SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In gura presei

+14
Dr.Ernesto Rafael Guevara
laleauaneagra
Ani
(Still a)Live
Vasile
baso
aurora
RocketQu33n
Armand
ENKI
Anahoret
lolo
Dracu' gol
delta
18 participanți

Pagina 8 din 20 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Urmatorul

In jos

In gura presei - Pagina 8 Empty Re: In gura presei

Mesaj  RocketQu33n Sam Apr 09, 2011 2:48 pm

baso a scris:Hmmm, ce thread incitant...http://forum.realitatea.net/showthread.php?t=55117

Oare clona cui o fi mihai.borsan (foula, isteroidul ?) de i-a citat Rochet gingasia, preocupata sa fie on topic, cu harnicie ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Vai, tuuh, dar ce spir(i)t de observatie ai! Te las (ca deobicei) pe tine sa ai somnul zbuciumat din cauza asta! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

O singura intrebare am: pe tine de ce nu te citeaza mai nimeni pe realitatea, indiferent cat si ce ai scrie? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

In gura presei - Pagina 8 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Sam Apr 09, 2011 5:33 pm

RocketQu33n a scris:
baso a scris:Hmmm, ce thread incitant...http://forum.realitatea.net/showthread.php?t=55117

Oare clona cui o fi mihai.borsan (foula, isteroidul ?) de i-a citat Rochet gingasia, preocupata sa fie on topic, cu harnicie ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Vai, tuuh, dar ce spir(i)t de observatie ai! Te las (ca deobicei) pe tine sa ai somnul zbuciumat din cauza asta! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

O singura intrebare am: pe tine de ce nu te citeaza mai nimeni pe realitatea, indiferent cat si ce ai scrie? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Vaaai, tu , ce ai ai sarit asa , ca stiuca-n lumanare ? agitat Ca n-am scris nimic urat funny
In rest, tu crezi ca ar trebui sa ma intereseze daca ma citeaza sau nu cineva pe irealitatea ? veselie Se da vreun premiu pt. numere de citari sau ce ? Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 8 Empty Re: In gura presei

Mesaj  RocketQu33n Sam Apr 09, 2011 5:35 pm

baso a scris:
In rest, tu crezi ca ar trebui sa ma intereseze daca ma citeaza sau nu cineva pe irealitatea ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Se da vreun premiu pt. numere de citari sau ce ? Laughing

Probabil daca te-ar fi citat macar un user nou ti-ar fi trecut paranoia cu clonele. Sau nu.

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

In gura presei - Pagina 8 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Sam Apr 09, 2011 5:41 pm

Sa mori tu ca borsan nu-i clona ? laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 8 Empty Re: In gura presei

Mesaj  RocketQu33n Sam Apr 09, 2011 5:53 pm

baso a scris: Sa mori tu ca borsan nu-i clona ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

E cea mai mica dintre grijile mele.

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

In gura presei - Pagina 8 Empty Re: In gura presei

Mesaj  delta Mier Iun 01, 2011 9:23 pm

doamne dumnezeule, ce dobitoacă e tembela asta psihozată! laugh
puțin mai lipsește și spunea că Badea îl hărțuia pe cretină de pe ecran, nu ea s-a dus la apartamentul unde erau părinții lui Badea... vesel

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

In gura presei - Pagina 8 Empty Re: In gura presei

Mesaj  ENKI Mier Iun 01, 2011 9:39 pm

delta a scris:doamne dumnezeule, ce dobitoacă e tembela asta psihozată! laugh
puțin mai lipsește și spunea că Badea îl hărțuia pe cretină de pe ecran, nu ea s-a dus la apartamentul unde erau părinții lui Badea... vesel

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Mai, am urmarit siderat unul dintre clipurile din link. affraid
Nu crezi ca ar putea fi chiar Phula?! scratch Shocked
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 8 Empty Re: In gura presei

Mesaj  delta Mier Iun 01, 2011 9:43 pm

ENKI a scris:
delta a scris:doamne dumnezeule, ce dobitoacă e tembela asta psihozată! laugh
puțin mai lipsește și spunea că Badea îl hărțuia pe cretină de pe ecran, nu ea s-a dus la apartamentul unde erau părinții lui Badea... vesel

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Mai, am urmarit siderat unul dintre clipurile din link. affraid
Nu crezi ca ar putea fi chiar Phula?! scratch Shocked
am evitat să fac alte adăugiri... laugh
din câte se pare, cea mai bună metodă la capsatele de genul ăsta e ignore-ul vesel

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

In gura presei - Pagina 8 Empty Re: In gura presei

Mesaj  (Still a)Live Mier Iun 01, 2011 9:46 pm

Abia aştept să aflu ce zice Badea-n seara asta! scratch
(Still a)Live
(Still a)Live
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri

Mesaje : 3285
Data de inscriere : 29/10/2010
Varsta : 49
Localizare : SulfCity

Sus In jos

In gura presei - Pagina 8 Empty Re: In gura presei

Mesaj  delta Mier Iun 01, 2011 10:14 pm

(Still a)Live a scris:Abia aştept să aflu ce zice Badea-n seara asta! scratch
păi, ce să spună despre o nebună care are impresia că spațiul virtual (cum, de altfel cam este o emisiune TV) este ceva real? confused
din punctul ăsta de vedere forumul (ne)administrat de cel cu râs șobolaniu e un loc plin de exemple de persoane... ăăă... să le zic... debusolate... care fac niscaiva confuzii între imaginar și concret
cea mai frecventă manifestare a acestei aiureli este convingerea că dacă-și dau cu părerea (în caz că ar avea) pe ceva forum public, aia ar avea nu-știu-ce-mare importanță (pentru politicieni, partide, papă, comunitatea evreiască, masonii sau naiba știe cine laugh )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

In gura presei - Pagina 8 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Joi Iun 02, 2011 6:25 am

ENKI a scris:
delta a scris:doamne dumnezeule, ce dobitoacă e tembela asta psihozată! laugh
puțin mai lipsește și spunea că Badea îl hărțuia pe cretină de pe ecran, nu ea s-a dus la apartamentul unde erau părinții lui Badea... vesel

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Mai, am urmarit siderat unul dintre clipurile din link. affraid
Nu crezi ca ar putea fi chiar Phula?! scratch Shocked

Eu am urmarit doar clipul in care a povestit el cum s-au desfasurat evenimentele . Ca sa duci o nebuna din asta in studiou, mi se pare cam mult.
Imi aduc aminte ca a mai povestit despre profesoara in urma cu vreun an si glumeam atunci ca ar putea fi vorba despre Siverstar Laughing Badea pomenise in ceva emisiune anterioara despre Silverstar, in contextul intalnirii organizate de Woodrea cu blogherii Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 8 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Ani Joi Iun 02, 2011 6:25 am

delta a scris:
(Still a)Live a scris:Abia aştept să aflu ce zice Badea-n seara asta! scratch
păi, ce să spună despre o nebună care are impresia că spațiul virtual (cum, de altfel cam este o emisiune TV) este ceva real? confused
din punctul ăsta de vedere forumul (ne)administrat de cel cu râs șobolaniu e un loc plin de exemple de persoane... ăăă... să le zic... debusolate... care fac niscaiva confuzii între imaginar și concret
cea mai frecventă manifestare a acestei aiureli este convingerea că dacă-și dau cu părerea (în caz că ar avea) pe ceva forum public, aia ar avea nu-știu-ce-mare importanță (pentru politicieni, partide, papă, comunitatea evreiască, masonii sau naiba știe cine laugh )
Concretul fiecaruia este tocmai importanta faptului ca se exprima, altfel nu ar exista in virtual. Simplu, nu? Smile Intotdeauna concretul este al scriitorului si scrisului sau. Cititorul este o chestie abstracta, care desi exista, nu se va concretiza niciodata pe raftul unei biblioteci sau in arhiva vreunui forum. Smile
In rest, granita dintre imaginarul unuia si concretul celuilalt, este de-a dreptul debusolanta. Ia imagineaza-ti tu, cam ce am concretizat eu in timp ce scriam Smile.

La subiect ce sa spun? Probabil ca "titanulului" gurii presei romanesti i-a scazut ratingul si s-a gandit sa si-l resusciteze apeland la nitel marketing de mahala.
Ani
Ani
IN MEMORIAM Ani
IN MEMORIAM Ani

Mesaje : 326
Data de inscriere : 02/04/2011

Sus In jos

In gura presei - Pagina 8 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Joi Iun 02, 2011 6:57 am

Ani a scris:
In rest, granita dintre imaginarul unuia si concretul celuilalt, este de-a dreptul debusolanta. Ia imagineaza-ti tu, cam ce am concretizat eu in timp ce scriam Smile.

La subiect ce sa spun? Probabil ca "titanulului" gurii presei romanesti i-a scazut ratingul si s-a gandit sa si-l resusciteze apeland la nitel marketing de mahala.

Profesoara respectiva sufera de schizofrenie din moment ce are impresia ca Badea ii transmite prin televizor mesaje subliminale de amor Laughing
Exista multe cazuri in care astfel de persoane hartzuiesc vedete . Cel putin in America, genul asta de hartzuieli sunt tratate cu seriozitate pt. ca nu se stie cand o astfel de persoana poate sa devina agresiva si sa recurga la gesturi criminale.

Nu are de ce sa fie o strategie de marketing pt. Badea. Pur si simplu omul a povestit ce i s-a intamplat fara sa dea nume iar realizatorii de la "Acces direct"-emisiune gen OTV- s-au gandit s-o invite pe dereglata ca sa se exprime si sa rada lumea de ea. Nu este de vina Badea ca realizatorii Acces direct vor sa faca rating pe seama unei nebune. Oricum, treaba asta nu reprezinta o masura responsabila luata fatza de o persoana care sufera de tulburari psihice. Cel mult, ii poate sensibiliza pe cei care permit ca o persoana cu evidente tulburari psihice sa fie in continuare dascal la un liceu din Bucuresti.

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 8 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Joi Iun 02, 2011 7:15 am

Mai, din tot ce a povestit Badea , mie mi-a placut cum femeia de serviciu a alungat-o pe nebuna laugh
Adica chemi politia, nebuna vorbeste cu ei 10 minute tzinand degetul pe sonerie. Nebuna pleaca dar revine. Iar apare politia. Iar pleaca nebuna si iar revine. Iar chemi politzia si...ai noroc cu femeia de serviciu care-i promite nebunei ca-i da cu maturi in cap si ii baga galeata pe gura laugh
Daca n-ar fi real, ar fi ca-n desene animate Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 8 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Ani Joi Iun 02, 2011 7:20 am

Eu cred ca este o pedeapsa divina, la cat a hartuit rasinosul asta oamenii de la inaltimea micului ecran Smile

De desene animate e modul cum se da "batausul" asta lovit, asta care se spargea in figuri de cum da el cu pumnul si ca are si pistol si mai stie si carate:).
Ani
Ani
IN MEMORIAM Ani
IN MEMORIAM Ani

Mesaje : 326
Data de inscriere : 02/04/2011

Sus In jos

In gura presei - Pagina 8 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Ani Joi Iun 02, 2011 7:27 am

baso a scris:Mai, din tot ce a povestit Badea , mie mi-a placut cum femeia de serviciu a alungat-o pe nebuna laugh
Adica chemi politia, nebuna vorbeste cu ei 10 minute tzinand degetul pe sonerie. Nebuna pleaca dar revine. Iar apare politia. Iar pleaca nebuna si iar revine. Iar chemi politzia si...ai noroc cu femeia de serviciu care-i promite nebunei ca-i da cu maturi in cap si ii baga galeata pe gura laugh
Daca n-ar fi real, ar fi ca-n desene animate Laughing

Eu, daca as fi in locul profesoarei, as da-o in judecata pe femeia de serviciu nu numai pentru hartuire, dar si pentru depasirea prin extrapolare a atributiunilor de servici Laughing
Ani
Ani
IN MEMORIAM Ani
IN MEMORIAM Ani

Mesaje : 326
Data de inscriere : 02/04/2011

Sus In jos

In gura presei - Pagina 8 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Joi Iun 02, 2011 7:30 am

Ani a scris:Eu cred ca este o pedeapsa divina, la cat a hartuit rasinosul asta oamenii de la inaltimea micului ecran Smile

Shocked Vrei sa zici ca i-a trimis Doamne -Doamne o zombie amorezata care sa-i sune la usa, dimineatza , pe racoare ? veselie

Sorry, Ani, yo cre' ca tu glumesti daca vezi vreo semnificatie divina in hartzuiala unei nebune .

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 8 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Joi Iun 02, 2011 7:34 am

Ani a scris:
baso a scris:Mai, din tot ce a povestit Badea , mie mi-a placut cum femeia de serviciu a alungat-o pe nebuna laugh
Adica chemi politia, nebuna vorbeste cu ei 10 minute tzinand degetul pe sonerie. Nebuna pleaca dar revine. Iar apare politia. Iar pleaca nebuna si iar revine. Iar chemi politzia si...ai noroc cu femeia de serviciu care-i promite nebunei ca-i da cu maturi in cap si ii baga galeata pe gura laugh
Daca n-ar fi real, ar fi ca-n desene animate Laughing

Eu, daca as fi in locul profesoarei, as da-o in judecata pe femeia de serviciu nu numai pentru hartuire, dar si pentru depasirea prin extrapolare a atributiunilor de servici Laughing

Pai, du-te si tu la Badea ca sa-i suni insistent la usa , dimineatza, cand apare femeia de serviciu . Si s-o dai in judecata pe urma, ca te-a amenintzat cu matura si galeata . Mircea Badea itzi va fi martor. veselie

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 8 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Ani Joi Iun 02, 2011 7:50 am

baso a scris:
Ani a scris:
baso a scris:Mai, din tot ce a povestit Badea , mie mi-a placut cum femeia de serviciu a alungat-o pe nebuna laugh
Adica chemi politia, nebuna vorbeste cu ei 10 minute tzinand degetul pe sonerie. Nebuna pleaca dar revine. Iar apare politia. Iar pleaca nebuna si iar revine. Iar chemi politzia si...ai noroc cu femeia de serviciu care-i promite nebunei ca-i da cu maturi in cap si ii baga galeata pe gura laugh
Daca n-ar fi real, ar fi ca-n desene animate Laughing

Eu, daca as fi in locul profesoarei, as da-o in judecata pe femeia de serviciu nu numai pentru hartuire, dar si pentru depasirea prin extrapolare a atributiunilor de servici Laughing

Pai, du-te si tu la Badea ca sa-i suni insistent la usa , dimineatza, cand apare femeia de serviciu . Si s-o dai in judecata pe urma, ca te-a amenintzat cu matura si galeata . Mircea Badea itzi va fi martor. veselie

Sorry, dar eu imi permit luxul de a ma schizofreniza doar in virtual, in real sunt un om foarte responsabil Smile . Daca ma intalnesti pe strada, ai putea jura ca sunt normala Smile .


Ultima editare efectuata de catre Ani in Joi Iun 02, 2011 7:56 am, editata de 1 ori
Ani
Ani
IN MEMORIAM Ani
IN MEMORIAM Ani

Mesaje : 326
Data de inscriere : 02/04/2011

Sus In jos

In gura presei - Pagina 8 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Ani Joi Iun 02, 2011 7:55 am

baso a scris:
Ani a scris:Eu cred ca este o pedeapsa divina, la cat a hartuit rasinosul asta oamenii de la inaltimea micului ecran Smile

Shocked Vrei sa zici ca i-a trimis Doamne -Doamne o zombie amorezata care sa-i sune la usa, dimineatza , pe racoare ? veselie

Sorry, Ani, yo cre' ca tu glumesti daca vezi vreo semnificatie divina in hartzuiala unei nebune .

Si eu cred ca tu glumesti atunci cand faci din "cristos a inviat/inaltat" motiv de intalnire cu familia si prietenii, marcand evenimentul prin ciocnirea unor oua vopsite si umflarea matzului cu "cele cuviincioase". Smile
Ani
Ani
IN MEMORIAM Ani
IN MEMORIAM Ani

Mesaje : 326
Data de inscriere : 02/04/2011

Sus In jos

In gura presei - Pagina 8 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Joi Iun 02, 2011 8:50 am

Sincera sa fiu, nu pricep care este legatura facuta de tine intre obiceiul ciocnitului oualelor de Pasti si nebuna care il hartzuieste pe
Badea Laughing

In ce ma priveste, treaba cu ciocnitul oualelor mi-a adus aminte de primul primul banc pe care l-am auzit cand eram mica-mica si n-am priceput atunci de ce radeau parintzii. Insa atata i-am batut la cap, pana mi-au explicat care era poanta. Laughing N-aveam de unde sa stiu secrete de anatomie.
Bancul era foarte simplu : Bula a cazut din pod, pe cur, si a strigat : Cristos a inviat !

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 8 Empty Re: In gura presei

Mesaj  (Still a)Live Joi Iun 02, 2011 11:17 am

Mie mi s-a părut mai mult decât ok ceea ce a spus Badea aseară. S-a văzut (destul de clar, zic) că femeia cu pricina nu are multe ţigle la un loc pe casă. Badea a ales să nu-şi bată joc de ea, ci să bată obrazul celor de la "Acces direct".
(Still a)Live
(Still a)Live
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri

Mesaje : 3285
Data de inscriere : 29/10/2010
Varsta : 49
Localizare : SulfCity

Sus In jos

In gura presei - Pagina 8 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Joi Iun 02, 2011 12:06 pm

(Still a)Live a scris:Mie mi s-a părut mai mult decât ok ceea ce a spus Badea aseară. S-a văzut (destul de clar, zic) că femeia cu pricina nu are multe ţigle la un loc pe casă. Badea a ales să nu-şi bată joc de ea, ci să bată obrazul celor de la "Acces direct".

N-am urmarit nici emisiunea in care a relatat povestea, nici pe cea de aseara. In niciun caz nu mi se pare OK sa transformi in "vedeta TV", chiar si pretz de o emisiune, o persoana cu tulburari pshice.
Cred ca Dumnica am vazut la Realitatea TV un reportaj despre un alt nebun- Capra sau Capritza -cum facea el sedinte PCR in curtea casei, cu tablourile fostilor monstri de partid atarnate pe gard .

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 8 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Ani Joi Iun 02, 2011 12:50 pm

baso a scris: nu pricep

Apropos de dex Smile

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Ani
Ani
IN MEMORIAM Ani
IN MEMORIAM Ani

Mesaje : 326
Data de inscriere : 02/04/2011

Sus In jos

In gura presei - Pagina 8 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Ani Joi Iun 02, 2011 1:07 pm

(Still a)Live a scris: S-a văzut (destul de clar, zic) că femeia cu pricina nu are multe ţigle la un loc pe casă.

Eu n-am vazut nici una, nici alta, de aceea nu pot decat ca sa te cred pe cuvant. M-ar interesa, insa, si parerea ta referitor la sanatatea mintala a subiectei, exprimata in nr. de noduri de goblen. Very Happy
Ani
Ani
IN MEMORIAM Ani
IN MEMORIAM Ani

Mesaje : 326
Data de inscriere : 02/04/2011

Sus In jos

In gura presei - Pagina 8 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Joi Iun 02, 2011 2:53 pm

(Still a)Live a scris:Mie mi s-a părut mai mult decât ok ceea ce a spus Badea aseară. S-a văzut (destul de clar, zic) că femeia cu pricina nu are multe ţigle la un loc pe casă. Badea a ales să nu-şi bată joc de ea, ci să bată obrazul celor de la "Acces direct".

Da, am vazut chiar acu' inregistrarea emisiunii de aseara , pe site-ul A3 . Nu pot decat sa ma bucur ca ce a zis el despre continuarea circului facuta cu intentie directa de "Acces direct" coincide cu parerea mea . Este grotesc sa faci spectacol (ca sa ne radem) din boala psihica a unui om transformat in "vedeta TV" . Ca sa nu mai spunem catzi altzi nebuni,netratatzi, urmarind genul asta de emisiuni OTV-istice cu acces direct (oglindotevistice) se regasesc, simtzind nevoia sa se afirme ca sa ajunga subiect de stiri la TV.

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 8 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Joi Iun 02, 2011 2:58 pm

Ani a scris:
(Still a)Live a scris: S-a văzut (destul de clar, zic) că femeia cu pricina nu are multe ţigle la un loc pe casă.

Eu n-am vazut nici una, nici alta, de aceea nu pot decat ca sa te cred pe cuvant. M-ar interesa, insa, si parerea ta referitor la sanatatea mintala a subiectei, exprimata in nr. de noduri de goblen. Very Happy
Sorry, iar nu pricep ce vrei sa zici cu nodurile de goblen . Vrei sa demonstrezi ceva facand pur si simplu niste legaturi ciudate ?

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 8 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Joi Iun 02, 2011 3:01 pm

Ani a scris:
baso a scris: nu pricep

Apropos de dex Smile

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


OK. salutare Nu intru in joculetele tau laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 8 Empty Re: In gura presei

Mesaj  delta Joi Iun 02, 2011 3:26 pm

Văd că are și ceva script...



mă rog, e, doar că nu apare imaginea...

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

In gura presei - Pagina 8 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Joi Iun 02, 2011 3:39 pm

delta a scris:Văd că are și ceva script...



mă rog, e, doar că nu apare imaginea...

Nu pricep la cine te referi scratch Insa am vazut scriptul din postarea ta Very Happy

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 8 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 20 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum