SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Trompetele dă partid şi dă stat...

+9
(Still a)Live
RocketQu33n
Vasile
baso
Armand
Dracu' gol
ENKI
delta
Anahoret
13 participanți

Pagina 10 din 28 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 28  Urmatorul

In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 10 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Sam Iun 18, 2011 8:50 am

Dracu' gol a scris:Probabil că Prostică, in imbecilitatea lui, habar n-are că aplică exact metoda comunistă de denigrare a duşmanului dă clasă de prin anii '50... raset
de unde să aibă habar dacă nu i-au trimis de la centru clarificări în acest sens? Shocked

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 10 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Dracu' gol Sam Iun 18, 2011 8:51 am

baso a scris:vocile au inceput sa interfereze haotic in capul lui Laughing
Cum capu' 'mnealui ie gol, probabil că a început să auză şi ecoaiele vocilor... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 10 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Dracu' gol Sam Iun 18, 2011 8:57 am

delta a scris:
Dracu' gol a scris:Probabil că Prostică, in imbecilitatea lui, habar n-are că aplică exact metoda comunistă de denigrare a duşmanului dă clasă de prin anii '50... raset
de unde să aibă habar dacă nu i-au trimis de la centru clarificări în acest sens? Shocked
Yo cre' că maşinăria portocalie de mîncat kăkat ie chiar mîndră de secreţiile unuia ca Prostică... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 10 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Sam Iun 18, 2011 9:54 am

Dracu' gol a scris:Yo cre' că maşinăria portocalie de mîncat kăkat ie chiar mîndră de secreţiile unuia ca Prostică... raset
copipeistuitorul ăsta băsist nu e suficient că e idiot, ci mai e și fudul! Laughing
din câte se pare e convins că se apucă naiba să citească ce repetă el la nesfârșit din comunicatele pe care probabil le primește de la centru...

proști că a scris:Exista candidati exceptionali la Putere, dar m-am hotarat sa nu le mai dau idei cretinilor USLasi. Am observat clar cum folosesc forumurile (si acesta si altele) pentru a culege informatii si idei pe care apoi sa le prezinte ca fiind ale lor !
Crin absentescu este cel mai bun candidat al lor ! Asa prost, betiv, loser, repetent si chiulangiu,altul mai bun nu au !! In gasca USLase nu au altul mai bun! Toti au dosare penale sau multe bube in cap ! Asa dupa cum am mai spus sa-i lasam sa piara pe limba lor !
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 10 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Sam Iun 18, 2011 10:20 am

ce postări cretine (adică stil petre c) are pedelimbistul ăsta băgat în rol de penal regal...
~ Lucian Florescu ~ a scris:..........

DICTATORUL BASESCU trebuie sa plece, cu tot cu sleahta lui de boci si adiacenti.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 10 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Sam Iun 18, 2011 11:26 am

ăsta oare chiar o fi crezând serios ceea ce a scris? scratch
FlorinG a scris:Petre e mai exaltat, asa e, dar cel putin are dreptate. La Comandant ce ai de comentat ? Vorbeste ca din cartile de partid ? Nu mi se pare, mai ales ca urasc discursurile politicianiste.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 10 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Sam Iun 18, 2011 1:53 pm

s-a bășicat ceghevaristul antibăsist pe fratele lu' Ianțu pe motiv că proști că e de porc... laugh

narcis 82 a scris:Ce am de comentat?!?!? Ha ha ha ha...

Poi articolul ala inteligent cum ca 30-40% din romani sunt de acord cu PDL.
Da tu un link catre un sondaj ,indiferent de cine este facut ,in care sa spuna ca pe perioada 2009 -2011 ,PDl are mai mult de 17%.

Trecem peste faptul ca ti-a scapat ochiului tau critic,faptul ca oaia ne invata matematica spunand ca 4-6 romani inseamna 30-40 %.

Articolul ala e o minciuna propagandistica,adica exact ce condamni tu la USL-asi?As prefera un raspuns franc,da au ba.

Si zici ca petre are dreptate.Poi nu manca el rahat ca pensiile militarilor sunt prea mari si nejustificat acordate.Aici sunt si eu de acord.Difrenta este ca dupa ce au recalculat PDL-istii si UNPR-istii pensiile,astea sunt tot mari,unele mai mari decat inainte de recalculare,insa Petrache acu' e multumit si nu se mai zborseste ca's mari.

Esti de acord cu atitudinea asta? Are dreptate?

PS :te vezi ce spui?
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 10 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  ENKI Sam Iun 18, 2011 8:32 pm

delta a scris:ăsta oare chiar o fi crezând serios ceea ce a scris? scratch
FlorinG a scris:Petre e mai exaltat, asa e, dar cel putin are dreptate. La Comandant ce ai de comentat ? Vorbeste ca din cartile de partid ? Nu mi se pare, mai ales ca urasc discursurile politicianiste.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )
Fratele fratelui Iantu a ajuns o leguma virtuala, impartind primul loc la prostie masculina cu cretinul irecuperabil gorro. Embarassed
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 10 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Dum Iun 19, 2011 10:23 am

proști că nu și-o fi dat seama că s-a descris pe el însuși...
petre c a scris:Din nou te admir Florine ca ai atat de multa rabdare sa discuti virtual cu retarzi trasi cu cheitza gen Forescu sau delta sau pUlosh !
Astia viseaza cu ochii deschisi , fantazeaza, si obsesia lor Basescu ii bantuie zi si noapte ! Priveste ce titlu au pus acesdtui thread. Sunt superobsedati flacaii ! Dezamagirea lor creste pe zi ce trece. Nu mai pot pradui banii ca inainte, Base e si va fi presedinte pana la final de mandat, apoi poate va fi premier,lupta anticoruptie si reformele vor continua si asta ii dispera !
Nu ai cum sa -i faci sa inteleaga ceva ! Chiar daca ei vad un punct negru, iti vor spune in virtutea obisnuintei, ca este rosu !
Te admir Florine pentru rabdarea ta !
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 10 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  ENKI Mar Iun 21, 2011 12:25 am

Nu stiu daca imbecila Laura Macavei este membra PDL (dupa culoarea parului as zice ca este), dar si-a asternut pe net, cu tupeu specific, simpatiile naziste, vizibile la toti oranjgurani, din ce in ce mai des.
Sigur, dezaxata a fost precauta, postand textul in categoria pamflet. affraid

Baga-mi-as Romanica-n Gestapo

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Singura solutie pe care o vad pentru Romania, caci nu suntem pe marginea prapastiei, ci pe fundul ei, ar fi dictatura. Avem nevoie de dictatura pura. Si de un dictator neamt. Un om care sa aiba un salariu atat de mare, care sa se traga dintr-o familie atat de bogata, incat sa nu mai simta nevoia de a fura sau de a incuraja coruptia. Un om deschis la minte, modern, un om al zilelor noastre, un geniu stralucit care sa faca ceva cu tara asta s-o scoata din rahat. Un om din cuvantul caruia sa nu iasa nimeni. Un om care sa nu aiba nici un interes obscur. Incoruptibil. Care sa aiba ca scop doar transformarea acestei gropi de gunoi imputite in palat. Un om care sa casapeasca din fasa toti gandacii si sobolanii politicii romanesti. Care sa stabilieasca noi reguli si care sa pedepseasca aspru hotia de la cel mai inalt nivel. Un om care sa recunoasca si sa respecte valoarea, care sa implementeze in constiinta poporului alte principii. Noi nu suntem capabili sa ne conducem de unii singuri. Suntem limitati si ne inghesuim intre zidurile prostiei, ale non valorii, ale hotiei si jafului. Suntem ca niste viermi ordinari ce-si au casa intr-un mar copt si pe care il devoreaza incet si sigur. Care-si fura singuri caciula. Nu stiu de ce dar e cu bataie lunga vorba asta romaneasca..a-ti fura singur caciula…
Avem nevoie de frica. O frica nebuna care sa ne intre-n oase. Am ajuns ca niste animale care nu cunosc teama decat daca vad batul sau ciomagul. Avem nevoie de un Hitler in varianta moderna. Care sa duca de data aceasta lupta impotriva japitelor umane care se numesc politicieni. Jegurilor! Nu sunteti decat niste hoti ordinari si de duzina. Ati ingropat tara…ati dus-o-n sapa de lemn…avem nevoie de un Gestapo al politicii. Care sa taie-n carne vie.
Mi-as dori ca romania sa fie anexata Germaniei. Pentru cel putin o suta de ani. Sa ne civilizeze nemtii. Si cu forta, daca altfel nu se poate. Sa ne deschida ochii si urechile si sa inchida gura celor care au transformat pupincurismul si linguseala intr-o noua meserie. Mi-e greata. Mi-e scarba. Mi-e lehamite. Avem nevoie de un dictator care sa …….avem nevoie de un dictator absolut, in fata caruia sa nu miste nimeni in front, democratic pana-n maduva oaselor, drept, just, corect, cinstit. De un politician care sa judece nu de azi pe maine, ci de azi pe viitorul indelungat. Mi-as “vinde” tara unui astfel de om.
Un om care sa-ndese-n puscarii toata politica romaneasca de acum si din viitor daca se poate…
Avem nevoie de-un miracol. De-un dumnezeu…..dar e plecat cu alte afaceri mult mai importante…
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 10 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Anahoret Mar Iun 21, 2011 4:37 am

Cam ăsta era şi discursul legionarilor în epocă. Ce a urmat... se cunoaşte. Ţara, chiar dacă nu era anexată de URSS, n-ar fi dus-o mai bine, dimpotrivă: ceea ce se întâmplă acum, s-ar fi definitivat din anii '40. Citeşte cupletele lui Constantin Tănase şi ai să vezi că suntem exact în aceeaşi situaţie.
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 10 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  baso Mar Iun 21, 2011 6:52 am

ENKI a scris:Nu stiu daca imbecila Laura Macavei este membra PDL (dupa culoarea parului as zice ca este), dar si-a asternut pe net, cu tupeu specific, simpatiile naziste, vizibile la toti oranjgurani, din ce in ce mai des.
Sigur, dezaxata a fost precauta, postand textul in categoria pamflet. affraid

Baga-mi-as Romanica-n Gestapo

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
…….avem nevoie de un dictator absolut, in fata caruia sa nu miste nimeni in front, democratic pana-n maduva oaselor, drept, just, corect, cinstit. De un politician care sa judece nu de azi pe maine, ci de azi pe viitorul indelungat. Mi-as “vinde” tara unui astfel de om.
Un om care sa-ndese-n puscarii toata politica romaneasca de acum si din viitor daca se poate…
Avem nevoie de-un miracol. De-un dumnezeu…..dar e plecat cu alte afaceri mult mai importante…
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

laugh Dictatura luminata ?

Este o proasta , cu ideea "tatucului" implementata adanc in creier laugh Fatuca asta gandeste ca in evul mediu...chiar daca si-a exprimat gandurile sub forma unui asa zis "pamflet". Pamflet pe dracu'Evil or Very Mad Nazism & comunism viseaza.
Un om drept, just , corect si cinstit nu are cum sa fie un dictator in fata caruia sa nu miste nimeni in front. Poate sa fie, cel mult, un conducator de calitate, fara sa aiba orgoliul de a se pricepe la toate, cautand oameni de aceeasi valoare cu care sa-si imparta responsabilitatea. Ar fi chiar periculos sa "vinzi" tara unui singur om asteptand de la el sa-ndese puscariile . Rolul presedintelui nu este de judecator sau procuror ci acela de reprezentant al poporului care sa le ofere celor condusi exemplul respectarii tuturor regulilor care impun ca nimeni nu este mai presus de lege, nici macar presedintele. Intr-un anume fel, el simbolizeaza natziunea pe care o reprezinta o perioada de timp. D'aia avem noi presedintzii pe care ii meritam laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 10 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  ENKI Mar Iun 21, 2011 8:19 am

baso a scris:
ENKI a scris:Nu stiu daca imbecila Laura Macavei este membra PDL (dupa culoarea parului as zice ca este), dar si-a asternut pe net, cu tupeu specific, simpatiile naziste, vizibile la toti oranjgurani, din ce in ce mai des.
Sigur, dezaxata a fost precauta, postand textul in categoria pamflet. affraid

Baga-mi-as Romanica-n Gestapo

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
…….avem nevoie de un dictator absolut, in fata caruia sa nu miste nimeni in front, democratic pana-n maduva oaselor, drept, just, corect, cinstit. De un politician care sa judece nu de azi pe maine, ci de azi pe viitorul indelungat. Mi-as “vinde” tara unui astfel de om.
Un om care sa-ndese-n puscarii toata politica romaneasca de acum si din viitor daca se poate…
Avem nevoie de-un miracol. De-un dumnezeu…..dar e plecat cu alte afaceri mult mai importante…
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


laugh Dictatura luminata ?

Este o proasta , cu ideea "tatucului" implementata adanc in creier laugh Fatuca asta gandeste ca in evul mediu...chiar daca si-a exprimat gandurile sub forma unui asa zis "pamflet". Pamflet pe dracu'Evil or Very Mad Nazism & comunism viseaza.
Un om drept, just , corect si cinstit nu are cum sa fie un dictator in fata caruia sa nu miste nimeni in front. Poate sa fie, cel mult, un conducator de calitate, fara sa aiba orgoliul de a se pricepe la toate, cautand oameni de aceeasi valoare cu care sa-si imparta responsabilitatea. Ar fi chiar periculos sa "vinzi" tara unui singur om asteptand de la el sa-ndese puscariile . Rolul presedintelui nu este de judecator sau procuror ci acela de reprezentant al poporului care sa le ofere celor condusi exemplul respectarii tuturor regulilor care impun ca nimeni nu este mai presus de lege, nici macar presedintele. Intr-un anume fel, el simbolizeaza natziunea pe care o reprezinta o perioada de timp. D'aia avem noi presedintzii pe care ii meritam laugh


Trecand peste prostia crasa a respectivei, mi se pare extrem de ciudat ca alesii n-au reactionat in cele 12 zile scurse de cand redactorul tabloidului Click si-a depus pamfletu' pe net. Suspect
Pentru ca intre timp, la case mult mai mari, s-a intamplat asta: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Hm, incep sa ma intreb daca nu cumva tembela Laura Macavei este o camuflata agenta provocatoare?! scratch
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 10 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  baso Vin Iun 24, 2011 7:13 pm

Era de asteptat ca un pupincurist isteric sa se bucure de faptele de vitejie ale dementului cu care se aseamana vesel Evident ca tot cei pe care Base i-a shocat prin niste declaratzii de betzivan teribilist, sunt comunisti nesimtzitzi cu atitudini de monarhisti convinsi veselie

da' tare ma distreaza modul cum o groaza de comunisti nesimtiti s-au trezit ca avind atitudini si reactii de monarhisti convinsi Ce zici, ar putea sa-i faca Base, din vorbe, sa voteze pentru monarhie constitutionala? Doar asa, ca sa-l contrazica pe el?

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 10 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Joi Iun 30, 2011 5:41 pm

mihalcoolemia 05-09 a scris:Cristian Diaconescu - Viitorul Președinte Al României !!!
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

a apucat-o de jos de tot pe săraca asta agățată de gâtul sticlei, de s-a trezit să-l promoveze pe cel căruia i-au cam dat cu flit partidele (și-n care era, și-n care e)? Laughing
sau a ajuns la un grad propice ca să vireze de la Berceanu spre Diaconescu... vesel

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 10 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Joi Iun 30, 2011 6:14 pm

ăsta s-a trezit să întrebe o șleahtă de portocăcănari dacă vor să-și scoată râtul din spațiul interbucal al matolului? veselie

doru circiu a scris:Sa zicem ca se modifica legea electorala...si Basescu ar avea dreptul , la un nou mandat; l-ati vota ? Intreb din pura curiozitate...
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 10 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Joi Iun 30, 2011 6:22 pm

ce i-a apucat brusc pe activiștii băsiști de fac sondaje despre posibilii candidați la alegerile prezidențiale care vor avea loc PESTE 3 ANI?
mihalcoolemia 05-09 leșina de grija traseistului Cristian Diaconescu, cancerosul crede că-i mai benign cu traseistul Răzvan Ungureanu...
mă mir că n-a apărut nimeni cu pământia cu mop în top sau dezvoltatoarea Nuți
ulcior a scris:ce parere aveti daca Mihai Razvan Ungureanu (istoric, fost ministru de externe, actual director SIE) va fi viitorul presedinte al tarii.?
L-ati vota?
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 10 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  ENKI Joi Iun 30, 2011 6:51 pm

delta a scris:ce i-a apucat brusc pe activiștii băsiști de fac sondaje despre posibilii candidați la alegerile prezidențiale care vor avea loc PESTE 3 ANI?
mihalcoolemia 05-09 leșina de grija traseistului Cristian Diaconescu, cancerosul crede că-i mai benign cu traseistul Răzvan Ungureanu...
mă mir că n-a apărut nimeni cu pământia cu mop în top sau dezvoltatoarea Nuți
ulcior a scris:ce parere aveti daca Mihai Razvan Ungureanu (istoric, fost ministru de externe, actual director SIE) va fi viitorul presedinte al tarii.?
L-ati vota?
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )
Probabil ca or fi aflat ca glontul rusesc a plecat deja din Moscova. Shocked
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 10 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Dum Iul 03, 2011 3:06 pm

încă puțin și tâmpitul ăsta o să urle că el de fapt era mpotriva PDL-ului încă de pe vremea PD-ului... Laughing
gorro a scris:Uuuuffffffffffffffff!!!!!!!!!!!!!! Hai să mai fac o încercare!
Eu nu dau limbi nimănui. Spre deosebire de voi.
Când vă citesc postările, câteodată îmi stă mintea-n loc, de cât de puerili puteţi fi.
Dacă v-aţi manifesta puţintel mai inteligent, mai treacă-meargă.
florescul se evidenţiază prin obedienţa sa faţă de usl, şi tu îmi reproşezi mie că dau limbi?
Hai să fim serioşi. La mine, prostioarele marca a3 nu prind.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 10 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Dum Iul 03, 2011 6:43 pm

postare tipică pentru un pupinbăsist laugh
belpheqal a scris:---Hai sictir in pizda ma'tii de bou ingamfat!
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ) laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 10 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Anahoret Dum Iul 03, 2011 8:34 pm

Am dat un click să văd de ce a stat la originea replicii ăleia "inteligente". raset
Părerea mea este că în mare măsură Krokodilul are dreptate, numai că nu duce ideea până la capăt:
Krokodilul Chichiricios a scris:Hmm...dacă o să-ţi spun că de facto basarabenii nu sunt nici astăzi interesaţi de unirea cu România- cu excepţia unui grup foarte mic de oameni cu interesae materiale puternice acolo ?
Ceea ce nu ştie el (sau se face că nu ştie) este că şi la vest de Prut lucrurile stau exact la fel. vesel
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 10 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Lun Iul 04, 2011 7:33 pm

până la urmă portocăcănarii o să facă infarct în grup, dacă și licuriciul mare are asemenea punct de vedere...
fabio a.k.a. clona șovinjuracului antisemit a scris:Ii urez bun venit si domnului Mircea Geoana, presedintele Senatului Romaniei, un bun prieten al meu si cel mai bun prieten pe care SUA il au in Romania“- Mark Gitenstein,ambasadorul SUA in Romania.
PS
Yo cred ca raspunsul corect era “cel mai bun prieten pe care SUA il au in Romania si Rusia “
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 10 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  ENKI Lun Iul 04, 2011 7:34 pm

delta a scris:până la urmă portocăcănarii o să facă infarct în grup, dacă și licuriciul mare are asemenea punct de vedere...
fabio a.k.a. clona șovinjuracului antisemit a scris:Ii urez bun venit si domnului Mircea Geoana, presedintele Senatului Romaniei, un bun prieten al meu si cel mai bun prieten pe care SUA il au in Romania“- Mark Gitenstein,ambasadorul SUA in Romania.
PS
Yo cred ca raspunsul corect era “cel mai bun prieten pe care SUA il au in Romania si Rusia “
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )
Bina ca am citit aci, inainte sa postez. veselie
Deci, a plecat spre Matol si un glont american, tocmai pe 4 iulie. vesel
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 10 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Anahoret Lun Iul 04, 2011 8:06 pm

ENKI a scris:Deci, a plecat spre Matol si un glont american, tocmai pe 4 iulie. vesel
Acuma pe cinstite: cu cine ai merge pe stradă?
Cu unul care-i matol, vorbeşte-n dodii şi se clatină sau cu unu' care-i prost şi tace? laugh
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 10 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  ENKI Lun Iul 04, 2011 8:09 pm

Anahoret a scris:
ENKI a scris:Deci, a plecat spre Matol si un glont american, tocmai pe 4 iulie. vesel
Acuma pe cinstite: cu cine ai merge pe stradă?
Cu unul care-i matol, vorbeşte-n dodii şi se clatină sau cu unu' care-i prost şi tace? laugh
laugh bine
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 10 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  baso Lun Iul 04, 2011 8:10 pm

Anahoret a scris:
ENKI a scris:Deci, a plecat spre Matol si un glont american, tocmai pe 4 iulie. vesel
Acuma pe cinstite: cu cine ai merge pe stradă?
Cu unul care-i matol, vorbeşte-n dodii şi se clatină sau cu unu' care-i prost şi tace? laugh
cu niciunul Laughing mai bine aleg unul la intamplare, de pe strada , dupa ce-l masor putzin din cap pana-n picioare laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 10 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Mar Iul 05, 2011 7:06 am

cât timp erau mai multe bifări în dreptul vitezometrului mâinii matoliene, desigur nu era vorba de "slujbași" PDL
dacă niște căzuți în cap au uitat ce harababură era pe vremea când ministru era Abramburica, desigur e vorba de "slujbași" PSD Laughing
probabil că adevărul e pe undeva la mijloc, ca de obicei, însă ceea ce e mai plauzibil este că fix portocăcănarii ăștia agitați procedează așa cum spun că ar face alții...
gorobetele a scris:
cancanadianul a scris:Daniel Funeriu - 1432 voturi
Cristian Adomniţei - 44 voturi
Mihail Hârdău - 17 voturi
Mircea Miclea - 95 voturi
Alexandru Athanasiu - 46 voturi
Ecaterina Andronescu - 1479 voturi
Andrei Marga - 497 voturi
Virgil Petrescu - 6 voturi
Liviu Maior - 36 voturi
Mihail Şora - 57 voturi

Tu iti dai seama citi dintre USLasi lucreaza "saracii" in schimbul de noapte?
S-a întâmplat exact ce anticipasem. S-a trecut la executarea sarcinilor de ser(viciu).
Slujbaşii usl nici măcar nu au avut prezenţa de spirit de a-şi disimula metota printr-o repartizare aleatorie a voturilor. S-au manifestat exact aşa cum li s-a cerut de la centru. Au bifat toţii doar la Abramburica.
Acum, că sondajul relevă cifrele dorite, îl vor închide cât de curând.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 10 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  delta Mar Iul 05, 2011 7:11 am

aha, deci dacă mânometrul matolului are brusc mai multe bifări, atunci nu mai e vorba de slujbași PDL, ci e o conspirație pusă la cale de ăia de la Realitatea... laugh

belpheqal a scris:---Yo dac'as fi patron pe Rtv..., i'as da afara pe toti trogloditii aia pt ca'mi descediteaza postul!
---Baaaaaaiiiiiiii....!!!! si'au dat seama ca'i prea groasa si au schimbat clasamentul! Iar e Funeriu pe primul loc..., are vre'o 700 voturi in plud fata de catastrofa aia abramburista si aproape 600 fata de marele Marga!
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 10 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  (Still a)Live Mar Iul 05, 2011 10:02 am

Ori au neuronii morţi, ori aceştia sunt spălaţi temeinic!
(Still a)Live
(Still a)Live
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri

Mesaje : 3285
Data de inscriere : 29/10/2010
Varsta : 49
Localizare : SulfCity

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 10 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Anahoret Mar Iul 05, 2011 6:04 pm

Exceptând ceea ce spun "implicaţii", laugh în sondajul de mai sus acţionează memoria gloatei. Abramburica şi Funieru sunt miniştrii care au lăsat cele mai recente amprente în memoria maselor. Şi cum cel recent plecat este întotdeauna văzut ca fiind mai bun decât cel care este în funcţie... nu-i de mirare că Abramburica i-a luat faţa Neutrului. vesel

Dovadă suma voturilor acumulată de profesorul Marga (locul al treilea) care, în ultimul timp, apare foarte des la televizor deci este prezent în memoria maselor.
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Trompetele dă partid şi dă stat... - Pagina 10 Empty Re: Trompetele dă partid şi dă stat...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 28 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 28  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum