SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sub egida : “Dialog de la distanta”

+5
Ani
ENKI
lolo
Dracu' gol
delta
9 participanți

Pagina 4 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

Sub egida : “Dialog de la distanta” - Pagina 4 Empty Re: Sub egida : “Dialog de la distanta”

Mesaj  Vizitato Sam Aug 21, 2010 11:02 am

Ce-a fost verde s-a uscat.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Sub egida : “Dialog de la distanta” - Pagina 4 Empty Re: Sub egida : “Dialog de la distanta”

Mesaj  delta Lun Noi 22, 2010 11:16 am

Doamne ferește de mai rău!
Face X referire cu "evreica" la o utilizatoare care se declară evreică pe acel forum, la care ea se adresează lui X cu "ungurul" fără să aibă vreun confirmare în acest sens pe acel forum (singurele repere fiind isteriile unei menopauziste și căcănăreala unui lu'cacaman) ... și tot evreica se apucă să joace rolul ofuscatei. laugh
Bravo! bine

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sub egida : “Dialog de la distanta” - Pagina 4 Empty Re: Sub egida : “Dialog de la distanta”

Mesaj  Ani Mier Apr 06, 2011 5:54 pm

Ani a scris:...ca poate asa pricepi intr-un tarziu, nu prea tarziu…cred…sper…o fi degeaba?!

Nope, dar daca tii cu tot dinadinsul, poti sa te multumesti ca fiind exceptiul. Smile
Ani
Ani
IN MEMORIAM Ani
IN MEMORIAM Ani

Mesaje : 326
Data de inscriere : 02/04/2011

Sus In jos

Sub egida : “Dialog de la distanta” - Pagina 4 Empty Re: Sub egida : “Dialog de la distanta”

Mesaj  delta Mier Apr 06, 2011 6:07 pm

Ani a scris:
Ani a scris:...ca poate asa pricepi intr-un tarziu, nu prea tarziu…cred…sper…o fi degeaba?!

Nope, dar daca tii cu tot dinadinsul, poti sa te multumesti ca fiind exceptiul. Smile
Tu pui întrebarea și tot tu-ți răspunzi? scratch

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sub egida : “Dialog de la distanta” - Pagina 4 Empty Re: Sub egida : “Dialog de la distanta”

Mesaj  Ani Mier Apr 06, 2011 6:15 pm

delta a scris:
Ani a scris:
Ani a scris:...ca poate asa pricepi intr-un tarziu, nu prea tarziu…cred…sper…o fi degeaba?!

Nope, dar daca tii cu tot dinadinsul, poti sa te multumesti ca fiind exceptiul. Smile
Tu pui întrebarea și tot tu-ți răspunzi? scratch

Da stiu. Amaizing, nu? Laughing
Ani
Ani
IN MEMORIAM Ani
IN MEMORIAM Ani

Mesaje : 326
Data de inscriere : 02/04/2011

Sus In jos

Sub egida : “Dialog de la distanta” - Pagina 4 Empty Joaca de-a Mr. Jones

Mesaj  Ani Mar Apr 12, 2011 8:49 am

Piticu21 a scris:pe cine am banat? n-am banat pe nimeni.
Cred si eu ca nu a banat pe nimeni, ci pe niste titani ai forumului, daca este sa ma refer strict la cei nominalizati de foula. Desigur ca mesajul imparatului a fost unul pe cat se poate de clar: nimeni nu este de neinlocuit!
Corect! Nici macar eu, care sunt antitalent in brutarie, patiserie, cofetarie, nu folosesc exclusiv faina de Titan. Mai cumpar si de la Dobrogea. Si una si alta, functie de cotatia lor la nula.

Nah, m-am ambitionat sa-i arat eu printisorului cu veleitati de Napoleon, ca nimeni chiar poate fi inlocuit, dar tot cu un nimeni. D.a.p.d.v. titanca maxima a fost alexa2. Good for her!!
Yo m-am mai zbatut nitel, ca pestele pe uscat, pana sa-mi iau jucariile si sa plec. Eh, acum a ramas de neinlocuit, Marele Nimeni, divizat si multiplicat in conformitate cu teasta organoleptica a unui fad, sec, uscat carnacior oltenesc.


Ani
Ani
IN MEMORIAM Ani
IN MEMORIAM Ani

Mesaje : 326
Data de inscriere : 02/04/2011

Sus In jos

Sub egida : “Dialog de la distanta” - Pagina 4 Empty Re: Sub egida : “Dialog de la distanta”

Mesaj  baso Mar Apr 12, 2011 9:41 am

Nu stiu de ce iti faci probleme Laughing Ti-a banat un nick dar potzi sa scrii acolo cu altele, fara sa te prefaci ca ai fi alt user . Altii, mai "sportivi" decat tine, au nenumarate conturi si se chinuie sa para mai multzi si diferiti Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Sub egida : “Dialog de la distanta” - Pagina 4 Empty Re: Sub egida : “Dialog de la distanta”

Mesaj  Ani Mar Apr 12, 2011 9:53 am

baso a scris:Nu stiu de ce iti faci probleme Laughing Ti-a banat un nick dar potzi sa scrii acolo cu altele, fara sa te prefaci ca ai fi alt user . Altii, mai "sportivi" decat tine, au nenumarate conturi si se chinuie sa para mai multzi si diferiti Laughing

Pot, dar nu mai vreau. Mi-am gasit o noua jucarie acum. Very Happy
Ani
Ani
IN MEMORIAM Ani
IN MEMORIAM Ani

Mesaje : 326
Data de inscriere : 02/04/2011

Sus In jos

Sub egida : “Dialog de la distanta” - Pagina 4 Empty exhibitionist in tara orbilor inca e ok

Mesaj  Vasile Mar Apr 12, 2011 5:38 pm

Ani a scris:
baso a scris:Nu stiu de ce iti faci probleme Laughing Ti-a banat un nick dar potzi sa scrii acolo cu altele, fara sa te prefaci ca ai fi alt user . Altii, mai "sportivi" decat tine, au nenumarate conturi si se chinuie sa para mai multzi si diferiti Laughing

Pot, dar nu mai vreau. Mi-am gasit o noua jucarie acum. Very Happy
da' unde nimeni nu vrea sa se uite , chiar ca e nasol Smile .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

Sub egida : “Dialog de la distanta” - Pagina 4 Empty Re: Sub egida : “Dialog de la distanta”

Mesaj  Ani Mier Apr 13, 2011 7:31 am

Vasile a scris:da' unde nimeni nu vrea sa se uite , chiar ca e nasol Smile .

Vezi, eu ti-am zis ca un cur de bavareza nu-i decat un cur de bavareza, dar tu, nimic, ca dovada!!! Ca nu toti sunt la fel, ca mai sunt si exceptii, chestii.
Na, uite dovada! Vezi ce s-a intamplat cu subiectul: desi acesta recunoaste ca au fost tampiti care, in loc sa se concentreze pe mesaj, s-au lasat hipnotizati de peisajul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], nu se recunoaste, in ruptul capului, ca ar fi fost mamal si tatal lor.

Acuma, sa ma ierte inxxs ca l-am asezat la un loc cu subiectul studiului nostru, dar scopul a fost acela de a evidentia diferenta.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Ani
Ani
IN MEMORIAM Ani
IN MEMORIAM Ani

Mesaje : 326
Data de inscriere : 02/04/2011

Sus In jos

Sub egida : “Dialog de la distanta” - Pagina 4 Empty Re: Sub egida : “Dialog de la distanta”

Mesaj  Dracu' gol Mier Apr 13, 2011 4:56 pm

Ani a scris: un cur de bavareza nu-i decat un cur de bavareza
De obicei, un cur de bavareză-i cam celulitos. Yo cre' că-s mai multe chestii de admirat la un cur de braziliancă... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Sub egida : “Dialog de la distanta” - Pagina 4 Empty Re: Sub egida : “Dialog de la distanta”

Mesaj  Ani Mier Apr 13, 2011 5:01 pm

Dracu' gol a scris:
Ani a scris: un cur de bavareza nu-i decat un cur de bavareza
De obicei, un cur de bavareză-i cam celulitos. Yo cre' că-s mai multe chestii de admirat la un cur de braziliancă... raset

Pai daca ce-i frumos ii place pana si lui Dumnezeu, cum sa nu-i placa lu' Dracu'? Smile
Ani
Ani
IN MEMORIAM Ani
IN MEMORIAM Ani

Mesaje : 326
Data de inscriere : 02/04/2011

Sus In jos

Sub egida : “Dialog de la distanta” - Pagina 4 Empty Re: Sub egida : “Dialog de la distanta”

Mesaj  Dracu' gol Mier Apr 13, 2011 5:07 pm

Ani a scris:
Dracu' gol a scris:
Ani a scris: un cur de bavareza nu-i decat un cur de bavareza
De obicei, un cur de bavareză-i cam celulitos. Yo cre' că-s mai multe chestii de admirat la un cur de braziliancă... raset

Pai daca ce-i frumos ii place pana si lui Dumnezeu, cum sa nu-i placa lu' Dracu'? Smile
În Rai ie cam mare plictiseala. În Iad ie dixtracţia! raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Sub egida : “Dialog de la distanta” - Pagina 4 Empty Re: Sub egida : “Dialog de la distanta”

Mesaj  Ani Mier Apr 13, 2011 5:11 pm

Dracu' gol a scris:
Ani a scris:
Dracu' gol a scris:
Ani a scris: un cur de bavareza nu-i decat un cur de bavareza
De obicei, un cur de bavareză-i cam celulitos. Yo cre' că-s mai multe chestii de admirat la un cur de braziliancă... raset

Pai daca ce-i frumos ii place pana si lui Dumnezeu, cum sa nu-i placa lu' Dracu'? Smile
În Rai ie cam mare plictiseala. În Iad ie dixtracţia! raset

Asa ma gandeam si eu, mai ales ca, din cauza progresului, s-a implementat si aerul conditionat. Smile
Si, pe chestia asta, nici nu se mai sta in curent. Si nici macar nu se mai inoata impotriva curentului, ca asta ar insemna ca am fi toti niste somoni, ceea ce i-ar face pe crapi sa crape de oftica. Laughing
Ani
Ani
IN MEMORIAM Ani
IN MEMORIAM Ani

Mesaje : 326
Data de inscriere : 02/04/2011

Sus In jos

Sub egida : “Dialog de la distanta” - Pagina 4 Empty Re: Sub egida : “Dialog de la distanta”

Mesaj  RocketQu33n Mier Apr 13, 2011 5:21 pm

Dracu' gol a scris:
Ani a scris: un cur de bavareza nu-i decat un cur de bavareza
De obicei, un cur de bavareză-i cam celulitos. Yo cre' că-s mai multe chestii de admirat la un cur de braziliancă... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

N-as zice. Si sud-americancele nu-s asa de mortale cum se vede din telenovele. Laughing

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Sub egida : “Dialog de la distanta” - Pagina 4 Empty Re: Sub egida : “Dialog de la distanta”

Mesaj  Dracu' gol Mier Apr 13, 2011 5:28 pm

RocketQu33n a scris:
Dracu' gol a scris:
Ani a scris: un cur de bavareza nu-i decat un cur de bavareza
De obicei, un cur de bavareză-i cam celulitos. Yo cre' că-s mai multe chestii de admirat la un cur de braziliancă... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

N-as zice. Si sud-americancele nu-s asa de mortale cum se vede din telenovele. Laughing
Venezuelencele ie şi mai bunăciuni ca braziliencele... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Sub egida : “Dialog de la distanta” - Pagina 4 Empty Re: Sub egida : “Dialog de la distanta”

Mesaj  RocketQu33n Mier Apr 13, 2011 5:36 pm

Dracu' gol a scris:
RocketQu33n a scris:
Dracu' gol a scris:
Ani a scris: un cur de bavareza nu-i decat un cur de bavareza
De obicei, un cur de bavareză-i cam celulitos. Yo cre' că-s mai multe chestii de admirat la un cur de braziliancă... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

N-as zice. Si sud-americancele nu-s asa de mortale cum se vede din telenovele. Laughing
Venezuelencele ie şi mai bunăciuni ca braziliencele... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Asa o fi. Eu tin minte doar cat s-au dezumflat baietii intr-un schimb de experienta. Laughing
Daca-ti plac cele cu tenul mai inchis, ti le recomand cu caldura pe etiopience. Cred ca 20% dintre etiopiencele din Israel erau urate. Laughing

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Sub egida : “Dialog de la distanta” - Pagina 4 Empty Re: Sub egida : “Dialog de la distanta”

Mesaj  Dracu' gol Mier Apr 13, 2011 5:38 pm

RocketQu33n a scris:
Dracu' gol a scris:
RocketQu33n a scris:
Dracu' gol a scris:
Ani a scris: un cur de bavareza nu-i decat un cur de bavareza
De obicei, un cur de bavareză-i cam celulitos. Yo cre' că-s mai multe chestii de admirat la un cur de braziliancă... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

N-as zice. Si sud-americancele nu-s asa de mortale cum se vede din telenovele. Laughing
Venezuelencele ie şi mai bunăciuni ca braziliencele... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Asa o fi. Eu tin minte doar cat s-au dezumflat baietii intr-un schimb de experienta. Laughing
Daca-ti plac cele cu tenul mai inchis, ti le recomand cu caldura pe etiopience. Cred ca 20% dintre etiopiencele din Israel erau urate. Laughing
Mie, cel mai mult şi cel mai mult, îmi plac negresele corcite cu chinezoaice... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Sub egida : “Dialog de la distanta” - Pagina 4 Empty Re: Sub egida : “Dialog de la distanta”

Mesaj  RocketQu33n Mier Apr 13, 2011 5:46 pm

Dracu' gol a scris:
Mie, cel mai mult şi cel mai mult, îmi plac negresele corcite cu chinezoaice... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Numa' sa nu dai in bara cu vreo chinezoaica de la brau in sus. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Sub egida : “Dialog de la distanta” - Pagina 4 Empty Re: Sub egida : “Dialog de la distanta”

Mesaj  Dracu' gol Mier Apr 13, 2011 5:54 pm

RocketQu33n a scris:
Dracu' gol a scris:
Mie, cel mai mult şi cel mai mult, îmi plac negresele corcite cu chinezoaice... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Numa' sa nu dai in bara cu vreo chinezoaica de la brau in sus. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dacă n-are nasu' turtit şi ochii oblici, ie mică şansa să mă păcălească... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Sub egida : “Dialog de la distanta” - Pagina 4 Empty Virtualu' e bun. E la fel ca murdarirea.

Mesaj  Ani Joi Apr 14, 2011 9:22 pm

Iote ce-am descoperit eu din, cu si despre virtual. Nu, nu despre faptul ca virtualul te poate ajuta sa te descoperi, la fel de bine cum te poate ingropa de viu. Nu, despre asta am scris in blogul meu, unde mai scriu.
De exemplu azi am descoperit ca mesingerii aia clonaci de a pomenit Miki de ei, a fost buni ca sa descopar eu ca delta e arcas.
La multi ani, mai delta, mai!
Mai bine mai tarziu decat niciodata. Sau o fi mai devreme Smile




Ultima editare efectuata de catre Ani in Joi Apr 14, 2011 9:32 pm, editata de 1 ori
Ani
Ani
IN MEMORIAM Ani
IN MEMORIAM Ani

Mesaje : 326
Data de inscriere : 02/04/2011

Sus In jos

Sub egida : “Dialog de la distanta” - Pagina 4 Empty Re: Sub egida : “Dialog de la distanta”

Mesaj  delta Joi Apr 14, 2011 9:27 pm

Ani a scris:De exemplu azi am descoperit ca mesingerii aia clonaci de a pomenit Miki de ei, a fost buni ca sa descopar eu ca delta e sagetoator.
Ce naiba înseamnă sagetoator? scratch

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sub egida : “Dialog de la distanta” - Pagina 4 Empty o balba

Mesaj  Ani Vin Apr 15, 2011 6:27 am

delta a scris:Ce naiba înseamnă sagetator? scratch

Un serial se scurt metraj, avand un scurt moment de lehamite, ca episod pilot. Urmat de un scurt moment de penibil, ca ultim episod, impanat cu o scurta scena de ridicol.
Adica cam ce au in comun doctorii si astrahanii...sau cum se numesc aia de citesc in astre.
Ani
Ani
IN MEMORIAM Ani
IN MEMORIAM Ani

Mesaje : 326
Data de inscriere : 02/04/2011

Sus In jos

Sub egida : “Dialog de la distanta” - Pagina 4 Empty Re: Sub egida : “Dialog de la distanta”

Mesaj  baso Vin Apr 15, 2011 7:09 am

delta a scris:
Ani a scris:De exemplu azi am descoperit ca mesingerii aia clonaci de a pomenit Miki de ei, a fost buni ca sa descopar eu ca delta e sagetoator.
Ce naiba înseamnă sagetoator? scratch

La fel cum am dedus eu ca un messingerist multiclonac si-a varat laba intr-un mesaj privat. vesel

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Sub egida : “Dialog de la distanta” - Pagina 4 Empty Buba

Mesaj  Ani Vin Apr 15, 2011 7:35 am

baso a scris:
delta a scris:
Ani a scris:De exemplu azi am descoperit ca mesingerii aia clonaci de a pomenit Miki de ei, a fost buni ca sa descopar eu ca delta e sagetoator.
Ce naiba înseamnă sagetoator? scratch

La fel cum am dedus eu ca un messingerist multiclonac si-a varat laba intr-un mesaj privat. vesel

Oare si-o fi prins degetele in usa santajistului? scratch
Nu de alta, dar prea isi arata indexul inflamat. Smile
Ani
Ani
IN MEMORIAM Ani
IN MEMORIAM Ani

Mesaje : 326
Data de inscriere : 02/04/2011

Sus In jos

Sub egida : “Dialog de la distanta” - Pagina 4 Empty Re: Sub egida : “Dialog de la distanta”

Mesaj  Ani Dum Apr 17, 2011 4:54 pm

Vasile a scris:exhibitionist in tara orbilor inca e ok
da' unde nimeni nu vrea sa se uite , chiar ca e nasol Smile .

Si te-ai gandit tu ca e deja timpul sa simti pe pielea ta cum e? E misto striptisul virtual. Smile
Macar de-ar iesi ceva din nudismul asta. Laughing
Ani
Ani
IN MEMORIAM Ani
IN MEMORIAM Ani

Mesaje : 326
Data de inscriere : 02/04/2011

Sus In jos

Sub egida : “Dialog de la distanta” - Pagina 4 Empty ma intreb de ce ti-a retinut atentia

Mesaj  Vasile Dum Apr 17, 2011 5:41 pm

Ani a scris:
Vasile a scris:exhibitionist in tara orbilor inca e ok
da' unde nimeni nu vrea sa se uite , chiar ca e nasol Smile .

Si te-ai gandit tu ca e deja timpul sa simti pe pielea ta cum e? E misto striptisul virtual. Smile
Macar de-ar iesi ceva din nudismul asta. Laughing

zicerea asta de 2 lei .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

Sub egida : “Dialog de la distanta” - Pagina 4 Empty Re: Sub egida : “Dialog de la distanta”

Mesaj  Ani Dum Apr 17, 2011 5:44 pm

...............................................................................................


Ultima editare efectuata de catre Ani in Dum Apr 17, 2011 6:06 pm, editata de 1 ori
Ani
Ani
IN MEMORIAM Ani
IN MEMORIAM Ani

Mesaje : 326
Data de inscriere : 02/04/2011

Sus In jos

Sub egida : “Dialog de la distanta” - Pagina 4 Empty Re: Sub egida : “Dialog de la distanta”

Mesaj  Ani Dum Apr 17, 2011 6:05 pm

Vasile a scris:
Ani a scris:
Vasile a scris:exhibitionist in tara orbilor inca e ok
da' unde nimeni nu vrea sa se uite , chiar ca e nasol Smile .

Si te-ai gandit tu ca e deja timpul sa simti pe pielea ta cum e? E misto striptisul virtual. Smile
Macar de-ar iesi ceva din nudismul asta. Laughing

zicerea asta de 2 lei .

Cuvant cheie "exhibitionism". Si o deviatie a acestuia: una spre o clona presupusa a fi a RODYcai si alta spre [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].
Ani
Ani
IN MEMORIAM Ani
IN MEMORIAM Ani

Mesaje : 326
Data de inscriere : 02/04/2011

Sus In jos

Sub egida : “Dialog de la distanta” - Pagina 4 Empty pai am uitat raspunsul

Mesaj  Vasile Dum Apr 17, 2011 6:07 pm

Ani a scris:...............................................................................................

sau nu vreau sa mi-l amintesc . Ceea ce imi reaminteste ca .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

Sub egida : “Dialog de la distanta” - Pagina 4 Empty Re: Sub egida : “Dialog de la distanta”

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum