate nu sunt deloc tembeli, idioti, cretini si ca orice delir e calculat, ca sa-i spun asa. laugh Probabil ca face parte din manipularea lor grosolana. Se poate si ca isteria iscata de ei sa creeze confuzie printre cetatenii turmentati, ocazie numai buna de a injecta doctrina partidului in ei. vesel
Chiar Vasile, originalul, v-a oferit niste indicii, cand v-a intrebat daca nu credeti ca "nebunul partidului" nu joaca si el un rol si ca vor aparea useri care sa-i imite pe userii vechi. De fapt, userii noi doar s-au folosit de conturile celor vechi.
Am darul sa retin toate tampeniile, stiu. raset


Ultima editare efectuata de catre RocketQueen in Vin Iun 29, 2012 3:22 pm, editata de 1 ori
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pedeleii - Pagina 15 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Vin Iun 29, 2012 3:20 pm

baso a scris:
delta a scris:
RocketQueen a scris:Vizitatorii si cititorii muti, cu cont pe aici, citeau frecvent (si) forumul acesta si inainte sa apar eu.
Oare ce naiba puteau să afle din schimburile de postări care erau pe acest forum? Laughing
Haioasă mai era tâmpenia pe care o debita Nasoasa nocturnă cu șiraguri de biluțe din plastic spunând că pe aici ar fi un fel de centru de comandă de unde este coordonată activitatea probăsistă din blogosferă... laugh
Tembela aia pupinbăsistă o fi luând zilnic mai mulți pumni de calmante înainte să o apuce delirul pe net?

Yo zic ca ce zice Rocheta ar trebui sa ne faca sa ne simtim magulitzi de atentzia deosebita acordata de catre tot felul de cretini sau zombies laugh Ceea ce nu ma mira absolut deloc ... laugh Am zis si repet ca extraterestri superdotati ar cuceri Romanica intr-un timp record , fara nervi si varsari de sange Laughing
Suficient sa numere, cu apasare , pana la 3 sau pana la 10 ...ca sa produca dezastru, distrugand karma, zenul si feng-shuiul Laughing
mda, trebuie doar ca la coborâre din nava (naveta) spațială să promită... ceva... orice... mai ales o tâmpenie crasă. laugh
Deja e pe jumătate câștigată populația mioritică dacă discursul începe cu: Eu voi...


delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 15 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Vin Iun 29, 2012 3:23 pm

RocketQueen a scris:Chiar Vasile, originalul, v-a oferit niste indicii, cand v-a intrebat daca nu credeti ca "nebunul partidului" nu joaca si el un rol si ca vor aparea useri care sa-i imite pe userii vechi.
plictisitor mai era tractoristul tapalabist...

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 15 Empty Re: pedeleii

Mesaj  RocketQueen Vin Iun 29, 2012 3:25 pm

delta a scris:
RocketQueen a scris:Chiar Vasile, originalul, v-a oferit niste indicii, cand v-a intrebat daca nu credeti ca "nebunul partidului" nu joaca si el un rol si ca vor aparea useri care sa-i imite pe userii vechi.
plictisitor mai era tractoristul tapalabist...

Da' Anahoret nu era plictisitor. Chiar nu mai da pe aici? confused
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pedeleii - Pagina 15 Empty Re: pedeleii

Mesaj  baso Vin Iun 29, 2012 3:47 pm

delta a scris:
baso a scris:
delta a scris:
RocketQueen a scris:Vizitatorii si cititorii muti, cu cont pe aici, citeau frecvent (si) forumul acesta si inainte sa apar eu.
Oare ce naiba puteau să afle din schimburile de postări care erau pe acest forum? Laughing
Haioasă mai era tâmpenia pe care o debita Nasoasa nocturnă cu șiraguri de biluțe din plastic spunând că pe aici ar fi un fel de centru de comandă de unde este coordonată activitatea probăsistă din blogosferă... laugh
Tembela aia pupinbăsistă o fi luând zilnic mai mulți pumni de calmante înainte să o apuce delirul pe net?

Yo zic ca ce zice Rocheta ar trebui sa ne faca sa ne simtim magulitzi de atentzia deosebita acordata de catre tot felul de cretini sau zombies laugh Ceea ce nu ma mira absolut deloc ... laugh Am zis si repet ca extraterestri superdotati ar cuceri Romanica intr-un timp record , fara nervi si varsari de sange Laughing
Suficient sa numere, cu apasare , pana la 3 sau pana la 10 ...ca sa produca dezastru, distrugand karma, zenul si feng-shuiul Laughing
mda, trebuie doar ca la coborâre din nava (naveta) spațială să promită... ceva... orice... mai ales o tâmpenie crasă. laugh
Deja e pe jumătate câștigată populația mioritică dacă discursul începe cu: Eu voi...


nici nu sti cat de mare incepi sa fii raset auzi la ea, tupeul : "cetateanul turmentat"... laugh ca Caragiale raset


baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 15 Empty Re: pedeleii

Mesaj  delta Vin Iun 29, 2012 3:54 pm

RocketQueen a scris:Da' Anahoret nu era plictisitor. Chiar nu mai da pe aici? confused
E ocupat.
Parcă ieri (sau poate alatăieri) am bifat "friendly request"-u' lui pe facebook.
Asta înseamnă că-i viu... vesel

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pedeleii - Pagina 15 Empty Re: pedeleii

Mesaj  RocketQueen Vin Iun 29, 2012 4:05 pm

baso a scris:S'exista oaresce deosebiri raset


Ghicitorile cu karma, feng shui si altele au fost, sunt si cel mai probabil ca vor ramane un mister pentru mine. Aici ti s-ar potrivi ca partenera de discutie mai degraba cucuveica parasita de huhurezoi pentru niste analfabeti futbalisti, deoarece ea era, parca, fascinata de urinoterapeuti: "I'm so sorry I'm late, I just swam from the other side of the island." veselie



Tare filmu'. raset
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pedeleii - Pagina 15 Empty Re: pedeleii

Mesaj  baso Vin Iun 29, 2012 4:21 pm

Personal, am tot respectul in studiile stiintifice in materie de psihologie, manipulare si control insa in ceea ce ma priveste, aplicantii si-au futut norocul si cariera raset Le-am facut referat la totzi cu propunere de degradare si eliminare definitiva din concursul de belit lupa pe internet, shpionat omu' liber si ingradit dreptul lui la libera exprimare sub sanctiunea injuraturilor si pedepselor cu virusi, abracadabre virtuale si taiat internetul laugh S'exista multe personaje+clonele lor nenumarate la care le-am distrus Karma, zenul si feng-shuiul raset Imi cer scuze pt. cruzimea de care am dat dovada. Asta a fost misiunea mea speciala, ca sa-i fac de ras in fatza echipei de evaluare, in scop de selectare a celor onoratzi sa faca parte din fortza suprema , interplanetara, care sa faca fatza la orice atacuri cu adevarat extraterestre, via internet Laughing


Rochet, esti out salutare laugh Intreaba-ti superiorii daca nu ma crezi raset

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 15 Empty Re: pedeleii

Mesaj  RocketQueen Vin Iun 29, 2012 4:33 pm

baso a scris:

Rochet, esti out salutare laugh

Adica ceva de genu':




Intreaba-ti superiorii daca nu ma crezi raset

I-as intreba, da' mi'e frica ca ma trimit la carcera cu manelizdele care nu s-au epilat si nu si-au asortat culoarea unghiilor, buzelor, celeilalte perechi de buze cu uniforma la timp... Tie ce zici ca ti-au facut? agitat

RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pedeleii - Pagina 15 Empty Re: pedeleii

Mesaj  RocketQueen Vin Iun 29, 2012 6:27 pm

baso a scris:
Din ce-mi aduc aminte, parca parca erai mare prietena cu isteroidul atunci cand l-ai invitat aici ca sa faceti impreuna ca-n toate visele , dandu-te si tu cu fundul de pamant, impreuna cu el, insa tu ca sa-l aperi de comentariile mele ironice din acest loc, participand absolut rational dar si cu implicatie emotiva, inclusiv in schimburi de replici gretzoase cu carcotasul isteroid, pur si simplu speculative, fara suport real, referitoare la clonele pe care mi le-as fi facut pe forumul controlat de oranjgutanii pe care acu' ii critici cu gratzie. laugh
Refuz sa cred ca ai avut momente de ratacire, iresponsabile. raset Te-ai implicat prea mult timp ca sa fie vorba despre o "simpla tampeala de moment", manipulata fiind de un iresponabil. laugh

Hehe, pe asta, reeditata, n-am vazut-o. Dar era asteptata. raset
Simpatia mea fata de circotas (sau de altii) chiar nu e treaba nimanui, cum nu e nici simpatiile/antipatiile tale (sau altora) nu sunt treaba mea... Oricum, chestiile pe care le apreciez eu la o persoana s-ar putea foarte bine ca tu sa nici nu le remarci (si vice-versa), de aceea nici n-ai de unde sa intelegi de ce nu l-am considerat un simplu nebun.
Iesiri isteroide mai ai si tu, schimburi de replici gretoase referitoare la clonele pe care mi le-as fi facut eu pe forumul controlat de oranjgutani ai avut si tu. Sa-ti reamintesc doar de "confuzia" foula-RQ? Deci hai sa nu pozam in maicute virgine.
Motivul pentru care l-am invitat pe neimportant l-am expus atunci si n-are rost sa-l repet.
Ca sa inchei: E vorba de vreo 2-3 anisori in care un individ se purta intr-un fel oficial si cu totul altfel de pe niste clone, pe care nu le citeam sau le citeam pe diagonala, parandu-mi-se prea tampite. Oficial - sau, cum sa-i spun, in persoana sa oficiala -, respectivul nu mi-a gresit cu nimic. Bine, nu suportam sa mai vad thread-urile despre useri. Ce a facut, insa, de pe clonele sale nu pot accepta.
Hai, ca ti-am dat acum material de digerat & barfit pentru restul zilei. Over and out! multumire
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pedeleii - Pagina 15 Empty Re: pedeleii

Mesaj  Dracu' gol Vin Iun 29, 2012 7:03 pm

RocketQueen a scris:E vorba de vreo 2-3 anisori in care un individ se purta intr-un fel oficial si cu totul altfel de pe niste clone, pe care nu le citeam sau le citeam pe diagonala, parandu-mi-se prea tampite. Oficial - sau, cum sa-i spun, in persoana sa oficiala -, respectivul nu mi-a gresit cu nimic. Bine, nu suportam sa mai vad thread-urile despre useri. Ce a facut, insa, de pe clonele sale nu pot accepta.
Cu alte cuvinte, endevidu' a fost un fel de Vrăjitoru' din (gă)Oz... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

pedeleii - Pagina 15 Empty Re: pedeleii

Mesaj  baso Vin Iun 29, 2012 7:05 pm

RocketQueen a scris:
Hai, ca ti-am dat acum material de digerat & barfit pentru restul zilei. Over and out! multumire
Potzi tu scrie ce vrei si sa te sucesti cum ti se pune pata ori itzi alegi cuvintele in texte. Posibil sa gasesti si persoane dispuse sa-ti accepte cu voiosie rasucelile, pe modelul politico-basescian. Yo nu fac reevaluari in ceea ce priveste maniera in care-ti gestionezi talentele si caracterul. N-am nici interes si nici chef sa-mi bat capul cu motivele rasucelilor tale . Dar nici nu miza pe faptul ca este suficient sa trantesti nu stiu ce justificari pt. ca toata lumea sa puna botul. Cand ai comentat aiurea, ai comentat in tandem cu isteroidul, deplin responsabila si cu intentie directa, nicidecum impreuna cu clonele lui, la fel de idioate .Laughing

Si eu am incheiat discutia.

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pedeleii - Pagina 15 Empty Re: pedeleii

Mesaj  RocketQueen Vin Iun 29, 2012 7:23 pm

baso a scris:
RocketQueen a scris:
Hai, ca ti-am dat acum material de digerat & barfit pentru restul zilei. Over and out! multumire
Potzi tu scrie ce vrei si sa te sucesti cum ti se pune pata ori itzi alegi cuvintele in texte. Posibil sa gasesti si persoane dispuse sa-ti accepte cu voiosie rasucelile, pe modelul politico-basescian. Yo nu fac reevaluari in ceea ce priveste maniera in care-ti gestionezi talentele si caracterul. N-am nici interes si nici chef sa-mi bat capul cu motivele rasucelilor tale . Dar nici nu miza pe faptul ca este suficient sa trantesti nu stiu ce justificari pt. ca toata lumea sa puna botul. Cand ai comentat aiurea, ai comentat in tandem cu isteroidul, deplin responsabila si cu intentie directa, nicidecum impreuna cu clonele lui, la fel de idioate .Laughing

Si eu am incheiat discutia.

N-ar strica sa ai un lucru in minte - ba, chiar te ajuta sa NU pui botu' la alte justificari & shit: Daca as fi vrut o cariera de maicuta, as fi dat de mult la scoala superioara de maici. Si nici nu-mi caut amice/amici printre maicute sau exorcisti. Ca sa te scutesc, pe viitor, de alte texte aidoma celor de azi. Very Happy
Nu mizez pe nimic. What you see is what you get. Very Happy


RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pedeleii - Pagina 15 Empty Re: pedeleii

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 15 din 21 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum