SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Trompetele dă partid şi dă stat...

+9
(Still a)Live
RocketQu33n
Vasile
baso
Armand
Dracu' gol
ENKI
delta
Anahoret
13 participanți

Pagina 18 din 28 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23 ... 28  Urmatorul

In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 18 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Dracu' gol Vin Oct 19, 2012 11:06 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

"Lui Băsescu nu i-a fost frică să se gândească la viitor"

raset raset raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 18 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Dracu' gol Joi Noi 01, 2012 5:57 pm

Un pupincurist băsist s-a apucat să facă reclamă la coropişniţe, pe forumel. N-a fost mulţumit de cîtă demagogie musteşte din textu' original, a mai pus şi de la 'mnealui niscaiva adăugiri puturoase... raset

Bule a scris:Arădeni, încercați și cu o femeie, nu doare și s-ar putea să vă placă!
Acest subiect se adresează în primul rând arădenilor, dar nu numai…

Se spune că politica este o afacere a bărbaților, de obicei o afacere urâtă. Arădenii au șansa să nu voteze cu un bărbat urât, ticălos, hoț, nesimțit, mincinos, acrit, dornic de îmbogățire etc… pot vota cu o femeie frumoasă, onestă, capabilă și dedicată muncii sale: Claudia Boghicevici …

Cei care au să îi transmită ceva, fie să îi propună ceva, fie să o felicite sau să o critice, o pot face pe siteul dânsei la care pot ajunge dând clic aici: boghicevici.ro

Personal nu cred să se supere.

Menționând că nu am cerut acordul drăguței doamne și nici a altcuiva, iar dacă se supără îmi asum asta…

Deci, pentru arădeni, un mesaj:

”Arădeni, încercați și cu o femeie, nu doare și s-ar putea să vă placă! ”

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

P.S. Pe lîngă faptu' că poza-i fotoşopată la greu, se mai observă că arătarea are şi vreo 2 kile de tencuială pe meclă. Yo cre' că, dac-o vezi pe hidoasă atunci cînd se trezeşte de dimineaţă, ţi se chirceşte zdrîla pentru cel puţin vreo 2-3 zile... veselie
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 18 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  RocketQueen Vin Noi 02, 2012 10:21 am

Dracu' gol a scris:
P.S. Pe lîngă faptu' că poza-i fotoşopată la greu, se mai observă că arătarea are şi vreo 2 kile de tencuială pe meclă. Yo cre' că, dac-o vezi pe hidoasă atunci cînd se trezeşte de dimineaţă, ţi se chirceşte zdrîla pentru cel puţin vreo 2-3 zile... veselie

Da' de ce tre' sa va ganditi cum ar arata de dimineata? laugh Tipa vrea sa fie deputata (sau ce naiba), nu (blow)job'ista in vreun bordel... raset Sau exista vreo noua lege care impune ca deputatele sa-si reguleze alegatoru'/-ii? laugh


Ultima editare efectuata de catre RocketQueen in Vin Noi 02, 2012 10:46 am, editata de 2 ori
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 18 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  RocketQueen Vin Noi 02, 2012 10:42 am

Probabil ca-i din cauza c-a scris cu nimic... raset

trancanu a scris:Nu e asta patzachina care a fost Min. Muncii in cabinetul avortat Bozgoreanu ? Cei de la AJPPS si de la Protectia copilului ar avea ce sa va povesteasca.
Eu ma multumesc sa constat ca masteratele si doctoratele au inceput sa o napadeasca abia dupa ce s-a apucat de politica si dupa ce a obtinut ceva functii prin minster. De blonda pare blonda, probabil la fel de naturala ca Udrea.
Ma holbez la ea de fo 10 minute si nu mi s-a sculat nimic. N-are si alte poze ?

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

P.S: Jalnic a ajuns Belica, de a inceput sa le faca reclama unor asemenea p...rimadone. laugh Da' si mai penibil e modu' in care o face... Practic, nu-i cere altceva alegatorului, decat sa voteze cu capul... zdralei. veselie
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 18 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Dracu' gol Vin Noi 02, 2012 11:07 am

RocketQueen a scris:
Dracu' gol a scris:
P.S. Pe lîngă faptu' că poza-i fotoşopată la greu, se mai observă că arătarea are şi vreo 2 kile de tencuială pe meclă. Yo cre' că, dac-o vezi pe hidoasă atunci cînd se trezeşte de dimineaţă, ţi se chirceşte zdrîla pentru cel puţin vreo 2-3 zile... veselie

Da' de ce tre' sa va ganditi cum ar arata de dimineata? laugh Tipa vrea sa fie deputata (sau ce naiba), nu (blow)job'ista in vreun bordel... raset Sau exista vreo noua lege care impune ca deputatele sa-si reguleze alegatoru'/-ii? laugh
Avînd în vedere strîmbăciunea-i evidentă, aş fi fost tentat să mă gîndesc la 'mneaei ca la o icoană, însă hidoasa nu se lasă şi-mi induce ideea de blowjob chiar prin textu' alăturat imaginii sale... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 18 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Dracu' gol Vin Noi 02, 2012 11:18 am

RocketQueen a scris:Probabil ca-i din cauza c-a scris cu nimic... raset
Crezi că-mi dă ban Hitleriki pentru asta? veselie

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

RocketQueen a scris:P.S: Jalnic a ajuns Belica, de a inceput sa le faca reclama unor asemenea p...rimadone. laugh Da' si mai penibil e modu' in care o face... Practic, nu-i cere altceva alegatorului, decat sa voteze cu capul... zdralei. veselie
Probabil că principala 'mnealui activitate zilnică este să stea cu limba pe clitoris... raset


Ultima editare efectuata de catre Dracu' gol in Vin Noi 02, 2012 11:24 am, editata de 1 ori
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 18 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  RocketQueen Vin Noi 02, 2012 11:19 am

Dracu' gol a scris:
Avînd în vedere strîmbăciunea-i evidentă, aş fi fost tentat să mă gîndesc la 'mneaei ca la o icoană, însă hidoasa nu se lasă şi-mi induce ideea de blowjob chiar prin textu' alăturat imaginii sale... raset

Pai, daca textu' strambaciunii feciorelniece (redactat cel mai probabil de Belica "abstinentu'") a generat o asemenea reactie (indiferent de semnul incarcaturii electrice), inseamna ca si-a nimerit intr-o oarecare masura scopul(@)... E pacat de scop in general, sa fie manipul@t atat de usor... raset
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 18 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  RocketQueen Vin Noi 02, 2012 11:25 am

Dracu' gol a scris:
RocketQueen a scris:Probabil ca-i din cauza c-a scris cu nimic... raset
Crezi că-mi dă ban Hitleriki pentru asta? veselie

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Not really... Nici mishelului nu i-a dat... Si cre' ca si-a dat deja seama cine esti. raset
Exceptand cazu' in care esti vreo fiinta care sa-i aminteasca de propria impotenta, nu-ti da ban la modu' serios. raset Adica, au mai fost si altii care au scris neadecvat la adresa pedelacheilor, da' au primit doar ban temporar - care ban le-a fost redus/anulat pana la urma... raset

Dracu' gol a scris:
RocketQueen a scris:P.S: Jalnic a ajuns Belica, de a inceput sa le faca reclama unor asemenea p...rimadone. laugh Da' si mai penibil e modu' in care o face... Practic, nu-i cere altceva alegatorului, decat sa voteze cu capul... zdralei. veselie
Probabil că principala 'mnealui activitate zilnică este să stea cu limba pe clitoris... raset

Poate doar pe clitorisului vreunei strambaciuni... Ma indoiesc ca hormonica ala sa aiba parte de too much action in viata-i ordinara... But, then again (and thanks God), it's not my business. laugh
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 18 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Dracu' gol Vin Noi 02, 2012 11:31 am

RocketQueen a scris:
Dracu' gol a scris:
Avînd în vedere strîmbăciunea-i evidentă, aş fi fost tentat să mă gîndesc la 'mneaei ca la o icoană, însă hidoasa nu se lasă şi-mi induce ideea de blowjob chiar prin textu' alăturat imaginii sale... raset

Pai, daca textu' strambaciunii feciorelniece (redactat cel mai probabil de Belica "abstinentu'") a generat o asemenea reactie (indiferent de semnul incarcaturii electrice), inseamna ca si-a nimerit intr-o oarecare masura scopul(@)... E pacat de scop in general, sa fie manipul@t atat de usor... raset
Yo, to(n)tuşi, mă gîndesc că Belicoiosu' o fi fost angajat ca consigliere dă imagin(aţi)e de către catindata urîtă ca foamea. Probabil că e şi plătit pentru faptu' că o promovează ca pe centuristele fruntaşe... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 18 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  RocketQueen Vin Noi 02, 2012 12:10 pm

Dracu' gol a scris:
Yo, to(n)tuşi, mă gîndesc că Belicoiosu' o fi fost angajat ca consigliere dă imagin(aţi)e de către catindata urîtă ca foamea. Probabil că e şi plătit pentru faptu' că o promovează ca pe centuristele fruntaşe... raset

Iti dai seama, tre' sa fii de-a dreptu' cretin (cu certificat de la p(i)sihiatrie), sa promovezi zi si noapte o centurista fara sa-ti iasa macar niste bani, daca nu o felatie... raset

Surprinsa de "paparazzi"... raset

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 18 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Dracu' gol Vin Noi 02, 2012 12:20 pm

RocketQueen a scris:Iti dai seama, tre' sa fii de-a dreptu' cretin (cu certificat de la p(i)sihiatrie), sa promovezi zi si noapte o centurista fara sa-ti iasa macar niste bani, daca nu o felatie... raset
La fel de cretină tre' să fie şi strîmbăciunea, dacă plăteşte nişte imbecili ca s-o promoveze pe post de primadonă blowjob-istă... raset

P.S. Ie chiar dixtractivă imbecilitatea afişată cu succesuri prin spaţiu' carpato-băsesciano-pontic... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 18 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Dracu' gol Vin Noi 02, 2012 1:26 pm

RocketQueen a scris:
Dracu' gol a scris:
RocketQueen a scris:Probabil ca-i din cauza c-a scris cu nimic... raset
Crezi că-mi dă ban Hitleriki pentru asta? veselie

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Not really... Nici mishelului nu i-a dat... Si cre' ca si-a dat deja seama cine esti. raset
Exceptand cazu' in care esti vreo fiinta care sa-i aminteasca de propria impotenta, nu-ti da ban la modu' serios. raset Adica, au mai fost si altii care au scris neadecvat la adresa pedelacheilor, da' au primit doar ban temporar - care ban le-a fost redus/anulat pana la urma... raset
Cre' că s-a apucat cretinelu' să citească p-acilea... veselie

You have been banned for the following reason:
clona

Date the ban will be lifted: Never
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 18 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  ENKI Vin Noi 02, 2012 1:36 pm

Dracu' gol a scris:Un pupincurist băsist s-a apucat să facă reclamă la coropişniţe, pe forumel. N-a fost mulţumit de cîtă demagogie musteşte din textu' original, a mai pus şi de la 'mnealui niscaiva adăugiri puturoase... raset

Bule a scris:Bla, bla, bla.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

P.S. Pe lîngă faptu' că poza-i fotoşopată la greu, se mai observă că arătarea are şi vreo 2 kile de tencuială pe meclă. Yo cre' că, dac-o vezi pe hidoasă atunci cînd se trezeşte de dimineaţă, ţi se chirceşte zdrîla pentru cel puţin vreo 2-3 zile... veselie
Imi amintesc ca am pomenit si io, candva, p-aci, pe undeva, de aratarea cu capul mic*, probabil atunci cand a fost numita ministreasa la munca.
Acu' vazui ca-i placea compania oamenilor in albastru cu mult inainte de promovare. laugh

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

*Sau c... orpul mare?! scratch

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 18 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  RocketQueen Vin Noi 02, 2012 1:44 pm

Dracu' gol a scris:
RocketQueen a scris:Iti dai seama, tre' sa fii de-a dreptu' cretin (cu certificat de la p(i)sihiatrie), sa promovezi zi si noapte o centurista fara sa-ti iasa macar niste bani, daca nu o felatie... raset
La fel de cretină tre' să fie şi strîmbăciunea, dacă plăteşte nişte imbecili ca s-o promoveze pe post de primadonă blowjob-istă... raset

Cum naiba-s toti imbecilii astia plini de bani? La primadone e usor de dedus, da' la ceilalti? confused

Dracu' gol a scris:P.S. Ie chiar dixtractivă imbecilitatea afişată cu succesuri prin spaţiu' carpato-băsesciano-pontic... raset

Da... Pacat ca tre' sa apara mereu un hitlerist monocoyst ca sa ti-o curme... raset Probabil ca aia o fi singura distractie a virGineilor ajunsi in cele mai inalte functii, pe care le-ar putea ocupa vreodata... veselie
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 18 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  baso Vin Noi 02, 2012 1:58 pm

ENKI a scris:
Acu' vazui ca-i placea compania oamenilor in albastru cu mult inainte de promovare. laugh

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Judecand dupa poza aia mica , artistic futoshopata, de buletin, din poza mare ...yo zic ca-i munca manuala, artizanala, de pixel
albastru raset

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 18 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Dracu' gol Sam Noi 03, 2012 8:24 pm

RocketQueen a scris:Cum naiba-s toti imbecilii astia plini de bani? La primadone e usor de dedus, da' la ceilalti? confused
Limbi, limbi, pupături, pupături, ciordeli, mînăreli ş.a.m.d. raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 18 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  baso Mar Noi 06, 2012 3:29 pm

behehe din hamsterdam a scris:din psihologie am invatat ca daca astepti momentul exploziei mamaligii risti urmatoarele lucruri: sa reactionezi pe cine nu este vinovat (de multe ori familia, apropriatii, nevinovatii sau mai putin vinovatii) cu o furie neproportionala cu situatia ... rabufnesti de exemplu pentru frustrarea facuta de politicieni cand copilul tau a tras un part si il urechezi pe copil si pentru nereusita de la referendum ...

bla,bla,bla

...oricum nu mai cred in lumea dreapta de mult timp ... am inceput sa cred in charma ... charma individuala si charma unui popor ..
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
1. Nu m-as fi gandit ca exista oameni care-si bat copiii din motive de frustrare politica sau pt. nereusita la referendum. Insa atunci cand tragi praf pe nas , potzi face cornete din filele cartzilor de psihologie Laughing
2. N-am auzit de "charma" . Oare se pronuntza ciarma sau șarma ? scratch

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 18 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Dracu' gol Mar Noi 06, 2012 3:49 pm

baso a scris: N-am auzit de "charma" . Oare se pronuntza ciarma sau șarma ? scratch
Yo cre' că barosana behăhăitoare se gîndea la şaormă şi, din greşeală, o fi tras un "o" pe nas... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 18 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  baso Mar Noi 06, 2012 4:38 pm

Dracu' gol a scris:
baso a scris: N-am auzit de "charma" . Oare se pronuntza ciarma sau șarma ? scratch
Yo cre' că barosana behăhăitoare se gîndea la şaormă şi, din greşeală, o fi tras un "o" pe nas... raset

Sa stii ca m-am gandit si yo la treaba cu şaorma insa mi-a fost lene sa editez . In plus, tzie ti-a reusit mai bine explicatzia Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 18 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Dum Noi 18, 2012 10:28 am

probabil nu o fi observat că în vreo 75% din ăia 23 de ani era pe la putere și actualul PDL... laugh

pedelingau sub maxima acoperire in 2012 a scris:Dupa ce USL-ul a ruinat Romania timp de 23 de ani acum vin sa ceara din nou votul prostimii,cat tupeu trebuie sa aibe aceasta gasca de infractori,cat de prosti ii cred ei pe romani.
Din'89 si pana in prezent FSN-ul a indatorat tara pentru cateva generatii viitoare,acesti bani s-au scurs in conturile mafiilor USL+PDL+UDMR si altii ca ei din oligarhia securista a ultimilor 23 de ani.
Nu au produs nimic inafara de paguba si jaf in tara asta,din 2013 cresc preturile,banii imprumutati de la U.E si B.I.R.D trebuiesc returnati din taxe si impozite de la prosti,adica 18 mil.de ignoranti.
Cata prostie trebuie sa existe in aceasta natie de cozi de topor
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 18 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  RocketQueen Dum Noi 18, 2012 1:21 pm

delta a scris:probabil nu o fi observat că în vreo 75% din ăia 23 de ani era pe la putere și actualul PDL... laugh

Cred ca face parte din tactica lor de prostit oile...
Vacile apeleaza inclusiv la schimbari de (re)nume: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] raset

Sulfvagina & Vache a scris:Luptăm pentru o miză în care tandreţea feminină şi delicateţea politică să şi găsească locul bine meritat în rândul candidaţilor" [...] "O femeie ştie foarte bine ce înseamnă un buget limitat, o femeie ştie foarte bine că nu trebuie să torni asfalt după care din nou să pui picamărul pentru a trage gazele şi alte utilităţi, ea ştie care este ordinea justificată a lucrurilor atunci când vine vorba de management local"

veselie
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 18 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Dum Noi 18, 2012 1:29 pm

RocketQueen a scris:
Sulfvagina & Vache a scris:[...] "O femeie ştie foarte bine ce înseamnă un buget limitat"
veselie
mai lipsea să spună că "Doar o femeie ştie foarte bine ce înseamnă un buget limitat"... Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 18 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  RocketQueen Dum Noi 18, 2012 1:34 pm

delta a scris:
RocketQueen a scris:
Sulfvagina & Vache a scris:[...] "O femeie ştie foarte bine ce înseamnă un buget limitat"
veselie
mai lipsea să spună că "Doar o femeie ştie foarte bine ce înseamnă un buget limitat"... Laughing

Banuiesc ca vaca stie, altfel nu s-ar fi legat de un bou mafiot cu buget nelimitat, in timp ce are vise umede cu un 'telectual dobitoc din PDL... raset



P.S: Cred ca ipocritii astia si-o trag in draci intre ei... Ca inainte de alegeri sa pozeze in virgine si virgini cu sapa, mopu' si sa tricoteze pe la diverse emisiuni... raset
P.P.S: Ce rasete delicate se aud in fundal... raset
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 18 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Dum Noi 18, 2012 1:46 pm

RocketQueen a scris:Banuiesc ca vaca stie, altfel nu s-ar fi legat de un bou mafiot cu buget nelimitat, in timp ce are vise umede cu un 'telectual dobitoc din PDL... raset



P.S: Cred ca ipocritii astia si-o trag in draci intre ei... Ca inainte de alegeri sa pozeze in virgine si virgini cu sapa, mopu' si sa tricoteze pe la diverse emisiuni... raset
P.P.S: Ce rasete delicate se aud in fundal... raset
m-am uitat la vreo 2 minute din înregistrare și dacă data viitoare mă mai uit la vreun clip pedelist postat de tine, atunci voi căuta o modalitate să mă dau afară de pe acest forum... sad (cu toate că va fi destul de dificil, având în vedere că admin-ul nu prea poate să se dea afară - adică pe el însuși... Suspect )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 18 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  RocketQueen Dum Noi 18, 2012 1:53 pm

delta a scris:data viitoare mă mai uit la vreun clip pedelist postat de tine,

Sa inteleg ca clipurile pedeliste postate de altii sunt mai digerabile? Laughing

atunci voi căuta o modalitate să mă dau afară de pe acest forum... sad (cu toate că va fi destul de dificil, având în vedere că admin-ul nu prea poate să se dea afară - adică pe el însuși... Suspect )

Avand in vedere ca respectivii din clip au ocupat functii relativ importante (vaca fiind propusa pentru pozitia de ministru al economiei), mie mi-ar veni sa ma dau afara din aceasta tara... Daca sa le paruiesc pe vite si sa-i iau la suturi pe dobitocii cu pretentii de 'telectuali de top n-am (momentan) cum... raset
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 18 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Dum Noi 18, 2012 2:01 pm

RocketQueen a scris:
delta a scris:data viitoare mă mai uit la vreun clip pedelist postat de tine,
Sa inteleg ca clipurile pedeliste postate de altii sunt mai digerabile? Laughing
nu, însă același lucru este valabil și în cazul celor pesediste, peneliste, udemeriste, peremiste și ce o mai fi existând prin spectrul de mincinoși prin definiție de pe plaiurile carpato-danubiene...

RocketQueen a scris:
atunci voi căuta o modalitate să mă dau afară de pe acest forum... sad (cu toate că va fi destul de dificil, având în vedere că admin-ul nu prea poate să se dea afară - adică pe el însuși... Suspect )

Avand in vedere ca respectivii din clip au ocupat functii relativ importante (vaca fiind propusa pentru pozitia de ministru al economiei), mie mi-ar veni sa ma dau afara din aceasta tara... Daca sa le paruiesc pe vite si sa-i iau la suturi pe dobitocii cu pretentii de 'telectuali de top n-am (momentan) cum... raset
problema nu era cu faptul că postezi asemenea clip, ci cu faptul că eu n-am avut mai bună preocupare decât să mă uit la (o parte din) el vesel

p.s. deși probabil este bine de constatat încă o dată faptul că rahații respectivi chiar nu au niciun bun simț (sau măcar reținere de a nu părea penibili)
nu că n-ar fi fost evident și anterior...

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 18 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Lun Noi 19, 2012 6:54 am

deci au banat pe toti care nu dadeau limbi dese si fix in mijlocul sfincterului matolian, iar acum se plang de mila ca a murit forumul... laugh

flocInG a scris:Forumul este mort, dar mortul inca nu e rece de tot. In special in weekend, adica atunci cind se presupune ca ai mai mult timp si chef de stat la povesti, e exact pe dos, bate vintul. Se poate crede ca activii care-s prezenti doar in timpul saptaminii si cei care apar numai si numai in preajma alegerilor sint altceva decit userii obisnuiti, care vin pe forum pentru a-si omori polictiseala. A mai fost si campanie de curatire a forumului, campanie care a curatit si ce nu era cazul. Acum s-a mai lasat, dar rezultatele persista, cine s-a saturat de anumite procedee s-a dus si dus a ramas...
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 18 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Mier Dec 05, 2012 7:43 pm

cocalar epavă a scris:majoritatea electorala e biruita de efectele financiare ale crizei si sunt sub vraja uselista . Vrei nu vrei asta e situatia , prostimea e majoritara si vrea usele ! Asa ca logic Petre , daca asa vrea majoritatea asa se va intampla ! De acord cu tine ca va fi multa sufernita , da cei de facut cand doar o mica minoritate vrea calea dreapta ? Ce faci cand n-ai forta sa rezolvi lucrurile ?
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

adică:
1. cei săraci (deci și cei mai expuși măsurilor luate de matol cu mâna celui căzut în cap) sunt proști
2. unde a dispărut forța președintelui "jucător" care susținea peste tot că are soluții? laugh
3. cam resemnați și letargici sunt portocăcănarii în fața previzibilei înfrângeri clare și la parlamentare, după cea de la locale.

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 18 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Sam Dec 08, 2012 3:17 am

bou' ăsta-i un fel de "silverstar" uselist... Laughing
narcis82 a scris:O sa ma razbun cu inversunare si ura ,fara nici o remuscare si pe USL daca vor face ca PDL.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 18 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Dracu' gol Joi Dec 20, 2012 7:36 pm

Omu' a scris şi el un articol în mare parte destul de corect, iar dedesupt, la comentarii, se poate admira în toa(n)tă splendoarea sa deliru' apoteotic al pupincurismului pupinbăsist... raset raset raset

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 18 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 18 din 28 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23 ... 28  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum