SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

pacia pe Pământ

+9
aurora
(Still a)Live
Dracu' gol
ENKI
Armand
RocketQu33n
Anahoret
lolo
delta
13 participanți

Pagina 4 din 20 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Urmatorul

In jos

pacia pe Pământ - Pagina 4 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  delta Mier Oct 13, 2010 7:07 pm

Anahoret a scris:
delta a scris:
RocketQu33n a scris:In Viena, partidul de extrema dreapta FPÖ a obtinut (la rezultatele partiale) 27%. Printre membrii partidului se numara fosti ofiteri SS si membri NSDAP.
Ăla o fi partidul pensionarilor cu un picior binișor prin groapă, deoarece dacă ofițerii ăia aveau 20 de ani în 1945 înseamnă că acum au cel puțin 20 + 65 = 85 ani... laugh
Nu râdeţi că râdeţi rău! refuz
FPÖ este un fel de România Mare... coincidenţa este foarte "izbitoare". În 2000 partidul era condus de Jorg Haider (tipul a murit într-un accident de automobil acum vreo 3-4 ani) şi a ajuns în Parlament. La vremea respectivă Austria a primit sancţiuni europene pentru asta.

Deci FPÖ este o chestie destul de serioasă, nu char o cafenea pentru bătrânei.
Au băgat dinosaurienii pe firmament, iar în dosul lui tineretul aleargă evreii pe străzi... Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 4 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  Anahoret Mier Oct 13, 2010 7:45 pm

delta a scris:Au băgat dinosaurienii pe firmament, iar în dosul lui tineretul aleargă evreii pe străzi... Laughing
Asta este o chestie scârboasă: pervertirea tinerilor. Dacă "dinozaurii" au frustrări, să le ducă dracului cu ei în pământ!

Ar fi cazul să se mai schimbe ceva în lumea asta!
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 4 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  RocketQu33n Mier Oct 13, 2010 7:48 pm

Anahoret a scris: În 2000 partidul era condus de Jorg Haider (tipul a murit într-un accident de automobil acum vreo 3-4 ani) şi a ajuns în Parlament. La vremea respectivă Austria a primit sancţiuni europene pentru asta.

Austria joaca de parca numai Mozart, nu si Hitler, ar fi austriac. In Germania sunt interzise partidele extremiste.


Ultima editare efectuata de catre RocketQu33n in Mier Oct 13, 2010 7:51 pm, editata de 1 ori

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 4 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  RocketQu33n Mier Oct 13, 2010 7:51 pm

Anahoret a scris:
delta a scris:Au băgat dinosaurienii pe firmament, iar în dosul lui tineretul aleargă evreii pe străzi... Laughing
Asta este o chestie scârboasă: pervertirea tinerilor. Dacă "dinozaurii" au frustrări, să le ducă dracului cu ei în pământ!

Pai si ei pentru ce sa mai traiasca atunci? Laughing

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 4 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  delta Mier Oct 13, 2010 8:09 pm

Anahoret a scris:
delta a scris:Au băgat dinosaurienii pe firmament, iar în dosul lui tineretul aleargă evreii pe străzi... Laughing
Asta este o chestie scârboasă: pervertirea tinerilor. Dacă "dinozaurii" au frustrări, să le ducă dracului cu ei în pământ!

Ar fi cazul să se mai schimbe ceva în lumea asta!
Ce naiba de frustrări să aibă în condițiile în care după fasciști și comuniștii i-au fugărit pe evrei. Laughing
De fapt, yo de exemplu nu sunt sigur că aș fi cunoscut vreodată vreun evreu. Deși am văzut o câteva sinagogi într-o rână, dărâmate pe juma' - dovezi ale faptului că odinioară erau prin locurile respective evrei în număr suficient de mare încât să fie rentabilă construirea respectivelor clădiri.
Că doar nici măcar evreii nu sunt în așa hal de idioți încât să construiască o biserică pentru două-trei familii... Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 4 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  Anahoret Mier Oct 13, 2010 8:19 pm

RocketQu33n a scris:
Anahoret a scris: În 2000 partidul era condus de Jorg Haider (tipul a murit într-un accident de automobil acum vreo 3-4 ani) şi a ajuns în Parlament. La vremea respectivă Austria a primit sancţiuni europene pentru asta.

Austria joaca de parca numai Mozart, nu si Hitler, ar fi austriac. In Germania sunt interzise partidele extremiste.
La modul declarativ partidele extremiste sunt interzise oriunde în lumea "democratică".

Dar ce părere ai despre atitudinea Franţei, atunci când a fost strânsă cu uşa în problema expulzării "voluntare" a ţiganilor? Ăsta nu este tot un gen de extremism?! Păi, dacă nu putem să-i expulzăm, poate-i gazăm...
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 4 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  Anahoret Mier Oct 13, 2010 8:24 pm

delta a scris:De fapt, yo de exemplu nu sunt sigur că aș fi cunoscut vreodată vreun evreu.
Eu cunosc unul şi suntem buni amici! Cu atât mai mult cu cât suntem născuţi în aceeaşi zi, aceeaşi lună şi în acelaşi an. Numai că eu m-am născut în maternitate, la Ploieşti, iar el în Şanţ (comuna), la Bistriţa!

Deseori glumeşte pe chestia asta: "Băi, tu eşti domn, te-ai născut la maternitate, nu ca mine, în şanţ!" veselie

_______________________________________
P.S.
Ca să "dau din casă": dacă mi-am luat pseudonimul "Anahoret", se datorează (şi) titlului unei poezii scrise de el. Mi-a plăcut mult poezia aia! Smile


Ultima editare efectuata de catre Anahoret in Mier Oct 13, 2010 8:33 pm, editata de 1 ori
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 4 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  delta Mier Oct 13, 2010 8:32 pm

Anahoret a scris:Dar ce părere ai despre atitudinea Franţei, atunci când a fost strânsă cu uşa în problema expulzării "voluntare" a ţiganilor? Ăsta nu este tot un gen de extremism?!
Eh, pe modelul ăsta poate fi extremism și faptul că nu-i șterg contul securiciosului de pe hoț nou... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 4 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  RocketQu33n Mier Oct 13, 2010 8:37 pm

Anahoret a scris:La modul declarativ partidele extremiste sunt interzise oriunde în lumea "democratică".

In SUA, comunistii au fost interzisi mai mult decat la modul declarativ. Very Happy

Anahoret a scris:Dar ce părere ai despre atitudinea Franţei, atunci când a fost strânsă cu uşa în problema expulzării "voluntare" a ţiganilor? Ăsta nu este tot un gen de extremism?! Păi, dacă nu putem să-i expulzăm, poate-i gazăm...

Francezii (si nu numai ei) i-au mai expulzat si in alte randuri pe tigani, dar nu inteleg de ce de data asta au atras atentia intr-un mod deosebit Europei. Chiar am stat de vorba saptamana trecuta cu un francez si l-am intrebat cam care este parerea francezilor "normali" (adica nu cretineii rasisti) despre expulzarea tiganilor si mi-a spus ca majoritatea n-ar avea nimic impotriva ca acestia sa ramana in continuare in Franta, chiar daca ar trai tot din furturi si cersit si ca este un gest rasist, pentru ca mai sunt si altii care creeaza probleme.

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 4 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  RocketQu33n Mier Oct 13, 2010 8:44 pm

delta a scris:
De fapt, yo de exemplu nu sunt sigur că aș fi cunoscut vreodată vreun evreu.

Pai si atunci de ce tot insisti pe tema vaicarelilor de pe urma Holocaustului? scratch

delta a scris: Deși am văzut o câteva sinagogi într-o rână, dărâmate pe juma' - dovezi ale faptului că odinioară erau prin locurile respective evrei în număr suficient de mare încât să fie rentabilă construirea respectivelor clădiri.
Că doar nici măcar evreii nu sunt în așa hal de idioți încât să construiască o biserică pentru două-trei familii... Laughing


Sunt multe locuri in Europa in care, desi nu mai este urma de evreu, exista sinagogi - Toledo, spre exemplu.

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 4 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  delta Mier Oct 13, 2010 8:45 pm

RocketQu33n a scris:Chiar am stat de vorba saptamana trecuta cu un francez si l-am intrebat cam care este parerea francezilor "normali" (adica nu cretineii rasisti) despre expulzarea tiganilor si mi-a spus ca majoritatea n-ar avea nimic impotriva ca acestia sa ramana in continuare in Franta, chiar daca ar trai tot din furturi si cersit...
Presupun că tu crezi și ce scrii... iar dacă e chiar adevărat că l-ai întrebat pe vreunul din Franța atunci ți-ai zis să crezi ceea ce minte respectivul. laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 4 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  RocketQu33n Mier Oct 13, 2010 8:47 pm

Anahoret a scris:
Ca să "dau din casă": dacă mi-am luat pseudonimul "Anahoret", se datorează (şi) titlului unei poezii scrise de el. Mi-a plăcut mult poezia aia! Smile

Pai da-ne-o si noua, daca nu crezi c-ai da prea mult din casa! Very Happy


RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 4 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  Anahoret Mier Oct 13, 2010 8:47 pm

delta a scris:Eh, pe modelul ăsta poate fi extremism și faptul că nu-i șterg contul securiciosului de pe hoț nou... laugh
Pentru mine tipul este OK!
Dar, strict în cazul tău, aş vedea mai degrabă o dovadă de masochism decât una de extremism! Eventual un extremism masochist! Laughing


Ultima editare efectuata de catre Anahoret in Mier Oct 13, 2010 8:51 pm, editata de 1 ori
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 4 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  delta Mier Oct 13, 2010 8:49 pm

RocketQu33n a scris:
delta a scris:De fapt, yo de exemplu nu sunt sigur că aș fi cunoscut vreodată vreun evreu.
Pai si atunci de ce tot insisti pe tema vaicarelilor de pe urma Holocaustului? scratch
Doar două nelămuriri:
1. Unde spui că am insistat în legătură cu văicărelile alea? Very Happy
2. Ce legătură are faptul că nu cunosc nici-un evreu cu văicărelile evreilor legate de Holocaust?

RocketQu33n a scris:
delta a scris: Deși am văzut o câteva sinagogi într-o rână, dărâmate pe juma' - dovezi ale faptului că odinioară erau prin locurile respective evrei în număr suficient de mare încât să fie rentabilă construirea respectivelor clădiri.
Că doar nici măcar evreii nu sunt în așa hal de idioți încât să construiască o biserică pentru două-trei familii... Laughing
Sunt multe locuri in Europa in care, desi nu mai este urma de evreu, exista sinagogi - Toledo, spre exemplu.
Ai falsa senzație că aș fi spus altceva? laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 4 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  Dracu' gol Mier Oct 13, 2010 8:50 pm

delta a scris:
RocketQu33n a scris:Chiar am stat de vorba saptamana trecuta cu un francez si l-am intrebat cam care este parerea francezilor "normali" (adica nu cretineii rasisti) despre expulzarea tiganilor si mi-a spus ca majoritatea n-ar avea nimic impotriva ca acestia sa ramana in continuare in Franta, chiar daca ar trai tot din furturi si cersit...
Presupun că tu crezi și ce scrii... iar dacă e chiar adevărat că l-ai întrebat pe vreunul din Franța atunci ți-ai zis să crezi ceea ce minte respectivul. laugh
Frantzuzu' ala o fi avand creieru' halit dă Alzheimer... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 4 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  RocketQu33n Mier Oct 13, 2010 8:52 pm

delta a scris: iar dacă e chiar adevărat

Nu e adevarat.


RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 4 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  Anahoret Mier Oct 13, 2010 8:53 pm

delta a scris:2. Ce legătură are faptul că nu cunosc nici-un evreu cu văicărelile evreilor legate de Holocaust?
Absolut niciuna! Very Happy
M-am convins din proprie experienţă!
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 4 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  RocketQu33n Mier Oct 13, 2010 8:57 pm

delta a scris:Doar două nelămuriri:
1. Unde spui că am insistat în legătură cu văicărelile alea? Very Happy
2. Ce legătură are faptul că nu cunosc nici-un evreu cu văicărelile evreilor legate de Holocaust?

1. Tot aici pe forum. Link'uri nu ma apuc sa caut ca dau in Ani Stoica.
2. Pai are: Daca nu cunosti niciun evreu, de unde stii ca le face intr-un mod deosebit placere sa se planga pe tema antisemitismului si Holocaustului?




RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 4 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  Anahoret Mier Oct 13, 2010 8:59 pm

RocketQu33n a scris:Pai da-ne-o si noua, daca nu crezi c-ai da prea mult din casa! Very Happy
Zici că-i mică, dar nu ştii ce zace! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Very Happy
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 4 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  delta Mier Oct 13, 2010 9:02 pm

RocketQu33n a scris:
delta a scris:Doar două nelămuriri:
1. Unde spui că am insistat în legătură cu văicărelile alea? Very Happy
1. Tot aici pe forum. Link'uri nu ma apuc sa caut ca dau in Ani Stoica.
Adică nu poți indica oarece dovezi. Laughing

RocketQu33n a scris:
delta a scris:2. Ce legătură are faptul că nu cunosc nici-un evreu cu văicărelile evreilor legate de Holocaust?
2. Pai are: Daca nu cunosti niciun evreu, de unde stii ca le face intr-un mod deosebit placere sa se planga pe tema antisemitismului si Holocaustului?
Ajunge să citesc ceea ce scriu cei care se bat în piept cu orice ocazie că ar fi evrei... veselie

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 4 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  RocketQu33n Mier Oct 13, 2010 9:10 pm

delta a scris:Adică nu poți indica oarece dovezi. Laughing
Ajunge să citesc ceea ce scriu cei care se bat în piept cu orice ocazie că ar fi evrei... veselie

1. Tocmai m-ai ajutat sa indic. veselie
2. Sunt convinsa ca ai citit o gramada de evrei care... s-au batut in piept, vaicarit, iarasi batut in piept, iarasi miorlait s.a.m.d. vesel

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 4 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  delta Mier Oct 13, 2010 9:16 pm

RocketQu33n a scris:Sunt convinsa ca ai citit o gramada de evrei care... s-au batut in piept, vaicarit, iarasi batut in piept, iarasi miorlait s.a.m.d. vesel
Păi, pe realitatea.net erau vreo 3 - 4 utilizatori care săreau ca arși dacă vreunul pomenea de produse cosmetice... Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 4 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  RocketQu33n Mier Oct 13, 2010 9:25 pm

delta a scris:
RocketQu33n a scris:Sunt convinsa ca ai citit o gramada de evrei care... s-au batut in piept, vaicarit, iarasi batut in piept, iarasi miorlait s.a.m.d. vesel
Păi, pe realitatea.net erau vreo 3 - 4 utilizatori care săreau ca arși dacă vreunul pomenea de produse cosmetice... Laughing

Ideal pentru o tara civilizata si democrata ca Romania (deci nu una din acele tari in care isi vinde fratele marinarului armamentul) ar fi sa nu sara numai ei. Sau poate sunt chiar minoritarii extremisti, atentand la libertatea de exprimare.

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 4 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  delta Mier Oct 13, 2010 9:31 pm

RocketQu33n a scris:Ideal pentru o tara civilizata si democrata ca Romania (deci nu una din acele tari in care isi vinde fratele marinarului armamentul) ar fi sa nu sara numai ei. Sau poate sunt chiar minoritarii extremisti, atentand la libertatea de exprimare.
Adică nu le ajunge evreilor faptul că belesc cu frenezie musulmanii prin Orientul Apropiat, ci ar avea pretenția ca tot restul mapamondului să îi sprijine dacă vreun rasist strâmbă din nas la adresa lor? laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 4 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  RocketQu33n Mier Oct 13, 2010 9:47 pm

delta a scris:Adică nu le ajunge evreilor faptul că belesc cu frenezie musulmanii prin Orientul Apropiat, ci ar avea pretenția ca tot restul mapamondului să îi sprijine dacă vreun rasist strâmbă din nas la adresa lor? laugh

Unde, cum si de ce belesc (doar) evreii cu frenezie musulmanii prin Orientul Apropiat? Apropo, musulmanii ii belesc cu frenezie pe evrei?
Nu, bre, nu era vorba doar de evrei, dar daca vrei, tot restul mapamondului n-are decat sa-i priveasca linistiti (sau sa se comporte ca si cum n-ar pricepe ce se intampla) pe rasisti stramband din nas la mirosul produselor cosmetice evreiesti sau de alte nationalitati, in timp ce partidele de extrema dreapta ajung in parlamentul tarilor democratice din vest de parca ar fi o premiera. Apropo, PRM-ul de Austria ii are mai degraba pe musulmani in vizor, decat pe evrei. Wink

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 4 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  ENKI Mier Oct 13, 2010 9:57 pm

RocketQu33n a scris:Apropo, PRM-ul de Austria ii are mai degraba pe musulmani in vizor, decat pe evrei. Wink
Pai, nu e clar ca, dupa ce l-au ucis pe Haider, in asa-zisul accident, evreii au infiltrat partidul si acum il conduc?! vesel laugh
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 4 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  delta Mier Oct 13, 2010 10:04 pm

ENKI a scris:
RocketQu33n a scris:Apropo, PRM-ul de Austria ii are mai degraba pe musulmani in vizor, decat pe evrei. Wink
Pai, nu e clar ca, dupa ce l-au ucis pe Haider, in asa-zisul accident, evreii au infiltrat partidul si acum il conduc?! vesel laugh
Adică sărmanul fascist promovator al ideii de egalitate între nații și rase nu poate să moară într-un banal accident fără să fie bănuite serviciile secrete ale evreilor că ar fi pus la cale incidentul? veselie

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 4 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  delta Mier Oct 13, 2010 10:06 pm

RocketQu33n a scris:Apropo, musulmanii ii belesc cu frenezie pe evrei?
Habar nu am.
Pe tine câți musulmani te-au belit? veselie

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 4 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  RocketQu33n Mier Oct 13, 2010 10:11 pm

ENKI a scris:
Pai, nu e clar ca, dupa ce l-au ucis pe Haider, in asa-zisul accident, evreii au infiltrat partidul si acum il conduc?! vesel laugh

Mai, zi-mi si mie cum pot sa ma infiltrez intr-un partid si sa-l conduc, ca criteriile necesare le indeplinesc. Vreau si eu intaietatea aceea evreiasca pe care o tot pomenesti, ca de auzit de ea am auzit, dar de beneficiat inca nu am facut-o si nu mi-ar prinde rau. laugh

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 4 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  ENKI Mier Oct 13, 2010 10:20 pm

RocketQu33n a scris:
ENKI a scris:
Pai, nu e clar ca, dupa ce l-au ucis pe Haider, in asa-zisul accident, evreii au infiltrat partidul si acum il conduc?! vesel laugh

Mai, zi-mi si mie cum pot sa ma infiltrez intr-un partid si sa-l conduc, ca criteriile necesare le indeplinesc. Vreau si eu intaietatea aceea evreiasca pe care o tot pomenesti, ca de auzit de ea am auzit, dar de beneficiat inca nu am facut-o si nu mi-ar prinde rau. laugh
Am pomenit io de vreo alta intaietate decat cea a DACILOR?! Shocked laugh
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pacia pe Pământ - Pagina 4 Empty Re: pacia pe Pământ

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 20 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum