SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Trompetele dă partid şi dă stat...

+9
(Still a)Live
RocketQu33n
Vasile
baso
Armand
Dracu' gol
ENKI
delta
Anahoret
13 participanți

Pagina 4 din 28 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 28  Urmatorul

In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 4 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  baso Sam Mar 05, 2011 11:25 pm

Armand a scris:... I'll be back! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Asa de mult te-a impresionat scena ? tease




baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 4 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  baso Sam Mar 05, 2011 11:28 pm

Armand a scris:

Maine e duminica. Asa e, intelijentilor: voi fi la Timisoara, la cursuri. Dar... I'll be back!
funny

Si ce cursuri zici ca faci Duminica, la Timisoara ? end

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 4 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  (Still a)Live Dum Mar 06, 2011 2:23 am

Armand a scris:Va multumesc amandurora, Vasilica si Live, dar cred ca mi-a cam ajuns... daca ceea ce intuiesc dincolo de batzul invocat e banuiala/acuzatia voalata/porcaria... la care, mai devreme sau mai tarziu, m-am asteptat sa se intample inca de la inscriere!
Doar ca, de felul meu, tin sa ascult - in clar! - ceea ce au de spus "vecinii"... Daca nu m-am pripit cu concluziile, spre fericirea a cel putin unei persoane-nick, nu va ramane nici colbul in urma mea neimportanta!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Oricum... a fost o experienta... adica exact ceea ce m-am gandit sa fie!

Maine e duminica. Asa e, intelijentilor: voi fi la Timisoara, la cursuri. Dar... I'll be back!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

confused

Spor la treabă şi succesuri fără număr! bine
(Still a)Live
(Still a)Live
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri

Mesaje : 3285
Data de inscriere : 29/10/2010
Varsta : 49
Localizare : SulfCity

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 4 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Armand Dum Mar 06, 2011 6:21 am

baso a scris:
Armand a scris:

Maine e duminica. Asa e, intelijentilor: voi fi la Timisoara, la cursuri. Dar... I'll be back!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si ce cursuri zici ca faci Duminica, la Timisoara ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Doamna... unele care ne invata cum sa mai frecam o menta... o ridiche... chestii de-astea care n-au nicio legatura cu marile proiecte neimportante!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 4 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  baso Dum Mar 06, 2011 8:06 am

Armand a scris:
baso a scris:
Armand a scris:

Maine e duminica. Asa e, intelijentilor: voi fi la Timisoara, la cursuri. Dar... I'll be back!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si ce cursuri zici ca faci Duminica, la Timisoara ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Doamna... unele care ne invata cum sa mai frecam o menta... o ridiche... chestii de-astea care n-au nicio legatura cu marile proiecte neimportante!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Hmmm...trebuie ca va energizeaza bine ...cursul ala , Doamne innocent

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 4 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Dum Mar 06, 2011 8:17 am

baso a scris:
Armand a scris:
delta a scris:Habar nu am ce-o fi acel xanax, însă presupun că e ceva medicament
Da, e un medicament...[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Vad ca si Rody a dat-o pe medicamente laugh laugh ARCOXIA [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Păi, postări așa lungi și ticsite cu detalii privind efectele pozitive, eventual modul de acțiune, respectiv reacțiile adverse ale unor substanțe (cum este și acel medicament) le citesc doar ăia care au ceva boală tratabilă cu respectivele substanțe.

Yo totuși nu am înțeles de ce nu bagă o hologramă după ureche în loc să ia acele medicamente?

P.S. Că doar ar fi mult mai simplu, decât să se chinuie cu buchisirea interminabilelor texte doldora de expresii complicate doar să demonstreze că-i telectuală cu xerocopie de diplomă din domeniul veterinar sau ce naiba mințea în urmă cu vreo două săptămâni...

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 4 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  RocketQu33n Dum Mar 06, 2011 8:45 am

delta a scris:Măi, adică aparenta libaneză (la fel de aparent) antibăsesciană s-a abonat la un thread despre o identitate virtuală numită delta_d pe forumul realitatea.net? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Adica nu stiai ca abonarea aia se face automat pe orice thread unde ai postat ceva, in cazul in care nu ti-ai dezactivat optiunea? affraid

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 4 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  RocketQu33n Dum Mar 06, 2011 8:53 am

Armand a scris:As vrea sa-mi explicati un pic mai clar ce contine teoria pe care INTELIGENTII neimportantului doresc s-o emane in ultimele 3-4 postari...
Tin foarte mult la chestia asta, asa ca o sa insist si eu pana ma lamuriti, asa cum a facut Grump inainte de a se retrage... ma rog... de a disparea intr-un fel sau altul...

Eh, niste vechi para... pardon, dureri de-ale lor cu clonele. Laughing
Armand a scris:Sa-i transmita cineva lui ENKI ca ma simt onorata pentru inscrierea in lista ignoratilor...

Si eu. Dintre toate nationalitatile pe care le-am intalnit pana acum, cu mioriticii sovini si nationalisti te poti intelege cel mai greu, fie ei si ceva mai cititi decat restul. Face parte din efectul frustrarii vechi de sute de ani, ca Rromanika e cam la coada lumii, chiar daca inventeaza povesti masonice si planuri ale lumii de a cuceri Dacia si a se instala in aceasta Gradina a Edenului, unde nici macar autostrazi mai de Doamne-ajuta nu sunt. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 4 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Dum Mar 06, 2011 8:54 am

RocketQu33n a scris:
delta a scris:Măi, adică aparenta libaneză (la fel de aparent) antibăsesciană s-a abonat la un thread despre o identitate virtuală numită delta_d pe forumul realitatea.net? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Adica nu stiai ca abonarea aia se face automat pe orice thread unde ai postat ceva, in cazul in care nu ti-ai dezactivat optiunea? affraid
mda, am uitat că yo (deja la înregistrare) pe toate forumurile mi-am dezactivat toate opțiunile legate de anunțuri, că fix mesaje cu notificări nu-mi lipsesc din căsuța poștală.

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 4 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  RocketQu33n Dum Mar 06, 2011 8:55 am

ENKI a scris:
Precum vazusi. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Bine, poate ca a facut asta doar pentru ca ii place RQ, asa cum marturiseste. In acest caz, n-ar fi exclus sa se inscrie si p-aci,

Dar pe extraterestrul mason taiat imprejur cu cont invizibil nu l-ai detectat? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

daca nu cumva are deja un cont. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Detectiv te-o facut mama! Dupa ce l-ai confundat pe delta cu Blake... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre RocketQu33n in Dum Mar 06, 2011 9:02 am, editata de 2 ori

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 4 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  RocketQu33n Dum Mar 06, 2011 8:57 am

delta a scris:
ENKI a scris:Bine, poate ca a facut asta doar pentru ca ii place RQ, asa cum marturiseste.
O libaneză antimusulmană place o evreică.
Ce știre șoc! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Mai ales ca tocmai m-am intors dintr-o excursie la Dresda cu un israelian musulman. Laughing

PS: Si nu-i antimusulmana. Apropo, nu crezi ca si aparent (cum zici tu) neutrii pot antrena conflicte?

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 4 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Dum Mar 06, 2011 9:16 am

RocketQu33n a scris:Mai ales ca tocmai m-am intors dintr-o excursie la Dresda cu un israelian musulman. Laughing
Înseamnă că acum e mai scurtă sesiunea de iarnă... suspect

P.S. Noi aveam examene din ultima săptămână din ianuarie până în prima săptămână din martie - adică două/săptămână timp de șase săptămâni (asta în caz că erau numai 12 materii în respectivul semestru)

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 4 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  RocketQu33n Dum Mar 06, 2011 9:21 am

delta a scris:
RocketQu33n a scris:Mai ales ca tocmai m-am intors dintr-o excursie la Dresda cu un israelian musulman. Laughing
Înseamnă că acum e mai scurtă sesiunea de iarnă... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

P.S. Noi aveam examene din ultima săptămână din ianuarie până în prima săptămână din martie - adică două/săptămână timp de șase săptămâni (asta în caz că erau numai 12 materii în respectivul semestru)

La noi sunt deobicei 4 saptamani, dar difera intre facultati.

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 4 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Dum Mar 06, 2011 9:24 am

RocketQu33n a scris:La noi sunt deobicei 4 saptamani, dar difera intre facultati.
Așa puține materii aveți sau au găsit un motiv de a pune câte un examen / zi ? scratch

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 4 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  RocketQu33n Dum Mar 06, 2011 9:57 am

delta a scris:
RocketQu33n a scris:La noi sunt deobicei 4 saptamani, dar difera intre facultati.
Așa puține materii aveți sau au găsit un motiv de a pune câte un examen / zi ? scratch

Nu-i intereseaza cate materii avem. Anul 3 mi s-a parut cel mai greu, aveam 7 examene, pe unul am reusit sa-l punem in presesiune (ceea ce e "ilegal", cum spune decana), 3 dintre care erau examene de an. Nici partialele nu mai sunt permise, dar, slava Domnului, pe unii profesori ii doare-n cot de ce spune decanatul, asa ca la acele examene am avut mai putin de invatat. La Sibiu au facut tot posibilul ca sa ajunga cat mai multi la taxa sau in an complementar. In vest se dau examene in bloc, de exemplu ginecologia, pediatria si genetica in aceeasi zi, materii care in Romania se fac in ani diferiti si pe parcursul a doua semestre, nu doar unul.

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 4 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Dum Mar 06, 2011 10:02 am

RocketQu33n a scris:Nu-i intereseaza cate materii avem. Anul 3 mi s-a parut cel mai greu, aveam 7 examene, pe unul am reusit sa-l punem in presesiune (ceea ce e "ilegal", cum spune decana), 3 dintre care erau examene de an. Nici partialele nu mai sunt permise, dar, slava Domnului, pe unii profesori ii doare-n cot de ce spune decanatul, asa ca la acele examene am avut mai putin de invatat. La Sibiu au facut tot posibilul ca sa ajunga cat mai multi la taxa sau in an complementar. In vest se dau examene in bloc, de exemplu ginecologia, pediatria si genetica in aceeasi zi, materii care in Romania se fac in ani diferiti si pe parcursul a doua semestre, nu doar unul.
Cum? Ați avut doar 7 examene? confused
La ce naiba de facultate spui că ai fi? scratch

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 4 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  RocketQu33n Dum Mar 06, 2011 10:15 am

delta a scris:
RocketQu33n a scris:Nu-i intereseaza cate materii avem. Anul 3 mi s-a parut cel mai greu, aveam 7 examene, pe unul am reusit sa-l punem in presesiune (ceea ce e "ilegal", cum spune decana), 3 dintre care erau examene de an. Nici partialele nu mai sunt permise, dar, slava Domnului, pe unii profesori ii doare-n cot de ce spune decanatul, asa ca la acele examene am avut mai putin de invatat. La Sibiu au facut tot posibilul ca sa ajunga cat mai multi la taxa sau in an complementar. In vest se dau examene in bloc, de exemplu ginecologia, pediatria si genetica in aceeasi zi, materii care in Romania se fac in ani diferiti si pe parcursul a doua semestre, nu doar unul.
Cum? Ați avut doar 7 examene? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
La ce naiba de facultate spui că ai fi? scratch

Una care dureaza 6 ani, absolvirea careia implica alte examene dupa.

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 4 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Dracu' gol Dum Mar 06, 2011 10:20 am

RocketQu33n a scris:Una care dureaza 6 ani, absolvirea careia implica alte examene dupa.
Şi şuţii fac facultatea. La unii durează mai mult de 6 ani, cu multe examene după... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 4 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  RocketQu33n Dum Mar 06, 2011 10:31 am

Dracu' gol a scris:
RocketQu33n a scris:Una care dureaza 6 ani, absolvirea careia implica alte examene dupa.
Şi şuţii

Aceia fiind cine?

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 4 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Dracu' gol Dum Mar 06, 2011 10:34 am

RocketQu33n a scris:
Dracu' gol a scris:
RocketQu33n a scris:Una care dureaza 6 ani, absolvirea careia implica alte examene dupa.
Şi şuţii

Aceia fiind cine?
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 4 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  RocketQu33n Dum Mar 06, 2011 10:42 am

Dracu' gol a scris:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Diferenta dintre gandirea lui Ani Stoica (cea cu spalarile vaginale cu musetel) si ce-am citit pe-aici e doar nivelul de aroganta de care ghici ce fel de persoane dispun? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Persoanele care stiu mai bine decat toti nu sunt deloc rare, fie ca e vorba de cei cu doctorat sau de muncitoare la uzina. Daca il considerau prost pe medic, mi se normal ca eu sa fiu retardata. Very Happy Cum zicea Oscar Wilde: Whenever people agree with me, I always feel I must be wrong.

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 4 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Dum Mar 06, 2011 10:48 am

RocketQu33n a scris:absolvirea careia implica alte examene dupa.
Aspectul ăsta e valabil în cazul oricărei facultăți...

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 4 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Dracu' gol Dum Mar 06, 2011 10:54 am

RocketQu33n a scris:Cum zicea Oscar Wilde: Whenever people agree with me, I always feel I must be wrong.
Mai era un nene cu papion, care zicea: O să mă bat pînă la ultima picătură de sînge ca tu să poţi să nu fii de acord cu mine... shock

P.S. Probabil că d-aia a şi murit, săracu'... Suspect
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 4 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Dum Mar 06, 2011 10:55 am

Dracu' gol a scris:
RocketQu33n a scris:Una care dureaza 6 ani, absolvirea careia implica alte examene dupa.
Şi şuţii fac facultatea. La unii durează mai mult de 6 ani, cu multe examene după... raset
Diferența e că rezultatele examenelor se trec în cazier, nu în foaia matricolă... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 4 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Dracu' gol Dum Mar 06, 2011 10:58 am

delta a scris:
Dracu' gol a scris:
RocketQu33n a scris:Una care dureaza 6 ani, absolvirea careia implica alte examene dupa.
Şi şuţii fac facultatea. La unii durează mai mult de 6 ani, cu multe examene după... raset
Diferența e că rezultatele examenelor se trec în cazier, nu în foaia matricolă... laugh
Şi cazieru-i tot o foaie... dăcît că nu-i matricolă... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 4 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  baso Dum Mar 06, 2011 10:59 am

delta a scris:
Dracu' gol a scris:
RocketQu33n a scris:Una care dureaza 6 ani, absolvirea careia implica alte examene dupa.
Şi şuţii fac facultatea. La unii durează mai mult de 6 ani, cu multe examene după... raset
Diferența e că rezultatele examenelor se trec în cazier, nu în foaia matricolă... laugh

Bre, la ai cu cazier intervine si reabilitarea(se sterge). In foaia matricola, nu Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 4 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Dracu' gol Dum Mar 06, 2011 11:01 am

baso a scris:Bre, la ai cu cazier intervine si reabilitarea(se sterge).
Asta-i nu-i valabilă dăcît pentru turnători... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 4 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  RocketQu33n Dum Mar 06, 2011 11:02 am

Dracu' gol a scris:
RocketQu33n a scris:Cum zicea Oscar Wilde: Whenever people agree with me, I always feel I must be wrong.
Mai era un nene cu papion, care zicea: O să mă bat pînă la ultima picătură de sînge ca tu să poţi să nu fii de acord cu mine... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Daca crezi ca despre asta era vorba, pai, esti liber sa crezi ce vrei. Very Happy

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 4 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  ENKI Vin Mar 11, 2011 1:13 am

(Still a)Live a scris:
ENKI a scris:
Si io am testat neste reactii, observand aparitii mai mult decat rapide. laugh
As presupune ca are activata optiunea de alerta prin e-mail, precum aceasta misterioasa Ada H, de pe RTV: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Chiar si asa, doar nu-si verifica posta din 2 in 2 minute. Shocked Ar ramane varianta cu mess-ul deschis si vizualizarea primirii de e-mail, in timp real. Mda, ciudat. suspect laugh

P.S. Armandule, nu trebe sa-mi raspunzi, caci deoarece te-am pus putintel pe ignore, doar asa reusind sa te vaz in activitate, ca invizibila ce te gasesti. laugh
dezaprobare
Ia dezaproba si fiinta asta cu adevarat extraordinara. veselie
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 4 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  (Still a)Live Vin Mar 11, 2011 8:03 am

În Japonia a fost un cutremur nenorocit şi au parte de tsunami bieţii oameni. Iar noi...vedem în direct tsunami-ul... Mi se pare tare aiurea să te uiţi ca la un film la necazul unor oameni! De aceea, mă uit cu spatele.
(Still a)Live
(Still a)Live
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri

Mesaje : 3285
Data de inscriere : 29/10/2010
Varsta : 49
Localizare : SulfCity

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 4 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 28 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 28  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum