SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In gura presei

+14
Dr.Ernesto Rafael Guevara
laleauaneagra
Ani
(Still a)Live
Vasile
baso
aurora
RocketQu33n
Armand
ENKI
Anahoret
lolo
Dracu' gol
delta
18 participanți

Pagina 5 din 20 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Urmatorul

In jos

In gura presei - Pagina 5 Empty Re: In gura presei

Mesaj  delta Mier Iul 28, 2010 5:00 pm

Anahoret a scris:
delta a scris:P.S. Pentru dacologii feroce: Mircea Badea se referea la faptul că drumurile sunt proaste, nu la faptul că oamenii ar fi pasionați de arheologie... Very Happy
Mirciulică este în urmă cu ştirile! Asta scriam eu aici, cu ceva timp în urmă, în legătură cu drumul de la Caransebeş la Muntele Mic!
Aşa-i trebuie dacă nu s-a logat la Sanctuar! laugh
Oare o veni vremea când să nu fie chiar în fiecare emisiune referire la Băsescu și Udrea? scratch

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

In gura presei - Pagina 5 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Anahoret Mier Iul 28, 2010 7:06 pm

delta a scris:Oare o veni vremea când să nu fie chiar în fiecare emisiune referire la Băsescu și Udrea? scratch
Delta, pe cuvânt de oneare că, pe mine, asta mă înspăimântă! Este (în viziunea mea, se înţelege) semnul că sărim dincolo de 1989...
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 5 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Anahoret Joi Aug 05, 2010 6:35 pm

Pentru mine Badea rămâne un maimuţoi tv... dar cu asta am râs de n-am mai putut! laugh

Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 5 Empty Re: In gura presei

Mesaj  delta Mier Aug 11, 2010 8:54 am

Anahoret a scris:Pentru mine Badea rămâne un maimuţoi tv... dar cu asta am râs de n-am mai putut! laugh

Și după părerea mea e cam lung concediul ăla de o săptămână... Laughing
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

In gura presei - Pagina 5 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Anahoret Mier Aug 11, 2010 6:56 pm

Fi-miu zice că MB-ul ar fi spus în ultima emisiune că o taie prin lume, fiindcă n-a fost pe fază când a lansat Woodrea noul brand turistic. Altfel ar fi mers la Mamaia! laugh

În cazul ăsta, cred că are mai mult de o săptămână de concediu.
Zic şi eu!
Poate or răspunde şi alţii mai informaţi decât mine.
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 5 Empty Re: In gura presei

Mesaj  delta Mier Sept 08, 2010 11:41 pm

Pe 7 septembrie:
unu' cu pretenții d'-un pix a scris:Emisiunea asta devine tot mai scurta pe zi ce trece. Pa la 11 si 5 Gadea face tampenia aia cu prezentarea lui Badea, pe urma se arunca niste pub, incepe emisiunea, una-doua e iar timpul de pub, inca doua vorbe si pe la fara un sfert deja ii tipa aia in casca sa prezinte cartile si revistele trustului... Ce naiba e porcaria asta? Daca nu-i mai place si nu mai vrea, sa-l lasam la vatra! Sa-l treaca la Acces direct, ca tot au ramas descoperiti acolo...
sursă: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

pe 8 septembrie:
unu' cu pretenții d'-un pix a scris:A inceput sa se vada prea mult ca nu mai are chef de emisiunea asta.
sursă: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Probabil insistă până Mircea Badea îl face troacă de porci prin emisiune ca să aibă motiv să schelălăie în coor cu grohăiturile ceaprăzarului din prima cocină felixiană. laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

In gura presei - Pagina 5 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Dracu' gol Joi Sept 30, 2010 12:20 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

In gura presei - Pagina 5 Empty Re: In gura presei

Mesaj  delta Dum Oct 03, 2010 9:29 am

Iar am dat de înregistrarea asta pe net... veselie


delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

In gura presei - Pagina 5 Empty Re: In gura presei

Mesaj  aurora Joi Oct 07, 2010 11:10 am


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Acompaniat de formaţia Magnolia, Mircea Badea cântă melodia "Bad to the Bone".

Aceasta este prima prestaţie live, cu formaţie a lui Mircea Badea,
el urmând să mai cânte alături de Magnolia în cadrul unui concert.
aurora
aurora
a învățat principalele servicii de pe net
a învățat principalele servicii de pe net

Mesaje : 1228
Data de inscriere : 06/07/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 5 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Anahoret Joi Oct 07, 2010 6:35 pm

Cântă în şpagat pe două scaune (diareice)? laugh
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 5 Empty Re: In gura presei

Mesaj  delta Vin Oct 22, 2010 7:28 pm

Învinețitu' de ură viscerală spumegă de necaz că șpagatman a declarat că până este el angajat în cocina felixiană pe acolo nu-și face apariția nici-un băsist... veselie
Blue a scris:Motto: “Când m-am apropiat de parcarea de la mall, bariera a intrat în erecţie…” (Mircea Badea)

Pentru început, trebuie să repet pentru cei care nu scriu cum trebuie, că Mircea Badea se scrie cu Bî de la bou. Mare …

De ce mare? Pentru că mai nou zice că e mare sculă. Fix aşa a spus în emisiunea lui.

Având în vederea că “sculă” înseamnă “unealtă” da e o sculă, scula lu’ Felix în înjurarea lui Băsescu. De asemenea la cei aproape doi metrii de prostie de pură calitate are dreptate. E o mare sculă…

Faptul că e mare sculă, a spus-o chiar el, deci trebuie scris cu Bî mare, de la bou. Dar nu a spus doar atât.

A mai dat de înţeles că e şi stâlpu’ la antenă. Acum, n-am înţeles eu la care antenă, dar ca să se înţeleagă ce vreau să spun, trebuie să amintesc ceva. Dis-de-dimineaţă la Antena3 în reluare că în direct fusese ieri pe antena imediat anterioară, doi adică.

Îşi luase privirea nervoasă pe care o arborează când ameniţă pe cîte cineva în direct la televizor: “Bă, de pun muşchiu’ pe tine te sparg”.

Ei bine Mircea cu Bî mare, zicea că la antenă nu va intra nici un băsist. Pentru că nu vrea el, că ele aduce acolo foarte mulţi bani şi dacă se angajeazî vre-un băsist el pleacă… Păi da, crede că e de neînlocuit, cum credea Ceauşescu, Iliescu, Geoană, Tăriceanu şi mulţi alţii care populează cimitirele lumii…

Eu n-am înţeles ceva, la angajare băsistul trebuie să dea doar o declaraţie în acest sens? Sau trebuie să aducă şi adeverinţă ca să dovedească asta?

În altă ordine de idei, eu ştiam că la antene aduce bani Felix. Da’ dacă badea zice ce zice, cine sunt eu ca să-l contrazic? Dealtfel cred că am şi spus de câteva ori că badea plăteşte ca să fie lăsat să emită toate imbecilităţile pe care i le fată mintea. Mă bucur că s-a confirmat asta. Treaba are o logică…

Ce nu are logică este cum de CNA-ul îi mai permite să apară la televizor? Oare din baii pe care îi aduce la antenă, o parte ajung în conturile celor de acolo? Hmmm… curioasă treabă şpaga asta …

Deci, că Badea e stâlpu’ la antenă am înţeles. Da’ n-am înţeles la care antenă? Cea de emisie, ori cea de recepţie…

Mă mai bucur de ceva, că am aflat cum de o televiziune cu rating probabil tot mai … subunitar, reuşeşte să se menţină fără a trebui să se închidă. Îşi bagă ceva Badea în ea… Dacă are ce …are…
sursă: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

In gura presei - Pagina 5 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Anahoret Vin Oct 22, 2010 8:37 pm

Dacă ar fi scris Pix chestia asta... parc-aş fi înţeles. L-a făcut Badea de ocară şi acum trebuie să riposteze (cu toate că, între noi fie vorba, atitudinea pe care a abordat-o Pix mă face să-l suspectez de inteligenţă: tu-l înjuri într-un forum cu 10 useri, el ţi-o trage într-o emisiune cu audienţă la vreo 10 000 de persoane; avantaj el). Dar pe Blue da ba dee da ba die... ce l-o fi apucat?! confused
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 5 Empty Re: In gura presei

Mesaj  delta Vin Oct 22, 2010 8:40 pm

Anahoret a scris:Dar pe Blue da ba dee da ba die... ce l-o fi apucat?! confused
S-o fi uitat la poza cu fundul lui Carmen Brumă și l-a apucat brusc invidia tipic pedelimbistă... veselie

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

In gura presei - Pagina 5 Empty Re: In gura presei

Mesaj  delta Vin Oct 22, 2010 8:42 pm

Vezi aici cum salivează învinețitu' de ură viscerală: Laughing
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

In gura presei - Pagina 5 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Anahoret Vin Oct 22, 2010 8:43 pm

delta a scris:
Anahoret a scris:Dar pe Blue da ba dee da ba die... ce l-o fi apucat?! confused
S-o fi uitat la poza cu fundul lui Carmen Brumă și l-a apucat brusc invidia tipic pedelimbistă... veselie
S-a uitat prost! Fundul ăla este, deocamdată, închiriat! laugh
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 5 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Sam Oct 23, 2010 9:12 am

Anahoret a scris: Dar pe Blue da ba dee da ba die... ce l-o fi apucat?! confused

A ajuns sa se certe cu televizorul laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 5 Empty Re: In gura presei

Mesaj  delta Joi Oct 28, 2010 10:46 pm

În emisiunea din seara zilei de 28 octombrie (adică azi... încă... laugh ) Mircea Badea a precizat pentru CNA că în cazul doamnei Elena Udrea cuvântul bucălată nu îl va pronunța bucă lată, chiar dacă dânsa e totuși latifundiară... veselie

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

In gura presei - Pagina 5 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Mier Noi 03, 2010 12:14 pm

Cuviosii Miahil Abagiu, nectarie Sopon si Pafnutie Pălmaşu vor ca Mircea Badea sa-i pomeneasca in emisiune veselie




Părintele Pafnutie Pălmaşu raspunde lui Mircea Badea.


2 comentarii:


Mircea Badea spunea...
Prietene, te-a pus Udrea sa faci chestiile astea? E cel putin onanic "parinte". Ma caiesc eu dar nici chiar asa.
1 noiembrie 2010, 17:26



Cuviosul Pafnutie Palmasu spunea...
Fiule, te stiu de la televizor si cu toate ca sunt cam in etate, totusi apreciez daruirea cu care ataci pe Necuratul si lucrarea sa scarbavnica, in emisiunile tale. Despre sora noatra Elena, numai de bine, fiule. Am o intelegere deosebita pentru ea, e femeie, e supusa greselii ca noi toti! Sa nu ne trufim si sa nu ne imbatam cu cele desarte, caci toate vor trece. Fiule, chiar daca nu sunt de acord cu unele treburi politice, aici nu facem politica. Necuratul ne asalteaza si asa, zilnic, la emisiunile de stiri, sub chipul "celui fara par si cu privire fugarnica", - daca ma intelegi... In fine, fiul meu, - sper sa mai vorbim si daca te hotarasti sa te destainuiesti de cele rele, aici sunt, impreuna cu colectivul de redactie, asa cum ai citit pe site. Domnul sa te aiva in paza si sa auzim de bine. Amin.
2 noiembrie 2010, 08:04

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 5 Empty Re: In gura presei

Mesaj  delta Mar Noi 09, 2010 4:07 pm

La protestul bipersonal împotriva măsurilor luate de Consiliul Național al Audiovizualului câteva sute de oameni au scandat următoarele:
- Ieși afară javră ordinară!
- Jos dictatura!
- Libertate!
vesel

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

In gura presei - Pagina 5 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Anahoret Mar Noi 09, 2010 4:38 pm

Ţineţi minte cinci cuvinte: "Totul e ca mai-nainte"!

Dacă după 20 de ani de "democraţie" oamenii mai ies în stradă ca să ceară dreptul la libertatea cuvântului... înseamnă că "Houston we have a problem"! vesel

Bineînţeles că oamenii ăia au fost trimişi în stradă de mogulii de la trusturi sau au fost aduşi cu autobuzele de către opoziţie pentru destabilizarea (de unde ştiu eu cuvântul ăsta?) Guvernului şi a scumpei noastre guri de rai de p-un picior de plai...
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 5 Empty Re: In gura presei

Mesaj  delta Mier Noi 10, 2010 4:51 am

Anahoret a scris:Ţineţi minte cinci cuvinte: "Totul e ca mai-nainte"!

Dacă după 20 de ani de "democraţie" oamenii mai ies în stradă ca să ceară dreptul la libertatea cuvântului... înseamnă că "Houston we have a problem"! vesel

Bineînţeles că oamenii ăia au fost trimişi în stradă de mogulii de la trusturi sau au fost aduşi cu autobuzele de către opoziţie pentru destabilizarea (de unde ştiu eu cuvântul ăsta?) Guvernului şi a scumpei noastre guri de rai de p-un picior de plai...
Păi, crezi că nu apare vreun idiot să spună că i-a trimis securistu' de Voiculescu (îmi cer scuze de la Miki Șpagă că de data asta am folosit expresia referindu-mă la altă haimana) să facă zarvă prin piața aia din cauză că a băgat gaură în bugetu' trustului... motiv pentru care motanu' i-a arătat pisica scoțând la vânzare ceasul pe care l-a primit de la Badea. veselie
Așa că yo mă și mir că php de genul lui jerry (mă rog, învinețitu' de ură) sau lu' lucacaman s-au tăvălit în chinuri susținând că e vorba doar de o conspirație cu autobuze din Alexandria din cauză că unu' țipa în megafon (deci nu în kilofon, nu în terrafon și nici măcar în terrakilofon) prin fața Consiliului Național al Audiovizualului, după cum reiese din replica draqului...
Ülosh a scris:Vaz ca pedelistericii de pe forum l-ar impusca pentru ragetele alea. Ceilalti oare cum or gandi?
(sursă: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

Prin ceilalți credeam că te referi la pedelimbricii neisterici, dar mi-am dat seama că nu există asemenea persoane, deci probabil te-ai referit la cetățenii care nu-l ridică-n slăvi pe matol... deci cam toți oamenii normali (= fără carnet de partid).


Ultima editare efectuata de catre delta in Mier Noi 10, 2010 5:58 am, editata de 1 ori

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

In gura presei - Pagina 5 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Anahoret Mier Noi 10, 2010 5:32 am

Păi nu spuneam că n-au pic de imaginaţie şi lucrează cu şabloane? raset

Dacă erau doar ei doi în piaţă, ar fi spus că a fost un fâsss, că sunt jalnici, că etc.
Pentru că s-au adunat oameni nemulţumiţi de politica pumnului în gură pe care o practică matolu' (apropo, oare când va promulga şi legea coanei Olguţa?), înseamnă că i-au sprijinit mogulii, opoziţia, cei 322 şi (trăiască Iliescu) cei care vor să destabilizeze Very Happy democraţia!
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 5 Empty Re: In gura presei

Mesaj  delta Mier Noi 10, 2010 6:06 am

Anahoret a scris:Păi nu spuneam că n-au pic de imaginaţie şi lucrează cu şabloane? raset

Dacă erau doar ei doi în piaţă, ar fi spus că a fost un fâsss, că sunt jalnici, că etc.
Pentru că s-au adunat oameni nemulţumiţi de politica pumnului în gură pe care o practică matolu' (apropo, oare când va promulga şi legea coanei Olguţa?), înseamnă că i-au sprijinit mogulii, opoziţia, cei 322 şi (trăiască Iliescu) cei care vor să destabilizeze Very Happy democraţia!
Păi, yo de aia mă mir cum draq i-au spălat creierul (cât o avea) lui d_d ca să înghită pe nemestecate orice îi furnizează propaganda de partid? confused
Nu că Live sau Miki ar fi prea departe de spălătura respectivă... scratch
Da' dacă le spui așa ceva, imediat se supără, pufăie și eventual amenință că trântesc ușa forumului oaie , inventând motive penibile cum e aia cu "sunt impiedicat(ă) să-mi exprim părerea".

P.S. Apropo, mâine iar sunt nevoit să merg la București... Mad
Pe undeva pe șoseaua Kiseleff e ceva direcție de afaceri de politică externă și cică fix de mine ar avea nevoie in ceva demers spre Comisia Europeană.
Exact asta-mi lipsea de pe cap... în condițiile în care am de predat în luna asta încă 6 rapoarte de la diferite proiecte... mad

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

In gura presei - Pagina 5 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Anahoret Mier Noi 10, 2010 6:54 am

delta a scris:P.S. Apropo, mâine iar sunt nevoit să merg la București... Mad
Pe undeva pe șoseaua Kiseleff e ceva direcție de afaceri de politică externă și cică fix de mine ar avea nevoie in ceva demers spre Comisia Europeană.
Exact asta-mi lipsea de pe cap... în condițiile în care am de predat în luna asta încă 6 rapoarte de la diferite proiecte... mad
Eu astăzi ar fi trebuit să fiu în Bucureşti, dar mai pe lângă Cişmigiu, la Facultatea de Sociologie. Însă fiind în concediu... o să dau un telefon cu felicitările de rigoare. Very Happy
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 5 Empty Re: In gura presei

Mesaj  delta Sam Noi 13, 2010 7:41 am

Nu-mi dau seama clona cui este "comandant navă" (nu de alta, dar prea regulate sunt intervalele la care apare), dar se pare că rolul său este de a ridica din când în când numărul vizitatorilor postând ceva despre Mircea Badea (până ăsta din urmă pomenește de forumul postului realitatea și brusc apar 4000 de cititori în loc de 400 - cât este media utilizatorilor de acolo).
comandant nava a scris:Pana si lui Felix ii displac pupincuristii exagerati . Daca nu stie Vuvuzel si Gudurel ii spunem noi pedelistii cu urechi lungi .... Se zice ca lui Felix ii cam displace Vuvuzel si Gudurel , asta deoarece a tot platit amenzi de a inebunit si se pare ca le-a dat asa voalat sa se inteleaga ca ar fi bine sa dispara din peisaj sau sa faca emisiuni fara amenzi , asa se explica ca cei doi disperati au apelat la ultima metoda mitingul penibil cu copii adusi cu autocarele din Alexandria ! Vuvuzel aproape ca plange cand vede imaginile de la B1 Tv .... Apropo Vuvuzel stapanul tau Felix a vazut imaginile reale de la miting difuzate de Radu Morar si crede-ma ca te-a cam injurat , s-ar parea ca ti-ai mai batut un cui in pantof ...Gudurel deja isi impacheteaza bagajele ....... Tu stii bine ce spun aici ...., nu spunem tot ..... asa doar cat sa iti dam tema de casa ..... Sincer pentru pedele esti mana cereasca tu si Gudurel l-ati facut pe domnu Basescu a doua oara presedinte .... Acu .... , ca sa stii ... excesul de pupincurism deranjeaza ..... Avem martori ca Felix te-a vorbit urat ..... si ca esti aproape de tovarasul tau de suferinta Gudurel .... Amanunte iti trimitem pe sms daca vrei ...

PS: stim ca citesti asta ... sa fii sanatos .... pariez ca nu mai ai curaj sa injuri forumistii .., te-ai convins si tu ca avem "urechi lungi" si te informam corect ... asa ca ultima recomandare totusi foloseste mai des deodorantul ca sa nu mai strambe din nas doamnele de acolo .....

PSS: cum iti explici tu ca noi facem rost mereu de nr tau de la "pantof" ? .... cineva acolo "sus" te "iubeste" ....
(sursă: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

In gura presei - Pagina 5 Empty Re: In gura presei

Mesaj  delta Sam Noi 13, 2010 4:54 pm

Interesant e că pe susținătorii necondiționați ai matolului îi freacă grija oricui (PNL, Iliescu, KGB, Antonescu, PSD, Patriciu... mai nou și Mircea Badea laugh ), numai ceea ce face mult iubitul lor conducător, rudele lui și gașca pe care o patronează... nu! veselie

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

In gura presei - Pagina 5 Empty pai oamenii se bat cu dusmanu'

Mesaj  Vasile Sam Noi 13, 2010 5:02 pm

delta a scris:Interesant e că pe susținătorii necondiționați ai matolului îi freacă grija oricui (PNL, Iliescu, KGB, Antonescu, PSD, Patriciu... mai nou și Mircea Badea laugh ), numai ceea ce face mult iubitul lor conducător, rudele lui și gașca pe care o patronează... nu! veselie

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

la rindul tau te bati cu dusmanu'....da' zi matale : daca Badea o arde ca in desen , nu-i penibil ?
PS : Delta zice : imi place adevaru' daca-i ala pe care vroiam sa-l aud .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 5 Empty Re: In gura presei

Mesaj  delta Sam Noi 13, 2010 5:21 pm

Vasile a scris:la rindul tau te bati cu dusmanu'....da' zi matale : daca Badea o arde ca in desen , nu-i penibil ?
În ce sens "o arde ca in desen" ?
N-am citit prea atent postările de pe acel thread, așa că s-ar putea să nu fi observat vreo caricatură (dacă o fi fost vreuna... și nu cumva te referi la altceva).

Vasile a scris:PS : Delta zice : imi place adevaru' daca-i ala pe care vroiam sa-l aud .
Și care adevăr spui că aș fi vrut să-l aud? scratch

P.S. M-am uitat și yo pe imaginile de la acel protest împotruiva CNA și... erau totuși sensibil mai mult de 300 persoane pe acolo. Așa că degeaba insiști cu adevărul delabeunu sau tapalabist... Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

In gura presei - Pagina 5 Empty au pus Luca si Alexa niste smecherii de-ale lui badea

Mesaj  Vasile Sam Noi 13, 2010 5:29 pm

delta a scris:
Vasile a scris:la rindul tau te bati cu dusmanu'....da' zi matale : daca Badea o arde ca in desen , nu-i penibil ?
În ce sens "o arde ca in desen" ?
N-am citit prea atent postările de pe acel thread, așa că s-ar putea să nu fi observat vreo caricatură (dacă o fi fost vreuna... și nu cumva te referi la altceva).

Vasile a scris:PS : Delta zice : imi place adevaru' daca-i ala pe care vroiam sa-l aud .
Și care adevăr spui că aș fi vrut să-l aud? scratch

P.S. M-am uitat și yo pe imaginile de la acel protest împotruiva CNA și... erau totuși sensibil mai mult de 300 persoane pe acolo. Așa că degeaba insiști cu adevărul delabeunu sau tapalabist... Laughing

alea cu treficul pe blogu' lui . Alea sunt desenele . Daca e pe-asa , Badea e cam de kkt . Nu stiu de miting , nu am comentat nimic despre asta . Oricum , fata de 5000 oameni data trecuta , e putin .
PS : despre adevar ...numai de bine

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 5 Empty Re: In gura presei

Mesaj  delta Sam Noi 13, 2010 7:26 pm

Vasile a scris:alea cu treficul pe blogu' lui . Alea sunt desenele .
Te refereai la graficele care cică ar fi despre accesarea adresei www?
Mda... n-am citit atent mesajele alea ca să aflu de unde le-o fi avut ei... scratch

Vasile a scris:Oricum , fata de 5000 oameni data trecuta , e putin .
O fi... da' iarna nu-i ca vara... Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

In gura presei - Pagina 5 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 20 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum