SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

diverse

+9
Vasile
aurora
RocketQu33n
Dracu' gol
Armand
lolo
Anahoret
delta
ENKI
13 participanți

Pagina 30 din 34 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Urmatorul

In jos

diverse - Pagina 30 Empty Re: diverse

Mesaj  ENKI Sam Dec 11, 2010 5:48 pm

(Still a)Live a scris:Iete, bre ENKI!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

PS: Am pisiceeeeeeeel!!!!!!
Io zic sa te bucuri in soapta de acel pisicel, ca poate se supara admin-ul si-ti baga in loc niste tate sau niste cur d-ala, dolofanu'. vesel

EDIT.
Ar trebui recitit Eminescu, macar din cand in cand...

La 'nceput, pe când fiinţă nu era, nici nefiinţă,
Pe când totul era lipsă de vieaţă şi voinţă,
Când nu s'ascundea nimica, deşi tot era ascuns . . .
Când pătruns de sine însuşi odihnea cel nepătruns.
Fu prăpastie? genune? Fu noian întins de apă?
N'a fost lume pricepută şi nici minte s'o priceapă,
Căci era un întuneric ca o mare făr' o rază,
Dar nici de văzut nu fuse şi nici ochiu care s'o vază.
Umbra celor nefăcute nu 'ncepuse-a se desface,
Şi în sine împăcată stăpânea eterna pace! . . .
Dar deodat' un punct se mişcă ... cel întâiu şi singur. Iată-l
Cum din chaos face mumă, iară el devine Tatăl. . .
Punctu-acela de mişcare, mult mai slab ca boaba spumii,
E stăpânul fără margini peste marginile lumii. . .
De-atunci negura eternă se desface în făşii,
De atunci răsare lumea, lună, soare şi stihii. . .
De atunci şi până astăzi colonii de lumi pierdute
Vin din sure văi de chaos pe cărări necunoscute
Şi în roiuri luminoase izvorînd din infinit,
Sunt atrase în vieaţă de un dor nemărginit.
Iar în lumea asta mare, noi copii ai lumii mici,
Facem pe pământul nostru muşunoaie de furnici;
Microscopice popoare, regi, oşteni şi învăţaţi
Ne succedem generaţii şi ne credem minunaţi;
Muşti de-o zi pe-o lume mică de se măsură cu cotul,
În acea nemărginire ne 'nvârtim uitând cu totul
Cum că lumea asta 'ntreagă e o clipă suspendată,
Că 'ndărătu-i şi 'nainte-i întuneric se arată.
Precum pulberea se joacă în imperiul unei raze,
Mii de fire viorie ce cu raza încetează,
Astfel, într'a veciniciei noapte pururea adâncă,
Avem clipa, avem raza, care tot mai ţine încă . . .
Cum s'o stinge, totul piere, ca o umbră 'n întuneric,
Căci e vis al nefiinţii universul cel himeric . . .


Ultima editare efectuata de catre ENKI in Sam Dec 11, 2010 6:39 pm, editata de 1 ori
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 30 Empty Re: diverse

Mesaj  Armand Sam Dec 11, 2010 5:59 pm

ENKI a scris:
(Still a)Live a scris:Iete, bre ENKI!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

PS: Am pisiceeeeeeeel!!!!!!
Io zic sa te bucuri in soapta de acel pisicel, ca poate se supara admin-ul si-ti baga in loc niste tate sau niste cur d-ala, dolofanu'. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Yo n-am nici măcar un cățeluș... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 30 Empty Re: diverse

Mesaj  delta Sam Dec 11, 2010 6:13 pm

Armand a scris:Yo n-am nici măcar un cățeluș... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Yo am vreo 100 de guppy da' nu-ți dau nici măcar o coadă de pește! veselie

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse - Pagina 30 Empty Re: diverse

Mesaj  ENKI Sam Dec 11, 2010 6:14 pm

Armand a scris:
ENKI a scris:
(Still a)Live a scris:Iete, bre ENKI!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

PS: Am pisiceeeeeeeel!!!!!!
Io zic sa te bucuri in soapta de acel pisicel, ca poate se supara admin-ul si-ti baga in loc niste tate sau niste cur d-ala, dolofanu'. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Yo n-am nici măcar un cățeluș... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dracu' te-a pus sa postezi 3000 de mesaje?! vesel
Ce credeai, ca te poti trage de sireturi cu adminul?!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 30 Empty Re: diverse

Mesaj  ENKI Sam Dec 11, 2010 6:18 pm

delta a scris:
Armand a scris:Yo n-am nici măcar un cățeluș... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Yo am vreo 100 de guppy da' nu-ți dau nici măcar o coadă de pește! veselie
Esti fan guppy sau experimentezi ceva pe ei?! Shocked

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 30 Empty Re: diverse

Mesaj  delta Sam Dec 11, 2010 6:41 pm

ENKI a scris:
delta a scris:
Armand a scris:Yo n-am nici măcar un cățeluș... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Yo am vreo 100 de guppy da' nu-ți dau nici măcar o coadă de pește! veselie
Esti fan guppy sau experimentezi ceva pe ei?! Shocked
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
A murit de obezitate masculul de Betta și guppy s-au înmulțit ca iepurii... laugh

P.S. O să mă interesez după Crăciun dacă au pe la magazinele cu animale de companie de vânzare Chiclasoma sau alt răpitor... devil

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse - Pagina 30 Empty Re: diverse

Mesaj  ENKI Sam Dec 11, 2010 7:18 pm

delta a scris:
ENKI a scris:
delta a scris:
Armand a scris:Yo n-am nici măcar un cățeluș... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Yo am vreo 100 de guppy da' nu-ți dau nici măcar o coadă de pește! veselie
Esti fan guppy sau experimentezi ceva pe ei?! Shocked
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
A murit de obezitate masculul de Betta și guppy s-au înmulțit ca iepurii... laugh

P.S. O să mă interesez după Crăciun dacă au pe la magazinele cu animale de companie de vânzare Chiclasoma sau alt răpitor... devil
Sadicule! laugh
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 30 Empty Re: diverse

Mesaj  Armand Dum Dec 12, 2010 9:28 am

ENKI a scris:Dracu' te-a pus sa postezi 3000 de mesaje?! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ce credeai, ca te poti trage de sireturi cu adminul?!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Gata! Nu mă mai pun... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Intru în stampă silențioasă! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 30 Empty Re: diverse

Mesaj  Anahoret Dum Dec 12, 2010 9:43 am

Am găsit în "Adevărul" un mic reportaj despre Rânca.

Este frumos acolo, eu am fost acum cinci ani. Sunt cabane "cu pretenţii" dar şi cabane mai "muncitoreşti" unde se poate petrece o săptămână de concediu. În plus, dacă aveţi cunoscuţi în zonă, se poate lua legătura cu proprietarii de cabane. Aceştia au, de regulă, un om care locuieşte permanent acolo şi îngrijeşte locuinţa, întrucât proprietarii vin acolo cam la sfârşit de săptămână sau cam de două ori pe lună. Unii dintre ei sunt dispuşi să închirieze cabana pentru zilele din cursul săptămânii şi, aşa cum am aflat în 2005, preţurile nu erau foarte mari.

Pârtia de la Rânca este bine întreţinută întrucât au utilaj pentru curăţirea şi refacerea ptârtiei, au şi teleschi. Acum cinci ani o urcare cu teleschiul era 2,5 lei, faţă de 10 lei, cât era la Predeal. Asta ca o comparaţie. Gradul de dificultate al pârtiei nu este foarte mare, fiind accesibilă şi începătorilor. Peisajele sunt, întradevăr, de poveste. Dacă am să găsesc CD-ul cu fotografiile pe care le-am făcut atunci, am să pun câteva şi aici. Îmi amintesc că am făcut şi o panoramă acolo.

Nu pot să vă spun mare lucru despre drumeţii pentru că eu am fost iarna şi, mai mult, am schiat.
Cu toate că pe drumul de la Novaci la Rânca circulă zilnic utilajul de dezăpezire (în week-end şi de două ori pe zi), este mai prudent să mergeţi acolo cu cineva care are maşină de teren. Când am urcat, am văzut o mulţime de "berline" trase pe dreapta.

Articolul din "Adevărul":
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 30 Empty Re: diverse

Mesaj  delta Dum Dec 12, 2010 10:09 am

Sper să nu sune extraordinar de contondent... da' de concediu au nevoie persoane care nu sunt în mod special pasionate de ceea ce fac la locul de muncă. innocent

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse - Pagina 30 Empty aia care muncesc cu familia

Mesaj  Vasile Dum Dec 12, 2010 10:13 am

delta a scris:Sper să nu sune extraordinar de contondent... da' de concediu au nevoie persoane care nu sunt în mod special pasionate de ceea ce fac la locul de muncă. innocent

si sunt pasionati toti ? De acelasi lucru ?
PS : cica au intrebat unii un savant : Ce e mai bine sa ai , nevasta sau amanta ? Savantu' a raspuns : si nevasta si amanta . Nevasta crede ca esti la amanta , amanta crede ca esti la nevasta si tu in timpu' asta stai in biblioteca si studiezi .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 30 Empty Re: diverse

Mesaj  RocketQu33n Dum Dec 12, 2010 10:40 am

delta a scris:Sper să nu sune extraordinar de contondent... da' de concediu au nevoie persoane care nu sunt în mod special pasionate de ceea ce fac la locul de muncă. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sau persoane care au o familie... mai ales cei cu copii.

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

diverse - Pagina 30 Empty Re: diverse

Mesaj  baso Lun Dec 13, 2010 6:07 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Ceea ce mi s-a parut cu adevarat amuzant :
"Legea supusă reexaminării conţine prevederea potrivit căreia proprietarii cimitirelor au obligaţia întreţinerii şi a menţinerii în funcţiune a cimitirului. În acest sens, considerăm că se impune reglementarea în lege a unei proceduri speciale care să privească situaţia în care proprietarul privat al cimitirului este supus procedurii insolvenţei , se arată într-un comunicat al Preşedinţiei, remis luni NewsIn."

Stiind ca in cazul insolventei se scot la vanzare toate bunurile falitului, trebuie reglementat prin lege cum se poate vinde un cimitir Laughing
Ce nashpa suna : sa executi silit sau sa vinzi la licitatie....un cimitir laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 30 Empty Re: diverse

Mesaj  Anahoret Lun Dec 13, 2010 6:29 pm

baso a scris:Stiind ca in cazul insolventei se scot la vanzare toate bunurile falitului, trebuie reglementat prin lege cum se poate vinde un cimitir Laughing
Ce nashpa suna : sa executi silit sau sa vinzi la licitatie....un cimitir laugh
Nu prea văd cum ar intra un cimitir în insolvenţă. Very Happy Pentru că cine se naşte, obligatoriu şi moare. Iar cu reformele lui Pârţe "ieşirea naturală din sistem [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]" va fi mai accelerată! vesel
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 30 Empty Re: diverse

Mesaj  ENKI Sam Dec 18, 2010 4:38 pm

Le-au trebuit vreo trei ani si jumatate pana au nimerit dormitoarele bajetilor super-caterincosi de Dorobanti.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Io vreau sa vad o Elena Udrea d-asta, ferma, tacuta, rece. laugh


Baietii de bani gata fac sex cu papusi mecanice

O noua manie ii cuprinde pe tinerii bogati "de fite". Baietii de bani gata de Dorobanti nu se mai lauda acum cu masinile pe care le au, cu caii putere de sub capote. Nici cu fetitele din activ si din pasiv. Ci cu papusile sexuale... Incredibil, dar, pentru unii, adevarat.
Adrian, baiat de bani gata ce conduce un Maserati Quattroporte la numai 19 ani, iar taica-su fu bagat in foste glorioase afaceri imobiliare si ceva vanzari de curent, acum mai pe "pana", a destainuit unui reporter al AIM - pe reportofon - ce e cu aceasta manie a tinerei generatii de bani gata:

"Nu e vorba de femei gonflabile, cum s-a spus in presa tabloida, ci de papusi adevarate, de zeci de mii de dolari... Ma rog, adevarate, sunt papusi mecanice, dar care seamana cu personaje reale. (...) Poti sa ai o papusa custom, cu care faci sex non-stop, o tii asa prin casa, pe canapea, e cool... o sa ziceti ca-s nebun... dar va mai dau alti trei baieti de fite, de ban facut gramada, care au comandat si au asa ceva... Acu' poti sa-ti faci una sa fie numai a ta, sa ai numai tu modelul, sa o modezi asa cum vrei, cu componente mecanice si vibratoare si sa si respire, sa clipeasca din ochi, sa zambeasca, sa geama... cu telecomanda (...) de mers nu merg, dar nu-s facute sa mearga, au un material care imita pielea la perfectie, iar organele genitale sunt complet functionale (...) e pa' bune! (...) Sau poti sa comanzi un model, cum iti place, poti sa o ai pe Angelina Jolie, pe Rihanna, pe Lady Gaga, pe cine vrei, preturile pleaca de la 10.000 de dolari in sus, functie de dotari si ajunge la 70-80.000 de dolari. Chinejii sunt cei mai buni de pe piata. Ei fac copii perfecte... Si italienii, dar nu asa ca chinejii, sau japonejii... (sic!)"
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Adrian a fost intrebat de ce totusi, nu se prefera o femeie in carne si oase. Cu 10.000 de dolari poti sa ai cu sutele si "mai si merg", poti sa iesi cu ele in public etc: "O sa radeti, alea-s pentru Poponet si de astia, eu is mai timid, de pilda... asa si prietenii mei... Eu n-am inca de asta, dar as vrea sa-mi comand una, cum am vazut la alti baieti. E tare rau... Nu m-as dezbraca in fata lui Dragusanu, sau a altei piese de asta. Plus ca astea reale vorbesc mult, te bat la cap, vor sa le cumperi toale, bijuterii, iesi la bani mai multi, e mai bine asa. Eu am dat o gramada de bai pana acum pe fufe...(...) Plus ca unii din baieti sunt mai urati, altii sunt mai prost dotati, iar papusele nu zic nimic (...) Dar am aflat ca in afara de astialati trei baieti pe care ii stiu eu si le-am vazut cu ochii mei... mai au si alti doi din Corbeanca... Astia-s mai tari, cheama fete pe bune, prostituate si le pun sa faca sex si show cu astea mecanice... Am mai auzit ca si niste fete din Floreasca si-au luat barbati mecanici, dar asta n-am vazut... Daca inainte le laudai cu masina sau iubita, acu te lauzi ce colectie de papusi ai acasa (...) Pai parintii lor ce sa zica, ca nici nu stiu ca le au, le tin ei ascunde prin diverse locuri. Si ce credeti ca ar zice parintii?! mai bine asa decats a arunci banii pe una de aia care sa-ti faca si-un copil, s-o iei si de nevasta si se si drogheaza (...)."
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Intr-adevar, dupa o atare dezvaluire ce pare incredibila, dar despre care presa tabloida a mai pomenit cate ceva, ne-am apucat sa cautam pe Internet, crezand ca Adrian "a facut misto" de noi. Descoperim cu stupoare ca sunt multe siteuri, ca poti sa-ti comanzi cam ce vrei, cu orice dotari, sa semene cu personaje reale etc. Si, intr-adevar, "cel mai bine o fac chinejii".
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Bonus:

agitat
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 30 Empty Re: diverse

Mesaj  (Still a)Live Sam Dec 18, 2010 5:02 pm

Bre ENKI, io asta eram în stare s-o pun (mă scuzaţi! laugh ) şi la Marele Plan, zic! suspiciune
(Still a)Live
(Still a)Live
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri

Mesaje : 3285
Data de inscriere : 29/10/2010
Varsta : 49
Localizare : SulfCity

Sus In jos

diverse - Pagina 30 Empty Re: diverse

Mesaj  ENKI Sam Dec 18, 2010 5:07 pm

(Still a)Live a scris:Bre ENKI, io asta eram în stare s-o pun (mă scuzaţi! laugh ) şi la Marele Plan, zic! suspiciune
Eh, io era s-o pun la creaturi extraterestre, da' prea avea miros de rasini dorobantiene. laugh
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 30 Empty Re: diverse

Mesaj  (Still a)Live Sam Dec 18, 2010 5:10 pm

ENKI a scris:
(Still a)Live a scris:Bre ENKI, io asta eram în stare s-o pun (mă scuzaţi! laugh ) şi la Marele Plan, zic! suspiciune
Eh, io era s-o pun la creaturi extraterestre, da' prea avea miros de rasini dorobantiene. laugh
Hmmm...ba mai degrabă la Marele Plan, dacă te gândeşti pe de-o parte la modul în care seamănă construirea acestor doamne cu clonarea sau cu crearea de roboţi umanoizi, iar pe de altă parte, la modul în care este transformată în ceva superficial şi strict carnal iubirea.
(Still a)Live
(Still a)Live
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri

Mesaje : 3285
Data de inscriere : 29/10/2010
Varsta : 49
Localizare : SulfCity

Sus In jos

diverse - Pagina 30 Empty Re: diverse

Mesaj  ENKI Sam Dec 18, 2010 5:16 pm

(Still a)Live a scris:
ENKI a scris:
(Still a)Live a scris:Bre ENKI, io asta eram în stare s-o pun (mă scuzaţi! laugh ) şi la Marele Plan, zic! suspiciune
Eh, io era s-o pun la creaturi extraterestre, da' prea avea miros de rasini dorobantiene. laugh
Hmmm...ba mai degrabă la Marele Plan, dacă te gândeşti pe de-o parte la modul în care seamănă construirea acestor doamne cu clonarea sau cu crearea de roboţi umanoizi, iar pe de altă parte, la modul în care este transformată în ceva superficial şi strict carnal iubirea.
Nu foarte strict carnal, as zice, avand in vedere ca ceva se baga adanc intr-un orificiu (sau mai multe) de robot. laugh
La urma urmei, asemenea inventii vor poseda mentalul unora care n-ar merita, oricum, sa se reproduca. Laughing
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 30 Empty Re: diverse

Mesaj  (Still a)Live Sam Dec 18, 2010 5:18 pm

ENKI a scris:
(Still a)Live a scris:
ENKI a scris:
(Still a)Live a scris:Bre ENKI, io asta eram în stare s-o pun (mă scuzaţi! laugh ) şi la Marele Plan, zic! suspiciune
Eh, io era s-o pun la creaturi extraterestre, da' prea avea miros de rasini dorobantiene. laugh
Hmmm...ba mai degrabă la Marele Plan, dacă te gândeşti pe de-o parte la modul în care seamănă construirea acestor doamne cu clonarea sau cu crearea de roboţi umanoizi, iar pe de altă parte, la modul în care este transformată în ceva superficial şi strict carnal iubirea.
Nu foarte strict carnal, as zice, avand in vedere ca ceva se baga adanc intr-un orificiu (sau mai multe) de robot. laugh
La urma urmei, asemenea inventii vor poseda mentalul unora care n-ar merita, oricum, sa se reproduca. Laughing
Hmmm...şi nu mă durea capu', până să citesc postarea asta a ta...
(Still a)Live
(Still a)Live
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri

Mesaje : 3285
Data de inscriere : 29/10/2010
Varsta : 49
Localizare : SulfCity

Sus In jos

diverse - Pagina 30 Empty Re: diverse

Mesaj  ENKI Sam Dec 18, 2010 5:23 pm

(Still a)Live a scris:
ENKI a scris:
(Still a)Live a scris:
ENKI a scris:
(Still a)Live a scris:Bre ENKI, io asta eram în stare s-o pun (mă scuzaţi! laugh ) şi la Marele Plan, zic! suspiciune
Eh, io era s-o pun la creaturi extraterestre, da' prea avea miros de rasini dorobantiene. laugh
Hmmm...ba mai degrabă la Marele Plan, dacă te gândeşti pe de-o parte la modul în care seamănă construirea acestor doamne cu clonarea sau cu crearea de roboţi umanoizi, iar pe de altă parte, la modul în care este transformată în ceva superficial şi strict carnal iubirea.
Nu foarte strict carnal, as zice, avand in vedere ca ceva se baga adanc intr-un orificiu (sau mai multe) de robot. laugh
La urma urmei, asemenea inventii vor poseda mentalul unora care n-ar merita, oricum, sa se reproduca. Laughing
Hmmm...şi nu mă durea capu', până să citesc postarea asta a ta...
Pai, despre un carnal adevarat, care le si manca pe femele, a povestit baso. laugh
In plus, io nu vreau ca fiica mea sa auda vreodata despre fiul lui Poponet. laugh
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 30 Empty Re: diverse

Mesaj  (Still a)Live Sam Dec 18, 2010 5:27 pm

ENKI a scris:
Pai, despre un carnal adevarat, care le si manca pe femele, a povestit baso. laugh
In plus, io nu vreau ca fiica mea sa auda vreodata despre fiul lui Poponet. laugh
Fiul lui Popneţ cum s-ar putea numi? Nu că aş vrea neapărat să aflu... suspicios
(Still a)Live
(Still a)Live
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri

Mesaje : 3285
Data de inscriere : 29/10/2010
Varsta : 49
Localizare : SulfCity

Sus In jos

diverse - Pagina 30 Empty Re: diverse

Mesaj  ENKI Sam Dec 18, 2010 5:50 pm

(Still a)Live a scris:
ENKI a scris:
Pai, despre un carnal adevarat, care le si manca pe femele, a povestit baso. laugh
In plus, io nu vreau ca fiica mea sa auda vreodata despre fiul lui Poponet. laugh
Fiul lui Popneţ cum s-ar putea numi? Nu că aş vrea neapărat să aflu... suspicios
Pai, daca va reusi sa iasa dintr-o papusa d-aia de plastic, cred ca Copperfield. David Copperfield. laugh
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 30 Empty Re: diverse

Mesaj  (Still a)Live Sam Dec 18, 2010 6:39 pm

ENKI a scris:
(Still a)Live a scris:
ENKI a scris:
Pai, despre un carnal adevarat, care le si manca pe femele, a povestit baso. laugh
In plus, io nu vreau ca fiica mea sa auda vreodata despre fiul lui Poponet. laugh
Fiul lui Popneţ cum s-ar putea numi? Nu că aş vrea neapărat să aflu... suspicios
Pai, daca va reusi sa iasa dintr-o papusa d-aia de plastic, cred ca Copperfield. David Copperfield. laugh
Acum am văzut c-am scris "Popneţ". Putea fi şi Rockneţ, Simfonicneţ etc. laugh
(Still a)Live
(Still a)Live
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri

Mesaje : 3285
Data de inscriere : 29/10/2010
Varsta : 49
Localizare : SulfCity

Sus In jos

diverse - Pagina 30 Empty Re: diverse

Mesaj  baso Sam Dec 18, 2010 9:57 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] laugh

Textura pielii 99.8% asemanatoare cu pielea umana.
Fiabilitate – folosita zilnic (chiar de mai multe ori pe zi), are o durata de viata de 2 ani .
E auto-adaptabila : doar o pui in pozitia dorita si se adapteaza automat .
Are 100 senzori prin tot corpul , din care 30 doar in zonele erogene .
Stimulul oricarui senzor o face sa se miste intr-un anumit fel , sunt posibile 20 miscari compuse simultane .
Cand e penetrata emite gemete placute , vocea putand fi aleasa .Accepta comenzi vocale in 7 limbi straine (romana nu e inclusa)
Se lubrifiaza automat , doar la stimulul usor al unuia dintre senzori .
Are parola si user .
caracteristici tehnice:
Are 3 intrari operationale – anal , vaginal si oral.
Se poate schimba capul – alege intre 7 variante .
Exista 7 marimi diferite ,
Se pot customiza culoarea parului ,pielii , a ochilor , marimea fundului si a sanilor .
Wireless , mare autonomie (o saptamana in stand-by , 5 ore in modul dinamic , fara sa aiba nevoie de re-incarcarea bateriei)

Are numai avantaje!
Nu vorbeste tot timpul!
Nu-i vine ciclul!
Nu ramane gravida!
Nu vorbeste aiurea la telefon cu prietenele!
Nu-i trebuie haine si nici pantofi!
Nu zice nimic daca ne uitam la fotbal sau la orice alt sport la TV!
Nu are MAMA ( foarte important! )
Nu o doare capul!
Nu suna dupa tine daca intarzii de la servici !
Nu e geloasa!
Nu merge la coafor si nici la cumparaturi!
Nu se ingrasa!
Nu face celulita!
Nu imbatraneste!
Unicul dezavantaj e pretul _ costa in jur de 5000 € , dar niciodata nu trbuie sa-i platesti pensie alimentara , deci nici nu e asa de scumpa ! COTIZATI, DA?



hehehehehehheheheh, auzi ma, are parola si user Smile )))))))) ge-ni-al!!!
adica daca vine vãrmiu de la craiova pe la mine si ramine bou’ singur cu asta in casa (si asta e mai statut ca mine) , isi ia tzapã!!!! hehehe
acu visez cu okii deskisi, bine fixati in tzâtzele lu asta… iti dai seama, frate, ce dimineti? ce liniste… ah, ce gust vor avea cafelele… si seara, la filmele proaste pe care le urmaresc… câta pace, câta tihna… aaa, si o sa-mi las ciorapii unde vreau io. si farfuriile nespalate 3 saptamini. ba nu 3, 4. 5!!! 5 saptamani, ca sa ma razbun
o sa stau sub dus cit vreau. si n-o sa spal cada, uite-asa, de-al dracu. o sa fac pipi cu usa deskisa. si cu colacu lasat. o sa las sertarele deskise si usile la sifonier tot ashea. o sa fumez in dormitor. sprijinit kiar de curu lu asta. ba daca vreau, o sa dorm si cu blujii pe mine. tot daca vreau, o sa maninc in pat. kiar ciorba. iar gunoiu’ o sa-l duc numa daca am kef. merit asta. fericirea nu-i un lucru marunt.

o singura dorinta as mai avea: sa poata fi programata sa calce camasi. fara sa le arda.
intelegeti cit de frumoasa poate fi viata?
asa ca notati contu meu. ne-am inteles? multumesc.

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 30 Empty Re: diverse

Mesaj  RocketQu33n Sam Dec 18, 2010 10:00 pm

ENKI a scris:
Baietii de bani gata fac sex cu papusi mecanice

Poti sa ai o papusa custom, cu care faci sex non-stop, o tii asa prin casa, pe canapea, e cool...

Ihi...
Nu cred o iota. Asta-i reclama ca "articolul" acela cu bicicletele de peste 10.000 de euro. Mi-i si imaginez pe cocletii de bani gata mergand la parinti: "Tati, imi dai 60.000 de euro pentru o papusa mecanica, ca-i mai cool sa f... asa ceva?"

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

diverse - Pagina 30 Empty Re: diverse

Mesaj  ENKI Sam Dec 18, 2010 10:09 pm

baso a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] laugh

Textura pielii 99.8% asemanatoare cu pielea umana.
Fiabilitate – folosita zilnic (chiar de mai multe ori pe zi), are o durata de viata de 2 ani .
E auto-adaptabila : doar o pui in pozitia dorita si se adapteaza automat .
Are 100 senzori prin tot corpul , din care 30 doar in zonele erogene .
Stimulul oricarui senzor o face sa se miste intr-un anumit fel , sunt posibile 20 miscari compuse simultane .
Cand e penetrata emite gemete placute , vocea putand fi aleasa .Accepta comenzi vocale in 7 limbi straine (romana nu e inclusa)
Se lubrifiaza automat , doar la stimulul usor al unuia dintre senzori .
Are parola si user .
caracteristici tehnice:
Are 3 intrari operationale – anal , vaginal si oral.
Se poate schimba capul – alege intre 7 variante .
Exista 7 marimi diferite ,
Se pot customiza culoarea parului ,pielii , a ochilor , marimea fundului si a sanilor .
Wireless , mare autonomie (o saptamana in stand-by , 5 ore in modul dinamic , fara sa aiba nevoie de re-incarcarea bateriei)

Are numai avantaje!
Nu vorbeste tot timpul!
Nu-i vine ciclul!
Nu ramane gravida!
Nu vorbeste aiurea la telefon cu prietenele!
Nu-i trebuie haine si nici pantofi!
Nu zice nimic daca ne uitam la fotbal sau la orice alt sport la TV!
Nu are MAMA ( foarte important! )
Nu o doare capul!
Nu suna dupa tine daca intarzii de la servici !
Nu e geloasa!
Nu merge la coafor si nici la cumparaturi!
Nu se ingrasa!
Nu face celulita!
Nu imbatraneste!
Unicul dezavantaj e pretul _ costa in jur de 5000 € , dar niciodata nu trbuie sa-i platesti pensie alimentara , deci nici nu e asa de scumpa ! COTIZATI, DA?



hehehehehehheheheh, auzi ma, are parola si user Smile )))))))) ge-ni-al!!!
adica daca vine vãrmiu de la craiova pe la mine si ramine bou’ singur cu asta in casa (si asta e mai statut ca mine) , isi ia tzapã!!!! hehehe
acu visez cu okii deskisi, bine fixati in tzâtzele lu asta… iti dai seama, frate, ce dimineti? ce liniste… ah, ce gust vor avea cafelele… si seara, la filmele proaste pe care le urmaresc… câta pace, câta tihna… aaa, si o sa-mi las ciorapii unde vreau io. si farfuriile nespalate 3 saptamini. ba nu 3, 4. 5!!! 5 saptamani, ca sa ma razbun
o sa stau sub dus cit vreau. si n-o sa spal cada, uite-asa, de-al dracu. o sa fac pipi cu usa deskisa. si cu colacu lasat. o sa las sertarele deskise si usile la sifonier tot ashea. o sa fumez in dormitor. sprijinit kiar de curu lu asta. ba daca vreau, o sa dorm si cu blujii pe mine. tot daca vreau, o sa maninc in pat. kiar ciorba. iar gunoiu’ o sa-l duc numa daca am kef. merit asta. fericirea nu-i un lucru marunt.

o singura dorinta as mai avea: sa poata fi programata sa calce camasi. fara sa le arda.
intelegeti cit de frumoasa poate fi viata?
asa ca notati contu meu. ne-am inteles? multumesc.
Baso!!!!!!!!!!!! agitat
Ieri ai pus un link, pe care l-am accesat, ajungand in pragul lesinului. Pentru ca... pana nu am marit aceasta poza
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
am fost ferm convins ca e vorba de o poza trucata cu... ENKI!!! I-am aratat si sotiei, care, ca si mine, a refuzat, codindu-se, identificarea, dar numai luand in calcul barba mult prea stufoasa a personajului fixat in blog de "abjectu". Shocked
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 30 Empty Re: diverse

Mesaj  Anahoret Sam Dec 18, 2010 10:30 pm

Lumea este plină de defecţi! vesel
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 30 Empty Re: diverse

Mesaj  Anahoret Dum Dec 19, 2010 7:03 pm

Sper să avem o noapte senină! bine
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 30 Empty Re: diverse

Mesaj  delta Dum Dec 19, 2010 7:46 pm

Anahoret a scris:Sper să avem o noapte senină! bine
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Și fix sub domnia lu' Băse? surprised

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse - Pagina 30 Empty Re: diverse

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 30 din 34 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum