SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

sindromul hoț(niu)spătăraș

+9
ENKI
baso
Amona
RocketQu33n
Dracu' gol
Armand
Anahoret
Vasile
delta
13 participanți

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 4 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Dum Aug 22, 2010 6:26 pm

colericul idiot se văicărește moralizatorului șpăgar veselie

colericul idiot care scrie de pe contul mimetic Krokrodilul Chichiriciоs a scris:Ai avut tu vreo dovada in acest sens, in ultimii doi ani?
Este posibil aici dialogul, atita timp cit manifestarile de tip KC, delta, nuul, Florescu & Co sunt permise?
Ai un singur exemplu de dialog la care sa fi participat vreunul din cei numiti de mine, iar dialogul sa fi ramas civilizat? Unul singur iti cer, in ultimii doi ani! Un singur exemplu!

Toata mizeria asta a fost si este tolerata de conducerea si administrarea acestui fost forum, prin mina individului ce-si zice Piticu21!

Asa ca, vezi bine, demersul tau nu are nici o finalitate previzibila, alta decit o bascalie generalizata, un puroi total...
cu o postare mai sus de [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 4 Empty ce treaba am eu cu circotas inafara ca m-a injurat de m-a spart ?

Mesaj  Vasile Dum Aug 22, 2010 7:09 pm

delta a scris:
Vasile a scris:spune omule ce vrei , insa fa-o in locul potrivit .
Păim vrei să spun că inclusiv idiotului coleric de cârcotaș i s-a făcut milă de tine și a postat pe thread-ul tău ca să pară măcar în treacăt interesant?

tâmpitul coleric a.k.a. cârcotaș care scrie de pe contul mimetic Krokrodilul Chichiriciоs a scris:Asta e Krokorum, Deltorum, Nuulorum, Püloshorum, Rocketorum, Florescorum...
Nu mai ai loc de ei, ca vin si-ti pun etichete: pupinbasesti, pedelimbisti etc., etc.
Si apoi tot ei tipa!

In plus, dupa cum se vede, Patriciurumul asta s-a umplut de spam-uri care fac reclama diverselor produse... Ce fraieri! De parca ar mai citi cineva acest fost forum!

Traiasca Piticu21 si munca lui! Traiasca Krokodeltonuulii! Traiasca PSD! Traiasca PNL!

Vivat!
sursă: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Menționez că idiotului citat nu m-am adresat de vreun an. laugh

nici una , te asigur . Ti se pare ca ma ajuta ? Dreak stie ce i s-a intimplat de simte iar nevoia sa faca varza pe-aici . Poate a pierdut un job . Ce nu inteleg e de ce o apara pe Alexa care l-a folosit fara jena .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 4 Empty Poate ca te-ai identificat prea mult cu rolul

Mesaj  Vizitato Lun Aug 23, 2010 8:15 am

Vasile a scris:
Ani Stoica a scris:
Imi amintesc, in schimb, ca eu tie ti-am explicat foarte explicit despre ce cred eu ca este un forum, dar nu a fost ceea ce ai vrut tu sa auzi, ori asta nu ma mai distreaza, mai degraba ma intristeaza. Ma intristeaza nu ca nu accepti ideile mele sau ca ti se par nebunesti, utopice sau de neinteles, ci faptul ca respingi orice alta idee, alta decat este a ta. E trist ca nu vezi, desi este foarte vizibil, ceea ce se intampla cu tine. Este si mai trist, daca tot ceea ce lasi sa se vada, nu este decat un joc, un rol pe care il interpretezi. Este cumplit de trist ca nu esti doar tu cel ce interpreteaza astfel de roluri sau joaca astfel de jocuri.

ca musai ai bifat ca le-ai citit si ti le-ai insusit . Nu itn minte sa fi zis ca regulile nu-s bune , ca tu vrei discutii despre suflet la tava inclusiv pe threadu despre morcovi Smile .
PS : rol am inceput sa joc cand am fost atacat la persoana

Ani Stoica a scris:Nu. Nu am citit si de bifat le-am bifat pentru ca asa trebuia, daca voiam sa scriu. Miki, zau ca te inteleg, mai greu, dar te-am inteles: eu pot discuta despre orice, chiar si despre morcovi, dar tu, nu. Despre suflet, nici atat.
Si ma opresc aici, pentru ca refuz sa-ti spun de ce cred ca nu vrei si nu poti vorbi tu despre altceva decat despre morcovi.

in care credeai tu ca trebuie sa intri cu ocazia atacului la persoana. Miki, nici unui atac, de nici un fel, venit de niciunde, nu-i raspunzi niciodata decat prin a fi tu insuti. Iti imaginezi ca starurile de cinema isi intra in rol, asa, din prima? Sa fie ele sanatoase cate duble trag pentru a le iesi o replica sau o scena. Dar ti-o imaginezi cumva pe Angelina Jolie ca fiind in realitate, eroina din rolurile pe care le-a interpretat pe bani grei, unde efectele speciale au facut practic totul? Insa este interesant cum in imaginarul colectiv, imaginea ei s-a intiparit ca si cum chiar este o astfel de eroina. In realitate poate ca nu este decat o cacacioasa plina de talente, ale carei usi in cinematografie, au fost deschise de tatal ei. Si nu ar fi nici prima si nici ultima de acest gen.
Dar sa revenim la oaia noastra, haha. Nici o regula, nici un regulament, nici o lege si nici o constitutie nu-l poate opri sa faca rau, pe cel ce poate si vrea sa faca rau. Concret, acolo unde nu exista autocontrol, autocenzura si stapanire de sine, degeaba exista reguli, regulamente si, chipurile, moderatori. Depinde foarte mult de ceea ce se intelege prin atac la persoana, de aceea o astfel de acuzatie poarta in ea o grea incarcatura de relativitate. Daca tu crezi ca eu te-am atacat la persoana punandu-mi sufletele pe morcovii tai, iarta-ma te rog, dar asta este numai paranoia ta. Alta mancare de peste, insa, este ca o clona mimetica sa-mi intre cu picioarele in suflet, asa cum s-a intamplat de multe ori pe forum, si mai ales, ieri.
Nu esti nici psihiatru, iar daca te-as fi considerat salvatorul meu, eram de mult moarta! Insa, fie ca iti place sau nu ceea ce-ti voi spune, tu ai ajutat din plin acesta clona mimetica sa se manifeste. Si tu si, alta data, d_d, doi oameni care lupta pentru normalitate, dar habar n-au sa deosebeasca normalul de anormal. As spune chiar ca ai fost satisfacut si ca ai gustat aceasta farsa sau ce-o fi fost ea. Sa fii sanatos! Din partea mea, nu te pot obliga sa te vindeci de ipocrizie. Ce lege ar putea sa interzica ipocrizia, acolo unde ea exista?
Dar vorba ta, din toate cate au fost, tot ramanem cu cate ceva. Mie, de exemplu, mi-a mai crescut un suflet. Inca unul. Smile Asa sa pazeste-ti morcovii veselie

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 4 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Lun Aug 23, 2010 9:33 am

Vasile a scris:Dreak stie ce i s-a intimplat de simte iar nevoia sa faca varza pe-aici . Poate a pierdut un job . Ce nu inteleg e de ce o apara pe Alexa care l-a folosit fara jena .
La ce?
Că-l încuraja (deși postare publică nu prea am văzut în acest sens) să creeze debandadă anul trecut?
Rahat pe băț de "folosire"... Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 4 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  RocketQu33n Lun Aug 23, 2010 9:53 am

Ani Stoica a scris:

Ani Stoica a scris:Miki, zau ca te inteleg, mai greu, dar te-am inteles: eu pot discuta despre orice, chiar si despre morcovi, dar tu, nu. Despre suflet, nici atat.

Dar ti-o imaginezi cumva pe Angelina Jolie ca fiind in realitate, eroina din rolurile pe care le-a interpretat pe bani grei, unde efectele speciale au facut practic totul? Insa este interesant cum in imaginarul colectiv, imaginea ei s-a intiparit ca si cum chiar este o astfel de eroina. In realitate poate ca nu este decat o cacacioasa plina de talente, ale carei usi in cinematografie, au fost deschise de tatal ei. Si nu ar fi nici prima si nici ultima de acest gen.

Afghanistan, una din cele mai periculoase tari din lume si o "cacacioasa" in vizita...


RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 4 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  Vizitato Lun Aug 23, 2010 10:02 am

RocketQu33n a scris: "cacacioasa" in trecere pe urmele lui Ani Stoica..
Iti place Angelina Jolie? Fain! Ia-o acasa! Ia-o si pe Madona, si pe Adreea Marin Banica. Toate sunt niste sfinte si niste martire care ma umplu de o invidie greu de stapanit. Insa fac tot posibilul sa ma stapanesc. Spre deosebire de tine, care suferi de incontinenta si se sparcai pe unde apuci. Cateodata nu esti decat scremuta. Dar se numeste ca te faci auzita. Cum am spus, esti exemplul cel mai bun pentru a demonstra ca acolo unde bun simt, autocenzura, autocontrol si stapanire de sine nu exista, nici o lege, regula sau regulament nu-l poate opri pe cel ce poate si vrea sa faca rau. Cum nu-l poate nici obliga pe Delta, ca moderator, sa nu guste din plin si sa intretina astfel de frecusuri. Sa fiti sanatosi si unul si celalalt. salutare


Vizitato
Vizitator


Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 4 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  RocketQu33n Lun Aug 23, 2010 10:12 am

Ani Stoica a scris:
RocketQu33n a scris: "cacacioasa" in trecere pe urmele lui Ani Stoica..
Iti place Angelina Jolie? Fain! Ia-o acasa! Ia-o si pe Madona, si pe Adreea Marin Banica. Toate sunt niste sfinte si niste martire care ma umplu de o invidie greu de stapanit. Insa fac tot posibilul sa ma stapanesc.

Nu'mi place de Madonna, de Andreea Marin nici atat, cu toate ca prima este fana a evreilor si in Romania a spus ca tiganii sunt discriminati dar cand vine in Israel nu'i baga in seama pe palestinieni, in timp ce Angelina Jolie s'ar putea sa nu'i simpatizeze pe evrei pentru ca ii viziteaza pe palestinieni iar pe israelieni niciodata, plus ca a avut ceva discursuri mai dubioase. DAR, in timp ce altii ca Bono si Madonna o fac pentru publicitate, Angelina Jolie este dedicata muncii voluntare. Asta asa, ca tot vorbeai de bun simt si cacaciosi. veselie

Spre deosebire de tine, care suferi de incontinenta si se sparcai pe unde apuci. Cateodata nu esti decat scremuta. Dar se numeste ca te faci auzita. Cum am spus, esti exemplul cel mai bun pentru a demonstra ca acolo unde bun simt, autocenzura, autocontrol si stapanire de sine nu exsita, nici o lege, regula sau regulament nu-l poate iopri pe cel ce poate si vrea sa faca rau.


Draga Ani, daca cineva sufera de incontinenta n'are de ce sa se screme; incontinenta presupune din start ca ai "scapari". Very Happy

Cum nu-l poate nici obliga pe Delta sa nu guste din plin astfel de frecusuri. Sa fiti sanatosi si unul si celalalt. salutare


Mersi! Si tie la fel! veselie


Ultima editare efectuata de catre RocketQu33n in Lun Aug 23, 2010 10:13 am, editata de 1 ori

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 4 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  Anahoret Lun Aug 23, 2010 10:12 am

RocketQu33n a scris:Afghanistan, una din cele mai periculoase tari din lume si o "cacacioasa" in vizita...
Fii sigură că acolo unde s-a dus, terenul fusese "curăţat" cu câteva săptămâni înainte, aşa că pericolul era minim. Dar, totuşi, este remarcbil ce a făcut! Uite, pe Eba n-aş vedea-o în Afganistan. Şi, pentru câţi băieţi au murit ori s-au schilodit acolo, că aşa vrea tat-su, cred c-ar fi un gest onorabil. Din păcate n-ai să găseşti onoare într-un neam de vaporeni. Ptiu, drace! Iar am dat-o pe politică. raset

Ideea era că gestul actriţei este OK şi dă bine şi pentru propria-i imagine. Mai ales la americani, ei fiind o populaţie care pun mare preţ pe astfel de chestii.
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 4 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  RocketQu33n Lun Aug 23, 2010 10:18 am

Anahoret a scris:
RocketQu33n a scris:Afghanistan, una din cele mai periculoase tari din lume si o "cacacioasa" in vizita...
Fii sigură că acolo unde s-a dus, terenul fusese "curăţat" cu câteva săptămâni înainte, aşa că pericolul era minim.

Chiar si asa, cati risca?

Dar, totuşi, este remarcbil ce a făcut! Uite, pe Eba n-aş vedea-o în Afganistan. Şi, pentru câţi băieţi au murit ori s-au schilodit acolo, că aşa vrea tat-su, cred c-ar fi un gest onorabil. Din păcate n-ai să găseşti onoare într-un neam de vaporeni. Ptiu, drace! Iar am dat-o pe politică. raset

Ideea era că gestul actriţei este OK şi dă bine şi pentru propria-i imagine. Mai ales la americani, ei fiind o populaţie care pun mare preţ pe astfel de chestii.

Pentru americani conteaza foarte mult munca voluntara; conteaza cand te inscrii la o facultate, cand mergi dupa un job; se fac astfel de apeluri in facultati si studentii cheltuiesc mii de dolari ca sa mearga in Africa sau alte tari din lumea a III'a.

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 4 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  Vizitato Lun Aug 23, 2010 10:29 am

RocketQu33n a scris:Angelina Jolie este dedicata muncii voluntare. Asta asa, ca tot vorbeai de bun simt si cacaciosi. veselie
In situatiile de genul asta, nu stiu daca esti haina sau doar...naiva. Tie ce ti-ar placea sa cred despre tine? Ca esti o haina, o vipera care promite mult si greu bine , sau ca esti doar o naiva care vrea sa invete despre arta comunicarii, furand de la altii, asa cum se invata orice meserie?
In threadul despre comunicare, mi-am prezentat mainile. Era modul meu de a spune lumii, ca eu sunt Dumnezeea lumii mele, asa cum suntem toti niste Dumnezei ai lumilor noastre. Sau nu. Nu stiu cati au inteles mesajul meu, insa tu ai fost prima care ai contracarat cu niste imagini care o prezentau pe Angelina Jolie, asa cum am descris-o eu, nu asa cum ai vrut tu sa o prezinti aici. Deci, in imaginile acelea, ea nu era decat un star de cinema, care face ceea ce face din orice motiv, numai din voluntariat, nu. De altfel, am si postat acel videoclip si replica ei din film.
Iti spun sincer ca mi-ar fi placut sa ma pot confrunta cu imaginea ta, dar de unde nu e, nici Dumnezeu nu cere.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 4 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  Anahoret Lun Aug 23, 2010 10:36 am

RocketQu33n a scris:
Anahoret a scris:
RocketQu33n a scris:Afghanistan, una din cele mai periculoase tari din lume si o "cacacioasa" in vizita...
Fii sigură că acolo unde s-a dus, terenul fusese "curăţat" cu câteva săptămâni înainte, aşa că pericolul era minim.

Chiar si asa, cati risca?
Tocmai d-aia am spus că gestul ei este remarcabil. Uite, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], ceea ce este iarăşi remarcabil. D-asta spuneam că la noi n-ai s-o vezi nici pe Eba şi n-ai să-l vezi nici pe iubitul Syda călcând p-acolo.

RocketQu33n a scris:
Anahoret a scris:Dar, totuşi, este remarcbil ce a făcut! Uite, pe Eba n-aş vedea-o în Afganistan. Şi, pentru câţi băieţi au murit ori s-au schilodit acolo, că aşa vrea tat-su, cred c-ar fi un gest onorabil. Din păcate n-ai să găseşti onoare într-un neam de vaporeni. Ptiu, drace! Iar am dat-o pe politică. raset

Ideea era că gestul actriţei este OK şi dă bine şi pentru propria-i imagine. Mai ales la americani, ei fiind o populaţie care pun mare preţ pe astfel de chestii.

Pentru americani conteaza foarte mult munca voluntara; conteaza cand te inscrii la o facultate, cand mergi dupa un job; se fac astfel de apeluri in facultati si studentii cheltuiesc mii de dolari ca sa mearga in Africa sau alte tari din lumea a III'a.
Ca să nu mai spunem că la studenţi dă bine şi în CV... Wink

Ţi-am spus, apreciez curajul actriţei, dar mă-ndoiesc că a făcut gestul din pură caritate. Dă bine la imagine. Apoi... cred că-i destul de deşteaptă să-şi dea seama că timpul trece, lasă urme (chiar şi peste ea) iar din urmă vine valul al II-lea. Deci, în curând va trebui să-şi găsească o nouă ocupaţie. Şi cum ONG-urile dau bani frumoşi pentru astfel de acţiuni iar imaginea ei va fi un brand mult timp de-acum înainte...
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 4 Empty un lucru e sigur : daca alexa revine

Mesaj  Vasile Lun Aug 23, 2010 11:42 am

delta a scris:
Vasile a scris:Dreak stie ce i s-a intimplat de simte iar nevoia sa faca varza pe-aici . Poate a pierdut un job . Ce nu inteleg e de ce o apara pe Alexa care l-a folosit fara jena .
La ce?
Că-l încuraja (deși postare publică nu prea am văzut în acest sens) să creeze debandadă anul trecut?
Rahat pe băț de "folosire"... Laughing

nu voi fi prietenos Smile .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 4 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Lun Aug 23, 2010 3:31 pm

Vasile a scris:un lucru e sigur : daca alexa revine nu voi fi prietenos Smile .
De pracă n-o fi revenit deja, cu nick-ul Tayla... Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 4 Empty si ? Tayla e ceva intrat pe usa din dos

Mesaj  Vasile Lun Aug 23, 2010 3:41 pm

delta a scris:
Vasile a scris:un lucru e sigur : daca alexa revine nu voi fi prietenos Smile .
De pracă n-o fi revenit deja, cu nick-ul Tayla... Laughing

Delta , stii ca ma amuzi ? Nu erai tu cel care racnea ca Zwerg nu are legatura cu delta_d ? La Tayla ai alta unitate de masura ? In fine , aparitia Alexei cu nickul ei Alexa2 e ca o chemare la oaste . Si eu nu am chef de osti .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 4 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Lun Aug 23, 2010 4:28 pm

Vasile a scris:Delta , stii ca ma amuzi ? Nu erai tu cel care racnea ca Zwerg nu are legatura cu delta_d ? La Tayla ai alta unitate de masura ?
M-am referit la faptul că nu pui restricții pe Zwerg pentru ceva scris de pe delta_d.
Chestie valabilă și la Tayla - alexa2.
Că e vorba de aceeași persoană?
Asta-i altă treabă.
Ideea era că dacă nu face vreun lucru neregulamentar de pe un cont, nu există motiv pentru care să pui restricție pe respectivul cont.

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 4 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  Vizitato Lun Aug 23, 2010 4:32 pm

Vasile a scris:
delta a scris:
Vasile a scris:un lucru e sigur : daca alexa revine nu voi fi prietenos Smile .
De pracă n-o fi revenit deja, cu nick-ul Tayla... Laughing

Delta , stii ca ma amuzi ? Nu erai tu cel care racnea ca Zwerg nu are legatura cu delta_d ? La Tayla ai alta unitate de masura ? In fine , aparitia Alexei cu nickul ei Alexa2 e ca o chemare la oaste . Si eu nu am chef de osti .

Dupa cate stiu eu, contul delta_d era blocat in momentul in care delta a scris cu alte nickuri. Motivele pentru care a fost banat, atat cat am aflat eu despre ele, din tot ceea ce s-a scris pe forum, au fost cel putin aiuristice.
Si nu mai pot trece cu vederea, de exemplu, imbecilitatea lui mircea ce "urla" din mai toate postarile sale, dar care vorbeste cu ana _armanca despre "deltoidul care aici nu spune nimic si in viata reala nu face nimic", de parca ei chiar ar spune si chiar ar face ceva. Este NONSENS tot ce s-a petrecut pe forumul realitatea.
Alexa2, in schimb, a plecat din dorinta de a comunica_conform ideilor si conceptelor ei/lor de normalitate si apoi, asa cum ai zis si tu, a revenit pe usa din dos, ca o lasa si s-a comportat ca atare, dovedind clar ca interesul de partid a stat la baza actiunilor ei. Chiar daca aceasta ultima clona mimetica nu a fost a ei, nu o absolva pe ea de ipocrizia de care a dat dovada. Daca este sa-i accept pe toti cei aflati in caruta ei ca fiind normali, atunci eu ma declar ca fiind anormala si sunt gata oricand ca ma prezint in fata oricarui psihiatru, de oriunde, cu conditia ca macar unul dintre ei sa intre in acelasi timp in cabinetul aceluiasi medic si sa ne supunem aceluiasi test. Si apoi om mai vorbi, daca om mai avea despre ce.

Iar tu ori esti orb, surd si mut (nu atat cat ar trebui) ori provoci la discutii. De aceea, in anormalitatea mea total diferita de a lui Pitis, eu raspund la provocari in speranta ca poate ce nu a reusit el sa faca, voi reusi eu.

Si nu te imbata cu apa rece, ca nu ma astept ca tu sa intelegi ce scriu sau macar sa citesti, insa sper ca mircea si ana_armanca sa citeasca ce am scris eu aici, in loc public si vizibil, cu posibilitatea de a fi accesat oricand, de oricine si citit.
Si ca sa rupem odata pisica in doua, afla ca niciodata nu mi-am dat cu parerea despre nimeni, in spatii inchise, fara a fi publice si atunci cand PERSOANA nu era prezenta. Si daca am reusit "performanta" asta, a fost doar datorita constiintei mele.



Ultima editare efectuata de catre Ani Stoica in Lun Aug 23, 2010 4:52 pm, editata de 5 ori

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 4 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  Armand Lun Aug 23, 2010 4:38 pm

delta a scris:
Vasile a scris:Delta , stii ca ma amuzi ? Nu erai tu cel care racnea ca Zwerg nu are legatura cu delta_d ? La Tayla ai alta unitate de masura ?
M-am referit la faptul că nu pui restricții pe Zwerg pentru ceva scris de pe delta_d.
Chestie valabilă și la Tayla - alexa2.
Că e vorba de aceeași persoană?
Asta-i altă treabă.
Ideea era că dacă nu face vreun lucru neregulamentar de pe un cont, nu există motiv pentru care să pui restricție pe respectivul cont.

Mentalitatea asta mi se pare extrem de periculoasa...
Textele scrise pe spatii virtuale sunt emise de PERSOANE! Care, fireste, se pot masca prin sute de nick-uri. Care nu beneficiaza de constiinta si, prin urmare, nici nu-si pot asuma fapte. E o chichita "scaldatoare" care poate mijloci fel de fel de mizerii ale anonimatului, fara riscul raspunderii!
Argumentarea ta, delta, este exclusiv tehnica, in conditiile in care replicile nu apartin unor masinarii!

Parerea mea!...
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 4 Empty nu prea sunt de acord

Mesaj  Vasile Lun Aug 23, 2010 4:54 pm

delta a scris:
Vasile a scris:Delta , stii ca ma amuzi ? Nu erai tu cel care racnea ca Zwerg nu are legatura cu delta_d ? La Tayla ai alta unitate de masura ?
M-am referit la faptul că nu pui restricții pe Zwerg pentru ceva scris de pe delta_d.
Chestie valabilă și la Tayla - alexa2.
Că e vorba de aceeași persoană?
Asta-i altă treabă.
Ideea era că dacă nu face vreun lucru neregulamentar de pe un cont, nu există motiv pentru care să pui restricție pe respectivul cont.

fiindca in felul asta , poti sa faci orice si sa apari mereu cu alt cont . Vrei un exemplu ? Circotas . E bun exemplul ?

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 4 Empty haha

Mesaj  Vasile Lun Aug 23, 2010 5:02 pm

Ani Stoica a scris:

Dupa cate stiu eu, contul delta_d era blocat in momentul in care delta a scris cu alte nickuri. Motivele pentru care a fost banat, atat cat am aflat eu despre ele, din tot ceea ce s-a scris pe forum, au fost cel putin aiuristice.
Si nu mai pot trece cu vederea, de exemplu, imbecilitatea lui mircea ce "urla" din mai toate postarile sale, dar care vorbeste cu ana _armanca despre "deltoidul care aici nu spune nimic si in viata reala nu face nimic", de parca ei chiar ar spune si chiar ar face ceva. Este NONSENS tot ce s-a petrecut pe forumul realitatea.
Alexa2, in schimb, a plecat din dorinta de a comunica_conform ideilor si conceptelor ei/lor de normalitate si apoi, asa cum ai zis si tu, a revenit pe usa din dos, ca o lasa si s-a comportat ca atare, dovedind clar ca interesul de partid a stat la baza actiunilor ei. Chiar daca aceasta ultima clona mimetica nu a fost a ei, nu o absolva pe ea de ipocrizia de care a dat dovada. Daca este sa-i accept pe toti cei aflati in caruta ei ca fiind normali, atunci eu ma declar ca fiind anormala si sunt gata oricand ca ma prezint in fata oricarui psihiatru, de oriunde, cu conditia ca macar unul dintre ei sa intre in acelasi timp in cabinetul aceluiasi medic si sa ne supunem aceluiasi test. Si apoi om mai vorbi, daca om mai avea despre ce.

ieri , daca nu ma insel , te-am intrebat daca ai semnat ca accepti regulamentul cand te-ai inscris . Ai zis ca da , ca nici nu l-ai citit si ca doar semnind puteai sa intri pe forum . Ei bine , ce ai spus tu e esenta romanismului . Regulile sunt pentru ceilalti , desigur . Azi ai mai scris ceva definitoriu . Ai zis ca nu se intimpla nimic din ce ai vreau tu sa se intimple . Hehe , inteleg asta . Ai dreacu' aialalti , nu ? Infernul . Ei zic ca trebuie sa reevaluezi o mare gramada de lucruri insa iti mai zic ceva : eu unul nu am chef sa discut despre asta . Eu unul vreau sa discut despre morcovi la subiectul despre morcovi Smile .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 4 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  Vizitato Lun Aug 23, 2010 5:30 pm

Vasile a scris:
Ani Stoica a scris:

Dupa cate stiu eu, contul delta_d era blocat in momentul in care delta a scris cu alte nickuri. Motivele pentru care a fost banat, atat cat am aflat eu despre ele, din tot ceea ce s-a scris pe forum, au fost cel putin aiuristice.
Si nu mai pot trece cu vederea, de exemplu, imbecilitatea lui mircea ce "urla" din mai toate postarile sale, dar care vorbeste cu ana _armanca despre "deltoidul care aici nu spune nimic si in viata reala nu face nimic", de parca ei chiar ar spune si chiar ar face ceva. Este NONSENS tot ce s-a petrecut pe forumul realitatea.
Alexa2, in schimb, a plecat din dorinta de a comunica_conform ideilor si conceptelor ei/lor de normalitate si apoi, asa cum ai zis si tu, a revenit pe usa din dos, ca o lasa si s-a comportat ca atare, dovedind clar ca interesul de partid a stat la baza actiunilor ei. Chiar daca aceasta ultima clona mimetica nu a fost a ei, nu o absolva pe ea de ipocrizia de care a dat dovada. Daca este sa-i accept pe toti cei aflati in caruta ei ca fiind normali, atunci eu ma declar ca fiind anormala si sunt gata oricand ca ma prezint in fata oricarui psihiatru, de oriunde, cu conditia ca macar unul dintre ei sa intre in acelasi timp in cabinetul aceluiasi medic si sa ne supunem aceluiasi test. Si apoi om mai vorbi, daca om mai avea despre ce.

ieri , daca nu ma insel , te-am intrebat daca ai semnat ca accepti regulamentul cand te-ai inscris . Ai zis ca da , ca nici nu l-ai citit si ca doar semnind puteai sa intri pe forum . Ei bine , ce ai spus tu e esenta romanismului . Regulile sunt pentru ceilalti , desigur . Azi ai mai scris ceva definitoriu . Ai zis ca nu se intimpla nimic din ce ai vreau tu sa se intimple . Hehe , inteleg asta . Ai dreacu' aialalti , nu ? Infernul . Ei zic ca trebuie sa reevaluezi o mare gramada de lucruri insa iti mai zic ceva : eu unul nu am chef sa discut despre asta . Eu unul vreau sa discut despre morcovi la subiectul despre morcovi Smile .

Miki, tu ai citit "Policolor sau bula de intelepciune"? L-ai citi vreodata? Este un eseu, o relatare a intalnirilor noastre. Este, haha, cu totul si cu totul altceva decat esenta romanismului. Ceva cu totul si cu totul nou. Nu stiu, daca eu as fi fost personajul unei nuvele sau roman scris de altcineva decat mine, as fi fost de-a dreptul onorata, chiar daca poate nu mi-ar fi placut felul sau modul in care mi-a fost redata imaginea. Echivala cu scoaterea mea din anonimat.
L-ai citit? Daca nu, de ce? Daca da, de ce nu ai spus nimic pana acum? Absolut nimic?

Miki: Morcovii cu morcovii si restul lumii. Asta a fost esenta romanismului despre care vorbesti tu. Asta este ceea ce te defineste pe tine, nu pe mine. Eu nu am trait niciodata dupa modelul "dupa noi, potopul". Si da, este vorba despre ceilalti, cei care au avut acest mod de gandire si care au adus infernul pe lumea asta.

Nu-mi pune mie in gura vorbele tale! Am spus cu totul altceva:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Si mai stiu ca nimic mi-a fost rugaciunea.

Ai un ras cam fortat. Ti-am zis asta doar ca sa stii.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 4 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Lun Aug 23, 2010 6:34 pm

Armand a scris:Mentalitatea asta mi se pare extrem de periculoasa...
Textele scrise pe spatii virtuale sunt emise de PERSOANE! Care, fireste, se pot masca prin sute de nick-uri. Care nu beneficiaza de constiinta si, prin urmare, nici nu-si pot asuma fapte. E o chichita "scaldatoare" care poate mijloci fel de fel de mizerii ale anonimatului, fara riscul raspunderii!
Argumentarea ta, delta, este exclusiv tehnica, in conditiile in care replicile nu apartin unor masinarii!

Parerea mea!...
O fi exclusiv tehnică, dar dacă omul ăla pune ban pe cont din cauză că am încărcat în avatar o poză de-a Elenei Udrea, în timp ce alții aveau bine-mersi fotografii cu Elena Udrea, Iliescu, Băsescu, Antonescu, Blaga etc., atunci înseamnă că nu exista criteriu real/obiectiv în luarea măsurilor... deci rămânem la tehnicalități. Very Happy
De altfel, yo cât scriam de pe delta_d nu aveam alt cont pe acolo.
După ce mi l-a blocat, mi-am făcut alte conturi... pe care le-am abandonat după ce a ridicat restricția de pe delta_d.

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 4 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Lun Aug 23, 2010 6:36 pm

Vasile a scris:
delta a scris:
Vasile a scris:Delta , stii ca ma amuzi ? Nu erai tu cel care racnea ca Zwerg nu are legatura cu delta_d ? La Tayla ai alta unitate de masura ?
M-am referit la faptul că nu pui restricții pe Zwerg pentru ceva scris de pe delta_d.
Chestie valabilă și la Tayla - alexa2.
Că e vorba de aceeași persoană?
Asta-i altă treabă.
Ideea era că dacă nu face vreun lucru neregulamentar de pe un cont, nu există motiv pentru care să pui restricție pe respectivul cont.
nu prea sunt de acord fiindca in felul asta , poti sa faci orice si sa apari mereu cu alt cont . Vrei un exemplu ? Circotas . E bun exemplul ?
Dacă nu încalcă regulamentul, din partea mea poate să scrie acolo de pe câte conturi nemimetice vrea.
Adică nu de pe conturi de genul Krokrodilul Chichiricios sau Krocodilul Chichiricios sau Crocodilul Kikiricios și similare...

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 4 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Lun Aug 23, 2010 8:02 pm

Abia a apucat miticania să expedieze informarea despre curățenia făcută... că hoitniusistul a și relansat teoria conspirației și etichetările... veselie
Bine, desigur cealaltă a început. laugh
Presupun că îi va mai lua ceva timp până depăsește mentalitatea de grădiniță... laugh

Miki Şpaga a scris:haha , stiam ca doar arunci cu murdarie
dupa care reincepi sa etichetezi . Ok , o sa pun la loc subiectul cu etichetele , sa nu uite lumea cu ce lucreaza Grupul . Hehe , ce ma amuza tentativele nereusite de a depersonaliza un om punindu-i in spinare apartenenta politica . Ei bine , micuta turnatoare , te inseli , nu sunt pedelist , detest PDL , garantat nu-i mai votez .
PS : sa nu uiti cine incepe scandalul . Afla ca in general e bine sa nu-ti asumi sarcini pe care nu le poti duce la capat .
sursă: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 4 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Lun Aug 23, 2010 8:48 pm

hehehe, i-a băgat pumnu'-n gură cârcotașului, dar tot au mai rămas în urma lui idei fixe a la HoțNius. veselie
colericul isteric de pe contul mimetic a scris:Nesimtirea infinita
Degeaba i se spune Chichiriciosului ca este nesimtit cind scrie. El va duce nesimtirea la infinit.

Degeaba i se spune "doamnei" Stoica ca a fost nesimtita azi. Ea va duce nesimtirea la infinit, jignind in continuare.

Degeaba i se spune lui delta_d ca nesimtirea cu care scrie fara sa comunice este enervanta. El va duce nesimitirea la infinit.

Degeaba li se spune celor din Grup ca sunt nesimtiti cind ataca in haita, 24/7. Ei nu aud, si vor duce nesimtirea la infinit.

Degeaba i s-a tot spus Piticului ca este nesimtit, fiindca nu ia hotaririle care se impun. Piticu21 va duce nesimtirea la infinit.

Asta se intimpla aici: o nesimtire infinita!
sursă: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

P.S. Apropo, oare tâmpitul ăsta ieșit în decor ce naiba o fi vrând să-i comunic? Și ăla se crede prin tribunal? Sau la vreo ședință de guvern? lol!

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 4 Empty da , sigur

Mesaj  Vasile Lun Aug 23, 2010 9:10 pm

delta a scris:
Vasile a scris:
delta a scris:
Vasile a scris:Delta , stii ca ma amuzi ? Nu erai tu cel care racnea ca Zwerg nu are legatura cu delta_d ? La Tayla ai alta unitate de masura ?
M-am referit la faptul că nu pui restricții pe Zwerg pentru ceva scris de pe delta_d.
Chestie valabilă și la Tayla - alexa2.
Că e vorba de aceeași persoană?
Asta-i altă treabă.
Ideea era că dacă nu face vreun lucru neregulamentar de pe un cont, nu există motiv pentru care să pui restricție pe respectivul cont.
nu prea sunt de acord fiindca in felul asta , poti sa faci orice si sa apari mereu cu alt cont . Vrei un exemplu ? Circotas . E bun exemplul ?
Dacă nu încalcă regulamentul, din partea mea poate să scrie acolo de pe câte conturi nemimetice vrea.
Adică nu de pe conturi de genul Krokrodilul Chichiricios sau Krocodilul Chichiricios sau Crocodilul Kikiricios și similare...
pe ala care arunca toata ziua cu pietre il bagi in casa de sticla , cu pietre cu tot . Cine stie ...poate acum Smile .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 4 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Lun Aug 23, 2010 9:15 pm

Vasile a scris:pe ala care arunca toata ziua cu pietre il bagi in casa de sticla , cu pietre cu tot . Cine stie ...poate acum Smile .
Presupun că ai observat că de exemplu KroChi deschide thread-uri despre politicieni, iar prietenii tăi nu rezistă nervos și vin să-l eticheteze... fază la care reacționează și el, etichetându-i.

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 4 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Vin Sept 03, 2010 12:50 pm

Chiar dacă securiciosului de la hoțnius nu-i convine, în afară de el mai există N persoane cărora le este familiară metoda de a da-n gât (de cele mai multe ori nu se știe nici măcar motivul/scopul concret al urmării practicilor securiste/totalitare inclusiv la două decenii după data în care respectivele persoane nu mai au această obilgație de serviciu... scratch

ana_armanca a scris:"Spre deosebire de părerea ta, cea a pedelimbricelor este că dacă e ceva știre, doar ele au voie să huhurezească.
Cel puțin în perioada când cei care nu sunt la putere au obligația de a avea ciocul mic - cel puțin după părerea celor de la putere... "

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Pitic, ai promis moderare corectă pe forum. Te rog să te uiţi cum susţinătorii PDL sunt jigniţi de către Delta_d, numiţi fiind pedelimbrici. În cazul acesta, mie-mi este adresat epitetul, iar eu refuz să dialoghez aşa. Şi nu are importanţă că epitetul îmi este adresat mie, sau altui susţinător PDL. De obicei, acest user îşi fixează ca ţintă alt user, şi face din acea persoana (şi nu din dialog) principala sa preocupare pe forum.
Este de asemenea penibil ca sub pretextul libertăţii de exprimare să se creeze zone de defulare pentru useri cu/şi mesaje care sunt atac la persoană şi nu au nici un argument, nici o legătură cu dialogul civilizat.
sursă: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] scratch

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 4 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  Amona Sam Sept 04, 2010 10:31 pm

delta a scris:Chiar dacă securiciosului de la hoțnius nu-i convine, în afară de el mai există N persoane cărora le este familiară metoda de a da-n gât (de cele mai multe ori nu se știe nici măcar motivul/scopul concret al urmării practicilor securiste/totalitare inclusiv la două decenii după data în care respectivele persoane nu mai au această obilgație de serviciu... scratch

ana_armanca a scris:"Spre deosebire de părerea ta, cea a pedelimbricelor este că dacă e ceva știre, doar ele au voie să huhurezească.
Cel puțin în perioada când cei care nu sunt la putere au obligația de a avea ciocul mic - cel puțin după părerea celor de la putere... "

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Pitic, ai promis moderare corectă pe forum. Te rog să te uiţi cum susţinătorii PDL sunt jigniţi de către Delta_d, numiţi fiind pedelimbrici. În cazul acesta, mie-mi este adresat epitetul, iar eu refuz să dialoghez aşa. Şi nu are importanţă că epitetul îmi este adresat mie, sau altui susţinător PDL. De obicei, acest user îşi fixează ca ţintă alt user, şi face din acea persoana (şi nu din dialog) principala sa preocupare pe forum.
Este de asemenea penibil ca sub pretextul libertăţii de exprimare să se creeze zone de defulare pentru useri cu/şi mesaje care sunt atac la persoană şi nu au nici un argument, nici o legătură cu dialogul civilizat.
sursă: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] scratch

La unii e obligatie de servici, altii isi desfasoara activitatea de placere..Nici nu banui ce se ascunde! Iar sistemul inca rezista desi nu mai are mult pana pica..asa ca activistii inca mai au de lucru.. laugh

Amona
IN MEMORIAM Amona
IN MEMORIAM Amona

Mesaje : 28
Data de inscriere : 14/08/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 4 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Dum Oct 31, 2010 7:54 am

Vasile a scris:
delta a scris:Apropo... ăsta-i un thread pe care și vizitatorii pot citi postările. laugh
daca bine tin minte , prmul caruia i-am spus ca LSF e nefrecventabil
a fost chiar LSF . Hehe . Nu am vreo problema cu asta .
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

Adică dacă nu e de aceeași părere atunci nu-ți place de el - adică pentru tine (mai bine zis, din punctul tău de vedere) e nefrecventabil.
OK, dar faptul că îl urăști pe ăla nu-i motiv să-l ban-ezi - dacă ai ocazia - mai ales dacă omul nu încalcă regulamentul.
Mă rog, bagă [spam]-uri (cum este și retransmiterea repetată a clip-ului cu Vlad Țepeș - [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ), dar asta-i ușor rezolvabil de către site-admin: îi poate șterge dintr-o mișcare toate postările din ultima zi de exemplu. Very Happy

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 4 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Dum Noi 14, 2010 7:30 pm

Pe irealitatea, ăia cică extrem de familiarizați cu forumurile și comunicarea, ziceau că:
- titlurile thread-urilor sunt prea generale (o fi preferat din alea care sunt valabile doar pentru 5 minute)
- postările sunt prea scurte (o fi vrut ca mesajele să conțină monografii)
- replicile sunt date anumitor utilizatori (o fi vrut ca fiecare să dea câte o replică la fiecare dintre cei 20.000 useri)
Eh, acum s-a trezit un dăștept să dea și sfaturi legate de exemplele date (sau analogiile făcute) în postări. veselie
Miki Şpaga a scris: deci , daca raspund la o postare despre schimbat continutul postarii si povestesc si ce am mai aflat eu in alte locuri , e ok ? Ca doar o sa scriu ceva la subiect ...cui ii asa ca scriu si " pe linga " ?
(sursă: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 4 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum