SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In gura presei

+14
Dr.Ernesto Rafael Guevara
laleauaneagra
Ani
(Still a)Live
Vasile
baso
aurora
RocketQu33n
Armand
ENKI
Anahoret
lolo
Dracu' gol
delta
18 participanți

Pagina 13 din 20 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Urmatorul

In jos

In gura presei - Pagina 13 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Joi Mai 10, 2012 3:38 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 13 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Joi Mai 10, 2012 6:25 pm

Totusi, Monica Seles mi s-a parut cea mai criminala . Cre' ca ea a inventat tenisul cu tzipete Laughing



[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 13 Empty Re: In gura presei

Mesaj  delta Joi Mai 10, 2012 6:46 pm

baso a scris:Totusi, Monica Seles mi s-a parut cea mai criminala . Cre' ca ea a inventat tenisul cu tzipete Laughing



Nu i-a fost suficient că era urâtă de - vai de capul ei - ci se mai și scremea cu decibelii dați la maxim în public... vesel

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

In gura presei - Pagina 13 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Vin Mai 11, 2012 8:37 am

delta a scris:
baso a scris:Totusi, Monica Seles mi s-a parut cea mai criminala . Cre' ca ea a inventat tenisul cu tzipete Laughing



Nu i-a fost suficient că era urâtă de - vai de capul ei - ci se mai și scremea cu decibelii dați la maxim în public... vesel

Pana la Monica Seles, yo am crezut ca tenisul este cel mai tacut sport cu public , avand in vedere si acel "Quiet/Silence, please" al arbitrului, care potolea rapid orice rumoare din public. Laughing D'aia mi s-a parut si mie suspect cand am auzit prima data icnetele/gemetele decibelice ale unui tenismen pe terenul de tenis. Enerveaza (mai ales adversarul, dar si pe multzi dintre spectatori), nefiind ceva specific(sau traditzional) acestui sport ! La astfel de sunete te astepti la o partida de karate, cand precizia miscarii si intensitatea loviturii este insotita de acel icnet specific , demoralizant pt. un adversar mai putzin antrenat sa faca abstractie de sunete.



D'aia cred si eu ca treaba asta, cu icnetele /gemetele tenismenelor (pt.ca mai mult femeile si-au cultivat acest "tic"), este un mic truc, de inspiratie japoneza, pt. demoralizarea adversarilor. Laughing Cu alte cuvinte, daca traditionala este linistea pe terenul de tenis, pt. a asigura concentrarea jucatorilor asupra loviturilor, vreo cateva sportive au gasit metoda magica de a-si baga picioarele in traditzie; cica asa le vine, la fel ca sughitzul sau ragaiala Laughing Nah, cearta-le sau elimina-le pen' ca ele "ragaie" zgomotos pe terenul de tenis laugh Daca ar juca si prost, ai zice ca nu sunt normale Laughing Tenisul, fiind un sport individual, ragaitoarele astea, la valoarea lor, si-au asumat responsabilitatea de a fi si enervante , iritand timpanele. raset

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 13 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Joi Mai 17, 2012 9:14 am

DJ Baicoi cu TV A ...la brutariii laugh
Ai zice ca nashu', mitica si mititelu' ar fi participat la "Romanii au talent" laugh

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre baso in Joi Mai 17, 2012 9:24 am, editata de 1 ori

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 13 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Joi Mai 17, 2012 9:23 am

Pe mine ma enerveaza la culme si reclama cu matache macelarul laugh Macelarul ala parca-i Gogu mentalistu', asa tupeu are Laughing Bine, are si noroc de un papagal de client , care aproape face pipi pe el de frica raset

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 13 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Joi Mai 17, 2012 10:47 am

In rest, la faza cu Electrica Sa, si eu m-am confruntat cu o problema asemanatoare . Insa am rezolvat-o (nu usor) cand am semnat contractul Laughing
Le-am spus clar ca nu platesc datoriile fostului propritar pt. motivul pur si simplu ca contractul se incheie cu un OM , adicatalea cu o fiintza vie, dotata cu creier (capabil sa proceseze informatiile de pe o hartie scrisa) si mana dreapta (sau stanga, dupa caz) care semneaza pe contract cu pixul . Contractul nu se incheie cu apartamentul , ca apartamentul n-are creier si maini cu care sa semneze un contract Laughing Fix cala prosti le-am sexplicat . laugh
Ma mir ca pe amica au agatzat-o de fraiera abia dupa 4 ani (datoria este PRESCRISAaa ) Laughing Tipa n-a semnat niciun contract cu electrica Sa ? confused

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 13 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Joi Mai 17, 2012 12:35 pm

Nu ma mai joc Laughing Astia de la realitatea au sarit locul 6 laugh

Top 10 cele mai bune joburi din România în 2012

1. Victor Piţurcă, antrenorul Echipei Naţionale de Fotbal – 70 puncte
2. Raed Arafat, fondator şi director SMURD – 62 puncte
3. Mugur Isărescu, guvernatorul BNR – 60 puncte
4. Dumitru Dragomir, preşedintele Ligii Profesioniste de Fotbal – 54 puncte
5. Andreea Esca, prezentatoare ştiri ProTv – 48 puncte
7. Mircea Badea, realizator TV Antena 3 – 45 puncte

8. Cristian Tudor Popescu – jurnalist şi scriitor – 40 puncte
9. Mihai Dobrovolschi şi Vlad Craioveanu, realizatori Radio Guerilla – 38 puncte
9. Patriarhul Daniel al Bisericii Ortodoxe Române – 28 puncte
10. Cătălin Botezatu, creator de modă – 26 puncte

Citeste mai mult pe REALITATEA.NET: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Cica pe locul 9bis este Patriarhul Daniel iar pe 10 este Bote laugh laugh laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 13 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Lun Mai 21, 2012 10:07 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Fff frumos gestul lui Madalina Ghenea bine Ceea ce demonstreaza faptul ca nu m-am inselat in privintza ei nici macar o secunda Very Happy

In ultima fotografie, aia in care l-au "adoptat" pe majordomul Gerard Butler (i s-or fi aprins luminitele de avarie cand a vazut-o pe Ghenea pe unde sta ea) , lui tanti "da mat" (Teodora Burz) i se vede pe picior o parte din slim body ori poate este doar o fusta scurta sub aia aiuire, despicata , ca sa nu i se vada chilotu' moldovean automat cand face miscari mai bruste Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 13 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Joi Iun 07, 2012 11:29 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Waw, am ras cu lacrimi Laughing Bine, yo adormisem in timp ce povestea in direct intamplarea ,insa asa, in starea aia de alfa, beta, teta , delta tot am inregistrat ceva in subconstient care m-a amuzat si m-a facut curioasa sa vad inregistrarea raset

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 13 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Joi Iun 28, 2012 5:06 pm

"Ceea ce ma jeneaza este dificultatea rasfoirii" vesel

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

"Atributiva n-avea cum sa fie decat daca esti dement" spunea M. Badea laugh

Pana si mama lui , profa de romana, asteapta decizia Ce CeRe in materie. veselie Se pare ca poate fi si atributiva ...pe langa subiectiva sau predicativa laugh Ce poate fi mai frumos decat atat? raset GHINION pt. familia Badea al carui membru onorabil a facut afirmatii jignitoare pe post la adresa unei mioritati din ecuatia cu 3 necunoscute Laughing

REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2012 De altfel, atributiva, subiectiva si predicativa sunt cele trei variante de raspuns dintre care elevii au avut de ales la cerinta ce a generat numeroase controverse. "O serie intrega de profesori cu reputatie au considerat si varianta atributiva ca fiind una ce putea fi acceptata ca fiind corecta, pentru a justifica de ce chiar si copii cu rezultate foarte bune la olimpiade au selectat atributiva la subiectul mult controversat de la evaluarea de la Limba romana. Avem fraza «Ceea ce ma jeneaza este dificultatea rasfoirii». in situatia inversarii frazei in mod logic si a eliminarii emfazei exprimarii, fraza devine: «Dificultatea rasfoirii este ceea ce ma jeneaza».
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Mi-e mila, sincer, de fii-mea Very Happy

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 13 Empty Re: In gura presei

Mesaj  delta Mar Iul 31, 2012 9:59 am

De ce naiba o fi mutat înregistrările pe site-ul ăsta dacă nu este accesibil?

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

In gura presei - Pagina 13 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Dracu' gol Mar Iul 31, 2012 2:24 pm

La mine merge. Probabil că ţie ţi-or fi boicotînd portocăcănarii IP-u', ca să nu te mai poţi uita vreo săptămînă la Antene... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

In gura presei - Pagina 13 Empty Re: In gura presei

Mesaj  delta Mar Iul 31, 2012 3:01 pm

Dracu' gol a scris:La mine merge. Probabil că ţie ţi-or fi boicotînd portocăcănarii IP-u', ca să nu te mai poţi uita vreo săptămînă la Antene... raset
hai, că și-a revenit...
când am încercat azi dimineața o fi fost încă în testare noua versiune de difuzare a înregistrărilor de emisiuni

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

In gura presei - Pagina 13 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Dr.Ernesto Rafael Guevara Mar Iul 31, 2012 5:02 pm

delta a scris:
Dracu' gol a scris:La mine merge. Probabil că ţie ţi-or fi boicotînd portocăcănarii IP-u', ca să nu te mai poţi uita vreo săptămînă la Antene... raset
hai, că și-a revenit...
când am încercat azi dimineața o fi fost încă în testare noua versiune de difuzare a înregistrărilor de emisiuni

Sa-i fut, nici la mine nu a mers serverul antena3, vreo ora.
Dr.Ernesto Rafael Guevara
Dr.Ernesto Rafael Guevara
și dă-i, și luptă!
și dă-i, și luptă!

Mesaje : 419
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 105
Localizare : in cer si pe pamant

Sus In jos

In gura presei - Pagina 13 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Mar Iul 31, 2012 6:08 pm

yo sunt extrem de EXTREMISTA . Nu aud si nu pricep nimic din ce indeamna anticonstituzionalii oranjgutani- sexisti, anti- boicotistii, dementzii si /sau sectantzii laugh
Mi-e imposibil sa vad vreo reconciliere sau vreo coabitare linistita cu niste jalnice jeguri umane pe care le destest din inima si din putzul gandirii.
Nu ma doare nici macar in 3 litere (cul) nici de boicotul TV la care ordona dementul ales si suspendat . Chiar ma incita sa fiu mai atenta la ce spun aia care-l enerveaza la culme laugh Le face cea mai grozava reclama... cu care A3 se poate mandri in fatza celor 7 milioane jumate care au boicotat boicotul ca sa voteze "DA" raset
Basecu este un mare BOU . Am spus asta si inainte de referendum , o spun si mai ferm dupa Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 13 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Mar Iul 31, 2012 6:44 pm

PS. Forumurile antenelor n-au fost scutite de interventziile in maxima fortza de manipulare a userilor intalnitzi p'acolo de catre activistii si activizdele PDL laugh
Yo le reprosez la maxim jegurilor umane care administreaza pe acolo ... ABSOLUT TOATE MIZERIILE pe care le-au acceptat si la care au fost complici , facand jocul unei curve activizde pedelizde de genul Foula devil Este chiar hilar , tzinand cont de ura prezidentului si a camarilei lui fatza de aceste posturi TV...ca jegurile admine si hacheriste de p'acolo sunt chiar angajati ai trustului Intact laugh

Suntem cel putzin 3 persoane aici care stim cu precizie ca aceasta cotoroantza psihopupa, sefa de celula pedelizda virtuala in actziune... a fost (si poate inca este activa, sub acoperire) extrem de curva si pe la forumurile antenelor laugh In fine, blake a fost chiar mai penibil decat piticu' la fazele de incordat phoula la indezirabili Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 13 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Mier Aug 01, 2012 10:20 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Mi se pare chiar aiurea exagerarea unor comentarii facute pe Twitter de persoanele implicate dar si de hienele cu pofta de scandal.
Nu vad motivul pt. care o sportiva trebuia sa declare presei, in ziua referendumului, ca merge sau nu merge la vot, mai ales daca nu o intereseaza politica . Daca ar fi fost inteligenta ori bine sfatuita, ar fi putut ocoli intrebarea ori n-ar fi declarat nimic despre referendum pt. a-si pastra neutralitatea . Ma indoiesc ca n-a auzit de boicotul la care suspendatul indemna pe toate canalale si de toata incrancenarea in jurul acestui subiect. Declaratiile sportivei se puteau limita , in ziua respectiva, doar la aspectele legate de sport si nimeni n-ar fi avut treaba cu ea ca ar face reclama la boicot Laughing Daca ar fi declarat Luni, dupa referendum, chiar n-avea nicio relevantza.

Badea si Ciutacu au ironizat-o tocmai pt. aceasta reclama la boicot facuta in ziua referendumului. In ce priveste intensitatea ironiei legata punctual de declaratia ei nepolitica ca nu se baga in situatia politica yo zic ca se poate aprecia foarte diferentziat, de la 0 la 10, functie de gradul de inteligentza, emotivitate ori de perceptia legaturii dintre cauza si efect realizata de victima ori de spectatori, luand in calcul si dorintza unora pt. a amplifica semnificatia unor vorbe scrise pe twitter raset , cu maxim de efecte speciale ...de dragul crearii unui scandal national sau chiar planetar. raset Yo am priceput ca cei doi au facut mishto de sportiva care a declarat ca boicoteaza referendumul pt. ca n-a sunat-o nici suspendatul si nici interimarul raset
Si am aflat abia azi de proportiile taraboiului laugh laugh

La naiba, astia 2 fiind mai inteligenti si cavaleri , ar fi putut s-o sune pe fata si sa se impace razand cu ea. raset Ii puteau trimite si un buchet de flori cu un biletel pline de inimioare si vorbe frumoase flowers Se imbolnaveau cu nervii toti agitatii amplificatori de prin presa basista Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 13 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Dracu' gol Lun Aug 13, 2012 5:31 pm

Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

In gura presei - Pagina 13 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Dracu' gol Lun Aug 13, 2012 5:48 pm

Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

In gura presei - Pagina 13 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Dracu' gol Mier Oct 31, 2012 9:40 am

Mircea Badea pe vremea cînd nu era antibăsist... raset



P.S. Eu nu crez că Pruteanu a putut să fie vreodată serios în adevăratu' sens al cuvîntului... raset
P.P.S. Se pare că piţipoanca din partea a doua habar n-are că se face caterincă la greu pe cîrca ei... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

In gura presei - Pagina 13 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Mier Oct 31, 2012 11:31 am

Dracu' gol a scris:Mircea Badea pe vremea cînd nu era antibăsist... raset



P.S. Eu nu crez că Pruteanu a putut să fie vreodată serios în adevăratu' sens al cuvîntului... raset
P.P.S. Se pare că piţipoanca din partea a doua habar n-are că se face caterincă la greu pe cîrca ei... raset

laugh laugh laugh
cat de tinerei si de cumintzei erau badea si oreste laugh Ten-ten laugh
PS. Imi placea mult de nebunul de Pruteanu. Doar o vorba sa-ti mai spun(cre'ca asa se numea emisiune) o asteptam mai curioasa decat pe Mihaela , in vremea lui Ceasca. Laughing Radeam de numa-numa , adeseori Laughing

PSS. Saraca fata, studenta la Integrare , era cumplit de timorata . Zici ca-si mesteca limba-n gura...in lipsa de altceva , mai consistent Laughing Sa o fi avut astia ca invitata, dupa Pruteanu, pe Sandra Bulacoaia, vecina de la 2 raset I-ar fi facut gajica martz, ca din Belgia Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 13 Empty Re: In gura presei

Mesaj  baso Mier Oct 31, 2012 11:50 am



cata diferentza ... Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 13 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Dracu' gol Mier Oct 31, 2012 1:27 pm

baso a scris:cata diferentza ... Laughing
Păi, Bulăcoaia a ajuns la Holiud pentru că aşa a vrut păsărica ei, în timp ce piţipoancele de la Rromânika s-ar da şi cu păsărica de pămînt numa' ca să le bage vreun coios în zeamă... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

In gura presei - Pagina 13 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Dracu' gol Mier Oct 31, 2012 1:34 pm

baso a scris:Imi placea mult de nebunul de Pruteanu. Doar o vorba sa-ti mai spun(cre'ca asa se numea emisiune) o asteptam mai curioasa decat pe Mihaela , in vremea lui Ceasca. Laughing Radeam de numa-numa , adeseori Laughing
Nu era 'mnealui chiar perfect, da' era mult mai digerabil decît 'telectualii haznalagii, care, în prezent, halesc rahat cu lopata prin presă şi pe sticla imbeciliziunilor... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

In gura presei - Pagina 13 Empty Re: In gura presei

Mesaj  RocketQueen Mier Oct 31, 2012 4:25 pm

Dracu' gol a scris:
P.S. Eu nu crez că Pruteanu a putut să fie vreodată serios în adevăratu' sens al cuvîntului... raset

Pai, daca a ajuns la domnu' Medicamenteee! in partid... raset

Dracu' gol a scris:P.P.S. Se pare că piţipoanca din partea a doua habar n-are că se face caterincă la greu pe cîrca ei... raset

Sa-nteleg ca nu te-ai integra... economic, european... raset
Bine, la fata nu mi se pare deosebita, da' gusturile oricum nu se discuta... Banuiesc ca a ajuns futomodela pe locu' 2 fiindca a meritat... Laughing
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

In gura presei - Pagina 13 Empty Re: In gura presei

Mesaj  RocketQueen Mier Oct 31, 2012 4:27 pm

baso a scris:

PSS. Saraca fata, studenta la Integrare , era cumplit de timorata .

Saraca fata cu prune-n gura o duce aproape sigur bine-mersi... Integrandu-se economic in altii... raset Nici macar nu-i increzuta si intepata proasta... raset


Ultima editare efectuata de catre RocketQueen in Mier Oct 31, 2012 4:58 pm, editata de 1 ori
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

In gura presei - Pagina 13 Empty Re: In gura presei

Mesaj  RocketQueen Mier Oct 31, 2012 4:31 pm

Dracu' gol a scris:
baso a scris:cata diferentza ... Laughing
Păi, Bulăcoaia a ajuns la Holiud pentru că aşa a vrut păsărica ei,

Foarte multe pasarici din lumea intreaga viseaza sa zboare la Hollywood, multe chiar ajung, da' putine reusesc sa faca altceva decat sa lucreze ca chelnerite/actrite porno... raset

RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

In gura presei - Pagina 13 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Dracu' gol Mier Oct 31, 2012 5:15 pm

RocketQueen a scris:Pai, daca a ajuns la domnu' Medicamenteee! in partid... raset
Tocma' din cauza asta spuneam şi yo că n-a fost perfect... raset
RocketQueen a scris:Sa-nteleg ca nu te-ai integra... economic, european... raset
Există, totuşi, o diferenţă... raset
RocketQueen a scris:Bine, la fata nu mi se pare deosebita, da' gusturile oricum nu se discuta... Banuiesc ca a ajuns futomodela pe locu' 2 fiindca a meritat... Laughing
Sunt sigur că există şi centuriste cu merite deosebite... raset

P.S. Una dintre ele ie chiar Woodrea... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

In gura presei - Pagina 13 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Dracu' gol Mier Oct 31, 2012 5:19 pm

RocketQueen a scris:
baso a scris:

PSS. Saraca fata, studenta la Integrare , era cumplit de timorata .

Saraca fata cu prune-n gura o duce aproape sigur bine-mersi... Integrandu-se economic in altii... raset Nici macar nu-i increzuta si intepata proasta... raset
Atîta timp cît ţine strîns în gură prunele centaurului care a racolat-o, sunt şanse destul de mari s-o ducă bine. Mai nasol o să fie atunci cînd o să-şi găsească ăla altă paţachină... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

In gura presei - Pagina 13 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 13 din 20 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum