SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Trompetele dă partid şi dă stat...

+9
(Still a)Live
RocketQu33n
Vasile
baso
Armand
Dracu' gol
ENKI
delta
Anahoret
13 participanți

Pagina 13 din 28 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 20 ... 28  Urmatorul

In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 13 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Dum Noi 27, 2011 3:33 pm

la cât de des pomenește despre cât și ce bea, nu mă mir că vede (și vrea să vadă) bețivi peste tot

mirceam a scris:Amice, lasa naiba mitilicu ca ai inceput sa vezi zburatori....
Oi bea si eu un pahar de molan, ca e duminica... da asa ceva nu vad... Cred ca ai depasit baremu... si vezi mai rau ca base...
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 13 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Sam Dec 10, 2011 11:59 am

. . a scris:cum te adresezi gorobetelui mioritic?
1. cu fraze scurte - dar există și în acest caz riscul să nu priceapă ce zici;
2. cu sloganuri - de exemplu:
"Să trăiți bine!"
"Vorbe, nu fapte!"
"Împreună, mai bine!"
"Încearcă și cu o femeie!"
"Azi în Dăbuleni, mâine-n toată țara!"
pe astea le sesizează mai ușor gorobetele mioritic, în special în perioada campaniilor electorale, fără a fi capabil să priceapă faptul că ele sunt doar promisiuni, urări fără rost etc.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 13 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Lun Ian 09, 2012 6:32 pm

prosti ca ce chestie a fost banat de coma a dat în navă?
se fac epurări în funcție de grad de idioțenie prin gloata partidului condus de promovatorul nepotismului pe față? laugh

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 13 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  ENKI Lun Ian 09, 2012 6:55 pm

delta a scris:prosti ca ce chestie a fost banat de coma a dat în navă?
se fac epurări în funcție de grad de idioțenie prin gloata partidului condus de promovatorul nepotismului pe față? laugh

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Link-ul pus de tine duce la RocketQu33n. scratch
Bine, si ea pare banata. Shocked
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 13 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Lun Ian 09, 2012 6:58 pm

ENKI a scris:
delta a scris:prosti ca ce chestie a fost banat de coma a dat în navă?
se fac epurări în funcție de grad de idioțenie prin gloata partidului condus de promovatorul nepotismului pe față? laugh

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Link-ul pus de tine duce la RocketQu33n. scratch
Bine, si ea pare banata. Shocked
probabil după postarea de pe threadul semimediculei am uitat să copiez adresa lu' prostică... Laughing
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 13 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  ENKI Lun Ian 09, 2012 7:02 pm

delta a scris:
ENKI a scris:
delta a scris:prosti ca ce chestie a fost banat de coma a dat în navă?
se fac epurări în funcție de grad de idioțenie prin gloata partidului condus de promovatorul nepotismului pe față? laugh

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Link-ul pus de tine duce la RocketQu33n. scratch
Bine, si ea pare banata. Shocked
probabil după postarea de pe threadul semimediculei am uitat să copiez adresa lu' prostică... Laughing
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Aha! Mari miscari de trupe p-acolo, semn ca oranjgutanii se pregatesc de ceva evenimente. Suspect
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 13 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Dum Ian 15, 2012 9:06 pm

ăștia chiar nu își dau seama că pupinbăsismul nu diferă de celelalte forme de obediență? Laughing
arie a scris:
petre b a scris:....nu e adevarat ce spui.Jigodia a vorbit la 20.30 la tv. a stat pitit pana acum. Sper sa-l vad maine in fruntea demonstrantilor. sa numere si el ce sustinere are. E un mare machitor .Ai vazut ce fatza buhaita avea in asta seara ?
pana in urma cu doua luni mihalcoolemia 0531 anunta aparitiile pe sticla ale matolului - poate din cauza asta n-am vazut ce declara pe postul de partid B1 javra refugiata in fundul cramei de la Cotroceni...
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 13 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  baso Mier Ian 18, 2012 9:40 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Imi place cum suna asta, cu trompa ei uterina, ca glugatii erau istericii USLasi Laughing De parca pt tot ce-i kk pishu in tzara asta, de vina este opozitia, martzienii, vantul, iarna, broastele din lac sau tzantzarii de pe Nil. Doar oranjgutanii sunt sfintzi virginei si sfinte virgine. laugh

Iată sefii Jandarmeriei “undercover” la demonstaţii !

Ieri seară, în cadrul emisiunii Sinteza Zilei de la postul TV Antena3, au fost prezentate câteva fotografii realizate de către un fotograf amator în seara de duminică, 15 ianuarie, în Piaţa Universităţii din Bucureşti. Imaginile prezintă câteva persoane văzute de către fotograful amator asistând nestingheriţi chiar lângă Piaţa Universităţii din Bucureşti, foarte aproape de spaţiul în care au izbucnit incidentele dintre provocatorii violenti şi jandarmi.

Întrebat în direct dacă recunoaşte una sau mai multe dintre persoanele din fotografii, purtătorul de cuvânt al Jandarmeriei Române a spus deschis că sunt persoane cu funcţii de conducere din cadrul Jandarmeriei, care pot fi găsite şi pe site-ul instituţiei. La întrebarea moderatorului cu privire la cum a fost posibil ca cei peste o sută de jandarmi, aflaţi în acea seară chiar în faţa şefilor instituţiei, să nu reuşească dominarea provocatorilor violenţi care tocmai începeau distrugerile din centrul Bucureştiului, purtătorul de cuvănt al Jandarmeriei Române a declarat doar că cei care conduc Jandarmeria sunt specialişti în domeniu. Oare în ce constă specializarea ?
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Un raspuns la intrebare ? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] (sursa)

Am vazut si eu pozele alea, prezentate in emisiune, insa mi-am zis ca iar se sugereaza nu stiu ce...pana a confirmat purtatorul de cuvant al Jandarmeriei .
Pe ce planeta din Galaxie mai apare toata floarea sefiei Jandarmeriei, frumosi ca D..ronii (adica un fel de lei vechi, demoniminizatzi) in fatza teatrului, ca sa supravegheze direct manifestantzii linistitzi , in asteptarea bolovaniadei ? Very Happy Nici nu le-a fost frica de o ranga peste spate, de un cucui la cap, picioare rupte, etc ? Si, culmea culmilor, jandarmii se plimbau si se rasteau ca oile in turma dupa ultrasii lupi, fix sub ochii sefilor ! Shocked

Noroc cu jandarmul ala, solzat, de alerga in fruntea turmei, urland "AAA" ... de parca-i muscau de kur (kan) klingonienii .Dar si cu viteazul ala, tot cu solzi pe el, de a zis "Luatzi site-ul de cultura si bagati-l in duba" raset Cum draq sa nu mananci semintze la un astfel de spectacol, televizat, cu jandarmi "viteji" ,in aplicatzie, sub ochii shefilor ? raset Yo-i concediam pe to(n)tzi solzatii ! laugh Sa ma faca ei sa rad in asemenea hal ?! laugh

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 13 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  baso Joi Ian 19, 2012 9:35 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Bietul TB, cel pupat de reni in Ca nada ! laugh E mort de beat , il ling cainii la gura si-l inspira Eminescu ! laugh Dar e c-o falca-n Arad si cu alta-n tzarana de la Bucale Laughing

TB a uitat ca simbolul national al Canadei este frunza de Ar tzar, Canada este dominion britanic iar deviza Canadei este :A Mari Usque Ad Mare (De la ocean la oh, ce an) Laughing

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Intersanta este si stema . La capitolul heraldica, supusii reginei nu sunt inca hotarati Laughing Pana si deviza natzionala simt nevoia s-o schimbe putzin.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 13 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  baso Mar Ian 31, 2012 7:25 am


belphegor a scris:Pt determinarea IQ'ului unot indivizi..., nu la toti, este nevoie de o unitate de masura restata si acceptata universal!
Un grup de cercetatori de renume au ajuns la concluzia ca cea mai indicata unitate de masura (UM)pt politicienii Romani ar fi un Ponta cu multiplii si submultiplii sai! Deciponta, centiponta miliponta... ETC? SAMD! Multiplii sunt pe masura: decaponta, hectoponta, kiloponta, mega, giga... ETC! Oalta unitate de masura derivata din Ponta ar fi Crinul cu deci, centi, milicrinul acceptabil! Nu se accepta multiplii acestei UM, crinul fiind maximul posibil in domeniul consacrat al prostiei. raportul dintre un ponta si un crin e variabil in functie de cata slugarnicie si obedienta incape intr'un crin in functie de prostiile facute de ponta!
Pt aplicarea rezultatelor cercetariii nu e nevoie de nici un test pt ca atat ponta cat si crinul se auto'testeaza zilnic in fata cetatenilor!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

GRESIT ! Unitatea de masura pt. IQ-ul la romani a fost si ramane "tzianul" laugh
Multiplii tzianului sunt: decatzian, hectotzian si chilotzean. Submultiplii lui sunt :decitzian, centitzian si militzian.

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 13 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Joi Feb 02, 2012 6:49 pm

confuzie prin tabăra pedelingăilor... vesel
blacksmith a scris:
prostică ce a scris:La care oameni te referi amice ??
Te plateste Voiculescu de vrei sa-ti fac o schema?
Aia care au salarii mai mici sau au ajuns someri in ultimii ani din cauza lui Tariceanu!
Ce nu pricepi?
Du-te la USL sa-ti iei sporul de periculozitate din cauza ca ti-ai folosit creierul!
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 13 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Joi Feb 02, 2012 7:05 pm

laugh laugh
blacksmith a scris:
prostica c a scris:Oricine citeste ce am eu scris la semnatura, trage concluzia ca esti cam prostanau.
Il faci prost pe Tutea si ai tupeul sa spui ca altul este prost?
De unde va adunat scarba de Voiculescu pe toti chiar pe acest forum?
Tu doar vrei sa-i crezi degeaba prosti pe cetatenii de calitate care il voteaza de cate ori se poate pe Traian Basescu.
Dispari cu semnatura ta de fatada cu tot pe antenele sobolanului rosu!
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 13 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Dracu' gol Joi Feb 02, 2012 8:11 pm

delta a scris:confuzie prin tabăra pedelingăilor... vesel
Chestia asta seamănă cu felu-n care se purică prostică cu belfecalu'... veselie
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 13 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Joi Feb 02, 2012 8:15 pm

Dracu' gol a scris:
delta a scris:confuzie prin tabăra pedelingăilor... vesel
Chestia asta seamănă cu felu-n care se purică prostică cu belfecalu'... veselie
cumva trebuia să-și împartă rolurile, ca-n filmele americane cu scenete de genul "polițistul rău - polițistul bun"... Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 13 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  baso Vin Feb 03, 2012 6:51 am

delta a scris:
Dracu' gol a scris:
delta a scris:confuzie prin tabăra pedelingăilor... vesel
Chestia asta seamănă cu felu-n care se purică prostică cu belfecalu'... veselie
cumva trebuia să-și împartă rolurile, ca-n filmele americane cu scenete de genul "polițistul rău - polițistul bun"... Laughing

S-a inventat si rolul oarbei care ar manca cu stampila-n mana atata tastatura cat si pe totzi candidatzii indicatzi prin telecomanda de partid raset [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Daca initiatiorul threadului (intamplator , chiar maiestatea sa, adminul) n-ar fi pomenit cuvantul "politica" , hahalitoarea putea fi banata pt. off topic laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 13 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Sam Feb 04, 2012 6:14 pm

portocăcănara poetresă tre' să fie cea mai informată ființă de pe planetă dacă avem în vedere că susține că la chioșcul din colț citește și articole care urmează să fie publicate peste câteva luni prin reviste mondene... laugh
Singura problemă poate fi eventual faptul că profesoresa internaută s-a senilizat în halul ăla încât uită de la mână până la gură ce vrea și confundă sula cu prefectura... laugh
silverstar a scris:
RocketQu33n a scris:Au cerut sa fie pedepsita doar Javra si guvernul ei de incompetenti, nu si poporul.
Delta, indiferent de nick-ul pe care ti l-ai lua, la tine lipsa de educatie, obraznicia, tupeul, incultura, nesimtirea sunt evidente, definitorii pentru caracterul tau.
Oare nu mai trece adminul pe aici. Trebuie sa-l sun ca sa te mai puna iar la punct. Tu nu realizezi ce duhori lasi in urma ta pe unde treci...
silverstar a scris:
RocketQu33n a scris:Doamna, nu ma mai mir de reactiile identice ale celor care pozeaza in anticomuniste. Nu sunt delta, deci puteti sa raspundeti acuma de ce ati postat (dez)informatia cu pedepsirea Romaniei, cand USL-ul a precizat clar ca nu doreste sanctionarea Romaniei?
Retineti doar ca niciun ban nu va inchide gurile celor care gandesc si nu se vor lasa nici in ruptul capului asupriti de comunistoizi.

Liderul social-democraţilor PE: Opoziţia nu a cerut aplicarea de sancţiuni României

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Nu-ti permit să-mi ceri tu mie socoteală pe ceea ce postez eu. Sunt un om extrem de bine informat şi nu fabulez. nimic. Citeste presa, vezi ce a publicat in ultimul rand Traian Ungureanu - pe ziare.com, ascultă inregistrarea de pe clipul postat pe ziare.com, facuta de nemernica tradatoare Rovana Plumb.
Pe blogul meu am voie sa scriu orice. Tu, daca vrei discutii politice, du-te la politica, nu aici, nu pe blogul meu, nu cauta discutii contradictorii cu mine... Ai fost dat afara de peste tot. Crezi ca daca ti-ai luat un alt nick, nu te recunosc? Gata, domnule! Polemica politica se face la Politică. Aici scriu pentru mine, pentru sufletul meu. Nu mai murdari acest loc.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 13 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  baso Sam Feb 04, 2012 6:47 pm

Teoretic, daca-l suna pe admin, asta ar trebui sa va baneze pe amandoi (atat sula cat si prefectura) . laugh
Asha, ca sa nu o mai sacaitzi... ca ce scrie ea pe blogul ei laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 13 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Dum Feb 05, 2012 5:20 am

baso a scris:Teoretic, daca-l suna pe admin, asta ar trebui sa va baneze pe amandoi (atat sula cat si prefectura) . laugh
Asha, ca sa nu o mai sacaitzi... ca ce scrie ea pe blogul ei laugh
Las' că s-a liniștit după ce permanent iritata pucioasă i-a dat raportul despre plămâni și bunica - așa află vreun sfert al mioriticei blogosfere că sunt ambele sănătoase tun.
Nici măcar nu este ridicol că se discută într-un loc public subiecte de tipul respectiv. Laughing
Seamănă cu tâmpiții/tâmpitele care discută în compartimentele de tren despre câți bani au la ei, de ce nu le-a venit la timp ciclul, când vor fi plecați pe o perioadă mai lungă de acasă... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 13 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  baso Mar Feb 14, 2012 7:14 am

Interesanta declaratzie Suspect Daca nu stie numarul exact al mortilor, banuiesc ca nici declaratia tovarasului nu are la baza concluziile celor de la medicina-legala laugh Hmmm, poate ca unii sa fi baut ca sa se incalzeasca in casa acoperita de nametzi, insa ghinion : a inghetzat apa sau alcoolul in ei. Daca erau si batrani, au murit simplu, adormind linistiti, fara sa se chinuie .

Liderul PDL din Camera Deputaţilor, Mircea Toader, a apărat luni guvernul pentru modul în care a acţionat pentru deszăpezirea drumurilor şi pentru salvarea oamenilor din judeţele sinistrate. El a subliniat că dintre oamenii care au decedat în ultimele zile, doar unul a murit în maşină.

"Din 80 de oameni sau 64, câţi au murit, unul singur a murit în maşină, restul au băut şi au adormit acolo", a declarat Toader la Realitatea TV, la emisiunea Deschide Lumea.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 13 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  baso Mar Feb 14, 2012 9:12 am

Pt. ca nici tovarasul asta nu-i tinerel rezistent in scUTC, as fi curioasa cum s-ar simti sa fie inchis intr-o incapere frigorifica, asa, cam de vineri pe la pranz pana luni dimineatza laugh In costum si cu cravata dar si cu vreo 2-3 sticle de vodka intamplatoare p'acolo ...Krezcalva vesel Tot secretul fiind sa nu adoarma pana-l salveaza cineva, avand insa voie sa fantazeze cu fete morgane extrem de sumar imbracate laugh


Vezi mai multe din [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 13 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Mar Feb 21, 2012 7:20 pm

Pe activista asta huhurezită a luat-o de jos și brusc ? laugh

galateanca a scris:Doamne fereste,cat de josnici si murdari pot fi unii oameni.Daca ai vrut cumva sa ma jignesti sa stii ca nu ai reusit si nu vei reusi niciodata.Eu nu -i ascult si nici nu tin cont de cei care nu au nimic a spune.Cand treci pe strada si auzi fel de fel vorbe obscene,ce faci?Nu asculi,trci mai departe si-ti zici cu durerein Romania a disparut rusinea,bunul simt,valoarea,educatia.Deci daca vrei sa injuri,sa blestemi,sa te expui in toata nimicnicia ta,te priveste,oricum lumea isi face cruce uimita si trece mai departe,nu te baga in seama decat sa te ''indosarieze''in acea parte nesanatoasa a societatii.
Cred totusi ca artrebui sa consulti un pshiatru,ceva nu-i in regula cu tine;atat iubirea cat si ura la extrem tin de patologic.
E posibil ca tu,venind la oras,de prin munti de la pascut oile, primele vorbe auzite pe strada au fost obscenitatile si ti-ai inchipuit ca asa o fi prin metropola.Ei nu-i asa,aia pe care-i auzi tu pe strada nu sunt decat o minoritate,blamata de restul societatii,care-i si majoritara.Sau e posibil ca la voi la USL sa fiti platiti la kilogramul de injurii si atunci este explicabil de ce voi nu puteti niciodata sa purtati o discutie in contradictoriu bazata pe agumente.Cred totusi ca ti-am dat prea mare importanta vorbindu-ti atat,dar ce sa fac eu tot cred ca pana si in unii de pe frum, asemeni tie,exista acel ceva ce se cheama om.Se pare ca ma insel.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 13 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Lun Mar 12, 2012 5:58 pm

limbricii prezidențiali se uită cu înfrigurare în curtea altora... laugh
belphecal a scris:---Am aruncat o privire pe forumurile de pretinsa concurenta! La A3 ultima postare dateaza de cel putin doua saptamani desi forumul e functional iar Realitatea de trei zile e in plina activitate de salubrizare! Momentul e propice dezvoltarii acesui inceput! Ce trebue facut e sa se scrie un numar mare de thread'uri cu teme diverse pt a se identifica ce anume are vizitatorul pe suflet, ce il preocupa major. Mai e o chestiune ce tine de perceptia forumistului consacrat: E falsa ideea conform careia numarul de replici arata interesul unui subiect! Eu personal consider ca un subiect e de succes in momentul in care numarul vizitatorilor trece de o anumita norma! E ceva asemanator cu numarul de exemplare vandute dintr'o publicatie de editie de ziar! Poate nu ar fi rau ca nasul sa preia pe blog fragmente din postarile de aici precizand provenienta si atragand atentia fanilor sai asupra forumului! In fond si forumul e unul dintre puii sai aruncati in valtoarea media!
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 13 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Dum Mar 18, 2012 1:31 pm

urmașii lui traian dau din colț în colț și încă nici nu s-au vârât în campania erectorală? laugh

gorrobetele firobuzist a scris:Lustrul ăsta e contagios, bre. De unde crezi că l-am luat, dacă nu de la voi? Dacă la mine e încă în stare incipientă, voi sunteţi irecuperabili.
Succes la flegme şi borâturi! Grijă mare, să nu vă înecaţi cu ele.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 13 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Dum Mar 25, 2012 8:23 am

mâna lu' flocÎnG s-o fi contopit cu butonul de report precum fumul de țigară cu alveolele pulmonare ale lu' Live... vesel
totb a scris:
MegaBytu a scris:'Mnealui ie atît de simpatic, încît simţi cum ţi se scorojesc pupilele cînd citeşti ceea ce sicrie...
o fi convins de faptul că fra'su are emisiuni de succes printre maneliste că altfel nu și-ar scrânti limba-n dosul ușchitului în fundul cramei...
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 13 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  baso Mier Mar 28, 2012 8:07 pm

Foarte interesanta postarea si rasucirea comandantului de epava raset Dupa cum latra , a mortziu, se pare ca zilele lui Boc la shefia PDL-ului sunt numarate end laugh
ca ce a facut ? ca a promovat pitzipoance in functii ministeriale ? Shocked oare nu i-a furat careva parola de la cont...ca nu pare a fi scrisul si gandirea lui ? Rolling Eyes

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

oranjgutanii vibratori prin mentalul colectiv nu se apuca din proprie initziativa sa dea cu mucii in fasole si sa se bucure ca au gasit un tzap ispasitor, nici macar in gluma, daca victima e de-a lor si inca nu-i moarta Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 13 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Sam Mar 31, 2012 7:47 am

pupinbăsistul ăsta sub acoperire despre ce naiba vorbește? laugh
ce schilodiri? ce naiba de cocalar aprobă părerile? laugh
mirceam a scris:Iar ai fugit mah de la cersit??? Vezi ca-i scazi profitu pestelui... si daca se supara trece de la vorba buna la schilodit si odata te trezesti ca o sa atirni cu citeva kile mai putin la cintar, ca te lasa fara vreo mina sau vreun picior... I-ai cerut voie lu cocalaru sa dschizi botu?...
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

p.s. săracu' ăsta n-a ieșit din comunism nici după 20 de ani de la dispariția regimului respectiv? confused

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 13 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Dracu' gol Sam Mar 31, 2012 8:40 am

delta a scris:p.s. săracu' ăsta n-a ieșit din comunism nici după 20 de ani de la dispariția regimului respectiv? confused
Sau o fi ieşit doar ca să intre cu limba înainte di(n)rect în kuru' Şocîtelui Caracalean... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 13 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Sam Mar 31, 2012 9:02 am

Dracu' gol a scris:
delta a scris:p.s. săracu' ăsta n-a ieșit din comunism nici după 20 de ani de la dispariția regimului respectiv? confused
Sau o fi ieşit doar ca să intre cu limba înainte di(n)rect în kuru' Şocîtelui Caracalean... raset
în timp ce obezul falimentar încearcă să dreagă busuiocul vârând limba-n sfincterul lui domnu dan, celălalt pupinbăsist e frecat de grija țigărilor deși autoritățile sunt preocupate de labele de urs... laugh

cocalar epavă a scris:Hai sa lasam politicienii in pace sa nu-i mai cricicam ca se supara , da poate electoratul e sincer si spune ce vede !
Ia spuneti in pietele din orasele in care locuiti dumneavoastra mai exista persoane care vand tigari ieftine la negru ?
Daca da , se naste intrebarea logica , oare s-a facut curatenie in vami ?

Acum daca punem asemenea intrebari se cheama ca denigram pe cineva nu ? Cum ar fi , adica trebuie sa ne astupam ochii cand trecem prin piete si sa ne prefacem ca nu vedem comerciantii de tigari , sa ne ferim sa criticam pe cineva ....sa nu deranjam printii si printesele din politica ....
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 13 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Lun Apr 02, 2012 6:50 pm

după lotul Frunzăverde a mai migrat un tâlhar de la pedelimbiști la comuniști de sunt în halul ăsta isterizați limbricii? vesel

comandant nava a scris:De ce a trecut Mircea Banias de la PDL la PC ?
Raspunsuri posibile :

1)Mircea Banias s-a inscris in PC deoarece este un om integru ce-a descoperit peste noapte ca PC-ul este cel mai curat partid politic fara fosti colaboratori ai securitatii, fara neocomunisti .


2) Fostul pedelist a facut parte dintr-o retea vasta ce avea ca scop matrapazlacurile pe picior mare din portul Constanta , dupa ce a cazut reteaua infractionala fostul pedelist actualul pecist a emigrat in spatiul usl pentru a beneficia de protectia propagandei antenelor lui Felix , uselistii fiind recunoscuti pentru toleranta personajelor condamnate a se vedea cazul Nastase sau C Voicu , Negoita etc ....
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 13 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Joi Apr 19, 2012 7:36 pm

portocăcănaru' schelălăie că a rămas printre puținii care continuă să pupe curul matolului pe forumul irealității... laugh
belphecalu' a scris:---Foula, Gorro, Blue, TB..., etc, samd! NU, nu e un pomelnic! E doar o lista amarata si incompleta a postacilor platiti cu adevarat pana acum de catre putere si care au ales copmlicitatea tacita cu opozitia!
Se pare ca simbria a secat si o data cu ea si apetitul pt combativitate la vremuri de cumpana pentru partidul pe care dealtfel pana mai ieri il tot ridicau in slavi! Lipsa de caracter sau lasitatea ar putea eventual sa fie intre motivele absentei lor de pe forum desi cu siguranta e banala stipendie suspendata odata cu demisia celui mai pagubos premier din istoria post'decembrista! Ei nu s-au batut pt reforma sau batut pt PD'L sau reforma...! Un simplu pupincurist personal, fie ca acesta s-a numit Boc, Udrea, Igas, Ialomitianu, Baconschi sau de aiurea, nu poate fi invinuit de partizanat..., poate doar de lipsa de caracter si nu m-as mira sa'i vad postand impotriva guvernului MRU pt vina de a fi indraznit sa inlocuiasca incompetenta cu o bruma de profesionalism si buna credinta!
Ati putea crede ca e o provocare la adresa celor nominalizati de mine si nu numai la adresa lor si chiar si asa si este pentru ca sobolanii parasesc primii nava aflata in pericol!
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 13 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 13 din 28 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 20 ... 28  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum