SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

internetu'

+7
ENKI
baso
RocketQu33n
lolo
Anahoret
Armand
delta
11 participanți

Pagina 1 din 5 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

internetu' Empty internetu'

Mesaj  delta Joi Mar 11, 2010 12:48 pm

Dacă tot fac niscaiva curăţenie pe fostul forum, măcar să nu arunc unele materiale...


delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

internetu' Empty Re: internetu'

Mesaj  delta Joi Mar 11, 2010 12:54 pm

Şi de fapt a fost nici măcar un fâs...


delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

internetu' Empty Re: internetu'

Mesaj  delta Joi Mar 11, 2010 2:54 pm

isteria cu Y2K era bună pentru orice... Laughing


delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

internetu' Empty Re: internetu'

Mesaj  delta Lun Mar 22, 2010 4:57 pm

E brici e internetu' ăsta!
Acum o să aflăm de pe o grămadă de bloguri şi că a crăpat un reporter prin Timişoara.
Ocazie bună să înceapă tânguiala generalizată despre cât de nedreaptă-i viaţa, de parcă ar fi fost vorba cel puţin de Iisus Hristos...

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

internetu' Empty Re: internetu'

Mesaj  Armand Mar Mar 30, 2010 9:37 pm

Internetu' asta se pare ca e un fel de poligon de tragere pentru un nou sport national: urmarirea de useri in blogosfera... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

internetu' Empty Re: internetu'

Mesaj  Vizitato Mier Mar 31, 2010 8:35 am

Armand a scris:Internetu' asta se pare ca e un fel de poligon de tragere pentru un nou sport national: urmarirea de useri in blogosfera... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Abia acu' ti-ai dat seama ? Laughing
Mi-am adus aminte de vorbele unui forumist : Totzi userii sunt la fel. Cand apare unul nou si mai deosebit trebuie vazut ce-i cu el scratch

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

internetu' Empty Re: internetu'

Mesaj  Armand Mier Mar 31, 2010 9:46 am

baso a scris:
Armand a scris:Internetu' asta se pare ca e un fel de poligon de tragere pentru un nou sport national: urmarirea de useri in blogosfera... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Abia acu' ti-ai dat seama ? Laughing
Mi-am adus aminte de vorbele unui forumist : Totzi userii sunt la fel. Cand apare unul nou si mai deosebit trebuie vazut ce-i cu el scratch

Pai... daca toti sunt oricum la fel, e putin probabil ca ala nou si deosebit va avea la numaratoare doua perechi de c***e! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

internetu' Empty Re: internetu'

Mesaj  Vizitato Mier Mar 31, 2010 10:34 am

Armand a scris:
baso a scris:
Armand a scris:Internetu' asta se pare ca e un fel de poligon de tragere pentru un nou sport national: urmarirea de useri in blogosfera... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Abia acu' ti-ai dat seama ? Laughing
Mi-am adus aminte de vorbele unui forumist : Totzi userii sunt la fel. Cand apare unul nou si mai deosebit trebuie vazut ce-i cu el scratch

Pai... daca toti sunt oricum la fel, e putin probabil ca ala nou si deosebit va avea la numaratoare doua perechi de c***e! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Laughing La vremea respectiva nu am inteles ce vrea sa zica. Si nici nu m-am gandit ca pe unii ii preocupa numaratul de oo Laughing Acu' sunt convinsa ca orice este posibil Laughing

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

internetu' Empty Re: internetu'

Mesaj  delta Mier Apr 28, 2010 4:05 pm

Iote, HoitNius-u' mi-a publicat comentariul... Very Happy
securiciosu' care lucrează cu pielea clientului n-a fost pe fază! laugh

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

internetu' Empty Re: internetu'

Mesaj  delta Mier Iun 30, 2010 3:36 pm

Drace,
Am văzut la Vodafone o chestie care se poate cupla la computer și prin care omu' se cuplează la net prin rețeaua de telefonie mobilă... Shocked
Chestia aia iți schimbă cumva și IP-ul?
De exemplu, dacă schimb cartela SIM din chestia aia (care pare să fie practic un telefon mobil până la urmă...).
Că yo am avut senzația că IP-ul este nemodificabil în cazul aceluiași computer... până ce am constatat că prin proxy totuși se schimbă IP-ul... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

internetu' Empty Re: internetu'

Mesaj  delta Mar Iul 13, 2010 1:40 pm

Da' n-ar strica deloc să mă duc măcar vreo săptămână undeva unde nu este acces la net. Very Happy
Lua-le-ar naiba de www-uri și http-uri, că majoritatea timpului petrecut cu răsfoirea lor este pierdere crasă de minute, ore... ani. laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

internetu' Empty Re: internetu'

Mesaj  Vizitato Mar Iul 13, 2010 2:38 pm

delta a scris:Da' n-ar strica deloc să mă duc măcar vreo săptămână undeva unde nu este acces la net. Very Happy
Lua-le-ar naiba de www-uri și http-uri, că majoritatea timpului petrecut cu răsfoirea lor este pierdere crasă de minute, ore... ani. laugh

Aici sigur n-au oaierles Smile

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

internetu' Empty Re: internetu'

Mesaj  delta Mar Iul 13, 2010 3:06 pm

Anda a scris:Aici sigur n-au oaierles Smile

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Când plouă, nici la noi în cartier... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

internetu' Empty Re: internetu'

Mesaj  Anahoret Mar Iul 13, 2010 3:44 pm

delta a scris:Lua-le-ar naiba de www-uri și http-uri, că majoritatea timpului petrecut cu răsfoirea lor este pierdere crasă de minute, ore... ani. laugh
Acu' fac pe pedantul: Internetul este cea mai tare bibliotecă! Mai tare decât aia din Alexandria! bine
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

internetu' Empty Re: internetu'

Mesaj  Vizitato Mar Iul 13, 2010 5:08 pm

delta a scris:
Anda a scris:Aici sigur n-au oaierles Smile

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Când plouă, nici la noi în cartier... laugh

Pai fii de faza, ca atunci este momentul...sa-ti numeri banii Smile

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

internetu' Empty Re: internetu'

Mesaj  Vizitato Mar Iul 13, 2010 5:09 pm

Anahoret a scris:
delta a scris:Lua-le-ar naiba de www-uri și http-uri, că majoritatea timpului petrecut cu răsfoirea lor este pierdere crasă de minute, ore... ani. laugh
Acu' fac pe pedantul: Internetul este cea mai tare bibliotecă! Mai tare decât aia din Alexandria! bine

Buna seara,

Nedumerirea mea e daca ce nu este imperios necesar poate fi considerat ca fiind total inutil confused

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

internetu' Empty Re: internetu'

Mesaj  lolo Mier Iul 14, 2010 10:12 am

Anda a scris:
delta a scris:
Anda a scris:Aici sigur n-au oaierles Smile

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Când plouă, nici la noi în cartier... laugh

Pai fii de faza, ca atunci este momentul...sa-ti numeri banii Smile
Sau să faci sex... Laughing
lolo
lolo
s-a obișnuit
s-a obișnuit

Mesaje : 1000
Data de inscriere : 04/02/2010

Sus In jos

internetu' Empty Re: internetu'

Mesaj  delta Mier Iul 14, 2010 10:42 am

lolo a scris:
Anda a scris:
delta a scris:
Anda a scris:Aici sigur n-au oaierles Smile

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Când plouă, nici la noi în cartier... laugh
Pai fii de faza, ca atunci este momentul...sa-ti numeri banii Smile
Sau să faci sex... Laughing
Care bani? laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

internetu' Empty Re: internetu'

Mesaj  lolo Mier Iul 14, 2010 12:29 pm

delta a scris:
lolo a scris:
Anda a scris:
delta a scris:
Anda a scris:Aici sigur n-au oaierles Smile

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Când plouă, nici la noi în cartier... laugh
Pai fii de faza, ca atunci este momentul...sa-ti numeri banii Smile
Sau să faci sex... Laughing
Care bani? laugh
Ce ghinionist esti Laughing ti-a ramas doar alternativa sex. funny
lolo
lolo
s-a obișnuit
s-a obișnuit

Mesaje : 1000
Data de inscriere : 04/02/2010

Sus In jos

internetu' Empty Re: internetu'

Mesaj  delta Mier Iul 14, 2010 12:35 pm

lolo a scris:
delta a scris:
lolo a scris:
Anda a scris:
delta a scris:
Anda a scris:Aici sigur n-au oaierles Smile

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Când plouă, nici la noi în cartier... laugh
Pai fii de faza, ca atunci este momentul...sa-ti numeri banii Smile
Sau să faci sex... Laughing
Care bani? laugh
Ce ghinionist esti Laughing ti-a ramas doar alternativa sex. funny
Păi, dacă și guvernul a zis că nu mai sunt bani, fix yo să fiu excepția în țara asta? Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

internetu' Empty Re: internetu'

Mesaj  Vizitato Mier Iul 14, 2010 3:40 pm

vesel vesel vesel vesel vesel vesel vesel vesel vesel vesel vesel vesel


Ultima editare efectuata de catre Anda in Vin Iul 16, 2010 1:20 pm, editata de 1 ori

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

internetu' Empty Re: internetu'

Mesaj  RocketQu33n Mier Iul 14, 2010 7:58 pm

Anahoret a scris:
delta a scris:Lua-le-ar naiba de www-uri și http-uri, că majoritatea timpului petrecut cu răsfoirea lor este pierdere crasă de minute, ore... ani. laugh
Acu' fac pe pedantul: Internetul este cea mai tare bibliotecă! Mai tare decât aia din Alexandria! bine

Ca volum, da. Continutul lasa de cele mai multe ori de dorit, mai ales cand vine vorba de subiecte de specialitate.

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

internetu' Empty Re: internetu'

Mesaj  Anahoret Mier Iul 14, 2010 9:58 pm

RocketQu33n a scris:Ca volum, da. Continutul lasa de cele mai multe ori de dorit, mai ales cand vine vorba de subiecte de specialitate.
Crezi cumva că în Depozitul legal al Bibliotecii Naţionale nu găseşti şi traducerile Sandrei Brown? vesel
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

internetu' Empty Re: internetu'

Mesaj  RocketQu33n Vin Sept 03, 2010 6:32 pm

Primesc o invitatie de la o necunscuta pe mess care ma invita la diverse chestii absolut gratuite si absolut nevirusate. Laughing Iata cum a decurs dialogul:

Rebekah Jackson: hey, i miss you
EU: do i know u?
Rebekah Jackson: hey babe! u might not remember me.. its been a while, how r u?
EU: great... how are you?
Rebekah Jackson: i just got off work, maybe it'll refresh ur memory if u see me, just go to [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] and accept the invite to my personal session babe......
EU: what's going to happen during that session?
Rebekah Jackson: ITS TOTALLY FREE! and we can get personal, im kinda horny n im feelin wet boo, tell me what you think of my dance !
EU: free??! impressive! but i'm not a lesbian...
EU: where can i see horny guys dancing?
Rebekah Jackson: fill out your contact information and then on the next page...
EU: on the next page there's a horny guy??
Rebekah Jackson: i think you fill out your cc info babe for verification ONLY tho, trust me your card will not be charged.
EU: of course i trust you
Rebekah Jackson: Im relaxing on my bed, i have some brand new pics that i'd like u to see, but i'd rather you see me live on cam!!!
EU: what can you do?
Rebekah Jackson: I mean... Do you want to see me on my cam baby? its totally up 2u
EU: depends
EU: are you hot
EU: ?
Rebekah Jackson: What color thong do you think i should wear? i might have you favorite color here somewhere...
EU: black with pink feathers
Rebekah Jackson: Your such a good boy, i'm gonna show you what good boys deserve.. you can tell me to do anything you want me too!

Intr'un final m'am plictisit de robotel si i'am dat ignore... Laughing

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

internetu' Empty Re: internetu'

Mesaj  Anahoret Vin Sept 03, 2010 6:41 pm

După cum a decurs dialogul, părerea mea este că te-ai întreţinut cu un webbot. Very Happy
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

internetu' Empty Re: internetu'

Mesaj  RocketQu33n Vin Sept 03, 2010 6:50 pm

Anahoret a scris:După cum a decurs dialogul, părerea mea este că te-ai întreţinut cu un webbot. Very Happy

Nu stiu ce'i webbot, eu am presupus dupa raspunsurile care n'aveau legatura cu intrebarile c'ar fi un robot. Si eu care vroiam s'o scot din pepeni pe idioata... sad

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

internetu' Empty Re: internetu'

Mesaj  delta Vin Sept 03, 2010 6:56 pm

RocketQu33n a scris:Primesc o invitatie de la o necunscuta pe mess care ma invita la diverse chestii absolut gratuite si absolut nevirusate. Laughing Iata cum a decurs dialogul:

Rebekah Jackson: hey, i miss you
EU: do i know u?
Rebekah Jackson: hey babe! u might not remember me.. its been a while, how r u?
EU: great... how are you?
Rebekah Jackson: i just got off work, maybe it'll refresh ur memory if u see me, just go to [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] and accept the invite to my personal session babe......
EU: what's going to happen during that session?
Rebekah Jackson: ITS TOTALLY FREE! and we can get personal, im kinda horny n im feelin wet boo, tell me what you think of my dance !
EU: free??! impressive! but i'm not a lesbian...
EU: where can i see horny guys dancing?
Rebekah Jackson: fill out your contact information and then on the next page...
EU: on the next page there's a horny guy??
Rebekah Jackson: i think you fill out your cc info babe for verification ONLY tho, trust me your card will not be charged.
EU: of course i trust you
Rebekah Jackson: Im relaxing on my bed, i have some brand new pics that i'd like u to see, but i'd rather you see me live on cam!!!
EU: what can you do?
Rebekah Jackson: I mean... Do you want to see me on my cam baby? its totally up 2u
EU: depends
EU: are you hot
EU: ?
Rebekah Jackson: What color thong do you think i should wear? i might have you favorite color here somewhere...
EU: black with pink feathers
Rebekah Jackson: Your such a good boy, i'm gonna show you what good boys deserve.. you can tell me to do anything you want me too!

Intr'un final m'am plictisit de robotel si i'am dat ignore... Laughing
OK, dar de ce permiți accesul necunoscuților la messenger-ul tău? scratch
Uite, yo nici măcar ție nu-ți permit să intri pe messengerul meu sau să-ți adaugi ID-ul la adresa mea de pe facebook... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

internetu' Empty Re: internetu'

Mesaj  RocketQu33n Vin Sept 03, 2010 7:01 pm

delta a scris:OK, dar de ce permiți accesul necunoscuților la messenger-ul tău? scratch
Uite, yo nici măcar ție nu-ți permit să intri pe messengerul meu sau să-ți adaugi ID-ul la adresa mea de pe facebook... laugh

Nu le permit accesul si tipa nu'mi aduc aminte cum a ajuns; probabil si'a facut vreo introducere care sa ma induca in eroare. Totusi, cat timp stau doar in lista de messenger n'are ce rau/bine sa se intample
Pai ce, eu'ti sunt cunoscuta?! scratch

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

internetu' Empty Re: internetu'

Mesaj  Anahoret Vin Sept 03, 2010 7:09 pm

RocketQu33n a scris:Nu stiu ce'i webbot, eu am presupus dupa raspunsurile care n'aveau legatura cu intrebarile c'ar fi un robot. Si eu care vroiam s'o scot din pepeni pe idioata... sad
Păi asta este un webbot sau, pe scurt, bot. Un robot web care dă răspunsuri bazându-se pe anumite cuvinte-cheie din text şi pe anumite construcţii în propoziţie. Acum depinde cât de elaborată este aplicaţia. Dacă a fost făcută cu simţ de răspundere, poţi crede că într-adevăr stai de vorbă cu o persoană. Majoritatea însă este de tipul celui cu care te-ai întreţinut: tu întrebi dacă sunt tipi încinşi iar bot-ul îţi zice că nu-ţi va umbla în card...

Partea amuzantă este că sunt destui care pun botul la bot. veselie

__________________________
EDITARE:
De reţinut că asemenea aplicaţii trimit şi mesaje pe mail. Ajunge cumva în agenda e-mail, copiază de-acolo nume şi adrese, apoi îţi trimite un mesaj prin care cunoscutul te invită pe o pagină web. În ultima vreme invita chipurile, să vadă un videoclip pe Youtube cu persoana (copiată). Bineînţeles că la linkul respectiv se descărca un virus.

De curând am primit un mesaj, chipurile de la staff-ul Yahoo, care-mi spunea că website-ul îşi reface baza de date şi-mi cerea să trimit username-ul şi parlola, ca să nu mi se şteargă contul. Bineînţeles că a fost acelaşi tip de bot. Nu am dat datele şi nu mi s-a şters contul. Bănuiesc că au fost destui care au picat în capcană...


Ultima editare efectuata de catre Anahoret in Vin Sept 03, 2010 7:16 pm, editata de 2 ori
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

internetu' Empty Re: internetu'

Mesaj  RocketQu33n Vin Sept 03, 2010 7:13 pm

Anahoret a scris:
RocketQu33n a scris:Nu stiu ce'i webbot, eu am presupus dupa raspunsurile care n'aveau legatura cu intrebarile c'ar fi un robot. Si eu care vroiam s'o scot din pepeni pe idioata... sad
Păi asta este un webbot sau, pe scurt, bot. Un robot web care dă răspunsuri bazându-se pe anumite cuvinte-cheie din text şi pe anumite construcţii în propoziţie. Acum depinde cât de elaborată este aplicaţia. Dacă a fost făcută cu simţ de răspundere, poţi crede că într-adevăr stai de vorbă cu o persoană. Majoritatea însă este de tipul celui cu care te-ai întreţinut: tu întrebi dacă sunt tipi încinşi iar bot-ul îţi zice că nu-ţi va umbla în card...

Mai urmeaza sa inventeze tipe 3D care se dezbraca pentru tine ca sa semene a live web cam. veselie

[quote[Partea amuzantă este că sunt destui care pun botul la bot. veselie [/quote]

Saracii de ei...

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

internetu' Empty Re: internetu'

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 5 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum