SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

motive de ban

+6
ENKI
Vasile
RocketQu33n
Anahoret
Armand
delta
10 participanți

Pagina 10 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

In jos

motive de ban - Pagina 10 Empty Re: motive de ban

Mesaj  Sylver Cheetah 53 Mar Oct 21, 2014 5:47 pm

baso a scris:Delta a facut forumul acesta ca urmare a faptul ca era banat aiurea intr-un alt forum in care si eu am fost banata pt. cele mai stupide motive. Iar cel care ne-a banat acolo, ne-ar fi banat si aici sau ne dadea iar ban acolo , dupa ce expira perioada de pedeapsa, pentru ce comentam aici. Delta a obisnuit sa-si faca si alte conturi dupa ce era banat, insa era depistat rapid (atat dupa stil cat si dupa IP)si banat pt. motiv de "clona"(cica clonele erau interzise de regulament) desi nu activa concomitent pe mai multe conturi. Aceasta in conditiile in care multi de acolo, inclusiv moderatorul pedepsitor, aveau clone cu care experimentau tot felul de jocuri de socializare perverse , cu  personalitati multiple. Ca principiu, eu nu mi-am facut alte conturi ca sa vad cat rezista pana ma baneaza. Cred ca o data sau de 2 ori am testat facilitatea asta, in conditiile in care moderatorul a uitat sa-mi ridice banul dupa expirarea perioadei de pedeapsa. Cea mai lunga perioada de pedeapsa a fost "ban de un an" incasat de Delta iar la scurt timp si de mine. Motiv pt. care le-am urat sa-si vare forumul ala in cur daca principala lor distractie este sa educe si sa vaneze userii care nu pupa poala popii. Cand forumul ala a devenit pustiu, am avut o mica satisfactie ca mi s-a implinit urarea de bine. Vitejii de acolo si-au pierdut interesul cand au ramas doar ei intre ei, fara sa mai aiba cobai cu care sa se distreze si sa le creasca adrenalina vesel
Cred că te referi la forumu' Realităţii...
Sylver Cheetah 53
Sylver Cheetah 53
s-a obișnuit
s-a obișnuit

Mesaje : 1018
Data de inscriere : 20/10/2014
Localizare : Milky Way

http://youplay.ro

Sus In jos

motive de ban - Pagina 10 Empty Re: motive de ban

Mesaj  baso Mar Oct 21, 2014 6:20 pm

N-ai ghicit. Era vorba despre forumul A1. Dupa aia, forumul realitatii a fost joaca de copii. Very Happy Mai ales ca spurcaciunea imputita care se dadea psiholoaga , femeia fatala pe forumul A1, coordonatoare sefa sub acoperire de vampa a imbecililor de acolo, in jocurile de socializare on line, si-a continuat activitatea ca mare activizda basista ,sub descoperire,pe forumul realitatii. Careva i-a publicat poza facuta la ceva intalnire mareata a forumistilor activisti de partid. O adevarata cotoroanta securista si la propriu si la figurat laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

motive de ban - Pagina 10 Empty Re: motive de ban

Mesaj  Sylver Cheetah 53 Mar Oct 21, 2014 7:43 pm

Şi eu am luat ban pe forumul A1 de cîteva ori. lol!
Sylver Cheetah 53
Sylver Cheetah 53
s-a obișnuit
s-a obișnuit

Mesaje : 1018
Data de inscriere : 20/10/2014
Localizare : Milky Way

http://youplay.ro

Sus In jos

motive de ban - Pagina 10 Empty Re: motive de ban

Mesaj  baso Mar Oct 21, 2014 9:37 pm

Sylver Cheetah 53 a scris:Şi eu am luat ban pe forumul A1 de cîteva ori. lol!
In ce perioada ? De la Blake sau de la Pix?
Sper ca n-ai fost in turma de norumizde(fanele emisiunii Nora pt. soacra sau Mireasa pt. fiu ,ceva de genu asta) care au invadat brusc forumul ala in urma cu 2-3 ani raset Ma cruceam cand citeam pe acolo . Si incercam sa ghicesc care dintre cei cativa masculi feroci,cu rol de cocalari printre atatea izde , erau clonele celor pe care ii stiam de dinainte. Oricat de artist o fi Blake, parca nu cred sa fi fost toti aia clonele lui .

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

motive de ban - Pagina 10 Empty Re: motive de ban

Mesaj  Sylver Cheetah 53 Mar Oct 21, 2014 9:53 pm

Nu mai ştiu cine m-a banat. Se întîmpla prin 2006-2007.
Am activat şi pe un forum dedicat emisiunii "Nora pentru mama" (cum se numea iniţial). Era distracţie mare fiindcă nu erau moderatori.
Sylver Cheetah 53
Sylver Cheetah 53
s-a obișnuit
s-a obișnuit

Mesaje : 1018
Data de inscriere : 20/10/2014
Localizare : Milky Way

http://youplay.ro

Sus In jos

motive de ban - Pagina 10 Empty Re: motive de ban

Mesaj  baso Mar Oct 21, 2014 10:11 pm

Atunci nu puteau fi decat 3 pedepsitori :Blake, Pix sau Forum. Parca mai era si una care modera o sectiune dedicata unei telenovele rusesti, insa in afara de fetite, cred ca numai Delta a scris pe acolo ca sa vada ce i se intampla Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

motive de ban - Pagina 10 Empty Re: motive de ban

Mesaj  Sylver Cheetah 53 Mier Oct 22, 2014 8:27 pm

S-a închis forumul Realităţii? salutare
Sylver Cheetah 53
Sylver Cheetah 53
s-a obișnuit
s-a obișnuit

Mesaje : 1018
Data de inscriere : 20/10/2014
Localizare : Milky Way

http://youplay.ro

Sus In jos

motive de ban - Pagina 10 Empty Re: motive de ban

Mesaj  baso Joi Oct 23, 2014 3:36 pm

Sylver Cheetah 53 a scris:S-a închis forumul Realităţii? salutare

Hmm, daca ai avut cont pe acolo in urma cu 3 ani, inseamna ca ne-am intersectat.

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

motive de ban - Pagina 10 Empty Re: motive de ban

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum