SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

pacia pe Pământ

+9
aurora
(Still a)Live
Dracu' gol
ENKI
Armand
RocketQu33n
Anahoret
lolo
delta
13 participanți

Pagina 2 din 20 Înapoi  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Urmatorul

In jos

pacia pe Pământ - Pagina 2 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  delta Joi Iul 08, 2010 11:31 am

RocketQu33n a scris:Nu'i fac pe toti teroristi, nici macar israelienii nu'i fac. Rolling Eyes Nu sunt atat de izolata ca ...aaa...sectiunea asta e vizibila... incat sa am asa o perceptie deformata a realitatii.
Da' tu ai impresia că citește altcineva decât noi ce se scrie pe aici? laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 2 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  RocketQu33n Joi Iul 08, 2010 11:33 am

delta a scris:
RocketQu33n a scris:Nu'i fac pe toti teroristi, nici macar israelienii nu'i fac. Rolling Eyes Nu sunt atat de izolata ca ...aaa...sectiunea asta e vizibila... incat sa am asa o perceptie deformata a realitatii.
Da' tu ai impresia că citește altcineva decât noi ce se scrie pe aici? laugh

Mai bine nu risc. Laughing

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 2 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  RocketQu33n Joi Iul 08, 2010 11:34 am

Apropos, daca deschizi prima pagina a iRealitatii si numeri subiectele lui Leonardo, vei observa c'am avut dreptate. Wink

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 2 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  delta Joi Iul 08, 2010 11:53 am

RocketQu33n a scris:Apropos, daca deschizi prima pagina a iRealitatii si numeri subiectele lui Leonardo, vei observa c'am avut dreptate. Wink
Nu prea sunt convins că șovinjuracul antisemit dihorean își bagă râtul pe aici.
Are vreo două duzini de forumuri, probabil și câteva bloguri, plus o grămadă de thread-uri deschise pe forumul (ne)administrat de miticania cu râs șobolaniu, așa că este suficient de ocupat decât să caute prin neimportant ce mai comentează unul sau altul.

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 2 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  Armand Joi Iul 08, 2010 12:26 pm

1. Nu stiu din ce-i facuta mana lui Base, ca n-am avut onoarea...
2. Daca ar fi de fier, ma-ndoiesc ca ar risca sa bantuie zonele calamitate, in care ar putea prinde un strat consistent de rugina!
3. Conflictele generate de Base sunt una, cele la care se refera - in opinia mea - masurarea barbatiei, alta.
4. Cine-a zis ca astept vreun viitor luminos???
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 2 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  delta Joi Iul 08, 2010 12:27 pm

Armand a scris:1. Nu stiu din ce-i facuta mana lui Base, ca n-am avut onoarea...[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Cea stângă din Boc, cea dreaptă din Nuți. laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 2 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  Armand Joi Iul 08, 2010 12:31 pm

delta a scris:
Armand a scris:1. Nu stiu din ce-i facuta mana lui Base, ca n-am avut onoarea...[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Cea stângă din Boc, cea dreaptă din Nuți. laugh

Ai uitat de centru... da' cred ca-i mai bine... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 2 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  RocketQu33n Joi Iul 08, 2010 12:56 pm

Armand a scris:
3. Conflictele generate de Base sunt una, cele la care se refera - in opinia mea - masurarea barbatiei, alta.
[/b][/font][/color][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Pai nu tu spuneai ca e mai barbat acela care aplaneaza conflictele? Ce rost avea sa se balacareasca ani la rand cu PSD'ul daca s'a aliat mai apoi cu ei? Sau cu PNL'ul, cu care a cochetat din nou? Eu zic ca afirmatia trebuie sa fie general valabila. vesel

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 2 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  RocketQu33n Joi Iul 08, 2010 12:58 pm

delta a scris:
RocketQu33n a scris:Apropos, daca deschizi prima pagina a iRealitatii si numeri subiectele lui Leonardo, vei observa c'am avut dreptate. Wink
Nu prea sunt convins că șovinjuracul antisemit dihorean își bagă râtul pe aici.
Are vreo două duzini de forumuri, probabil și câteva bloguri, plus o grămadă de thread-uri deschise pe forumul (ne)administrat de miticania cu râs șobolaniu, așa că este suficient de ocupat decât să caute prin neimportant ce mai comentează unul sau altul.

N'ai inteles. Mi se rupe daca sovinjuracul citeste ce scriu pe aici. Cand ti'am spus sa numeri subiectele ma refeream la altceva, anume ca a continuat sa scrie despre evrei si Israel chiar si fara sa'l "provoc" eu.

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 2 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  delta Joi Iul 08, 2010 1:00 pm

RocketQu33n a scris:a continuat sa scrie despre evrei si Israel chiar si fara sa'l "provoc" eu.
Mizează pe faptul că oricum îi citiți postările, și fără să dați replici...
Ajunge să se uite la numărul accesărilor.

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 2 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  RocketQu33n Joi Iul 08, 2010 1:03 pm

delta a scris:
RocketQu33n a scris:a continuat sa scrie despre evrei si Israel chiar si fara sa'l "provoc" eu.
Mizează pe faptul că oricum îi citiți postările, și fără să dați replici...
Ajunge să se uite la numărul accesărilor.

Da, de aceea si are 20 de forumuri si bloguri hiperactive. laugh

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 2 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  delta Joi Iul 08, 2010 1:10 pm

RocketQu33n a scris:Da, de aceea si are 20 de forumuri si bloguri hiperactive. laugh
O fi ceva tehnică de a face zeci de forumuri si a le lăsa neșterse și după ce nu mai scrie nimeni pe ele luni de zile... probabil în speranța că poate vreodată mai trece pe acolo cineva... scratch

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 2 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  Armand Joi Iul 08, 2010 1:10 pm

RocketQu33n a scris:
Armand a scris:
3. Conflictele generate de Base sunt una, cele la care se refera - in opinia mea - masurarea barbatiei, alta.
[/b][/font][/color][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Pai nu tu spuneai ca e mai barbat acela care aplaneaza conflictele? Ce rost avea sa se balacareasca ani la rand cu PSD'ul daca s'a aliat mai apoi cu ei? Sau cu PNL'ul, cu care a cochetat din nou? Eu zic ca afirmatia trebuie sa fie general valabila. vesel

Cred ca in politica nu poate fi vorba despre fidelitate... Felul in care e judecata relatia dintre garniturile politice nu cred ca trebuie aplicat ca si in cazul relatiilor interpersonale... Asta e tot!
Politica nu se bazeaza pe sentimente, ci pe interes!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

P.S. Si... da, eu spuneam ca e mai barbat cel care aplaneaza conflictele...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Da' di ci ma-ntrabi??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 2 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  delta Joi Iul 08, 2010 1:13 pm

Armand a scris:Cred ca in politica nu poate fi vorba despre fidelitate...
Păi, principiilor sigur nu le este fidel nici Băsescu, și nu le sunt nici restul politicienilor. Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 2 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  RocketQu33n Joi Iul 08, 2010 1:19 pm

Armand a scris:

Cred ca in politica nu poate fi vorba despre fidelitate... Felul in care e judecata relatia dintre garniturile politice nu cred ca trebuie aplicat ca si in cazul relatiilor interpersonale... Asta e tot!
Politica nu se bazeaza pe sentimente, ci pe interes!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
[color=indigo][b]Da' di ci ma-ntrabi??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si eu sunt de parere ca politicienii sunt niste curve. Nici nu'i de mirare ca femeile, mai ales acelea din politica romaneasca, sunt curve la propriu! Laughing

Armand a scris:P.S. Si... da, eu spuneam ca e mai barbat cel care aplaneaza conflictele... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Da' di ci ma-ntrabi??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Pai spuneai ca ar fi doua conflicte diferite... sau asta am inteles eu. Cam ai dreptate. Soldatii aceia traiesc intr'o zona in care conflictul a existat dinainte sa se nasca ei sau statul Israel; in timp ce Basescu si'a creat el conflicte ca sa castige electorat. Problema e ca, daca in primul caz populatia din ambele tabere (arabi si evrei) sufereau de pe urma conflictului, in al doilea caz, populatia nu suferea, a crezut ca doar politicienii vizati de alcoolist o vor duce naspa. Tzapa! Politicienii (chiar si Costiniu si ceilalti) o duc la fel de bine, in timp ce romanii fraieriti o duc din ce in ce mai prost. Wink

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 2 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  Vizitato Joi Iul 08, 2010 6:37 pm

Armand a scris:
Anda a scris: Mie imi sunt dragi si mi-e cam mila de copiii astia! Sunt doar niste victime. La fel ca si misionarii aia americani care la doar douazeci si ceva de ani , bantuie, dichisiti si spilcuiti, in cautarea de martori ai lui iehova. Ce stiu copiii astia despre viata si lume, altceva decat li s-a bagat in cap? Crescuti in pepiniere, li s-a furat ce au ei mai frumos...viata. sad

Cam asta e ceea ce simt si eu legat de secventa filmata. Si cred ca e valabil pentru orice teatru de razboi. Tinerii astia vor sa devina barbati si nu le-a spus nimeni ca mult mai barbat e ala care e in stare sa aplaneze conflicte decat sa le genereze sau sa le intretina! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Daca parintii, familia, profesorii lor nu le-au spus, cine sa le spuna astfel incat sa si aiba efect?

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 2 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  delta Joi Iul 08, 2010 6:46 pm

Anda a scris:
Armand a scris:
Anda a scris: Mie imi sunt dragi si mi-e cam mila de copiii astia! Sunt doar niste victime. La fel ca si misionarii aia americani care la doar douazeci si ceva de ani , bantuie, dichisiti si spilcuiti, in cautarea de martori ai lui iehova. Ce stiu copiii astia despre viata si lume, altceva decat li s-a bagat in cap? Crescuti in pepiniere, li s-a furat ce au ei mai frumos...viata. sad

Cam asta e ceea ce simt si eu legat de secventa filmata. Si cred ca e valabil pentru orice teatru de razboi. Tinerii astia vor sa devina barbati si nu le-a spus nimeni ca mult mai barbat e ala care e in stare sa aplaneze conflicte decat sa le genereze sau sa le intretina! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Daca parintii, familia, profesorii lor nu le-au spus, cine sa le spuna astfel incat sa si aiba efect?
Cre' că ăia pe care i-ai nominalizat le-au spus taman pe dos! laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 2 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  Vizitato Joi Iul 08, 2010 6:50 pm

RocketQu33n a scris:
Anda a scris:

Ce draguti sunt! Am vazut si eu stirea la tvr acum vreo trei zile. Mie imi sunt dragi

Vezi sa nu te auda administratorul, ca te va acuza ca'i urasti pe musulmani! veselie

si mi-e cam mila de copiii astia! Sunt doar niste victime. La fel ca si misionarii aia americani care la doar douazeci si ceva de ani , bantuie, dichisiti si spilcuiti, in cautarea de martori ai lui iehova. Ce stiu copiii astia despre viata si lume, altceva decat li s-a bagat in cap? Crescuti in pepiniere, li s-a furat ce au ei mai frumos...viata. sad

Eh, stiu cam ce stiu si ceilalti "copii", doar ca au crescut intr'un mediu de conflict care dureaza de ani de zile si care se va termina odata (destul de curand, zic eu).

Eh, am si eu, ca tot omul, antipatiile si simpatiile mele starnite, in principal, de felul de a fi al omului respectiv. In situatia in care omul mi se prezinta, mai presus de omul ce este, ca fiind un reprezentant al unei nationalitati sau ai unei religii, sigur ca atunci extind simpatia/antipatia mea asupra nationalitatii/religiei respective, in pofida convingerii mele ca niciodata, in nici o situatie, generalizarea nu este buna. Aici intervine, insa, numarul sau poderea oamenilor in totalul celor pe care i-am cunoscut de-a lungul timpului.
Pe musulmani i-am cunoscut la ei acasa si nu pot spune ca imi sunt prea simpatici. Insa atata timp cat nu ma afecteaza in nici un fel existenta lor, nu vad de ce le-as purta pica.
Despre evrei nu stiu ce sa spun. Nu stiu sa fii cunoscut vreodata vreun evreu. Poate ca da, dar atata vreme cat nu mi s-a prezentat ca fiind evreu, nu am de unde sa stiu. Pot spune ca o stiu doar pe Maia Morgenstern, pe care o respect pentru ceea ce este (o femeie frumoasa si talentata, mama a trei copii) fara a-mi fi, insa, deloc simpatica.


Ultima editare efectuata de catre Anda in Joi Iul 08, 2010 6:54 pm, editata de 2 ori

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 2 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  Vizitato Joi Iul 08, 2010 6:51 pm

delta a scris:
Anda a scris:
Armand a scris:
Anda a scris: Mie imi sunt dragi si mi-e cam mila de copiii astia! Sunt doar niste victime. La fel ca si misionarii aia americani care la doar douazeci si ceva de ani , bantuie, dichisiti si spilcuiti, in cautarea de martori ai lui iehova. Ce stiu copiii astia despre viata si lume, altceva decat li s-a bagat in cap? Crescuti in pepiniere, li s-a furat ce au ei mai frumos...viata. sad

Cam asta e ceea ce simt si eu legat de secventa filmata. Si cred ca e valabil pentru orice teatru de razboi. Tinerii astia vor sa devina barbati si nu le-a spus nimeni ca mult mai barbat e ala care e in stare sa aplaneze conflicte decat sa le genereze sau sa le intretina! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Daca parintii, familia, profesorii lor nu le-au spus, cine sa le spuna astfel incat sa si aiba efect?
Cre' că ăia pe care i-ai nominalizat le-au spus taman pe dos! laugh

Tot ce se poate, avand in vedere evidenta Very Happy

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 2 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  delta Joi Iul 08, 2010 6:54 pm

Anda a scris:Pot spune ca o stiu doar pe Maia Morgenstern, pe care o respect pentru ceea ce este (o femeie frumoasa si talentata, mama a trei copii) fara a-mi fi, insa, deloc simpatica.
Frumoasă? scratch
Asta-i ceva din seria politically correctness-ului... Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 2 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  RocketQu33n Joi Iul 08, 2010 6:55 pm

Anda a scris:

Daca parintii, familia, profesorii lor nu le-au spus, cine sa le spuna astfel incat sa si aiba efect?

Da' voi de unde stiti ce le'au spus/nu le'au spus parintii, familia, profesorii...? laugh

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 2 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  RocketQu33n Joi Iul 08, 2010 6:55 pm

delta a scris:
Anda a scris:Pot spune ca o stiu doar pe Maia Morgenstern, pe care o respect pentru ceea ce este (o femeie frumoasa si talentata, mama a trei copii) fara a-mi fi, insa, deloc simpatica.
Frumoasă? scratch
Asta-i ceva din seria politically correctness-ului... Laughing

Chiar vroiam sa'i atrag din nou atentia ca vei reactiona. Asta apropo de gusturile barbatilor vs cele ale femeilor. veselie

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 2 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  delta Joi Iul 08, 2010 6:57 pm

RocketQu33n a scris:
Anda a scris:

Daca parintii, familia, profesorii lor nu le-au spus, cine sa le spuna astfel incat sa si aiba efect?

Da' voi de unde stiti ce le'au spus/nu le'au spus parintii, familia, profesorii...? laugh
Oare ce le-o fi spus dacă ăia umblă pe străzi cu mitraliera să vâneze copii și femei musulmane? laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 2 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  RocketQu33n Joi Iul 08, 2010 6:59 pm

delta a scris:
RocketQu33n a scris:
Anda a scris:

Daca parintii, familia, profesorii lor nu le-au spus, cine sa le spuna astfel incat sa si aiba efect?

Da' voi de unde stiti ce le'au spus/nu le'au spus parintii, familia, profesorii...? laugh
Oare ce le-o fi spus dacă ăia umblă pe străzi cu mitraliera să vâneze copii și femei musulmane? laugh

Vaneaza oi si capre. Stiindu'i pe evrei mai calici/zgarciti/economi de felul lor, ce rost ar avea sa iroseasca gloante pe unii care nu reprezinta un pericol? Cica soldatii romani din Afghanistan mentin pacea. O fac cu flori de margaritar in mana? veselie

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 2 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  delta Joi Iul 08, 2010 6:59 pm

RocketQu33n a scris:
delta a scris:
Anda a scris:Pot spune ca o stiu doar pe Maia Morgenstern, pe care o respect pentru ceea ce este (o femeie frumoasa si talentata, mama a trei copii) fara a-mi fi, insa, deloc simpatica.
Frumoasă? scratch
Asta-i ceva din seria politically correctness-ului... Laughing

Chiar vroiam sa'i atrag din nou atentia ca vei reactiona. Asta apropo de gusturile barbatilor vs cele ale femeilor. veselie
Păi, e o femeie urâțică.
Măcar de-ar avea țâțe... veselie

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 2 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  Vizitato Joi Iul 08, 2010 6:59 pm

RocketQu33n a scris:
Anda a scris:

Daca parintii, familia, profesorii lor nu le-au spus, cine sa le spuna astfel incat sa si aiba efect?

Da' voi de unde stiti ce le'au spus/nu le'au spus parintii, familia, profesorii...? laugh

Chiar nu stiu! Asta era replica mea la remarca lui Armand care suna cam asa "nu le-a spus nimeni ca....". Mi se pare logic ca cei care au fost in masura sa le fi spus, sunt cei enumerati deja Smile


Ultima editare efectuata de catre Anda in Joi Iul 08, 2010 8:26 pm, editata de 1 ori

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 2 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  delta Joi Iul 08, 2010 7:00 pm

RocketQu33n a scris:
delta a scris:
RocketQu33n a scris:
Anda a scris:

Daca parintii, familia, profesorii lor nu le-au spus, cine sa le spuna astfel incat sa si aiba efect?

Da' voi de unde stiti ce le'au spus/nu le'au spus parintii, familia, profesorii...? laugh
Oare ce le-o fi spus dacă ăia umblă pe străzi cu mitraliera să vâneze copii și femei musulmane? laugh

Vaneaza oi si capre.
Așa le ziceți musulmanilor? laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 2 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  RocketQu33n Joi Iul 08, 2010 7:02 pm


EBA are tate. Laughing

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 2 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  RocketQu33n Joi Iul 08, 2010 7:04 pm

delta a scris:
RocketQu33n a scris:
delta a scris:
RocketQu33n a scris:
Anda a scris:

Daca parintii, familia, profesorii lor nu le-au spus, cine sa le spuna astfel incat sa si aiba efect?

Da' voi de unde stiti ce le'au spus/nu le'au spus parintii, familia, profesorii...? laugh
Oare ce le-o fi spus dacă ăia umblă pe străzi cu mitraliera să vâneze copii și femei musulmane? laugh

Vaneaza oi si capre.
Așa le ziceți musulmanilor? laugh

Nu'i mai dragut decat b... sau j..., adica apelativele ungurilor si evreilor? funny

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 2 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  Vizitato Joi Iul 08, 2010 7:05 pm

delta a scris:
Anda a scris:Pot spune ca o stiu doar pe Maia Morgenstern, pe care o respect pentru ceea ce este (o femeie frumoasa si talentata, mama a trei copii) fara a-mi fi, insa, deloc simpatica.
Frumoasă? scratch
Asta-i ceva din seria politically correctness-ului... Laughing
Nu e frumoasa?!
Bine, recunosc: avandu-ma pe mine etalon al frumusetii feminine, orice alta femeie care nu sunt eu, e frumoasa Embarassed

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 2 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 20 Înapoi  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum