SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

cică "reformă"

+11
(Still a)Live
baso
Vasile
RocketQu33n
Anahoret
res
Armand
Dracu' gol
ENKI
lolo
delta
15 participanți

Pagina 8 din 20 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Urmatorul

In jos

cică "reformă" - Pagina 8 Empty Re: cică "reformă"

Mesaj  Armand Mar Sept 21, 2010 10:00 pm

delta a scris:
Armand a scris:... doi crocodili zburau deasupra Deltei. Unul era kaki si al treilea a luat-o la stanga! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Iar îl acuzi pe securiciosul (portocaliu sub acoperire) de pe hoț nou? vesel

Nu. Fumez. Da' de ce ma-ntrebi??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

cică "reformă" - Pagina 8 Empty Re: cică "reformă"

Mesaj  delta Mar Sept 21, 2010 10:02 pm

Armand a scris:Nu. Fumez. Da' de ce ma-ntrebi??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Tutunul nu e aliment de bază ca să fie scumpit de guvernul pe care-l preferi. laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

cică "reformă" - Pagina 8 Empty Re: cică "reformă"

Mesaj  Vizitato Mar Sept 21, 2010 10:04 pm

Armand a scris:
Live a scris:
Armand a scris:

Bozgor esti tu! NA! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Rody şi Laci lipsesc din povestea asta! laugh

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] As zice ca chiar si Imike...
Ce vremuri, dom'le!!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Da, bre, corect! Taman de dânsul să uit...
Ce vremuri? A, mai bune, da! suspicios

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

cică "reformă" - Pagina 8 Empty Re: cică "reformă"

Mesaj  Armand Mar Sept 21, 2010 10:05 pm

delta a scris:
Armand a scris:Nu. Fumez. Da' de ce ma-ntrebi??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Tutunul nu e aliment de bază ca să fie scumpit de guvernul pe care-l preferi. laugh

Pai nu, da' yo paine nu prea mananc! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

cică "reformă" - Pagina 8 Empty Re: cică "reformă"

Mesaj  Anahoret Mar Sept 21, 2010 10:22 pm

Armand a scris:Pai nu, da' yo paine nu prea mananc! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dar poate o fumezi... laugh

Ziceai pe undeva că nu merge pe RTV şi pe A3 decât cu lămâie sau cu rowacol. Păi cam pe la toate posturile trebuie să ai coşul cu lămâi p-aproape. S-au spurcat toate. B1, spre exemplu, este A3 cu semn schimbat, TVR este RTV Very Happy.... N-ar fi exclus ca, în curând, să văd polemici d-asetea şi pe Discovery.
frustrated


Ultima editare efectuata de catre Anahoret in Mar Sept 21, 2010 10:24 pm, editata de 1 ori
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

cică "reformă" - Pagina 8 Empty Re: cică "reformă"

Mesaj  delta Mar Sept 21, 2010 10:22 pm

Armand a scris:Pai nu, da' yo paine nu prea mananc! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Compensează Roberta cu circ... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

cică "reformă" - Pagina 8 Empty Re: cică "reformă"

Mesaj  delta Dum Oct 24, 2010 12:35 pm

Tâmpiții din PDL vor să schimbe iar ceva în legea învățământului: clasa a IX-a vor să o treacă la gimnaziu.
Deci liceul să fie de 3 clase.
Oare ce rost are modificarea asta făcută de tembelii ajunși - din păcate - să conducă țara ? confused
Adică: îmbunătățește cu ceva actul didactic dacă gimnaziul va fi de 5 ani?
Sau doar va supraaglomera și ai tare timpul cadrelor didactice care au mai rămas în sistem la ordinul PDL-ului? scratch

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

cică "reformă" - Pagina 8 Empty Re: cică "reformă"

Mesaj  Armand Dum Oct 24, 2010 12:47 pm

delta a scris:Tâmpiții din PDL vor să schimbe iar ceva în legea învățământului: clasa a IX-a vor să o treacă la gimnaziu.
Deci liceul să fie de 3 clase.
Oare ce rost are modificarea asta făcută de tembelii ajunși - din păcate - să conducă țara ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Adică: îmbunătățește cu ceva actul didactic dacă gimnaziul va fi de 5 ani?
Sau doar va supraaglomera și ai tare timpul cadrelor didactice care au mai rămas în sistem la ordinul PDL-ului? scratch

N-ai avea nas sa-ti raspund, avand in vedere "scuipatul" cu care ti-ai inceput COMPETENTA analiza!!!
Dar atata ma enervezi cand dai din clontz chiar si despre... ciorba de perisoare care-mi da mie-n foc fiindca ma tii aici de vorba, de nu pot sa ma abtin!

Omule, daca te dai cu kuru' de pamant vorbind despre organizarea claselor de la diferite nivele, macar nu le mai amesteca in politica!
Vrei un argument legat de avantajele celor 5 clase de gimnaziu? Uite-l: profii au mai mult timp la dispozitie sa aprofundeze chestii elementare. Pentru aspectele de specialitate, e suficienta perioada de 3 ani care ramane (cu exceptia liceelor pedagogice si sanitare care, dupa parerea mea, e o prostie ca s-au desfiintat) pentru liceu. Cine vrea sa se specializeze serios, se duce catre invatamantul superior... care SPER sa revina la ceea ce a fost!!!
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

cică "reformă" - Pagina 8 Empty Re: cică "reformă"

Mesaj  delta Dum Oct 24, 2010 12:57 pm

Armand a scris:Vrei un argument legat de avantajele celor 5 clase de gimnaziu? Uite-l: profii au mai mult timp la dispozitie sa aprofundeze chestii elementare. Pentru aspectele de specialitate, e suficienta perioada de 3 ani care ramane (cu exceptia liceelor pedagogice si sanitare care, dupa parerea mea, e o prostie ca s-au desfiintat) pentru liceu.
Nu mă deranjează că ți-ai înfipt nasul între fesele celui căzut în cap din fruntea guvernului, de aceea m-ar interesa de ce așa brusc nu le mai ajunge profesorilor de gimnaziu (și doar din România) timpul pentru aprofundare... pe care l-au avut pentru același lucru profesorii din tot restul lumii timp de niscaiva secole?

P.S. Mă rog, e clar că vei susține orice tâmpenie a guvernului căcăniu, dar totuși mă mir că renunțați la logică și când e vorba de propriul vostru domeniu de specialitate.
Adică dacă un partid numește un activist pe post de director la o școală asta înseamnă că acel conducător de unitate de învățământ încetează să gândească? confused

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

cică "reformă" - Pagina 8 Empty Re: cică "reformă"

Mesaj  Armand Dum Oct 24, 2010 1:20 pm

delta a scris:
Armand a scris:Vrei un argument legat de avantajele celor 5 clase de gimnaziu? Uite-l: profii au mai mult timp la dispozitie sa aprofundeze chestii elementare. Pentru aspectele de specialitate, e suficienta perioada de 3 ani care ramane (cu exceptia liceelor pedagogice si sanitare care, dupa parerea mea, e o prostie ca s-au desfiintat) pentru liceu.
Nu mă deranjează că ți-ai înfipt nasul între fesele celui căzut în cap din fruntea guvernului, de aceea m-ar interesa de ce așa brusc nu le mai ajunge profesorilor de gimnaziu (și doar din România) timpul pentru aprofundare... pe care l-au avut pentru același lucru profesorii din tot restul lumii timp de niscaiva secole?

P.S. Mă rog, e clar că vei susține orice tâmpenie a guvernului căcăniu, dar totuși mă mir că renunțați la logică și când e vorba de propriul vostru domeniu de specialitate.
Adică dacă un partid numește un activist pe post de director la o școală asta înseamnă că acel conducător de unitate de învățământ încetează să gândească? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Pe temele astea refuz sa discut in termenii astia.
Iti spun doar ca postarea ta e plina de aberatii, chiar si sublinierile fiind niste prostii!
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

cică "reformă" - Pagina 8 Empty Re: cică "reformă"

Mesaj  ENKI Dum Oct 24, 2010 1:23 pm

Armand a scris:
delta a scris:Tâmpiții din PDL vor să schimbe iar ceva în legea învățământului: clasa a IX-a vor să o treacă la gimnaziu.
Deci liceul să fie de 3 clase.
Oare ce rost are modificarea asta făcută de tembelii ajunși - din păcate - să conducă țara ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Adică: îmbunătățește cu ceva actul didactic dacă gimnaziul va fi de 5 ani?
Sau doar va supraaglomera și ai tare timpul cadrelor didactice care au mai rămas în sistem la ordinul PDL-ului? scratch

N-ai avea nas sa-ti raspund, avand in vedere "scuipatul" cu care ti-ai inceput COMPETENTA analiza!!!
Dar atata ma enervezi cand dai din clontz chiar si despre... ciorba de perisoare care-mi da mie-n foc fiindca ma tii aici de vorba, de nu pot sa ma abtin!

Omule, daca te dai cu kuru' de pamant vorbind despre organizarea claselor de la diferite nivele, macar nu le mai amesteca in politica!
Vrei un argument legat de avantajele celor 5 clase de gimnaziu? Uite-l: profii au mai mult timp la dispozitie sa aprofundeze chestii elementare. Pentru aspectele de specialitate, e suficienta perioada de 3 ani care ramane (cu exceptia liceelor pedagogice si sanitare care, dupa parerea mea, e o prostie ca s-au desfiintat) pentru liceu. Cine vrea sa se specializeze serios, se duce catre invatamantul superior... care SPER sa revina la ceea ce a fost!!!

Io ma gandeam asa, printr-un filtru PDL-ist:
1. Profii de gimnaziu isi vor baga ore in plus, pe un an, gasindu-se astfel un bun prilej de a unge si consolida mafiile locale, patronate de inspectorii sefi, prin directori. vesel
2. Profii de liceu vor incerca sa inghesuie cumva acelasi numar de ore, in doar 3 ani, ceea ce va duce la ungerea si consolidarea acelorasi mafii. laugh
3. Intre profii de la 1. si cei de la 2. va aparea un conflict mocnit de tipul divide, care va usura procedura de impera. laugh
4. Invatamantul superior nu va mai reveni vreodata la ceea ce a fost, pentru simplul motiv ca nu prea mai exista. In cazul majoritatii "studentilor", pentru trecerea examenelor sunt suficiente unele telefoane colorate (in portocaliu, mai ales). laugh
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

cică "reformă" - Pagina 8 Empty Re: cică "reformă"

Mesaj  Armand Dum Oct 24, 2010 1:26 pm

Eject, ENKI2!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

cică "reformă" - Pagina 8 Empty Re: cică "reformă"

Mesaj  delta Dum Oct 24, 2010 1:39 pm

Armand a scris:Pe temele astea refuz sa discut in termenii astia.
Fi(+i) bărbată, d_d! veselie

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

cică "reformă" - Pagina 8 Empty Re: cică "reformă"

Mesaj  Armand Dum Oct 24, 2010 2:00 pm

delta a scris:
Armand a scris:Pe temele astea refuz sa discut in termenii astia.
Fi(+i) bărbată, d_d! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ca astaaaaa??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Mai bine nu!
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

cică "reformă" - Pagina 8 Empty Re: cică "reformă"

Mesaj  delta Dum Oct 24, 2010 2:23 pm

Armand a scris:
delta a scris:
Armand a scris:Pe temele astea refuz sa discut in termenii astia.
Fi(+i) bărbată, d_d! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ca astaaaaa??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Mai bine nu!
Iar te-a apucat somnul?
Nu mă mir!
Doar e vorba de învățământ... veselie

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

cică "reformă" - Pagina 8 Empty Re: cică "reformă"

Mesaj  Armand Dum Oct 24, 2010 2:41 pm

delta a scris:Iar te-a apucat somnul?

Error! FOAMEA!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

cică "reformă" - Pagina 8 Empty Re: cică "reformă"

Mesaj  ENKI Dum Oct 24, 2010 2:49 pm

delta a scris:
Armand a scris:
delta a scris:
Armand a scris:Pe temele astea refuz sa discut in termenii astia.
Fi(+i) bărbată, d_d! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ca astaaaaa??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Mai bine nu!
Iar te-a apucat somnul?
Nu mă mir!
Doar e vorba de învățământ... veselie
Eh, o fi gresit putin emoticonul:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
vesel
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

cică "reformă" - Pagina 8 Empty Re: cică "reformă"

Mesaj  delta Dum Oct 24, 2010 2:52 pm

ENKI a scris:Eh, o fi gresit putin emoticonul:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
vesel
Nu-s convins deoarece i-ar fi foame... cică. Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

cică "reformă" - Pagina 8 Empty Re: cică "reformă"

Mesaj  Armand Dum Oct 24, 2010 2:53 pm

ENKI a scris:
delta a scris:
Armand a scris:
delta a scris:
Armand a scris:Pe temele astea refuz sa discut in termenii astia.
Fi(+i) bărbată, d_d! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ca astaaaaa??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Mai bine nu!
Iar te-a apucat somnul?
Nu mă mir!
Doar e vorba de învățământ... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Eh, o fi gresit putin emoticonul:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
(Cate unul pentru fiecare!!! )
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

cică "reformă" - Pagina 8 Empty Re: cică "reformă"

Mesaj  ENKI Dum Oct 24, 2010 2:58 pm

Oi fi gresit si io emoticonu?! scratch
Poate ca trebuia sa-l pun p-asta:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

cică "reformă" - Pagina 8 Empty Re: cică "reformă"

Mesaj  delta Dum Oct 24, 2010 3:14 pm

ENKI a scris:Oi fi gresit si io emoticonu?! scratch
Poate ca trebuia sa-l pun p-asta:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Asta Rolling Eyes e ceva cu resuscitarea unuia care a făcut infarct miocardic? Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

cică "reformă" - Pagina 8 Empty Re: cică "reformă"

Mesaj  delta Joi Oct 28, 2010 12:07 am

După ce PDL și-a numit activiștii în fruntea inspectoratelor, liceelor, școlilor., grădinițelor și creșelor iese cretinul de Funeriu cu declarația că legea pentru care Guvernul matolului vrea să-și asume iresponsabilitatea este pentru depolitizarea învățământului... veselie
Pedelimbiștii chiar îi cred idioți pe toți ceilalți 99,9% din țara asta. laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

cică "reformă" - Pagina 8 Empty Re: cică "reformă"

Mesaj  Dracu' gol Joi Oct 28, 2010 12:44 am

delta a scris:Pedelimbiștii chiar îi cred idioți pe toți ceilalți 99,9% din țara asta. laugh
Yo, in locu' tau, n-as miza pe faptu' ca toti ceilalti 99,9% nu sunt pedelimbisti... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

cică "reformă" - Pagina 8 Empty Re: cică "reformă"

Mesaj  Armand Sam Oct 30, 2010 5:12 pm

Unele detalii care incep sa arate bine in scoala... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Uploaded with [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Uploaded with [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Uploaded with [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Uploaded with [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

cică "reformă" - Pagina 8 Empty Re: cică "reformă"

Mesaj  baso Sam Oct 30, 2010 5:20 pm

Alea sunt poze facute la 01.ianuarie 2007 ? scratch Sau nu ti-ai setat data in aparat ?

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

cică "reformă" - Pagina 8 Empty Re: cică "reformă"

Mesaj  ENKI Sam Oct 30, 2010 5:21 pm

Armand a scris:Unele detalii care incep sa arate bine in scoala... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sa inteleg ca data aceea galbena (01.01.2007) este cea la care se reseteaza camera foto, lipsita de baterii? Ca doar n-ati facut revelionul 2006/2007 la scoala, cu copiii?! scratch
Si... mi-as fi dorit mult o poza facuta peretelui frontal, deasupra tablei, sa vad ce imagine ai ales pentru tabloul Matolului.
vesel


Ultima editare efectuata de catre ENKI in Sam Oct 30, 2010 5:22 pm, editata de 2 ori (Motiv : corectura)
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

cică "reformă" - Pagina 8 Empty Re: cică "reformă"

Mesaj  delta Sam Oct 30, 2010 5:21 pm

Armand a scris:Unele detalii care incep sa arate bine in scoala...
La celula județeană sper că raportezi ornamentarea măcar a jumătății estice a Banatului... Laughing
Altfel nu te crede nici măcar activiștii partidului care te-a numit directoare... din cauză că... ăăă... naiba știe.... eventual că te-ai înscris brusc la un curs post-liceal sau în cel mai bun caz declarat post-universitar? veselie

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

cică "reformă" - Pagina 8 Empty Re: cică "reformă"

Mesaj  Armand Sam Oct 30, 2010 5:22 pm

baso a scris:Alea sunt poze facute la 01.ianuarie 2007 ? scratch Sau nu ti-ai setat data in aparat ?

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Mi s-a descarcat alaltaieri, tocmai cand am avut Halloween party cu aia mici si... am scapat ocazia sa fac poze cu al meu. L-am pus la incarcat si... azi n-am stiut sa resetez data si ora...

Sper sa fi iesit alea facute cu aparatul scolii! Very Happy
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

cică "reformă" - Pagina 8 Empty Re: cică "reformă"

Mesaj  delta Sam Oct 30, 2010 5:23 pm

baso a scris:Alea sunt poze facute la 01.ianuarie 2007 ? scratch Sau nu ti-ai setat data in aparat ?
La PDL soarele răsare la licuriciul mare... veselie

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

cică "reformă" - Pagina 8 Empty Re: cică "reformă"

Mesaj  Armand Sam Oct 30, 2010 5:24 pm

delta a scris:
Armand a scris:Unele detalii care incep sa arate bine in scoala...
La celula județeană sper că raportezi ornamentarea măcar a jumătății estice a Banatului... Laughing
Altfel nu te crede nici măcar activiștii partidului care te-a numit directoare... din cauză că... ăăă... naiba știe.... eventual că te-ai înscris brusc la un curs post-liceal sau în cel mai bun caz declarat post-universitar? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

M**E!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
(N-am avut decat intentia de a-mi manifesta pofta de a rontai m-er-e!!!) [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

cică "reformă" - Pagina 8 Empty Re: cică "reformă"

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 20 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum