SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

motive de ban

+6
ENKI
Vasile
RocketQu33n
Anahoret
Armand
delta
10 participanți

Pagina 5 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

motive de ban - Pagina 5 Empty situatii si situatii

Mesaj  Vasile Sam Noi 13, 2010 11:46 am

delta a scris:Securiciosule, deci i-ai da ban și ăstuia citat (mai jos) numai din cauză că preferă să scrie pe thread-ul menopauzistei - inclusiv pe acela unde nu s-a postat de vreo lună... Laughing

TB a scris:Care decenta? Care decenti?
Comform "recensamintului" bancii mondiale sint in jur de 1480 de finantisti care isi cer stimulentele. Ceilalti 21 de milioane si ceva ............niste prosti, fara stimulente.
(sursă: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

a adus in fata un subiect vechi al alexei ? Sau a adus in fata TOATE subiectele vechi ale Alexei ?

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

motive de ban - Pagina 5 Empty Re: motive de ban

Mesaj  delta Sam Noi 13, 2010 11:50 am

Vasile a scris:situatii si situatii
Normal: TB e probăsist. Deci dacă un pedelimbist face același lucru... atunci nu se pune! laugh
Apropo de dubla măsură și de echidistanță... vesel

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

motive de ban - Pagina 5 Empty blabla

Mesaj  Vasile Sam Noi 13, 2010 12:36 pm

delta a scris:
Vasile a scris:situatii si situatii
Normal: TB e probăsist. Deci dacă un pedelimbist face același lucru... atunci nu se pune! laugh
Apropo de dubla măsură și de echidistanță... vesel

forumu' meu e singurul forum de ziar sau televiziune care creste Smile . Alealalte ori au fost ucise , ori au fost ingropate in insulte , ori terminate de offtopice . Tu poti sa blablagesti oricat . " Cifrele vorbeste " .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

motive de ban - Pagina 5 Empty Re: motive de ban

Mesaj  delta Sam Noi 13, 2010 4:38 pm

Vasile a scris:forumu' meu e singurul forum de ziar sau televiziune care creste Smile
Deții majoritatea acțiunilor la firma aia de spui că e forumul tău? Very Happy
Mai urmează să recunoști că nu câștigi nici măcar un leu din afacerea aia... vesel

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

motive de ban - Pagina 5 Empty pai ti-am spus ca fac voluntariat

Mesaj  Vasile Sam Noi 13, 2010 4:50 pm

delta a scris:
Vasile a scris:forumu' meu e singurul forum de ziar sau televiziune care creste Smile
Deții majoritatea acțiunilor la firma aia de spui că e forumul tău? Very Happy
Mai urmează să recunoști că nu câștigi nici măcar un leu din afacerea aia... vesel

dar asta nu schimba nimic din ce-am spus : forumelul ala are evolutie pozitiva .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

motive de ban - Pagina 5 Empty Re: motive de ban

Mesaj  delta Sam Noi 13, 2010 5:26 pm

Vasile a scris:forumelul ala are evolutie pozitiva .
OK... și? scratch
Că nu prea înțeleg relevanța acelui aspect (asta desigur dacă o fi adevărate cifrele pe care le vehiculezi până la disperare).
Adică e vreo competiție pe undeva? confused
Că dacă ar conta rating-ul unui forum, nici draq nu ar fi pe acest forum, de exemplu... Laughing
Să nu-mi spui că te-ai înregistrat pe aici ca să câștigi bani sau să faci reclamă tapalabistului. vesel

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

motive de ban - Pagina 5 Empty bre , avind n vedere ca ma tot tragi de mineca pentru maniera de moderare

Mesaj  Vasile Sam Noi 13, 2010 5:39 pm

delta a scris:
Vasile a scris:forumelul ala are evolutie pozitiva .
OK... și? scratch
Că nu prea înțeleg relevanța acelui aspect (asta desigur dacă o fi adevărate cifrele pe care le vehiculezi până la disperare).
Adică e vreo competiție pe undeva? confused
Că dacă ar conta rating-ul unui forum, nici draq nu ar fi pe acest forum, de exemplu... Laughing
Să nu-mi spui că te-ai înregistrat pe aici ca să câștigi bani sau să faci reclamă tapalabistului. vesel

iti atrag atentia ca metodele mele sunt considerate bune de cei care frecventeaza locul ala . Acuma despre Tapalaga : n-are nimic comun cu forumelul , e total nerelevant . Mai pun articole de Tapalaga fiindca imi place ce spune si uneori imi regasesc ideile in ce scrie . Tot asa pun articole de Mungiu , cand imi plac ; Dan Popa iar imi place ; Dan Selaru imi place .
PS : cifrele sunt relevante dupa stiinta mea . Nu cred ca Hotnews si-ar permite sa triseze , s-ar decredibiliza si ar lua-o in mina cu reclamele . Deta , mi s-a explicat cum se evalueaza impactul reclamelor de pe un site , nu se mai numara clicurile , e mult mai complex . Deci , nu prea are sens sa minti in privinta ratingului fiindca 1) nu iei bani in plus la publicitate si 2) esti prins , te duci in kkt .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

motive de ban - Pagina 5 Empty Re: motive de ban

Mesaj  delta Sam Noi 13, 2010 5:44 pm

Vasile a scris:Nu cred ca Hotnews si-ar permite sa triseze
Mă rog, tu ca moderator de pe un site susții că site-ul respectiv nu-și permite să trișeze.... scratch
Cel puțin yo te și cred din start, având în vedere halul în care pricepi tu moderarea. laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

motive de ban - Pagina 5 Empty deci . cum facem ?

Mesaj  Vasile Sam Noi 13, 2010 5:47 pm

delta a scris:
Vasile a scris:Nu cred ca Hotnews si-ar permite sa triseze
Mă rog, tu ca moderator de pe un site susții că site-ul respectiv nu-și permite să trișeze.... scratch
Cel puțin yo te și cred din start, având în vedere halul în care pricepi tu moderarea. laugh

de vreme ce tu pui la indoiala tot ce spun , are sens sa mai discut cu tine ?
PS : cum pricep eu moderarea ? " Cifrele vorbeste " . Hahaha .


Ultima editare efectuata de catre Vasile in Sam Noi 13, 2010 5:48 pm, editata de 1 ori

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

motive de ban - Pagina 5 Empty Re: motive de ban

Mesaj  delta Sam Noi 13, 2010 5:47 pm

P.S. Similar ție, și ceaprăzarul din prima cocină felixiană e un teoretician bun/acceptabil.
Îl poți întreba pe Anahoret despre impresia care i-a făcut-o la întâlnirea pedelimbiștilor declarați și sub acoperire (La Mama).
În practică însă situația e radical diferită...

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

motive de ban - Pagina 5 Empty bre , eu nu fac teorie

Mesaj  Vasile Sam Noi 13, 2010 5:49 pm

delta a scris:P.S. Similar ție, și ceaprăzarul din prima cocină felixiană e un teoretician bun/acceptabil.
Îl poți întreba pe Anahoret despre impresia care i-a făcut-o la întâlnirea pedelimbiștilor declarați și sub acoperire (La Mama).
În practică însă situația e radical diferită...

si da , in practica situatia e radical diferita Smile . La mine vin useri , nu pleaca Smile .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

motive de ban - Pagina 5 Empty Re: motive de ban

Mesaj  delta Sam Noi 13, 2010 5:54 pm

Vasile a scris:de vreme ce tu pui la indoiala tot ce sun , are sens sa mai discut cu tine ?
Mai lipsește să spui că te ține cineva cu forța pe aici... laugh

Vasile a scris:PS : cum pricep eu moderarea ? " Cifrele vorbeste " . Hahaha .
Statistica se poate dovedi a fi periculoasă dacă nu ai acces la datele brute... Wink

P.S. Ia vezi rezultatele referitoare la X a sondajelor comandate de X. Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

motive de ban - Pagina 5 Empty Re: motive de ban

Mesaj  delta Sam Noi 13, 2010 5:56 pm

Vasile a scris:La mine vin useri , nu pleaca Smile .
Păi, deocamdată n-ai nici măcar un blog, darămite un forum... scratch
Uite, dacă vrei un test: fă-ți un forum privat (să zicem ca neimportantu' ăsta) și m-ar interesa să văd câți utilizatori ai avea care și postează? Very Happy

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

motive de ban - Pagina 5 Empty n-am chef

Mesaj  Vasile Sam Noi 13, 2010 5:59 pm

delta a scris:
Vasile a scris:La mine vin useri , nu pleaca Smile .
Păi, deocamdată n-ai nici măcar un blog, darămite un forum... scratch
Uite, dacă vrei un test: fă-ți un forum privat (să zicem ca neimportantu' ăsta) și m-ar interesa să văd câți utilizatori ai avea care și postează? Very Happy

ai tu forumelu' asta si e destul Smile . Blog o sa-mi fac , nu mai dureaza mult .
PS : cifrele vorbeste Smile

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

motive de ban - Pagina 5 Empty Re: motive de ban

Mesaj  delta Sam Noi 13, 2010 6:02 pm

Vasile a scris:n-am chef
Eh... n-ai chef...
Părerea mea nu e că nici draq nu ar scrie pe un forum standard (cum este ăsta) dacă tu ai fi admin, ci că în afară de RocketQu33n nu s-ar înregistra acolo decât rudele și cunoștințele tale. laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

motive de ban - Pagina 5 Empty Re: motive de ban

Mesaj  RocketQu33n Sam Noi 13, 2010 6:05 pm

delta a scris:
Vasile a scris:n-am chef
Eh... n-ai chef...
Părerea mea nu e că nici draq nu ar scrie pe un forum standard (cum este ăsta) dacă tu ai fi admin, ci că în afară de RocketQu33n nu s-ar înregistra acolo decât rudele și cunoștințele tale. laugh

Delta, nu eu sunt cea care si-a facut cont pe forumuri culinare sau forumuri de discutii la o cafeluta, gen lumina lumii. raset

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

motive de ban - Pagina 5 Empty hahahahaha

Mesaj  Vasile Sam Noi 13, 2010 6:07 pm

RocketQu33n a scris:
delta a scris:
Vasile a scris:n-am chef
Eh... n-ai chef...
Părerea mea nu e că nici draq nu ar scrie pe un forum standard (cum este ăsta) dacă tu ai fi admin, ci că în afară de RocketQu33n nu s-ar înregistra acolo decât rudele și cunoștințele tale. laugh

Delta, nu eu sunt cea care si-a facut cont pe forumuri culinare sau forumuri de discutii la o cafeluta, gen lumina lumii. raset

hahahaha , touche . Si fiindca tot ai pomenit , eu scriu pe RTv , mai scriu aici si pe Hot moderez si atit . Nu ma duc sa spun aceleasi lucruri si sa fac aceleasi lucruri in 100 locuri .
Edit : mi-am facut cont pe un forum de pasionati de cutite , insa nu am scris . E vorba despre Knifebladeforum


Ultima editare efectuata de catre Vasile in Sam Noi 13, 2010 6:10 pm, editata de 1 ori

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

motive de ban - Pagina 5 Empty Re: motive de ban

Mesaj  delta Sam Noi 13, 2010 6:09 pm

RocketQu33n a scris:Delta, nu eu sunt cea care si-a facut cont pe forumuri culinare sau forumuri de discutii la o cafeluta, gen lumina lumii. raset
Yo m-am înregistrat și pe unu' religios, unde m-au pus și moderator la nu-știu-ce secțiune pentru vreo 2 sau 3 săptămâni! laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

motive de ban - Pagina 5 Empty hahahahaha

Mesaj  Vasile Sam Noi 13, 2010 6:10 pm

delta a scris:
RocketQu33n a scris:Delta, nu eu sunt cea care si-a facut cont pe forumuri culinare sau forumuri de discutii la o cafeluta, gen lumina lumii. raset
Yo m-am înregistrat și pe unu' religios, unde m-au pus și moderator la nu-știu-ce secțiune pentru vreo 2 sau 3 săptămâni! laugh
tare asta .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

motive de ban - Pagina 5 Empty Re: motive de ban

Mesaj  RocketQu33n Sam Noi 13, 2010 6:12 pm

Vasile a scris:
hahahaha , touche . Si fiindca tot ai pomenit , eu scriu pe RTv , mai scriu aici si pe Hot moderez si atit . Nu ma duc sa spun aceleasi lucruri si sa fac aceleasi lucruri in 100 locuri .

Nici eu n-am decat doua conturi active: aici si pe RTV. Bine, mai am un cont pe un forum Guns N' Roses, dar n-am mai scris acolo de vreo 3 ani cel putin.
In orice caz, forumuri cu denumiri de genul "lumina lumii" nu ma atrag, mai degraba "abisul intunecat". Very Happy

Iron Maiden - Fear of the dark

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

motive de ban - Pagina 5 Empty Re: motive de ban

Mesaj  RocketQu33n Sam Noi 13, 2010 6:13 pm

delta a scris:
RocketQu33n a scris:Delta, nu eu sunt cea care si-a facut cont pe forumuri culinare sau forumuri de discutii la o cafeluta, gen lumina lumii. raset
Yo m-am înregistrat și pe unu' religios, unde m-au pus și moderator la nu-știu-ce secțiune pentru vreo 2 sau 3 săptămâni! laugh

Ce (D)zei ai jignit de te-au banat? Laughing (Sau nu te-au banat?)


Ultima editare efectuata de catre RocketQu33n in Sam Noi 13, 2010 6:14 pm, editata de 1 ori

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

motive de ban - Pagina 5 Empty Re: motive de ban

Mesaj  delta Sam Noi 13, 2010 6:14 pm

Vasile a scris:
delta a scris:
RocketQu33n a scris:Delta, nu eu sunt cea care si-a facut cont pe forumuri culinare sau forumuri de discutii la o cafeluta, gen lumina lumii. raset
Yo m-am înregistrat și pe unu' religios, unde m-au pus și moderator la nu-știu-ce secțiune pentru vreo 2 sau 3 săptămâni! laugh
tare asta .
Pe bune! Laughing
Habar nu am de ce m-a numit, yo sigur nu am cerut asta și de fapt nici nu m-a întrebat dacă vreau sau nu să fiu moderator.
Așa că am tăiat-o brusc de acolo ca să nu am de a face sub nici-o formă cu ăia... veselie

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

motive de ban - Pagina 5 Empty Re: motive de ban

Mesaj  RocketQu33n Sam Noi 13, 2010 6:14 pm

delta a scris:
Așa că am tăiat-o brusc de acolo ca să nu am de a face sub nici-o formă cu ăia... veselie

Aha, ma gandeam ca si acolo te-au banat. Laughing

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

motive de ban - Pagina 5 Empty abisul intunecat

Mesaj  Vasile Sam Noi 13, 2010 6:15 pm

RocketQu33n a scris:
Nici eu n-am decat doua conturi active: aici si pe RTV. Bine, mai am un cont pe un forum Guns N' Roses, dar n-am mai scris acolo de vreo 3 ani cel putin.
In orice caz, forumuri cu denumiri de genul "lumina lumii" nu ma atrag, mai degraba "abisul intunecat". Very Happy

hahahaha . Pe forumelul cu Guns&Roses e normal sa scrii daca esti fan si ai virsta Smile .Da' abisul intunecat Smile , hahaha , tare . Noua ne spui dar cu ai tai vorbesti despre "astea" ?

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

motive de ban - Pagina 5 Empty cand stateam sa downloadez una-alta de pe huburi

Mesaj  Vasile Sam Noi 13, 2010 6:17 pm

delta a scris:
Vasile a scris:
delta a scris:
RocketQu33n a scris:Delta, nu eu sunt cea care si-a facut cont pe forumuri culinare sau forumuri de discutii la o cafeluta, gen lumina lumii. raset
Yo m-am înregistrat și pe unu' religios, unde m-au pus și moderator la nu-știu-ce secțiune pentru vreo 2 sau 3 săptămâni! laugh
tare asta .
Pe bune! Laughing
Habar nu am de ce m-a numit, yo sigur nu am cerut asta și de fapt nici nu m-a întrebat dacă vreau sau nu să fiu moderator.
Așa că am tăiat-o brusc de acolo ca să nu am de a face sub nici-o formă cu ăia... veselie

am gasit huburi de credinciosi . Tare amuzanti mai sunt . Ii mai tachinam dar repetau tot la intervale scurte de timp , cam ca pestii in borcan .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

motive de ban - Pagina 5 Empty Re: motive de ban

Mesaj  RocketQu33n Sam Noi 13, 2010 6:18 pm

Vasile a scris:
RocketQu33n a scris:
Nici eu n-am decat doua conturi active: aici si pe RTV. Bine, mai am un cont pe un forum Guns N' Roses, dar n-am mai scris acolo de vreo 3 ani cel putin.
In orice caz, forumuri cu denumiri de genul "lumina lumii" nu ma atrag, mai degraba "abisul intunecat". Very Happy

hahahaha . Pe forumelul cu Guns&Roses e normal sa scrii daca esti fan si ai virsta Smile .Da' abisul intunecat Smile , hahaha , tare . Noua ne spui dar cu ai tai vorbesti despre "astea" ?

Care "ai mei" si despre care "astea"? Daca te referi la muzica, nu mai vorbesc din liceu, mi-a ajuns, plus ca la facultate aveam impresia ca majoritatea traiesc in lumea lor izolata, nici macar de ce se intampla in oras nu prea aveau habar, asa ca tot cu colegii din liceu am ramas... doar ca cu ei ma intalneam mai rar.

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

motive de ban - Pagina 5 Empty Re: motive de ban

Mesaj  delta Sam Noi 13, 2010 6:19 pm

RocketQu33n a scris:
delta a scris:
RocketQu33n a scris:Delta, nu eu sunt cea care si-a facut cont pe forumuri culinare sau forumuri de discutii la o cafeluta, gen lumina lumii. raset
Yo m-am înregistrat și pe unu' religios, unde m-au pus și moderator la nu-știu-ce secțiune pentru vreo 2 sau 3 săptămâni! laugh
Ce (D)zei ai jignit de te-au banat? Laughing (Sau nu te-au banat?)
Presupun că respectivul cont o fi activ și acum, doar că de vreo doi ani și ceva n-am accesat deloc acel forum (de fapt, habar nu am dacă mai există și nici măcar adresa n-o mai știu, însă îmi aduc aminte că era ceva de genul lyra... sau spirit liber... sau ceva de acest gen... scratch ).

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

motive de ban - Pagina 5 Empty Re: motive de ban

Mesaj  RocketQu33n Sam Noi 13, 2010 6:20 pm

delta a scris:Presupun că respectivul cont o fi activ și acum, doar că de vreo doi ani și ceva n-am accesat deloc acel forum (de fapt, habar nu am dacă mai există și nici măcar adresa n-o mai știu, însă îmi aduc aminte că era ceva de genul lyra... sau spirit liber... sau ceva de acest gen... scratch ).

Atunci de poti lua de mana cu sovinjuracul, ca ala e dac liber. laugh

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

motive de ban - Pagina 5 Empty Re: motive de ban

Mesaj  delta Sam Noi 13, 2010 6:22 pm

Vasile a scris:am gasit huburi de credinciosi . Tare amuzanti mai sunt . Ii mai tachinam dar repetau tot la intervale scurte de timp , cam ca pestii in borcan .
Eh, nu ai nevoie de hub-uri, forumuri sau bloguri să constați că ăia care cred în câte un Dumnezeu/Iehova/Zeus/Iahve/Allah/etc. sunt niște idioți.

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

motive de ban - Pagina 5 Empty Bre , ma bate Dimnezeu daca vorbesc de rau Biserica

Mesaj  Vasile Sam Noi 13, 2010 6:26 pm

delta a scris:
Vasile a scris:am gasit huburi de credinciosi . Tare amuzanti mai sunt . Ii mai tachinam dar repetau tot la intervale scurte de timp , cam ca pestii in borcan .
Eh, nu ai nevoie de hub-uri, forumuri sau bloguri să constați că ăia care cred în câte un Dumnezeu/Iehova/Zeus/Iahve/Allah/etc. sunt niște idioți.

ca tare buni clienti sunt popii astia Smile .
PS : pui extrem de usor eticheta asta . Un lucru e sigur : nu cred in nici un fel de popi

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

motive de ban - Pagina 5 Empty Re: motive de ban

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum